Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dodatki ślubne - Garnitur pasowany czy klasyczny:)?

Winter - Sob Lis 20, 2010 5:38 pm
Temat postu: Garnitur pasowany czy klasyczny:)?
Jaki garnitur wasz przyszly mężyk będzie miał na ślubie...klasyczny czy pasowany...
Jaka koszula...
Czy wypada aby Pan młody miał koszule z krótkim rękawem?

tulipan87 - Sob Lis 20, 2010 5:53 pm

Mój mąż miał klasyczny, czarny lekko nabłyszczany garnitur. Do tego była biała koszula z długim rękawem i srebrne spinki.
Krótki rękaw do ślubu średnio mi się podoba, ale byłam na weselu na którym Pan Młody niepostrzeżenie zmnienił koszulę na taką z krótkim rękawem. My zorientowaliśmy się dopiero oglądając film z tego wesela :)

Winter - Sob Lis 20, 2010 5:57 pm

My będziemy rozglądać się za garniuturem pasowanym...do tego taliowana koszula.
Kolor...jeszcze nie mam pojęcia...
Mamy ślub w czerwcu ///niby ma być klima na sali..ale hm.. :? ..a z drugiej storny koszula z krótkim rękawem jakos średnio mi pasuje dla pana młodego :-?

Agu24 - Wto Lut 22, 2011 12:50 pm

Mój będzie miał pasowany (już kupiony) + koszulę ecru z długim rękawem i srebrne spinki
Kamila M - Wto Mar 29, 2011 1:15 pm

Zalezy od mężczyzny.
Piniu - Sro Cze 22, 2011 8:55 pm

Koszula Długi rekaw, garnitur pasowany...
e_linka2 - Czw Cze 23, 2011 12:55 pm

Mój narzeczony będzie miał garnitur pasowany - bo po prostu taki na nim dobrze leży (jest szczupły). Jeśli chodzi o koszulę to również będzie taliowana, jednak my szukamy koszuli na guziki i niestety znalezienie takiej eleganckiej koszuli jest trudne.
Jeśli chodzi o koszulę z krótkim rękawem to uważam, że do garnituru w ogóle nie wypada założyć takiej koszuli.

wiolancia - Czw Cze 23, 2011 8:15 pm

Mój mąż na ślubie miał garnitur taliowany,jest szczupły,więc w innych wyglądał niekorzystnie.
marlena89 - Pią Cze 24, 2011 12:17 am

Pasowany garnitur i taliowana koszula. Teściowa uparła się na klasyczny :roll: , ale według mnie mój M wyglądał w nim jak w worku.Na szczęście posłuchał przyszłej żony :smile:
88 - Czw Wrz 15, 2011 8:51 pm

krótki rękaw zdecydowanie nie pasuje jest mało elegancji o ile koszula z krótkim rękawem w ogóle może być elegancja :? a garnitur pasowany ;) ))
Pit_20 - Pią Gru 02, 2011 12:56 pm

jestem za klasycznym
dorotka0603 - Pią Maj 08, 2015 6:59 pm

Ja też bym odradzała krótki rękaw, a mój PM będzie miał garnitur typu SLIM :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group