Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - Buty do ślubu na platformie?????

ewastol86 - Pon Paź 25, 2010 5:50 pm
Temat postu: Buty do ślubu na platformie?????
Witam,
Szukam butów do ślubu w kolorze białym na platformie? Doradźcie gdzie mogę takie kupić?
Chciałabym,żeby nie były to buty na jeden raz.
Najlepiej jakby były z paseczkiem,bo mam tak drobne i małe stópki,że bez paska mi spadają z nóg.

Tatarak - Wto Paź 26, 2010 2:53 pm

Menbur, Aldo, Kazar - te polecam, nie zawiodłam się tych butach.
Menbury są w Esterze Novias (na 100%) i chyba w Sławie - ale taniej wychodzi kupić albo w necie, albo w normalnym sklepie. W Łodzi go niestety nie ma :zalamany:
Aldo i Kazar są w Manu.

Dobrym wyjściem jest zamówić u szewca. Gdzieś na Piotrkowskiej jest taki warsztat.

tomcia - Pon Gru 20, 2010 5:18 pm

A ja takie chcę: http://lula.pl/lula/1,978...i_roku,,ga.html
Na Loubitn'a oczywiście mnie nie stać, ale nie tracę nadziei, ze do października cos się w końcu znajdzie. Może ktoś gdzieś takie widział?? :help:

kryszka - Pon Gru 20, 2010 8:00 pm

tomcia napisał/a:
Loubitn'a

Louboutin'a :wink:


Na Allegro są m.in. takie z New Look:



I faktycznie w Galerii było ich pełno.

tomcia - Wto Gru 21, 2010 7:46 pm

Ja to nawet przepisać dobrze nazwiska nie umiem;) Te co wkleiłaś kryszka to rzeczywiście mniej więcej to, czego szukam, ale liczy się to coś, jakość wykonania. Te z galerii, ktora wkleiłam sa trochę subtelniejsze IMHO. Przede wszystkim muszą byc ze skóry naturalnej, ale tego faktycznie nie napisałam. No i nie takie olbrzymie platformy, bo bym do ołtarza nie doszła:) Straszna ze mnie maruda:) Natomiast wiem przynajmniej, że warto szukać. Dzięki kryszka! :)
kryszka - Wto Gru 21, 2010 8:12 pm

Na Allegro są też (podobno) Louboutin'a w licytacji od 300/400 zł. A! Widziałam też w Salamandrze.

Buty na topie, do ślubu masz trochę czasu, więc jest duża szansa, że w końcu trafisz na te właściwe.

anuszkaa - Pią Mar 11, 2011 1:34 pm

znalezione na allegro






olivka_ja - Pią Mar 11, 2011 3:21 pm

te czwarte (z odkrytym palcem i kokardką) są piękne:)
Hellen - Sob Mar 12, 2011 1:20 am

Mierzyłam dziś podobne w manufakturze w Prima Moda. Były śliczne, na bardzo wysokich szpilkach ale niestety spadały mi z pięty mimo rozmiaru 35 i stopa nie leżała dobrze na bucie, tylko opierała się na palcach i pięcie a w środku przestrzeń - chyba mam nietypowa stopę albo te buty są słabo wyprofilowane. Tak czy inaczej polecam bo są piękne.
M_and_M - Sob Mar 12, 2011 10:09 am

buty piękne tylko jak w nich tańczyc? :?
Hellen - Sob Mar 12, 2011 12:31 pm

Na pewno jeśli takie buty mają około 12 cm lub więcej, to trudno w nich chodzić a co dopiero tańczyć. Na pewno jest łatwiej gdy ktoś ma dużą stopę, bo przy moim rozmiarze to mam stopę prawie w pionie i po godzinie na pewno ledwo bym chodziła. Nosze buty na 10cm obcasach ale wtedy już są super wyprofilowane i nie czółenka, tylko botki albo z paseczkiem.

Jeśli któraś z was jest fanką takich bardzo wysokich szpilek na sporych platformach to polecam ALDO. Mają ich tam teraz sporo - w żadnych nie wyobrażam sobie chodzenia a już na pewno nie wesela.

adagio85 - Sob Wrz 27, 2014 2:29 pm

Dziewczyny czy jest możliwośc zakupienia ślubnych butów na koturnie?
Catylyn89 - Sob Wrz 27, 2014 9:41 pm

adagio85, zapytaj w Karinie, bo dziś w Krakowie w ich salonie widziałam dwie pary na koturnie (jedna brokatowa) :)
zanetak - Nie Wrz 28, 2014 9:35 am
Temat postu: buty
A ja mam rozmiar stopy 33 :( i niestety tylko allegro pozostaje i buty pod wymiar na zamówienie. Tak, więc polecam. Ja mam jednego allegrowicza sprawdzonego, który zrobił mi na wesele kolegi buty na 14 cm obcasie-platformie. Super wyprofilowane- wytańczyłam w nich całą noc, nie miałam potrzeby zdjęcia bucików nawet na chwilę :) na swój ślub też będę u tego pana zamawiała pod wymiar.
nisia1988 - Nie Mar 22, 2015 3:04 pm

a czy slyszalyscie o wkladkach do butow dla Pana Mlodego?
tak zeby dodac choc 3 cm :)
Moj Luby jest wyzszy ode Mnie tylko 8 cm ale wiadomo ze kazdy centumetr tutaj sie liczy a taka wkladka to zawsze jakies rozwiazanie. Moge zalozyc buty wyzsze choc o te kilka cm :)

satri - Nie Mar 22, 2015 6:11 pm
Temat postu: Re: buty
zanetak napisał/a:
na swój ślub też będę u tego pana zamawiała pod wymiar.


A czy mozesz podac na niego namiar? Ja mam jedną stopę dłuższą od drugiej :(

nisia1988 napisał/a:
a czy slyszalyscie o wkladkach do butow dla Pana Mlodego?


Ja słyszałam i chciałabym spróbować wcisnąć to mojemu, ale czy ktoś ma jakieś opinie nt tego gadżetu?

Dorotka_ - Pon Mar 23, 2015 9:27 am

ale przecież każdy lakier męski, elegancki but ma obcas, ok. 1,5 - 2 cm :) jeszcze dodatkowo chcecie Panów podwyższać?
Ef1 - Wto Mar 24, 2015 9:37 am

Fajne buty na platformie mają w salonie Impressja na wschodniej, tam kupowałyśmy ostatnio buty - moja siostra do ślubu, ja do sukni wizytowej (kolorowe też mają w ofercie)
Yaśmina - Nie Mar 29, 2015 8:56 pm

Tylko w sumie to po co facetowi dodawać wzrostu jak mówisz że jest wyższy o 8cm?
M-Martusia - Pon Mar 30, 2015 7:48 pm

nisia1988 napisał/a:
a czy slyszalyscie o wkladkach do butow dla Pana Mlodego?


Wydaje mi się, że jeśli będzie to tylko wkładka to może ty wygląda dziwnie, albo by nie wygodne. W końcu byty są jednak projektowane pod jakąś wysokość stopy.
O butach podwyższających mężczyznę słyszałam, ale to raczej chodziło o podwyższenie obcasa w bucie, ewentualnie coś na kształt platformy, a nie wkładkę wewnątrz gotowego buta.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group