Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - za ile?

Edyta - Wto Lis 11, 2003 12:22 am
Temat postu: za ile?
w jakich cenach byly wasze obraczki??
wydaje mi sie ze gladkie, tradycyjne sa za ok. 600zl
a te bardziej wymyslne ok. 1000zl

gosia - Wto Lis 11, 2003 12:57 am

http://www.terpilowski.com.pl/
nasze obrączki znajdują się na stronie 11 model S40
tylko że zamiast w srodku koloru czerwieni złota(tak jak na obrazku) mamy żółty w świetle bardzo ładnie się mienią
cena 1300 zł para i do tego dostałam złoty łańcuszek :D

Edyta - Wto Lis 11, 2003 11:13 am

gosiu a gdzie kupowaliscie swoje obraczki????
no i super ze ten lancuszek dostalas. to byla jakas promocja???a moze w zaleznosci ile sie zaplacilo za obraczki??

aaaaa teraz juz widze ze to przeciez warszawa!!!!
zupelnie zapomnialam

gosia - Wto Lis 11, 2003 2:19 pm

tak Asiu kupowaliśmy w Wawie u Jubilera :D ale zapraszam na zakupy przecież Łódz tak daleko nie jest oddalona od stolicy :) a jeśli chodzi o łancuszek to własnie takie są teraz promocje i do tego dostalismy rabat 20%, w wawie teraz w kazdym sklepie są takie własnie promocje i rabaty także zapraszam :D
Majaa - Sro Lis 12, 2003 10:38 am

A ja nie wiem ile zapłaciliśmy za obroczki. Ciocia mojego męża jest właścicielką sklepu jubilerskiego i tam zaopatrujemy się w biżuterję i inne precjoza. Płacimy więc bez marży. :lol: (Ja to oczywiście od niedawna korzystam z tego przywileju).
Ania - Pon Gru 01, 2003 11:25 am

W aparcie mają w tej chwili promocję 20% rabatu na obrączki i grawerowanie daty i imion gratis, może warto skorzystać :lol:
Kasik - Pon Gru 01, 2003 4:31 pm

My swoje obrączku kupowalismy sklepie Ewita w dawnym Jumbo. Wybór mają bardzo bardzo duży. Niestety nie mam zdjecia aby pokazać je z bliska ale są z matowego złota a na mim znajdują się trzy paski ze świecącego. Zapłaciliśmy za nie 600 zł. (oczywiście grawer za darmo)
Edyta - Pon Gru 01, 2003 11:43 pm

a co Kasik myslisz na temat scierania sie tego "chropowatego" zlota??
nei - Sro Gru 03, 2003 2:42 pm

750 zeta za obraczki z laczonego, blyszczacego bialego i zoltego zlota
marchefka - Czw Maj 06, 2004 11:18 pm

Nasze obraczki kosztowaly wg mnie 860 zl, a wg Marcina 750 zl. Nie mam pojecia, jak bylo naprawde, bo to bylo dawno temu. W kazdym razie gratis mielismy grawerke do 15 znakow, do tego jedno czyszczenie obraczek albo ich powiekszanie (jak nam sie palce roztyja) i za free naprawili nam lancuszki i bransoletke. Doi tego dostalam w prezencie male ladne zlote serduszko.
Obraczki sa matowe, z trojkolorowego zlota i z soczewka.
marchefka

just_Kate - Pią Wrz 24, 2004 9:55 pm

Dziewczyny, w YES mają właśnie promocję - obrączka panny młodej 50% taniej (a mają niektóre modele całkiem fajne). W Aparcie 25% na parę - ale tam prawie zawsze mają jakąś promocję. Natomiast jest po sezonie, jeśli ktoś chce mieć bardziej kosztowne obrączki, to teraz jest okazja kupić je taniej. :D
Anion - Pią Wrz 24, 2004 10:31 pm

W Aparcie jest stała promocja obrączek- 20%. Jeśli ktoś kupi również w Aparcie pierścionek zaręczynowy to promocja jest większa-25%. Nam podobaja się całkiem proste obrączki i takie w Aparcie kosztują ok.500zł (ostatnio sprawdzaliśmy). Dodam że chodzi o rozmiar 15 i 25 ( podejrzewam że mniejsze rozmiary są odrobinę tańsze, ponieważ ostateczna cena zależy od wagi obrączki).
Ania - Pon Wrz 27, 2004 9:44 am

a my w końcu odebralismy nasze obrączki z Aparta, model 026 zpuełnie tradycyjne, jednokolorowe, ścięte na krawędziach, nasze rozmiary 11 i 26, zapłaciliśmy 620zł
scorpionka - Wto Wrz 28, 2004 2:59 pm

My tez w Aparcie zaplacilismy 800 zl.
Obraczki dwukolorowe, moja rozmiar 12,5 meza nie pamietam.:|

Kiwax - Pią Paź 01, 2004 2:40 pm

A my nasze obrączki zrobiliśmy z przetopionego złota. Są klasyczne i jednokolorowe. Niczym nie różnią się od tych z Apartu, A&A czy innych. No chyba tylko ceną. Z grawerem daliśmy za nie dokładnie 167 zł :graba:
Pusiak - Pią Lut 25, 2005 11:01 am

Ech..to Nasze były drogie :( Ale za to suuuper fajne :D Strasznie Nam sie podobają :mrgreen: Tylko zapłacimy za nie sporo bo 1700 zł... No ha, ale w końcu sa na całe życie, prawda :?: :D No i do tego grawerka z friko i prezent niespodzianka od Kruka :)
megi - Pią Lut 25, 2005 2:16 pm

My zrobiliśmy u jubilera takie jak w A&A za 3000 mamy za 1000 IDENTYCZNE
Malgoosia - Nie Maj 01, 2005 12:33 pm

A czy ktoś zna aktualne ceny bialego złota? Chodzi mi o to, ile tak mniej wiecej kosztuje 1 g? :D
Mika - Nie Maj 01, 2005 6:25 pm

w salonach A&A koszt białego złota to ok. 120zł za gram
Rene - Nie Maj 01, 2005 6:49 pm

Liczę, że nie zapłacę więcej jak 440zł.
55zł za gram - obrączki będą tradycyjne czyli gładkie, półokrągłe o gr. 5mm

gambi - Nie Maj 01, 2005 8:00 pm

ja tez bede placila ok 55zl za gram bialego zlota
ale wszystko zalezy czy obraczki sa robione przez jubilera czy kupowane w sieci sklepow.
z tego co sie orientowalam, to w sieciach cena gr bialego zlota jest taka sama jak zlotego zlota ( fajnie to brzmi :wink: )

Dotka - Nie Maj 01, 2005 8:28 pm

Ja kupię żółte złoto, obrączki tradycyjne półokrągłe 5mm. Rene i Gambi gdzie jest dosyć tanio?
megi - Pon Maj 02, 2005 9:49 pm

1000 ale w a&a za 3000. więc jubiler zrobił nam po kosztach. ważą 18g więc chyba nie jest to wygórowana cena. Zreszta pisałam juz o tym facecie, i chyba niektóre z Was skozystaja! jest tani i robi prawie wszystko!
Kasiawka - Sro Maj 04, 2005 2:16 pm

Nasze obrączki sa tradycyjne. Kupiliśmy w Galerii Łodzkiej ( dwa tygodnie temu) , zapłacilismy 491 zł ( normana cena ok 620 zł) - trwała promocja, może i jeszcze trwa, obrączki sa wygrawerowane. Naparwdę calkiem przyzwoita cena. Polecam
Rene - Czw Maj 05, 2005 1:15 pm

Dotka napisał/a:
Rene i Gambi gdzie jest dosyć tanio?


zapraszam na śląsk ;)
musisz pochodzić po jubilerach i popytać,
można też kupić złoto w lombardzie i dać przetopić, wtedy obrączki wyjdą napewno taniej.

[ Dodano: Czw Maj 05, 2005 1:16 pm ]
megi napisał/a:
1000 ale w a&a za 3000. więc jubiler zrobił nam po kosztach. ważą 18g


18 gram :shock: :shock: palce wam pourywa :wink:
nasze będą ważyć nie więcej jak 8 gram

Kasiawka - Czw Maj 05, 2005 1:38 pm

Rene napisał/a:
Liczę, że nie zapłacę więcej jak 440zł.
55zł za gram - obrączki będą tradycyjne czyli gładkie, półokrągłe o gr. 5mm


Rene czy kupiliście już obrączki? Hm, taka tania cena, amożna wiedzieć gdzie ?

Bo mi się nasze wydawały juz tanie, a tu proszę...

Rene - Czw Maj 05, 2005 1:55 pm

Jak juz wyżej wspomniałam jestem ze śląska, obrączki są zamawiane w Piekarach ?ląskich.
Obrączki są do odebrania już w sobotę, pani jubiler obiecała, że nie zapłacę nawet 500zł - zobaczymy ;)

Moi rodzice kupili sobie obrączki w zeszłym roku w Skoczowie i zapłacili 550zł, grubość obrączek to 7mm.

*****************************************************************************


no więc od czego tu zacząć :roll:

w sobotę odebraliśmy obrączki, piękne grube ważyły 9.350 cena wyszła 514,25 ale pani powiedziała, że do zapłaty jest równe 500zł ja jeszcze chcąc się potargować powiedziałam, że mam urodziny więc może jakiś rabacik :mrgreen: pani zgodziła się i ostateczna cena jaka była do zapłaty to 480zł.
Szczęśliwi pojechaliśmy do domu i co się okazało :x
na obrączce mojego M na całej długości były głębokie rysy, no mojej też ale było ich mniej
zaraz w poniedziałek zaniosłam do poprawy - i znów muszę czekac na odbiór cały tydzień.
Pani powiedziała, że musi poprawić je mechanicznie co sprawi, że zmieni się waga :evil: różnicę w cenie oczywiście zwróci.
Nie miałam żalu do tej pani, ponieważ w szpitalu ma umierającego ojca i ciężko chorą matkę, było mi tylko przykro, że nasze obrączki nie były takie jak sobie wymarzyłam :(

tusia_queen - Wto Maj 10, 2005 11:56 am

my odebraliśmy obrączki i płaciliśmy 388 zł
są bardzo proste, cieniutkie, bardzo delikatne
zamawialiśmy w Galerii w Christine
ważą 3,60 i mają grubość niecałe 2 mm.
muszę dodać, że bardzo ładny kolor złota mają

Rene - Wto Maj 10, 2005 12:21 pm

tylko 2mm :shock: to strasznie cieniutkie,
nawet nie wiedziłam, ze takie robią

nie boisz sie, że szybko się pokrzywią, złoto jest bardzo kruche

Kasiawka - Wto Maj 10, 2005 12:34 pm

Widziałam 2mm a, le przy anszych duzych rozmiarach troszkę głupio by wyglądały. Ale w ogóle jak dla mnie sa strasznie cieniutkie, własnie nie boisz się , ze się szybko zetra?
kryszka - Wto Maj 10, 2005 4:23 pm

Przecież nie "schudną" do zera od ścierania. :lol:

Moja mama (i pewnie jeszcze mnóstwo innych pań :wink: ) ma taki cieniutki pierścionek i nic się z nim nie dzieje, to na czym miałaby polegać różnicą pomiędzy nim a obrączką?

josephine - Wto Maj 10, 2005 7:33 pm

My odebraliśmy nasze ważą ciut ponad 10 gram łącznie oczywiście - białe złoto - zapłaciliśmy 900 pln w A&A z przebojami, ale finał pozytywny :)
megi - Wto Maj 10, 2005 9:37 pm

jednak wole swojego pana ponad 17 g 1000 zł to jest różnica, a są identyczne jak w a&a hm, udało się na czymś zaoszczędzić. hihi :wink:
just_Kate - Wto Maj 10, 2005 9:59 pm

megi napisał/a:
jednak wole swojego pana ponad 17 g 1000 zł to jest różnica, a są identyczne jak w a&a hm, udało się na czymś zaoszczędzić. hihi :wink:


Megi, nie wiem, jak jesteście z tym panem umówieni na odbiór, ale ty się mu lepiej przypomnij wcześniej telefonicznie. Bo Joa też przecież u niego zamawiała. I jak poszła odebrać to sie okazało, że pan... zapomniał! :shock: :hm: Zdążył na szczęście do ślubu obrączki zrobić, bardzo ładne są, ale stresu się można najeść.
Więc lepiej się o nie upomnieć wcześniej. :wink:

Rene - Pią Maj 13, 2005 1:25 pm

kryszka napisał/a:
Przecież nie "schudną" do zera od ścierania. :lol:

Moja mama (i pewnie jeszcze mnóstwo innych pań :wink: ) ma taki cieniutki pierścionek i nic się z nim nie dzieje, to na czym miałaby polegać różnicą pomiędzy nim a obrączką?


masz rację Kryszko przecież pierścionki też nie są wcale grube a jednak nosi się je latami.

megi - Sob Maj 14, 2005 12:34 am

just_kate juz mamy odebrane są sliczne, dobrze ze zdazył on ma kupe roboty!!
just_Kate - Sob Maj 14, 2005 7:25 pm

megi napisał/a:
just_kate juz mamy odebrane są sliczne, dobrze ze zdazył on ma kupe roboty!!


Noo, jak jest dobry, to dziwne by było, gdyby nie miał. :wink: :D

Megi - cykaj fotkę i się chwal. :lol: :wink: :mrgreen:

Anion - Sob Maj 14, 2005 11:14 pm

Nasze obrączki które ostatnio zamówiliśmy będą kosztowały w granicach 450-550 zł. Ostateczna cena zależy jednak od wagi obrączki. Płacimy 80zł. za gram złota. Nasze rozmiary to 12 i 24.
megi - Sob Maj 14, 2005 11:50 pm

wiesz tyle razy próbowałam te fotkę robić just_kate i światło odbija i nie widac dobrze zdjęc. :wink: podoawałam gdzies link, z kolekcji verona, są identyczne! jak znajdziesz oceń! hehe :lol:











GOR?CO POZDRAWIAM Gość

Kot - Pon Maj 16, 2005 11:39 am

o a co to za jubiler?? Megi, dziewczyny dajcie mi namiary plisssssssssssssss
Rene - Wto Maj 17, 2005 2:23 pm

Anion napisał/a:
Nasze obrączki które ostatnio zamówiliśmy będą kosztowały w granicach 450-550 zł. Ostateczna cena zależy jednak od wagi obrączki. Płacimy 80zł. za gram złota. Nasze rozmiary to 12 i 24.


80zł za gram? strasznie drogo,czy one są z białego złota?

Mika - Wto Maj 17, 2005 5:50 pm

Rene w Łodzi niestety są takie ceny za złoto żółte płaci się ok 80zł za gram za białe ok 120zł :(
Anion - Wto Maj 17, 2005 5:58 pm

Nie, to żółte złoto. Może to i drogo, ale nie mieliśmy innego wyjścia. Tylko u tego jednego jubilera dali nam gwarancję że obrączki będzie dało się w przyszłości powiększyć o więcej niż jeden rozmiar. Jest to dla mnie bardzo ważne. Obrączka mojej mamy już od dawna jest na nią o kilka numerów za mała. Boję się, że mnie też to spotka, a chciałabym ją nosić do końca życia :D
Rene - Sro Maj 18, 2005 8:37 am

Mika napisał/a:
Rene w Łodzi niestety są takie ceny za złoto żółte płaci się ok 80zł za gram za białe ok 120zł :(


ale Anion jest ze śląska z tego co widzę

[ Dodano: Sro Maj 18, 2005 8:40 am ]
Anion napisał/a:
Nie, to żółte złoto. Może to i drogo, ale nie mieliśmy innego wyjścia. Tylko u tego jednego jubilera dali nam gwarancję że obrączki będzie dało się w przyszłości powiększyć o więcej niż jeden rozmiar. Jest to dla mnie bardzo ważne. Obrączka mojej mamy już od dawna jest na nią o kilka numerów za mała. Boję się, że mnie też to spotka, a chciałabym ją nosić do końca życia :D


w głowie mi się to nie mieści, każdą obrączkę można powiększyć i zmniejszyć o ile jest dość materiału na to.
Skąd Ty dokładnie jesteś, bo na górnym śląsku wszyscy liczą góra 60zł za gram a jak się dobrze poszuka to i 55zł.

kryszka - Sro Maj 18, 2005 9:46 am

Rene napisał/a:
w głowie mi się to nie mieści, każdą obrączkę można powiększyć i zmniejszyć o ile jest dość materiału na to.

Zależy z czego jest zrobiona obrączka/pierścionek. Bo jeśli z łączonych metali to przeróbka jest możliwa tylko wtedy gdy łączenie jest zrobione jakąś specjalną metodą, a nie "zwyczajnie".
A tak sobie gdybam że jeśli jest tylko np. żółte złoto to powiększenie o więcej niż 1 rozmiar może np. spowodować pęknięcia poprzez rozciągnięcie materiału. :roll:

Rene - Sro Maj 18, 2005 10:48 am

no tak, nie wyraziłam się dość jasno . . .
oczywiście ten proces jest możliwy jeżeli obrączki się z jednolitego złota i nie są grawerowane, bo w przeciwnym razie grawer i nie tylko może ulec zniekształceniu

Anion - Sro Maj 18, 2005 3:59 pm

Nie znam sie dokładnie na obrączkach, po prostu u wielu jubilerów poinformowano nas że przy dużej zmianie rozmiarów obraczką może się zniekształcić lub pęknąć. Na przykład w aparcie powiedzieli że się nie da.Naprawdę nie wiem od czego to zależy. Cena może jest i wysoka,ale naprawdę obrączki są piękne.
P.S. Jestem ze ?więtochłowic.

Rene - Sro Maj 18, 2005 6:15 pm

No coż ja też ekspertem nie jestem to co piszę wiem z własnego doświadczenia, odwiedziłam nie jeden salon jubilerski i wybrałam najkorzystniejszą ofertę.
Wierzę, że Ty zrobiłaś tak samo i że wybór był dobrze przemyślany.
Najważniejsze, abyście byli oboje zadowoleni :D

Gniesia - Czw Cze 16, 2005 2:06 pm

Jedziemy dziś odebrać nasze obrączki. Ważą chyba coś ok. 9 gram i będą w sumie z grawerką kosztować 420 zł. Za gram płacimy 45 zł. Już nie mogę się doczekać :D
soleil - Wto Cze 28, 2005 7:33 pm

HURRRAA!!
Odebraliśmy dzisiaj obrączki!!
Wszystko zbliża się takimi krokami :D

Polecam gorąco sklepik przy Placu Wolności, bardzo miła obsługa, szybki termin realizacji, a na dodatek ceny mają o około 50% taniej niż np w Aparcie:)

Pozdrawiam
:)

Daffodil - Czw Cze 30, 2005 8:57 am

A my za obrączki płacimy ok 450zł biało złote z grawerowaniem. W salonie posiadali ok stu modeli. Rozglądaliśmy się w kruku aparcie a&a i wielu wielu innych a my ciągle wracalismy do tych. W sąsiednim jublilerze identyczne proponowali nam za 1000zl i nie mozna ich bylo zmiejszac i powiekszac a nasze za 450 i mozna manewrowac z rozmiarami( bo zakladam ze nie cale zycie bede nosila 7 :) )Cenna uwaga: to czy obrączki można zmniejszac podobno zależy od tego czy były robione tradycyjnie czy wyskoczyły z włoskiej maszyny, tak wiec to nieprawda jak niektórzy twierdza w salonach ze obraczek bialo zlotych nie mozna zmniejszac i powiekszac. To zalezy rowniez od sposobu ich wyprodukowania.
Kasiawka - Czw Cze 30, 2005 9:02 am

Daffodil napisał/a:
bo zakladam ze nie cale zycie bede nosila 7 :) )


Masz rozmiar 7 :shock: :woooow: :?: :?: :?: nie dziwne, ze wasze obrączki chociaż mają być z białego złota będa tanie :D

Kot - Czw Cze 30, 2005 9:07 am

My za swoje zapłacimy ok 500 złotych, będą z żółtego złota, moja z diamentem, w żadnym salonie w Łodzi nie było takich obrączek jakie chciałam. W salonach proponowali zatopienie w nich brylanta ale w bardzo tradycyjny sposób, tak po środku a mnie nie o to chodził :(
Żaneta - Sob Lip 30, 2005 11:26 pm

my za swoje placilismy 300 PLN
pinia_pinia - Nie Lip 31, 2005 12:10 pm

[ Dodano: Nie Lip 31, 2005 12:12 pm ]
soleil napisał/a:
HURRRAA!!
Odebraliśmy dzisiaj obrączki!!
Wszystko zbliża się takimi krokami :D

Polecam gorąco sklepik przy Placu Wolności, bardzo miła obsługa, szybki termin realizacji, a na dodatek ceny mają o około 50% taniej niż np w Aparcie:)

Pozdrawiam
:)



Dobrze wiedzieć :)

[ Dodano: Nie Lip 31, 2005 12:16 pm ]
Daffodil napisał/a:
A my za obrączki płacimy ok 450zł biało złote z grawerowaniem. W salonie posiadali ok stu modeli. Rozglądaliśmy się w kruku aparcie a&a i wielu wielu innych a my ciągle wracalismy do tych. W sąsiednim jublilerze identyczne proponowali nam za 1000zl i nie mozna ich bylo zmiejszac i powiekszac a nasze za 450 i mozna manewrowac z rozmiarami( bo zakladam ze nie cale zycie bede nosila 7 :)


A gdzie ten salon z taki wyborem obrączek -ponad sto modeli :shock: ?? ??

Anion - Nie Lip 31, 2005 11:09 pm

My za nasze ostatecznie zapłaciliśmy 600 zł. Nie jest to mało, ale za to można je zmniejszać i zwiększać ile się chce. W dodatku mają grawer zrobiony trzcionką podobną do liter pisanych, a mnie zależało, żeby nie był to "druk".
inka999 - Pon Sie 01, 2005 8:13 am

No my też już odebraliśmy swoje:-)
Nie powiem, żeby było tanio, bo 1298 zł za nie wyszło :?
ale trudno w końcu teoretycznie mają być na całe życie ;-)

Kasiawka - Pon Sie 01, 2005 8:25 am

inka999 napisał/a:
No my też już odebraliśmy swoje:-)
Nie powiem, żeby było tanio, bo 1298 zł za nie wyszło :?
ale trudno w końcu teoretycznie mają być na całe życie ;-)


ło matko :shock: Inko a z czego te wasze obrączki, ze tyle kosztowały, jak wolno spytać??

inka999 - Pon Sie 01, 2005 8:54 am

No normalnie.... białe złoto z żółtym, tylko tak inaczej łączone i profilowane w środku...
Kurde wiem, że to strasznie drogo, bo zmierzaliśmy maksymalnie dać 600 zł za obrączki, ale żadne nam się tak nie podobały jak te.... no i co było robić :(
ale co tam pójdzie w koszty wesela :wink:

Żaneta - Pon Sie 01, 2005 8:58 am

inka999 napisał/a:
No my też już odebraliśmy swoje:-)
Nie powiem, żeby było tanio, bo 1298 zł za nie wyszło :?
ale trudno w końcu teoretycznie mają być na całe życie ;-)


inko!!!!
Zgadzam się z kasią!!!!!! Zaszaleliście troszeczkę!!!!!!!
1298 PLN to sraaaaaaaaasznie dużo!!!!!!!!! :?

Kasiawka - Pon Sie 01, 2005 9:00 am

?aneta napisał/a:
inko!!!!
Zgadzam się z kasią!!!!!! Zaszaleliście troszeczkę!!!!!!!
1298 PLN to sraaaaaaaaasznie dużo!!!!!!!!! :?


No własnie my tez jakieś sknerusy, nie jesteśmy,a le mój R. w zyciu by nie pozowlił, aby tyle kasy posżło na obrączki.

Inko, a może wklisz zdjęcie obrączek, bom bardzo ciekawa jak te "cudeńka" wasze wyglądają :mrgreen:

Żaneta - Pon Sie 01, 2005 9:07 am

Kasiu!!!!!!!!! My też byśmy tyle nie dali za obrączki!!!!!!!!!
Po prostu byloby to za dużo i nie chodzi o to,że tych pieniędzy nie mamy po prostu nie dalibyśmy tyle!!!!!!!!!!! Nasze kosztowaly 1/4 tej ceny!!!! Zresztą od początku byliśmy zdecydowani na najzwyklejsze obrączki i po prostu one byly tanie!!!!!!!!!! :pokemon:

Kasiawka - Pon Sie 01, 2005 9:08 am

?aneta napisał/a:
Kasiu!!!!!!!!! My też byśmy tyle nie dali za obrączki!!!!!!!!!
Po prostu byloby to za dużo i nie chodzi o to,że tych pieniędzy nie mamy po prostu nie dalibyśmy tyle!!!!!!!!!!! Nasze kosztowaly 1/4 tej ceny!!!! Zresztą od początku byliśmy zdecydowani na najzwyklejsze obrączki i po prostu one byly tanie!!!!!!!!!! :pokemon:

Dokładnie tak samo, nam też na szczęście podoba się najtradycyjniejszy wzór który kosztował o wiele mniej. :D

inka999 - Pon Sie 01, 2005 9:45 am

Wszystko zależy od podejścia, generalnie to tak jak mówię nie zamierzaliśmy tyle wydac na obrączki, ale tylko te tak naprawdę nam się podobałay.
Ja rozumiem, że ktoś może się z naszym podejściem nie zgadzać tym bardziej, ze jeszcze miesiąc temu też miałam inną koncepcję.
A tak wogle to nie są to cudeńka ;-) Po prostu miały coś w sobie i stwierdziliśmy, że to własnie te...

Nie mogę wkleić zdjęcia, ale mogę podać namiar na ich lokalizację w internecie
http://www.wkruk.pl/
kolekcja harmonijna/model Grazia

Żaneta - Pon Sie 01, 2005 10:03 am

inka999 napisał/a:
Wszystko zależy od podejścia, generalnie to tak jak mówię nie zamierzaliśmy tyle wydac na obrączki, ale tylko te tak naprawdę nam się podobałay.
Ja rozumiem, że ktoś może się z naszym podejściem nie zgadzać tym bardziej, ze jeszcze miesiąc temu też miałam inną koncepcję.
A tak wogle to nie są to cudeńka ;-) Po prostu miały coś w sobie i stwierdziliśmy, że to własnie te...

Nie mogę wkleić zdjęcia, ale mogę podać namiar na ich lokalizację w internecie
http://www.wkruk.pl/
kolekcja harmonijna/model Grazia


inka to nie chodzi o to,że ja się z Tobą nie zgadzam!!!!! Po prostu zaszaleliście!!! Ja bym tyle nie wydala!!! Podobaly Wam się to super!!!!!! :graba:

[ Dodano: Pon Sie 01, 2005 10:06 am ]
wlaśnie bylam na stronie Kruka!!!!!!!!
Prawda,że są nietypowe!!!!!!
Mnie i tak podobają się Takie gladkie,ale Wasze są naprawdę piekne!!!!!!!!!!! Nietypowe!!!!! :graba:

Anion - Pon Sie 01, 2005 11:51 pm

Piękne. Bardzo oryginalne. Mnie się z początku podobało łaczone złoto, ale w końcu zwyciężyły względy praktyczne, finansowe i protest mojego Misia. Ale Wasze obrączki naprawdę ładne.
Agnesia - Wto Mar 14, 2006 9:42 pm

Za nasze obrączki zapłaciliśmy 130 zł. Co prawda mieliśmy swoje złoto. Jak zamawialiśmy miały kosztować 150 zł + 20 zł grawer. Moje to się umie targować!!!
vaniliaxxx - Pią Maj 05, 2006 2:49 pm

My zamówiliśmy wczoraj obrączki z łączonego białego i żółtego złota w salonie A&A i okazało się, że cena złota poszła w górę i to bardzo drastycznie!! Białe złoto z 90 zł/g na 120 zł/g a żółte ze 130zł/g na 170 zł/g i w związku z tym nasze obrączki o rozmiarach 9 i 27,5 będa kosztowały nie 1200 a około 1500 zł za obie :? Mojego M. ta cena dobiła i to strasznie :( Fakt - nasze obrączki nie należą raczej do cienkich (wąskie są, ale nie cienkie - co akurat najbardzi mi się w nich poobało :) ), ale z tą ceną to oni raczej "troszkę" przesadzili. M. kupując też u nich pierścionek zaręczynowy dostał kartę rabatową więc bedzie 5 % taniej - ale jakoś to nie jest tak bardzo pocieszające.
Ja tylko ciesze się z jednego....że M. zdecydował się jednak kupić model, ten, który mnie się podobał (a był tylko taki jeden :) ) Więc jestem bardzo szczęśliwa, że nie postawił na swoim :) (chociaż po części postawił - obrączki są łączone, a ja chciałam tylko z białego złota - ale i tak nie zamieniłabym je na żadne inne :) )))

dorota20w - Pią Maj 05, 2006 2:58 pm

A my 650zł - z jasno żółtego złota - 4,5mm
imbrulka - Sob Maj 06, 2006 8:25 pm

My zaplacilismy za nasze obraczki 720. Sa z bialego zlota, 5 mm szerokosci, z grawerem. Weszlismy, wybralismy, grawer zrobiono na poczekaniu i kupilismy od reki!
emi_teufelchen - Sob Cze 17, 2006 11:06 pm

vaniliaxxx napisał/a:
My zamówiliśmy wczoraj obrączki z łączonego białego i żółtego złota w salonie A&A i okazało się, że cena złota poszła w górę i to bardzo drastycznie!! Białe złoto z 90 zł/g na 120 zł/g a żółte ze 130zł/g na 170 zł/g i w związku z tym nasze obrączki o rozmiarach 9 i 27,5 będa kosztowały nie 1200 a około 1500 zł za obie :?


Zgadza się. Nam się jeszcze udało załapać na "starą" cenę. Zamówiliśmy obrączki w A&A zaraz po świętach Wielkanocnych i wstępnie powiedziano nam, że zapłacimy ok.1100 zł - obrączki dwukolorowe, szerokośc 5 mm, dość grube.
Przed kilkoma dniami odebrałam nasze obrączki, a ich cały koszt wyniósł 1050 zł - cena za 1 gram wg. stawki z kwietnia. Natomiast sprzedawca powiedział, że według obecnych cen zapłaclibyśmy prawie ok.250 -300 zł więcej...

ewig - Nie Cze 18, 2006 7:37 am

My za nasze obraczki ze zlotego zlota placilismy 75zl za gram, co przy szerokosci 4,7mm i przy rozmiarach 9 i 24 dalo wage zarowno mojej jak i N. cos kolo 4 gram.(3 cos obydwie z tym ze moja ciut mniej-moja blizej 3,5gram). Razem zaplacilismy 550zl, grawer byl gratis,a obraczki zamawialismy u nas w miescie z firmy z Jasła chyba.I jestem zdziwiona szczerze mowiac cena za gram ponad 100zl. My zamawialismy je cos kolo polowy maja, odbieralismy w czerwcu i nawet jak ostatnio bylismy ogladac kolczyki to widzialam, ze cena obraczek za gram nie ulegla zmianie. Takze zapraszam moze do Tomaszowa :wink:
bajeczka - Nie Cze 18, 2006 8:44 pm

Za nasze z łączonego złota zapłacimy ok 1000 zł. :zalamany: Dokładna cena bedzie znana przy odbiorze :_
hanusia - Nie Cze 18, 2006 9:05 pm

nasze obrączki kosztowały 547 za obie, maja 5 mm szerokości i są tylko ze żółtego złota
Alma_ - Nie Wrz 17, 2006 6:35 pm

Dziś w Red Rubin oglądaliśmy obrączki, które bardzo nam się spodobały - klasyczne, proste, z białego nierodowanego złota. Kosztowałyby ok. 600 zł za parę, grawer, wstawienie rubinka od wewnętrznej strony (takiego, jaki mam przy pierścionku zaręczynowym) i odświeżanie do końca życia gratis. Poczekamy na większą promocję (często mają -30%) i kupimy :)

Przy okazji odświeżyłam pierścionek, oczywiście bezpłatnie 8)

evcia84 - Nie Wrz 17, 2006 7:08 pm

Nasze są z mieszanego złota z kruka 700 zł cena kompletu plus dwie filiżanki :)
Edi - Nie Wrz 17, 2006 8:06 pm

My za swoje zapłaciliśmy 100 zł ( były z powierzonego złota), grawer był gratis 8) także bardzo się cieszę, że wyszły tak tanio. Dostaliśmy jeszcze piękne skórzane pudełeczko na obrączki oczywiście za darmo :D
emilkaa - Nie Wrz 17, 2006 9:07 pm

my wybralismy sobie wzorek z Apartu za (po podwyzce) - 3500 zl. wrr....

w koncu zdecydowalismy zrobic u jubilera na wzor tych z apartu... nasze powierzone obraczki - sztuk 3 ... plus 450 zl doplaty i odbieramy w piatek w tym tygodniu :) :) oczyiwscie zdam relacje na ile odbiegaja od oryginalu :P

misia-misia - Nie Wrz 17, 2006 9:22 pm

Nasze obrączki kosztowały coś ok. 340 zł za parę. Nie pamiętam dokładnie ceny.
FifthAvenue - Nie Wrz 17, 2006 11:16 pm

A ja jestem zalamana. Nasze "wymarzone" kosztowaly wprawdzie bardzo duzo, okolo 2 tysiecy za sztuke... :-( - wszystko zalezy od rozmiaru, bo ceny bardzo dokladnej nie bylo. I do tego wcale nie wygladaja tak jak mialy wygladac, wiec jest tak zwana "kicha" :-(
emilkaa - Nie Wrz 17, 2006 11:19 pm

Fifth nie martw sie.. w razie czego poczekaj do piatku a powiem Ci czy polecam swojego jubilera - robi nam na wzor Apartu :) zobaczymy jak mu sie uda :D
adriannaaa - Pon Wrz 18, 2006 8:10 am

nasze kosztowały 948 za parę - moja 449 a męża 499. Bez względu na rozmiar - cena taka sama. Grawer gratis - ale możliw tylko w męskiej obrączce.
evcia84 - Pon Wrz 18, 2006 1:18 pm

Dziwne. My mamy grawer w obu :)
Kot - Pon Wrz 18, 2006 2:04 pm

Jeśli obrączka jest dookoła wysadzana brylancikami bądź cyrkoniami to nie da się jej wygrawerować. Ot i cała tajemnica. Nic w tym dziwnego :wink:
adriannaaa - Pon Wrz 18, 2006 3:39 pm

Kot - dokładnie tak jak mówisz:))) nie dopisałam jakie mamy obrączki - sądząc, ze większość forumek zazcyna najpierw od wątku - "nasze obrączki" a dopiero potem odwiedza ten z cenami;)
Agas - Sro Paź 04, 2006 10:28 am

polecam Wam jubilera ze stoiskiem na pasażu w Leclercu, my za swoje zapłaciliśmy ok 700 zł, dość duży wybór, grawer gratis (data ślubu i imiona ) mieszane złoto białe i zólte
polecam Wam też jubilera na ul. Pomorskiej przy pl. Wolności duży wybór, ceny przystępne ceny.

panjch - Sro Lis 22, 2006 12:30 am

Troche sie dziwie niektorym postom, bo w sumie liczy sie ostateczna cena a nie wielkosc
rabatu wyrazona w procentach. Ja kupuje w sklepie jubiler-alan na Pietrynie, bo tam jest
tanio. Sciagnalem sobie kuponik rabatowy z ich strony i ruszam wybierac w kolekcji romantycznej. Klasyka zawsze modna!!!

POZDROWIONKA

agnes - Pon Lis 27, 2006 10:55 pm

Panjch!
Gratuluję wyboru. My też zamówiliśmy obrączki w Alanie, ale z kolekcji lirycznej, dwukolorowe (pasują do mojego pierścionka zaręczynowego). Faktycznie mają najniższe ceny. Nasze wyniosą ok. 600PLN. Oczywiście skorzystaliśmy z rabatu. Polecam stronkę www.jubiler-alan.pl można ściągnąć kuponik rabatowy.

Duszka - Sro Gru 06, 2006 11:17 am

My wlasnie zamowilismy wczoraj obraczki. Wybralismy jeden z modeli z salonu A&A na Piotrkowskiej 46. Maja tam teraz super promocje - cena zlota na obeaczki to tylko 59zl za 1 gram. Wiec za nasze obraczki klasyczne, szerokosc 5 mm, zolte zloto, niestety duze rozmiary (16 i 27) zaplacimy ok. 600zl.

Odbieramy 22 grudnia. Juz sie nie moge doczekac.

szczako - Sro Gru 06, 2006 8:22 pm

my też, bo chcemy zdjęcia :twisted:
Duszka - Czw Gru 07, 2006 8:40 am

Ale one sa naprawde zwykle, proste, klasyczne. Nic nadzwyczajnego.

W zalaczniku zdjecie podobnych:

madzia8181 - Czw Gru 07, 2006 8:47 am

agnes napisał/a:
Panjch!
Gratuluję wyboru. My też zamówiliśmy obrączki w Alanie, ale z kolekcji lirycznej, dwukolorowe (pasują do mojego pierścionka zaręczynowego). Faktycznie mają najniższe ceny. Nasze wyniosą ok. 600PLN. Oczywiście skorzystaliśmy z rabatu. Polecam stronkę www.jubiler-alan.pl można ściągnąć kuponik rabatowy.


na pewno sie tam wybiore :)

Duszka - Czw Gru 07, 2006 9:07 am

Weszlam sobie na strone tego jubilera i przekonalam sie, ze faktycznie w A&A jest ta promocja fajna, bo tam zloto jest po 97zl/g a w A&A po 59zl/g, a biorac pod uwage nasze grube paluszki, wyjdzie nam sporo taniej.
madzia8181 - Czw Gru 07, 2006 9:17 am

Duszka napisał/a:
Weszlam sobie na strone tego jubilera i przekonalam sie, ze faktycznie w A&A jest ta promocja fajna, bo tam zloto jest po 97zl/g a w A&A po 59zl/g, a biorac pod uwage nasze grube paluszki, wyjdzie nam sporo taniej.

kurde faktycznie tu tez fajna promocja :)

lmyszka - Pią Gru 15, 2006 8:07 pm

ja licze że na obraczkach troche zaoszczędze :) chce obrączki cienki takie 3mm a paluszki tez mam nie duże ;) musze do tego Alana się przejść :)
madzia8181 - Nie Sty 21, 2007 4:07 pm

obrączki zamowione w A&A- cena po rabacie... 1500 zl... za pare oczywiscie...
nieszka - Czw Mar 08, 2007 2:22 pm

u jubilerow w tych mniejszych sklepikach jest taniej powinno sie zamknac w kwocie 500zl prz tradycyjnych wzorach
gosc - Czw Mar 08, 2007 8:05 pm

my również wybraliśmy już obrączki, mamy tylko nadzieję, że uda się je zamówić u takiego wŁaśnie mniejszego sklepu jubilerskiego i zapŁacić za nie mniej niż u Kruka. WysŁaŁam maila do Alana z zapytaniem, czy może zrobić je na zamówienie i ile by to kosztowaŁo. Jak dostanę odpowiedź, dam znać
nieszka - Pon Kwi 16, 2007 12:08 pm

na ul.Piotrkowskiej 140 jest jubiler, ma swoj punkt razem z Kantorem. Warto tam zajrzec, ceny ma bardzo niskie
Ela_i_Adam - Pon Kwi 16, 2007 1:12 pm

My mamy wybrane obrączki u jubilera na rzgowskiej w takim małym punkcie przy przybyszewskiego i są tam bardzo przystępne ceny o ok 300zł ni zsze niz w alanie :) nasze dwukolorowe kosztuja 650zł a ze my mamy swoje złoto to płacimy tylko za wykonanie 300zł :mrgreen:
Gabro - Pon Kwi 16, 2007 1:32 pm

Nasze obrączki kosztowały (w Aparcie) 620 zł. Są śliczne:)
asia84 - Pon Kwi 16, 2007 1:36 pm

Gabro, a może fotkę wkleisz? jestem bardzo ciekawa jak wyglądają :)
Agnieszka19 - Pon Kwi 16, 2007 1:38 pm

Właśnie :)
Czekamy na fotkę :wink:

Gabro - Sro Kwi 18, 2007 1:02 pm

Moja ma 3 mm, Narzeczonego 4 mm.
Maja_Kris - Sro Kwi 18, 2007 1:25 pm

ogolnie to obraczki mozna dostac juz od 300 zl! ale wsio zalezy od gustu, i tego co sie chce miec , bo za 5,5 tys tez mozna kupic!
asia84 - Sro Kwi 18, 2007 4:59 pm

Gabro, bardzo ładne :)
gosc - Sro Kwi 18, 2007 9:44 pm

Gabro bardzo Ładne te Wasze obrączki
My sobie wybraliśmy model z Kruka - za parę 1500 zŁ. :(
Będziemy zamawiać u zŁotnika, który podobno potrafi wszystko zrobić, jeśli mu się przyniesie zdjęcie na wzór. No i oczywiście taniej, a jak z wŁasnego zŁota to jeszcze taniej
Idziemy do niego na dniach. Zdam relację, jak będziemy po wizycie

Gabro - Czw Kwi 19, 2007 11:02 am

Dodam, że w Aparcie w cenie jest grawerowanie:)
lmyszka - Wto Maj 01, 2007 8:00 pm

ja zdecydowałam się na zwykłe obraczki tzw. klasyczne :) w Alanie komplet jest za 380 zł :) uważam że jest to bardzo tanio :) stawiamy na prostote :D
gosc - Wto Maj 01, 2007 8:20 pm

my zamówiliśmy nasze wymarzone (pisaŁam o nich wyrzej) u zŁotnika - daliśmy trochę naszego zŁota, do dopŁaty mamy 480 zeta (a przy grawerowaniu - dodatkowe 2 zŁ za znak)
moni-2 - Pią Maj 04, 2007 3:27 pm

nasze obraczki kosztowaly 1078 = grawer gratis -sa sliczne :)
Lamia_Kiren - Pon Maj 07, 2007 10:43 pm

my kupilismy na Allegro za 660 zł z dowozem do domu i grawerem gratis. Objete gwarancją i możliwościa nieodpłatnego poszerzenia do dwóch rozmiarów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, w Łodzi nie znaleźliśmy takich, które by nam odpowiadały :)
Kati - Wto Maj 08, 2007 3:26 pm

Ciekawe jakie :) Wrzuć zdjęcie
Maja_Kris - Wto Maj 08, 2007 3:33 pm

moje beda warte 5 i pol tysiaczka ale moj brat zrobi mi je za freee
EJ-ET - Wto Maj 08, 2007 10:16 pm

Maja_Kris napisał/a:
moje beda warte 5 i pol tysiaczka ale moj brat zrobi mi je za freee

Bosz ;o ;o ;o
Wstaw koniecznie fotkę Maju! Wprost nie do uwierzenia!

Maja_Kris - Czw Maj 10, 2007 9:00 am

wstawie jak tylko ublagam mojego brata zeby udzielil mi fotki :)
sa to obraczki laczone biale z zoltym do tego platyna w miejscach gdzie beda brylanciki. do tej pory tylko jedna para takie posiada, byly robione na specjalne zamowienie, gdy je zobaczylam powiedzialam ze te lub zadne!

EJ-ET - Nie Maj 13, 2007 12:49 pm

Wow ;o
To na pewno będzie jakieś cudo ;) Czekam na "wizualizację"!!
Ehh, fajnie mieć Takiego brata, co? ;>

Madjarica - Czw Maj 17, 2007 3:48 pm

Ja dziś odebrałam swoje, za takie, jak pokazuje załącznik, zapłaciliśmy 767 zł w Alanie na Piotrkowskiej, z grawerem.
gosc - Czw Maj 17, 2007 7:58 pm

Madjarica śliczne obrączki i caLkiem miŁa cena :)
Madjarica - Czw Maj 17, 2007 8:34 pm

Dziękuję, mi teraz też się podobają, choć póki ich nie odebrałam, jeszcze miałam wątpliwości :)
Cena jest rzeczywiście rozsądna, bo za praktycznie takie same, w Kruku, Aparcie, czy A&A chcieli 900-1000.
A Alana znalazłam oczywiście dzięki FORUM ;)

zara - Wto Maj 22, 2007 11:19 am

Ja też podobnie jak Imyszka wybrałam proste,klasyczne obrączki półokrągłe-do tego z własnego złota-za 4 mm obrączki zapłacimy ok 150 złotych.Mam małe rączki i palce i większe obrączki wyglądają komicznie!
chciałam miec w swojej obrączce zatopione kamienie, ale pani jubiler odradziła mówiąc że niestety takiej obrączki nie da się zmniejszac lub poszerzac-gdyż kamienie wypadają.poradziłą klasyczne -mówiąc że są na całę życie....i miała rację.

Agnieszka19 - Wto Maj 22, 2007 11:26 am

Bardzo ładne te obrączki :D
KreaToR - Wto Maj 22, 2007 11:31 am

my, a właściwie ja wybrałem obrączki, są niemal w stylu klasycznym, złote, ale na środku pierścień z białego złota <bez wzorka> nie pamiętam dokładnie ceny ale w okolicach 300 złotych za sztukę
gosc - Wto Maj 22, 2007 10:41 pm

dzisiaj odebraliśmy więc mogę podać już dokŁadną cenę - 1 nasza obrączka + 500 zŁ.
kochecka - Sob Wrz 01, 2007 9:00 pm

My za nasze obrączki zapłaciliśmy 820zł (żółte złoto, proste, bez dodatków, takie "kanciate")
lmyszka - Sob Wrz 01, 2007 9:18 pm

my za nasze daliśmy 430 zł, klasyczny wzór, żółte złoto :)
zyczliwy - Wto Paź 23, 2007 9:20 pm

ja odebrałam obrączki w miłym zakładzie na pomorskiej 35.przemiły pan pokazał naprawde duzo obrączek i za 350-400 zrobił przesliczne obraczki z białym złotem.gładkie kosztowały u niego 150 zł.to darmocha uwarzam.polecam
mls - Wto Paź 23, 2007 10:14 pm

My mzapłaciliśmy za swoje 1100. Białe złoto łączone z żóltym. Oboje mamy po 6mm. A do tego frawerka za 58 złoty. ALe cuż. Warto wydać każdą kasę. Przecież obrączki mosi się całe życie :D
555 - Czw Paź 25, 2007 8:08 pm

zyczliwy napisał/a:
[...]za 350-400 zrobił przesliczne obraczki z białym złotem.

to nie wiesz, ile zaplaciles..????

my za swoje zaplacilismy 370 PLN z grawerem bardzo dlugim i naszym zlotem, sa trzykolorowe i naprawde dokladnie takie, jak chcielismy.. ich zdjecie wkleilam w odpowiednim watku..

magda26 - Czw Paź 25, 2007 8:17 pm

A my u jubilera za przerobienie starych obrączek zapłaciliśmy 180 zł + 50 zł grawer. Model wybrany z katalogu Apart. Zdjęcie wkleiłam w wątku nasze obrączki :)
JustBart - Pią Paź 26, 2007 11:00 am

My za swoje do ślubu cywilnego z białego złota dalismy prawie 900 zł za parę (kupowaliśmy je w Kruku). Teraz zastanawiamy się czy nie kupić sobie nowych na ślub kościelny z łączonego złota (białe, żółte i różowe) za 2070 zł za parę również w Kruku. Zobaczymy!
555 - Pią Paź 26, 2007 11:02 am

ktory model z tego laczonego zlota, JustBart..?
JustBart - Pią Paź 26, 2007 11:24 am

AVALON-są przepięknę. Jeszcze piekniejsze niż w katalogu!!!!!
MałaMi1 - Czw Sty 03, 2008 7:43 pm

my już zamówiliśmy obrączki u jubilera na wigury(niżej zamieszczam zdjęcie)...

wybraliśmy model z apartu. Przyniesliśmy swoje złoto, od reki zostało zważone-Pan powiedzał, że jest to troszkę za mało, jednak jeśli chcemy możemy dokupić u niego złoto, lub donieść jeszcze coś swojego. Stwierdziliśmy , że poszperamy jeszcze w domku i może coś znjadziemy, a jak nie to dokupimy u niego, bo wcale nie wychodzi tak drogo.
?rednio obrączki te które my wybraliśmy (szerokość 4mm) maja ważyć łacznie 8g a naszego złota było 5,65 g. Za gram płaci się u niego 38zł. Za wykonanie takich obraczek 300zł. A w aparcie koszt jednej to około 1000zł, więc nawet jak sie nie ma własnego złota uważam, że sie opłaca...
Za miesiać mamy przyjść , zrobi takie srebrne, żebyśmy mogli przyierzyć i zobaczyć czy rozmiar jest ok, a jesli będzie ok (a jak nie to zmienimy wymiar) to zamawiamy już te konkretne. Stad te całe hocki klocki, gdyż wybraliśmy łączone złoto a z nim nie można za bardzo kombinować z wielkością. lecz... zapytałam co wtedy jak nam palec zgrubieje? Pan powiedział, że nie ma co sie martwić, bo takiech powiekszeń się dokonuje bez problemu, byle nie za dużo. A jakbędzie trzeba powiekszyć to on nam gratis to zrobi za jakiś czas ewentualnie :)
Pan bardzo miły- doświadczenia jak najbardziej pozytywne i koszty dużo mniejsze :) POLECAM !

owieczka_foto - Czw Sty 03, 2008 8:44 pm

olciap6 napisał/a:
my już zamówiliśmy obrączki u jubilera na wigury


My coś już wypatrzyliśmy wstępnie, ale po przeczytaniu Twojego posta chyba jeszcze poszperamy po jubilerach.

Pozdrawiam, Cococela

MałaMi1 - Czw Sty 03, 2008 10:18 pm

polecam tego na wigury 9-bardzo w porzadku koles ! jakos wzbudzil nasze zaufanie i gadał całkiem mądrze :] poza tym tutaj na forum dziewczyny go bardzo chwalą, dlatego zdecydowaliśmy sie na niego ;)
Emi - Pią Sty 18, 2008 9:59 pm

No tak..... Pan z Wigury ma tu na forum niezłą promocję :) Też się tam wybieramy
madlena - Wto Lut 05, 2008 6:04 pm
Temat postu: sklepik
Tez polecam ten sklepik :) byliśmy generalnie zadowoleni :lol:
MNE - Wto Lut 05, 2008 8:02 pm

a my się dziś zdecydowaliśmy na ten konkretny model-będzie nas kosztował (złoto powierzone)400 pln



salon - na Placu Kościelnym poleciła mi znajoma i jestem bardzo zadowolona z ceny i obsługi

słonko - Wto Mar 11, 2008 11:17 pm

Dziewczyny, czy ten jubiler na Wigury ma jakieś wzory obrączek u siebie do przymierzenia?
MałaMi1 - Wto Mar 11, 2008 11:36 pm

na pewno ma katalogi salonów, pewnie do rpzymierzenia też jakieś-ale tego pewna nie jestem.... :|
monesssa - Nie Kwi 06, 2008 6:58 pm

trzeba chodzić i sprawdzać... My kupiliśmy obrączki za 900 zł a w innym miejscu (od tego samego producenta) kosztowały 1600... ładnie byśmy się nacięli.. mamy trójkolorowe z łączonego matowego i polerowanego złota:)

http://www.taxor.pl/obrac...p?ido=106&kol=2

MalaJu - Nie Kwi 06, 2008 11:45 pm

nasze za okolo 800 będą - okaże się w czerwcu.

[ Dodano: Nie Kwi 06, 2008 11:46 pm ]
słonko napisał/a:
Dziewczyny, czy ten jubiler na Wigury ma jakieś wzory obrączek u siebie do przymierzenia?


ma niewiele. tak to ma katalogi salonów. Musisz przyjść z w miarę sprecyzowanymi oczekiwaniami, a on cos Wam podpowie. Do przymiarki dał nam probki ze srebra - chodziło o dobranie szerokości. Wzor to rozrysował na kartce.

tofee - Wto Kwi 08, 2008 10:29 pm

Moja 1450 zł męska 600 zł.
Kathrine - Czw Kwi 10, 2008 3:14 pm

Nasze obie obrączki kosztowały ok 1000 zł.
Agha - Czw Kwi 10, 2008 3:37 pm

Nasze obrączki miały u Kruka kosztować około 529zł za sztukę (model SENSI białe złoto w środku, żółte po bokach), zamówiliśmy je jednak u jubilera na Wigury i z własnym złotem najwięcej zapłacimy 350-400zł na parę (!!!).
fewka - Nie Kwi 20, 2008 2:25 pm

My zrezygnowalismy z salonu kruka...Te które nam sie podobają kosztują ponad 2 tys..U Pana z wigury zapłacimy 600, 700 zł... Niby z własnym złotem tylko brylanciki musimy dokupić stąd taka cena....Niemniej i tak nam sie takie rozwiązanie bardziej opłaca..
marta_s3 - Nie Kwi 20, 2008 2:49 pm

My mamy jeszcze sporo czasu do ślubu ale obrączki wybralismy wczoraj jak byliśmy w Manufakturze. Kupujemy w salonie Kruka. A oto zdjęcie (nie najlepsze bo robione aparatem z komórki). Jeśli ktoś chce zobaczyć zdjęcie lepszej jakości to zapraszam na stronę kruka www.wkruk.pl Kolekcja czarowna model Porta

[ Dodano: Nie Kwi 20, 2008 2:52 pm ]
A no zapomniałam napisac, że będą nas te obrączki kosztować prawie 1800zł ale ponieważ bardzo nam sie podobają to z nich nie zrezygnujemy pomimo ceny

owieczka_foto - Nie Kwi 20, 2008 5:59 pm

Nasze miały kosztować w A&A przy Piotrkowskiej 46 ponad 1 700 PLN. Na szczęście troche pochodzilismy i za te praktycznie identyczne obrączki, ale w A&A przy Piotrkowskiej 146 zapłaciliśmy przy odbiorze 946 PLN.

Warto było zrobić spacerek Piotrkowską :D

fiona83 - Pią Kwi 25, 2008 3:59 pm

Nasze kosztowały dokładnie 693 złote.
Martysia - Czw Maj 08, 2008 3:15 pm

nasze 4000 zł z kolekcji ekskluzywnej w Aparcie
izunia_82 - Pon Maj 12, 2008 9:14 am

My swoje obrączki kupujemy w Kruku i kosztują nas 1000zł. Sądzę, że cena w miarę przystępna. Wiecie co, nie rozumiem tylko jednej rzeczy. W momencie gdy zaczęliśmy szukać obrączek to braliśmy pod uwagę też, jak nie głównie, jubilerów, którzy zrobią nam obrączki wybrane z katalogu bo wydawało się nam, że będzie taniej. Po czym po 3-dniowym chodzeniu i porównywaniu cen, okazało się, że u jubilerów jeśli nie posiadamy własnego złota na przerobienie ceny niczym się nie różniły, a niekiedy były troszkę wyższe niż w salonach. Nie rozumiem tej polityki bo przecież bezpośrednio od jubilera powinno być właśnie taniej. Chociażby dlatego, że salony i tak same nie robią tych obrączek tylko mają jakieś firmy podwykonawcze (właśnie takich jubilerów), muszą im zapłacić, opłacić salon, pracowników, a jubilerzy mają mniejsze koszta "utrzymania", więc dlaczego te ceny się w sumie nie różnią? Wy chyba miałyście nosa, że udało się Wam znaleźć tanich jubilerów. Albo my nie potrafiliśmy szukać. :roll:
MałaMi1 - Pon Maj 12, 2008 9:42 am

to pewnie zależy od jubilera,może od modelu obrączek...my jak chodziliśmy i porownywalismy ceny, to u jubilera wychodzilo zawsze kilkaset zł taniej, a z własnym złotem to woglle byly smieszne pieniadze :]
izunia_82 - Pon Maj 12, 2008 10:22 am

No właśnie, z własnym złotem to faktycznie wychodzą śmieszne pieniądze bo jak się pytaliśmy to ceny wahały się od 200zł do 500zł za komplet obrączek. A z ich złotem to najmniej chcieli 900zł, więc tylko 100zł mniej od naszych.
555 - Pon Maj 12, 2008 8:04 pm

no bo zloto kosztuje teraz chyba jakos 37-40 PLN/gram, para obraczek wazy jakos ok. 10 gramow (zalezy od modelu i wielkosci), wiec za samo zloto masz 370-400 PLN, do tego robocizna, jak wspomnialas i tyle wychodzi.. a obraczki w salonach sa najczesciej robione maszynowo, nie recznie, jak w przypadku jubilera..
Dorszynka - Czw Maj 15, 2008 2:56 pm

Obrączki które sobie upatrzyliśmy w Aparcie kosztują 468 zł za sztukę. Myślę, że to niedrogo zwłaszcza że są śliczne i dokładnie takie jak chcemy :)
katarynka - Czw Maj 15, 2008 4:15 pm

Nasze obrączki kosztowały u jubilera 1450 zł, w salonach podobne kosztowały ponad 2000 zł, więc jestem zadowolona . Grawerowanie gratis, dozywotnia gwarancja i odświeżanie kiedy tylko chcemy.
juta79 - Wto Cze 17, 2008 7:09 pm

My kupiliśmy swoje za 870 zł, to chyba dosyć przystępna cena.
pscoolka - Czw Cze 19, 2008 11:08 am

my kupilismy nasze obrączki w A&A i kosztowaly nas 900zl. Z bialego nierodowanego zlota, moja 3,5mm i mojego P 4mm. Ja mialam jeszcze dodatkowo maly brylancik. Grawer gratis i dozywotnia gwarancka
szept - Sob Cze 21, 2008 4:11 pm

1200zł,upominek,grawer i dożywotnie odświeżanie gratis
ewex - Sro Lip 16, 2008 9:19 pm

my też zamówiliśmy obrączki w A&A właśnie była promocja 69 zł za gram płacimy za nie ok 600 zł (jeszcze nie wiem dokładnie bo na dniach mamy je odebrać) szerokość 4 mm grawer gratis
veroni - Sro Lip 23, 2008 9:52 pm

nasze 1000zł a moja z brylancikiem;)
truskawka_ja - Sro Lip 23, 2008 10:36 pm

Zamówiliśmy obrączki na Wigury 9 -klasyczne 4mm z białego złota. Daliśmy swoje złoto, zapłacimy 250 zł plus grawer.
Agha - Sro Lip 23, 2008 11:14 pm

my już odebraliśmy obrączki robione na zamówienie na Wigury 9:
własne złoto na przetop, 4mm, wewnatrz satynowane 2mm białego złota i po 1mm obwódki żółtym (patrz SENSI Kruk). Razem z grawerem - imię i data na obu - 400 PLN

kachna78 - Pon Lip 28, 2008 7:39 pm
Temat postu: za ile
a my kupiliśmy u jubilera (Pani ok.70 latek) na Narutowicza naprzeciwko telewizji. Zapłaciliśmy równe 600 zł. Bardzo tradycyjne, szer.3 i 4 mm. Przymierzyłam i od razu wiedziałam że to jest to..
ewex - Sro Lip 30, 2008 10:12 pm

odebraliśmy już obrączki w A&A i dokładnie zapłaciliśmy 538 zł :) cena do rzeczy bo to takie klasyczne z żółtego złota, ale oczywiście takie chcieliśmy i według nas są śliczne :D
Pamcia - Czw Lip 31, 2008 9:16 am

Nasze kosztowały 1700zl plus jeszcze wlasne złoto, razem byloby ponad 2 tys. wszytsko przez ilosc brylancikow na mojej... 37 :roll:
miluka - Pią Sie 01, 2008 11:34 am

Nasze kupilismy w aparcie, kosztowały 1 600 zł.Ja mam z brylantem. Model 304.
suzarek - Pią Sie 01, 2008 12:13 pm

Nasze obrączki kosztowały 800pln, są połączeniem białego i żółtego złota z wzorkiem warkoczyka przez środek. Kupowaliśmy w Sieradzu, bo było w miarę tanio. Są super.
Tajgete - Pią Sie 29, 2008 10:24 am

Nasze proste obrączki z białego złota, z odrobiną naszego własnego złota mają kosztować około 300-400 zł za komplet :smile:
agniesia22 - Nie Wrz 07, 2008 10:22 pm

My planujemy wydać na obrączki tak ok 1,5 tys.
basiacello - Pon Wrz 08, 2008 2:19 pm
Temat postu: tytanowe
Nasze kosztowały 399,00. w tym grawer;) tytan jest najtrwalszy, dlatego mam nadzieję, nie będą sie szybko niszczyć. zaręczynowy mam z białego złota i widzę jak trzeba uważać, żeby nie powstały zadrapania, rysy. tytan jest dość odporny na to:) ponadto, zamawialiśmy błyszczące obrączki i do zestawu dostaliśmy ściereczki matujące... jak już nam się zniszczą bardzo to z błyszczących zrobimy sobie matowe i też będzie ładnie:) w kolorze zbliżone są do złota białego, tylko trochę ciemniejsze... mnie się podobają:)
ages - Pon Wrz 08, 2008 6:40 pm

Ponad rok temu kupiliśmy obrączki za około 200 zł. Proste i przez to klasycznie piękne. Nie wyobrażaliśmy sobie ekstrawagancji w tej kwestii a mąż świecenia cyrkoniami czy fantazyjnymi szlifami.
Ale o gustach się nie dyskutuje :)

Debussy - Pią Paź 17, 2008 10:17 am

Nasze kosztowały 1177 zł (minus 307 zł za nasze złoto).
klara76 - Pią Paź 17, 2008 10:41 am

Nasze w sierpniu ubiegłego roku kosztowały w salonie A&A 710zł. Grawer, czyszczenie i zmina rozmiaru gratis. Dożywotnia gwarancja. Są z białego, rodowanego złota, szerkość 4 mm, wypukłe, przez środek idzie żłobienie. Oglądaliśmy kilka modeli ale tylko dwa nam "wpadły w oko". Ponieważ pierwszego modelu - faworyta nie zdążyliby nam zrobić (sezon urlopowy u wykonawcy) zamówiliśmy właśnie te. I nie żałuję.
KatarzynaPsyk - Nie Lis 23, 2008 9:19 pm

niektorzy jubilerzy robia te same modele co dostepne w aparacie tylko w zupelnie innych cenach. duzo nizszych.
Tajgete - Wto Gru 23, 2008 10:39 pm

480 zł za robociznę + złoto, które ponoć bardzo ostatnio podrożało i kosztuje około 100 zł za gram (nam brakło jedynie 0,2 grama) - całkowity koszt 500 zł.

Obrączki są z łączonego złota, model na wzór z Apartu. ;)

agunia84 - Pią Sty 02, 2009 11:49 am

Nasze dwukolorowe obrączki kosztują 980 zł.
szaraczarownica - Pią Sty 02, 2009 2:12 pm

Nasze z A&A kosztowały 508zł za parę
fastyna - Pią Sty 02, 2009 3:41 pm

nasze 1000 za komplet (tak mniej więcej bo to zalezy od wagi ale my mamy małe palce :) )
ewcia29 - Pią Sty 02, 2009 6:40 pm

Nasze Kosztowały 4000 zł BREUNING żółte złoto i ja mam trzy diamenty w różnych rozmiarach. :smile: (palce mamy duże) :D
Ambrozja - Nie Lut 08, 2009 8:02 pm

My za nasze obrączki z żółtego złota szerokość 6 mm zapłaciliśmy 2554 zł w Aparcie. W mojej obrączce są trzy brylanty.
tynka - Nie Lut 08, 2009 9:23 pm

My kupiliśmy swoje w Christine, w Galerii.
Płaskie, nierodowane złoto, moja z brylantem. Razem 1400 zł, grawer w cenie.

fastyna - Nie Lut 08, 2009 9:44 pm

1600 komplet, łączone białe i żółte złoto, grawer w cenie
agunia84 - Wto Lut 10, 2009 1:31 pm

Za nasze obrączki dwukolorowe zapłaciliśmy ostatecznie 1060 zł, grawer gratis.
Martuś i Jaruś - Nie Lut 15, 2009 12:18 pm

Agunia to spoko jak chodzi o cenę. MY jeszcze nie wiem ile zapłacimy ale spodziewam się niezłej kwoty, ratuje Nas jedynie to że mamy małe palce, a cena za gram w A&A 150 zł/g - białe złoto.
rajeczka - Nie Lut 15, 2009 2:33 pm

my po tym co ogladalismy tez stwierdzamy ,ze sporo wydamy na obraczki ..jednak moj narzeczony jest wybredny ..wiec w 3 tys mamy nadzieje ze sie zmiescimy
bester - Nie Lut 22, 2009 12:20 pm

a my kupilismy obraczki za 1360 zł ktore na dzien dzisiejszy w Yes kosztuje 2989 zł
Tissaia - Pon Lut 23, 2009 8:34 pm

Nasz model kosztował 2500 zł za komplet w salonie Ewita w M1. Daliśmy swoje złoto (16,6 g) i dzięki temu płacimy tylko ok. 400 zł za robociznę. Pani policzyła wartość naszego złomu na ok. 900 zł, tak więc oszczędność jest ponad 50% :) Grawer w cenie.
gklm - Czw Mar 12, 2009 5:02 pm

my mamy obrączki podarowane przez rodzinę, które przetopimy na nasze...koszt (już pytaliśmy u jubilera na ul.Więckowskiego) to 250zł..:)
marysia - Czw Mar 12, 2009 10:24 pm

My za obrączki w końcu zapłaciliśmy 1418zł a jeszcze cztery miesiące temu były po 800-900zł :cry:
Malwina_łódź - Sob Mar 14, 2009 7:05 am

1460 zł :)
madzialenka - Nie Mar 15, 2009 7:59 pm

nasze 200 zł będą kosztowały bo płacimy tylko za robociznę złoto własne :)
accik - Pon Mar 16, 2009 10:12 am

Nasze obrączki kosztują nas 1200zł (za obie). Takie same jak w Kruku za 1690zł sztuka. Swojego złota nie mamy a i tak za parę płacimy 1/3 ceny w Kruku 8)
Majka - Wto Mar 24, 2009 12:21 pm

My chcieliśmy bardzo proste, klasyczne obrączki, więc wybór był spory. Ja co prawda chciałam ciut "wyższe" (nie szersze) niż standardowe, no ale nie upierałam się.

Stwierdziliśmy, że jeśli jest to coś prostego, to cenę można przecież porównać.
Sprawdzaliśmy ile nam wychodzi za gram złota u tych Jubilerów (przy okazji oglądając różne kroje, tak na wszelki wypadek):
Apart (w Realu) miał duży wybór - po zniżce -,
Yes (w Galerii Łódzkiej) - też po zniżce (bo tam kupiony pierścionek zaręczynowy),
W. Kruk (chyba też w końcu ten w Galerii Łódzkiej, ale tam bardzo niemiła była obsługa),
A & A (na Piotrkowskiej) trochę wyjątkowych wzorów - po zniżce (mam kartę stałego klienta),
Aurum (czy jakoś tak w Galerii Sieradzkiej),
pare jubilerów w Gdynii i Gdańsku (przy okazji kilkudniowego urlopu),
Firma Złotnicza Wilezb (w Sieradzu na Warckiej).

asiulek82 - Czw Mar 26, 2009 3:07 pm

Nasze będą kosztować 200 zł plus grawer (z naszym złotem). Jak wyjdą zobaczymy dopiero po świętach.
Majka - Pią Mar 27, 2009 10:54 am

Właśnie zauważyłam, że mój post nie poszedł cały :-(

Po tym porównaniu, stwierdziliśmy, że najtaniej jest poza Łodzią (w Sieradzu) i u małego jubilera (pewny, bo znany od lat w Sieradzu) kupiliśmy dokładnie takie obrączki jakie chcieliśmy - klasyczne, ale "wyższe" od standardowych, każda o innej szerokości...
i płaciliśmy 107 zł/gr złota (w tym był pewien rabat), ale i tak tam wychodziło najtaniej.

Wydaje mi się, że warto poszukać trochę dalej.. :-) bo to duża różnica (zapłaciliśmy połowę tego co w najdroższym punkcie) ,

Pozdrawiam

doniarek - Pon Mar 30, 2009 3:44 pm

fastyna napisał/a:
nasze 1000 za komplet (tak mniej więcej bo to zalezy od wagi ale my mamy małe palce :) )


i widze ze ta osoba jako jedna z nielicznych ma racje,
bylam w aparacie jakis czas temu i pani pokazywala mi klasyczne modele obraczek z zoltego zlota
gdy zapytalam o cene za sztuke wyszlo 400 zlotych
zapytalam sie o cene za gram,pani dosc niechetnie i dlugo sprawdzala ile to bedzie wtedy kosztowac i doznalam szoku-190 zlotych za gram gdzie u jubilerow takie same 100!!!!!
coprawda bylo to rok temu ale daje do myslenia aby pytac sie o cene za gram

Tajgete - Pon Mar 30, 2009 4:06 pm

Ale u jubilera płaci się osobno za robociznę... My płacilismy 480 zł za robociznę i 100 zł za gram złota, więc wyszło 170 zł :roll:
Majka - Wto Mar 31, 2009 3:06 pm

107 za gram złota to już z robocizna. Nie płaciliśmy osobno za złoto i robocizne.
Dzesia - Czw Kwi 09, 2009 3:27 pm

Niecałe 900 zł za obie obrączki u Domańskich, białe złoto.
kasiapolska - Czw Kwi 09, 2009 8:10 pm

A & A Białe + żółte złoto, błyszczące, szerokość 6 mm, waga ok 10 gram - 1250 zł

Pasowała para z gabloty, 100 zł rabatu dla stałego klienta.

KotaBasia - Pią Kwi 10, 2009 9:22 pm

My kupiliśmy w Apart:
- łączone żółte złoto z białym
- moja ma trzy brylanty
- są bardzo wygodne - soczewkowe od wewnątrz
- 5mm
- 3 600,00 zł

sylwunia_niunia - Sro Kwi 15, 2009 12:57 pm

My kupilismy w W.Kruk, zolte zloto z takim jakby "drapanym" paskiem posrodku obraczki, 6 mm, 2380 za komplet. Zakup dokonany z przebojami, o ktorych juz napisalam w dziale "obraczki".
Trismegista - Pią Kwi 17, 2009 10:59 pm

zolte zloto, 5 mm, 1500 zl po znizce 500zl (za nasze zloto)
Karolka_23 - Pon Cze 15, 2009 11:04 am

Nasze obrączki kosztują w sklepie ok 2500 tys.
Po znajomości kupiliśmy z tzw. pierwszej ręki, czyli prosto z zakładu produkcyjnego, gdzie ich koszt wynosił 1100 zł, w rozliczeniu daliśmy 3 obrączki i dopłaciliśmy 190 zł.
Obrączki są z łączonego złota białego i żółtego.

ava - Wto Lip 28, 2009 9:37 pm

My za obrączki zapłaciliśmy 1200 zł :)
aggar - Sro Lip 29, 2009 9:43 am

Koszt naszych obrączek to 940,00 zł
yennefer - Sro Lip 29, 2009 3:25 pm

896 zł za klasykę
marcysia82 - Czw Lip 30, 2009 4:06 pm

my trochę żałujemy, że nie kupiliśmy w aparcie, kruk itp.
izunia_82 - Czw Lip 30, 2009 4:58 pm

marcysia82 dlaczego żałujecie :?:
marcysia82 - Wto Sie 11, 2009 12:26 pm

no nie wiem jakoś nie są do końca takiej jakości jak się spodziewaliśmy a zapłacone może 400zł taniej niż w kruku, ale i tak mi się podobają :) trochę przesadziłam pisząc "żałujemy" może na 10 rocznicę kupimy sobie nowe a te przetopimy w jeden
mała9364 - Sro Sie 12, 2009 7:45 am

My kupujemy w Yes tytanowe.Za 2 obrączki damy w granicach 800zł:)
joannakarolina - Czw Sie 13, 2009 11:51 pm

Nam najbardziej podobają się obrączki z apartu, cena 1240,20 zł za parę. Planujemy kupić w sierpniu.



Bella - Pon Lis 02, 2009 2:28 pm

Może przyda się komuś informacja, że obecnie w A&A jest promocja na tzw klasyczne wzory obrączek, koszt 1grama to 98zł a nie 150zł, wiec całkiem fajna promocja :) Para wyniosłaby gdzieś ok 800-900zł.
My weszliśmy z ciekawości do salonu na piotrkowskiej 46 i teraz rozważamy zakup obrączek juz teraz bo właśnie chcemy takie klasyczne z żółtego złota :)
Pan sprzedawca powiedział, ze październik i listopad pojawiają się promocje, bo jest to tzw. martw sezon więc jeszcze przejdziemy się do innych salonów zobaczyć jak to wygląda gdzieś indziej ;)

Magda M. - Sro Lis 04, 2009 4:10 pm
Temat postu: koszt obrączek
dwie klasyczne obrączki z żółtego złota 585, lekko zaokrąglone (w przekroju)
damska: rozmiar 9, 3 mm z 1 brylantem 0.02 ct, grawer z imieniem i datą ślubu
męska: rozmiar 19, 4 mm, grawer z imieniem i datą ślubu

koszt wykonania 840 zł (cena z lipca 2009)
jubiler Śliwiński Manufaktura (model C310 i C410)

Mroweczka - Czw Lis 12, 2009 4:13 pm

My dalismy 2030zl po 10% obnizce bo udało nam sie na nią trafic:)
http://www.apart.pl/pl/ob...e,Pocalunek,172
podobne do tych żłóte złoto i białe a ja mam brylant w Aparcie

klawdia - Pią Lut 05, 2010 7:47 pm

nasze 1350zł w Amica Styl w Galerii

w rzeczywistości dużo ładniejsze niż na zdjęciu ;)

...martusia.... - Pią Lut 05, 2010 8:35 pm

Informacje z tego tygodnia :D

Andrzej Roman, ul. Wigury 9, klasyczne obrączki - 120zł/g złota, nie bierze dodatkowo za robociznę
Domańscy, ul Rzgowska 2 - robocizna 150 zł + 75zł/g złota

ART DECO JUBILER - Pią Lut 19, 2010 3:44 pm

Przysłanie własnego złota do jubilera i zapłata za samą robocizne jest w sumie tańsza niż kupno gotowych obrączek,szczególnie tych sieciowych sklepów jubilerskich.
Misiak87 - Pią Lut 19, 2010 3:50 pm

Zwykłe, klasyczne obrączki 4 mm z grawerem, żółte złoto- 850 zł. Jubiler w Zgierzu "w podcieniach". :)
ART DECO JUBILER - Czw Mar 18, 2010 1:22 am

Ale przysyłaliście swoje złoto czy nie?? Bo jeśli tak,to cena za takie obrączki jest astronomicznie wysoka.
Misiak87 - Czw Mar 18, 2010 10:08 am

Nie mieliśmy swojego złota. 850 zł to dużo? W Aparcie chcieli 1300. Nie uważam, abyśmy przepłacili. :]
katrina - Czw Mar 18, 2010 1:13 pm

też nie uważam że to dużo, my zapłaciliśmy 900zł za 5mm, waga deczko ponad 9gram
wyszło 100zł za gram złota przy klasycznych obrączkach półokrągłych, w aparcie za 4mm ten sam model chcieli ponad 700zł za jedną

jeśli chodzi o inne obrączki - modele, to wtedy cena za gram złota idzie w górę

ogólnie rynkowo gram złota jest po min 120zł wzwyż....i to się już utrzymuje gdzieś około roku .... wiem bo dość często chodzę po jubilerach i sprawdzam ceny a w zeszłym roku kupowałam chrześnicy na komunię pierścionek, kolczyki i łańcuszek ze złota

a przykładowo w aparcie za mój pierścionek z cyrkoniami o wadze 3,6 zapłaciliśmy 860zł

Misiak87 - Czw Mar 18, 2010 2:25 pm

katrina napisał/a:
w aparcie za 4mm ten sam model chcieli ponad 700zł za jedną


No i to jest

ART DECO JUBILER napisał/a:
cena za takie obrączki astronomicznie wysoka


a nie nasze 850 zł (w końcu utargowane i tak do 800 zł) z grawerem i gwarancją, za obie.

Bez przesady, zwykła obrączka za mniej niż 400 zł? Podejrzane...

szaraczarownica - Czw Mar 18, 2010 2:31 pm

Misiak87 napisał/a:
Bez przesady, zwykła obrączka za mniej niż 400 zł? Podejrzane...

Zapłaciliśmy 500zł za dwie. W A&A.
7 miesięcy po ślubie dalej nie widzę w nich nic podejrzanego.

Misiak87 - Czw Mar 18, 2010 2:36 pm

500 zł! :O

A mogę zobaczyć Wasze obrączki?

szaraczarownica - Czw Mar 18, 2010 2:59 pm


Misiak87 - Czw Mar 18, 2010 3:37 pm

Rzeczywiście ładne, no i wyglądają na trwałe. :) Cena musi zależeć tak jak jest napisane wyżej od wagi, rodzaju złota, ale i sprzedawcy. ;) Swoją drogą ciekawe, że ludzie są w stanie zapłacić po 1300 i więcej za obrączki, które mogą mieć albo po 800 zł, albo nawet po 500. Czy w Aparcie złoto jest jakieś "bardziej cenne" :razz: , czy chodzi o renomę i posiadanie "obrączek z Apartu"?
agulka1989 - Czw Mar 18, 2010 3:50 pm

Dla mnie ceny w niektórych sklepach- Apart, Kruk itp są kosmiczne... zwykłe wcale nie jakieś mega wypasione obrączki potrafią kosztować po prawie 1500 złotych sztuka. Dla mnie to jakiś horror. My na szczęście mamy swoje złoto i liczymy na to, że uda nam się "zamknąć" w 1000 złotych za dwie obrączki.
Weira - Czw Mar 18, 2010 5:54 pm

Nasze 1500 za dwie :)
Elwirka1 - Czw Mar 18, 2010 8:38 pm

Nasze kosztowały 1900 (moja z czterema brylancikami)
kakonka - Czw Mar 18, 2010 11:23 pm

te co mi sie podobają tak się plasują od 1500 wzwyż ... i to nawet w tych małych sklepikach ...
aga22666 - Czw Kwi 08, 2010 12:53 pm

u nas moja tesciowa ma znajomego jubilera i to u niego zamowilismy obraczki. Łaczone zloto biale i zolte, grawer gratis. Mielismy swoje zloto wycenione na 500 zl i doplacilismy 400 zl, czyli 900 w sumie. Moim zdaniem dobra cena. Mam zdjecie, ale oczywiscie nie umiem dodac :oops:
Aga1986 - Czw Kwi 15, 2010 12:09 am

mieliśmy swoje złoto i koszt zrobienia 2 obrączek u Pana na Wigury 250zł :) + 60zł grawer :D
kakonka - Czw Kwi 15, 2010 8:18 pm

a nasze obrączki kosztują 1222 złote za dwie :)
Molly - Czw Kwi 15, 2010 10:26 pm

Nasze 817 zł w Apart - klasyka z białego złota 3 i 4 mm, grawer w cenie.
mała9364 - Pią Kwi 16, 2010 8:17 am

Nasze w Aparcie z białego złota kosztowały nas 1280zł grawer w cenie 8)
brawurka2910 - Pią Kwi 23, 2010 9:28 am

Nasze wymarzone kosztuja 2.500 ... :? Kurcze wydaje mi sie ze to trochę sporo.
Mamy dylemat :)

ART DECO JUBILER - Wto Maj 18, 2010 6:55 pm

No to już spora kwota.. A jakie to dokłdnie obrączki?? Z jakiego sklepu lub kolekcji?
Stokrotka812 - Pią Maj 21, 2010 2:23 pm

716zł za dwie klasyczne złote 5mm i 4mm :smile:
maryla - Pią Maj 21, 2010 8:14 pm

Nasze wybrane- Apart, za parę 1290, grawer gratis :)
Szerokość 5mm.

squirrel - Pią Maj 21, 2010 11:08 pm

Nasze obraczki wg ceny z Apartu mialy kosztowac 3500 zl, a u znajomego jubilera zrobilismy je za 1100 zł :)
kingakama - Wto Cze 01, 2010 7:45 pm

My chcemy przeznaczyć tak do 1500 -1700 za parę, raczej wybierzemy Apart - z tego co oglądaliśmy to mieli najładniejsze wzory w tej cenie.
maryla - Sro Cze 02, 2010 10:31 am

W tej cenie to już spokojnie znajdziecie ładne obrączki, teraz w Aparcie jest dużo wzorów w promocji. My też się zmieściliśmy w kwocie niecałych 1300 zł.
ryba - Czw Cze 03, 2010 11:41 am

My u Pana z Wigury zapłaciliśmy 500zł ( mieliśmy swoje złoto ). Wzór z Aparta 323.
DZTroll - Czw Cze 03, 2010 5:05 pm

najgorsze co można zrobić to iść do Aparta bądź kruka i tam kupować obrączkę, co do jakości nie będę się wypowiadać ale ceny sa straszne.

Ja podreptałem ze swoim zlotem do jubilera (na retkini) wybrałem sobie obrączkę z białego i żółtego złota + w damskiej brylant (z certyfikatem wszystko) i za usługę dałem 450zl i to żaden znajomy.
standardowe ceny u jubilerów jak się ornamentowałem to kolo 600zl. (z własnym zlotem)


najprościej pójść do aparat wybrać " o taka mi się podoba / taka chce mieć" poprosić o numer katalogowy, i podziękować ze teraz nie ma sie pieniędzy. A z numerem udać sie do jubilera (kogoś z prawdziwego zdarzenia z manufakturą, a nie gości co naprawia świecidełka cyna) gwarantuje ze nawet bez swojego złota obrączki będą o wiele tasze a wygląd identyczny.

A jak wiadomo na wesele każdy grosz się przyda.

chyba ze ktoś ma za dużo $$$ to niech robi jak chce to tylko rada

kingakama - Czw Cze 03, 2010 5:22 pm

Ja się boję kupować w mało znanym miejscu. Obrączki to zakup na całe życie przecież. A jak coś się będzie działo z obrączkami to co potem? Jakiś mały zakład dzisiaj jest jutro może go nie być.Poza tym jak będziemy zamawiać, to raczej przez internet - taką sytuacje mamy zawodowo- rodzinną:)sprawdziliśmy,że Apart nam przyśle , mają sklep internetowy.
A tak ciągle ciułać tą kasę to też mam już dosyć.Rozumiem na sukni oszczędzać, można wypożyczyć i oddać, ale na obrączkach - przecież to symbol, coś więcej niż pierścionek.

Malibuxxx - Nie Cze 06, 2010 5:11 pm

Ja place ok.1500 zl za obraczki.Sa one na stronie apartu wróz 605.
Amira - Pon Cze 07, 2010 11:19 am

my zamówiliśmy nasze obrączki u jubilera w poddebicach za 950zł :) mam z tamtąd pierścionek zaręczynowy i po 2 latach nic mu nie jest, a naprawde nie byl oszczędzany, bo noszę go non stop ;)
Moim zdaniem w duzych firmach (Apart,Kruk..) tak naprade polowe ceny płaci się za markę, bo taką samą obrączkę czy inną biżuterię można zrobić taniej u innego jubilera :wink:

kakonka - Pon Cze 07, 2010 2:54 pm

DZTroll napisał/a:
(...)gwarantuje ze nawet bez swojego złota obrączki będą o wiele tasze a wygląd identyczny.


nie koniecznie. W Zgierzu "przeszłam wszystkich jubilerów" ceny takie same jak w Aparcie- tych obrączek które nas interesowały, a było. było tez kilka wzorów z Yes - kilka stówek droższych niż w salonach jubilerskich tejże firmy.A u dwóch dodatkowo za grawer życzyli sobie opłatę. Dlatego nasze obrączki kupiliśmy w Aparcie :)

Hera - Pią Cze 25, 2010 10:20 pm

Wybrany przez nas wzór kosztował w Kruku około 2000 zł. Mieliśmy własne złoto więc zamówiliśmy obrączki na Wigury. Wykonanie kosztowało nas 500 zł; grawer 2,50 od znaku. Dziś je odebraliśmy i ... nacieszyć się nie możemy! Wyszły super! Szczerze polecamy tego jubilera, naprawdę zna się na rzeczy. (Przy okazji naprawił mi kilka sztuk złotej biżuterii i nie wziął za to dodatkowej opłaty.) :D
ART DECO JUBILER - Czw Lip 15, 2010 4:30 pm

Widzę, że już któraś osoba poleca tego jubilera. Dobrze, że takie informacje roznoszą się po tym forum.
Basia.83 - Pon Lip 19, 2010 11:22 am

My też jak kakonka mamy obrączki z Apartu, oryginalne, żadna kopia wykonana w niepewnym miejscu.Czasem na takim szukaniu oszczędności można stracić, a przecież obrączki to zakup na całe życie. Ja zamierzam swoją przekazać kiedyś córce, dlatego zależało mi żeby to była dobra jakościowo obrączka.
anooleczka - Pon Lip 19, 2010 11:34 am

No ciekawa jestem opinii osób, które miały robione obrączki na Wigury a maja je już jakiś czas. Chodzi mi o jakość.. powiem szczerze, ze też raczej będziemy oszczędzać, ale nie oznacza to, ze zamiast obrusu weźmiemy ceratę (mówię tu oczywiście w przenośni o wszystkim atrakcjach ślubno- weselnych).
Widzę, że dużo jest pozytywnych opinii o Panu Andrzeju z Wigury. Może się zastanowimy nad nim.

ART DECO JUBILER - Pon Paź 25, 2010 8:16 pm

Jakosc obrączek nie zawsze wyznacza ich cena,tym bardziej jeżeli dostarczasz własne złoto do jubilera:) Liczy się także dobrze wykonana praca oraz wzór obrączek.
anuszkaa - Nie Gru 19, 2010 11:51 am

my kupiliśmy za 790zl z własnym złotem, a cena u jubilera byla 2400
ART DECO JUBILER - Pon Gru 20, 2010 12:26 pm

Czyli znaczna różnica,zawsze warto dostarczac własne złoto,ponieważ wtedy wychodzi o wiele taniej. Płacimy w zasadzie za samą robociznę,nie za materiały.
kasieńka 85 - Sob Lut 26, 2011 12:19 pm

Odebraliśmy dzisiaj obrączki, zapłaciliśmy za całość 1270zł. Nie mieliśmy własnego złota (jego koszt to 90zł/1gr-5mm. obrączki ważyły niecałe 8gr plus "odpady" 10%, czyli razem ok. 8,7gr), do tego robocizna 450zł i grawer (1,5 za znak). Wzorowaliśmy się na modelu z katalogu Yes, gdzie jedna obrączka kosztowała 1200zł.
ART DECO JUBILER - Nie Mar 27, 2011 9:18 pm

A może wkleisz zdjęcia waszych obrączek i tych z salonu Yes? Moglibyśmy wtedy porównac w jaki sposób zostały wykonane i czy w ogóle jest jakaś różnica pomiędzy "oryginałami" i tymi waszymi :)
kasieńka 85 - Pon Mar 28, 2011 2:10 pm

Proszę zdjęcia, z góry przepraszam za ich jakość ale są robione tylko i wyłącznie po to, żeby wkleić je tutaj :)

[ Dodano: Pon Mar 28, 2011 2:15 pm ]
a i przeprasza za "niezgrabność" w dodawaniu plików;)

tomcia - Pon Mar 28, 2011 6:09 pm

kasienka_85. Barrrdzo ładne, są w 100% w moim stylu:) może cena wynikała z odrobinę niższej wagi..? są one soczewkowe?
kasieńka 85 - Pon Mar 28, 2011 7:17 pm

nasze obrączki nie są lżejsze, wprost przeciwnie ;) jeżeli pod pojęciem soczewkowym jest to, co myślę, że jest to tak, są soczewkowe ;)
tomcia - Wto Mar 29, 2011 4:49 pm

kasieńka 85 napisał/a:
nasze obrączki nie są lżejsze, wprost przeciwnie ;) jeżeli pod pojęciem soczewkowym jest to, co myślę, że jest to tak, są soczewkowe ;)

to super! 8) Yes i Kruk mają ceny z księżyca...
My za swoje w Jubi-Styl, firmy Łazur zapłacilismy 1350-8,6 g.

marlena89 - Pią Kwi 22, 2011 10:08 pm

Nasze zakupione w A&A, złoto łączone, szerokość 7 mm- 4000zł. :? Padłam jak usłyszałam cenę, ale żadne inne nie dorównywały jakością i wyglądem.
ART DECO JUBILER - Czw Cze 23, 2011 6:24 pm

Ale to drogo... Jeżeli zamawialibyście np u mnie to jest taniej a co do solidności to także nie można im niczego zarzucić i ręcze za to :)
Magdzik - Nie Lip 10, 2011 7:48 pm

Nam wyjdzie za obrączki z łączonego złota z Łazur około 1200zł jeszcze napiszę dokładnie jak odbierzemy ;)
martusiaaaaaa - Czw Lip 14, 2011 8:57 pm

My mieliśmy swoje zloto, ponad 13 gram, nasze obrączki ważą 8,7 grama i mają szerokość 4,5 mm, doplacilismy 370 zł z grawerem. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, są pożądnie wykonane i naprawdę dobrej jakości (w moim dzienniczku są zdjęcia)
martula_87 - Pią Lip 15, 2011 11:58 am

My też mieliśmy swoje złoto które prawie starczyło na nasze obrączki.
A płaciliśmy coś ok 800zł ze względu na 5 brylancików w mojej obrączce każdy po 100zł
ok250 zł robocizna a i grawer ok 50 zł.

Marcka - Pią Lip 15, 2011 1:58 pm

my również mieliśmy przetapiane własne złoto. Obrączki mamy z łączonego złota i płaciliśmy 396zł grawer gratis.
M_and_M - Pią Lip 15, 2011 2:00 pm

A&A białe złoto nierodowane szerokosc 5mm, w mojej 3 brylanciki, grawer w cenie. cena 2100 zł.

martula_87 napisał/a:
A płaciliśmy coś ok 800zł ze względu na 5 brylancików w mojej obrączce każdy po 100zł


brylanciki czy cyrkonie? zastanawia mnie cena :roll:

martula_87 - Pią Lip 15, 2011 11:00 pm

M_and_M napisał/a:

brylanciki czy cyrkonie? zastanawia mnie cena :roll:

Wiesz że ja nie rozróżniam tego ale dostałam certyfikat więc na co dostajemy certyfikat?

M_and_M - Sob Lip 16, 2011 12:33 pm

no skoro masz certfikat to pewnie brylanty :) po prostu uwazam, ze jak na brylanty to bardzo tanie. dlatego spytałam.
martula_87 - Sob Lip 16, 2011 12:36 pm

M_and_M napisał/a:
ze jak na brylanty to bardzo tanie. dlatego spytałam.

Wiesz co może nie znam się ale wiem że w jubistyle pani powiedziała 130 zł za jeden więc wydaje mi się że to wmiarę rozsądne ceny a my wkońcu robiliśmy obrączki u jubilera.

M_and_M - Sob Lip 16, 2011 1:46 pm

pewnie co jubiler to inne ceny ;) nie wiem, ile kosztują "standardowo" :smile:
M4rcysi4 - Nie Lip 17, 2011 9:40 pm

2410zł - waga prawie 11g, złoto łączone + 3 brylanty (3x 1,75mm), soczewkowe.
ola_82 - Pią Lip 22, 2011 1:04 pm

my zapłaciliśmy 1400 zł. za nasze obrączki, ważyły ok.10 g, nie mieliśmy swojego złota, robiliśmy je u jubilera na Jaracza, bardzo sympatyczny pan, szybko je zrobił i jesteśmy zadowoleni
aguuuunia44 - Nie Wrz 11, 2011 3:50 pm

My za nasze obrączki (żółte złoto, moja z trzema brylantami, męska tradycyjna) zapłaciliśmy 1393 zł po rabacie... w chwili obecnej złoto podrożało i te same obrączki kosztowały by nas o 600zł drożej...
ewa.krzys - Czw Sty 05, 2012 2:31 pm

Za nasze obrączki płacimy 1700 zł. Moja 5 mm, K. ma 6 mm. Klasyczne obrączki z żółtego złota.
Gahanova - Wto Lut 07, 2012 9:38 pm

Zaplacilismy rowno 2000 zl, obraczki maja po 6 mm, sa z laczonego zlota i moja ma 5 brylancikow.
Ogladalam niemal idetyczne w Aparcie, tam moja sama kosztowala ponad 2 tys., a byla z cyrkoniami. :o

tonika - Sro Lut 29, 2012 5:51 pm

My na 99% zamówimy w Konstantynowie u jubilera. Pan jest bardzo pomocny i wszystko mi objaśnił, bo nie znam się na złocie, nie wiem co i jak z tymi gramaturami itd, czy jest różnica w trwałości itd... Cena przy tym bardzo przyjemna bo powinniśmy się zamknąć w 1200 zł, ale planujemy tradycyjnie, bez udziwnień, szerokość 4 i 5. Jak już zamówimy napiszę jaka ostateczna cena za jakie gramatury. Grawerowanie także wliczone w cenę obrączki.
MałaMi - Sro Lut 29, 2012 7:59 pm

2030 zł, łączone białe i żółte złoto, ok. 10 g, Koliber.
agulka1989 - Sro Lut 29, 2012 8:05 pm

My mieliśmy swoje złoto więc za nasze obrączki (szer 9mm, para waży 20g) zapłaciliśmy 400 złotych :) A obrączki robiliśmy u pana Czarneckiego na Zgierskiej.


Alizze - Czw Mar 01, 2012 10:27 am

My miesliśmy swoje złoto więc zapłaciliśmy jedynie za robociznę 500zł Obrączki były robione na wzór z Apartu ogólnie jakieś 70% taniej niż w sklepie i grawer gratis :) ))
Goosiak - Pią Mar 09, 2012 8:26 pm

My też zebraliśmy nienoszone złoto i poszliśmy do jubilera żeby nam przerobił w kwietniu odbieramy :) zapłacimy około 650zł, i są takie jakie chciałam - a w sklepie za nie Pani powiedziała,że kosztują 3000zł i to jeszcze bez cyrkonii za które muszę dodatkowo zapłacić. Także trochę zaoszczędziliśmy. Popytajcie się rodziców, babć, dołóżcie coś od siebie i gotowe :) ) powodzenia w wyborze.
paula31991 - Wto Mar 13, 2012 9:15 am

U nas również przerabiane z własnego złota. Super rozwiązanie i rzeczywiście tańsze
MadMar - Wto Mar 13, 2012 5:00 pm

my także przetapiamy swoje złoto- wyjdzie okolo 500 zł z grawerem- takie same kosztują 2800, także oszczędność dość znacząca 8)
asia7 - Sro Mar 14, 2012 11:08 am

my zapłaciliśmy 1800 (bez swojego złota) u znajomego jubilera, w Aparcie nasz wzór kosztowałby nas dokładnie 2 razy tyle czyli ok 3600
Karolina1984 - Sro Mar 14, 2012 11:10 am

trochę obciach się przyznawać :smile:
My zapłaciliśmy z przesyłką 130zł :razz:
Srebrne z pozłacanym paskiem. Ale P się zupełnie nie podobają, ja mam mieszane uczucia :o

Morfii - Sro Mar 14, 2012 11:32 am

My płaciliśmy 520zł + swoje złoto na Żwirki... W cenie były 4 brylanciki w obrączce mojej żony :) Jak by odjąć cenę brylancików to robocizna wyszła jakieś 250zł + dożywotnia gwarancja :) No i w cenie już był grawer...
Coś takiego nam wyszło:

Flipomania.pl - Czw Mar 15, 2012 10:24 am

Karolina1984 napisał/a:
trochę obciach się przyznawać :smile:
My zapłaciliśmy z przesyłką 130zł :razz:
Srebrne z pozłacanym paskiem. Ale P się zupełnie nie podobają, ja mam mieszane uczucia :o


a gdzie kupiliście?

Karolina1984 - Czw Mar 15, 2012 10:57 am

Nieśmiertelny internet ............. w jakimś sklepie internetowym
nalinn - Nie Mar 18, 2012 7:54 pm

My płaciliśmy 1200 zł za białe złoto. W mojej są cyrkonie.
MadMar - Pon Kwi 02, 2012 7:48 pm

nasze obrączki kosztowały 360 zł z grawerem (mieliśmy swoje złoto), takie same w katalogu producenta (Swepol) 2800
demonka - Pią Cze 15, 2012 9:38 am

my również mieliśmy trochę swojego złota i dopłacamy ok. 1000 zł za model Yes (2500 zł) robiony u znajomego jubilera :)
tonika - Wto Cze 19, 2012 5:30 pm

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na tradycyjny wzór -żółte złoto, szer. 3 i 4. Zapłaciliśmy 1015 zł... Są piękne!
PaulinaS - Sro Cze 20, 2012 4:42 pm

Nasze obrączki z Apartu (wzór nr 416) kosztowały 2458 zł, ale na Targach Ślubnych dostaliśmy kupon z 10% zniżką, więc zapłaciliśmy dokładnie 2212,20 zł :wink:
AgaNika - Sro Cze 20, 2012 4:52 pm

My również robiliśmy obrączki z własnego złota, a ponieważ było go trochę więcej, resztę zostawiliśmy w rozliczeniu.
Są łączone - z przewagą białego złota. W sumie zapłaciliśmy za nie (grawer był gratis)... 56 zł :smile: Cały czas strasznie mi się podobają :)

Ma+Ma - Nie Lip 01, 2012 12:20 pm

My nasze obrączki kupiliśmy w Gold & Diamond Expert (nowy salon w Tesco na Widzewie). Weszliśmy tam przez przypadek, ale postanowiliśmy porównać kilka wzorów obrączek, na które patrzyliśmy w innych salonach i okazało się, że tam było najtaniej. Gorąco polecamy. Mają tam dużo wzorów, z którymi można zrobić praktycznie wszystko. Sami spędziliśmy tam ok godziny :) :)
kaczuszkaniunia - Pon Lut 25, 2013 11:58 pm

dziewczyny szkoda ze wczesniej tu nie zajrzalam bo ceny ktore podajecie mnie szokuja poniewaz ja chcialam po tanszej cenie u jubilera i mam klasyczne a moja jest z malym diamencikiem i wynioslo nas to 2000 zl
ana88 - Pon Kwi 22, 2013 7:45 pm

Nasze kosztowały coś ponad 1000 zł, żółte złoto, każda waży ok 5 gram, próba 375 w A&A, nie mieliśmy swojego złota :) grawer w cenie i dożywotnia gwarancja, zmniejszanie i powiększanie, polerowanie też w cenie :) Polecam :) )
Waldi87 - Sro Kwi 24, 2013 9:30 am

My mieliśmy swoje złoto i robiliśmy u Pana na Wigury (z czystym sumieniem możemy go polecić). Koszt robocizny 800 zł z diamencikiem. Wybraliśmy je z katalogu Aparta (tam kosztowały 3000 zł). Ważą prawie 13 gram i również mamy dożywotnią gwarancje polerkę powiększanie itp itd.
M4rcysi4 - Sro Kwi 24, 2013 4:09 pm

ana88 napisał/a:
ok 5 gram

Waldi87 napisał/a:
prawie 13 gram

GRAMÓW nie gram.
Nie mówimy 5 metr tylko 5 metrów. Człowiek uczy się całe życie :wink:

Paolina - Pią Lip 19, 2013 2:41 pm

509 zł (400 zł robocizna - 109 zł grawer). Próba 585. Klasyczny wzór. Mieliśmy swoje złoto.
kaledonia - Wto Wrz 03, 2013 12:43 am

A&A klasyczne, 4 mm,soczewkowe z białego złota, z grawerem w cenie ok 1400 zł za parę.
Blue89 - Nie Wrz 22, 2013 5:44 pm

My jeszcze nie mamy kupionych, ale chcemy wydać tak maksymalnie do 1500 zł za parę.Podoba mi się jeden wzór z Apartu z żółtego złota satynowanego.Co myślicie o takim rodzaju złota? Zdjęcia nie mam , chyba żebym poszukała w necie to wstawię.
M4rcysi4 - Nie Wrz 22, 2013 9:20 pm

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=9643 tu jest troszkę na temat satynowych.
Blue89 - Pią Paź 11, 2013 8:07 pm

To są te, które nam się podobają. Jutro jedziemy jeszcze raz je zobaczyć.

ola i lukasz - Sob Gru 21, 2013 5:32 pm

My daliśmy 1170 zł za zwykłe, klasyczne obrączki z żółtego złota, próba 585 (byłoby trochę drożej, ale oddaliśmy jedną starą obraczkę do przerobienia), rozmiary 10 i 19, waga ok. 6 g, szerokość 3,5 mm
Karollka - Nie Gru 22, 2013 8:20 am

za nasze obrączki zapłacilismy 540 zł, w mojej są trzy brylanciki, próba 585. Mieliśmy swoje złoto.
wielkidzien - Pon Lip 06, 2015 11:49 am

My wzieliśmy takie z grawerem, z białego złota i zapłaciliśmy 700zł za parę:)
Alzacja - Wto Paź 27, 2015 1:21 pm

Obrączki z żółtego złota, próba 585, 1700 zł, wyoblone, nie mieliśmy swojego złota - salon A&A, Port Łódź.
herbatnik - Wto Paź 27, 2015 3:22 pm

Za nasze obrączki(żółte złoto próba 585, proste, frezowane na brzegach, z grawerem) zapłaciliśmy 1300 zł.
Catylyn89 - Wto Paź 27, 2015 11:46 pm

700 zł za dwie obrączki 585, własne złoto :)
Aphotography - Pią Paź 30, 2015 11:17 pm

My kupiliśmy w aparcie, 1300zł. 3 tygodnie czekaliśmy na realizacje.
studentka - Sob Gru 12, 2015 6:04 pm

My też apart, białe złoto.Daliśmy niecałe 900 zł.
kajab - Pon Gru 21, 2015 1:44 pm

Klasyczna obraczka mojego emza, biale zloto, kosztowala 900zl, moja, cieniutka z 10 diamentami kosztowala 1600zl.

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_

LouCphR - Nie Sty 17, 2016 12:41 pm

Może lekki offtop, ale poleci ktoś sensownego jubilera w Łodzi?
yeahman - Sro Lut 03, 2016 7:25 pm

Lutomierska przy klonowej w pawilonach. Super ceny i złoto z domieszkami tak że wygląda jak nowe nawet po kilku latach


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group