Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Targi Ślubne, Warsztaty, Konkursy - łódzkie - Targi Ślubne 2011

sPRYTny - Nie Paź 10, 2010 8:00 am
Temat postu: Targi Ślubne 2011
Już niedługo :)


edit: zmiana tytułu
kryszka

M4rcysi4 - Wto Lis 02, 2010 12:27 pm

No ja już się doczekać nie mogę. Rok temu nie miałam możliwości, bo zjazd na PŁ mi przeszkodził. Teraz też mam, ale na szczęście jeden mało ważny przedmiot :P . W sobotę wracam z gór i nawet padnięta popędzę z Bełchatowa w niedzielę na targi :smile: . Oby tylko mój P. się nie opierał :lol: .
Brinka - Sro Lis 03, 2010 4:13 pm

Nie podoba mi się że targi w Arenie przeniosły się na początek stycznia, tym sposobem mamy 8-9 targi w Expo i 9 w Arenie.
W tamtym roku bardziej mi się podobały targi w Expo, w tym roku też się wybieram, zobaczymy które będą lepsze.

Piranha - Nie Lis 07, 2010 10:03 pm

jedno jest pewne czasu jest niewiele w niedziele... nie wiem na ktore tagi isc <niestety w sobote pracuje > :cry: mozecie cos doradzic ?
paulalinka - Pon Gru 06, 2010 11:19 am

Z tego co czytałam, większym powodzeniem cieszą się targi w Arenie i chyba tam się wybiorę.
vesepia - Pon Gru 06, 2010 12:55 pm

Muszę się wybrać...moze sie uda na oba... ;) Ma ktoś jeszcze jakieś przemyślenia gdzie lepiej...?
Brinka - Pon Gru 06, 2010 4:19 pm

vesepia napisał/a:
Ma ktoś jeszcze jakieś przemyślenia gdzie lepiej...?

To zależy jaki masz plan na targi. Jeśli chcesz spokojnie porozmawiać z wystawcami to zdecydowanie lepsze są te w Expo, nie ma tam aż takiego hałasu i zamieszania, a sama hala jest typowo wystawowa więc moim zdaniem są tam lepsze warunki. Natomiast jak masz ochotę wyskoczyć na scenę do Ibisza lub tylko pooglądać to wtedy Arena.
Mam też wrażenie, że ubiegłoroczne targi w Arenie z targów ślubnych zamieniły się w targi fotografów ślubnych.

vesepia - Pon Gru 06, 2010 4:49 pm

zdecydowanie nie interesuje mnie Ibisz... :lol: dzięki :)
Brinka - Pon Gru 06, 2010 6:04 pm

Dla mnie osobiście postać sztucznie uśmiechającego się Ibisza jest antyreklamą tych targów ;)
Dosia_Zosia - Wto Gru 07, 2010 3:01 pm

Cytat:
   
Dla mnie osobiście postać sztucznie uśmiechającego się Ibisza jest antyreklamą tych targów


Ja dziś widziałam reklamę na bilbordzie i wydawało mi się,że było napisane że prowadzącym ma być Tomasz Kammel.

Brinka - Wto Gru 07, 2010 9:05 pm

To by była zmiana na plus. Poczekamy zobaczymy. Ja i tak już zdecydowałam się na EXPO.
Agu24 - Sro Gru 08, 2010 11:54 am

Dosia_Zosia napisał/a:

Ja dziś widziałam reklamę na bilbordzie i wydawało mi się,że było napisane że prowadzącym ma być Tomasz Kammel.

Ja widziałam ten plakat przy przystanku i bez wątpienia Kamel ma poprowadzić targi w Arenie. ps. Mi bardzie do gustu przypadły targi właśnie w Arenie, w Expo w moim odczuciu były niespecjalne, dlatego 9 stycznia idę do Atlasu :D

PositiveAga - Sro Gru 08, 2010 12:24 pm

vesepia napisał/a:
Muszę się wybrać...moze sie uda na oba... ;) Ma ktoś jeszcze jakieś przemyślenia gdzie lepiej...?


przecież spokojnie można pójść do Expo i do Areny

targi w Expo trwają dwa dni 8-9.01
a w Arenie 9.01
także wystarczy poświęcić weekend i w sobotę pójść do Expo a w niedziele do Areny :-)

wamaba - Sro Gru 08, 2010 12:48 pm

Ja niestety moge sie wybrac tylko do Expo, ale gdybym mogla poszlabym tez w niedziele do Areny.
megi - Sob Gru 11, 2010 10:26 am

a ja się wystawiam w Arena:)
filmowiec - Sob Gru 11, 2010 6:39 pm

a my pierwszy raz w EXPO na różowych targach, do tej pory zawsze niebieski (obecnie w arenie)
karola1983 - Nie Gru 12, 2010 7:23 pm

Brinka napisał/a:
Nie podoba mi się że targi w Arenie przeniosły się na początek stycznia, tym sposobem mamy 8-9 targi w Expo i 9 w Arenie.
W tamtym roku bardziej mi się podobały targi w Expo, w tym roku też się wybieram, zobaczymy które będą lepsze.


Ja też byłam niezadowolona ze zmiany terminu. Nie mamy z moim Miśkiem czasu na chodzenie tu i tam. Ale przypomniałam sobie jak to był o Expo w zeszłym roku i tam idziemy - absolutnie i to pewnie na dwa dni. Bo tam jest jeszcze Sportowa z samochodami - dużo się dzieje. Poza tym moja siostra kupiła tam boską kickę od projektantki. No i w Expo jest fajna atmosfera:-) Tak myśle. Ale każdy lubi co innego:-)

slubzcharakterem - Nie Gru 12, 2010 7:51 pm

Ja mam zamiar w tym tygodniu podjąć decyzję, które targi. Chyba się skończy na tym, że jedne i drugie.
tomcia - Nie Gru 12, 2010 10:17 pm

PositiveAga napisał/a:
vesepia napisał/a:
Muszę się wybrać...moze sie uda na oba... ;) Ma ktoś jeszcze jakieś przemyślenia gdzie lepiej...?


przecież spokojnie można pójść do Expo i do Areny

targi w Expo trwają dwa dni 8-9.01
a w Arenie 9.01
także wystarczy poświęcić weekend i w sobotę pójść do Expo a w niedziele do Areny :-)


Aga, weekend to jakby nie patrzec całe 2 dni!! Po to idę na targi, żeby w jak najkrótszym czasie dowiedzieć się jak najwięcej. W soboty to ja niestety muszę robotę nadganiać :kwasny:

asia884 - Wto Gru 14, 2010 9:32 pm

Fakt, to ze dwi imprezy sa w tym samym czasie jest troche niewygodne, ale jak juz chyba podjelam decyzje gdzie pojde.
W zeszlym roku na targach w Expo była moja kolezanka. Mówiła ze trwaly 2 dni. Byl czas na to zeby sie porozglądać, porozmawiac z wystawcami, porównać oferty. Na drugi dzien moza pojsc i podpisac umowy. Ona w taki sposób załatwiła sobie fotografa, garnitur i tort weselny. Jak na 2 dni załatwiania jest to dobry wynik.

PositiveAga - Wto Gru 14, 2010 9:45 pm

tomcia napisał/a:
Aga, weekend to jakby nie patrzec całe 2 dni!! Po to idę na targi, żeby w jak najkrótszym czasie dowiedzieć się jak najwięcej. W soboty to ja niestety muszę robotę nadganiać :kwasny:

to fakt jeśli komuś nie pasuje poświęcić sobotę i niedzielę na targi to trzeba zdecydować się tylko na jedne


a mam pytanie czy można gdzieś znaleźć listę wystawców na targach w Expo? na stronie www nie mogę tego znaleźć a jestem ciekawa jakie firmy będą

wiem że targi w Arenie mają coś takiego http://www.ofertalodz.tar...lan2011lodz.pdf

mammamia.85 - Sro Gru 15, 2010 9:30 pm

PositiveAga napisał/a:
tomcia napisał/a:
Aga, weekend to jakby nie patrzec całe 2 dni!! Po to idę na targi, żeby w jak najkrótszym czasie dowiedzieć się jak najwięcej. W soboty to ja niestety muszę robotę nadganiać :kwasny:

to fakt jeśli komuś nie pasuje poświęcić sobotę i niedzielę na targi to trzeba zdecydować się tylko na jedne


a mam pytanie czy można gdzieś znaleźć listę wystawców na targach w Expo? na stronie www nie mogę tego znaleźć a jestem ciekawa jakie firmy będą

wiem że targi w Arenie mają coś takiego


jestem wściekła! Może i mają, tylko do cholery rozmawiając z fotografem, którego mam upatrzonego, okazało się, że nie wystawia się w arenie mimo, że jest na tym planie! czekam do targów, bo liczę na rabat. Gdybym z nim nie rozmawiała, poszłabym nie na te targi, bo on się wystawia w Expo. Dziewczyny uważajcie! Na tej stronie są nieprawdziwe informacje! to jest żenujące.....

tomcia - Sro Gru 15, 2010 10:14 pm

mammamia.85, czy nie jest czasem tak, że ceny po nowym roku rosną, więc z rabatem z targów wyjdzie na to samo? Ja jakoś średnio wierzę w te rabaty, ale może jestem zanadto podejrzliwa i nieufna :|
asia884 - Sro Gru 15, 2010 10:21 pm

Tomcia, moze i tak jest z tymi rabatami...nigdy sie w to nie zaglebialam, ale to juz nie o to chodzi tylko o to jak traktuja klienta. Skoro maja rozpiske kto sie wystawia a potem sie okazuje ze to nieprawda to chyba jest tu cos nie tak. Coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze ide na Expo...
mammamia.85 - Sro Gru 15, 2010 10:52 pm

z tego co słyszałam są duże rabaty, a ceny raczej nie rosną o 15, 20% ;-)
karola1983 - Sro Gru 15, 2010 10:59 pm

mammamia.85 napisał/a:
PositiveAga napisał/a:
tomcia napisał/a:
Aga, weekend to jakby nie patrzec całe 2 dni!! Po to idę na targi, żeby w jak najkrótszym czasie dowiedzieć się jak najwięcej. W soboty to ja niestety muszę robotę nadganiać :kwasny:

to fakt jeśli komuś nie pasuje poświęcić sobotę i niedzielę na targi to trzeba zdecydować się tylko na jedne


a mam pytanie czy można gdzieś znaleźć listę wystawców na targach w Expo? na stronie www nie mogę tego znaleźć a jestem ciekawa jakie firmy będą

wiem że targi w Arenie mają coś takiego


jestem wściekła! Może i mają, tylko do cholery rozmawiając z fotografem, którego mam upatrzonego, okazało się, że nie wystawia się w arenie mimo, że jest na tym planie! czekam do targów, bo liczę na rabat. Gdybym z nim nie rozmawiała, poszłabym nie na te targi, bo on się wystawia w Expo. Dziewczyny uważajcie! Na tej stronie są nieprawdziwe informacje! to jest żenujące.....


Ja potwierdzam, lista wystawców w Arenie to jakaś abstrakacja! To samo było z moim wypróbowanym fryzjerem Wojciechowski. Uwaga dziewczyny oni podają złe info:-(((

megi - Czw Gru 16, 2010 12:20 pm

a ja zdziwiona Waszymi postami zadzwoniłam do organizatora:::::::iponiewaz sie tez wystawiam i chcialabym aby wszystko bylo ok, bo mnie tez na tym zalezy wiec


1. To nie prawda ze sa osoby na Planie ktore, sie nie wystawiaja, chyba ze zarezerwowały miejsce, i same sie rozmyslilyi o tymnie poinformowaly ,a aktualizacja strony jest co jakis czas
2. Nazwisko Pana o ktorym piszesz jest owszem , ale maja takich 3 wystawcow, i kazdy jest w innym fachu( wiec chyba zbieg okoloicznosci nazwisk )

3. wpisujac firmy na plan , ktore sie wystawiaja nie zdajecie sobie sprawy jak prawnie byloby to nie oki, odrazu sprawa w sadzie wytoczona, nikt nie ma prawa sie reklamowac czyimis danymi jezeli ktos na to nie wyraza zgody
To sa za powazni ludzie , organizujacy takie eventy i strach by im na to nie pozwolil.

4. Arena stawia sprawe jasno przedstawia wystawcow, wiecie kogo mozeci espotkac, w Expo jest to wielka tajemnica
5. kazdy idzie gdzie chce, a takie niesprawdzone informacje, troszke mieszaja, i czasem jak sie to czyta to sie mozna zastanowic czy to nie konkurecja

wiec radze sobie filtrowac informacje, i kazdy niech robi co chce:)

Ja sie uspokoilam , bo w koncu wystawiam sie w Arenie, bylam rok temu zobaczyc targi w expo, ale dla mnie duzoo fotografow, no i j a lubie jak sie cos dzieje:) ale kazdy ma innyy temperament i oczekuje czegos innegoo od targow i wystawcow, jedyny plus kazdy moze byc tu i tu:)

pozdrawiam wszystkich,

Mac-erson - Czw Gru 16, 2010 11:17 pm

Ja też potwierdzam słowa Megi - nasze Forum współpracuje z Targami Arena od 3lat i porównując je do tych drugich zawsze było więcej wystawców i były lepiej zorganizowane. Mam nadzieję, że w tym roku też tak będzie. Tak więc polecam udać się 9 stycznia do Areny dla niezdecydowanych ;)

Poniżej wklejam banner Targów:


wamaba - Pią Gru 17, 2010 9:05 am

Ja najchetniej bym sie wybrala i na jedne i na drugie, szczegolnie jak zachecacie na te w Arenie, ale niestety niedziele mam zajeta :cry:
bazyl - Pią Gru 17, 2010 1:13 pm

no a dla mnie na plus akurat że w jeden week bedą te targi bo w innym wypadku nie dałbym rady ich odweidzić a takto chętnie pójdę z rodziną :)
Magia Ślubu - Pią Gru 17, 2010 5:20 pm

Magda nareszcie coś poważnie.
slubzcharakterem - Wto Gru 21, 2010 10:24 pm

Megi ma rację, szkoda tylko że w Arenie nie ma za wiele miejsca dla autek, większość będzie stała przed halą na śniegu i mrozie jak się pogoda nie zmieni. Dlatego wstawię tam tylko nowsze autko bo zabytkowego szkoda (będzie mu lepiej w Hali Sportowej).
mammamia.85 - Sro Gru 22, 2010 12:03 am

A ja mam wrażenie, że w tym wątku rozgrywają się jakieś dziwne akcje. Mnie interesują fakty, a nie jakieś przepychanki kto jest lepszy. Wybieram się na targi na pewno, mam wolną tylko sobotę, więc idę do expo. Na tę listę areny co jakiś czas zaglądam i dziwi mnie, że pewne firmy znikają. Może się nie znam, ale czy to nie jest tak, że jak ktoś kupuje sobie stoisko to podpisuje umowę i nie może 2 tygodnie przed targami powiedzieć "a jednak sie nie wystawie"? A jeśli można po prostu zrezygnować to czemu już kilka firm zniknęło z tego planu? Pewnie się prawdy nie dowiem :/
Jak zabieram głos w innych wątkach ledwo ktoś odpowiada, a tu nie trzeba dlugo czekać. Dużo odzywają się firmy, a mnie interesują doświadczenia dziewczyn, które już na targach były i obiektywnie je oceniają. Mój cel to załatwić rzeczy na ślub.

PositiveAga - Sro Gru 22, 2010 10:03 am

mammamia.85 napisał/a:
Mnie interesują fakty, a nie jakieś przepychanki kto jest lepszy. Wybieram się na targi na pewno, mam wolną tylko sobotę, więc idę do expo.

mammamia wybacz ale skoro sama deklarujesz że wybierasz się tylko do expo, to co cię interesuje Arena, i tak cie tam nie będzie. Targi w Arenie są większe i na pewno stoiska są dużo droższe więc być może z tego powodu firmy rezygnuja, najpierw bukują sobie miejsca a potem się wycofują



mammamia.85 napisał/a:
a mnie interesują doświadczenia dziewczyn, które już na targach były i obiektywnie je oceniają.

to zajrzyj tutaj do wątku z ubiegłego roku
http://www.forum.wesele-l...t=10624&start=0
jeśli szukasz fotografa, dj'a i w sumie to wszystko to z Expo na pewno będziesz zadowolona, natomiast w Arenie znajdziesz wszystko

ale zajrzyj to wątku który podałam i sama sobie przeczytaj że większość dziewczyn miała niedosyt po Expo

Mac-erson - Sro Gru 22, 2010 10:56 am

Mammamia85 - mam uzasadnione przypuszczenia, że działasz ze zlecenia Targów Expo. Jeśli Twoje kolejne posty będą w podobnym tonie moje przypuszczenia na 100% się potwierdzą.
filmowiec - Sro Gru 22, 2010 10:30 pm

co do kosztów wystawienia to zdecydowanie wyższe są na targach różowych w EXPO
megi - Sro Gru 22, 2010 10:32 pm

bo płaci sie za dwa dnia a nie za jeden:) chyba)
Targi Ślubne - Sro Gru 22, 2010 10:34 pm

Marketing szeptany - to jedna z najtańszych i najbardziej skutecznych form reklamy w internecie. Z jedną wadą - NIE JEST TO UCZCIWA REKLAMA.
Wynajmuje się studentów, którzy wcielają się w klientów (narzeczonych) prowadzą dyskusje na forach a tak naprawdę jedynym ich celem jest w sposób zaawaluowany promować swojego mocodawcę. Poczytajcie powyższe posty dokładniej a zrozumiecie o co chodzi. Naprawdę jest to przykre, że dajecie się wciągać w te manipulacje i podejmujecie tą dyskusję.
Targi ślubne w Arenie mają bardzo duży budżet na reklamę. Mimo to nie zniżają się do tego poziomu aby manipulować ludźmi na forach...
Plan z listą wystawców o którym tu mowa jest planem ROBOCZYM przeznaczonym wyłącznie dla wystawców. Jest ciągle zmieniany. NA PEWNO nie zamieszczamy tam firm, które nie zgłosiły się na te targi. Tradycyjnie w ostatnim tygodniu przed targami przedstawimy ostateczną listę wystawców i napiszemy Wam czego można się spodziewać na targach ślubnych w Arenie. Nigdy nie robiliśmy z tego tajemnicy i teraz też tak będzie.

W tym sezonie wprowadziliśmy ulgowy bilet rodzinny. Można go pobrać ze strony targowej targislubne.pl Narzeczeni mogą BEZPŁATNIE zaprosić na targi swoich rodziców. Mamy już dopięte wszystkie pokazy mody ślubnej, które poprowadzi Tomasz Kammel. Będzie mu towarzyszyć niezwykła para - Ola Ogłaza i Bartek Osumek. Ola jest byłą Miss Polski. Gościła już na naszej scenie. Okazała się najbardziej utalentowaną prezenterką spośród wszystkich miss. Dlatego po zdjęciu korony zaproponowaliśmy jej stałą współpracę przy prowadzeniu targów i telewizji ślubnej. Bartek od lat prowadzi nasze targi. Ostatnio na targach wirtualnych w Łodzi zagrali narzeczonych. Nakręciliśmy im nawet randkę. Podczas zdjęć coś chyba zaiskrzyło :-) obserwujcie, ta sceniczna znajomość może mieć swój dalszy ciąg :-)
Dla osób, które nie będą mogły przyjść na imprezę szykujemy transmisję LIVE na naszej stronie i na stronach kilkunastu portali ślubnych. Oglądajcie nas :-)

karola1983 - Czw Gru 23, 2010 8:59 pm

Dawno mnie tu nie było i w zasadzie nie chciałam się mieszać w te dyskusję, ale ostatni post mnie po prostu zastrzelił:

Targi Ślubne napisał/a:
Targi ślubne w Arenie mają bardzo duży budżet na reklamę. Mimo to nie zniżają się do tego poziomu aby manipulować ludźmi na forach...


Osoba, która to napisała musi mieć duże poczucie autoironii:-)
Przepraszam, ale studiuję marketing i to się nadaje do mojej pracy zaliczeniowej (dla przyzwoitości tematu nie zdradzę:-)

No i gratuluję Autorowi cytowanego postu poczucia humoru:-)

paulalinka - Pon Gru 27, 2010 2:34 pm

W tym roku dochodzi do niezdrowej konkurencji. Po co organizatorzy wybrali jeden termin?
kryszka - Pon Gru 27, 2010 3:17 pm

Ta konkurencja była zawsze i bodajże tylko w zeszłym roku były dwa terminy, tak to zawsze było w ten sam weekend.
FOTOJACEK - Wto Gru 28, 2010 11:37 pm

karola1983 napisał/a:
... , ale ostatni post mnie po prostu zastrzelił:

Targi Ślubne napisał/a:
Targi ślubne w Arenie mają bardzo duży budżet na reklamę. Mimo to nie zniżają się do tego poziomu aby manipulować ludźmi na forach...


Osoba, która to napisała musi mieć duże poczucie autoironii:-)


A co Panią tak rozbawiło?
Niektórzy mają w nosie tzw moralność.
Istotne jest to, kto zarabia, a kto nie. Pieniądze nie śmierdzą, nieprawdaż?

A co do konkurencji to sama w sobie jest mobilizująca itd.
Na podstawie moich doświadczeń z organizatorami obydwu targów zdecydowanie kibicuję Panu Gontarzowi (Targi Ślubne Arena)

Przypominam sobie jak niegdyś zgłosiłem chęć wystawienia się na targach Expo (różowe targi) i w odpowiedzi zostałem zapytany o adres mojej strony internetowej. A kiedy już ją podałem, to przesympatyczna pani powiedziała, że przygotują dla mnie ofertę i oddzwonią.
- Oddzwonili. – oferta przyprawiła mnie o zawrót głowy.
Może, gdyby poprosili o login do moich kont bankowych oferta byłaby bardziej osiągalna ;-)
Poćwiczę to na moich klientach;-))
W końcu przyznajcie, że to nie takie głupie ;-) )

Wracając do kwestii targów (tych różowych) pamiętam, jak niechcący podsłuchałem zachwyconą PM, że udało im się wynająć profesjonalnego fotografa za 400 zł (reportaż z plenerem o ile dobrze pamiętam)
Ciekawy jestem ile taki fotograf zapłacił za stoisko???

Brinka - Sro Gru 29, 2010 9:20 am

Kwota, jaką trzeba zapłacić za wystawianie się na targach zarówno różowych jak i niebieskich nie jest żadną tajmnicą. Każdy może sobie to sprawdzić.
Tak jak pisałam wcześniej, byłam w tamtym roku na jednych i drugich targach i wiem, że wiele osób narzekało, że w Arenie były targi fotografów, uważam że organizatorzy powinni zaproponować różnych wystawców i zadbać o odpowiednie proporcje.

Zgadzam się, że profesjonalny fotograf i 400zł niestety nie chodzą w parze.

Jędor - Czw Gru 30, 2010 9:36 pm

Siema.
Do tej pory byłem tylko gościem, ale musze coś napisać.
Bardzo bym poprosił Pana Foto Jacek żeby mi polecił profesjonalnego fotorgrafa za 400 zł. W kieszeni zostanie mi ze 2000. Ja osobiście się z takim nie spotkałem, a jakiś czas już rynek ślubny obserwuje gdyż od 2 lat jestem "po słowie" tylko jakoś się nie składało do wesela. I co więcej o ile pamiętam, czyli ostatnie dwa lata to imprezy były w innych terminach i zawsze bywałem na obu. Tylko w EXPO zawsze mogłem pogadać na spokojnie z wystawcami a w Arenie/Sportowej trzeba było krzyczeć żeby cokolwiek usłyszeć. Decyzja kto gdzie pójdzie jest wyborem indywidualnym, ale jak ktoś chce coś zamówić, a nie pooglądać to polecam EXPO.
Pozdrawiam

Brinka - Czw Gru 30, 2010 9:45 pm

Jędor, i wszedłeś tu tylko po to żeby nam o tym napisać? Trochę dziwnie to wygląda.
kryszka - Czw Gru 30, 2010 10:41 pm

Brinka napisał/a:
Trochę dziwnie to wygląda.

Baaardzo dziwnie. :evil:

filmowiec - Czw Gru 30, 2010 11:11 pm

generalnie ja bardzo sceptycznie byłem nastawiony do targów różowych, ale po zeszłorocznych doświadczeniach z targami w arenie miałem dość, generalnie byłem bardzo zniesmaczony stąd też w tym roku podjęliśmy decyzję o wystawieniu się na targach różowych pomimo tego że jest ponad dwa razy drożej i jak do tej pory jestem mile zaskoczony bo pomimo tego że drogo to wszystko jasno i klarownie jest przedstawiane. Także na ten moment oceniam na plus zobaczymy jak dalej.
Winter - Pon Sty 03, 2011 10:04 am

Powiedzcie mi kochane w jakich godzinach można zjawić się na targach i ile kosztuje wejście? :)
agulka1989 - Pon Sty 03, 2011 12:13 pm

Mac-erson, czy w tym roku forumowicze również mogą liczyć na wejściówki na targi??
Misiak87 - Pon Sty 03, 2011 12:28 pm

Szkoda że już nie mam po co iść na targi, bardzo mi się podobały... Będę tęsknić. ;)
PositiveAga - Pon Sty 03, 2011 3:42 pm

Winter napisał/a:
Powiedzcie mi kochane w jakich godzinach można zjawić się na targach i ile kosztuje wejście? :)

zajrzyj na oficjalną stronę targów, tam masz podane wszystkie informacje

Joanka - Pon Sty 03, 2011 10:41 pm

witajcie wszyscy.
poczytałam wszystkie wpisy i nie bęzie łatwo pogodzić wszystkich jeśli chodzi o targi różówe i niebieskie... Moim zdaniem każde sa inne. Fakt w Expo masz spokój i możesz rozmawiać dowoli z wystawcami, ale w Arenie też nikt nie każe nam stac pod sceną i gapić się na pokazy mody i konkursy. Poza tym organizatorzy w tamtym roku pierwszy raz organizowali w Arenie więc nie było wiadomo co i jak z nagłośnieniem (wiem, że były głosy, że nie dało się spokojnie pogadać) Teraz ma byc inaczej. Moja rada?: sobota Expo, niedziela Arena. I tak w sumie zbiera się ulotki potem i tak sprawdzacie jeszcze w sieci wszystkie firmy prawda?
A ja osobiście bardzo lubię, gdy organizator proponuje zwiedzającym coś jeszcze niz tylko stoiska wystawców :)

Malena - Wto Sty 04, 2011 1:21 am

agulka1989 napisał/a:
Mac-erson, czy w tym roku forumowicze również mogą liczyć na wejściówki na targi??


Przyłączam się do pytania:):)

inka - Wto Sty 04, 2011 3:58 pm

Czy komuś udało się coś wygrać na ubiegłorocznych targach? Jak wyglądają konkursy?
ola88 - Wto Sty 04, 2011 4:12 pm

Jak ja rok temu wygrałam na bełchatowskich targach weekend we wodniku to nawet skorzystać nie można było, bo nie miałam cateringu z wodnika :D ;)
inka - Wto Sty 04, 2011 4:16 pm

ola88 napisał/a:
Jak ja rok temu wygrałam na bełchatowskich targach weekend we wodniku to nawet skorzystać nie można było, bo nie miałam cateringu z wodnika :D ;)

współczuje, gdyby chcieli zadbać o dobre imię, mogliby chociaż wymienić na cokolwiek innego.
Mam nadzieję, że nie wszyscy "sponsorzy" tak podchodza do sprawy

Mac-erson - Wto Sty 04, 2011 5:00 pm

Malena napisał/a:
agulka1989 napisał/a:
Mac-erson, czy w tym roku forumowicze również mogą liczyć na wejściówki na targi??


Przyłączam się do pytania:):)


NO więc w tym roku, jakby wszyscy zaciskają Pasa, skromniejsze budżety - i (chyba)wejściówek nie będzie. Ale są te bilety rodzinne. Można się wybrać z rodzicami (za free).

agulka1989 - Wto Sty 04, 2011 8:19 pm

Mac-erson napisał/a:
Można się wybrać z rodzicami (za free).

no ja np taty nie mam po co tam ciągnąć. Ale wybiera się mój brat z narzeczoną... Rozumiem, że nie da się tego uznać jako biletu rodzinnego??

Brinka - Wto Sty 04, 2011 9:02 pm

inka napisał/a:
Czy komuś udało się coś wygrać na ubiegłorocznych targach? Jak wyglądają konkursy?

Nam się udało, na tych w Arenie wygraliśmy dekorację kościoła z Saloniku Ślubnego, a w EXPO pokaz sztucznych ogni od Strzelca.
Obydwie wygrane były bardzo fajne, firmy profesjonalnie podeszły do wykonywanych usług. Zachęcam do udziału w targach, najlepiej jednych i drugich ;) no i do aktywności ;)

ewa__150 - Wto Sty 04, 2011 9:38 pm

ja też chyba dla mojego spokojnego sumienia wybiorę się tu i tu :)
Winter - Czw Sty 06, 2011 3:56 pm

W jakich godzinach można wybrać sie na targi do hali expo ?
agulka1989 - Czw Sty 06, 2011 6:13 pm

Winter, to wątek targów w arenie...
Mac-erson - Czw Sty 06, 2011 8:53 pm

W tym roku - Forum/Portal nie będzie miał oficjalnego stoiska - ale będziemy obecni w Arenie w postaci rozwieszonych bannerów oraz będzie masz reprezentowała lmyszka - rozdając ulotki forumowe i werbując nową krew na nasze forum.
Winter - Czw Sty 06, 2011 8:56 pm

Wybieram się na jedne i drugie..a godzinki w Arenie?
joanna8411 - Czw Sty 06, 2011 9:00 pm

a jaka jest cena biletow??
Winter - Czw Sty 06, 2011 9:03 pm

Cytat:
a jaka jest cena biletow??
hmm tez z chęcia bym sie dowiedziała :razz:
agulka1989 - Czw Sty 06, 2011 9:04 pm

Winter napisał/a:
a godzinki w Arenie?

wystarczy wejść na stronę targów...

V Łódzkie Targi Ślubne
Łódź, ul. Bandurskiego 7
Hala "Arena Łódź"
w godz. 10.00 - 18.00

źródło


joanna8411 w zeszłym roku bilety były po 15 zł. W tym roku tak samo...
Ciebie również odsyłam do strony targów... :)

Brinka - Czw Sty 06, 2011 9:45 pm

EXPO w sb od 12, a w niedzielę od 10. Nie znam ceny biletów.
agulka1989 napisał/a:
Winter, to wątek targów w arenie...

zdaje się, że EXPO nie ma swojego wątku. W tamtym roku chyba było wszystko w jednym wątku.

agulka1989 - Czw Sty 06, 2011 9:48 pm

Brinka napisał/a:
EXPO nie ma swojego wątku

no nie ma.

Jednak nie zmienia to faktu, że ten wątek dotyczy tych targów w arenie :) Przynajmniej tak wynika z tytułu wątku.


Brinka a możemy się spodziewać Waszego występu na targach??

kryszka - Czw Sty 06, 2011 9:56 pm

agulka1989 napisał/a:

Jednak nie zmienia to faktu, że ten wątek dotyczy tych targów w arenie :) Przynajmniej tak wynika z tytułu wątku.

A od kiedy to wszystko na tym forum jest na temat? :razz:

A tytuł już zmieniam, bo i tak wątek dotyczy jednych i drugich. Jakoś wcześniej nikt się tego nie czepiał... :smile:

agulka1989 - Czw Sty 06, 2011 10:00 pm

kryszka napisał/a:
od kiedy to wszystko na tym forum jest na temat? :razz:

Hmmm... sama nie wiem :razz:
Taaaak mi się napisało :smile:

kryszka napisał/a:
tytuł już zmieniam, bo i tak wątek dotyczy jednych i drugich.

miałam to zaproponować :razz:


No dobra, dobra, już się nie czepiam.
Przynajmniej przez chwilkę :wink:

joanna8411 - Pią Sty 07, 2011 7:39 am

dziękuje za odpowiedz, patrzyłam na stronie i nie mogłam sie dopatrzeć albo ja tak patrzyłam :smile:
mammamia.85 - Pią Sty 07, 2011 9:42 am

Wróciłam z nart i troche jestem zaskoczona takim potraktowaniem mnie :/ Jak ktoś woli Expo to już jest tu przegrany i dostrzega pewne wady targów w Arenie? Wogóle to powinnam spytać czy ja tu jeszcze mogę się odzywać... być może błędnie rozumiem ideę jaką mają fora internetowe. Coś tu śmierdzi.
Brinka - Pią Sty 07, 2011 10:36 am

agulka1989 napisał/a:
Brinka a możemy się spodziewać Waszego występu na targach??

Tańczyć nie będziemy, ale będzie można nas spotkać w EXPO, także zapraszamy ;)

K11_06_2011 - Pią Sty 07, 2011 11:40 am

ja planuje sie wybrac tutaj i tutaj jak czas pozwoli :)
espere9 - Sob Sty 08, 2011 3:56 pm

Była ktos dziś na Targach w Expo? Mnie akurat interesuja obraczki, wiązanka i szkoły tanca. Mozna tam znaleźć przedstawicieli takich firm?
pamka2 - Sob Sty 08, 2011 6:33 pm

espere9, jesli chodzi o szkołę tańca, to Studio tańca 4U rozdawało ulotki jedną godziną zajęć za darmo, z biżuterią były chyba 2, albo 3 stanowiska, bardzo ładne, tylko ceny nie na naszą kieszeń :-? a i z kwiatkami trochę było.

Szczerze mówiąc, to troszkę się zawiodłam, sądziłam, że będzie więcej stanowisk i znalazłam tylko jedną firmę, która na prawdę mnie zainteresowała... zastanawiamy się nad areną jutro, tylko nie jestem pewna czy warto wydać kolejne pieniądze...

wie ktoś, czy w arenie będzie więcej firm? Czy opłaca nam się iść?

kinix21 - Sob Sty 08, 2011 6:34 pm

espere9 napisał/a:
Była ktos dziś na Targach w Expo? Mnie akurat interesuja obraczki, wiązanka i szkoły tanca. Mozna tam znaleźć przedstawicieli takich firm?



ja właśnie wróciłam. z obrączek byli "A&A" i "Koliber". szkoła tańca była bodajże jedna, nie interesowało mnie to zbytnio, więc wywalilam ulotkę. a wiązanek niestety nie widziałam żadnych albo jestem ślepa :kwasny: jedyne stoisko z kwiatami, to dekorowanie sali/kościoła itp choć słyszałam, że jakaś dziewczyna pytała też o wiązanki. chyba najbardziej podobała mi sie jedna firma robiąca fotki w plenerze, no i 3 dniowe nauki przedmałżeński 8)

Veela - Sob Sty 08, 2011 7:15 pm

Też jestem trochę zawiedziona ilością stoisk no i samochodów...
Ulotkę szkoły tańca znalazłam przypadkiem - była położona przy stanowisku z obraczkami.
Też mnie zastanawia czy w arenie będzie może więcej stoisk?

joanna8411 - Sob Sty 08, 2011 8:07 pm

oj to mnie zmartwilyscie;/ bo ja jutro ide do arenty musze poszukac obraczek, nowego kamerzysty bo nas w jajo nasz robi
a byli jacyś kamerzysci?? jakieś zniżki były??

PositiveAga - Sob Sty 08, 2011 8:39 pm

jeśli chodzi o Expo to podobnie jak w tamtym roku i w tym wróciłam do domu bardzoooo rozczarowana

na suknie ślubne, garnitury, makijaż narzekać nie mogę, było sporo wystawo dawców
mnóstwo restauracji, hoteli i cateringu czego w moim przypadku zupełnie nie potrzebowałam. dużo cukierni i jak co roku fotografii ale same mało znane firmy

najbardziej rozczarowana jestem z kwiaciarni (była raptem jedna), zauważyłam jedną fontannę czekoladową, żadnej fontanny alkoholowej. 3 dj'ów, 2 firmy z zaproszeniami, jedna firma z obrączkami, i jedna z nauką tańca, nie wiem czy dobrze zauważyłam ale tylko jedna firma robiła fryzury (w dodatku tylko na modelkach), a z tymi naukami to wcale nie mieli takiej fajne oferty bo płacisz 150zł od osoby i musisz gdzieś jechać poza Łódź :-?

czekam na jutrzejsze targi w Arenie, mam nadzieję że będą dużo lepsze

Geiger - Sob Sty 08, 2011 8:43 pm

Witam. Czy w Hali Expo byli jacyś wystawcy zajmujący się makijażem? Wykluczam kosmetyczki jeśli chodzi o malowanie. :roll:
agulka1989 - Sob Sty 08, 2011 8:44 pm

My również wybieramy się jutro do areny. Właściwie nie potrzebujemy nic konkretnego załatwiać. Może znajdziemy jakiegoś fajnego barmana, rozejrzymy się za garniturem dla Zbyszka... No i może uda mi się dostać do megi na makijaż...
kinix21 - Sob Sty 08, 2011 9:10 pm

PositiveAga napisał/a:
zauważyłam jedną fontannę czekoladową

były 2- jedna mala, druga duża, ale jak dla mnie żadna rewelacja, spodziewałam się czegoś... ja wiem...bardziej ekscytującego :hyhy:
PositiveAga napisał/a:
a z tymi naukami to wcale nie mieli takiej fajne oferty bo płacisz 150zł od osoby

150zł od osoby?! fakt, że nie zapytałam o konkretną cenę, bo mam na to jeszcze dużo czasu, ale myślałam, że o wieeele mniej! szok :o
ogólnie Expo bardzo roczarowało :kwasny:
p.s. a najfajniejsze auto do wypożyczenia miał jakis koleś stojący sobie parę metrów od targów- Chrysler 300 mniam :D

marciami - Sob Sty 08, 2011 9:34 pm

to na tych targach jest szansa na fryzure slubna lub makijaż? kurde:D ale pewnie bedzie tak duzo ludzi, że się nie uda dostać :D wybieram sie jutro i mam nadzieje, że mnie choróbsko do jutra kompletnie nie rozłoży ...
joanna8411 - Sob Sty 08, 2011 9:39 pm

No wlasnie musze znalesc megi:)sama robie makijaze ale na slub chce byc boska;D
slubzcharakterem - Sob Sty 08, 2011 9:41 pm
Temat postu: Nie było chyba tak źle
Minął pierwszy dzień na Targach Ślubnych w Łodzi (hala EXPO) - jestem trochę padnięty ale zadowolony. [xxx]
Generalnie na targach chyba nie było wcale tak źle - stałem przy końcu hali i często rozmawiałem ze zwiedzającymi. Sporo z nich mówiło, że załatwili to co chcieli a jeszcze więcej z nich porozmawiało z wystawcami, pozbierało ulotki i jutro rusza do Areny rozejrzeć się jeszcze a później ma zamiar wrócić do EXPO podpisywać umowy.



edit: usunęłam treści reklamowe
kryszka

FOTOJACEK - Sob Sty 08, 2011 9:41 pm

Jędor napisał/a:
Bardzo bym poprosił Pana Foto Jacek żeby mi polecił profesjonalnego fotorgrafa za 400 zł.

Można jeszcze taniej, nawet za darmo, o ile fotograf Wam zaproponuje.
A jeśli komercyjnie, to może się okazać, że ceny podane w pierwszym kontakcie nie mają odzwierciedlenia na samym końcu. Różnice mogą być 2, a nawet 3 krotne.
Czasami najdroższa oferta może się okazać najtańszą.
I dlatego uważajcie co podpisujecie.
Patrzcie krytycznie bo pokazywane zdjęcia są dobrze wyselekcjonowane.
Nie ulegajcie magii pojedynczych zdjęć. Wam też mogą się trafić super fotki, ale mogą być zupełnie inne, niż to, co urzekło Was na stoisku.
Niech MOC będzie z Wami ;-)

Jędor napisał/a:
Tylko w EXPO zawsze mogłem pogadać na spokojnie z wystawcami a w Arenie/Sportowej trzeba było krzyczeć żeby cokolwiek usłyszeć.

A co do natężenia dźwięku.
Mam nawet na to pewną teorię.
Otóż realizator dźwięku z imprezy na imprezę jest coraz bardziej głuchy i nie wie co robi.
Sądzę, że to jest problem bardzo łatwy do usunięcia.
Proponuję odbić realizatora dźwięku z reżyserki. Zawinąć w dywan itp.
Gałkę głośności skręcić o jakieś 30% i zabić gwoździem.
Występy są bardzo ważne bo to show itd, ale byłoby jeszcze fajniej, gdyby klienci i wystawcy mogli się ze sobą porozumiewać. :D

wamaba - Sob Sty 08, 2011 10:46 pm

pamka2 napisał/a:
Szczerze mówiąc, to troszkę się zawiodłam, sądziłam, że będzie więcej stanowisk


PositiveAga napisał/a:
jeśli chodzi o Expo to podobnie jak w tamtym roku i w tym wróciłam do domu bardzoooo rozczarowana

kinix21 napisał/a:
ogólnie Expo bardzo roczarowało


Ja niestety też muszę dodać od siebie, że jestem bardzo rozczarowania.
Po pierwsze ja przyszliśmy z narzeczonym, to na samym wstępnie gdy spytaliśmy czy dostaniemy Katalog Targowy, to dowedzieliśmy się, że tu cytuję " już wyszły i trzeba poczekać aż dowiozą".
Po drugie na pytanie, czy możemy jutro też wejść pani odpowiedziała, cytuję: " raczej nie, chyba, że będziemy mieli na rękach zalepiony ten bilet w stanie nienaruszonym, żeby jedne pary nie dawały drugim biletu". Zaczeliśmy się więc zastanawiać, czy ta pani a właściwe organizatorzy nie słyszeli o tym, że trzeba się myć (i to chyba częściej niż raz na dwa dni), byłoby ciężko zachować bilet w stanie " nienaruszonym", nie mówiąc już o innych czynnościach związanych z tym,że bilet na ręku może się zniszczyć?
Po co więc wprowadzać ludzi w błąd i pisać na stronie internetowej, że można na jednym bilecie zwiedzać dwa dni?
O innych rzeczach już nie będę wspominać. Ręce po prostu opadają.
Ogólnie chyba oprócz firm i wystawców mało osób jest chyba zadowolonych.
My jesteśmy strasznie rozczarowani.

Paulina.Nowa - Sob Sty 08, 2011 11:08 pm

Ja się z ciekawości wybiorę jutro do tej Areny, chociażby zobaczyć samą halę jak wygląda bo już po weselu jestem ale zawsze można troszkę powspominać stare czasy :razz:
mammamia.85 - Sob Sty 08, 2011 11:21 pm

Wamaba ja też pytałam o bilet i dostałam informację, że jeśli coś się stanie z moją opaską, ale będę miała paragon to nie będzie problemu. Pytałam o to panią z kasy jak wychodziłam. Ja jestem zadowolona, bo złożyłam zamówienie u fotografa i to z rabatem :) Bardzo podobały mi się samochody, same perełki, a w szczególności ten czerwono-biały w końcu po lewej stronie. No i fajna była ta maszyna do robienia zdjęć z kanapą w środku, jakbym miała większy budżet to bym ją wypożyczyła. Makijażu było dużo i jak zawsze sporo chętnych. Bardzo ładne makijaże robiła pani z firmy Anigart. Bilans zdecydowanie na +
e_linka2 - Sob Sty 08, 2011 11:50 pm

Ja z narzeczonym również odwiedziliśmy dziś targi w Expo. Nie jestem z nich bardzo zadowolona. Szukałam dodatkowych inspiracji i niestety nie znalazłam ich zbyt wiele. Oto kilka moich przemyśleń:
1. Bilety i katalog targowy - nie zdziwiłam się, że bilet jest w formie opaski, którą zalepia się jak bransoletkę. Znam to rozwiązanie z innej imprezy. Bilet jest wodoodporny, da się z nim przeżyć do dnia następnego. Polecam jedynie samodzielne założenie go (sami regulujemy jak ciasna ma być opaska). Na samym bilecie napisane jest, że niezerwana uprawnia do wstępu na targi przez dwa dni. Katalog targowy - zobaczyłam go w ręku zwiedzających i długo z narzeczonym zastanawialiśmy się gdzie można go dostać - wielki minus dla osób sprzedających bilety, iż nie kierują do stoiska, gdzie te katalogi można otrzymać.
2. Większość podstawowych umów mamy już podpisanych - tak więc zupełnie nie interesowały mnie stoiska fotografów, kamerzystów, dj-iów, sal i restauracji; jako, że mój ślub odbędzie się poza Łodzią nie byłam również zainteresowana ofertami fryzjerów i kosmetyczek a także cukierni - odliczając tego typu wystawców oferta (moim zdaniem) była bardzo uboga. Szukałam dodatkowych inspiracji, czegoś co będę mogła wykorzystać, jednak nie znalazłam nic takiego.
3. Samochody - miały być wystawione oddzielnie na hali sportowej, jednak chyba tak nie było. Również stały w hali expo. Chyba, że coś przeoczyliśmy.
4. Moda ślubna - zainteresowała mnie oferta dwóch stoisk z sukniami ślubnymi, a także jednego z garniturami. Na tych stoiskach uzyskaliśmy informacje, na których nam zależało w sposób profesjonalny. Tutaj daję plusa.
5. Zainteresowało nas jedno stoisko z obrączkami - również fachowa obsługa i wyjaśnienia. Obrączki się nam podobały. Na pewno wykorzystamy ten kontakt.
6. Na jednym ze stoisk z zaproszeniami otrzymałam fajną ulotkę z kontaktem do Domu Małego Dziecka - gdzie można przekazać prezenty dla dzieciaków (otrzymane od gości zamiast kwiatów). Duży plus. Minus dla stoiska, na którym po tym jak zapytałam o winietki na stoły otrzymałam informację, że pani nic nie wie na ten temat, ale zaprasza do siedziby firmy i rozmowy z szefem, który na pewno coś doradzi. Targi są po to by w jednym miejscu uzyskać takie informacje.
7. Nauki przedmałżeńskie - tylko jedno stoisko, choć m. in. tym byliśmy najbardziej zainteresowani. Oferta nam się spodobała. Na 90% skorzystamy. Tu również odpowiedziano na nasze pytania fachowo. Ktoś wcześniej pisał o tych naukach - sprostuję może te informacje: z tego co się dowiedzieliśmy - nauki weekendowe, które odbywają się w Łodzi (ul. Łąkowa) kosztują 70 zł od osoby, zaczynają się w piątek, kończą w sobotę. Cena 150 zł za osobę dotyczy pewnie nauk wyjazdowych (poza Łodzią). Nie uważam, żeby to była cena wysoka, jako że pewnie obejmuje ona nocleg i wyżywienie.
To tyle moich uwag. Jutro udaję się na targi do Areny. Nie wykluczam również powrotu, choć na chwilę do Expo.

filmowiec - Nie Sty 09, 2011 3:54 am

PositiveAga napisał/a:
jeśli chodzi o Expo to podobnie jak w tamtym roku i w tym wróciłam do domu bardzoooo rozczarowana
i jak co roku fotografii ale same mało znane firmy

czekam na jutrzejsze targi w Arenie, mam nadzieję że będą dużo lepsze


niestety nie mogę się z Tobą zgodzić było parę starych firm i bynajmniej nie chodzi mi o naszą :) Byłem wczoraj w Arenie na etapie montażu i mam wrażenie że stoisk będzie mniej niż w EXPO

bertula - Nie Sty 09, 2011 5:07 pm

Wróciliśmy z Areny i niestety muszę powiedzieć, że targi nie zrobiły na nas dobrego wrażenia. Widzieliśmy tylko jedną fontannę, zaproszenia ślubne...można obejrzeć w necie, nic nowego nie znaleźliśmy, fotografia ślubna....anty fotografia- straszne, tylko dwóch wystawców zrobiło na nas wrażenie. Może w Expo było lepiej...?
joanna8411 - Nie Sty 09, 2011 5:22 pm

wroclam z Areny i mam inne zdanie jestem BARDZO szczesliwa;) znalazlam wszystko co chcialam:)

1-sukienkę u Lisy Ferrera dziewczyny doradziły i sukienka nie droga.
2- znalazłam kwiaty gdzie wyniesie mnie tylko 100zl. a nie tak jak wszędzie mi mówiono 250zl.
3-makijaz fryzjer u Laurell makijaz bardzo mi sie podoba mozna bylo miec probny makijaz i fryzure za darmo, dobrze mi doradzili do megi nie moglam sie dostac tyle biedna ludzi miala;)
4-auto znalazlam takie jak chcialam i jeszcze pan obnizyl mi cene o 400zl.
5-obraczki dostalam rabat i wyniosa nas 1600zl. a nie jak patrzylam w Yes i Aparcie za 3tys a sa te same;/
6-zaproszenia juz mam, ale zgadzam sie bylo malo;/ fontanny byly 2stoiska ale to tez mnie nie interesowaly
7- znalazlam kamerzyste mam duzo ofert wiec musze poogladac na spokojnie
8-garniak znaleziony
to chyba wszystko co mialam napisac hmmm wiec ja jestem bardzooooo zadowolona i uwazam ze organizacja byla bardzo dobra
Pozdrawiam

elvid_videofilmowanie - Nie Sty 09, 2011 5:31 pm

Chyba największą porażką tych targów było to ..., że były dwie osobne imprezy. Dla klientów zdecydowanie lepiej byłoby gdyby wszyscy zebrali sie w jednym miejscu i w jednym miejscu można zapoznać się z ofertą poszczególnych firm. A tak ani klienci ani wystawcy nie są do końca zadowoleni.
Bartek86 - Nie Sty 09, 2011 5:51 pm

Byłem dziś w arenie, myślałem, że będzie więcej wystawców
Z paru namiarów na pewno skorzystam (ślub dopiero w 2012roku)
Znajomi którzy biorą ślub w sierpniu tego roku zarezerwowali sobie dłuuuugiego Chryslera 300c choć nie udało się nic utargować.
Panowie z antyfotografi byli wczorajsi jak Pan sam przyznał po studniówce i mnie rozbawili swoim podejściem
Generalnie spodziewałem się większej ilości wystawców.

tomcia - Nie Sty 09, 2011 5:52 pm

Odwiedziliśmy Arenę. Ogólnie OK:) Co prawda nic nie zamówilismy, ale nie mielismy też takiego zamiaru. Interesowały nas: dekoracja sali i kościoła, garnitur, obrączki, kursy tańca.
Bylo kilka stoisk z ofertą dekoracji. Przedział cenowy nie róznił się zanadto, natomiast pomysły na udekorowanie stolików już bardzo (chyba zrobimy konfrontacje ;] )
Obrączek był bardzo duzy wybór i chyba na każdym stanowisku rabaty, ale musimy jeszcze przemyśleć wzór.
Bardzo się ucieszylismy namiarami na garnitury, bo ich cena jest nieporównywalnie niższa od Bytomia, Vistuli (a szukalismy tylko wełnianych), natomiast jak z jakością, to się okaże za kilka miesięcy w momencie kupna.
W kwestii kursów tańca najbardziej spodobała nam się oferta Jankowskiego.

Za głosno nie było:)

P.S. Jedyne co oceniam negatywnie to kulturę odwiedzających, a szczególnie pań po 50-tce, które były tak aktywnie zainteresowane obrączkami (!), że używały łokci. Nijak było z nimi wygrać. Nawet sprzedawca się uśmiechał porozumiewawczo:)

bazyl - Nie Sty 09, 2011 8:50 pm

odweidziłem targi w arenie i były dość ciekawe jak dla mnie :)
choć dziwnie mało osób było, albo trafiłem akurat na taką godzinę...

kinix21 - Nie Sty 09, 2011 9:33 pm

też uważam, że zamiast robic sobie konkurencję mogliby połączyć obie imprezy. i więcej dostawców i mniej wydanej kasy na wstępy :P
Hellen - Nie Sty 09, 2011 10:43 pm

Ja również byłam na targach w Hali Expo i dziś w Arenie. Ogólnie bardziej podobało mi się w Arenie, ale zależy kto czego szukał. W Hali Expo było jak dla mnie gorąco i oboje z narzeczonym męczyliśmy się z tego powodu. Było mniej rzeczy, które nas interesują. Rozglądałam się za dekoracjami na stoły (zdecydowanie było lepiej w Arenie) i za kwiaciarniami, żeby porozmawiać o wiązance ślubnej (w Expo było tylko jedno stoisko - ale wiązanka była idealnie pod mój gust, za to w Arenie był już wybór). Chciałam pokazać narzeczonemu obrączki - wybór był, ale nasze najładniejsze były w A&A Jubiler - Hala Expo. W Apart mieli takie jak nam się podobało ale tylko na papierze w katalogu a nie na żywo do oglądnięcia. Fotografia, wideofilmowanie, fontanny i samochody nas zupełnie nie interesowały.
No i załatwiłam jedną... a właściwie 2 rzeczy, bo Megi zrobiła mi próbny makijaż i zdecydowałam się na jej makijaż i do tego fryzurkę i ciesze się bardzo.
Do tego w Arenie były osoby z naszej zaklepanej sali weselnej i mogłam sobie jeszcze raz spokojnie porozmawiać o dekoracjach.

rafalolczyk.com - Nie Sty 09, 2011 11:28 pm

FOTOJACEK napisał/a:
Patrzcie krytycznie bo pokazywane zdjęcia są dobrze wyselekcjonowane.
Nie ulegajcie magii pojedynczych zdjęć. Wam też mogą się trafić super fotki, ale mogą być zupełnie inne, niż to, co urzekło Was na stoisku.


Podczas spotkania pokazuję kilka przykładowych albumów ale również zawsze pokazuję pełny reportaż jednej pary - ok. 100-120 zdjęć.
Czyli coś takiego co otrzymują ode mnie Młodzi po wykonaniu usługi.
Właśnie dlatego aby nikt nie powiedział, ze te zdjęcia są przebrane i wyselekcjonowane.

malwa - Pon Sty 10, 2011 12:17 am

Witam serdecznie.

Niestety nie dane było mi dotrzeć na targi :( wypadł mi weekend w pracy. Gdyby był tak ktoś z Was miły i napisał w 2 zdaniach czy były jakieś ciekawe autka ? Interesuje mnie raczej coś współczesnego. Jak kształtowały się ceny ? Ślub mamy w czerwcu.

Bartek86 - Pon Sty 10, 2011 9:04 am

malwa, aut było nawet sporo
Jeśli chodzi o współczesne to na pewno było kilka lincolnów - ceny od 850 do 1200zł w zależności od rocznika auta ;)
Był 10m Hummer za 2500zł (cena za ślub w Zgierzu, nie wiem jak w Łodzi)
oraz 9m Chrysler 300c za 1700zł (cena za ślub w Zgierzu, nie wiem jak w Łodzi)
Widziałem jeszcze nową Hondę Accord Coupe, BMW 5 E60, Audi A6, Porsche Boxter, długiego VW T5 - ale tu cen nie znam bo nie pytałem

mammamia.85 - Pon Sty 10, 2011 12:43 pm

no słyszałam, że w arenie był tylko jeden salon z sukniami ślubnymi, to chyba pseudo targi a nie targi, jeśli brakuje podstawowych rzeczy. ciesze się, że dobrze wybrałam i poszłam do expo.
megi - Pon Sty 10, 2011 12:46 pm

jeden????

byl salon Barbara na 100%
KArina
i jeszcze 2 inne kolo mnie były 3 stoiska z suknami .( wiec nie wiem dlaczego piszesz jeden)
plus projetant sukni na 100% był

za duzo nie widziałam bo malowałam ,ale to wiem:)

agulka1989 - Pon Sty 10, 2011 12:53 pm

mammamia.85 napisał/a:
słyszałam, że w arenie był tylko jeden salon z sukniami ślubnymi,

to źle słyszałaś :smile:

megi - Pon Sty 10, 2011 12:55 pm

Każde targi sa inne......każda z Was szuka co innego

w Expo malo aut w Arenie więcej
znow w Expo wiecej sukni w Arenie mniej

i tak mozna porownywac......jedni maja juz cos załatwione inni nie , kazdy szuka co innego dlatego opinie sie dziela, i tak powinno byc

co do ilosci stoisk, wystarczy porownac wielkos areny a expo
moze byc widac w Arenie mniej ludzi jezeli ma taki obszar ( komfort spaceru, brak duchoty raczej na plus)

Expo ciasniej , blizej ( efekt więcej)

kwestia kolejki
Expo jedna kasa
Aena 2-3
wiec co sie dziwic ze nie ma tłumu przed wejsciem
czasem ciezko zrozumiec oczekiwania ludzi, stac w tej kolejce czy wejsc szybko, czy lepsze te ze kolejka za drzwiami czy to ze organizatorzy radza sobie z iloscia przybylych gosci

mysle ze w tej kwesti nie dogodzi sie nikomu:)
zawsze cos sie znajdzie za i preciw:)

mysle ze jedynie nad czym sie zastanowic to targi w dwoch roznych terminach:)

pozdrawiam wszystkich

M4rcysi4 - Pon Sty 10, 2011 1:43 pm

No ja niestety nie byłam na targach więc mam pytanie. Czy ktoś był przy stoisku Aparta? Jeśli tak to czy ze względu na targi były jakieś upusty, promocje na obrączki?
megi - Pon Sty 10, 2011 1:45 pm

10 %:)
zaliczka 200 zł wystarczyla, moja szwagierka sie za obraczkami rozgladala:)

joanna8411 - Pon Sty 10, 2011 5:50 pm

bylo bardzo duzo stoisk z sukniami z 5-6napewno
sylwirka84 - Pon Sty 10, 2011 9:45 pm

Moim zdaniem targi jedne jak i drugie mogły się podobać.Jako że my wszystko mamy bo ślub za 4 msc to mnie bardziej zainteresowały Targi w Arenie bo szukaliśmy autka które zreszą znaleźliśmy.Wedle upodobań mojego mężczyzny jest to Mercedes z 70 roku:)Więc targi udane, A jakby ktoś szukał autka to polecam nasze.Dodaję zdjęcia dla chętnych.Pozdrawiam
e_linka2 - Pon Sty 10, 2011 10:56 pm

Ja jestem zadowolona z targów z Areny. Spodobała mi się jedna sukienka i cała oferta firmy Joltex - na 100 % trafię do ich salonu. Poza tym moim zdaniem był o wiele większy wybór obrączek - pooglądaliśmy więc wiele modeli, po przymierzaliśmy. Udało się zdobyć kilka rabatów, które można wykorzystać również po targach. Podsumowując - targi oceniam na dobre.
porsche - Wto Sty 11, 2011 12:37 pm

Dwa słowa z punktu widzenia wystawcy: byłem z samochodem na targach w Arenie i w porównaniu z rokiem ubiegłym to teraz była kompletna klapa. Wystawców było z tego co wiem ok. 60-80 mniej niż rok temu. Generalnie na płycie było mnóstwo wolnej przestrzeni. Mam wrażenie że było więcej aut niż stoisk :) Naliczyłem ok. 30 aut na płycie a początkowo miało nie być wogóle samochodów w hali więc o czymś to świadczy...
Odwiedzających również było dużo mniej niż w rok temu. To całe show na scenie to równiez nieporozumienie - wszystko to było jakieś blade i strasznie nudne. A już olewające podejście organizatorów do wystawców dopełniło wszystkiego i z pewnością na następnych targach w Arenie już się nie pojawie.
Organizowanie 2 konkurencyjnych imprez w tym samym czasie uważam za nieporozumienie. Jak ma wystawca być w 2 miejscach jednocześnie?? Dla zwiedzających również nie jest to dobra sytuacja, ponieważ nie każdy ma czas na to żeby cały weekend ganiać między jedną a druga imprezą (oprócz czasu liczą się też pieniądze, bo wejście na 2 imprezy + parking to prawie 100 zł). Jedna impreza w zupełności by wystarczyła (wszyscy mogli by się zmieścić, a odwiedzający mieli by wszystkich w jednym miejscu) samochody w jednym miejscu i wtedy można sobie porównać i wybrać a tak to są dwie imprezy, na których wszystkiego jest po trochu i nikt nie jest do końca zadowolony (ani wystawcy ani odwiedzający).

Malena - Wto Sty 11, 2011 2:09 pm

Ja bylam zawiedziona konkursami w Arenie. Nastawiłąm się na konkursy, ale w ciągu 3 godzin były tylko 2 na scenie - na pierwszy sie spoznilismy 5 min, na drugi, choc stalismy ponad godzine pod sceną, sie nie zalapalismy, bo zaczal sie z 20 min jak odeszlismy od sceny (bo w koncu chcielismy tez zwiedzić targowe stoiska). Chcieliśmy wziąć udział, a tu lipa - w zeszłym roku było dużo więcej konkursów, zarówno na historyjki, jak i tanecznych i dużo więcej nagród do wygrania.

Co do wystawców, my mamy większość załatwioną, więc nic nie musialismy zamawiac, ale zaskoczyła mnie na plus ilość aut. Sporo było też sukien, kilka sal weselnych. A przez przypadek znaleźlismy kwiaciarnię dla mnie:)

malwa - Pią Sty 14, 2011 5:17 pm

czy ma ktoś namiar na ludzi którzy wystawiali BMW ?
justysiaw - Nie Sty 16, 2011 12:20 pm

Byliśmy na targach i mamy już zamówiony samochód i upatrzyliśmy sobie parę innych rzeczy na nasze wesele, więc muszę powiedzieć że targi były bardzo pomocne i jak dla mnie mogliśmy się zorientować w modzie weselnej bo poza forum za dużo nie mieliśmy czasu na szukanie.
bazyl - Nie Sty 16, 2011 2:26 pm

ale chyba jednak nikomu nie podobało się to że jedna i druga impreza była w jeden weekend.
pewnie i dlatego na arenie było tak pusto bo jednak firmy mogły pokazać się tylko w jednym miejscu a jakby były w innych terminach imprezy to pewnie i tu i tu by się pojawili.

mammamia.85 - Pon Sty 17, 2011 10:26 pm

czy ktoś z osób, które były w Hali Expo ma ulotkę stowarzyszenia Pracownia Alternatywnego Wychowania? Chcę im przekazać 1%, a swoją zgubiłam i nie mam ich KRS.

no i wszystkim polecam przekazywanie 1%

ola88 - Pon Sty 17, 2011 10:29 pm

A nie łatwiej wyszukać w internecie?
http://www.pawlodz.org/pa...eramy-1-procent

Joanka - Wto Sty 18, 2011 12:35 pm

Witajcie

popieram w całej rozciągłości wypowiedzi Megi. :) )
Szkoda, że wszystko w jednym terminie... wszyscy wtedy tracą :(

asia884 - Wto Sty 18, 2011 9:49 pm

w Arenie było byle jak. mało ludzi, wystawców też nie za wielu, tegoroczne targi kojarzą mi się tylko z autami... żałuje, że nie byłam w expo czytając wpisy, bo chyba więcej bym tam załatwiła.
mammamia.85 a to stowarzyszenie wystawiało się z jaką ofertą?

hapcia82 - Wto Sty 18, 2011 11:21 pm

ja tez bylam w arenie,zawiodlam sie myslalam ze bedzie na prawde wielka impreza :-? poniewaz wiekszosc mamy juz zaklepana szukalam tylko dekoracji i znalazlam pracownie florystyczna - Parviflora takze wszystkie deko zamawiam u tej kobitki.fajne pomysly ma!
mammamia.85 - Wto Sty 18, 2011 11:57 pm

ola88 dzięki, padałam na twarz i nie wpadłam na to ;-)

asia884 to stowarzyszenie prowadzi m.in. świetlice dla dzieciaków ze środowisk marginalizowanych. Można im zamiast kwiatów coś zebrać. Z tego co mi mówiła dziewczyna na stoisku, przed wakacjami głównie potrzebują pieniędzy na obozy, po wakacjach przybory plastyczne i szkolne, książki jakieś gry.
Zdecydowanie przemówiła do mnie metoda ich pracy i chyba z pół godziny gadałam.
Na pewno przekonali mnie, że warto coś dla nich zrobić.
http://www.pawlodz.org/ tu jest dużo informacji Asiu.

kasia.pik - Pon Sty 24, 2011 3:40 pm

Byłam na Targach w Arenie i w Expo. W Expo chciałam być w sobotę ale polazłam na początek i zrezygnowałam bo była ogromna kolejka która praktycznie stała w miejscu. Bez sensu. Byłam potem w niedzielę.

Nie mam doświadczenia w tego typu imprezach ale mi się podobało w Arenie. Nie było tej kolejki takiej wielkiej bo szybko szło przy kasach. Firm tez było dużo. Wydaje mi się, ze więcej niż w Expo. Ludzi w niedzielę było więcej w Arenie (przynajmniej w czasie kiedy ja byłam).

Po targach jestem przerażona - nie zdawałam sobie sprawy że tyle rzeczy trzeba załatwić :smile:
Na szczęście mogę na Targi iść jeszcze w przyszłym roku :)

Ogólne wrażenia - Expo jest ładniejsze wizualnie ale Arena ma moim zdaniem lepszą ofertę dla panien młodych (więcej sukni ślubnych itp.) i jak dla mnie to bardziej dba o zwiedzających (koszt biletu ten sam co w Expo a organizator w Arenie zapewnia dodatkowo show, zaprasza Kammela, organizuje pokazy salonom by mogli pokazać suknie). Jak wyczytałam na stronie targów w przyszłym roku maja być w Arenie dwa dni.
W Expo jest spokojniej i łatwiej porozmawiać a w Arenie można zobaczyć pokazy i wygrać nagrody.
Pewnie w Arenie będzie za rok jeden dzień spokojny a w drugi pokazy :wink:
Szkoda, ze te Targi są jednego dnia bo trzeba iść i tu i tu by zebrać oferty.

Jak czytam tu niektóre wpisy to włosy mi staja na głowie ile przekłamań... Ktoś pisze, ze w Arenie był jeden salon, ktoś inny, ze było mało konkursów. Ja byłam i się z tym nie zgodzę - dostałam od prowadzącej rabat na spa. Nagrody były rozdawane nie tylko w czasie konkursów głównych na scenie i było tych nagród całkiem sporo. Stoisk z sukniami tez było kilka a na pewno było ich więcej niż w Expo.

Sumując - gdybym miała wybrać w przyszłym roku tylko jedną imprezę poszłabym do Areny. Ale jak znam życie i siebie to za rok pójdę i tu i tu :)

Malena - Wto Sty 25, 2011 12:48 pm

kasia.pik napisał/a:
ile przekłamań... Ktoś pisze, ze w Arenie był jeden salon, ktoś inny, ze było mało konkursów


no moze gdybym stala 5 godz, to byloby wiecej, ale w ciagu 2 godz na scenie byly 2 konkursy, wiec to nie jest przeklamanie - moze nie bylas w zeszlym roku, ale bylo sporo wiecej konkursow.

kasia.pik napisał/a:
Nagrody były rozdawane nie tylko w czasie konkursów głównych na scenie

a gdzie i kiedy?

FOTOJACEK - Wto Sty 25, 2011 4:07 pm

Malena napisał/a:
kasia.pik napisał/a:
Nagrody były rozdawane nie tylko w czasie konkursów głównych na scenie

a gdzie i kiedy?

Nie uważałaś, albo cię nie było ;-)
Oto dowód, że sporo fantów było rozdawanych poza sceną.
Zdjęcia z rozdawania fantów ze sceny

Malena napisał/a:
no moze gdybym stala 5 godz, to byloby wiecej, ale w ciagu 2 godz na scenie byly 2 konkursy, wiec to nie jest przeklamanie


Myślę, że gdyby Pani postała 5 godzin pod sceną, to obejrzałaby powtórnie ten sam pokaz.
Pokazy były zdublowane o dwóch różnych porach dnia.
Gdyby była jedna tura, to wielu ludzi by się nie dopchalo w pobliże sceny. A tak pełna kulturka ;-)
Oczywiście w drugiej turze też były fanty i konkursy, ale zdjęć z drugiej tury już nie mam, bo cykałem co innego.

Malena - Wto Sty 25, 2011 11:45 pm

FOTOJACEK napisał/a:
Nie uważałaś, albo cię nie było


napisałam, że stałam 2 godz pod sceną i owszem, uważalam :wink:
w harmonogramie takich info się nie umieszcza, a nielatwo widocznie sie wstrzelic. Trudno, zebym stala 7 godz czekajac na rozdawanie fantow..

cz1cz - Nie Sty 30, 2011 5:25 pm

Dobrze pomyślane z tymi targami.Można iść i zobaczyć jakie są tendencje na 2011rok. :D

[ Dodano: Pon Lut 14, 2011 6:59 pm ]
Cytat:
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...cz1cz

Ty nas nie zabierzesz tym swoim autem bo:
My jedziemy Chryrselem Le Baronem z 1962 roku.
Naszym zdaniem to tak powinno wyglądać auto do ślubu :)

nietakamala - Pon Lut 21, 2011 12:14 am

Hej! Ja też byłam i tu i tu... Ogólnie szkoda, że w tym samym czasie dwie jednakowe imprezy, bośmy się nastękali w zimnych autobusach, żeby się przedrzec przez miasto, no ale co zrobić... W EXPO zainteresowały nas obrączki i tort, natomiast w Arenie - znalazłam kobitkę, która zrobi mój wymarzony bukiet ślubny! Więc w sumie wypady na targi oba udane.
obiektywnie - Wto Mar 08, 2011 1:20 pm

Jak dla mnie największą pomyłką były dwie tego typu imprezy w tym samym czasie. Był to duży problem nie tylko dla odwiedzających ale i dla wystawców. Co więcej obydwie imprezy podkupowały sobie co lepszych wystawców i jak dla mnie to i jedna i druga na tym straciły.
pwmega - Wto Kwi 19, 2011 10:08 am

No proszę czego się uczę, do tej pory nie wiedziałem że takie targi się odbywają....
salaWenecja - Pon Cze 27, 2011 2:54 pm

obiektywnie napisał/a:
Jak dla mnie największą pomyłką były dwie tego typu imprezy w tym samym czasie. Był to duży problem nie tylko dla odwiedzających ale i dla wystawców. Co więcej obydwie imprezy podkupowały sobie co lepszych wystawców i jak dla mnie to i jedna i druga na tym straciły.



zgadzam się z rozmówcą

mogły być dwie ale na pewno nie w tym samym czasie,

na marginesie wystawcy ginęli pod ogromem kopuły Atlas areny, to moim skromnym zdaniem nie jest dobry targowy obiekt

emcia82 - Pią Paź 14, 2011 12:07 am
Temat postu: targi
Czy już wiadomo gdzie i kiedy będą następne targi?
kecaj73 - Pon Paź 24, 2011 10:56 am

nietakamala napisał/a:
Hej! Ja też byłam i tu i tu... Ogólnie szkoda, że w tym samym czasie dwie jednakowe imprezy, bośmy się nastękali w zimnych autobusach, żeby się przedrzec przez miasto, no ale co zrobić... W EXPO zainteresowały nas obrączki i tort, natomiast w Arenie - znalazłam kobitkę, która zrobi mój wymarzony bukiet ślubny! Więc w sumie wypady na targi oba udane.

Witam
a mi się wydaje że takie targi w taką porę to niebardzo...Przechlapane, zimno, gdzie słońce?Czy nie lepszy termin wiosenny???Przecież śluby są praktycznie na okrągło a i tak planuje sie wszystko z wielkim wyprzedzeniem.
TARGI NA WIOSNĘ!!!
pozdrawiam

Violcia - Pon Paź 31, 2011 3:33 pm

Śluby są w sezonie letnim ale przygotowania w zimowym :)
kecaj73 - Pon Paź 31, 2011 4:29 pm

Violcia napisał/a:
Śluby są w sezonie letnim ale przygotowania w zimowym :)

tzn statystycznie najwięcej latem :cool: ale pozostałe wiosna, jesień, zima nic?
myślę że przygotowania to min rok :wink: , sala, zespół, strój, inne towarzyszące...
Chodzi mi tylko o to że zima wg mnie to trochę nieodpowiedni czas na targi ślubne. Nie ma jak słoneczko, a dookoła zielono.
pozdr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group