Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - wkładki/bileciki do zaproszeń - gdzie??

nezabravka - Pią Sie 12, 2011 11:38 am
Temat postu: wkładki/bileciki do zaproszeń - gdzie??
potrzebuję zamówić gdzieś wkładki do zaproszeń z informacją o przyjęciu weselnym, nie wiecie gdzie można coś takiego znaleźć/zamówić/kupić??
wszędzie widzę jedynie takie z wierszykami o kuponach lotka zamiast kwiatków albo inne w tym typie:( ale nie takich szukam...

Magdzik - Pon Sie 22, 2011 9:08 am

Ja jak na ślub cywilny kupowałam zaproszenia, to już w zaroszeniach były dołączone karteczki z miejscem na wpisanie gdzie się odbędzie przyjęcie i numer telefonu. Może poszukaj też zaproszeń gotowych, a nie będziesz szukać oddzielnie kartek?
nezabravka - Pon Sie 22, 2011 11:46 am

rzecz w tym, że zostało nam zaproszeń na sam ślub, a brakło ślubno-weselnych i chcieliśmy je wykorzystać dodając do ślubnego zaproszenia bilecik z informacją o przyjęciu weselnym... pewien pomysł już mamy, zobaczymy czy się uda zrealizować:)
Magdzik - Pon Sie 22, 2011 3:34 pm

A jak takie bileciki byś sama zrobiła na kompie i wydrukowała?
nezabravka - Pon Sie 22, 2011 10:26 pm

to była moja pierwsza myśl, ale niestety drukarka nam odmówiła współpracy:( muszę iść do znajomego punktu i tam podziałać w temacie:)
Pit_20 - Czw Gru 01, 2011 10:42 pm

Wkładki do zaproszeń to ciekawa sprawa
Doriart - Sob Gru 03, 2011 12:51 pm

Na takich wkładkach można też mieć wydruk: dojazdu do kościoła, dojazdu na przyjęcie weselne z mapką lub namiarami GPS, prośbe o potwierdzenie przybycia
waleczna83 - Czw Gru 29, 2011 1:00 pm

na żeromskiego obok policji(naprzeciwko Wamu) jest drukarnia, tam spokojnie coś takiego zrobią, ceny chyba też mieli w miarę przystępne, niestety nie pamiętam jak firma się nazywa

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group