Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Przeprowadzka-transport

witaminkam - Wto Mar 29, 2011 10:43 pm
Temat postu: Przeprowadzka-transport
już za miesiąc przeprowadzam się mam nadzieję po raz ostatni w swoim życiu :) po 4 latach wynajmowania mieszkania mamy nareszcie swoje :) tylko jak tu zachomikowane łóżko, meblościanki, stoły, krzesła, pralki etc. przewieźć ;) może ma ktoś namiary na w miarę solidny transport i w miarę tani :) interesuje mnie trasa Pabianice - Bełchatów :)
Amira - Czw Kwi 28, 2011 4:37 pm
Temat postu: Re: Przeprowadzka-transport
www.przeprowadzki.lodz.pl
www.kurak.pl

asimi - Czw Maj 12, 2011 6:22 pm

my ostatnio korzystaliśmy z przewozu, był niedrogi, strony www nie ma, podaje wiec nr tel. 502 073 510
Blue - Pią Paź 11, 2013 9:01 am

Odradzam firme AUTOR-poniszczyli nam meble.Naprawili na swoj koszt,ale juz nie wygladaja jak 100% oryginal.
Paolina - Sro Lis 06, 2013 5:47 pm

Blue napisał/a:
Odradzam firme AUTOR-poniszczyli nam meble


Trochę mnie przestraszyłaś. Właśnie z nimi mam się jutro umawiać na transport mebli. :?

Blue - Sro Lis 06, 2013 6:13 pm

odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam.
moze wam sie uda,chyba nie kazdemu rozwalaja meble,bo pewnie wtedy byloby o nich glosno :smile: ;)
ale poziom uslugi jest fatalny,bo wiem od znajomej porownujac relacje z przeprowadzki
dokonanej przez zlotnickiego.

Paolina - Sro Lis 27, 2013 2:28 pm

Jednak zaryzykowaliśmy (a właściwie to moi rodzice zaryzykowali) z firmą Autor.
Nie byłam obecna przy przeprowadzce. Rodzice są zadowoleni. Powiedzieli, że wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Meble dotarły w idealnym stanie. Uff :)

atrix11 - Sro Sie 27, 2014 11:04 am

na co zwracacie szczegolną uwagę w trakcie przeprowadzki? samo zamówienie firmy to przecież nie wszystko, to skomplikowana operacja, jak się do tego przygotować żeby poszło sprawnie z firmą transportową jak i bez jej udziału? Jak zabezpieczyliście sprzęt przed znoszeniem?
emiiskaa - Sro Sie 27, 2014 9:26 pm

ja na szczescie nie mialam takich problemów, "zatrudnilam" tate i jego przyczepke, wszystko pospinał ładnie, no i przewiózł :) chyba z trzy rundy były, ale pralka lodówka komody łóżka dotarły bez zniszczeń :)
jemioła - Pon Maj 11, 2015 4:57 pm

Też właśnie szukam firmy z Łodzi która pomogłaby mi przeprowadzić się do nowego mieszkania. Największy problem do wnoszenie i znoszenie łóżek i innych ciężkich przedmiotów.
dora11 - Wto Maj 12, 2015 5:16 pm

Masz tutaj namiar do sprawnej ekipy: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Kilku panów, poradzili u nas sobie nawet z tymi najcięższymi przedmiotami jak łóżka, szafy, komody itd. A przecież to było 2 piętro i później trzeba było wnieść na 3 piętro. Sami nie dalibyśmy rady.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group