Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Magdalena Dratwa -makijaż

K11_06_2011 - Nie Lis 21, 2010 3:24 pm
Temat postu: Magdalena Dratwa -makijaż
Czy ktos korzystał z usług Pani Magdy?? szukam dobrej wizazystki na moj slub :)
Misiak87 - Nie Lis 21, 2010 6:54 pm

Korzystałam, i bardzo polecam! Makijaż był nieziemski! :)
joanna8411 - Pon Lis 22, 2010 12:28 pm

ja nie znam ale z checia poznam:) ma ktos linka
Misiak87 - Pon Lis 22, 2010 5:21 pm

Wystarczy wpisać "Magdalena Dratwa" w google...
aga22666 - Pon Gru 27, 2010 10:37 pm

i ja również polecam. Korzystalam ja , jak i moja Mama. Makijaze prezentowaly sie pieknie :)
K11_06_2011 - Czw Lut 03, 2011 11:55 am

Dziękuje za wszystkie opinie.
Makijaż próbny już mam za sobą :) byłam bardzo zadowolona :)

adka - Czw Maj 12, 2011 8:24 pm

Ja korzystałam i polecam gorąco!!! Również makijaż dla Pana Młodego jest bardzo fajny!!!:)
Hellen - Czw Maj 12, 2011 9:46 pm

A jak wygląda taki makijaż dla pana młodego? Chodzi o puder, fluid?
adka - Pią Maj 13, 2011 12:53 am

Hellen napisał/a:
A jak wygląda taki makijaż dla pana młodego? Chodzi o puder, fluid?


w zasadzie tak. w przypadku mojego męża głównie chodziło o to, aby się nie świecił (ze strachu) :) oraz, żeby zatuszować rumień na policzkach. poza tym miał wyszesane rzęsy i brwi..

Debussy - Pią Maj 13, 2011 10:03 am

adka napisał/a:
w przypadku mojego męża głównie chodziło o to, aby się nie świecił (ze strachu) oraz, żeby zatuszować rumień na policzkach. poza tym miał wyszesane rzęsy i brwi..

Takie zabiegi pielęgnacyjne to spokojnie możemy wykonać same i to za darmo :wink:

adka - Pią Maj 13, 2011 2:03 pm

Debussy napisał/a:
adka napisał/a:
w przypadku mojego męża głównie chodziło o to, aby się nie świecił (ze strachu) oraz, żeby zatuszować rumień na policzkach. poza tym miał wyszesane rzęsy i brwi..

Takie zabiegi pielęgnacyjne to spokojnie możemy wykonać same i to za darmo :wink:


Oczywiście, że tak.. Pod warunkiem, że masz odpowiednią bazę, puder i inne niezbędne kosmetyki.. I oczywiście czas na malowanie w dniu ślubu :)

Hellen - Pią Maj 13, 2011 11:42 pm

Ja robię mojemu mężczyźnie regularnie regulację brwi... niektóre są zdecydowanie za długie i psuja tym wygląd ogólny. Myślę, że nie zgodziłby się na położenie fluidu i pudru... no ale niektórzy faceci tak mają. Za to idzie w przyszłym tygodniu do kosmetyczki na jakieś zabiegi na buzię no i na manicure i pedicure przed ślubem - to akurat lubi :)
joanna8411 - Sob Maj 14, 2011 7:14 am

Nooo powiem wam ze duzo jest facetow na makijaż ale najczęściej tacy którzy maja cerę tlusta lub jakieś blizny po trądzikach.Co do manicure i pedicure z roku na rok jest panów więcej,ja mam w przedziale od35-60lat i to sie chwali:)
adka - Sro Cze 01, 2011 6:58 pm

Hellen i bardzo dobrze.... o faceta trzeba dbać :D :D

joanna8411 no pewnie, że się chwali... mój też chce mieć zadbane rączki i zagania mnie do roboty :D :D w moich oczach zadbany facet dużo zyskuje :)

Diorella - Wto Cze 21, 2011 9:38 pm
Temat postu: rewelacja!
Z usług p.Magdy korzystam już od wielu lat. Makijaże piękne, trzymają się całą noc, bez żadnych zbędnych poprawek. Buzia się nię świeci, a makijaże robią furorę wśród znajomych i rodzin. Pani Magda wkłada dużo serca w każdy makijaż, co powoduje że jesteśmy dopracowane w każdym calu :)
Praca pędzlem to dla niej czysta przyjemność!

Mimo tego, że jestem klientką typu ' nie za mocno, ale żeby było coś widać ' nigdy mnie nie zawiodła, i wierzę że jeśli oddacie się w ręce p.Magdy nie wyjdziecie niezadowolone!!!

Pozdrawiam :)

jucola - Sro Sty 11, 2012 10:47 pm

Dołączam do grona zadowolonych klientek pani Magdy . Malowała mnie na targach EXPO .Choć nie było warunków udało nam się troszkę porozmawiać i makijaż był dokładnie taki jak oczekiwałam .Czesałam się obok , Salon Asia i Ilona . Makijaż i fryzurka wyszły rewelacyjnie , wszystko przetrwało na drugi dzień !! ! . Śmiało mogę polecić , to naprawdę profesjonalistka.
ps.Super że pracują razem i można załatwić wszystko w jednym miejscu ... Ja zapisuję się na czerwiec ..

MałaMi - Czw Sty 26, 2012 1:34 pm

Czy któraś z Was ma jakieś aktualne opinie nt. makijaży tej Pani?
agaatka24 - Sro Lip 25, 2012 10:42 am

Pani Magda malowala mnie na slub, makijaz byl trwaly i piekny, przetrwal cala noc. Polecam!
fishka - Pią Sie 10, 2012 10:02 am

może ktoś się pochwali makijażem? (zdjęcie) :cool:
a czy ta Pani maluje również w domu klientki?

Misiak87 - Pią Sie 10, 2012 10:43 am

fishka, tak, maluje w domu, przynajmniej malowała 2 lata temu.:)

Tu mam takie zdjęcia ale nie widać zbyt dokładnie makijażu, grunt że byłam bardzo zadowolona.:) Śliczny i trwały.:)




pauliska85 - Sro Sie 29, 2012 7:38 pm

Bardzo polecam uslugi P. Magdy!!!!

Malowała mnie na wesele siostry a także na mój ślub! Makijaż był cudowny, super trwały, po prostu profesjonalny!!!!!!! Mistrzostwo!

Byłam bardzo zadowolona!

Nie bardzo widać dokladnie makijaz ale wkleje kilka zdjec.



zanka - Sro Wrz 26, 2012 11:56 am

Serdecznie polecam panią Magdalenę miałam i makijaż próbny , który wykorzystałam na weselu koleżanki i makijaż ślubny , super wytrzymały i podkreślający walory :) .
Polecam sedecznie.

shitty_kitty - Sro Sty 09, 2013 8:07 pm

Również polecam makijaż u Pani Magdy! Były pewne problemy z dogadaniem z mojej strony (nie potwierdziłam terminu ani nie miałam próbnego :oops: ) a mimo to Pani Magda zrezygnowała ze swoich innych zobowiązań (miała być bodajże na targach) żeby mnie umalować. Gdyby nie to miałabym poważny problem, dlatego jestem bardzo wdzięczna :) Co do samego makijażu- bardzo trwały, nie potrzebowałam nawet chusteczek matujących w trakcie zabawy- nic a nic się nie świeciło. Dokładałam jedynie błyszczyk ;) Mimo braku makijażu próbnego, Pani Magda idealnie trafiła w mój gust i wszystko było tak jak powinno. Pozdrawiam i polecam wszystkim. Jak będę miała zdjęcia na pewno wrzucę.
marthussia - Wto Maj 07, 2013 11:33 am

a jak kształtują się ceny u Pani Magdy?
Sisska - Pią Maj 31, 2013 4:56 pm

ceny tutaj: http://www.makijaz-lodz.pl/
sothaga - Wto Sie 27, 2013 9:47 pm

ja za makijaż ślubny razem z próbnym zapłaciłam 200 zł w sierpniu. Byłam baaaaaaaardzo zadowolona! długo szukałam "swojej" makijażystki, już kilka razy trafiłam w "kiepskie" ręce, więc troche się obawiałam swojego ślubnego makijażu.. Panią Magdę poleciła mi koleżanka, i było warto! Choć mieszkam dosyć daleko od salonu Pani Magdy to warto było jechać tak daleko ;) i na pewno jeszcze nie raz się spotkamy :)
izus38 - Pią Sie 30, 2013 6:03 am

Ile czasu zajał Wam makijaż u Magdy. Muszę jakoś rozłożyć sobie czas a nie ma go zbyt dużo. Zmieszczę sie w godzinę?
Sisska - Czw Paź 24, 2013 11:57 am

ktos ma jakies swieze wrazenia? :)
nataliak - Pią Lis 20, 2015 3:42 pm

W pazdzierniku 2015 Pani Magdalena wykonala mi makijaz wieczorowy. Jestem pod ogromnym wrazeniem! Pani Magdalena bardzo profesjonalnie podeszla do zadania pytajac o stroj i jego detale, o moje preferencje odnosnie makijazu. Nastepnie przez ponad bita godzine mnie malowala i efekt byl oszalamiajacy. Nawet moj maz, ktory zazwyczaj sceptycznie podchodzi do kwestii makijazu stwierdzil, ze jest niesamowity i ze Pani Magdalena naprawde sie rzetelnie przyklada do swojej pracy.
Wczesniej korzystalam z oferty makijazu u innych osob, ale z reka na sercu moge stwierdzic, ze wypadaly one marnie w porownaniu do tego makijazu, ktory utrzymal sie w idealnym stanie do samego rana i dodawal uroku.

aga1190 - Sob Lis 21, 2015 9:51 pm

Ja również mogę z czystym sumieniem polecić Panią Magdę, robi piękne makijaże :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group