Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Głupawki - To się nazywa WEJŚCIE państwa młodych :)

PaulinaS - Czw Sie 11, 2011 1:33 pm
Temat postu: To się nazywa WEJŚCIE państwa młodych :)
http://www.wykop.pl/link/...anstwa-mlodych/

:smile: :smile: :smile:

ewa.krzys - Czw Sie 11, 2011 1:56 pm

Fajne, śmieszne, dowcipne :) ale nie przeszłoby to w naszym kościele.
wiolancia - Czw Sie 11, 2011 2:40 pm

Ja też nie wyobrażam sobie takiego wejścia w którymkolwiek polskim kościele...
Pusiak - Czw Sie 11, 2011 3:00 pm

Dla mnie nieco przydługie, ale generalnie fajna rzecz, szkoda tylko że w Naszych polskich realiach chyba kompletnie nie do przeprowadzenia. No może przy dużej dozie szczęscia :)
Dosia_Zosia - Czw Sie 11, 2011 10:15 pm

A tu ciąg dalszy tej historii http://www.collegehumor.c...d-divorce-intro
ardillaroja - Pon Sie 15, 2011 7:40 pm

może i zabawne, ale ja bym tak nie chciała...
niem - Pon Sie 15, 2011 9:35 pm

haha, a miałam nie oglądać;)
lerata - Wto Sie 23, 2011 11:09 am

U nas w Kościołach nie do przejścia :p
monic_pawlak - Wto Paź 11, 2011 10:15 pm

za dlugie , i nie do zrobienia w naszych kosciolach.... ale calkiem ciekawe...
fuente - Sro Paź 12, 2011 3:25 pm

Haha... SUPER!
To się nazywa przyjaźń... żeby zrobić coś takiego dla przyjaciół w dniu ślubu :D
Od razu jakoś to rozładowuje cały stres i napięcie :D

Magdzik - Pon Paź 17, 2011 3:34 pm

Oglądałam to kiedyś. Fajny pomysł :D
kaczuszkaniunia - Wto Mar 12, 2013 6:10 pm

hmmmm fajne napewno nie ejst to stresujace :)
sss_ - Wto Mar 12, 2013 7:06 pm

faktycznie trochę za długie ale ogólnie ok ;)
Bryk - Sob Mar 23, 2013 11:39 pm

Dobre, ale dlugie :)


:)


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

Dorotka_ - Nie Mar 24, 2013 7:39 am

jak dla mnie to przegięcie. Nie jestem skrajnie wierząca, ale jednak kościół to kościół a nie pokaz mody czy dyskoteka.
PaulinaPS - Nie Mar 24, 2013 10:34 am

śmieszne, wprowadza całkiem inny nastrój takie wejście, nie ma takiej napiętej atmosfery. Mi się podobało :)
Juska - Sro Mar 27, 2013 8:37 am

Zgodzę się z niektórymi z Was, że pomysł jest nie do zrealizowania w polskim kościele, ale....
Kto mówi, że to musi być kościół? Zawsze można zaskoczyć gości już na sali weselnej - na przykład niezapomnianym pierwszym tańcem :D

http://www.youtube.com/watch?v=8o9lOCh_XvI

lub grupowym :)

http://www.youtube.com/watch?v=BbiedQdlbhk

:smile:

selene999 - Sro Mar 27, 2013 9:49 am

Strasznie fajny pomysł na wejście! Bardzo pozytywny - afirmujący ślub, przyjaźń.
Szkoda właśnie że nasz Polskie kościoły są tak skostniałe i zdewociałe, że taka sympatyczna akcja by nie przeszła...

Ja osobiście planuję na wejściu nie korzystać z organisty, nie będzie nudnej muzyki, kościelnej pompatyczności - planuję wykorzystać muzykę z filmu o podniosłym motywie i ksiądz na szczęście jest przychylny

samanda - Pon Kwi 29, 2013 2:17 pm

Fajne pomysły :) Trzeba mieć też sporo odwagi na takie tańce :D Ale jak wesele to wesele :)
krokodile1 - Wto Cze 25, 2013 2:00 pm

oj tam jakaś rewelacja to nie było - całe życie się wokół zabawy kręci może czas zachować powagę xD
pilszka - Wto Lut 25, 2014 10:49 pm

Nie wiem czy w Polsce to by przeszło :P
tyrko - Pią Mar 14, 2014 10:28 am

krokodile1 napisał/a:
oj tam jakaś rewelacja to nie było - całe życie się wokół zabawy kręci może czas zachować powagę xD

Tylko po co? :D

Pomysł zabawny, ale jak dla mnie troszkę nie na miejscu

Rusałka_Maja - Pią Mar 14, 2014 10:38 am

Troszkę przydługie - ale mimo wszystko mi się podobało - cały czas uśmiechałam się oglądając i zgadzam się całkowicie z koleżanką, że..

selene999 napisał/a:
Strasznie fajny pomysł na wejście! Bardzo pozytywny - afirmujący ślub, przyjaźń.
Szkoda właśnie że nasz Polskie kościoły są tak skostniałe i zdewociałe, że taka sympatyczna akcja by nie przeszła...



Ja rozumiem, że to sakrament i trzeba być skupionym itd, ale ślub to wesoły dzień - wesołe wydarzenie, a na niektórych jak się bywa ma się odmienne zdanie..

tygrysek7773 - Pią Mar 14, 2014 8:04 pm

Jak tam kto lubi. Ja bym się na coś takiego nie zdecydowała, dla mnie to była najbardziej uroczysta chwila w życiu, czas na zabawę był na weselu. Ale u kogoś mogłabym z przyjemnością popatrzeć :D
Pandora - Sro Maj 21, 2014 9:36 am

Eeee myslałam, że będzie lepsza choreografia :D
ula87 - Wto Wrz 16, 2014 10:01 am

haha dobre :D
karolina84 - Wto Wrz 16, 2014 10:35 am

tygrysek7773 napisał/a:
Jak tam kto lubi. Ja bym się na coś takiego nie zdecydowała, dla mnie to była najbardziej uroczysta chwila w życiu, czas na zabawę był na weselu. Ale u kogoś mogłabym z przyjemnością popatrzeć :D


:D
Dokładnie to samo pomyślałam po obejrzeniu filmiku :)

sreg - Pon Lis 24, 2014 3:25 pm

Jak kto lubi, dla mnie podobnie jak dla niektórych - trochę przesada :-) ale to Para ma się dobrze bawić i to oni są najważniejsi w tym dniu :wink:


edit: usunięte niedozwolona reklama z podpisu - ppola

Volker - Pon Wrz 21, 2015 10:39 am

Sory, ale beznadzieja... W każdym razie takie rzeczy nie w Kościele i nie w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pewnie zaraz stwierdzicie, że staroświecki gość, ale ślub i te instytucje zasługują na szacunek.
Sycylijka - Wto Wrz 29, 2015 9:16 am

Mnie się to nie podoba. Kościół nie jest miejscem na tandetne szopki. Na weselu spoko, ale nie w Kościele.
Jagódka01 - Sro Wrz 30, 2015 11:49 pm

Fajne :) Jeśli młodzi czegoś takiego chcieli to dlaczego nie. :) Choć bardziej podobają mi się jakieś szalone wygibasy na pierwszy taniec. :D
Moniq25 - Sro Lis 04, 2015 5:35 pm

nie odważyłabym się
kamylka - Pon Lis 30, 2015 6:00 pm

to wejście młodych z 1 linka wymiata!!
co za ludzie!
Ale goście też fajnie zareagowali, nie było oburzenia tylko uśmiech i doping..
myślę ze u mnie w rodzinie takie wejście wywołałoby oburzenie w starszej części gości

AngelinaW - Pon Sty 04, 2016 11:33 am

Mnie się to nie bardzo podoba ale co kto lubi. Wolę śluby w romantycznym klimacie ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group