Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - Egzotyka - Dominikana

madziulka_85 - Wto Lis 30, 2010 4:54 pm
Temat postu: Egzotyka - Dominikana
My z mężem w podróż poślubną postanowiliśmy pojechać w kraje egzotyczne. Jedziemy na Dominikane. Lot już niedługo bo 23.12. ja osobiscie trochę boję się lotu samolotym tym bardziej, że to bardzo długo trwa. Może był ktoś na Dominiakanie i udzieli wskazówek co warto zobaczyć a czego się strzec :) .
sachmet - Pon Lut 07, 2011 1:49 pm

madziulka_85, opowiadaj jak było :D !!
madziulka_85 - Pon Lut 07, 2011 2:05 pm

Podróż była niesamowita. Dostaliśmy apartament dla nowożeńców i przy okazji wszystkie udogodnienia z tym związane. Czuliśmy się jak w Raju przepraszam byliśmy w Raju najpiękniejsze miejsce w jakim dotychczas byłam plaże dokładnie takie same jak z katalogów lub reklamy batona baunty. Jeśli chodzi o tubylców to bardzo sympatyczni, weseli i otwarci. Chętnie zapraszają do swoich domów jak również opowiadają o życiu w ich kraju. Pomimo biedy są naprawdę szczęśliwi. Polecam każdemu taka podróż poślubną!
misiao1983 - Pon Lut 07, 2011 2:40 pm

madzulka_85 pochwal się kilkoma zdjęciami
madziulka_85 - Pon Lut 07, 2011 4:37 pm

mam nadzieje ze uda mi się wstawić zdjęcia bo nigdy ich tutaj nie wstawiłam :)

[ Dodano: Pon Lut 07, 2011 4:44 pm ]
...

Kati - Pon Lut 07, 2011 6:38 pm

Pięknie :oczami:

pojechałabym...

agulka1989 - Pon Lut 07, 2011 6:47 pm

madziulka_85, boskie zdjęcia!!! Aż się rozmarzyłam...

Napisałabyś coś więcej? Na jak długo polecieliście, gdzie konkretnie no i ile mniej więcej kosztuje taka przyjemność... Może być na pw :)

malu86 - Pon Lut 07, 2011 6:57 pm

Nam tez sie marzy Dominikana lub Bali. Jestem ciekawa z jakiego biura polecieliscie? Pewnie trzeba liczyc kolo 6 tys na osobe za 15 dni. Dobrze mysle? Zdjecia cudne. Rozmarzylam sie...
kakonka - Pon Lut 07, 2011 6:57 pm

Kati napisał/a:
Pięknie :oczami:

pojechałabym...


ja też :)

tym bardziej, że oglądaliśmy full zdjęć kuzynki męża, która była na Dominikanie w podróży poślubnej... zakochałam się :D

misiao1983 - Pon Lut 07, 2011 7:34 pm

Piękne zdjęcia, a nam się marzy Tajlandia i wyspa Phi Phi :)
madziulka_85 - Pon Lut 07, 2011 11:26 pm

Polecieliśmy z Itaki, wycieczka jest droga bynajmniej na nasza kieszeń ale stwierdziliśmy, że w końcu to nasza podróż poślubna zaczynamy wspólny nowy rozdział życia i warto pojechać i zasmakować czegoś nowego. Gwarantuje, że gdy się zobaczy te plaże poczuje ten klimat to nie szkoda jest ani jednej złotówki wydanej na wycieczkę.

[ Dodano: Pon Lut 07, 2011 11:27 pm ]
... a zresztą kto by nie zapłacił dużych pieniędzy za to żeby być w Raju !! :) )

agulka1989 - Pon Lut 07, 2011 11:31 pm

madziulka_85, a tak bardziej konkretnie? :)
madziulka_85 - Pon Lut 07, 2011 11:32 pm

a tak wygląda przyjazd Świętego Mikołaja na Dominikanie

[ Dodano: Pon Lut 07, 2011 11:34 pm ]
agulka1989, tak bardziej konkretnie to zależy od pory roku mianowicie w okolicach świat i sylwestra jest najdrożej i wynosi od 5-6 tys za tydzień w innym czasie można juz ja kupić za 4.5 tyś na 10 dni.

sachmet - Wto Lut 08, 2011 1:38 pm

Zastanawiam się czy takie dalekie podróże rezerwować wcześniej czy tak jak Egipt, Tunezja pojechać na last minute :?: :?: My też planujemy polecieć do jakiegoś odległego raju.
madziulka_85 - Wto Lut 08, 2011 2:25 pm

sachmet, my rezerwowaliśmy w listopadzie a wylot mieliśmy pod koniec grudnia czyli miesiąc przed i sie troche stresowaliśmy czy coś się nie stanie albo nam nie wyskoczy, zawsze można wykupić ubezpieczenie ale my tego nie kupowaliśmy.
ola88 - Wto Lut 08, 2011 2:33 pm

madziulka_85, tymi zdjęciami narobiłaś smaka na taką wycieczkę :)
justinaa - Wto Lut 08, 2011 2:34 pm

ale z last minute mogą być fajne ceny, w tamtym roku pani z TUI nam mówiła, że udało jej się znaleźć wyjazd na dwa tygodnie, all inclusive na Dominikanę za ok. 10 tyś zł na dwie osoby/ dwa tygodnie, ale wylot z Niemiec :)

w każdym razie my mieliśmy taki plan, żeby jechać na Dominikanę w tym roku ale ciąża nam trochę te plany pozmieniała :)

madziulka_85 - Wto Lut 08, 2011 2:36 pm

nasza wycieczka tydzień przed wylotem staniała o 200zl , ale skąd pewność, że będą miejsca :) my lecieliśmy z Warszawy bezpośrednio do Punta Cana z międzylądowaniem na Azorach
ppola - Wto Lut 08, 2011 3:51 pm

Cena na 24.02 za 14 dni 6580zł od osoby ( Punta Cana) lub 6571 zł na 21.03 (Santo Domingo) 8)
sachmet - Wto Lut 08, 2011 4:42 pm

Dla mnie chyba miejscem najbardziej zbliżonym do Raju są Malediwy ;) ale Dominikana jest cenowo "bardziej" atrakcyjna..
madziulka_85 - Wto Lut 08, 2011 5:21 pm

na Malediwy lub Mauritius z chęcią bym też pojechała, ale to już dużo droższa impreza :) i jak na razie nie będziemy mogli jechać bo pora na dzidziusia :) ale kto wie... :)
Martysia - Pią Maj 20, 2011 11:43 am

sachmet napisał/a:
Dla mnie chyba miejscem najbardziej zbliżonym do Raju są Malediwy ;)


albo Seszele, ten sam Ocean (Indyjski), tyle, ze Seszele położone są trochę niżej, juz pod równikiem, na półkuli południowej:) niektórzy wolą Seszele od Malediwów, a ja chętnie porównam, bo Malediwy to nasze kolejne plany wakacyjne! choc meldiwy, seszele, mauritius, madagaskar to jedna bajka, myślę... w każdym razie właśnie wrocilismy z 2-tygodniowych wczasow naszych marzen na Seszelach, przecudowne miejsce! czasem spotykalismy pary w podrozy poslubnej:) nieba jakie oglądaliśmy w nocy nie spodziewałam się w snach, usłane gwiazdami, widać było wszystkie konstelacje (niektore niewidoczne na polkuli polnocnej), drogę mleczną... poza tym lazurowe wody, rajskie plaże, dziewicza, zielona natura, kokosy i papaje spadające z drzew, przepyszna kuchnia, bardzo mało turystów... z podróżą poślubną miało to mało wspólnego, bo my już 3 lata po ślubie, poza tym byliśmy z dzieckiem, więc i relaksu trochę zabrakło, ale na Malediwy już zdecydowaliśmy, że polecimy bez małej.

gdyby ktoś kiedyś chciał jakieś info... polecam, bardzo cywilizowany i bezpieczny kraj, fajne struktury, przesympatyczni ludzie, niewymagane są żadne szczepionki, 0 zagrożenia tsunami itp.

ola88 - Pią Maj 20, 2011 11:49 am

Martysia, mmm po tym opisie aż się rozmarzyłam :) moim marzeniem są właśnie malediwy :)
Martysia - Pią Maj 20, 2011 11:53 am

Marzenia się spełniają :)
misiao1983 - Pią Maj 20, 2011 2:19 pm

Martysia napisał/a:
właśnie wrocilismy z 2-tygodniowych wczasow naszych marzen na Seszelach
Martysia napisał/a:
gdyby ktoś kiedyś chciał jakieś info...
Martysia pochwal się kilkoma zdjęciami, popatrzmy chociaż na te marzenia :)
Karola5 - Pią Maj 20, 2011 2:39 pm

Martysia, ja bardzo chciałabym żebyś napisała coś więcej :smile: - czy byliście na zorganizowanym wyjeździe czy samodzielnie wszystko załatwialiście?
Malena - Sro Cze 01, 2011 6:08 pm

Martysia, widziałam zdjęcia na FB, prawdziwy raj:) gratuluję podróży:)
Napiszesz coś o kosztach takiej wyprawy?

monic_pawlak - Nie Mar 04, 2012 6:32 pm

my również nasza podroż poślubną spędzimy na Dominikanie , lecimy 4 czerwca a rezerwacje zrobiliśmy na początku lutego ( głównie dlatego ze D musiał określić kiedy po ślubie wraca do pracy ..)
kisskiss - Pią Mar 15, 2013 2:28 pm

Nam też się marzy Dominikana i przymierzamy się do ofert z niemieckich biur. Czy ktoś jeszcze z tegorocznych nowożeńców się wybiera??

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group