Forum Weselne miasta £odzi
Forum weselne, wesele i ¶lub w £odzi i woj. ³ódzkim

Dodatki ¶lubne - Kolorowy krawat dla pana m³odego

PositiveAga - Nie Cze 26, 2011 12:07 pm
Temat postu: Kolorowy krawat dla pana m³odego
W ostatnim sezonie coraz g³o¶niej jest o kolorowych dodatkach w stroju panny m³odej
bardzo du¿o par decyduje siê aby stylizacj± ¶lubn± tworzyæ jedno¶æ i tym samym wybieraj± sobie okre¶lony kolor za motyw przewodni (czy to w dodatkach, czy w ubiorze)

w mêskiej modzie butonierki czy chusteczki podobno w tym sezonie schodz± na drugi plan a królowaæ bêd± kolorowe krawaty


A co na to pan m³ody?
taki pomys³ podoba siê wam i waszym mê¿czyznom?









PaulinaS - Nie Cze 26, 2011 1:35 pm

Mnie siê podoba, natomiast mojego PM musia³abym raczej d³ugo namawiaæ :wink:
Jeszcze kilka propozycji:








Magdzik - Nie Cze 26, 2011 6:31 pm

Mi siê bardzo podoba takie po³±czenie ;)
wiolancia - Nie Cze 26, 2011 7:52 pm

Mój m±¿ w dniu ¶lubu mia³ fioletowy krawat w bardzo drobne jasno-wrzosowe kwiatki,a zamiast butonierki mia³ takie jak w moim bukiecie dwie eustomy:bia³± i jasnofioletow±.Wygl±da³ super!!!

Malena - Pon Cze 27, 2011 1:31 pm

Mój £ukasz nie by³ na pocz±tku przekonany, teraz stwierdzi³, ¿e to ¶wietny pomys³ i szukamy fioletowego krawatu. Tylko wszêdzie s± g³adkie lub w pepitkê, szukamy czego¶ oryginalniejszego, w kwiaty lub podzielonego na pó³, ale w ostateczno¶ci stanie na g³adkim ciemnym fiolecie.

Krawat w kolorze bukietu czy butów m³odej to rewelacyjny pomys³!

Magdzik - Pon Wrz 05, 2011 12:22 pm

Mój narzeczony na pocz±tku trochê marudzi³, ¿e ma byæ kolorowy krawat ale siê zgodzi³
Ma krawat w kolorze sukienki

[ Dodano: Pon Wrz 05, 2011 12:23 pm ]
Przepraszam, ¿e w folii ale nie chcia³am go na razie rozpakowywaæ ;)

agulka1989 - Pi± Pa¼ 07, 2011 4:15 pm

Mój m±¿ mia³ fioletowy krawat pasuj±cy kolorystycznie do kwiatów i dodatków i uwa¿am, ¿e wygl±da³ super :)

Magdzik - Pi± Pa¼ 07, 2011 4:20 pm

agulka1989 napisa³/a:
i uwa¿am, ¿e wygl±da³ super :)

Bo tak w³a¶nie wygl±da³ :-)
A krawat mojego mê¿a prezentowa³ siê tak

[ Dodano: Pi± Pa¼ 07, 2011 4:21 pm ]
Przepraszam za jako¶æ zdjêcia ale to przez przybli¿enie

Kasia13 - Sob Pa¼ 08, 2011 10:16 am

Mówiê zdecydowane TAK kolorowym dodatkom w stroju pañstwa m³odych.
A w przypadku pana m³odego takie delikatne kolorowe akcenty to du¿y plus ,
bo na ogó³ wszyscy przygl±daj± siê pannie m³odej. Go¶cie zastanawiaj± siê jak± sukienkê bêdzie mia³a bohaterka dnia a pan m³ody to wiadomo w garniaku, a tutaj niespodzianka.
Super :haha: :wed8

justynakk - Czw Pa¼ 13, 2011 9:49 am

Bardzo ³adne s± kolorowe krawaty, je¶li oczywi¶cie s± dopasowane do ca³o¶ci! No i oczywi¶cie nie mówimy tutaj o krawatach np. w kaczuszki czy inne stworki (chocia¿ jak kto¶ lubi i ma ochotê... ;) )
Malena - Czw Pa¼ 13, 2011 4:20 pm

My te¿ postawilismy na kolor - m±¿ mia³ fioletowy krawat, pod kolor mojego makija¿u, akcentów w bukiecie, kolczyków i paznokci.



motylek666 - Czw Pa¼ 13, 2011 9:19 pm

mój m±¿ mia³ pudrowo ró¿ow± muchê i taki sam pas hiszpañski - mam to szczê¶cie ¿e m±¿ jest otwarty na ró¿ne propozycje je¿eli chodzi o ubiór i kolorowe dodatki od razu przypad³y mu do gustu
zamawiali¶my z materia³u który kupi³am do wszystkich dodatków - moje buty, krawaty dla swiadka, ojców i dziadka, mucha i pas - materia³ by³ dok³adnie w kolorze wst±¿ek na zaproszeniach i galanterii papierniczej
proponowa³am kuzynkom ¿e mogê im uszyæ dodatki z tego materia³u (np bolerko bo wiedzia³am ¿e jedna idzie w bia³ej a druga w czarnej sukienkce wiêc pasowa³yby do obu kreacji) jednak nie chcia³y skorzystaæ :)
tylko te¶ciowa siê wy³ama³a i za³o¿y³a niebiesk± sukienkê
my¶lê ¿e to ciekawie wygl±da gdy wszystko siê komponuje ze sob±

gosza - Sob Pa¼ 29, 2011 1:23 pm

kolorowy krawat to by³a praktycznie pierwsza rzecz o której pomy¶la³am jak zdecydowali¶my siê na kolory przewodnie :) Narzeczony nie ma nic przeciwko kolorowemu krawatowi, natomiast buntowa³ siê przeciw br±zowemu garniakowi. Uwa¿a, ¿e w tym dniu nie wypada mieæ innego ni¿ czarny. Pokaza³am jednak kilka zdjêæ no i jest zachwycony :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group