Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - TLC Zapłaci za Ślub - Konkurs!

niem - Pią Lip 01, 2011 1:13 pm
Temat postu: TLC Zapłaci za Ślub - Konkurs!
TLC - nowy Discovery kanał stylu życia obecnie poszukuje zabawne, towarzyskie i zakochane w sobie pary do wzięcia udziału w naszym nowym rozrywkowym programie telewizyjnym.

Jeżeli jesteście parą, która nie może doczekać się Waszego ślubu, to Wy i Wasz wielki dzień może być pokazany w pierwszej polskiej edycji tej produkcji na TLC. A nawet lepiej, pozostaniecie nowożeńcami w ciągu paru tygodni i my zapłacimy za Wasz cały ślub i wesele.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w programie, to skontaktujcie się z nami, a my pomożemy zrealizować Wasze marzenie!

Dołączcie także do nas na Facebooku: www.facebook.com/zaplacimyzaslub

[ Dodano: Sob Lip 02, 2011 2:02 pm ]
nikt z Was nie zdecydowałby sie na wzięcie udziału w konkursie?

Piniu - Czw Sie 18, 2011 9:29 am

jedna para z łodzi podobno bierze w tym udział :)
niem - Czw Sie 18, 2011 11:55 am

skąd takie informacje?
Piniu - Pią Wrz 02, 2011 5:29 pm

TLC wybrało salę na której planujemy swoje wesele :)
niem - Pią Wrz 02, 2011 10:47 pm

hmm.. sala "Wenecja" na Marmurowej?
Piniu - Czw Wrz 08, 2011 7:37 pm

dokładnie
Sala Wenecja na marmurowej
podobno w październiku startują kolejne odcinki

chyba fajna sala skoro telewizją ją wybrała :)

[ Dodano: Sob Paź 15, 2011 2:06 pm ]
wczoraj był na TLC pierwszy Polski odcinek “Nie mów pannie młodej” w warszawie

może za tydzień Łódź pamiętajcie piątek 21:30 :)

Kasia13 - Nie Paź 16, 2011 10:33 am

Piniu napisał/a:
wczoraj był na TLC pierwszy Polski odcinek “Nie mów pannie młodej” w warszawie


Oglądałam i mam mieszane uczucia. Ryzykowna sprawa.
A poza tym to nie rozumiem jednej rzeczy, państwo młodzi
decydują się na coś takiego (na wzięcie udziału w programie)
nie rozmawiają wcześniej jak widzą ten dzień :?:

asia7 - Nie Paź 16, 2011 11:19 am

też mi się średnio podobało... kurcze jakoś nie wierzę, że nie mogli się ze sobą skontaktować i ustalić pewnych rzeczy (np. sukienki) czy sali. Albo to wszystko jest mocno naciągane albo te pary jakieś niemrawe :cool:
Zuza12345 - Nie Paź 16, 2011 8:47 pm

Tez oglądałam i to jasne ze jak ktoś sie zglasza to jest poinformowany o co chodzi zreszta ta dziewczyna mówiła ze jak chodzili razem po salonach to podobały im sie zupełnie inne suknie.. Ja jakoś swojego narzeczonego nie brałam na zakup sukni.. No moze raz ale on robił tylko za kierowce.. A co do pary z łodzi napewno bedzie bo na reklamie widziałam chłopaka z mojego liceum - szkoda tylko ze nie wiadomo w którym odcinku bo takto bede musiala wszystkie obejrzeć :-D
mimeczka - Pon Paź 17, 2011 5:42 am

Zuza12345 napisał/a:
to jasne ze jak ktoś sie zglasza to jest poinformowany o co chodzi
My zaszliśmy dość daleko w castingu i nie było mowy, że taka jest formuła. Wręcz było podkreślane, że na pewno sami będziemy o wszystkim decydować, że nie będzie tak, że producenci przedstawią swoją wizję, a my musimy ją zrealizować. Podejrzewam, że pary dowiadywały się o wszystkim na samych końcach castingu, a jak się już człowiek nakręci to zapewne ciężko jest zrezygnować z darmowego wesela:)
Malena - Pon Paź 17, 2011 3:15 pm

mimeczka napisał/a:
My zaszliśmy dość daleko w castingu i nie było mowy, że taka jest formuła. Wręcz było podkreślane, że na pewno sami będziemy o wszystkim decydować, że nie będzie tak, że producenci przedstawią swoją wizję, a my musimy ją zrealizować. Podejrzewam, że pary dowiadywały się o wszystkim na samych końcach castingu


ja wiedziałam o co chodzi jeszcze zanim ogłoszono casting, powiedziano, ze będzie szykowana polska edycja tego programu, więc jak ktoś znał format, to wiedział.

Swoją drogą obejrzałam ostatni odcinek i dziwi mnie, ze dziewczyna jest zdziwiona, że facet wybrał jej nie taką sukienkę jaką chciała...nawet jak poda sie wskazówki - ma mieć gorset i być bez ramiączek - to takich sukienek jest pełno roznych rodzajow. Wie na co się decyduje, więc niech nie oczekuje, że facet czyta w myślach..

Ja bym się na to na pewno nie zdecydowała, nie dlatego, że nie ufam męzowi (nam się podobały te same sale, typ sukni też), ale same przygotowania są bardzo przyjemne i szkoda by mi było iść na moje wesele na gotowe jak na cudzą imprezę.

Co do wyboru miejsca - nie wiadomo jak to jest, w programie dziewczyna mowila, ze wielokrotnie rozmawiali o sali wczesniej i mowila narzeczonemu, ze chcialaby okrągłe stoły, a on wybral salę z prostokątnymi - wiec pewni Centrum Olimpijskie chciało po prostu pokazać się w programie i zareklamować.

ava - Pon Paź 17, 2011 5:43 pm

Malena napisał/a:
Ja bym się na to na pewno nie zdecydowała, nie dlatego, że nie ufam męzowi (nam się podobały te same sale, typ sukni też), ale same przygotowania są bardzo przyjemne i szkoda by mi było iść na moje wesele na gotowe jak na cudzą imprezę.
Mam identyczne zdanie :)
olivka_ja - Wto Paź 18, 2011 8:56 am

polskiej wersji nie oglądałam, ale jakoś nie przemawia do mnie formuła tego programu
nigdy nie zgodziłabym się, żeby to mój narzeczony wybierał sukienkę

Zuza12345 - Wto Paź 18, 2011 9:11 am

mimeczka, no ale nie powiesz mi chyba, że nie rozmawialiście z narzeczonym na temat ślubu, wesela co chcecie, a co nie???

..hmm w 1 odcinku pan młody miał na imię Kamil - o ile dobrze kojarzę, tak jak mój narzeczony... i jeśli słucha tak samo jak mój, to nie dziwię się, że nie bardzo wiedził co jego dziewczyna chciała.. oni poprostu nie słuchają.. :smile:

Malena napisał/a:
- wiec pewni Centrum Olimpijskie chciało po prostu pokazać się w programie i zareklamować.


tez tak uważam, ale jednak tak jak napisała
mimeczka napisał/a:
a jak się już człowiek nakręci to zapewne ciężko jest zrezygnować z darmowego wesela:)

mimeczka - Wto Paź 18, 2011 4:13 pm

Zuza12345 napisał/a:
mimeczka, no ale nie powiesz mi chyba, że nie rozmawialiście z narzeczonym na temat ślubu, wesela co chcecie, a co nie???

Nie, nie powiem, bo skoro jest to nasze wspólne wesele, to logiczne, że wszystko ustalamy razem:)
A co do nietrafionych decyzji młodego, to wg mnie jest to wyolbrzymiane na potrzeby programu, no bo co to by była za zabawa, gdyby młoda była zachwycona od początku do końca, musi się troche powkurzać, a gdyby się np popłakała to już wogóle byłby czad :smile:

turecik - Sro Paź 19, 2011 6:01 pm

fajnie jest jak ktoś zapłaciłby za nasze wesele, ale chyba nie byłabym do końca spełniona. W dwa tygodnie zorganizować ślub bez mojej wiedzy :o jak tu zaprosić w tak krótkim czasie 100 - 120 gości chyba tylko na telefon, a wszystkie formalności !!
ja bym chyba się nie zdecydowała :)

Kasia13 - Pią Paź 21, 2011 9:49 pm

Obejrzałam dzisiejszy odcinek i coraz bardziej mi się podoba. :)
Dziś było dużo lepiej niż tydzień temu. Tym razem trafił się pan młody ,
który słucha co mówi jego kobieta a więc jednak są i tacy.
Suknia kompletnie nie w moim stylu ale pannie młodej się podobała
a to najważniejsze. Swojego wesela w zoo nigdy bym nie zorganizowała,
jednak jako gość nie zapomniałabym długo takiej uroczystości (w pozytywnym
tego słowa znaczeniu).
Wciąż czekam na parę z Łodzi. Może będzie za tydzień. :mrgreen:

paulinkaaMU - Nie Paź 23, 2011 11:26 am

Ja też obejrzałam wczorajszy odcinek i utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że to nie dla mnie 8) Ale rozumiem też, że są pary, które dzięki programowi (prezent w postaci 40 tys. na zorganizowanie wesela) miały możliwość w ogóle MIEĆ wesele (tak np. było wczoraj w przypadku pary studentów).
No i przyjemnie oglądało mi się odcinek z Wrocławia, ze znajomymi miejscami w tle :) A mój ulubiony tekst panny młodej - a bukiet? Najwyżej zatrzymamy się po drodze w jakiejś kwiaciarni :smile: No i zatrzymali się na pl.Solnym, pan młody zakupił słonecznika w jakimś przybraniu - jeden z setki bukietów w całodobowej kwiaciarni (notabene, mieliśmy kilka zdjęć właśnie tam, ze słonecznikami podczas pleneru) - i jak się mają do tego godziny spędzone na poszukiwaniu w Internecie tego jednego, jedynego, idealnego bukietu :D ?

Kasia13 - Nie Paź 23, 2011 11:16 pm

paulinkaaMU napisał/a:
A mój ulubiony tekst panny młodej - a bukiet? Najwyżej zatrzymamy się po drodze w jakiejś kwiaciarni


[smilie=122_new.gif] [smilie=122_new.gif] [smilie=122_new.gif]
Też zwróciłam na to uwagę. Zastrzeliłabym pana młodego.

M4rcysi4 - Pon Paź 24, 2011 2:30 pm

Mnie się podobał 2gi odcinek właśnie ze względu na to, że panna młoda była zadowolona ;) Tak sobie nad suknią myślałam i doszłam do wniosku, że podobałaby mi się każda, którą by mój PM dla mnie wybrał, bo wiedziałabym, że jemu się podoba, ale....... z jednym wyjątkiem, suknią, którą miała właśnie panna młoda z tego 2giego odcinka :P
olivka_ja - Pon Paź 24, 2011 5:44 pm

oglądałam 2gi odcinek i fajne było, że PM potrafił tak wszystko dobrać, żeby dziewczyna była zadowolona
jednak nadal mam mieszane uczucia co do formuły tego programu i nie zdecydowała bym się, żeby mój narzeczony wszystko sam załatwiał

Kasia13 napisał/a:
paulinkaaMU napisał/a:
A mój ulubiony tekst panny młodej - a bukiet? Najwyżej zatrzymamy się po drodze w jakiejś kwiaciarni


[smilie=122_new.gif] [smilie=122_new.gif] [smilie=122_new.gif]
Też zwróciłam na to uwagę. Zastrzeliłabym pana młodego.

też to zauważyłam :D

Piniu - Sro Lis 02, 2011 3:02 pm

dziewczęta
trochę zaufania ;)


M4rcysi4 napisał/a:
Tak sobie nad suknią myślałam i doszłam do wniosku, że podobałaby mi się każda, którą by mój PM dla mnie wybrał, bo wiedziałabym, że jemu się podoba :P


mówcie co chcecie ale taka pana młoda jak powyżej jest moim marzeniem, liczę że własnie taką wybrałem ;)

Kasia13 napisał/a:
Wciąż czekam na parę z Łodzi.

my też bo będziemy mieli wesele w tym samym miejscu

M4rcysi4 - Pią Lis 04, 2011 10:33 pm

Piniu dla mnie ta sytuacja z programu byłaby na prawdę na rękę, bo wybierając swoją suknię myślałam tylko o tym, aby w jego oczach ujrzeć zachwyt. Gdyby on wybierał suknię to byłabym spokojniejsza, a tak teraz będę żyć w niepewności do samego ślubu. Jeśli nie zobaczę tego czegoś w jego oczach to będzie mi przykro :(

Podczas dzisiejszego odcinka się popłakałam ze wzruszenia :oops: Szczęście Panny Młodej, duma Młodego i potem jak odwróciły się role- pocieszanie męża (przed pierwszym tańcem)- bezcenne :-) Swoją drogą pierwszy taniec super :D

Zuza12345 - Sob Lis 05, 2011 2:38 pm

a kto był w ostatnim odcinku? bo nie ogladalam i chciałabym sie zalapac na powtórkę.. tylko w tygodniu sa tez powtorki z poprzednich par..
kariczeq - Sob Lis 05, 2011 2:50 pm

Zuza12345, para z Kluczborka, nie pokazywali ich w reklamówce, właśnie oglądam dam znać jak obejrzę ;)

całkiem przyjemna para - para taneczna, najlepsze pieski przebrane za parę młodą :D

Zuza12345 - Sob Lis 05, 2011 7:00 pm

Gdzie oglądasz jak oglądasz? Można to gdzieś z necie znalezc?
Kasia13 - Sob Lis 05, 2011 8:23 pm

Muszę przyznać, że ten żart -dotyczący sukienki ślubnej -pana młodego (z Kluczborka) był mało śmieszny. A przyszła teściowa jak się wkurzyła. Widać było ,że w pierwszej chwili była bardzo zła. :evil:
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

M4rcysi4 - Sob Lis 05, 2011 9:34 pm

Mnie tam się żart podobał :D Dzieki niemu PM miała jeszcze większą radość z właściwej sukni ;) Za to nie podobała mi się reakcja teściowej :evil: Nawet jeśli by się jej ta suknia nie podobała to mimo wszystko mogła powiedzieć, że jest ładna. Gdyby się okazało, że to TA suknia to PM miałaby w głowie także to jak bardzo się suknia nie podobała mamie. Głupia..... nie szczędziła słów rozczarowania.
kariczeq - Sob Lis 05, 2011 9:42 pm

Zuza12345, mam nagrywarkę w nce, więc sobie nagrałam i oglądałam zaległy odcinek, czekam na odcinek z Łodzi, bo kolega opowiadał, że może się gdzieś tam znajdzie, bo akurat był na sali jak nagrywali (ślub był w środę) ;)
Zuza12345 - Nie Lis 06, 2011 8:55 am

kariczeq, M4rcysi4, Kasia13, dziewczyny a jakie imiona mieli młodzi z ostatniego odcinka.. Bo w programie tv nie ma numeracji tylko imiona par.. :-P a co do łódzkiej pary to młoda ma zdjęcia na swoim fb.. Powiem tylko ze młody miał biały/kremowy garnitur
kariczeq - Nie Lis 06, 2011 9:44 am

Zuza12345, Agnieszka i Sebastian
Malena - Nie Lis 06, 2011 9:47 pm

wg mnie ostatnia panna mloda - taneczna - miala bardzo tandetną stylizację, no ale najwazniejsze, ze byla zadowolona, dla mnie za duzo - suknia z falbankami, loki, pejsy, duzo zelu, obroza na szyi i dlugie kolczyki....ale szczescie na widok wlasciwej sukni bezcenne:) widac, ze para sie dobrze zna i wie jakie druga polowa ma oczekiwania.
Zuza12345 - Czw Lis 10, 2011 6:20 pm

kariczeq napisał/a:
Agnieszka i Sebastian

dzięki we wtorek była powtórka i tym razem udało mi się obejrzeć

[ Dodano: Czw Lis 10, 2011 6:22 pm ]
Cytat:
wg mnie ostatnia panna mloda - taneczna - miala bardzo tandetną stylizację, no ale najwazniejsze, ze byla zadowolona, dla mnie za duzo - suknia z falbankami, loki, pejsy, duzo zelu, obroza na szyi i dlugie kolczyki....ale szczescie na widok wlasciwej sukni bezcenne:) widac, ze para sie dobrze zna i wie jakie druga polowa ma oczekiwania

dobrze powiedziane/napisane...nic dodać nic ująć jak dla mnie

M4rcysi4 - Czw Lis 10, 2011 10:29 pm

Dziewczyny, a może się któraś skusi :D
http://moda.allegro.pl/ni...1926749391.html

panimłoda - Pią Lis 18, 2011 1:41 pm

jest tez suknia pary z drugiego odcinka:)
"awangardowa":P

niem - Pią Lis 18, 2011 8:38 pm

ja wczoraj po raz pierwszy ogląałam ten program na TLC, ło mamo, ze niby chłopak większość kasy wydał na wieczór kawalerski z 40 000 !! ! bajka..
kariczeq - Pią Lis 18, 2011 10:30 pm

niem, większości pewnie nie, bo już była chyba sala załatwiona, stroje i jakieś inne rzeczy, więc pewnie większość z tej reszty co mu zostało, no jakby tam popatrzeć same dwusetki szły co najmniej 1600-2000 zł jak nie więcej
niem - Pią Lis 18, 2011 11:08 pm

kariczeq napisał/a:
niem, większości pewnie nie, bo już była chyba sala załatwiona, stroje i jakieś inne rzeczy, więc pewnie większość z tej reszty co mu zostało, no jakby tam popatrzeć same dwusetki szły co najmniej 1600-2000 zł jak nie więcej
tak wiem, jest to program "z przymrużeniem oka" ;)
dagii - Sob Lis 19, 2011 5:15 pm

M4rcysi4, ta suknia chyba była naj z tych wszystkich , które były wybrane w programie ;)
Piniu - Czw Lis 24, 2011 6:53 pm

jutro ŁÓDŹ!!! :smile:

OGLĄDAMY!!! :smile:

ciekawe jak wypadnie nasza łódzka para ;)

dagii - Czw Lis 24, 2011 7:18 pm

ooooo fajnie wiedzieć ;) postaram się ogladać ;P
mimeczka - Czw Lis 24, 2011 8:54 pm

Piniu napisał/a:
jutro ŁÓDŹ!!!
A w Manufakturze można się spotkać z tą parą i złożyć jej życzenia, czytałam dzisiaj na naszymmieście:)
Debussy - Pią Lis 25, 2011 9:40 pm

O Matko, to ta artycha z reklam "kupił dokładnie taką, jakiej nie chciałam.. odcinana pod biustem- nie chciałam.." Ale załamka :wink:
Kociadło - Pią Lis 25, 2011 9:43 pm

pierwszy raz to oglądam - matko za żadne pieniądze bym się na to nie zdecydowała, a to dopiero parę minut leci :o
szpilka86 - Pią Lis 25, 2011 10:14 pm

szczerze.... ciężki przypadek
skoro dziewczyna jest świadoma tego, że ma charakter "Zosi samosi" to po co podpisywała umowę :/
poza tym.... bez urazy, ale jest starsza więc mogłaby być trochę bardziej wyrozumiała
póki co zachowuje się jak rozkapryszona dziewczynka

ehh.... może za ostro trochę, ale takie jest moje zdanie :lol:
Kociadło, też bym nie poszła na taki układ

Debussy - Pią Lis 25, 2011 10:34 pm

Ale dziwne... jak dla mnie to ewidentnie zostały nagięte, bądź wręcz złamane zasady programu i kontraktu który sami podpisali.
No bo przecież Panna Młoda miała całkowity wpływ na wygląd sukni, w końcu po tym jej wybrzydzaniu, jednak została kupiona ta jej wymarzona!

Coś tu nie halo, chyba nie tak powinno być :wink:

dagii - Pią Lis 25, 2011 10:38 pm

Straszna ta Panna Młoda .... szok starsza a wybrzydza... ale ten jej ukochany też taki olewczy... Okropna Para ;)
Debussy - Pią Lis 25, 2011 10:39 pm

Ale miała ładną córkę :smile:
dagii - Pią Lis 25, 2011 10:47 pm

chociaż tyle..... ;P
szpilka86 - Pią Lis 25, 2011 10:56 pm

Debussy, to samo miałam napisać :P

co do sukni.... Młody "kupował" suknię w jakimś małym salonie, a suknia którą wybrała Panna Młoda pochodziła z salonu NAJNA
tak się składa, że producenci przeoczyli jeden szczegół: tuż po kupnie sukni przez Pana Młodego (tej "brzydkiej") świadek w mieszkaniu machał przed kamerą książeczką jaką się dostaje po kupnie sukni w salonie NAJNA
wniosek jest jeden - od samego początku Młody kupił suknię, o której marzyła Młoda

no albo się mylę (ale tej książeczki z salonu jestem pewna, bo dzisiaj takową widziałam w salonie na własne oczy 8) )

dagii - Pią Lis 25, 2011 11:16 pm

szpilka86, spostrzegawcza jesteś ;P
salon nie ejst mały to Sława , Estera Novias jedne zdroższych sukni w Łodzi.....

agulka1989 - Pią Lis 25, 2011 11:33 pm

szpilka86 zauważyłam dokładnie to samo...
Młody niby kieckę kupił w estera novias na sienkiewicza (wiem, bo pracuje tam moja sąsiadka, która go obsługiwała). Przy okazji podpytam się jej jak sytuacja wyglądała naprawdę, bo coś było ewidentnie przekombinowane :roll:

Swoją drogą- jak dla mnie póki co najgorszy odcinek...
A sala jaką ostatecznie wybrał młody to sala, w której Zbysiulec miał swoją studniówkę, no i mówiąc szczerze wspomnienia z owej sali mamy zdecydowanie negatywne...

szpilka86 - Pią Lis 25, 2011 11:45 pm

Co do tego pierwszego salonu to nie miałam pojęcia jak on się nazywa :)
dagii, się ma bystre oko

w sumie to od samego początku nie wierzyłam w fabułę tego programu, oglądam go tylko aby "podejrzeć" przygotowania innych par :D

dagii - Pią Lis 25, 2011 11:49 pm

szpilka86, ha ha ha ;) chyba muszę jednak moje okulary przywdziac na nodek ;p wtedy może coś dojrzę ;P
madziula13893 - Sob Lis 26, 2011 8:47 am

Ten mały salon jest na Sienkiewicza, sama przymierzałam tam kilka sukienek strasznie ciężkich a teraz obok otworzyli jeszcze outlet..Arianna czy coś takiego bo mam jeszcze ulotkę:) Moim zdaniem tez złamano zasady...ja na pewno bym się temu nie poddała..
Kasia13 - Sob Lis 26, 2011 10:24 am

Po pierwsze koniecznie muszę zobaczyć dziś powtórkę bo nie zauważyłam wczoraj tego co szpilka86. Jeśli tak rzeczywiście jest to znaczy , że od początku robili widzów " w konia" ? :o

Agulka jestem bardzo ciekawa czego się dowiesz od sąsiadki. :?:

Oglądam każdy odcinek i zdecydowanie panna młoda z łodzi - jeśli chodzi o charakter- najgorsza. Nie żebym była złośliwa ale ciekawe czy to małżeństwo przetrwa?

Powtórka dziś o 13.

agulka1989 - Sob Lis 26, 2011 11:10 am

Kasia13 napisał/a:
Jeśli tak rzeczywiście jest to znaczy , że od początku robili widzów " w konia" ?

Kasia może tak być. Ale może być też tak, że on faktycznie kupił tę kieckę w estera novias ale montaż był zrobiony niezbyt udolnie i wrzucili fragment z kartą zamówienia z najny za wcześnie... Jak spotkam sąsiadkę to podpytam jak było :)

Piniu - Sob Lis 26, 2011 1:54 pm

agulka1989 napisał/a:

A sala jaką ostatecznie wybrał młody to sala, w której Zbysiulec miał swoją studniówkę, no i mówiąc szczerze wspomnienia z owej sali mamy zdecydowanie negatywne...


tak czytam i się zastanawiam

jak mogliście być tam na studniówce skoro właścicielka prowadzi salę od roku?? :wink:

byliście wiosną 2011 na studniówce??

ale z drugiej strony 40 000 drogą nie chodzi można zaryzykować, ale ja jestem facetem z drugiej strony barykady ;)

agulka1989 - Sob Lis 26, 2011 2:43 pm

Piniu napisał/a:
jak mogliście być tam na studniówce skoro właścicielka prowadzi salę od roku??

byliście wiosną 2011 na studniówce??

Nie. Studniówka była w styczniu 2009 roku.
Być może wcześniej salę prowadził ktoś inny.
Sala wtedy wyglądała tak (zdjęcia kiepskie bo to screeny z filmu):


przejście między salami:


a z zewnątrz wyglądała tak:


w przypadku wątpliwości mogę przesłać na YT i udostępnić fragmenty filmu z tej studniówki.




No ale to nie wątek o tej sali tylko o programie więc przepraszam za OT :)

Malena - Sob Lis 26, 2011 4:50 pm

Debussy napisał/a:
Ale dziwne... jak dla mnie to ewidentnie zostały nagięte, bądź wręcz złamane zasady programu i kontraktu który sami podpisali.
No bo przecież Panna Młoda miała całkowity wpływ na wygląd sukni, w końcu po tym jej wybrzydzaniu, jednak została kupiona ta jej wymarzona!


dokladnie, ogólnie w poprzednich odcinkach panny młode były raczej zadowolone z kiecek, ale ta pierwsza blondi, mama Igi, nie do końca, też mogła jak ta powiedzieć "nie pójdę" i już, miałaby swoją wymarzoną..tak jak myślałam jest to przekręt, bo chodzi o reklamę konkretnych produktów i miejsc....

Ze wszystkich par łodzka najbardziej słaba..szkoda.

[ Dodano: Sob Lis 26, 2011 4:52 pm ]
agulka1989 napisał/a:
Ale może być też tak, że on faktycznie kupił tę kieckę w estera novias ale montaż był zrobiony niezbyt udolnie i wrzucili fragment z kartą zamówienia z najny za wcześnie.


może tak być, tym bardziej, że ujęcia w tym programie niektóre zaskakują, np moment, kiedy młody jedzie samochodem i widać ujęcie przez okno na ulicę, a na szybie jest wielka ptasia kupa....

mimeczka - Sob Lis 26, 2011 5:02 pm

Zgadzam się z Wami, że odcinek był raczej słaby, jedyny plus jaki znalazłam to ładne ujęcia poszczególnych miejsc Łodzi na początku. Co do sprawy z suknią to wyszło to dla mnie dość rzenująco no i cenne stwierdzenie Pani z Estera Novias, że myślała, że Pan Młody zna swoją narzeczoną:) Dobrze chociaż, że niby nie zwrócono mu kasy za suknie jak to było w jednym z wcześniejszych odcinków, bo nagle by wyszło, że umowa umową ale jak się rozmyślisz to luzik. No i jeszcze tekst Młodej - tlenionej blondynki, że do tej sukni to jej tylko brakuje blond peruki i piórka na głowie, kiedy jej suknia miała właśnie jakieś piórkowe cudo na ramię:)
Ogólnie odcinek mnie rozbawił i mam wrażenie, że młoda została przedstawiona raczej negatywnie, ale trzeba zauważyć, że był to jedyny odcinek, gdzie było aż tak dużo rodziców obojga młodych i sam ślub nie wyglądał na odgrywaną inscenizację.

Kasia13 - Sob Lis 26, 2011 7:15 pm

mimeczka napisał/a:
młoda została przedstawiona raczej negatywnie

Mimeczko sama się tak przedstawiła, to przecież ona urządziła w salonie małą histerię. :?

Celna uwaga co do "piórek na głowie". :wink:

M4rcysi4 - Wto Lis 29, 2011 10:47 pm

Dopiero dziś obejrzałam odcinek. Mówiąc krótko: żenada.
PM zmanierowana choć na koniec potrafiła pochwalić Młodego. Również uważam, że ta wymiana sukni była przegięciem jeśli chodzi o fabułę programu.

Moim zdaniem najgorszy odcinek z dotychczasowych.

turecik - Sro Lis 30, 2011 5:57 pm

można gdzieś obejrzeć online odcinek 7 - para z Łodzi ??
kinix21 - Sro Lis 30, 2011 7:13 pm

ja oglądam zawsze tutaj : http://trodatreleases.com...n-1-online.html , ale niestety nie ma na razie 7 odcinka, a bardzo jestem ciekawa tej pary
M4rcysi4 - Sro Lis 30, 2011 8:37 pm

Można ściągnąć, np tu: http://www.filesonic.com/...01e06-TRRip.avi
Kalanchoe - Pią Gru 02, 2011 8:56 pm

Szczerze, to boję się, że kiedy ja będę mierzyła suknię dla siebie będę również taka wybredna jak bohaterka ostatniego odcinka...i się PRZERAZIŁAM!
Przynajmniej nie owijała w bawełnę ;) ...ale zirytował mnie fakt, ,że dostała tę suknię co chciała, pomimo wcześniejszego zakupu innej... Ehh... Może czasem warto pomarudzić i powybrzydzać, a dostanie się to, co się chce...

Kasia13 - Sob Gru 03, 2011 1:01 pm

Wczorajszy odcinek całkiem sympatyczny.
Panna młoda bardzo dobrze wyglądała w tej sukience, chociaż to nie kreacja w moim stylu. Za to sala cudna . Jak ja bym chciała mieć wesele w takim pałacu. Moje marzenie. :buja w oblokach:

Piniu - Sob Sty 07, 2012 4:14 pm

Debussy napisał/a:
Ale dziwne... jak dla mnie to ewidentnie zostały nagięte, bądź wręcz złamane zasady programu i kontraktu który sami podpisali.
No bo przecież Panna Młoda miała całkowity wpływ na wygląd sukni, w końcu po tym jej wybrzydzaniu, jednak została kupiona ta jej wymarzona!

Coś tu nie halo, chyba nie tak powinno być :wink:


program programem ale najważniejsze ze była zadowolona :)
więc ja jej brawo biję bo dostała to co chciała ;)

bambolea - Czw Mar 29, 2012 4:32 pm

Ta PM z odcinka z Łodzi przypomina mi z wyglądu frytkę :D
Kalanchoe - Sro Kwi 11, 2012 9:07 pm

Będzie nowa edycja?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group