Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Ślub konkordatowy - kościół św. Archaniołów Rafała i Michała - Aleksandrów Łódzk

oreska - Sob Sie 13, 2011 11:23 pm
Temat postu: kościół św. Archaniołów Rafała i Michała - Aleksandrów Łódzk
chodzi mi dokładnie o kościół św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim ul. Wojska Polskiego 3 - czy ktoś się orientuje jaki jest koszt pozwolenia na ślub w innej parafii?? czy robią tu jakieś problemy jak chce się uzyskać takie pozwolenie?
pozdrawiam

agatka11 - Czw Cze 27, 2013 1:12 pm

Ja brałam ślub w tym kościele- niedawno przeszedł remont - jest jasny, pięknie odmalowany i położony jasny marmur, co na filmie dobrze wyglądało. Przesympatyczny ksiądz, a na ślubie śpiewał zespół, który załatwił nam młody organista - dziękuję wszystkim.
Yen_na - Pią Paź 18, 2013 1:19 pm

Byłam dwa razy w tym kościele, księża bardzo mili, nie robili żadnych problemów pod względem dokumentów i spraw cywilnych.
Poza tym po remoncie rzeczywiście przedstawia się imponująco :)

Pinova - Sro Gru 03, 2014 2:08 pm

Ja tez tu będę ślubować. Jest to nasza wspólna parafia i nie ma po prostu innej opcji :)
wallflower - Sro Lip 06, 2016 4:41 pm
Temat postu: sprawy organizacyjne w kościele
czy ktoś wie jak wygląda organizacja dekoracji na ślub? kiedyś były tu siostry zakonne dekorujące, a obecnie chyba trzeba poszukać samemu firmy zewnętrznej?
pytam bo od różnych osób, biorących w niewielkim odstępie czasu od siebie ślub w tym kościele, słyszałam różne opinie, raz że jest pani którą trzeba mieć bo nie wolno innej, a raz że można wziąć dowolną kwiaciarnię


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group