Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Anita Komorowska www.artisticzoom.pl POLECAM

Pepsi - Nie Mar 13, 2011 11:30 pm
Temat postu: Anita Komorowska www.artisticzoom.pl POLECAM
Serdecznie polecam sesje u Pani fotograf. Wiecej ino na stronie www.artisticzoom.pl
Skorzystaliśmy z jej usług przy okazji sesji dziecięcej, ale z tego co się orientuję wykonuje również zdjęcia ślubne, sesje narzeczeńskie, sesje z brzuszkiem, komunie, fotografie portretową i inne.....
Bardzo ciepła i miła osoba, która doskonale potrafi utrwalić dziecięcy świat. Zresztą jak sama mówi - fotografowanie dzieci to jej pasja :)
odnośnie samej sesji - trawa tyle ile zdecydują rodzice bądź dopóki dziecku się nie znudzi ;) Nie ma pospiechu, biegu, nerwów, patrzenia na zegarek. A efekty są zaskakujące:


artisticzoom - Pon Mar 14, 2011 10:22 am

Pepsi, Bardzo się cieszę, ze jesteście zadowoleni. Pozdrowienia dla ślicznej małej modelki! :)

Informacyjnie dodam, ze powyższa strona jest w trakcie przebudowy i brak tam nowych prac.

Dlatego nowe zdjecia można oglądać tutaj ---> xxx

edit: usunęłam link do strony, proszę pamiętać o Regulaminie Forum. Dane strony można umieścić w odpowiednim wątku lub na prośęe osoby zainteresowanej przesłać na priv.
Pusiak

EwaS32 - Sob Sie 06, 2011 8:41 am

Współpraca z Anitą to sama przyjemność! Sesja narzeczeńska pełna szalonych pomysłów, ale i romantyzmu – a atmosfera podczas zdjęć, postawa Anity, jej podpowiedzi, pomysły i naturalność bardzo nam pomogły! W dniu ślubu pełen profesjonalizm i przygotowanie do pracy! Nawet zza kierownicy Pani fotograf udało się uchwycić nas w drodze do kościoła :) To się nazywa poświęcenie pracy!!! :) Za wszystkie zdjęcia bardzo dziękujemy! Są przepiękne i będą dla nas pamiątką na zawsze z najpiękniejszych chwil naszego życia. I cóż.. wkrótce przyjdzie na Świat nasz syn, więc z Anitą na pewno się jeszcze spotkamy…
artisticzoom - Pią Sie 12, 2011 1:50 pm

O witaj Ewo, ciesze się, że jesteście usatysfakcjonowani współpracą :)


Przy okazji zostawię informację, że już działa moja nowa strona www.



Post wyedytowałam. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

melinda - Sob Sie 20, 2011 8:25 pm

Po indywidualnej sesji zdjęciowej "METAMORFOZY" u Pani Anity, bez cienia wątpliwosci zaklepujemy termin na reportaż z naszego najwazniejszego dnia.
A praca podczas sesji z pania Anitą to sama przyjemność, dzięki miłemu usposobieniu i profesjonalnemu podejściu bardzo szybko moje zdenerwowanie i skrępowanie zniknęło, mogłam poczuc się jak prawdziwa modelka, a efekt tej zabawy wywołał łzy w moich oczach i odruch "wow, jestem piękna!" a błysk w oku mojego MIśka- bezcenny hihi :)

POLECAM z czystym sumieniem! :)




PS. plenerową sesje narzeczeńską faktycznie mamy gratis :)

artisticzoom - Czw Wrz 01, 2011 11:28 pm

Dziękuję za słowa uznania. Cieszę się Mel, że jesteś zadowolona z Metamorfoz.

melinda napisał/a:
efekt tej zabawy wywołał łzy w moich oczach i odruch "wow, jestem piękna!" a błysk w oku mojego MIśka- bezcenny hihi :)

a te słowa to najwieksza radość i "zapłata" dla pracy fotografa :) btw. dziękuję, ze mi zaufałaś.

Zrobie wszystko co moge abyscie oboje byli zadowoleni również ze zdjeć ślubnych, do zobaczenia :)

słonko - Pią Wrz 02, 2011 9:59 am

Artisticzoom, widzę, że zdjęci najmłodszych maluszków robisz w stylu Ann Geddes. Uwielbiam jej zdjęcia i Twoje też bardzo mi się podobają. Może z następnym maleństwem się zgłoszę :smile:
ppola - Pią Wrz 02, 2011 10:23 am

artisticzoom, przypominam o tym punkcie regulaminu - 3. Firma ma prawo w uzasadnionych przypadkach uczestniczyć w wątku dotyczącym ich firmy i wyjaśnić wątpliwości Forumowiczów dotyczące ich firmy.
artisticzoom - Pią Wrz 02, 2011 11:28 am

ppola napisał/a:
artisticzoom, przypominam o tym punkcie regulaminu - 3. Firma ma prawo w uzasadnionych przypadkach uczestniczyć w wątku dotyczącym ich firmy i wyjaśnić wątpliwości Forumowiczów dotyczące ich firmy.

ppola, dziękuję za przypomnienie ;)
Pozdrawiam.

Malina01 - Nie Lis 06, 2011 10:34 pm

O, weszłam dziś na to forum i takie spotkanie.
Nie wiedziałam, że pani ma tu swój wątek p.Anito inaczej już dawno napisałabym kilka słów o naszej współpracy, bo poporstu nie mozna przejsc obojętnie.

Widzę, w innych wątkach że mozna wstawić swoje zdjecia...
oj ale ja nie mogę, nei wiem czemu, jestem tu w miare nowa i sie nie orientuje we wszystkim jeszcze :( Jesli ktoś chce to podesle na maila zdjęcia.

Byliśmy z mezem bardzo zadowoleni ze zdjec jakie nam p.Anita wykonała. Ja nie lubie być fotografowana i nei lubię siebei na zdjeciach. Nawet nie chciałam fotografa i kamerzysty na ślubie i weselu. Ale mój mąż po kryjomu zamówił p.fotograf w ostatniej chwili. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za ten krok, pomimo że za moimi plecami. Ale dzięki temu mamy cudowną wzruszającą pamiątkę. Koniecznie muszę też dodać, ze w końcu podpobam się sobie na zdjęciach zarówno z dnia słubu, jak i z pleneru. Warto było! Polecam :)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pani wkład pracy, za atmosferę no i...... za przypomnienie o obrączkach! :mrgreen:

iwona-pep - Wto Gru 20, 2011 9:42 pm

Hej czy możecie mi podpowiedzieć czy faktycznie w artisticzom zarejestrowani uczestnicy tego forum dostają 20% znizki? bo nigdzie nei mogę znaleźć informacji, czy trzeba być jakoś długo zarejestrowanym czy nie.....
a zdjęcia bardzo mi sie podobaja tej firmy i nie ukrywam, że fajnie by było móc skorzystac z ich uslug ;)

Pepsi - Sro Gru 21, 2011 11:47 am

iwona-pep najlepiej zapytaj u źródła :wink:
Michasia - Sro Gru 21, 2011 2:08 pm

Nam Anita też robiła sesję narzeczeńską i ślubna. Wyszło naprawdę super, tak jak sobie wyobrażałam-bajkowo.

POLECAM

artisticzoom - Sro Gru 21, 2011 2:25 pm

iwona-pep napisał/a:
Hej czy możecie mi podpowiedzieć czy faktycznie w artisticzom zarejestrowani uczestnicy tego forum dostają 20% znizki? bo nigdzie nei mogę znaleźć informacji, czy trzeba być jakoś długo zarejestrowanym czy nie.....
a zdjęcia bardzo mi sie podobaja tej firmy i nie ukrywam, że fajnie by było móc skorzystac z ich uslug ;)

W razie pytań prosze się kontaktować przez PM lub maila, wtedy szybciej odpowiadam, bo na forum nie zaglądam codziennie i nie wiem, czy ktoś o coś zapytał w wątku :)

Tak, to prawda, że aktywni uczestnicy TEGO forum mają 20% zniżki :) Jest to promocja czasowa.

Pozdrawiam:)


Pepsi, Michasia
- pozdrawiam serdecznie :)

I przy okazji, życzę Zdrowych i wesołych Świąt:)


kariczeq - Pon Sty 23, 2012 5:35 pm

to i ja wyrażę opinię na temat współpracy z Anitą, jestem bardzo zachwycona pasją jaką wkłada Anita w robienie zdjęć, akurat u mnie była to "sesja z brzuszkiem" wykonana w domu, co bardzo się chwali, bo człowiek zna otoczenie, bardzo polecam :)
Malina01 - Pon Sty 23, 2012 8:01 pm

Kariczeq a możesz pokazać foteczki? :-]
kariczeq - Pon Sty 23, 2012 8:13 pm


skowronek2323 - Pon Sty 23, 2012 8:57 pm

Chętnie obejrzę zdjęcia :)

PS. Po prostu piękne !! !!

Malina01 - Pon Sty 23, 2012 9:22 pm

O jej! No świetne,a to z wiązaną niebieską chustą bardzo ciekawe rozwiazanie, super to wygląda.
No i przede wszystkim ślicznie wyglądasz Kariczeq :)

Chyba zajrzę do Twojego dzienniczka, bo ciekawosć mnie zżera czy tak fajnie wyszła reszta zdjeć :) )) moze sama się zdecyduję na taką sesyjke

waleczna83 - Pon Sty 23, 2012 9:50 pm

to ja również obejrzę ,
bardzo ładne

tomcia - Pon Sty 23, 2012 11:17 pm

też jestem ciekawa "sesji z brzuszkiem":)

[ Dodano: Pon Sty 23, 2012 11:18 pm ]
bardzo ładne:)

jupik - Sro Lut 01, 2012 12:43 pm

ja też bym zobaczyła :-)
Michasia - Sro Lut 01, 2012 1:27 pm

kariczeq śliczne zdjęcia. Anita ma talent :)
angela1983 - Czw Mar 01, 2012 10:12 am

Nie wyobrażając sobie innego wyboru ;) chcemy, aby nasze najpiękniejsze chwile z ceremonii zaślubin i przyjęcia uchwyciła działająca cuda swoim sprzętem - Anita Komorowska.
Misiuniaaaa - Sob Maj 12, 2012 12:17 am

Pepsi napisał/a:
Skorzystaliśmy z jej usług przy okazji sesji dziecięcej, ale z tego co się orientuję wykonuje również zdjęcia ślubne, sesje narzeczeńskie, sesje z brzuszkiem, komunie, fotografie portretową i inne.....
Bardzo ciepła i miła osoba, która doskonale potrafi utrwalić dziecięcy świat. Zresztą jak sama mówi - fotografowanie dzieci to jej pasja
odnośnie samej sesji - trawa tyle ile zdecydują rodzice bądź dopóki dziecku się nie znudzi Nie ma pospiechu, biegu, nerwów, patrzenia na zegarek. A efekty są zaskakujące

Podpisuje się pod tym co napisała Pepsi obiema łapkami, gdyż zgadzam się z nią w 100%. Lepiej nie mogła tego ująć
Polecamy P. Anitkę każdemu, kto chce mieć pamiątkę na całe życie. Bo fotografie robione z sercem, na których uchwycone są niepowtarzalne emocje to najlepszy prezent i dla siebie i dla najbliższych. Jak cudnie będzie oglądać je za kilkanaście lat, gdyż oprócz tego że to majstersztyk to jeszcze utrwalony na bardzo dobrej jakości papierze.
P.S. Pozdrowienia dla P. Anitki od Krynia
http://www.artisticzoom.p...lodz/#more-2624

Malina01 - Sob Maj 12, 2012 5:33 pm

Misiuniaaaa, cudowny synuś!

Najbardziej ta mi się spodobała, genialna:)


Misiuniaaaa - Sob Maj 12, 2012 10:09 pm

Malina01 napisał/a:
Najbardziej ta mi się spodobała, genialna:)

Zgadzam się :D

angela1983 - Wto Maj 22, 2012 1:15 pm

Nasza sesja narzeczeńska obiektywem Anity :smile: http://www.artisticzoom.p...roty-i-krzysia/





jupik - Czw Cze 14, 2012 10:34 pm
Temat postu: Anita
Ech, dziś mijają już dwa miesiące od Naszego ślubu - ale ten czas leci ! Mamy już komplet zdjęć/ reportaż/ odbitki, zdążyliśmy się Nimi nacieszyć, więc chyba przyszedł dobry moment na podzielenie się wrażeniami na temat Anity - Naszego ślubnego fotografa.
No i cóż mogę napisać. Najlepiej chyba powie o Anicie i jej fotografiach fakt, że uwielbiamy oglądać Nasze ślubne i plenerowe zdjęcia - po prostu - uwielbiamy !
Na ślubie i weselu obecności Anity w ogóle nie odczuliśmy - przemykała między Nami a gośćmi to tu, to tam, nie dając Nam odczuć, że jesteśmy fotografowani i dyskretnie utrwalała wszystkie emocjonujące chwile :-)
A plener - trochę improwizacji, trochę Naszego pomysłu, i trochę szaleństwa - na które namówiła Nas Anita (właściwie nie musiała specjalnie namawiać). I wyszła cudowna pamiątka na całe życie - myślę, że efekt przerósł Nasze oczekiwania. Anita jest otwarta na pomysły (Nasze przyjęła z dużym entuzjazmem), ale i sama służy radą i pomysłem (kąpiel w fontannie-rewelacja! ). Plener był dla Nas cudownym doświadczeniem i fantastyczną zabawą, której z pewnością nie zapomnimy. A Anita pewnie jeszcze kiedyś przy jakiejś okazji popstryka Nam zdjęcia :-)
Zresztą - sami możecie ocenić efekty jej pracy ;-)








oreska - Czw Cze 21, 2012 11:12 am


Hatifnatka - Czw Cze 21, 2012 11:43 am

śliczne fotki :)
Wiol25 - Czw Cze 21, 2012 12:37 pm

cudne zdjęcia :)
Karola5 - Czw Cze 21, 2012 2:24 pm

oreska, mam nadzieję, że się nie pogniewasz jeśli podejrzę :)
kisskiss - Czw Cze 21, 2012 3:17 pm

Ja chciałabym wkrótce zdecydować się na sesję narzeczeńską. Czy p. Anita sama podpowiada w jakiej koncepcji zrobić sesję?
szpilka86 - Czw Cze 21, 2012 3:54 pm

potwierdzam, p. Anita to profesjonalistka i przy tym bardzo sympatyczna osoba :)
artisticzoom - Czw Cze 21, 2012 6:43 pm

Cytat:

Ja chciałabym wkrótce zdecydować się na sesję narzeczeńską. Czy p. Anita sama podpowiada w jakiej koncepcji zrobić sesję?


KissKiss - wszystko zalezy od klientów i od rodzaju sesji. Bywa tak, że przychodzą do mnie ludzie już ze skrystalizowanymi pomysłami na sesje, wtedy albo przyklaskuję pomysłowi albo odradzam podając argumenty. Ale też dosć często zdarza się, że Pary zdają się całkowicie na mnie. Niezaleznie od tego zawsze najpierw rozmawiam z moimi Klientami o ich oczekiwaniach, następnie wypełniają ankietę na podstawie, której łatwiej jest mi zaproponować sesję jak najbardziej dopasowaną do osób fotografowanych, dzięki czemu jest wieksza szansa na naturalność i dobrą zabawę:)
Czyli podsumowując plan sesji oraz miejsca ustalamy wspólnie, tak aby osiągnać jak najlepsze efekty naszej wspólnej pracy:)


Oreska, Jupie, Angela Korzystając z okazji bardzo Wam dziękuję za przemiłe słowa uznania dla mojej pracy. To dla mnie o tyle wązne, ze w kazde zlecenie wkładam część siebie:) Dziękuję, że moglam Wam towarzyszyć w tych waznych chwilach :)

Pozdrawiam serdecznie.
Anita Komorowska

anooleczka - Pią Cze 22, 2012 8:07 am

Karola5 napisał/a:
oreska, mam nadzieję, że się nie pogniewasz jeśli podejrzę :)

Ja tez :p

A tak poza tym na FB podgladam zjecia Anity i sa rewelacyjne :)

demonka - Pią Cze 22, 2012 2:26 pm

jupik zdjęcia w fontannie przed teatrem są śliczne, swoją drogą - trzeba było mieć jakieś pozwolenie na to?
Michasia - Pią Cze 22, 2012 2:29 pm

demonka napisał/a:
trzeba było mieć jakieś pozwolenie na to?


Też się nad tym zastanawiałam, bo sama kiedyś była świadkiem jak policja zatrzymała dziewczyny które kąpały się w fontannie.

mietka - Pią Cze 22, 2012 3:47 pm

Super zdjęcia na boisku :)
Nie miałam pojęcia, że ta fontanna taka kolorowa jest!

jupik - Pią Cze 22, 2012 4:07 pm

Nie mieliśmy żadnego pozwolenia - po prostu poszliśmy, weszliśmy, Anita popstrykała zdjęcia i wyszliśmy :-)
myślę, że co innego wejść po prostu w zwykłych ciuchach (tudzież kostiumie) się kąpać, co innego jak Panna Młoda w sukni i Pan Młody w garniaku pozują do zdjęć - w tym przypadku patrzy się przychylniej. Poza tym jest to na razie widok baaardzo rzadki - mało par się decyduje na takie zdjęcia. Ja polecam !! !

kariczeq - Pią Cze 22, 2012 4:46 pm

jupik, też tak uważam, że inaczej jak ktoś wlezie, a inaczej Para Młoda pozuje do zdjęć :)
agacionek - Pią Cze 22, 2012 5:40 pm

jupik napisał/a:
co innego jak Panna Młoda w sukni i Pan Młody w garniaku pozują do zdjęć - w tym przypadku patrzy się przychylniej.

No własnie, zawsze policja może przymknąć oko ;)
Cytat:
Poza tym jest to na razie widok baaardzo rzadki - mało par się decyduje na takie zdjęcia. Ja polecam !

Świetne zdjęcia! Super kolorystyka :)

Kalanchoe - Pią Cze 22, 2012 5:56 pm


ewa.krzys - Pią Cze 22, 2012 10:02 pm

Genialne zdjęcia!
jupik, ta fontanna to jest w Manu czy na Placu Dąbrowskiego?

motylica - Pią Cze 22, 2012 10:10 pm

plac dąbrowskiego :)
kisskiss - Sob Cze 23, 2012 12:07 pm

artisticzoom, dziękuję bardzo za odpowiedź :)
poison_moon - Sob Cze 23, 2012 2:07 pm

Pozwolicie, że też podejrzę, bo trudno mi uwierzyć, że ta okropna fontanna może się ładnie prezentować na zdjęciach :wink:

Edit

A jednak :!: , zdjęcia są rewelacyjne!! Gratuluję! Świetne ujęcia:-)

agulka1989 - Sob Cze 23, 2012 2:10 pm

poison_moon,ale przecież zdjęcia z fontanną nie są ukryte :razz:

Swoją drogą- te zdjęcia są ekstra i żałuję, że nie zdążyliśmy wskoczyć do fontanny, bo mieliśmy taki plan... Ale niestety czasu nam brakło :(

szaraczarownica - Sob Cze 23, 2012 5:59 pm

poison_moon napisał/a:
trudno mi uwierzyć, że ta okropna fontanna może się ładnie prezentować na zdjęciach

Też było mi trudno uwierzyć zanim zobaczyłam zdjęcia :)

To, gdzie woda podświetlona jest różnymi kolorami - fantastyczne :)

jupik - Sob Cze 23, 2012 10:54 pm

no tak - ja też byłam zdziwiona - za dnia fontanna jest okropna..ale wieczorem, jak leci woda i jest pokaz tych świateł - naprawdę robi wrażanie i wygląda super
llobacek - Wto Lip 31, 2012 11:19 am

zdjęcia przy kolorowej fontannie po prostu boskie :)
monic_pawlak - Pon Sie 06, 2012 7:35 pm

szukam fotografa , takze mam nadzieje ze mogé podejrzec fotki ...
Jussy - Pią Wrz 21, 2012 9:53 pm
Temat postu: POLECAM!
Anita jest przesympatyczna osoba, w ktorej towarzystwie czulismy sie raczej jak dobrzy znajomi niz jak klienci. Do tego nasze zdjecia ze slubu i wesela zostaly nie tylko profesjonalnie wykonane ale i obrobione. Odbitki, albumy i plyty - wszystko najwyzszej jakosci. Trafiajac na nia mielismy ogromne szczescie :) Jeszcze raz pozdrawiamy i zyczymy wszystkiego najlepszego!
Anito, gdyby nadarzyla sie kolejna okazja na pewno zwrocimy sie do Ciebie ponownie! :)

Malena - Wto Paź 30, 2012 1:41 pm

Te zdjęcia w fontannie są boskie:) Dobry fotograf z każdego miejsca wyczaruje piekne kadry!
msmika - Pią Lis 02, 2012 8:42 pm

Zastanawiamy się z PM nad sesją narzeczeńską i sama nie wiem czy brać jakiegoś znajomego czy p. Anitę. dlatego pozwolę sobie podejrzeć próbki zdjęć..
artisticzoom - Nie Lis 04, 2012 6:53 pm

ms mika, nie wiem kogo wybraliście na ślubnego fotografa, ale jesli już kogos macie to polecam zrobienie sesji u tej własnie osoby. Nie mówię tak dlatego, że mi nie zalezy na Was jako Klientach :) bo oczywiście zalezy, ale nade wszystko ważna jest tutaj Wasza satysfakcja i zadowolenie, a idąc na sesję narzeczeńską do tego samego fotografa, który będzie fotografował Was na slubie, macie okazję poznać się z jego metodami pracy, oswoić z nim a dzięki temu będziecie mieli ładniejsze zdjęcia ślubne, bardziej naturalne:)
martka - Pon Lis 19, 2012 9:56 am


Waldi87 - Pon Lis 19, 2012 5:51 pm

Zastanawiamy się na usługą p. Anity. Fotki bardzo fajne
angela1983 - Wto Lis 20, 2012 12:53 pm

Waldi87, Ty się nie zastanawiaj, tylko bierz, coby potem nie żałować :)

martka, słodziak z Waszego synka a pamiątkę z pierwszych urodzin będzie miał super.

Ariel - Sro Lis 28, 2012 3:09 pm

Oh prześliczne zdjęcia! W sumie miałam fotografa upatrzonego, ale teraz się zaczęłam zastanawiać...
angela1983 - Pon Lut 18, 2013 11:51 am


Dorotka_ - Pon Lut 18, 2013 11:58 am

chylę czoła, zdjęcia są przepiękne.
Te cudne kierpce i akcesoria udostępnił znajomy Góral?

ZoltyTulipan - Pon Lut 18, 2013 12:01 pm

Prześliczne zdjęcia i super krajobraz!!! :) Jak tak patrzę to aż tęsknie za górami :)
Iris - Pon Lut 18, 2013 12:13 pm

Przepiękne, niesamowite zdjęcia :) Już nie mogę się doczekać efektów naszej współpracy w czerwcu :)
angela1983 - Pon Lut 18, 2013 12:47 pm

Dorotka_, znajomy góral udostępnił nam konie, chustę, kapelusz i kamizelki. Czerwone butki, góralskie skarpety, majtasy do kolan i cała reszta już nasza :)
agnies89 - Pon Lut 18, 2013 1:08 pm

angela1983, o kurczę, cudowne zdjęcia :serce:
Magda1312 - Pon Lut 18, 2013 1:36 pm

WOW!!! Jestem naprawdę pod wrażeniem, zimowa sesja w pełnym wydaniu... Gdzie ja zagranicę się wybieram jak w Polsce taaaaaka cudna zima w górach o tej porze! :)
Malena - Pon Lut 18, 2013 2:37 pm

angela1983, ten zimowy plener mnie powalił, rewelacja!!!!! Marzę o takiej bajkowej sesji na śniegu, cos cudownego!
martinka - Pon Lut 18, 2013 4:53 pm

Rewelacyjne fotki, powalające:-)
Agusia20l - Pon Lut 18, 2013 8:18 pm

Super pomysł na plener, az mi się zachciało taki :p
Torradora - Pon Lut 18, 2013 8:48 pm

Piękne zdjęcia :) taka sesja to marzenie :)
ati - Wto Lut 19, 2013 8:16 pm

PRZEPIEKNE ZDJECIA ;) BRAWO
Loczek_16 - Wto Lut 19, 2013 10:02 pm

Powtórzę i tu - zdjęcia są obłędne ! a wszystkie rekwizyty dodały jeszcze smaczkuu :smile:
caixa - Sro Lut 20, 2013 11:18 am

Ja również jestem zachwycona. Fantastyczne zdjęcia. :-)
motylica - Sro Lut 20, 2013 11:46 am

brawo Anita! uroczy zimowy plener :)
sss_ - Sro Lut 20, 2013 11:59 am

serioooo piękny plener :smile: :smile: :smile:
Ciekawska_Besti - Sro Lut 20, 2013 4:17 pm

Piękne zdjęcia! :)
marthussia - Czw Lut 21, 2013 8:27 am

zdjęcia są przepiękne :)
Michasia - Czw Lut 21, 2013 11:41 am

Przepiękna sesja ale najbardziej urzekło mnie zdjęcie obrączek i ten zimowy plener...super!!!
nataliab - Czw Lut 21, 2013 10:39 pm

Piękny ten zimowy plener !:)
MajKama - Nie Lut 24, 2013 7:38 pm

Przepięknie zdjęcia! gratulacje!
wwweronika - Nie Lut 24, 2013 10:25 pm

Witam, witam :)

Wow, rzeczywiscie zdjecia robia fantastyczne wrazenie! Szczerze zazdroszcze, chyba jeszcze nie widzialam tak niepowtarzalnej sesji! :)

pati_88 - Pią Mar 01, 2013 11:48 pm

Pani Anito przepiekne zdjecia juz wyslalam do Pani maila i z niecierpliwoscia czekam na odpowiedź;) jestem oczarowana tymi zdjeciami sa ze smakiem, romantyczne......... no cuuuudo;) marze o takich zdjeciach i mam nadzieje ze moje marzenie się spelni :) :):)

Zapraszam do mojego dzienniczka;):)

[ Dodano: Sob Mar 02, 2013 12:03 pm ]
juz nie moge sie doczekac spotkania z Pania Anita :) mam nadzieje ze znajdzie chwile czasu bo zdjecia przepiekne;)

marysia2403 - Sob Mar 02, 2013 6:41 pm

zgadza sie piekne zdjecia :)
keyka - Nie Mar 03, 2013 10:59 pm

świetna sesja :)
Pepsi - Czw Kwi 11, 2013 8:52 pm

angela1983 widziałam tą zimową sesję na FB. Te fotki i sam pomysł - B O S K I E

A ja wracam jak bumerang :wink: Mini sesja wielkanocna i wiosenny piknik :smile:



Cóż ja mogę powiedzieć - uwielbiam te fotki a przemiła Pani fotograf robi je coraz ładniejsze :mrgreen:

mia2013 - Czw Cze 06, 2013 11:26 am

Piękne zdjęcia !! ! Myślę, że poszukiwania fotografa obrały najlepszy kierunek :)
paulinkaaMU - Czw Cze 06, 2013 10:40 pm

angela1983, piękne zdjęcia!
Iris - Pon Lip 15, 2013 9:31 am

W weekend odebraliśmy nasze ślubne zdjęcia :smile: I co tu dużo mówić, są niesamowite :smile: Anita uchwyciła aparatem tak wiele cudownych momentów, z których wiele nam umknęło przez te wszystkie emocje towarzyszące nam w tym dniu, że po prostu teraz nie mogę napatrzeć się na nasze zdjęcia :)
Anita jest świetnym fotografem, współpraca układała się nam rewelacyjnie, zawsze profesjonalna, a przy tym przez cały czas uśmiechnięta :) Była otwarta na wszelkie sugestie z naszej strony, w czasie samego wesela poruszała się z aparatem tak dyskretnie, że na dobrą sprawę zauważyliśmy ją dopiero jak wychodziła ;)
Powiem szczerze, że mój mąż był bardzo sceptycznie nastawiony do zdjęć plenerowych, generalnie jest osobą, która delikatnie mówiąc nie przepada za zdjęciami i jechał w takim nastroju na plener, że pomyślałam, no świetnie, to już po zawodach...Ale już w czasie pierwszych minut pleneru, jak zobaczył, że nie musi pozować, że możemy zachowywać się swobodnie, jego nastawienie zmieniło się diametralnie i zaczęliśmy się po prostu dobrze bawić :) Przede wszystkim w towarzystwie Anity i Doroty - jej asystentki, czuliśmy się bardzo dobrze, nie byliśmy spięci, a wręcz przeciwnie, rozluźnieni, dlatego też teraz możemy się cieszyć tak wieloma fajnymi, roześmianymi ujęciami :) ))

Efekty naszej współpracy z Anitą można obejrzeć w moim dzienniczku poślubnym :) Ja polecam w 100 % :)

izus38 - Nie Sie 11, 2013 8:14 am

Miałam ostatnio okazję spotkać się z Anita na naszej sesji narzeczeńskiej. Przesympatyczna osoba. Robiła nam zdjęcia razem z Dorotką, równie sympatyczną asystentką a jednocześnie swoją siostrą. Nawet mój pesymistycznie i sceptycznie nastawiony do wszystkiego P. się wreszcie wyluzował a to już coś znaczy ;) . Myślę że taka sesja narzeczeńską to fajny pomysł - zdjęcia można wykorzystać do różnych rzeczy na ślubie czy weselu a przy okazji zapoznać się z metodą pracy swojego fotografa. Niebawem znów spotkamy się z Anitą - tym razem na naszym ślubie i weselu. POLECAM!!!!
Patrycja11 - Nie Sie 11, 2013 6:36 pm

Cudne fotki :)
I Stelcia moja ulubienica :serducho:

ola_łódź - Wto Sie 13, 2013 7:17 pm

Przepiękne... Sesja zimowa cudowna... Chylę czoła. [smilie=g035.gif]
izus38 - Nie Wrz 08, 2013 11:29 pm

A my właśnie po imprezie na której fotki robiła Ania i Dorotka! dziewczyny sa rewelacyjne! niezauważalnie, bezstresowo!! super!!!! z Całego serca polecam!!! już nie mogę się doczekać zdjęć!!!!
Kas - Czw Gru 12, 2013 1:03 pm

Ponieważ Anita będzie naszym fotografem ślubnym to podglądam zdjęcia :)
Klareczka - Pią Lut 28, 2014 11:16 pm

Dzisiaj byliśmy z narzeczonym na spotkanku z Anitą :) bardzo sympatyczna i ciepła osoba :)
Zdjęcia są cudowne! Na żywo jeszcze piękniejsze niż na stronie internetowej, kolory żywe, światło pięknie uchwycone, a na dodatek drukowane są na tak pięknym papierze (nigdy nawet nie myślałam, że to ma aż takie znaczenie!) i w większym, pięknym rozmiarze... po prostu dzieła :)
My się decydujemy na Anitę :)

Irmine - Pią Lut 28, 2014 11:37 pm

Piękne zdjęcia ;)
kesuni - Pią Wrz 12, 2014 12:45 pm

I my chcemy podzielić się opinią na temat pracy Anity :) Przede wszystkim Anita to cudowna, ciepła osoba i każde spotkanie z nią jest wspaniałe :) Jest profesjonalistką w każdym calu. W czasie ślubu była dla nas wielką ostoją, bowiem w bardzo dyskretny sposób nas niejako prowadziła :-) Wszystkie materiały, jakie dla nas przygotowała są najwyższej jakości.
Niechże najlepszą rekomendacją będzie kilka spośród wielu zdjęć, które teraz oglądamy na okrągło :)










Anito, raz jeszcze po stokroć dziękujemy! :serce:

olqa_b - Nie Lis 16, 2014 6:39 pm

A co możecie powiedzieć o jej siostrze?
asior71 - Nie Lis 16, 2014 9:05 pm

Hm...ja niestety nie widzę zdjęć :cry:
Mac-erson - Czw Wrz 10, 2015 3:39 pm
Temat postu: OPCJA WĄTEK REKLAMOWY NA FORUM
Zgodnie z opcjami reklamowymi na naszej platformie wątek ten na okres roku czasu jest traktowany jako reklamowy, może zawierać treści reklamowe oraz zdjęcia Artisticzoom.
artisticzoom - Czw Paź 01, 2015 11:08 am

Dlaczego warto zaufać swojemu fotografowi i zdecydować się na sesję np. o wschodzie słońca (tak, wiem trzeba wstać czasem i o 3 w nocy, żeby sie umalować, uczesać i ubrać)... i wyjśc z domu pomimo deszczu i wiatru? :)

A no własnie ze względu na to, że np, nie ma wtedy ludzi i gapiów, którzy zaburzą prace i nie każdy kadr da sie zrobić. Ale podstawowa sprawa to światło. To ono tworzy magię na zdjęciu... a najlepsze śwatło dla fotografii mamy właśnie o wschodzie lub o zachodzie słońca. Ja zdecydowanie wolę wschody, pomimo niewyspania.... a Wy? :)





blondynka89 - Sro Lis 18, 2015 12:04 am

Zdecydowanie polecam firmę Artisticzoom ;)

....za zaangażowanie, za profesjonalizm i przede wszystkim za podejście do tematu :)
Anita robi wszystko, żeby na sesjach panowała przemiła atmosfera przez co parom na pewno jest łatwiej sie wyluzowac i pozować do zdjęć. Jest zdolna do poświęceń żeby zdjęcia wyszły jak najlepsze i widać że wkłada całe serce w to co robi. Ma całą masę gadżetów, które przydają się do zdjęć :razz:

Aa no i podoba nam się bardzo styl obróbki zdjęć ArtisticZoom :)

Ale żeby nie być gołosłownym wstawiam kilka naszych fot wykonanych właśnie przez Anitę 8)









Vanilde - Sro Sie 29, 2018 11:12 pm

W maju tego roku na fanpage'u Artistic Zoom na facebooku pojawił się post o zawieszeniu działalności.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group