Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Głupawki - najlepsze teksty Joanny Krupy w Top Model

caixa - Sro Paź 20, 2010 8:28 pm
Temat postu: najlepsze teksty Joanny Krupy w Top Model
Dziś na Planecie mówili o Joannie Krupie i jej "przekrętach" językowych, które opisał plotek. Aż zajrzałam co tam mają. A oto one:
Który tekst Joanny jest najlepszy?

* Now powiedz nam why chcesz być tap madl i mieć wille za 3 miliony w Los Angeles
* Teras szas na werdykt dżuri
* Sześć dziewczny
* Biedna czefczyna, Paris Hiltona wanna be
* Mozesz byc on the cover of the magazine
* Jakie to byo dla czjebie ekspyriens
* Sonja. Amilia. Polina. Kashia. pszechodzicie
* Ty jestes zbyt anorektik moja droga
* Pszigotuj sie bedzieś pozować TAPLESS
* Dżefczyno, don't worry about it, teraz jestem wkurwiona
:]

misiao1983 - Sro Paź 20, 2010 9:05 pm

Hu kers :) - jeszcze to
cosola - Sro Paź 20, 2010 9:21 pm

Rzczywiście ona ma niezłe teksty, najbardziej podoba mi się dżuri :smile:

Ciekawe co dziś nam powie, lecę oglądać :lol:

agulka1989 - Sro Paź 20, 2010 9:26 pm

"dżefczyno, don't worry about it, teraz jestem wk*******, ale jak jutro nie zobacze takiego zdjeczia to i'm gonna fight for you" :smile: :smile:
PaulinaS - Czw Paź 21, 2010 12:22 am

cosola napisał/a:
najbardziej podoba mi się dżuri :smile:


mam to samo :D

kryszka - Czw Paź 21, 2010 10:05 am

Oglądałam fragment 1. odcinka i szybko przełączyłam. Nie mogę słuchać tej dziewczyny. Pascal też kaleczy język, ale jest zdecydowanie przyjemniejszy w odbiorze niż pani Krupa, która gada po "hamerykańsku".
Asiek - Czw Paź 21, 2010 12:36 pm

Nie wiem w ogóle o kogo chodzi, ale ponieważ imię i nazwisko ta pani ma polskie, to rozumiem, że jest polskiego pochodzenia? Tzn. urodziła się w USA? Czy może wyjechała tam?
Jeśli ta druga opcja to ciekawa jestem ile lat mieszka poza Polską, że aż tak miesza języki. :roll:
Cóż, znam takie przypadki w Niemczech, że niektórzy Polacy już po roku-dwóch pobytu tutaj mieszają polski z niemieckim co jest dla mnie po prostu żenujące i prostackie. :roll:

kryszka - Czw Paź 21, 2010 12:39 pm

Za Wikipedią:
Cytat:
Joanna Krupa (ur. 23 kwietnia 1979 w Warszawie) [...]
Gdy miała pięć lat, matka zabrała ją ze sobą, przeprowadzając się do Chicago.

Pepsi - Czw Paź 21, 2010 12:59 pm

kryszka napisał/a:
Oglądałam fragment 1. odcinka i szybko przełączyłam. .


ja też:)

Malena - Czw Paź 21, 2010 2:23 pm

Tap madl rządzi, he he:) a Dżoana, no cóż, wstyd troszeczkę. Myslę, że poza kamerami nie ma aż tak przesadnego akcentu.

kryszka napisał/a:
Pascal też kaleczy język, ale jest zdecydowanie przyjemniejszy w odbiorze niż pani Krupa, która gada po "hamerykańsku".

Mnie u Pascala to bardzo przeszkadza, a tak poza tym on mocno koloryzuje - nie ma aż takiego akcentu, to wszystko pod tv.

cosola - Czw Paź 21, 2010 2:29 pm

kryszka napisał/a:
Oglądałam fragment 1. odcinka i szybko przełączyłam.

a mi się ten program badzo podoba :) i wpadki językowe czy przekręcane słowa raczej mnie śmieszą niż wkurzają :)

mala_mk - Czw Paź 21, 2010 3:50 pm

Nie należę do jej fanek, ale nie przeszkadza mi to jak mówi. Może i trochę podkręca ten swój akcent, ale z drugiej strony 26 lat mieszka w Stanach i mówi na co dzień właśnie po "hamerykańsku", a nie po polsku.
Agu24 - Czw Paź 21, 2010 7:38 pm

Ja mam wrażenie, że ta Pani ani w języku polskim, ani w żadnym innym za wiele do powiedzenia nie ma.Ona ma wyglądać i być przykładem tap madl, nikt nie wymaga od niej super intelektu, tylko po co biorą ją do tego programu?Przypomina mi inną "gwiazdę" z podobnym problemem(brakiem umiejętności inteligentnego wysławiania się), która zasiada w dżuri innego programu :wink: Ale to tylko moje zdanie :D
mietka - Czw Paź 21, 2010 9:02 pm

mala_mk napisał/a:
26 lat mieszka w Stanach i mówi na co dzień właśnie po "hamerykańsku", a nie po polsku.

ano właśnie. skoro wyjechała z Polski mając 5 lat, to i tak nieźle mówi po polsku

M4rcysi4 - Czw Paź 21, 2010 10:54 pm

Niewiele osób ma coś w tym kraju ciekawego do powiedzenia. Najważniejsze, że dobry z niej człowiek.

Mi się najbardziej podoba: Jakie to byo dla czjebie ekspyriens :]

aNusia^^ - Pon Lis 22, 2010 4:55 pm

A mnie się wydaje ,że ona mówi lepiej tylko "szefostwo" jej nakazało tak pod publikę mówić. Przecież o to chodzi żeby o programie mówić, żeby wywoływał reakcje złe czy dobre. Na każdym plotkarskim forum o niej mówią a to przyciąga widzów, rośnie oglądalność i przy okazji kasa :( Mówią o Krupie po środowej emisji programu w większości programów typu "Dzień dobry TVN" nie ważne że źle ,ważne że mówią :smile:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group