Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Zaproszenia internetowe

basiab - Sro Mar 16, 2011 3:51 pm
Temat postu: Zaproszenia internetowe
witam chciałam zapytać czy ktoś słyszał o zaproszeniach internetowych? :o
asiaj2001 - Czw Mar 17, 2011 11:09 am

a dokładnie chodzi ci o zamówieniu zaproszeń przez internet?
Fijołkowa - Czw Mar 17, 2011 11:27 am
Temat postu: Re: Zaproszenia internetowe
basiab napisał/a:
chciałam zapytać czy ktoś słyszał o zaproszeniach internetowych? :o


Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie, bo nie podajesz żadnych szczegółów. Ja zrobiłam takie zaproszenie dla dalszych znajomych, których będziemy zapraszać na ślub e-mailowo. Trochę "pobawiłam się" w paintcie. Ściągnęłam sobie fajną tapetkę, gdzie są obrączki i wpisałam na niej wszystko odnośnie naszego ślubu (tak jak to było w normalnym zaproszeniu). I najzwyczajniej w świecie będziemy dołączać takie zaproszenie jako załącznik do każdego e-maila.

P.S. basiab jeśli nie o to chodziło to przepraszam- ot, taka jestem "wyrywna" :razz:

basiab - Pon Mar 21, 2011 12:57 pm

Fijołkowa no mniej więcej o coś takiego mi chodziło tylko ja nie mam aż tyle czasu i nerwów żeby robić coś samemu myślałam bardziej o czymś w stylu jakiegoś portalu gdzie można coś takiego zrobić i od razu wysłać do znajomych
Fijołkowa - Pon Mar 21, 2011 5:39 pm

basiab a może skorzystaj z tej strony: http://www.inwitacje.pl/ ? Dodam, że ja nie korzystałam, ale może Tobie się przyda :)
asiaj2001 - Wto Mar 22, 2011 8:03 am

A nie możesz zeskanować zaproszenia i wysłać mailem? Ja będę tak robić jeśli chodzi o zaproszenia na ślub, do część osób wyśle mailem.
basiab - Czw Mar 24, 2011 2:34 pm

nie skanowanie zaproszeń odpada;/ wydaje mi się że to by nie wyglądało dobrze. Myślę o czymś żeby było więcej niż tylko sama kartka internetowa bo to w ogóle bez sensu, żeby można było tam jeszcze coś wstawić jakieś zdjęcia coś, no już sama nie wiem.
dagii - Czw Mar 24, 2011 3:34 pm

teraz są takie skanery , że jakosć jest idealna :) kilka drukarni w Łodzi wykonuje usługi skanowania i efekty są b.dobre ;)
Magdzik - Czw Mar 24, 2011 10:23 pm

Ja bym się nie zdecydowała na wysłanie zaproszeń przez internet.Być może jestem staroświecka.Ale według mnie zaproszenia wręcza się osobiście, a jak nie można osobiście,to lepiej zadzwonić i zaprosić telefonicznie, uprzedzić,że wyślemy pocztą zaproszenie, bo nie możemy przyjechać niż wysłanie przez internet. :x
dagii - Pią Mar 25, 2011 4:55 pm

a ja jestem dzieckiem XXI wieku i mam pełno znajomych z którymi ciężko by mi było spotkać się osobiście bo jak każdy z nas tysiąc spraw i rzeczy do zrobienia ;) więc wysłanie zaproszenia przez internet uważam za idealne wyjście ;) sama dostałam juz kilka takich zaproszeń i zupełnie mi to nie przeszkadza :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group