Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - DJ Łukasz, www.djlukas.pl

dddevilish - Sob Lip 09, 2011 6:23 pm
Temat postu: DJ Łukasz, www.djlukas.pl
Szukam opinii na temat DJ Łukasz.
Niestety nie znalazłam informacji na jego temat na tym forum.
Będę wdzięczna za pomoc.
Decyzję o wyborze DJ/wodzireja na wesele chcemy podjąć jak najszybciej, termin 1 października
D.
:smile: :smile:

izasabina123 - Czw Lip 14, 2011 9:56 pm

Witam
Na Naszym weselu w październiku grał właśnie DJ Łukasz i muszę napisać że bardzo jesteśmy zadowoleni z jego pracy. Muzyka doskonale dobrana do gości weselnych, zarówno do części młodszej jak i starszej, a także możliwość dedykacji ulubionych utworów :)
Do dobrej muzyki można również poprosić o fajne światełka i bańki mydlane :)
Zabawa jak najbardziej super poprowadzona i fajnie przeprowadzone oczepiny.
Szczerze mogę jak najbardziej polecić DJ Łukasza miły, sympatyczny , uśmiechnięty człowiek:) jeśli go wybierzecie to na pewno nie będziecie żałować.

Pozdrawiam

obiektywem - Pią Lip 15, 2011 10:20 am

Byłam na weselu na którym grał Łukasz. Ludzie doskonale się bawili, Muzyka była świetnie dobrana, a Łukasz nakręcał zabawę.
Oprócz niewątpliwego talentu wodzirejskiego, olbrzymiej ilości plików muzycznych dysponuje rewelacyjnymi efektami świetlnymi :-)
Grał równiez na balu szóstoklasisty ( za moja wielką rekomendacją) i dzieciaki doskonale się bawiły - więc świadczy to równiez o jego wszechstronności - poradzi sobie z każdą grupą :-)

szczerze polecam!

DominiaZ - Wto Lip 26, 2011 12:06 am

Na moim weselu także grał DJ Łukasz i uważam,że był to świetny wybór.Goście bawili się do białego rana i nie chcieli schodzić z parkietu,muzyka rewelacyjnie dobrana - dla każedgo coś miłego,możliwość dedykacji.Podczas pierwszego tańca mieliśmy puszczony dym i bańki...Oczepiny świetnie poprowadzone pełne humoru.DJ Łukasz jest the best :) :lol: :) JAK NAJBARDZIEJ POLECAM
PiotrST1980 - Nie Sie 07, 2011 11:51 am

Na naszym weselu grał w czerwcu 2011. Muzyka dobrze dobrana,różnorodność utworów, dobre wyczucie muzyczne.Zabawy weselne dobrze prowadzone, oczepiny
bardzo dobrze przemyślane, zazskakujące i pełne chumoru. Krótko ujmując świetna zbawa.Goście dobrze się bawili {ocena gości);para młoda także ;)

Polecam !

Kalia - Czw Sie 11, 2011 2:10 pm

Na naszym weselu grał 6 sierpnia 2011. Prowadzenie imprezy naprawdę świetne utwory różnorodne, każdy znalazł coś dla siebie, grał również utwory o które prosiliśmy + dedykacje. Bardzo fajnie przygotowane oczepiny (śmialiśmy się do łez). Bardzo polecam Dj'a Łukasza :)
Ewula - Pon Sie 22, 2011 8:23 pm

Bardzo polecam DJ Łukasza.
26.06.2011 grał na naszym weselu, goście byli zachwyceni.
To niezwykle kontaktowa osoba, z łatwościa rozpracowuje towarzystwo i dobiera odpowiednią muzykę, zatem każde pokolenie było zadowolone.
Rozbawił nas szczególnie w czasie oczepin.
WARTO!:)

Asiazdw - Sob Paź 08, 2011 3:46 pm

Miałam wielka przyjemnosc bawic sie na weselu na ktory m gral Dj Łukasz:) Wesele bylo bardzo udane wszyscy byli bardzo zadowoleni, świetne efekty specjalne zachwycaly gosci, muzyka idealnie dobrana dla mlodszych i starszych:) Jest poprostu profesjonalista...w pelni angazuje sie w swoja prace ktora jak widac jest jego ogromna pasja. Goraco polecam! :)
Carmen - Sob Kwi 21, 2012 6:41 pm

Witam :) z ogromną przyjemnością chciałam powiedzieć,że jeśli ktoś szuka dobrego DJ-a a jednocześnie Wodzireja to DJ Łukasz jest najodpowiedniejszą osobą.Ja z pośród kilku rozmów z DJ-ami od razu się zdecydowałam ,jest bardzo kontaktowy i rzeczowy,odpowie na każde nurtujące was pytanie i z chęcią służy radą.Ja miałam wesele w sierpniu 2011r.,DJ Łukasz dopasowuje muzykę do wszystkich ludzi,spełnia zachcianki gości co do muzyki jaki i zabaw-dla każdego coś dobrego :) oczepiny prowadzi bardzo profesjonalnie,posiada dobry sprzęt i efekty specjalne ,niemożna się nudzić-powiem,że miałam wesele z oczepinami i miałam niedosyt z tak prowadzonej świetnie zabawy-GORĄCO POLECAM :) I POZDRAWIAM DJ ŁUKASZA :)
_aga_ - Pią Wrz 21, 2012 5:56 pm

Na naszym weselu w sierpniu grał właśnie DJ Łukasz i szczerze powiem że nie wyobrażam sobie lepszej oprawy muzycznej. Łukasz spełnił wszystkie nasze oczekiwania, stworzył niesamowity klimat na naszym weselu, rozkręcił całą zabawę i utrzymał fajną atmosferę do końca.
Wszyscy nasi goście świetnie się bawili do białego rana. Serwowana muzyka świetnie dobrana do każdego z gości bez względu na wiek, a oprócz tego Łukasz dysponuje niesamowitymi efektami świetlnymi, dymem, bańkami mydlanymi…
Łukasz bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, nie dość że jest rewelacyjnym DJ i wodzirejem, to jest również bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem.
Jeżeli ktoś się zastanawia nas wyborem DJ to w 100% mogę polecić właśnie Łukasza, jest on gwarancją na udaną zabawę!!!
Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję… i jeszcze raz wszystkim gorąco polecam!!!

Malwina29 - Wto Paź 16, 2012 8:21 am

Witam, Łukasz na naszym weselu grał 22.09.2012 r.

My, jako para młoda byliśmy zachwyceni- zarówno oprawa muzyczna, efekty świetlne, mgła i sam nastrój - wszystko wyszło tak, jak chcieliśmy. Nie było żadnych wiejskich przyśpiewek czy żenujących zabaw. Oczepiny były krótkie i konkretne. Wszystko omówiliśmy przed weselem- ja bardzo chciałam uniknąć głupkowatych zabaw i baby wyjącej do kotleta, :wink: Łukasz podpowiedział nam wiele pomysłów i dobrał całą zabawę do naszych oczekiwań. Czyli pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Gdybym ponownie wyprawiała wesele, to na pewno DJ Łukasz pojawiłby się ponownie :-)

Goście, szczególnie młodzi, również byli zachwyceni- muzyka po prostu była świetnie dobrana- dużo latynoskiej muzyki, polskich dobrych kawałków (a było to wyzwanie, bo mieliśmy stosunkowo małe wesele- ok 40 -50 gości). Zabawa trwała praktycznie do rana a goście i tak nie chcieli go puścić do domu :razz: Nawet pod koniec, kiedy część towarzystwa zaczęła się rozchodzić, sami kelnerzy i obsługa na sali włączyli się do zabawy i byli zdziwieni, że potrafił tak rozruszać gości.

Tak więc jeżeli ktoś chce mieć wesele bez typowego, wiejskiego klimatu, z super dobraną muzyką, i świetnym konferansjerem, za naprawdę nie duże pieniądze (w porównaniu do orkiestry) to gorąco polecam!

user159 - Pon Lis 12, 2012 10:49 pm

Witam Łukasz na naszym weselu grał 15 Wrzesnia 2012

Dj Łukasz dobierał muzykę bardzo fajnie jeżeli chodzi o opinie naszą i gości którą zebieraliśmy po weselu :)
Oczepiny były bardzo fajne krótkie zabawne i takie chcieliśmy itakie też po części ustalaliśmy ale wyszły naprawde fajnie .( fakt że utrudnieniem było to że mieliśmy aż 6 osób z fantami i udało się jakoś wybrnąć a przewidzieliśmy konkursy tylko na 4 osoby :)
Fajny konkurs test zgodności - naprawde wszyscy byli zadowoleni.
Przy torcie oprawa muzyczna bardzo fajna.
Dobrze dogadywał się Dj z obsułgą sali w stosunku do dobierania przerw na posiłki i tort itp.

Dj dobrze zachęcał gości do zabawy nie jednokrotnie kółeczka i wężyki pociąg zwiedzania muzycznej kultury bardzo fajne opcje oprócz samej muzyki.
Mały minus to to że STO LAT na początku wyszedł kiepsko umówić się trzeba z nim żeby był ten podkład muzyczny bo goście są jeszcze za bardzo trzeźwi żeby sami śpiewali bo każdy nie zna tempa. (fakt że DJ Łukasz pomagał w śpiewie i naprowadzał na tempo swoim głosem ale jednak zabrakło podkładu) po 3 godzinach zabawy to już wszyscy umieli śpiewać stolat :D

Ogólnie zadowolenie miedzy wszystkimi opiniami to 80% zadowolenia :) i jak byśmy mieli wybierać DJ na jakąś impreze to byśmy skorzysytali z jego usług ponownie.

Asia J. - Czw Lis 15, 2012 8:32 am
Temat postu: Apropos DJ Łukasza
Łukasz grał także na naszym weselu, w sierpniu 2010 r. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni, goście również. Pełen profesjonalizm, polecam.
ami2787 - Nie Lis 25, 2012 9:36 pm

Witam serdecznie,

Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami jakie przeczytałam powyżej, na tyle, iż czuję się w obowiązku opisać własne odczucia.

Miałam niewątpliwą przyjemność uczestniczenia w dwóch imprezach prowadzonych przez Dja Łukasza.

Pierwsza z nich to wesele w 2009 roku. Był to sam początek Jego przygody jako DJa. Mimo niewielkiego doświadczenia, para młoda zaufała mu bez cienia wątpliwości, czego nie żałuje do dziś. Dj Łukasz świetnie poradził sobie z rozkręceniem, poprowadzeniem, a nawet i sprawnym zakończeniem imprezy. Goście ( w znacznej większości sceptycznie nastawieni do samego Dja, przyzwyczajeni do imprez prowadzonych przez orkiestry), byli zachwyceni! Świetnie dotarł do wszystkich grup wiekowych, parkiet był przepełniony od pierwszych minut do białego rana. Profesjonalnie, zabawnie i sprawnie poprowadził oczepiny, z uśmiechem realizował wszystkie dedykacje (stąd moje zdziwienie odmienną opinią na ten temat). Był naprawdę elastyczny, sympatyczny i po prostu ludzki. Fakt, iż para zajmująca się na owym weselu fotografią i filmem, bywająca na weselach co tydzień, poprosiła go o poprowadzenie urodzin swego syna, jest dla mnie największą rekomendacją.

Drugim przyjęciem, na którym z miłym zaskoczeniem ponownie spotkałam się z Djem Łukaszem, były 18naste urodziny. Wśród gości znalazła się zarówno młodzież, jak i Rodzina. Dj Łukasz doskonale dotarł do wszystkich. Młodzież bawiła się świetnie nie tylko w swoim towarzystwie, ale i ze starszymi. Zaplecze techniczne wprawiło w podziw niejednego spośród młodych gości. Goście bawili się na tyle dobrze,że Rodzice jubilata postanowili przedłużyć imprezę, co też Dj Łukasz uczynił bez najmniejszego problemu. Świetnie dogadywał się z gośćmi, obsługą,a szeroki uśmiech to jak sądzę Jego znak firmowy, powinien wykorzystać go jako logo 

Szczerzę życzę mu dalszych sukcesów i rozwoju w pracy, która jest Jego pasją! Tak trzymaj!

judith - Czw Sty 31, 2013 8:08 pm
Temat postu: Re: DJ Łukasz, www.djlukas.pl
Witam serdecznie chciałam napisac pare słów o DJ Łukasz.

mino ze Dj Łukasz nie miał wolnego terminu na prowadzenie mojego wesela w ciagu dwóch dni sam znalazł bezinteresownie innego Dj, jestem mu bardzo wdzieczna za pomoc.
Moim zdaniem to duzo swiadczy o nim nie zalezy mu tylko na zarabianiu kasy a podchodzi indywidualnie do kazdego zlecenia.

Polecam tego Dj kontakt z nim przez te dwa dni mialam w zasadzie o kazdej porze dnia i nocy , mily uprzejmy rewelacyjny w 100%
pozdrawiam serdecznie :) :) :) :) :) :) :) :)

Katryshka - Wto Lut 26, 2013 5:00 pm

Witam
Dj Łukasz w styczniu 2012 r. poprowadził wesele moje i mojego męża. Z czystym sumieniem możemy polecić go wszystkim parą, które chcą by ich goście w tą wyjątkową noc bawili sie najlepiej na świecie. Nasze wesele do dnia dzisiejszego jest wspominane przez cała naszą rodzine i znajomych jako jedna z najbardziej udanych imprez. Na pewno nie było by tak, gdyby nie profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność Łukasz. Świetny dobór utworów, nietuzinkowe oczepiny, dobra organizacja. Jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu, a do tego miły, sympatyczny i zawsze uśmiechnięty:)

Pozdrawiam
Patrycja

Juska - Pią Kwi 05, 2013 3:56 pm

Z DJ Łukaszem jesteśmy w trakcie wstępnych ustaleń. Jesteśmy umówieni z nim na przyszły weekend, żeby spokojnie wszystko omówić. Jak na razie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - konkretnie, grzecznie i naprawdę dobra cena. Mam nadzieję, że właśnie on zagra nam pierwszy taniec 8)
Ewelain83 - Sro Kwi 10, 2013 7:24 am

Na Naszym weselu 6.04.2013 r grał DJ Łukasz i uważam że to był strzał w 10 :razz: Muzyka była świetnie dobrana zarówno dla młodszego pokolenia jak i starszego i wszyscy świetnie się bawili do rana.Możliwe były dedykacje do oporu.Oczepiny przeprowadzone profesjonalnie szczerze to płakaliśmy ze śmiechu.Wspomnienia są świetne,do tej pory powracamy do tych oczepin i płaczemy ze śmiechu.Bogaty repertuar muzyczny.Naprawdę jesteśmy bardzo zadowolenie.Goście na sali pytali o nr kontaktowy do DJ Łukasza także wszystko w temacie.Jeszcze raz bardzo dziękujemy za to że DJ Łukasz poprowadził Nasze wesele.Na marginesie niebanalny talent Wodzirejski :D jesteśmy bardzo zadowoleni.Pozdrawiamy DJ Łukasza Ewa I Damian.
katcha - Wto Kwi 23, 2013 12:24 pm

"Muzyka - to jest wyłom, przez który dusza, jak więzień z więzienia leci czasem w regiony wolności. Muzyka - to córa wszystkich muz".
- Stefan Żeromski


Zduńska Wola - impreza ... sama do końca nie pamiętam ile lat temu. Tam właśnie doświadczyłam przyjemności bawienia się przy profesjonalnej obsłudze Disc Jocke'owej DJ Łukasza. Ciekawie dobrana kompilacja utworów sprawiła, iż wszyscy zaproszeni (w różnych grupach wiekowych), bawili się świetnie do samego rana. Wyczucie panujących trendów, + zaawansowana sztuka oratorska + fenomenalny radiowy głos + rytmy + zdolność do błyskawicznego odczytywania panującego na parkiecie klimatu i odpowiedniej reakcji na potrzeby publiczności = PEŁEN PROFESJONALIZM i naprawdę godny polecenia indywidualizm.
Mogę z całą świadomością polecić tego pełnego życia Dee Jay'a.
Pozdrawiam i do zobaczenia !!!

Angelie - Pon Maj 27, 2013 9:41 pm

U nas również grał Dj Łukasz. Długo nie moglismy się zdecydować czy wziąść orkiestrę czy Dj ale wkońcu padło na drugi wybór. Nie żałujemy. Z Łukaszem spotkaliśmy się 3 mce przed weselm. Dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Do tego spotkania byliśmy pewni że nie chcemy oczepin bo wg nas to stara wiejska tradycja ale Łukasz nas to tego przekonał swoimi pomysłami na tą część wesela. Bardzo fajnym pomysłem jest Test małżeński - mieliśmy z tego wielki ubaw.
W dniu wesela wszystko było super. Muzyka świetna, dobrana idealnie pod zróżnicowany wiek gości. Wodzirejka bardzo dobra. Nasi goście bawili się wyśmienicie. Nie było osoby która była by nie zadowolona.
Z czytstym sumieniem możemy polecić Dj Łukasza na każdą imprezę i mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy na jakimś innym przyjęciu weselnym. Paru znajomych jest jeszcze na wydaniu więc jak się zdecydują na ten poważny krok to będziemy go proponować :)

Angelika i Marcin 26.04.2013

Jasiek - Sob Lip 20, 2013 2:39 pm

U nas także zabawę weselną prowadził Dj Łukasz. Muzyka była świetnie dobrana - wprost idealnie pod szeroki wachlarz wiekowy gości. Oczepiny było poprowadzone przez Łukasza z "jajem" i trzeba przyznać, że wszyscy nasi goście bawili się naprawdę bardzo dobrze. Osobom, które wahają się nad wyborem zespołu czy Dj-a serdecznie polecamy Dj Łukasza:) Dzięki niemu każda zabawa będzie miała nowoczesny wydźwięk bez tradycyjnego ukierunkowania tylko na disco polo:)

Pozdrawiamy
Monika i Jasiek:*

PAOLA_G7 - Sro Sie 07, 2013 3:40 pm

Witam,

Również chcielibyśmy podzielić się opinią na temat Łukasza :)
Otóż jesteśmy nim zachwyceni, jest świetnym facetem, z którym moglibyśmy rozmawiać o wszystkim i o niczym ;) Od początku świetnie nas rozumiał, doradzał i podpowiadał w sprawie repertuaru, konkursów, gier i zabaw. Wesele poprowadził profesjonalnie, goście byli bardzo zadowoleni i my również :) :) :)
Polecamy go wszystkim bo jest po prostu najlepszy :)
Z pozdrowieniami,
Paulina i Damian

piotrek2013 - Wto Sie 13, 2013 3:55 pm

Witam
Dj Łukasz grał na naszym weselu w kwietniu 2013. Świetnie dobrał muzykę oraz konkursy. Mimo, że obsługa zmyliła go co do czasu podania gorących posiłków dobrze wybrnął z sytuacji. Goście byli zachwyceni. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Kuba_L - Sro Sie 14, 2013 5:49 pm

Na naszym weselu w sierpniu br. również grał DJ Łukasz. Z wielką przyjemnością możemy polecić go wszystkim zainteresowanym!
Przejechał ponad 300 km w jedną stronę bez wykrętów, "że daleko". Był bardzo sympatyczny i kulturalny. W przeciwieństwie do członków niektórych zespołów, nie spożywał alkoholu. Nie był też nachalny, zarówno w stosunku do nas, jak i do gości. Grał do ostatniego "klienta".
Oczepiny angażowały sporo osób, konkursy były poprowadzone na wesoło i przede wszystkim zapewniały dobrą zabawę. Trwały niecałą godzinę, dzięki czemu goście nie zostali nimi zamęczeni. W zabawach integracyjnych w trakcie wesela również uczestniczyła zdecydowana większość.
Przerwy między blokami tanecznymi miały odpowiednią długość - w sam raz, aby rodziny, które na co dzień nie ma ze sobą kontaktu, mogły nadrobić zaległości.
Sprzęt posiadany przez DJa Łukasza zapewnił dobrą jakość dźwięku. Ponadto, dym oraz bańki mydlane były strzałem w dziesiątkę zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci.
No i najważniejsze: muzyka. Zgodnie z ustaleniami, nie została puszczona ani jedna piosenka disco polo. Utwory były świetnie dobrane, tańczyli zarówno młodsi jak i starsi. Parkiet cały czas był oblegany. Warto w tym miejscu podkreślić konsekwencję DJa Łukasza. Choć w trakcie wesela nieliczni goście sugerowali mu zmianę muzyki na disco polo, odmawiał. Jednocześnie, była możliwość zgłaszania piosenek z dedykacją.
Podsumowując, DJ Łukasz jest prawdziwym profesjonalistą. Sprawdził się zarówno jako dj, jak i wodzirej. Dzięki oprawie muzycznej, jaką zapewnił, wesele bardzo podobało się naszym gościom.
Jeszcze raz szczerze POLECAM!

BB - Czw Sie 22, 2013 9:27 am

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Panu Łukaszowi, za poprowadzenie 18-stki Naszej córki, która odbyła się 28 czerwca 2013 roku w Sieradzu.
Zaczynamy od tego, ze Pan Łukasz to wielki profesjonalista, cechuje go wysoka kultura osobista, jest niezwykle uprzejmy.
Muzyka fantastyczna. Goście bawili się przednio, zarówno ci młodsi jak i starsi. Pan Łukasz pamiętał o wszystkim, podczas posiłków światła na sali były włączone a muzyka ściszona, tak aby można było swobodnie rozmawiać - co spodobało się nie tylko nam, ale przede wszystkim gościom. Pan Łukasz posiada bogate zaplecze techniczne tj. wytwornicę mgły, czy kolorowe światłą, co tylko potęgowało świętną zabawę. Młodzież czuła się rewelacyjnie w swoich klimatach, a starsi goście mogli szaleć jak kilka lat temu:)

Jeszcze raz dziękujemy, i POLECAMY!!!

do_ris - Wto Wrz 03, 2013 8:47 am

:) Witam,
DJ Łukasz na naszym weselu grał 10 sierpnia 2013 roku. Znaleźliśmy go całkiem przypadkiem i wybraliśmy zupełnie w ciemno. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ jesteśmy ciągle zapracowani i zagonieni z Łukaszem spotkaliśmy się dopiero na dwa tygodnie przed ślubem. Właściwie zrozumieliśmy się od razu i nie było żadnych problemów z zaplanowaniem imprezy. W kwestii prowadzenia i oprawy muzycznej na weselu jesteśmy oboje z mężem laikami, więc w wielu sprawach zdaliśmy się na Łukasza i okazało się, że mamy do czynienia z prawdziwym profesjonalistą. Konkursy na oczepinach były świetne, większość gości płakała ze śmiechu. Bańki mydlane, które przywiózł Łukasz to rewelacyjna sprawa, nie tylko dla dzieci :). Światła, dym, oprawa muzyczna naprawdę rewelacyjna. Dodatkowo Łukasz jest przemiłym i bardzo kulturalnym mężczyzną, więc współpraca układała nam się świetnie. Gdybym miała jeszcze raz zorganizować taką imprezę bez wahania wybrałabym DJ Łukasza raz jeszcze.
Pozdrawiamy
Dorota i Krzysztof

KatWin - Sob Wrz 14, 2013 11:16 am

Dobry :)
Także u nas na weselu pojawił się DJ Łukasz. Szukaliśmy dość długo i wybieraliśmy marudnie, aż trafił się ktoś, kto spełnił nasze oczekiwania. I trafiliśmy :) Łukasz jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o dobór muzyki, zabawianie gości, prowadzenie oczepin. Świetnie dopasował się do obsługi sali, współpracował sprawnie z fotografem, kamerzystą i weselną kuchnią :) Dodatkowo Łukasz super sprawdził się w opanowywaniu sytuacji trudnych gdy np. kuchnia z czymś się spóźniała, nikt nie chciał słuchać fotografa jeśli chodzi o ustawianie się do zdjęcia czy inne takie sprawy.
Jeśli chodzi o muzykę, to wszystko wypaliło super. Kawałki dla starszych i młodszych, prowadzenia zabaw od pociągu po belgijkę, dobieranie utworów na życzenie i możliwości dedykacji. Dodatkowo pomógł nam z pierwszym tańcem, bo bez jego interwencji całe przedstawienie by nie wypaliło.
Dzięki jemu humorowi, elastyczności i opanowaniu wiedzieliśmy, że o muzykę na weselu nie musimy się martwić- a to bardzo pomaga :)
Dym, światła i cudowne bańki to poezja i piękne efekty :)
Sprawił, że te chwile były dla nas magiczne i chętnie będziemy do nich wracać.
Polecamy gorąco.
Katarzyna i Emilian

tomasz_1 - Wto Wrz 17, 2013 5:36 pm

Witam

Po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na DJ Łukasza. Dzięki niemu oprawa muzyczna i świetlna była naprawdę na poziomie. Jak to na weselu, trzeba było zadowolić zróżnicowanych wiekowo gości i to zadanie w pełni się udało. Niestety nie mieliśmy okazji się spotkać przed weselem, pewnie efekt byłby jeszcze lepszy. Polecamy zatem szczegółowe konsultacje, a jeśli nie czujemy się ekspertami to pozwólmy na prowadzenie DJ-owi wg własnego uznania. Jak najbardziej polecamy :cool:

Juska - Sro Wrz 18, 2013 2:59 pm

Ile razy czytam te wszystkie wpisy tym bardziej nie mogę doczekać się, kiedy Łukasz zagra na naszym weselu.... jeszcze trochę :D
piotrek201308 - Wto Lis 05, 2013 6:26 pm

SIEMKA WSZYTSKIM SERDECZNIE POLECAMY DJLUKASZA ZAGRAL U NAS NA WESELU 24.08.2013 JESTEŚMY ZADOWOLENI I BYŁO POPROSTU ŚWIETNIE, DOBRZE DOBRANA MUZYKA DO WSZYSTKICH GOŚCI ŚWIETNA ZABAWA PRZY OCZEPINACH ......MEGA POZYTYWNIE ....... DZIĘKUJEMY ANIA I PIOTREK !! !! 8)
tulla - Sob Lis 23, 2013 5:15 pm

A jak oceniacie wodzirejskie umiejętności DJ Łukasza?
Juska - Sob Lis 23, 2013 6:36 pm

tulla, poczytaj posty powyżej, w większości z nich ludzie piszą o prowadzonych przez Łukasza zabawach i "kierowaniu" zabawą :)
zolka87 - Sob Sty 11, 2014 7:49 pm

DJ Łukasz grał na naszym weselu 26 października 2013.
Gorąco polecamy wszystkim parom planującym wesele - my byliśmy bardzo zadowoleni:)
Rodzina już podczas wesela dopytywała się, skąd wzięliśmy takiego fajnego DJ-a, muzyka różnorodna, porywająca do zabawy, dostosowana do gości i charakteru imprezy. Łukasz jest również świetnym wodzirejem, organizuje ciekawe konkursy i zabawy weselne integrujące gości. Dodatkową atrakcją, dającą również świetny efekt na zdjęciach, były kolorowe światła i bańki.

Czarnaaa167 - Wto Sty 14, 2014 9:50 pm

Dj Łukasz grał na naszym weselu 5.10.2013. Bardzo serdecznie polecamy Pana Łukasza wszystkim parom, które nie mogą się zdecydować o doborze Dj i wodzireja w jednym. Pan Łukasz potrafi super poprowadzić przyjęcie weselne, profesjonalnie. Nie zabrakło nawet takich atrakcji jak banki mydlane, którymi dzieci były oczarowane, bardzo ciekawe konkursy, profesjonalny sprzęt i super kontakt z gośćmi weselnymi, jak i również super kontakt jeśli chodzi o omówienie przygotowania do wesela, dobór piosenek itp. bardzo gorąco polecam
maciekkk86 - Czw Mar 27, 2014 5:46 pm

DJ Łukasz grał też na naszym weselu, 4.08.2012.
Rewelacja, nic dodać nic ująć. Wszystkim niezdecydowanym polecam gorąco, nie ma co się wahać - orkiestra to zabytek.
Pozdrawiamy
Maciek i Ania P.

tulla - Czw Maj 08, 2014 9:27 pm

Jako że my już po to mogę z czystym sumieniem polecić Łukasza - jak to teść określił "grał i dla młodych i dla starych" :) przede wszystkim widać, że zależy mu na tym, żeby ludzie dobrze się bawili- i tak właśnie było. No i oczywiście jest mega pozytywnym człowiekiem:)
karola92 - Pon Maj 19, 2014 6:24 pm

Witam,

Ostatnio byłam na weselu u moich przyjaciół, imprezę rozkręcał Dj Łukasz.
Świetnie dobrał piosenki, bawili się starsi jak i młodsi. Młodzi i goście byli zadowoleni. Przesympatyczny, przemiły człowiek a w dodatku cierpliwy człowiek :) Gorąco polecam :)

alekul89 - Sob Cze 07, 2014 9:40 am

Przeczytałam wszystkie wpisy w tym wątku i również zdecydowaliśmy się, aby dj Łukasz zagrał na naszym weselu :) Jesteśmy już po spotkaniu z nim. Teraz pozostaje tylko czekać aż nadejdzie nasz dzień :)
Juska - Sob Cze 07, 2014 11:09 am

A ja za tydzień i jeden dzień będę mogła podzielić się oceną współpracy ;)
iwona8685 - Sob Cze 14, 2014 10:36 am
Temat postu: Dj Łukasz opinia
Dzień dobry wszystkim i my podzielimy się swoją opinią odnośnie DJ Łukasza.

Grał u Nas 01.05.2014 roku więc mamy całkiem świeże informacje:)

Na wstępie wszystkim którzy jeszcze nie zdecydowali chcemy DJ gorąco polecić. Zabawa świetna, oczepiny dostosowane do Naszej prośby- nie za długie , a bardzo śmieszne i z klasą!!

Goście bawili się cudownie, niejeden z nich po weselu stwierdził, że to była najlepsza zabawa na jakiej był. Przyjęcie trwało do 2 giej więc nie za krótko nie za długo. Koło drugiej przypomnieliśmy DJ, by już kończył i w sposób dyskretny prowadził imprezę do końca.

Nie mamy żadnych zastrzeżeń bardzo dziękujemy za obecność w tym ważnym dla nas dniu w Kutnie. Łukasz swoim optymizmem i obyciem na "scenie" umila tak ważny dzień pary młodej.

Dla nas godny polecenia na 100%. Jedynie z czego chciało nam się śmiać, ale nie jest to żaden zarzut to za dużo sto lat, niech im gwiazdka i innych takich na początku przyjęcia, po samym przyjechaniu z Kościoła, goście nie byli za bardzo rozśpiewani, no ale to minęło szybko i potem była SUPER ZABAWA.
Polecamy i pozdrawiamy Łukasza Iwona i Piotr:) ;)

Juska - Nie Cze 15, 2014 9:06 pm

No to teraz mogę już pisać o Łukaszu z własnego doświadczenia :) Jeśli któraś z par szuka osoby, która zapewni świetną zabawę gościom weselnym do białego rana to polecamy właśnie DJ Lukasa. Na naszym weselu 14 czerwca porwał do zabawy i młodych i starszych. Grał sprawdzone weselne kawałki, ale i nowości, przy których szaleli dosłownie wszyscy :)
Łukasz jest zdecydowanie profesjonalistą. W ciągu tygodnia poprzedzającego wesele, był z nami w nieustannym kontakcie, na jego prośbę wypełniliśmy stworzony przez niego formularz, który zdecydowanie ułatwił nam współpracę ;) Podczas przyjęcia konsultował z nami jakiekolwiek zmiany czy ustalenia - które wiadomo mają miejsce, bo nie zawsze jest tak, jak sobie to założymy :)

Ma bardzo bogatą "bibliotekę" utworów. Grał dużo piosenek z dedykacją. Czasami życzenia były dziwne, ale i tak im sprostał :D
Oczepiny przeprowadzone konkretnie i tak jak chcieliśmy :) Nie za długo, wesoło (po uzgodnieniu szczegółów, więc wiedzieliśmy czego się spodziewać i byliśmy pewni, że nie będzie miejsca na zabawy, które nie będą odpowiadały ani nam, ani naszym gościom) i do zapamiętania na długo.

Naprawdę bardzo., bardzo polecamy - szkoda, że ślub bierze się tylko raz :P Na kolejne wesele też zatrudnilibyśmy Łukasza :)

Bardzo dziękujemy jeszcze raz!
Juska i Żylak ;)

Dorotka_ - Pon Cze 16, 2014 4:59 pm

Facet - wulkan energii. Powiem tak, nie lubię wesel z dj'em - więc szłam na wesele z przeświadczeniem "no będzie dajnie, ale co orkiestra, to orkiestra". A tu proszę miłe zaskoczenie, bo nogi do tej pory mnie bolą, ewidentnie Pan Łukasz, ups pardon Łukasz :) zna się na rzeczy i rozkręcił towarzystwo do czerwoności.

Więc jeśli para Młoda szuka alternatywy dla weselnego "ojra-ojra" to Łukasz jest godny polecenia, bo potrafi wyrwać na parkiet nawet taką oporną Marudę jak ja :smile: Swoją drogą grał też na mojej sali i rozwiał kolejne moje wątpliwości. Bardzo fajne oczepiny, chyba zgapię pomysł :smile:

bog_agata - Sro Lip 02, 2014 2:22 pm
Temat postu: dj lukas
Organizowaliśmy wesele 07.06.2014, na którym za oprawę muzyczną oraz oświetlenie odpowiadał dj lukas. Jest to wysokiej klasy profesjonalista, który od początku urzekł nas wysoką kulturą osobistą. Wziął pod uwagę wszystkie nasze życzenia i w pełni spełnił nasze oczekiwania. Zabawa przednia, na poziomie, bez zbędnych "pogaduszek" między utworami czy niestosownych żartów. Muzykę (tak jak obiecał) grał aż ostatni goście nie zeszli z parkietu - godzina 6:00. Gorąco polecamy i bez chwili wahania zdecydowalibyśmy się na powtórkę z jego udziałem.

Agata i Marcin

Patty - Czw Lip 03, 2014 11:09 pm

Witam, Łukasz prowadził nasze wesele 21.06.2014, już po pierwszym spotkaniu z Nim nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie On ma być naszym DJ-em.

Pierwsze utwory sprawiły, że większość naszych Gości odrazu weszła na parkiet. Muzyka była super, bardzo dobrze dobrana dla każdego pokolenia. Moi rodzice, którzy przed weselem, namawiali Nas na orkiestrę byli zachwyceni różnorodnością i jakością utworów. Goście bardzo chwalili energiczne a zarazem serdeczne prowadzenie wesela przez DJ Łukasza. Jedna z par była tak Nim zachwycona, że zdecydowała się także na skorzystanie z usług prowadzenia swojego wesela przez Niego.

Znakomitą dodatkową atrakcją były także bańki mydlane, dym oraz oświetlenie nadające całej imprezie niezapomnianego klimatu.

Dziękujemy i szczerze polecamy DJ Łukasza!

Patrycja&Piotrek

Audra Show - Pią Lip 18, 2014 8:54 pm

Ja z kolei miałam przyjemność dwukrotnie bawić się na imprezach oprawianych muzycznie przez DJa Łukasza i mogę go szczerze polecić - rozbuja każdego :) W dodatku jest przemiłym człowiekiem, w którym widać pasję do tego, co robi. Pełen profesjonalizm! Jeśli ktoś jeszcze się waha, to niepotrzebnie :)
karolina_zgr - Sro Sie 20, 2014 7:45 pm
Temat postu: Dj Lukas
Witam, szukacie opinii o Dj Lukasie? Proszę bardzo. Znalazłam do właśnie tutaj na forum, po pozytywnych opiniach zadzwoniłam. Był to początek czerwca, a ślub brałam 19 lipca. Okazało się, że to jedyna wolna data na lipiec, więc stwierdziłam, że po prostu był mi pisany ten, a nie inny DJ.
Umówiliśmy się na spotkanie, ale nie wiedziałam o co pytać, bo przecież pierwszy raz brałam ślub. Ale trafiłam na profesjonalistę który wszystko wytłumaczył, na co zwracać uwagę, co jest ważne, jak się powinno robić itd. Po tym spotkaniu byłam zachwycona. Cena? Jest jedna cena, niezależna od ilości osób. A co ważne, cena nie zabija. Jest naprawdę przystępna.
DJ jest otwarty na propozycje co do repertuaru, muszę przyznać, że jest wyjątkowo cierpliwy, bo dostał od nas naprawdę długą listę.
Na kilka dni przed ślubem zadzwonił aby uzgodnić szczegóły co do godziny itp. Dobry człowiek, pyta też o samopoczucie, daje rady. Jeśli chodzi o samo wesele, to absolutnie genialnie. Ma naprawdę świetny sprzęt, w który ciągle inwestuje i to widać. Lasery, dawały piękne oświetlenie i bajeczne wzory na suficie i ścianach. Bańki mydlane dla dzieci były strzałem w 10. Muzykę dobierał indywidualnie do bawiących się. Ale co mnie najbardziej zaskoczyło: to to, że wiecie, nadchodzi godzina 2-3 w nocy, nikomu już się nie chce tańczyć i wychodzić zza stołu, a DJ zorganizował takie zabawy, że nagle wszyscy wstawali i za stołem nie było NIKOGO. Potrafi facet poderwać do ludzi do zabawy. I to nie raz, a kilkakrotnie. Oczepiny krótkie, zwięzłe, ale i zabawne.
Tak więc, jeśli szukacie osoby, która trochę poprowadzi Was za rękę i zapewni wyśmienitą zabawę, to nie zastanawiajcie się. Gorąco polecam.

Moni258 - Pią Sie 29, 2014 10:39 am

Świetny Dj, znakomicie prowadzona impreza, super efekty świetlne no i oczywiście fantastyczna muzyka - to wszystko sprawiło, że najważniejszy dzień w życiu moim i mojego męża - nasze wesele - było niezapomnianym i cudownym przeżyciem, do którego ciągle wracamy pamięcią. Goście bawiący się do białego rana z uśmiechami na twarzy to najlepszy dowód na to, że wesele było udane:) Dj Lukas - to gwarancja znakomitej zabawy! Serdecznie polecam:)
Dorka87 - Wto Wrz 23, 2014 9:14 pm

Minął miesiąc od Naszego ślubu, a my wciąż wspominamy wspaniałą zabawę, do której w dużej mierze przyczynił sie właśnie DJ Łukasz. Jest mistrzem w swoim fachu i możemy polecić go każdemu. Impreza świetnie poprowadzona, muzyka różnorodna-dla każdego coś miłego, oczepiny krótkie i "z jajem" :) Goście bawili się świetnie i do białego rana. Mało tego tydzień później bawiliśmy się na weselu u znajomych, u których również Łukasz był odpowiedzialny za oprawę muzyczną-bawiliśmy sie równie świetnie i w zasadzie żadne elementy sie nie powtarzały :) Brawo za oryginalność! Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą imprezę i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś na jakimś weselu się spotkamy ;)
Pozdrawiamy
Dorota i Mateusz

Kas - Wto Paź 21, 2014 8:25 pm

Łukasz był Dj-em na naszym weselu 06.09.2014. Zabawa udała się znakomicie, wszyscy goście zadowoleni. W kwestii konkursów zdaliśmy się na doświadczenie Łukasza i nie zawiedliśmy się. Zabawy i śmiechu nie brakowało. Jeśli macie wątpliwości kogo wybrać na swoje wesele to się nie wahajcie i dzwońcie do Dj-a Łukasza.
Justyna z - Wto Lis 25, 2014 4:26 pm

Witam, DJ Lukas grał na naszym weselu 15.11.2014 r. i chyba nie mogło być lepszego wyboru! To był pierwszy i ostatni DJ, z którym spotkaliśmy się przed ślubem, ale jego otwartość i podejście do nas jako do klientów tak nam się spodobało i było tak profesjonalne, że nie szukaliśmy dalej! A na weselu... muzyka, którą puszczał, podobała się i młodszym, i tym starszym gościom, więc i my jesteśmy zadowoleni z imprezy :) Super sprawą był formularz weselny, który wypełniliśmy wcześniej mailowo, z którego większość naszych propozycji była zagrana, a konkursy i, co ważne, oczepiny, poprowadzone śmiesznie i z klasą. Okazało się też, że kilkoro naszych gości znało już wcześniej DJ Lukasa ze swoich rodzinnych imprez :) Ogólnie drodzy przyszli Państwo Młodzi - nie ma się co zastanawiać, naprawdę warto zadzwonić do DJ Lukasa, umówić się na rozmowę i zaklepać termin :)
Pozdrawiamy
Justyna i Łukasz

tola000 - Pon Gru 01, 2014 6:53 pm
Temat postu: DJ Łukasz djlukas
Hej,

my mieliśmy wesele 25.10.14 gdzie grał Dj Łukasz, byliśmy bardzo zadowoleni bo muzyka była taka jaką lubimy, trochę coś dla starszych i młodych. Dj grał do późnych godziny, bodajze ok 5-6 rano. Goście bardzo zadwoleni z muzyki,wszyscy się bawili, naprawde jeśli szukacie kogoś dobrego to bardzo polecamy,
pozdr
Ewa i Artur

eldorado - Nie Gru 07, 2014 1:36 pm
Temat postu: DJ LUKAS
Na naszym weselu 30 sierpnia 2014 roku grał DJ LUKAS.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Zabawa wyśmienita do białego rana. Muzyka i zabawy super dla każdego. Wszyscy goście tańcowali, nogi bolały oj bolały ;-)
Tydzień wcześniej, u znajomych na weselu również grał DJ Łukasz i również była wyśmienita zabawa.
Polecamy serdecznie ;-)
M+D

aguś.b - Czw Gru 18, 2014 8:13 pm

Witam wszystkich :)
Nasze Wesele odbyło się 27.09.14r. grał dla nas Dj Łukasz bardzo jesteśmy zadowoleni z jego pracy.Muzyka była super goście się świetnie bawili od samego początku. Nogi od tanczenia wszystkich bolały już przed północą a kolejka do wodopoju (bimberku) się nie kończyła, tak wszystkim sie chciało pić :eek: :P :D Szczerze mogę jak najbardziej polecić DJ Łukasza miły, sympatyczny , uśmiechnięty człowiek:) jeśli go wybierzecie to na pewno nie będziecie żałować.

Pozdrawiam :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Agnieszeczka - Wto Gru 30, 2014 9:13 pm
Temat postu: DJ Łukasz
Gorąco polecamy wszystkim planującym swoje wesele lub inną imprezę taneczną usługi muzyczne oraz oprawę świetlną świadczone przez Łukasza. My skorzystaliśmy z Jego usług podczas Naszego wesela i nie żałujemy swojej decyzji. Łukasz w naszej ocenie jest profesjonalnym Djem, który z pasją i osobistym zaangażowaniem pochodzi do wykonywanego zadania. Każdy element – przedstawienie oferty, ustawienie sprzętu i dekoracje światłem, repertuar muzyczny, prowadzenie przyjęcia, toasty, oczepiny – charakteryzowały się doskonałą organizacją, wysokim poziomem przygotowania i kompetentnością. To wszystko sprawiło, że Nasze wesele było najlepsze na jakim byliśmy, a My bawiliśmy się cudownie do białego rana (na koniec na parkiecie zostaliśmy tylko My i Łukasz; WIELKIE DZIĘKI, że grałeś tylko dla Nas). Muzyka przygotowana przez Łukasza była tak dobrana, że bawić mogli się zarówno młodzi jak i troszkę starsi goście, a cała noc minęła tak jakby trwała tylko 5 minut. Gdy oglądamy nagrania z wesela to, aż chcielibyśmy wszystko powtórzyć raz jeszcze a nogi same rwą się do tańca. Nasi Goście również podzielają Naszą opinię, że było super. Łukasz jest bardzo otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje i nie narzuca swojego zdania, a wykonane przez niego „usługa” pozbawiona była schematów i dokładnie dostosowana do Naszych potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo WIELKIM PLUSEM dla Łukasza, jest fakt, że mimo nieoczekiwanych i nieprzewidywalnych trudności potrafił zachować zimną krew i mimo wszystko rozbawić towarzystwo. Zaproponowana przez Łukasza oprawa świetlna sprawiła, że sala zyskała bajkowy charakter, było romantycznie, elegancko i nastrojowo.
W naszym odczuciu DJ na weselu to zdecydowanie lepsza opcja niż tradycyjna weselna orkiestra. Było dyskotekowo, nowocześnie jednocześnie z zachowaniem tradycji.
Pisząc to wszystko w skrócie, możemy napisać jedno słowo: POLECAMY
A&M 4.10.2014

Balbinka81 - Pon Lut 23, 2015 11:57 pm
Temat postu: Re: DJ Łukasz, www.djlukas.pl
judith napisał/a:
Witam serdecznie chciałam napisac pare słów o DJ Łukasz.

mino ze Dj Łukasz nie miał wolnego terminu na prowadzenie mojego wesela w ciagu dwóch dni sam znalazł bezinteresownie innego Dj, jestem mu bardzo wdzieczna za pomoc.
Moim zdaniem to duzo swiadczy o nim nie zalezy mu tylko na zarabianiu kasy a podchodzi indywidualnie do kazdego zlecenia.

Polecam tego Dj kontakt z nim przez te dwa dni mialam w zasadzie o kazdej porze dnia i nocy , mily uprzejmy rewelacyjny w 100%
pozdrawiam serdecznie :) :) :) :) :) :) :) :)



A jaki to był DJ?

tojapyska - Wto Lut 24, 2015 8:33 pm
Temat postu: Naaajlepszy Dj ! :)
Łukaasz grał u mnie na 18-nastce !
Jestem bardzo zadowolona i moi goście takze, rowiesnicy pytali o namiary !
Myślę, że żadna "grubsza" impreza nie obędzie się bez Łukasza !! !!
Muzyka dla każdego, sprawił, że nie było osoby siedzącej przy stole, każdy bawił się przy jego muzyce niezależnie od wieku.
Wszystkoo na 5+ !
Szukacie DJ? nie zastanawiaajcie się, dzwońcie do Łukasza !! !!!! ;) )

Baardzoo polecam !!
Pyśka

A.S.M. - Wto Mar 10, 2015 12:23 pm
Temat postu: DJ Łukasz
Namiar do DJ otrzymałam od znajomego. :) Było on pierwszą i ostatnią osobą z jaką się kontaktowaliśmy w sprawie muzyki i prowadzenia naszego wesela.
Mimo iż tego dnia chcemy aby wszystko było jak z bajki nie szukaliśmy, nie porównywaliśmy z innymi. Dlaczego ? - to proste !! !! !!

Pan Łukasz to nie tylko sympatyczny człowiek, ale przede wszystkim świetny i zorganizowany DJ i Wodzirej.
Łatwo i klarownie omówiliśmy szczegóły jakie nas interesowały. Pozostałe tematy omówiliśmy drogą mailową.

Płynnie przeprowadził nas w tym dniu przez pierwszy taniec, konkursy i zabawy :) dopasowując repertuar , oświetlenie i inne ( jak np. bańki mydlane dla najmłodszych ) do towarzystwa weselnego w godnej rozpiętości wiekowej od 4 do 80 lat :D
Wszyscy do dziś miło wspominają nasz ślub i zabawę, pisząc że było to najlepsze wesela na jakim byli !! :) :)
Więc nie tylko POLECAM ale i dziękuję za usługę, która została wykonana z najwyższą starannością !! !! !! W dniu rocznicy - Stanu Wojennego 2014
:papa: :papa: :papa: :papa: :papa:

dorotka0603 - Pią Maj 08, 2015 6:10 pm

Ja również mogę polecic DJ Lukasa, bawiłam się z nim dawno temu, ale do dziś pamiętam, że było super! :)
Sikor60 - Czw Cze 11, 2015 12:00 pm
Temat postu: Polecamy
29.05.2015 mieliśmy okazję przetestować Dj Łukasza na naszym weselu. Repertuar bardzo podobał się gościom. Było trochę rock and rolla i muzyki z lat 70-80. Można śmiało poprosić by nie było disco-polo jak ktoś nie lubi. W naszym przypadku zagrane zostały tylko dwie piosenki disco-polo bo mój świadek ma dar przekonywania wobec mnie. U nas była forma trochę mniej tradycyjnego wesela. Były oczepiny, ale mieliśmy tylko test na zgodność małżeńską i zabawę w zoo. Dj jest bardzo elastyczny można się łatwo dogadać. Jeśli się zdecydujecie na pewno nie będziecie żałować. Przednia zabawa szkoda tylko, że tak szybko się skończyło :)

Podsumowując: Świetny kontakt. Dobra cena ( U nas bez poprawin wyszła "Bitwa pod Grunwaldem" - 10 zł).

Polecamy :) Marta i Michał

Emi06 - Nie Cze 28, 2015 10:05 am

Zdecydowanie polecam ! ! ! Profesjonalnie, miło i przede wszystkim tanecznie ! Rewelacyjna muzyka, super zabawa. Kontakt z DJ Łukaszem to mistrzostwo świata. Z całego serca polecam. Wszyscy goście po weselu są zachwyceni muzyką i zorganizowaną zabawą. Jeszcze raz Dziękujemy i z całego serca polecamy!!! Pozdrawiamy Emilia i Robert
alekul89 - Sro Sie 05, 2015 9:58 am

Łukasz prowadził nasze wesele 4 lipca 2015r. Wybór dj’a uważam za trafny. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wesele trwało do białego rana. Łukasz podchodzi do swojej pracy pasją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Jego kramik (sam tak go nazywa) prezentował się fajnie, nigdzie nie wystawały poplątane kable, cały sprzęt był ładnie osłonięty. Sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Kilkakrotnie podchodził do nas w trakcie imprezy i pytał czy wszystko w porządku i czy jesteśmy zadowoleni. Dopasował muzykę do naszych próśb, przyjmował dedykacje od gości. Dzieciaki cieszyły się z baniek mydlanych. Bardzo fajnie i sprawnie przeprowadził oczepiny i zabawy. Przed weselem doradził przy wyborze konkursów i zabaw, co warto zrobić a czego nie chociażby z uwagi na bezpieczeństwo gości. Bardzo serdecznie dziękujemy za usługę i polecamy :)

Ola i Dawid

MagdaSN - Czw Sie 20, 2015 8:17 pm

DJ Łukasz grał na naszym weselu 27.06.2015. impreza na 80 osob różny przedział wiekowy od 18 do 85.
Goście bawili się rewelacyjnie niezależnie od wieku. DJ świetnie wyczuwał Klimat zabawy i odpowiednio dobierał muzykę. Pełen profesjonalizm i pasja Łukasza to gwarancja dobrej zabawy. szczerze polecam wszystkim zastanawiającym się czy wybrać opcje DJ czy Orkiestra by wybrali DJ Łukasza

piotrjkm - Pon Wrz 14, 2015 6:43 pm
Temat postu: wesele
Gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym czy DJ czy orkiestra - zdecydowanie DJ i to DJ Łukasz, swą muzyką porywa wszystkich do tańca i młodszych i starszych. DJ Łukasz grał na naszym weselu 5.09.2015. Dzięki jego zaangażowaniu impreza była w 100% udana, goście zachwyceni że wesele z DJ może tak wyglądać. Naprawdę gorąco polecamy Łukasza - jest miłą i sympatyczną, otwartą na propozycje osobą. Było super do dzisiaj żyjemy wrażeniami. Ola i Piotr
olaf175 - Czw Lis 12, 2015 5:55 pm

We wrześniu 2015 DJ Lukas był Djem na naszym weselu. Zdecydowanie chcemy go polecić. Jeżeli chcecie się dobrze bawić na własnym weselu to wybór jest prosty :) Najważniejsze że słucha czego dana para chce na weselu ( jakiego typu muzyki). A najwązniejszą recenzją były dla nas opinie gości którzy się świetnie bawili i byli zachwyceni :)
Ola i Rafal :)

Michal_temp - Czw Sty 14, 2016 7:35 pm

Witamy!
Na naszym weselu grał DJ Lukasz. Zaproponowana muzyka trafiała w gusta wszystkich gości, całość dopełniała oprawa złożona ze świateł ledowych, wytwornicy mgły i największa atrakcja dla najmłodszych, maszyna do baniek.
Bezproblemowy, miły kontakt z Łukaszem, wyczucie i jego opanowanie (przydało się, gdyż mieliśmy nieprzewidziane problemy z dostępnością prądu po nocnej ulewie) pozwalają nam z czystym sumieniem polecić go jako wodzireja.
Beata i Michał

gosia_samosia85 - Nie Sty 31, 2016 12:06 pm
Temat postu: DJ Łukasz
Witam wszystkim :
Jeśli ktokolwiek pragnie dobrej i udanej zabawy weselnej, to GORĄCO polecam DJ'a Łukasza - djlukas.pl/. U mnie grał na weselu 13 czerwca 2015r. i jestem bardzo zadowolona. Swoim repertuarem muzycznym potrafi zadowolić wszystkich gości. Można też podesłać mu swoją listę ulubionych kawałków. Potrafi fajnie i zabawnie prowadzić oczepiny. Naprawdę, warto Go zamówić na własne wesele. W pakiecie do muzyki, współpracuje ze świetną Panią Fotograf :) GORĄCO POLECAM :)

AgnieszkaER - Sro Maj 04, 2016 4:07 pm
Temat postu: DJ Łukasz, www.djlukas.pl
Pan Łukasz grał na moich 30 urodzinach! DJ z polecenia bez sprawdzenia to niby ryzyko...ja zaryzykowałam i nie żałuję!! Stworzył nieziemską atmosferę na mojej imprezie!! Polecam każdemu! W ciemno i bez najmniejszej obawy!! Podsumowując- genialny DJ! Polecam wszystkim, którzy chcą by ich impreza była CZAAAADDDOOOOWAAAA! :D :) :lol: :cool:
baaa bym zapomniała- zauroczył tak wszystkich gości, że co trochę pytają o namiary na niego!

Anilewe - Czw Lip 14, 2016 5:53 pm
Temat postu: Dj Lukas
Przedstawie tylko i wylacznie fakty na temat mojego wesela na ktorym gral Dj Lukas

1. Nie gra muzyki weselnej, ale dyskotekowa i radiowa
2.Podczas dlugich i czestych przerw, uzywa muzyki tak dolujacej iz nie ma mowy o tanczeniu, ja czulam sie jak na stypie
3.Pomimo wielokrotnych prosb o brak oswietlenia dyskotekowego, zostalam kompletnie zignorowana

Pozdrawiam

alekul89 - Pią Lip 15, 2016 7:41 am
Temat postu: Re: Dj Lukas
Anilewe napisał/a:
1. Nie gra muzyki weselnej, ale dyskotekowa i radiowa


A tak z ciekawości zapytam, jaka to jest muzyka weselna? Wydaje mi się, że to kwestia dogadania się jaką chcesz muzykę a jakiej kategorycznie nie.

Angelka2202 - Wto Lip 26, 2016 8:40 pm

Łukasz grał na naszym weselu 02/07/2016. Jesteśmy bardzo zadowoleni z imprezy :) Muzyka świetnie dopasowana do gości, konkursy takie jak chcieliśmy. Zadawał pytania co i jak. Goście wybawili się świetnie. Mnie samą nogi bolały prze kolejne dwa dni :P naprawdę super z niego dj :) Polecam wszystkim. Pełen profezjonalizm, zaangażowanie. Bardzo cierpliwy w stosuku do gośći. Grał do ostatniej pary na parkiecie. To było moje pierwsze wesele z dj i uważam, ze był to najlepszy wybór. Gorąco polecamy!!!!!! :) Dziękujemy jeszcze raz za wszystko :) :) :)
Rucio88 - Pon Wrz 26, 2016 4:19 pm

Jesteśmy świeżo po poprawinach,na których zagrał DJ Łukasz. Wybranie tego DJ-a było strzałem w 10! Wszyscy goście byli zachwyceni, pełen profesjonalizm, kontakt z gośćmi, repertuar świetny. Prowadzenie imprezy rewelacyjnie, nie było końca bisów. Polecamy Pana Łukasza na wesela i poprawiny w 120% będziecie zadowoleni!!

Sławek&Ewelina

ultramaryna58 - Sro Paź 19, 2016 7:46 pm

DJ Łukasz prowadził nasze wesele 10/09/2016 i jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. Goście dobrze się bawili i z opinii przekazanych nam po weselu wynikało, że muzyka bardzo im się podobała, a zabawy podczas oczepin były fajnie poprowadzone. Poza tym świetnie sprawdziły się takie dodatkowe efekty jak bańki mydlane czy odpowiednie oświetlenie, co zostało wspaniale uwiecznione na zdjęciach wykonanych przez exclusivephoto.
Lidia.B - Pią Lut 17, 2017 9:49 am

Łukasz grał u nas w grudniu 2016 roku. DJa wybierałam trochę w ciemno ze względu na brak czasu. Męża - a wtedy narzeczonego - nie było przez długi czas w Polsce i nie miałam głowy do długich poszukiwań. Intuicja mnie nie zawiodła, Łukasza nie zamienilibyśmy na innego DJa! :) Świetnie się bawiliśmy, Łukasz spełniał nasze życzenia i nie robił niczego wbrew naszej woli. Jednocześnie obserwował gości i wychodził z inicjatywą, gdy trzeba było ich rozruszać ;) Muzyka świetna, taneczne hity ostatnich dekad, bez kiczu i biesiady. Polecamy całym serduchem, jeśli zależy Wam na przyjęciu na poziomie i dobrej zabawie :)
xmizznatzx - Sob Lip 15, 2017 5:41 pm

Serdecznie polecamy DJ-a Łukasza. Bardzo miły, sympatyczny. Profesjonalna obsługa całego wesela z którego prowadzenia zarówno goście jak i młoda para byliśmy bardzo zadowoleni. Szczerze polecamy.
Natalia i Adam

martvoo - Czw Wrz 07, 2017 4:16 pm
Temat postu: dj Łukasz
Witam :)
Dj Łukasz grał u nas na weselu 25.08.2017 i naprawdę nie mogliśmy lepiej trafić. Pełen profesjonalizm od początku do końca, a do tego przesympatyczny i pomocny człowiek. Goście świetnie się bawili, ja się jeszcze nigdy w życiu tak nie wytańczyłam, a byłam na naprawdę wielu weselach :) Każdy szczegół imprezy był dokładnie dogadany, muzyka bardzo różnorodna tak żeby pobawili się i młodzi i starsi, świetne zabawy i konkursy......nic dodać nic ująć.....szkoda tylko, że taka impreza jest raz w życiu bo chętnie bym to powtórzyła :)

Miśkiewicz1991 - Sro Wrz 13, 2017 6:35 pm

02.09.17 to był wspaniały dzień i noc w moim życiu. Dzięki Dj Lukas moje wesele było wspaniałe. Także polecam!! i nie pożałujecie jeśli chciecie zatrudnić! :)
KaroAro - Sro Wrz 20, 2017 10:02 am
Temat postu: Re: DJ Łukasz, www.djlukas.pl
Witam. Korzystaliśmy z usług DJ Lukasa w lipcu 2017 r. na naszym przyjęciu weselnym. W zasadzie już od pierwszej chwili byliśmy bardzo zadowoleni. Pan Łukasz jest osobą niezwykle otwartą i kontaktową. Ma wyczucie chwili, świetnie dobiera muzykę. Goście świetnie się bawili i my również. Polecamy serdecznie. Karo&Aro
marika89 - Sro Paź 11, 2017 10:53 am

Hej, ostatni weekend sierpnia odbył się nasz wielki dzień, oczywiście na którym grał Dj Lukas i to był strzał w dziesiątkę! Wszyscy goście zachwyceni byli jego muzyką! Oczepiny poprowadzone na wysokim poziomie, konkursy dopasowane do uczestników zabawy. Serdecznie polecam! :-)
Rafisi - Sro Paź 11, 2017 12:43 pm

Znam Dj Łukasza osobiście. Naprawdę sympatyczny gość.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

a.zlotecki - Pon Paź 16, 2017 8:29 pm

30 września 2017 na weselu organizowanym w Tłokini Kościelnej Dj Lukas zapewnił profesjonalną oprawę muzyczną na naszym weselu. Nie musieliśmy wcześniej organizować żadnego spotkania, Łukasz sam świetnie dobierał muzykę, tak że podczas imprezy parkiet parkiet praktycznie cały czas był zapełniony gośćmi, od których usłyszeliśmy wiele pochlebnych opinii na jego temat. Co do naszych wymagań, wystarczyło wypełnienie jednego formularza resztę pozostawiliśmy jemu. Jakość muzyki i oświetlenia na wysokim poziomie. Ze spokojem mogę polecić Łukasza jako świetnego dj'a i wodzireja mającego gust i wyczucie.

Pozdrawiam,
Adam Z.

JachuX26X - Nie Lut 11, 2018 5:09 pm

Pod koniec lipca 2017 r na naszym weselu grał Dj Łukasz. Imprezę uważamy za udaną w dużej mierze dzięki niemu;) muzyka byla bardzo w naszym guście, konkursy na poziomie, super prowadzenie. Wszystko można dogadać i ustalic. Dodatkowym plusem jest to, ze Dj Łukasz ma super żonę, która robi wspaniałe zdjęcia. Bardzo fajny i megaprofesjonalny team. Serdecznie wszystkim polecamy:)
z pozdrowieniami
Madzia i Gilbert :)

Balbi86 - Sro Cze 13, 2018 10:52 am

Cytat:
Nasz ślub odbył się 2 maja, czyli całkiem niedawno. Grał na nim właśnie Dj Łukasz. Muzyka różnorodna, trafiła w gusta wszystkich gości. Jako wodzirej również się sprawdził.Ma wiele fajnych gadzetow, jak np sombrera dla gości, efekt wszystkich tańczących w kolku w sombrerach na glowach - super. :)
Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam !

PurpleShadow_92 - Pon Cze 25, 2018 5:50 am

Nasz ślub odbył się 09.06.2018r. Na DJ Lukasa zdecydowaliśmy się z polecenia. Już przy pierwszej rozmowie bardzo spodobało nam się jego rzeczowe podejście. Umie dużo doradzić, ma bogate doświadczenie, ale jednocześnie słucha co Para Młoda chce. Nie będę ukrywała, trochę się martwiliśmy że jedna osoba nie udźwignie ciężaru puszczania muzyki, zabawiania gości i zabaw oczepinowych. Łukasz spisał się na medal! Nawet goście, którzy uważali że wesele bez zespołu z muzyką na żywo to nie wesele, po zabawie zmienili zdanie🙂 muzyka różna, bawili się i dziadkowie i młodzi🙂 Łukasz dosyć że nas zaskoczył różnymi atrakcjami (których nie będę tutaj zdradzała, żeby każdy miał tyle radochy co my😁)
Jednym słowem, jeżeli zastanawiacie się nad wyborem zespół czy DJ bierzcie DJ, a jak DJ to tylko Łukasz😁
Marta i Kamil

LolciaandRaju - Pią Sie 31, 2018 4:26 pm

Z całego serca polecamy. Pełen profesjonalizm. Od pierwszej rozmowy po miły gest na koniec, ale to nie będę zdradzać bo niespodzianka 😉. Nasz ślub 04.08.2018r. PS. Nadal uważamy, że DJot lepszy niż orkiestra 😁. A przy filmiku z pierwszego tańca z ciężkim dymem wyje jak dziecko. Był klimat. Pzdr.
Natalia Wojtek - Nie Wrz 16, 2018 10:38 pm
Temat postu: DJ Lukas
Dzień dobry Wszystkim.

Bez zawahania polecamy DJ Lukasa wszystkim, którzy rozważają współpracę z nim. Nasze wesele odbyło się w lipcu 2018 roku na terenie województwa Świętokrzyskiego. Łukasz sprawdził się fantastycznie opanowując całe towarzystwo i pełniąc w zasadzie rolę menadżera całej imprezy. Muzyka dobrana doskonale, a nasze oczekiwania umiejętnie wplecione w to, czego potrzebowali goście. Bez wątpienia największą rekomendacją dla Łukasza był fakt, iż do 05:30 rano miał amatorów tańca oblegających parkiet, a w nocy ciężko było znaleźć minutę by Łukasz nie miał na parkiecie minimum kilkudziesięciu osób przy 120 osobach na całym weselu. Obsługa sali w której odbywała się nasza uroczystość również potwierdziła nam, że goście bawili się świetnie dzięki jego muzyce. My oczekiwaliśmy tandemu trudnego do osiągnięcia. Dobrej luźnej imprezy, a jednocześnie wydarzenia z klasą, dalekiego od przaśnych folklorystycznych klimatów. Łukasz sprawdził się doskonale. Polecamy i rozważamy współpracę na innych polach :)

Mamy fantastyczne zdjęcie Łukasza z naszej imprezy, ale jakoś nie udaje nam się wrzucić go na tym forum pomimo opcji "załącz plik"

SylBia - Wto Wrz 25, 2018 12:09 pm

Nasze wesele odbyło się 15.09.2018 i grał na nim DJ Łukasz. Zaczynając planowanie wesela ustaliliśmy, iż na naszym weselu zamiast tradycyjnej orkiestry zagra DJ. Nie znaliśmy jednak żadnego, a więc zaczęliśmy poszukiwania w internecie. Po wielu godzinach wyszukiwania na portalach ślubnych, na fb, Youtube oraz setkach przeczytanych postów na forach zdecydowaliśmy się właśnie na DJ Łukasza. Był to bardzo dobry wybór:) Łukasz potrafił rozbawić wszystkich gości, zarówno najmłodszych jak i tych starszych. My również bawiliśmy się rewelacyjnie. Efekty specjalne oferowane przez Łukasza wzbogaciły nasz pierwszy taniec, a aranżowane przez niego wspólne zabawy porwały zza stołów wszystkich obecnych na naszym weselu. Wiele gości stwierdziło, że było to najfajniejsze wesele na jakim byli:) Polecamy serdecznie :) Jesteśmy bardzo zadowoleni :)
katekattte - Sro Paź 17, 2018 1:38 pm

Łukasz poprowadził nam wesele 8/09/2018 - trafiłam na niego przez przypadek - ale właśnie tak miało być - bo wybrałam świetnego fachowca.
sprawdził się super - jesteśmy bardzo zadowoleni :)
co ważne - imprezę poprowadził dokładnie tak jak chcieliśmy - w rytm męskiego grania i klasyki lat 80/90.

jak ognia chcieliśmy uniknąć przaśnych przyśpiewek, oczepin, disco polo - i wyszło wszystko dokładnie tak jak chcieliśmy.
Zachowanie z klasą i gustem - wiec nie ma co się obawiać o jakieś wtopy. Nam zależało aby pozwolił się ludziom bawić, a nie zdominował impreze - sprawdził sie na 100%

Muzyka różnorodna, ale w ostrzejszym - naszym :) klimacie - bawiliśmy się z gośćmi do rana :)

Nasze SweetChild Of Mine Gunsów na jako podkład pod ceremonię pamiętają wszyscy :)

podsumowując - niesamowicie elastyczny i dostosowujący się do warunków DJ :)

dziękujemy,
Kasia i Mariusz

Vanilde - Pią Paź 19, 2018 6:52 pm

A ja myślę, że to podejrzane, że tyle opinii pod rząd w tym wątku pochodzi od osób, które dopiero co zarejestrowały się na forum, dodały 1 post z rekomendacją DJ Łukasza i zniknęły.
Asiek - Nie Paź 21, 2018 1:41 pm

Vanilde - nic dodać nic ująć. :) :smile:

Osoby te nie łamią, póki co, regulaminu forum, ale myślę, że forumowicze mają swój rozum i wyciągną wnioski z takich hymnów pochwalnych jednopostowców. :cool: :lol:

djlukasz - Pon Paź 22, 2018 1:36 pm

Cześć, pierwszy raz zostałem wywołany do odpowiedzi :)
może wpierw odpowiem Vanilde - od 8 lat prowadzę legalnie swoją działalność i poważnie podchodzę do klientów, swojej najlepszej pracy pod słońcem oraz tego forum i zawsze po weselu młode pary zapraszam aby napisały kilka słów, owszem może to wyglądać dziwnie (jednopostowce) ale może lepiej nie oceniać pochopnie a po prostu napisać do tych osób a one w końcu założyły konto mają maila udzielą odpowiedzi gdzie i jakie wesele baaa nawet myślę że podeślą zdjęcie dające wiarygodność swojej opinii :)
Więc może opinia *Asiek która jest moderatorem a moderator powinien być raczej bezstronny nie powinien jawnie również komentując że opinia od osoby która założyła profil dodała po weselu komentarz i uciekła to cała ściema :)
Fakt jest kilka dziewczyn które piszą masę postów tutaj i u nich również gościłem, ale jak ktoś szuka opinii na mój temat to raczej czyta nie loguje się i pyta po raz enty :)
Pozdrowienia wpadnijcie do mnie na profil zostawcie łapkę i bądźmy w kontakcie ;)

alekul89 - Pon Paź 22, 2018 3:37 pm

To ja jeszcze dodam od siebie, że nasze wesele prowadzone przez dj’a Łukasza ponad trzy lata temu było super i na żadnym innym tak dobrze się nie bawiłam. Ale jak teraz oglądam na fb filmiki i zdjęcia, jakie Łukasz wrzuca to powiem Wam, że teraz to jest moc i z największą przyjemnością poszłabym teraz na wesele, które on poprowadzi. I potwierdzam, Łukasz mówi swoim parom, że fajnie by było jakby wystawiły opinie tu czy tam 🙂
jagoda141 - Pon Paź 22, 2018 4:50 pm
Temat postu: Polecamy ;)
Nasze wesele odbyło się 28.09.2018 r. Za oprawę muzyczną odpowiadał Dj Łukasz ;) powiem krótko, gdybyśmy mieli organizować wesele jeszcze raz - niczego byśmy nie zmienili. Wybór Łukasza na dj był strzałem w 10 ;) wesele trwało do 5 rano, goście byli zachwyceni muzyką i sposobem prowadzenia wesela :) dlatego polecamy Łukasza! do postów powyżej - ja osobiście bardzo cieszę się z wpisów na tym forum ponieważ to one pomogły nam podjąć decyzję o wyborze dj na nasze wesele.
MonikaŁukasz18 - Sro Lis 07, 2018 10:13 pm

Nasze wesele odbyło się 14 lipca 2018r. w Sieradzu w Hotelu Klimczak. Naszą oprawę muzyczną prowadził DJ Łukasz... co to było za wesele!! Bez DJ Łukasza nie byłoby takie. Najlepszy! Nie dość że potrafi porwać do tańca gości którzy nie tańczą to jeszcze przesympatyczny i zabawny. Repertuar dla starszych i młodszych trafiony w 10! Ciekawe, a przy tym taktowne i z humorem zabawy, wiele atrakcji: dymy, światełka, fajerwerki. Jedyny DJ który zagra dla Pary Młodej pod blokiem, wszystko staje się możliwe. Profesjonalne nagłośnienie jak i oświetlenie. Jeszcze raz chcemy podziękować Ci za niesamowitą zabawę! Goście byli zachwyceni, a my chyba jeszcze bardziej! POLECAMY SERDECZNIE DJ Łukasza
aisha92loca - Sro Lis 21, 2018 1:12 pm
Temat postu: DJ Lukas
DJ Lukas grał na naszym weselu w Uniejowie 18.08.2018. Sami wybraliśmy go tylko na podstawie opinii w internecie, więc do końca pozostawała ta odrobinka niepewności :D Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. DJ Lukas super poprowadził nasze wesele, wszyscy świetnie się bawili. Lukas dostosował się do naszego wstępnego wyobrażenia przebiegu wesela i udoskonalił go swoimi pomysłami. W ostateczności wszystko wyszło super, z czystym sumieniem możemy go polecić każdej Parze Młodej :)
mzemlo - Sro Paź 30, 2019 8:41 am

Witam,
My, jak i nasi goście jesteśmy zadowoleni z jego usług. Impreza była nie typowa, bo po południu i krótka, ale DJ Łukasz bardzo pomógł w tym, żeby miała swój indywidualny, wyjątkowy klimat. Wszyscy bawili się świetnie, muzyka była dobrana idealnie do zabawy. Polecamy!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group