Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Dom weselny Bachus w Czarnocinie

Agaort1 - Nie Lut 27, 2011 11:03 am
Temat postu: Dom weselny Bachus w Czarnocinie
Hey,
dom weselny Bachus w Czarnocinie to jest nowy dom weselny. Ja mam swoje wesele w czerwcu 2012 i chciałabym tam zrobić przyjęcie, ale nie słyszałam jeszcze żadnych opinii. Czy któraś z was może była tam na jakiejś imprezie? Co wam sie podobała, a co nie?

asimi - Pią Mar 04, 2011 9:46 pm

Nie wiem jak bywa na weselach, ale ludzie którzy byli tam na sylwestra bardzo sobie chwalili te salę (wystrój, jedzenie)
bax - Wto Maj 10, 2011 8:37 pm

witam! Muszę się pochwalić że miałam ogromną przyjemność bawić się na sylwestrze organizowanym w BACHUSIE, i muszę przyznać że do dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca. Niesamowity klimat,wystrój,niezwykle smaczne jedzonko,przemiła obsługa to tylko niektóre zalety tego miejsca.Jednym słowem profesjonalizm na najwyższym poziomie! GORĄCO POLECAM!!!
aroska01 - Czw Lis 17, 2011 2:59 pm

Witam,

Ja byłam tam na weselu w czerwcu 2011 i przyznam, że byłam zachwycona. Sala jest nowa, duża i bardzo fajnie zrobiona - na wysokim poziomie (pomieści spokojnie ze 200 osób). Dodatkowo posiada antresole na której zorganizowany był barek i stół wiejski no i można było popatrzeć sobie "z góry" na tańczących gości. Jedzenie rewelacyjne - różnorodne i bardzo smaczne. Mój misio do dziś wspomina golonkę z poprawin. Podobno na sali są na stałe zatrudnieni kucharze, więc myślę, że można liczyć na dobre żarcie.
A i jeszcze właściciel planuje podobno pokoje dla gości - byłoby super, bo przyznam, że to trochę daleko od Łodzi a my właśnie z Łodzi jechaliśmy.
Nie wiem, jak to wygląda cenowo, ale moja kuzynka Kasia planowała początkowo wesele na sali w Piotrkowie i zmieniła, bo było sporo taniej i bliżej. Jak chcesz to zapytam ile płacili za wesele i poprawiny. Szczerze mówiąc jak się już mój Misiek zdecyduje na oświadczyny, też się zastanowię nad Czarnocinem - może i daleko, ale sala ma fajny klimat a i można zaoszczędzić...

Generalnie gorąco polecam :)

malami - Wto Wrz 03, 2013 5:54 pm

Odkurzę trochę wątek :) W ten weekend byłam tam na weselu przyjaciółki. Wesele huczne, z poprawinami, ludzi ponad 150. Moje wrażenia są raczej pozytywne. Sala jest naprawdę duża i pomieści więcej niż to 150 osób ale stoły były jakoś tak niefortunnie rozplanowane że było dość ciasno i trzeba było się przeciskać. Także tutaj mały minusik. Sama sala jest ładna, ale jakoś specjalnie nie urzeka - widziałam i lepsze i gorsze, kwestia gustu. Na pewno ratowała ją dekoracja kwiatowa - bardzo elegancka, estetyczna i trwała (ale to już zasługa wynajętej, prywatnej dekoratorki). Jedzonko dobre. Nie mogę się przyczepić :)
cotumka - Pią Lip 21, 2017 7:23 pm

Ma ktoś jakieś nowe opinie o tej sali? :-)
aroska01 - Sro Lis 08, 2017 11:56 pm

Witam,
Byłam ostatnio na weselu w Bachusie u siostry ciotecznej i muszę powiedzieć, że było super. Z tego co wiem cena spoko, jedzenie było przepyszne, pięknie podane, wszystkiego pod dostatkiem. Mega super był tort - najlepszy jaki w życiu jadłam!!! Robi je Szef Kuchni, podobno pół Łodzi się u niego zaopatruje. I desery (taki stół z deserami przekąskami) też podobno robione na miejscu, jak dla mnie poezja smaku. Obsługa w porządku, sala duża, ogólnie nie było się do czego przyczepić. Siostra zachwycona, szykujemy się niedługo na chrzciny :razz: :D

[ Dodano: Sro Cze 06, 2018 10:12 am ]
Wiadomość z ostatniej chwili. Byliśmy tydzień temu na komunii w Bachusie i sala jest świeżo po remoncie. Wygląda suuuuuper :lol: :lol: :lol:
Duży plus dla sali za organizację animacji, jedzenie pyszne, obsługa ok. Nie ma się do czego przyczepić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group