Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Celebrytki na ślubnym kobiercu

justinaa - Wto Sie 23, 2011 10:20 pm
Temat postu: Celebrytki na ślubnym kobiercu
ponieważ większość mniej i bardziej znanych "celebrytów" dzieli się chętnie z mediami swoim ślubem, ciekawa jestem, jak podobają Wam się ślubne kreacje znanych postaci :)
a "zainspirował" mnie ostatni weekend, kiedy to na ślubnym kobiercu stanęła
Paulina Sykut



oraz uczestniczka Top Model Marta Szulawiak




w wakacje za mąż wyszła też Agnieszka Popielewicz



oraz Kamila Boruta, chociaż NIE mam pojęcia, co to za pani :D ale podoba mi się jej ślubna stylizacja, jej męża zresztą też



a Wam która panna młoda podoba się najbardziej?
:)

=MiLi= - Wto Sie 23, 2011 10:36 pm

Wszystkie poza Pauliną Sykut mi się podobają :) Marta Szulwiak ma niezbyt dobrze dopasowaną sukienkę w biuście, ale jest w ciąży, więc mógł Jej nagle szybciej urosnąć ;)
A Paulina Sykut kieckę ma moim zdaniem za krótką, za małą, buty i wiązankę z innej kompletnie parafii... jakiś ten look w ogóle nie przemyślany.

niem - Wto Sie 23, 2011 10:39 pm

ja wybrałabym góre sukni Agnieszki - gorset, dół - modelki Marty
kwiaty i fruzurę - Pauliny Sykut + może jakiś welon
a pana młodego to od Kamili Boruty - czyli Marcina Hycnara
od każdej Pani coś;)

Dosia_Zosia - Wto Sie 23, 2011 11:54 pm

To ja jeszcze dodam modelkę Anję Rubik,która miała ślub 16 lipca br.





[ Dodano: Sro Sie 24, 2011 12:22 am ]
justinaa napisał/a:
a Wam która panna młoda podoba się najbardziej?

No cóż,ja jestem bardzo surowa jeżeli chodzi o suknie i powiem,że suknia Kamili Boruty(tak na marginesie-aktorki) najbardziej się nadawała,żeby w niej wejść do kościoła, jeszcze tylko jakieś bolerko i już byłoby super. Suknie Pauliny Syku i Anji Rubik-zdecydowanie za krótkie, Marty Szulawiak - z biustem na wierzchu i rozsznurowaniem aż do pasa w życiu bym nie weszła do kościoła :roll: Agnieszki Popielewicz - trochę pospolita,właściwie typowa beza.

PositiveAga - Sro Sie 24, 2011 12:25 am

to ja jeszcze dorzucę Joannę Liszowską w kontrowersyjnej sukni


Hellen - Sro Sie 24, 2011 12:32 am

Sykut miała za krótka sukienkę z przodu, zresztą jak dla mnie to ma jednak za grube nogi do takiej sukni - przynajmniej w tej długości.
Kamila Boruta ma śliczną wiązankę, ale suknia jest niezbyt udanej długości. Za to jej mąż Marcin Hycnar wygląda super :)

PositiveAga - Sro Sie 24, 2011 12:52 am

jeszcze Reni Jusis



Kasia Cichopek



Małgorzata Kożuchowska

ewa.krzys - Sro Sie 24, 2011 7:12 am

Z tych wszystkich najbardziej podoba mi się Małgosia Kożuchowska, elegancko, skromnie i pięknie :) Suknia Pauliny Sykut bardzo mi się nie podoba, nie lubię w ogóle sukienek krótkich, a Anja Rubik wygląda jakby z łóżka dopiero co wstała.

Poczekajmy dziewczyny jeszcze na suknię Kim Kardashian :P

MlodaGaska - Sro Sie 24, 2011 8:35 am

ewa.krzys napisał/a:
Poczekajmy dziewczyny jeszcze na suknię Kim Kardashian :P


Proszę :)

niem - Sro Sie 24, 2011 9:59 am

Avril Lavigne

ewa.krzys - Sro Sie 24, 2011 10:54 am

Nie zapominajmy o Kate Moss

MlodaGaska - Sro Sie 24, 2011 11:44 am

"najskromniejszy" strój ślubny ;)

Pamela Anderson i Kid Rock


Michał i któraś z kolei żona


ewa.krzys - Sro Sie 24, 2011 12:28 pm

Pink

I inne suknie ślubne gwiazd http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=9673
Powiem Wam, że moim zdaniem większość tych sukien jest ble ... :P

Dosia_Zosia - Sro Sie 24, 2011 12:42 pm

I jeszcze tegoroczne książęce śluby
Kate Middleton

Charlene Wittstock


Karola5 - Sro Sie 24, 2011 3:40 pm

Ja oglądałam krótki filmik ze ślubu Pauliny Sykut i zaintrygowało mnie czemu ciągle podciągała sukienkę na biuście. Wyglądało to okropnie, jak ciągle podciągała żeby jej coś nie wyszło na wierzch - czy zdając sobie sprawę z tego że są osobami publicznymi, nie powinny dobrze dopasować sukni? Nie wspominając o Liszowskiej, której biust się wylewa..
paulinkaaMU - Sro Sie 24, 2011 7:21 pm

Dla mnie zdecydowanie najlepiej wyglądała Kożuchowska - klasycznie, elegancko, ponadczasowo :) Fajna sukienka Reni Jusis - tyle, że ona sama w niej koniecznie (mocno uwydatnione wystające kości).

Popielewicz - czyżby suknia Zienia? Jakoś bardzo przypomina mi pudrową suknię, w której wystąpiła A.Bachleda - Curuś :wink:
Sykut - czy ta suknia jest na nią za mała? Góra fatalnie, a dół za krótki :roll:

p.s. Zauważyłyście, że wszystkie bukiety są białe albo w tonacji biało-zielonej? (oczywiście nie licząc ewenementu Pani Wiśniewskiej i oryginalnego bukietu Kożuchowskiej)

niesia2708 - Sro Sie 24, 2011 7:53 pm

I jeszcze Łukasz Płoszajski:



Z powyższych podoba mi się sukienka Reni Jusis- jakoś mi do niej pasuje ;) Podobnie z Kożuchowską ;) ;) No i Pink- można by było podejrzewać o coś bardziej szalonego, ale ta sukienka mi się podoba :) :)
Natomiast sukienka Popielewicz nie podoba mi się wcale....beznadziejna długość i do tego te buty :roll:
:roll:

e_linka2 - Sro Sie 24, 2011 8:44 pm

Szczerze mówiąc, żadna z sukien jakoś szczególnie mnie nie zachwyciła. Najbardziej ta Małgosi Kożuchowskiej.
Jeśli chodzi natomiast o fryzurę to uważam że Charlene Wittstock miała przepięknie ułożone włosy.

justinaa - Sro Sie 24, 2011 9:22 pm

oj tak, żona Płoszajskiego wyglądała naprawdę ... "szałowo" :smile: natomiast przepięknie wyglądała Kate Moss, a Pink widać, że nadąża za trendami, bo ma czarne dodatki, a suknie Popielewicz, Cichopek i Liszowskiej w sumie bardzo do siebie podobne
ava - Czw Sie 25, 2011 11:29 am

Pamela jest poza konkurencją :D

Dorzucę jeszcze parę zdjęć:

Salma Hayek


Daria Widawska


Agnieszka Szulim


Małgorzata Socha


Grace Kelly


Chelsea Clinton

turecik - Czw Sie 25, 2011 1:12 pm

paulinkaaMU napisał/a:
Dla mnie zdecydowanie najlepiej wyglądała Kożuchowska - klasycznie, elegancko, ponadczasowo
zgadzam się w 100%, również podobał mi się suknia M. Sochy chociaż troszkę za skromna, inne suknie to jakaś masakra (mają tyle kasy, a takie paskudne suknie wybierają i zakładają :eek: )
niem - Czw Sie 25, 2011 1:23 pm

może jeszcze Beckgamowie


oraz serialowy ślub BH90210

M4rcysi4 - Czw Sie 25, 2011 5:22 pm

Dla mnie zdecydowany nr jeden to Chelsea. Jej suknia to moje marzenie :]
Najgorsze to Liszowska (co za koszmar) i żona Łukasza. Jeszcze trochę nie na miejscu jest zdecydowanie za krótka suknia Pauliny Sykut, ale żeby ona miała
Hellen napisał/a:
za grube nogi do takiej sukni
to mnie tym Hellen zabiłaś :smile:
ava - Czw Sie 25, 2011 5:33 pm

M4rcysi4 napisał/a:
Dla mnie zdecydowany nr jeden to Chelsea.
Mnie też się podoba jej stylizacja, poza tym świetnie wyglądały także Reni Jusis i Małgorzata Kożuchowska (choć uważam, że do jej sukni przydałaby się większa "klataka piersiowa" 8) ).

Małgorzata Socha ślicznie, ale dla mnie też
turecik napisał/a:
troszkę za skromna


No i suknia Grace Kelly, kiedyś uważałam tę suknię za idealną, ona wyglądała przecudownie, dlatego właściwie tylko ją widzę w tej sukni :)

[ Dodano: Czw Sie 25, 2011 5:38 pm ]
M4rcysi4 napisał/a:
suknia Pauliny Sykut, ale żeby ona miała
Hellen napisał/a:
za grube nogi do takiej sukni
to mnie tym Hellen zabiłaś :smile:

Może na tych zdjęciach nie widać, a może przed ślubem schudła, ale ona mimo zgrabnych nóg, ma dziwnie masywne uda :roll:


Kati - Czw Sie 25, 2011 5:39 pm

ava napisał/a:
No i suknia Grace Kelly, kiedyś uważałam tę suknię za idealną, ona wyglądała przecudownie, dlatego właściwie tylko ją widzę w tej sukni
na tamte czasy może - dziś absolutnie nie - zwłaszcza dół. Mnie się nie podoba.

Ubrałabym się w suknię Kożuchowskiej, Sochy, Jusis i Kate Middleton.

Frezja1980 - Czw Sie 25, 2011 5:43 pm

moim zdaniem Sykut wyglądała pięknie ale ta stylizacja może niekoniecznie na ślub kościelny :smile: natomiast żona Płoszajskiego...no cóż są gusta i guściki :mrgreen:
Kati - Czw Sie 25, 2011 5:52 pm

Sykut? Suknia aż nieprzyzwoita, a ja specjalnie pruderyjna nie jestem. Za mało na górze, za mało (o wiele!) na dole. Hmmm jak dla mnie - ABSOLUTNE NIE ;)
Hellen - Czw Sie 25, 2011 11:01 pm

Właśnie chodziło mi o to że Sykut ma masywne uda bo całe nogi nie są grube. No i przy tej długości jej sukienki to nie wyglądało dobrze. Na pewno w sukienkach do kolan wygląda świetnie.
Ambrozja - Pią Sie 26, 2011 9:31 am

Wiecie co? Tak patrzę na te suknie gwiazd i podobają mi się pojedyncze. A przecież każda z tych pań ma na tyle kasy, żeby kupić sobie suknię, która byłaby chociaż dobrze dopasowana do figury. Nie mówiąc już o tym, że większość z nich ma swoich stylistów. No i lustra w domu chyba też mają :smile:
Kati - Pią Sie 26, 2011 12:08 pm

Hellen napisał/a:
Sykut ma masywne uda bo całe nogi nie są grube. No i przy tej długości jej sukienki to nie wyglądało dobrze
a ja uważam, że niezależnie od tego jakie kto ma nogi - taka długość jest niedopuszczalna. I już :)
gosza - Pią Sie 26, 2011 9:45 pm

Jej Paulina Sykut jak dla mnie ma świetne nogi :wink: powaga wręcz idealne jak dla mnie, zgrabne, a już napewno nie grube ! aż zasięgnęłam rady mojego M i on też cytuje..."myślę, że nie ma gdubych nóg".... :) Liszowska trochę przesadziła z wystającym biustem, z pewnej perspektywy pewnie można było jej tam zajrzeć hehe
Rubki tragedia podobnie jak żona Płoszajskiego ( wygląda niepoważnie :) ). Kate wyglądała ślicznie tylko mnie wkurza ten kształt biustu, gorset w takie stożki nie wygląda ładnie, gdyby był ładnie zaokrąglony było by extra :wink: Pink też fajnie wyglądała. Numer jeden dla mnie Popielewicz i Szulawiak, choć to suknie nie w moim guście ich stylizacje podobają mi się najbardziej :)

usunęłam powtarzającą się wypowiedź Kati


[ Dodano: Pią Sie 26, 2011 10:23 pm ]
jeszcze kilka i ja dorzucę :)








celine dion troszke chyba przesadziła :)

wiolancia - Pią Sie 26, 2011 11:21 pm

To jeszcze cosik ode mnie...




niem - Sob Sie 27, 2011 10:35 am

wiolancia,a kto to jest na drugim zdjeciu?
ppola - Sob Sie 27, 2011 10:48 am

niem, Michał Żebrowski z żoną :cool:
Kati - Sob Sie 27, 2011 10:54 am

Fajna sukienka - tylko te sandałki :roll:
wiolancia - Sob Sie 27, 2011 10:58 am

Suknia żony Żebrowskiego podoba mi się najbardziej tylko no właśnie te sandałki są bleee!
Malena - Sob Sie 27, 2011 4:19 pm

chelsea clinton wymiata w swojej Verze, cudo!

i bardzo podoba mi sie suknia Pink od Monique Luhillier czy jak to sie tam pisze. sliczna.

Paulina Sykut przegiela z dlugoscia, jest szczupla, a w tej sukni wyglada grubo i bez klasy.

Agnieszka Popielewicz miala suknie zaprojektowana przez firme Angel chyba, jaka zaprzyjazniona projektantka jej robila, nie jest to Zien na pewno. Suknia mi sie podoba, ma ladne falbany, ladnie sie uklada.

Grace Kelly to ponadczasowe piekno.

niesia2708 - Nie Sie 28, 2011 10:45 am

ewa.krzys napisał/a:
Poczekajmy dziewczyny jeszcze na suknię Kim Kardashian :P






Moim zdaniem wyglądała pięknie :)

melinda - Nie Sie 28, 2011 11:36 am

dla mnei suknei Agnieszki Popielewicz i żony A.Boruta pierwsza klasa... :cool:
Agu24 - Nie Sie 28, 2011 2:14 pm


niem - Nie Sie 28, 2011 7:52 pm

Gwen Stefani, ciekawe różowe zakończenie, w życiu nie wpadłabym na to
justinaa - Nie Sie 28, 2011 7:54 pm

a jeszcze mi się przypomniało, że baardzo podobała mi się Jennifer Lopez w trakcie któregoś ze swoich ślubów :)


a tutaj jeszcze Fergie i jej boski mąż :P



niesia2708 - Pon Sie 29, 2011 1:08 pm

I jeszcze parę z onet.pl:
Monika Richardson


Magdalena Soszyńska i Paweł Michno


Przemysław Sadowski i Agnieszka Warchulska


Magda Modra i Marek Krupski


Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko

ppola - Pon Sie 29, 2011 1:16 pm

Magda Modra ma niezłe nóżki 8) a w stylizacji Fergie mimo że była całkiem ok najbardziej podoba mi się mąż 8)
Kati - Pon Sie 29, 2011 1:24 pm

A kto to Magda Modra?

hmm dla mnie wygląda poprostu KOSZMARNIE :twisted:

Hellen - Pon Sie 29, 2011 2:07 pm

Najgorsze jest to jak ta Magda Modra stoi - chodzi mi oczywiście o nogi (jak można tak stać szeroko), bo nóżki to ma niezłe. Sukna jak dla mnie okropna...
szaraczarownica - Pon Sie 29, 2011 2:09 pm

Kati napisał/a:
A kto to Magda Modra?

Dołączam się do pytania :)

ppola - Pon Sie 29, 2011 2:17 pm

Kati napisał/a:
A kto to Magda Modra?

wygooglałam na Wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Magdalena_Modra

Kati - Pon Sie 29, 2011 2:20 pm

Acha ;)

no niemniej jednak dla mnie pomyłką jest ten jej strój

a jako była modelka powinna umieć stać? no błagam ;)

Hatifnatka - Pon Sie 29, 2011 2:41 pm

nie znam Magdy Modrej, ale jak ona fatalnie stoi! no i suknia to też jak dla mnie koszmarek :eek:
justinaa - Pon Sie 29, 2011 10:05 pm

oj tak, Magda Modra wyglądała koszmarnie no i te nóżki, wygląda jakby nosiła rozmiar buta co najmniej 42 :D
ale strój jej męża jak dla mnie też fatalny

[ Dodano: Pon Sie 29, 2011 11:38 pm ]
a właśnie wyczytałam na Kozaczku ;P że w weekend ślub wzięła także aktorka Sylwia Gliwa
na zdjęciach kiepsko widać suknię, ale i tak, po tej aktorce, która ostatnimi czasy miała na swoim koncie same świetne i odważne stylizacje, spodziewałabym się czegoś więcej



Dosia_Zosia - Wto Sie 30, 2011 12:16 am

Tu troszkę lepiej widać suknię, w każdym razie górę

paulinkaaMU - Wto Sie 30, 2011 12:33 am

Elizabth Taylor,

Cindy Crawford,

Nicole Kidman,


I te filmowe:
Carrie Sex and the city

Wojny ślubne

ahhh ta Vivienne Westwood... 8)
i to też jej dzieło - suknia ślubna Dity von Teese


i jeszcze Beyonce w ostatnim klipie Best I ever had


Dosia_Zosia - Wto Sie 30, 2011 12:51 am

Weronika Marczuk i Cezary Pazura

Anja Orthodox i Mariusz Kumala

Dorota Zawadzka i Robert Myśliński

Mateusz Damięcki i Paulina Krogulska

niesia2708 - Wto Sie 30, 2011 10:51 am

Książęcy ślub w Niemczech:


Osobiście sukienka mi się nie podoba :-?

justinaa - Wto Sie 30, 2011 10:50 pm

i jeszcze Kim Kardashian, która miała nie jedną, a ... trzy suknie ślubne, wszystkie autorstwa Very Wang

no. 1

no. 2 and no. 3



[ Dodano: Wto Sie 30, 2011 11:25 pm ]
koronkowa suknia i ciekawe nakrycie głowy Lily Allen



a jeszcze z naszego "podwórka"

Katarzyna Herman, moim zdaniem wyglądała świetnie


Frezja1980 - Sro Sie 31, 2011 8:22 am

Hellen napisał/a:
Najgorsze jest to jak ta Magda Modra stoi

Kati napisał/a:
a jako była modelka powinna umieć stać?

Hatifnatka napisał/a:
ale jak ona fatalnie stoi!

a mnie sie od razu skojarzyła z...tym panem :smile:

anooleczka - Sro Sie 31, 2011 2:44 pm

Frezja1980 napisał/a:
Hellen napisał/a:
Najgorsze jest to jak ta Magda Modra stoi

Kati napisał/a:
a jako była modelka powinna umieć stać?

Hatifnatka napisał/a:
ale jak ona fatalnie stoi!

a mnie sie od razu skojarzyła z...tym panem :smile:

Dajcie spokoj wyglada fatalnie....



Alicja Janosz i Bar­tosz Niebielecki


Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz


[ Dodano: Sro Sie 31, 2011 2:52 pm ]
Wlasnie przeczytalam, ze Prokop sie ozenil.... podobno w Portugalii

niesia2708 - Sro Sie 31, 2011 3:35 pm

Sukienka Alicji sama w sobie brzydka nie była moim zdaniem. Ale ta fryzura- okropna. Za duża w stosunku do tej jej małej twarzy.
A tu sukienka w całości:

ewa.krzys - Sro Sie 31, 2011 6:35 pm

Rzeczywiście, sukienka ciekawa i Alicja wygląda w niej bardzo elegancko :)
Kendra Wilkinson z mężem


niem - Pon Wrz 05, 2011 10:55 am



więcej zdjeć i opis na stronie

antonka - Pon Wrz 05, 2011 10:59 am

Ładna suknia i bukiecik
Dosia_Zosia - Wto Wrz 06, 2011 6:01 pm

Łukasz Podolski(piłkarz grający w reprezentacji Niemiec) i Monika Puchalska


gosza - Wto Wrz 06, 2011 6:06 pm

Dosia_Zosia napisał/a:
Łukasz Podolski(piłkarz grający w reprezentacji Niemiec)


Wyglądał całkiem nieźle :)

[ Dodano: Wto Wrz 06, 2011 6:10 pm ]

Dosia_Zosia - Wto Wrz 06, 2011 6:12 pm

Kinga Rusin, bardzo ładnie wyglądała, moja siostra miała podobną suknię :)
M4rcysi4 - Sro Wrz 07, 2011 5:59 pm

Oooo... suknia Moniki P. baaardzo mi się podoba ;)
Dosia_Zosia - Nie Wrz 18, 2011 10:26 pm

Wczorajszy ślub Barbary Mularczyk(czyli serialowej Mariolki Kiepskiej) i Rafała Potockiego



M4rcysi4 - Nie Wrz 18, 2011 11:02 pm

Też oglądałam dziś te zdjęcia i Basia jest taka niepodobna do siebie, może dlatego, że troszkę się jej przytyło?
kinix21 - Sro Wrz 21, 2011 4:53 pm

tak mi się przypomniało:
Dominika Kulczyk- Lubomirskiej z mężem, odnawianie przysięgi po 10latach




tulipan87 - Sro Wrz 21, 2011 5:08 pm

No to jeszcze zdjęcia z ślubu córki aktora Zbigniewa Buczkowskiego ( tatuś zdecydowanie przesadził z opalaniem :? )



Dosia_Zosia - Nie Wrz 25, 2011 2:42 pm

Wczorajszy ślub Kamila Zalewskiego(syn właścicieli cyrku Zalewski) i Anety Pecyny




widać,że suknia jest bardzo podobna do tej,którą miała Kate Middleton,ogólnie ok choć wg mnie ciut za wysoko jest upięty welon i bukiet jest troszkę źle dobrany,sprawia wrażenie bardzo ciężkiego.

ewa.krzys - Pon Wrz 26, 2011 7:18 am

Sukienka Anety nawet mi się podoba, ale tak jak napisała Dosia_Zosia zbyt wysoko upięty welon i źle dobrany bukiet niszczą cały efekt, a szkoda ...
M4rcysi4 - Pon Paź 10, 2011 3:27 pm

Może nie jest to celebrytka, ale tak mi się ta suknia skojarzyła z kontrowersyjną długością sukni Pauliny Sykut-Jeżyny

Jak widać jest nas wiele i każda ma inną wizję swojej sukni. Myślę, że dziewczyna wyglądała pięknie i bardzo zgrabnie, ale jednak do kościoła nie zdecydowałabym się na taką długość (ślub cywilny może), suknia po prostu ledwo zasłania to co musi, a podczas siedzenia nie zasłaniała na pewno :P

Dosia_Zosia - Pią Paź 14, 2011 9:54 pm

Zara Phillips(mistrzyni świata w jeździectwie,córka księżniczki angielskiej Anny) i Mike Tindall - ślub był 30 lipca br.



Prowansja - Nie Wrz 02, 2012 6:56 pm

Wczorajszy ślub Peji



justinaa - Sob Wrz 22, 2012 9:09 pm

no to, co, Prezydentówna :)
moim zdaniem śliczna suknia


Dorotka_ - Sob Wrz 22, 2012 9:16 pm

justinaa, suknia może i ładna, ale materiały fatalne, cała kiecka pognieciona ledwo po wyjściu z samochodu :(
Iris - Sob Wrz 22, 2012 9:24 pm

Mi ta suknia z kolei się kompletnie nie podoba, w ogóle to się spodziewałam czegoś innego, jakiś zwiewnych materiałów itd. a tak to ta suknia taka zbyt kosmiczna i przedobrzona jak dla mnie ;)
Dorotka_ - Sob Wrz 22, 2012 9:31 pm

Iris, jak na rozdanie nagród, a nie na ślub, co nie?
Iris - Sob Wrz 22, 2012 9:35 pm

Dorotka_ dokładnie, po prostu przekombinowana, a czekałam normalnie pół dnia na pierwsze zdjęcia tej sukni no i szału nie ma po prostu ;)
gohnia - Sob Wrz 22, 2012 9:38 pm

Mi też się nie podoba. Jest jak z filmu s-f :wink:
Ale mimo to wyglądają pięknie, jak wszyscy nowożeńcy! :)

Frezja1980 - Sob Wrz 22, 2012 9:42 pm

Dorotka_ napisał/a:
suknia może i ładna, ale materiały fatalne, cała kiecka pognieciona ledwo po wyjściu z samochodu

pierwsze co rzuciło mi się w oczy to właśnie to że suknia jest pognieciona :roll:

Misiak87 - Sob Wrz 22, 2012 9:48 pm

Dziewczyny, a może to tak miało być? :wink: Mnie się suknia nie podoba, ale podoba mi się za to pan młody. :cool: Najważniejsze by młodzi czuli się pięknie i byli szczęśliwi.:)
Fijołkowa - Sob Wrz 22, 2012 9:48 pm

Iris napisał/a:
ta suknia taka zbyt kosmiczna i przedobrzona jak dla mnie ;)


Iris dokładnie to samo pomyślałam!

Nie wiem czy ten efekt "zmiętoszenia" dołu był zamierzony czy nie, ale wygląda to dość niechlujnie :?

martitka - Sob Wrz 22, 2012 10:11 pm

Na pudelku więcej ujęć sukienki Kwaśniewskiej - na jednych wygląda lepiej na innych ko(s)micznie. Dla mnie na nie. Niestety :)
Asiek - Sob Wrz 22, 2012 11:15 pm

Ani suknia mi się nie podoba (szczególnie ten dekolt "w serduszko", zabudownie z tiulu i te dżety czy co to jest :roll: ) ani fryzura (uwypukla nieproporcjonalnie dużą głowę...).
Zal pisać, że w dniu ślubu wyglądała gorzej niż na niektórych zdjęciach z jakichś imprez celebryckich. :(
Zastanawia mnie też po co płacić masę kasy jakimś stylistom, którzy zamiast wydobyć walory sylwetki uwypuklają wady... :smile:
Acha, a Pan młody szkoda, że się nie zdecydował : albo porządna bródka i wąsy (czyli zacząć zapuszczać jakieś dwa miesiące wcześniej, żeby ewentualnie było z czego przyciąć) albo ogolony na gładko. Nie podobają mi się mężczyźni z niechlujnym zarostem, a na własnym ślubie to już w ogóle porażka.

MalaJu - Sob Wrz 22, 2012 11:34 pm

Asiek, ale skąd wiesz - może zapuszczał 2 mce :D
Asiek - Sob Wrz 22, 2012 11:40 pm

MalaJu napisał/a:
Asiek, ale skąd wiesz - może zapuszczał 2 mce :D

A wiesz - nie pomyślałam o tym. :wink: Może więc ma jakieś geny indiańskie albo azjatyckie :cool: , bo tak mi ten jego zarost wygląda. Nieważne. :) Jego sprawa i jego żony.
Dla mnie - niechlujnie i mało atrakcyjnie. Nie każdy mężczyzna wygląda przystojnie z tygodniowym zarostem na twarzy. Napiszę wręcz, że niewielu mężczyzn wygląda z taki zarostem "hot" jak to mówią nastolatki. :razz:

klara76 - Nie Wrz 23, 2012 8:58 am

nie powaliły mnie te, jak to się teraz mowi, stylizacje - ale myślę, że najważniejsze to żeby Mlodzi byli zadowolenie ze swoich wyborów
momo - Nie Wrz 23, 2012 9:03 am

Asiek napisał/a:
Nie podobają mi się mężczyźni z niechlujnym zarostem, a na własnym ślubie to już w ogóle porażka


a ja mojego męża specjalnie pilnowałam, żeby się przypadkiem nie ogolił :P

mi się Panna Młoda podoba, ale to właśnie dlatego, że nie lubię "klasycznych" sukni ślubnych, choć fryzura rzeczywiście, mogłaby być lepsza

Misiak87 napisał/a:
podoba mi się za to pan młody


Dwa dni "płakałałyśmy" z siostrą nad tym ślubem :cool: a w piątek urządziłyśmy sobie koncert http://www.youtube.com/watch?v=Ksi7lRnb8VY ehhh...

Pusiak - Nie Wrz 23, 2012 10:52 am

Nooo... jakby to powiedzieć... zachwycona nie jestem ani suknią, ani ogólną stylizacją panny młodej, obiema rękami mogę się podpisać pod postem Asiek, za wyjątkiem zarostu pana młodego, bo dla mnie akurat nie wygląda to źle :)
mala_mk - Nie Wrz 23, 2012 3:02 pm

justinaa napisał/a:
moim zdaniem śliczna suknia

moim również, choć i tak
Cytat:
najważniejsze to żeby Mlodzi byli zadowolenie ze swoich wyborów

Kati - Nie Wrz 23, 2012 3:04 pm



suknia projektu Sabriny Pilewicz :) dla mnie ładna :)

ppola - Nie Wrz 23, 2012 3:08 pm

ogladałam właśnie zdjecia na pudelku i tam zdecydowanie korzystniej się prezentuje i Panna Młoda i suknia :)
Kati - Nie Wrz 23, 2012 3:13 pm

tafta to tafta... tak wygląda i już...

mnie tam się podoba...


a fryzura? co jest nie tak w gładkim, wysokim koku? powiększa głowę?? moim zdaniem nie

klara76 - Nie Wrz 23, 2012 3:37 pm

ppola napisał/a:
ogladałam właśnie zdjecia na pudelku i tam zdecydowanie korzystniej się prezentuje i Panna Młoda i suknia :)

odniosłam takie samo wrażenie

caixa - Nie Wrz 23, 2012 4:14 pm

ppola napisał/a:
ogladałam właśnie zdjecia na pudelku i tam zdecydowanie korzystniej się prezentuje i Panna Młoda i suknia :)


Zgadzam się. Suknia oryginalna (jedyne co bym zmieniła to dekolt-nie lubię takiego typu), na pewno odważna.
Problem polega na tym, że jakby założyła sukienkę w stylu princeski jakieś 80% kobiet by się zachwycało. Chciała być oryginalna i efekt zamierzony osiągnęła.

Asiek napisał/a:
ani fryzura (uwypukla nieproporcjonalnie dużą głowę...)

Moim zdaniem prosta i klasyczna. Nie odciągająca uwagi od sukni.

Osobiście uważam, że wyglądali bardzo ładnie. Stylizacja Pana Młodego super. No i trzeba dodać, że rodzice Panny Młodej też niczego sobie wyglądali. :wink:

mietka - Nie Wrz 23, 2012 4:37 pm

caixa napisał/a:
Osobiście uważam, że wyglądali bardzo ładnie. Stylizacja Pana Młodego super. No i trzeba dodać, że rodzice Panny Młodej też niczego sobie wyglądali. :wink:


oczywiście, jak zwykle :) zgadzam się z moją przedmówczynią :)

klara76 - Nie Wrz 23, 2012 7:17 pm

caixa napisał/a:
rodzice Panny Młodej też niczego sobie wyglądali.

to prawda, Kwaśniewska w toczku z woalką - dla mnie pierwsza klasa

Dorotka_ - Nie Wrz 23, 2012 7:21 pm

jak dla mnie Pani Jolanta wyglądała lepiej od córki :cool:
Deco-Strefa - Nie Wrz 23, 2012 7:21 pm

caixa napisał/a:
No i trzeba dodać, że rodzice Panny Młodej też niczego sobie wyglądali. :wink:
Dla mnie OK, ale myślę, że przeciwniczki białego/ecru - czy jakiegokolwiek jasnego koloru u innych niż Panna Młoda będą się dość mocno Pani Jolanty czepiały.

Nawet chciałam wstawić fotę do odpowiedniego wątku, ale nie mogę znaleźć (gdzieś był taki o białym kolorze u świadkowej)

A co do samej pary: ... suknia - po drobnych przeróbkach byłaby dla mnie do zaakceptowania (pozbyłabym się tych mini-rękawków). Natomiast bardzo podoba mi się fryzura!

klara76 - Nie Wrz 23, 2012 7:28 pm

wszystko super, tylko że Badach tak trzymał parasol, że na żonke padało a on był suchy


ps. im dłużej przyglądam się tej parze - tym bardziej podoba mi się Młoda

justine81 - Nie Wrz 23, 2012 8:49 pm

Suknia nie jest taka zła
caixa napisał/a:
jedyne co bym zmieniła to dekolt-nie lubię takiego typu

ewa.krzys - Nie Wrz 23, 2012 9:02 pm

Na pudelku są stanowczo lepsze zdjęcia, co nie zmienia faktu, że suknia nie w moim typie i cała stylizacja d*oy nie urywa, że tak brzydko powiem,
grejpfrut - Pon Wrz 24, 2012 2:19 pm

Sukienka całkiem w porządku, chociaż tych śmiesznych rękawków bym się pozbyła. Ale z fryzurą to pojechała... ma ogromną głowę i wygląda strasznie... hm... posągowo? :razz:
Brinka - Pon Wrz 24, 2012 8:49 pm

A mnie się ta suknia podoba, ma sporo z klasyki ale i z aktualnego hitu czyli coś jakby baskitka i modny gorset w serce. Niewiele jest sukni, które mają delikatnie zakrytą górę, większość wygląda ciężkawo, a ta nie.
To co mi się nie podoba to że Ola jest zgrabną kobietą czego w tej sukni nie podkreślono, wręcz mam wrażenie że schowano. Do fryzury się nie czepiam bo dla mnie gładki kok jest dobrą fryzurą na taką okazję.
Za to nie podobają mi się buty, jakieś takie za toporne mi się wydają do tych muślinów, tafty i tiulu.

Kasia13 - Pon Wrz 24, 2012 11:22 pm

Mnie bardzo podoba się górna część tej sukienki.
Poza tym tak jak napisała Kati, tafta to tafta, taki urok tego materiału.
Czytałam dziś opinie polskich stylistów na temat tej kreacji i większość jast bardzo na tak.

Jak wiadomo gusta są różne.
I bardzo podoba mi się to ,że oboje są na tych zdjęciach tacy radośni.

Dorotka_ - Wto Wrz 25, 2012 9:21 am

Im dłużej patrzę na tą suknię tym bardziej mi się nie podoba. Za dużo tego. Kryształki, baskinka, dekolt w serduszko, który wygląda trochę jak łuki na moście tryumfalnym.

Nie mój gust kompletnie :) a na projekcie wyglądała dużo lepiej.

Kati - Wto Wrz 25, 2012 12:01 pm

Jolanta i Olek też super moim zdaniem... Jolka - pudrowy róż :oczami:
Pusiak - Wto Wrz 25, 2012 1:26 pm

Że tafta się gniecie to wiadomo, i pogniecenia sie nie czepiam :) Ale jakoś tak generalnie spodziewałam sie lepszej stylizacji. Natomiast rodzice panny młodej bardzo na tak :)
Rusałka_Maja - Wto Wrz 25, 2012 7:05 pm

Pusiak napisał/a:
Ale jakoś tak generalnie spodziewałam sie lepszej stylizacji.


Dokładnie.. myślałam, że będzie wielkie WOW.. a nie podoba mi się kompletnie.. no ale - są gusta i gusta :wink:

Kati - Wto Wrz 25, 2012 10:34 pm

Taaa o gustach się nie dyskutuje... :]
PaulinaPS - Wto Wrz 25, 2012 11:22 pm

jak dla mnie to Panna Młoda wyglądała dobrze i jej rodzice oczywiście też pełna klasa. Spodziewałam sie większego BOOM po tej sukni, ale ładnie wyglądała, chociaż sama bym takiej za nic nie ubrała :)
bambolea - Sro Wrz 26, 2012 12:17 pm

Mnie sukienka Oli nie przypadła do gustu. Tak, jak wiele z Was, spodziewałam się czegoś bardziej wystawnego.

-----

To może jeszcze suknia księżnej Alby Maria del Rosario Cayetana Alfonsa Victoria Eugenia Francisca Fitz-James Stuart y de Silva ( :D ).



I suknia ślubna księżnej Diany




[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 12:27 pm ]
Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska (podoba mi się jej suknia!)



Aaaaa i jeszcze jedna sukienka, dosyć odważna, żona Tomka Luberta




troszkę wygląda jak gwiazda po...o moim zdaniem

Prowansja - Sro Wrz 26, 2012 9:49 pm

Stylizacja Oli w magazynie Viva



grejpfrut - Pią Wrz 28, 2012 3:55 pm

Suknia Krogulskiej faktycznie była piękna :) Ale niestety szczęścia jej nie przyniosła...

Co do żony Luberta - moje skojarzenia są jednoznaczne, rury do tańca tylko brakuje :P Wygląda tragicznie... Zresztą Lubert też się odstawił jak pajac :razz:

A sukienka Kwaśniewskiej z Vivy bardzo mi się podoba!! Ale niekoniecznie jej poza i buty na zdjęciu z samochodem :lol:

gosiaczek - Nie Wrz 30, 2012 10:43 am

Hmmm, to co jest w Vivie lepiej na Oli wygląda. Ze szczególnym naciaskiem na fryzurę. Bo ten kok tak jakoś :?

[ Dodano: Nie Wrz 30, 2012 10:44 am ]
bambolea napisał/a:
Aaaaa i jeszcze jedna sukienka, dosyć odważna, żona Tomka Luberta
A kim są ci państwo?
PaulinaPS - Nie Wrz 30, 2012 11:38 am

Tomek Lumpert założyciel wielu zespołów muzycznych na V i wielu gwiazd jednego sezonu i gitarzysta.
Ola Kwaśniewska wyglądała ładniej w stylizacji Vivy, tak naturalniej, ale zgadzam się z
grejpfrut napisał/a:
Ale niekoniecznie jej poza i buty na zdjęciu z samochodem

klarysa - Nie Wrz 30, 2012 2:22 pm

Mnie się suknia Oli nie podoba, jakoś za dużo wszystkiego (za dużo dżetów, to coś nad biodrami, kształt gorsetu za bardzo wykrojony). Pomysł ciekawy, ale przedobrzony. Rzeczywiście na zwykłych przyjęciach dla celebrytów wygląda ładniej. Ale fryzura i makijaż bardzo ładne (choć mamę chyba malowała ta sama osoba tymi samymi kosmetykami ;) ).
bambolea - Czw Sty 03, 2013 11:40 am

Najnowsza para "młoda" :D Hugh Heffner i Crystal Harris



Nawet fajna ta suknia, tylko nie wiem czy mi się zdaje, czy ta suknia jest lekko różowa? Biała byłaby jeszcze ładniejsza;) I tutaj "zarabiająca ciałem" wygląda całkiem elegancko (no, może trochę za dużo cycków), a taka żona Luberta...

Rusałka_Maja - Czw Sty 03, 2013 9:47 pm

Faktycznie wpada w taki lekko łososiowy bym powiedziała, szczególnie jak nachylę ekran widać...

Biedny pies :-?

Paolina - Pon Lut 18, 2013 5:48 pm

Julio Iglesias Jr. i Charisse Verhaert (modelka). Panna Młoda, mama i siostra młodego wystąpiły w sukniach Pronovias :)








M4rcysi4 - Pią Mar 01, 2013 5:45 pm

Nie zawitał tutaj jeszcze Kamil Stoch ze swoją żoną Ewą Bilan-Stoch :wink:
Swoją drogą suknia Ewy bardzo mi się podoba.



ZoltyTulipan - Pią Mar 01, 2013 5:58 pm

Bardzo ładna sukienka :)

Ale oni jacy młodzi czy mi się tylko zdaje. Ile mieli lat jak brali ślub? 18?

M4rcysi4 - Pią Mar 01, 2013 6:08 pm

Też mi się wydali bardzo młodzi na tych zdjęciach :D Ślub brali w 2010, a więc Kamil miał 23 lata, a Ewa nie wiem?
ZoltyTulipan - Nie Mar 03, 2013 7:42 pm

A ja mam pytanie i nie wiem w sumie gdzie zamiescic więc umieszczam tutaj :)
Strój Poli na swoim ślubie w "przepisie na życie"

I bardzo mnie ciekawi gdzie ona kupiła taką spódnicę :)

A przy okazji umieszczam strój Beaty :):

Dorotka_ - Nie Mar 03, 2013 8:01 pm

BEATKIIIII! :-) ZoltyTulipan,
ZoltyTulipan - Nie Mar 03, 2013 8:10 pm

Dorotka_ napisał/a:
BEATKIIIII! :-) ZoltyTulipan,

No oczywiście, że Beatki :) Ale zamyśliłam się o Poli :)

bambolea - Nie Mar 03, 2013 10:47 pm

Ta druga sukienka bardzo mi się podoba! :serce:
Paolina - Nie Mar 10, 2013 9:45 pm

Lauren Bush


Ivanka Trump


Kate Moss

Kati - Pią Maj 31, 2013 1:03 pm

Może nie celebrytka, ale...

Anna Guzik

moim zdaniem 10/10 pkt :)



inne fotki

Dorotka_ - Pią Maj 31, 2013 1:09 pm

Ania Guzik wyglądała przecudnie :) piękny akcent góralski ukłonem w stronę tradycji i korzeni Pana Młodego, przy okazji bez nachalnej próby zrobienia się "na góralkę". Ponoć górale tego nie lubią, jak ktoś chce się wkupić w łaski :roll:
agnies89 - Pią Maj 31, 2013 1:31 pm

Katarzyna Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi i Adam Sztaba :)

zupełnie nie mój styl....


caixa - Pią Maj 31, 2013 5:41 pm

Anna Guzik - sukienka z dużą klasą. Ale ta fryzura - oj mocno niedopracowana ta grzywka :roll: . WYglądała niechlujnie.
Patrycja11 - Pią Maj 31, 2013 8:16 pm

caixa napisał/a:
Anna Guzik - sukienka z dużą klasą. Ale ta fryzura - oj mocno niedopracowana ta grzywka . WYglądała niechlujnie.
może tak miało być :smile:
Loczek_16 - Pią Maj 31, 2013 9:57 pm

Anna Guzik wygladała przepięknie :serce: bardzo podobał mi się akcent góralski w jej sukni.
Tylko faktycznie coś z tą grzywką było nie tak ;) znacznie fajniej wyglądała na zdjęciu z przymiarki z rozpuszczonymi włosami upiętymi na bok i prostą grzywką :)

Ewa_Ewi - Pią Maj 31, 2013 10:03 pm

caixa napisał/a:
Anna Guzik - sukienka z dużą klasą. Ale ta fryzura - oj mocno niedopracowana ta grzywka :roll: . WYglądała niechlujnie.
dokładnie - fryzjerka sie nie postarała. a sukienka Szelągowskiej to jakies nieporozumienie... im bardziej gwiazdy i celebryci silą się na oryginalnlśc, tym na ogol gorzej to wychodzi...
Paolina - Pon Cze 03, 2013 9:51 pm

Sylwia Gruchała:





Co powiecie? :)

Patrycja11 - Pon Cze 03, 2013 9:54 pm

Paolina napisał/a:
Co powiecie?
moim zdaniem masakra..
Kati - Pon Cze 03, 2013 10:09 pm

Aj czepiacie się grzywki... była po prostu naturalna ;) Bez pozy, z wdziękiem :mrgreen:
Sisska - Pon Cze 03, 2013 11:56 pm

gdybym nie przeczytala, ze to Sylwia Gruchala, ta florecistka, ktora pieknei wygladala w tancu z gwiazdami to bym jej nie poznala... nie wiem czy to kwestia makijazu, fryzury, sukienki, czy okraglejszych, ciazowych ksztaltow...

ava - Wto Cze 04, 2013 1:14 pm

agnies89 napisał/a:
Katarzyna Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi i Adam Sztaba



zupełnie nie mój styl....
Chyba Dorota :roll: Mnie się podoba jej stylizacja, sama na taką na pewno nie zdecydowałabym się, ale myślę, że do niej pasowała.

Anna Guzik nie powaliła mnie. Ładnie i tylko ładnie.

Natomiast co do Sylwii Gruchały to suknię miała przepiękną, ale nie była to suknia dla niej :roll: W ogóle poszczególne elementy tej stylizacji jakoś nie grały ze sobą :roll:

paulinkaaMU - Wto Cze 04, 2013 11:35 pm

Anna Guzik - ładnie, ale nie powaliło mnie na kolana
caixa napisał/a:
Ale ta fryzura - oj mocno niedopracowana ta grzywka . WYglądała niechlujnie.

- to chyba pierwsze, co pomyślałam, jak zobaczyłam zdjęcia..

Dorota Szelągowska (dorzucam jeszcze kilka zdjęć)



tutaj zgadzam się całkowicie z avą:
ava napisał/a:
Mnie się podoba jej stylizacja, sama na taką na pewno nie zdecydowałabym się, ale myślę, że do niej pasowała.


Ja siebie też bym nie widziała w takiej stylizacji, ale wg mnie do niej pasowała idealnie - miejsce, cała stylizacja ślubu i jej indywidualny styl, wszystko mi się komponuje :)

i dorzucam jeszcze Annę Czartoryską:

-prosto, elegancko, ładnie.

sss_ - Sro Cze 05, 2013 8:03 am

cóż reasumując do tej pory.... mnie z tych ostatnich stylizacji najbardziej podoba się Ola Kwaśniewska i Anna Czartoryska. Klasa i elegancja....
Paolina - Sro Cze 05, 2013 10:01 pm

Bardzo podoba mi się suknia Anny Czartoryskiej. I to nie tylko dlatego, że przypomina moją :cool:
PositiveAga - Sob Cze 08, 2013 8:53 pm

widziałyście księżniczkę Madeleine :-) pięknie wyglądała... suknia, fryzura wszystko idealne :-)


M4rcysi4 - Sob Cze 08, 2013 11:53 pm

To do czego mogłabym się przyczepić to za duże kolczyki (za dużo z tą koroną i koronką) i mdły kolor bukietu.
PaulinaPS - Nie Cze 09, 2013 11:52 am

Ładnie wyglądała, szczególnie ten uśmiech jak ją rozpromienia, suknia piękna, kolczyki nie mój typ ale ok
Kati - Nie Cze 09, 2013 5:24 pm

Wg mnie postarzyła się o dobre 5 lat... jakoś tak babcinie...
Paolina - Nie Cze 09, 2013 9:46 pm

Jak dla mnie kolczyki też mogłyby być inne, mniejsze. Koronka - urocza. Dobry makijaż. Wyglądała piękne ;) Po królewsku :smile:
Asiek - Pon Cze 10, 2013 4:12 pm

Kati napisał/a:
Wg mnie postarzyła się o dobre 5 lat...

Dokładnie! Choć ona generalnie wygląda "staro" :| - taki typ urody. Kobieta ma 30 lat, a wygląda na dużo więcej. Zresztą jej mąż też taki podtatusiały, a facet ma chyba 38 lat. Ja dałabym mu "dychę" więcej.
Księżniczka była ubrana grzecznie i uniknęła tym sposobem wpadki, ale i też nie wyróżniła się suknią i raczej nie przejdzie ta stylizacja do rankingu "najpiękniejszych kreacji ślubnych koronowanych głów".

bambolea - Pon Cze 17, 2013 5:46 pm

Łukasz Fabiański z żoną.


M4rcysi4 - Pon Cze 17, 2013 6:08 pm

Jak patrzę na to zdjęcie to o dziwo mój wzrok przyciąga pan młody, a nie młoda. Wyglądał rewelacyjnie. Świadek też niczego sobie :twisted:
paulinkaaMU - Czw Cze 20, 2013 9:52 am

M4rcysi4, zgadzam się całkowicie :D
sss_ - Czw Cze 20, 2013 11:04 am

M4rcysi4, bo to ciacho jest :wink:
paulinkaaMU - Czw Cze 20, 2013 2:29 pm

a ja dorzucam zdjęcia ślubne Marka Wasiluka - piłkarza Śląska Wrocław, może nie jest to wielki "celebryta" (dla większości pewnie w ogóle nieznany :wink: ), no ale fotki można pooglądać :)




Sisska - Czw Cze 20, 2013 6:43 pm

Ojaaa, granatowy garnitur, ostatnio zakochalam sie w takich :serce: :serce:
ewa.krzys - Pią Cze 21, 2013 8:13 am

W tym wypadku Pan Młody wygląda stanowczo lepiej niż Pani Młoda, ten garnitur jest super.
paulinkaaMU - Pią Cze 21, 2013 9:37 am

Sisska, ewa.krzys, mi też ten granatowy garnitur bardzo się podoba - świetny kolor :) !
Sisska - Pią Cze 21, 2013 11:32 am

ja swojego chce namowic wlasnie na taki garniak i na muche, ale jest strasznie uparty i nie wiem czy sie zgodzi :roll:
Asiek - Sob Cze 22, 2013 1:42 pm

ewa.krzys napisał/a:
W tym wypadku Pan Młody wygląda stanowczo lepiej niż Pani Młoda, ten garnitur jest super.

A wg mnie oboje wyglądają ładnie : młodzi, szczupli, uśmiechnięci ludzie.
Ładnemu we wszystkim ładnie i tyle. :P

Ewa_Ewi - Sob Cze 22, 2013 7:22 pm

dziś slub Roberta Lewandowskiego. Pan Młody niczego sobie, ale Pani Młoda zachwycająca!
Torradora - Sob Cze 22, 2013 7:29 pm

Ewa_Ewi napisał/a:
dziś slub Roberta Lewandowskiego

a oto zdjęcie

Paolina - Sob Cze 22, 2013 8:50 pm

Suknia Anny Stauchurskiej jest moim zdaniem wspaniała. Pięknie wyglądała ;)
ava - Sob Cze 22, 2013 9:55 pm

Wrzucę jeszcze jedno zdjecie, gdzie widać suknię :wink:


Paolina napisał/a:
Pięknie wyglądała
Zgadzam się, cała stylizacja bardzo mi się podoba :)
martula_87 - Sob Cze 22, 2013 10:27 pm

ava napisał/a:
cała stylizacja bardzo mi się podoba

A mnie zupełnie nie!!! Spodziewałam się czegoś innego może bardziej oryginalnego?!
Od razy widac że to suknia Zienia(nie mam 100%pewności)
W identycznej wystąpiła Paulina Krupińska Miss Polonia 2012 i już była żona Mateusza Damięckiego- Paulina Krogulska :roll:

momo - Sob Cze 22, 2013 10:43 pm

A mi w oczy rzuca się opalone ramiączko od stanika... :roll:
Ewa_Ewi - Nie Cze 23, 2013 10:55 am

momo napisał/a:
A mi w oczy rzuca się opalone ramiączko od stanika... :roll:
faktycznie ;-) Niemniej moim zdaniem wyglądała najlepiej ze wszystkich celebrytek, ktore w ostatnich m-cach wychodziły za mąż (Kwasniewska, Guzik, Gruchała itd). a ze sukienka Zienia i gdzies juz sie pojawiła? Kwasniewska miala oryginalną i co z tego jak wygladała przecietnie (w moim odczuciu - o gustach sie przeciez nie rozmawia). Jak dla mnie A. Stachurska jest numerem 1 wsrod celebryckich Panien Młodych.
martula_87 - Nie Cze 23, 2013 12:22 pm

Ewa_Ewi napisał/a:
Jak dla mnie A. Stachurska jest numerem 1 wsrod celebryckich Panien Młodych.


No właśnie każdy ma inny gust dla mnie nudno i przeciętnie.No i ciągłe wrażenie że to już gdzieś było :cool:
Ewa_Ewi napisał/a:
a ze sukienka Zienia i gdzies juz sie pojawiła?

No w sumie co jakieś wybory czy ślub to widzimy bardzo podobne jak nie identyczne suknie od jakiś 2 lat ciągle to samo :roll: .

Spodziewałam się czegoś zupełnie innego.

PaulinaPS - Nie Cze 23, 2013 5:44 pm

Jak dla mnie ta sukienka ma za dużo falban czy tych zakładek, nie mój gust, ale wyglądali dobrze
sss_ - Nie Cze 23, 2013 6:23 pm

Cytat:
Jak dla mnie ta sukienka ma za dużo falban czy tych zakładek, nie mój gust, ale wyglądali dobrze


martula_87 napisał/a:
Spodziewałam się czegoś innego może bardziej oryginalnego?!


całkowicie się zgadzam :lol:

Paolina - Nie Cze 23, 2013 10:07 pm

Joanna Krupa :mrgreen:


bambolea - Pon Cze 24, 2013 12:13 pm

Zona Lewandowskiego wybrala suknie taka jak mi sie podobaja - udekorowana materialem, bez przepychu, bez miliona swiecidelek :)
paulinkaaMU - Pon Cze 24, 2013 10:59 pm

martula_87 napisał/a:
Od razy widac że to suknia Zienia(nie mam 100%pewności)


też o tym samym pomyślałam (choc na oficjalna informację nie trafiłam) :D Mi się kojarzy z A.B-C z premiery bodajże Ondine - tyle, że jej była w bladym różu i własnie z

martula_87 napisał/a:
była żona Mateusza Damięckiego- Paulina Krogulska


ale czy aż tak mi to przeszkadzało? raczej nie. Skoro jej się taka suknia podobała, a trzeba moim zdaniem przyznać, że do niej bardzo pasuje, to czemu nie? W ogóle cała stylizacja dla mnie na duży plus.

A tak na marginesie, chyba trzeba pamiętać, że oprócz tego, że juz staje się celebrytką, to jest też po prostu panną młodą, która pewnie zapragnęła mieć tą właśnie suknię :)

Asiek - Wto Cze 25, 2013 8:01 pm

Gaba Kulka.
Zdecydowanie nie moja bajka. :|

paulinkaaMU - Wto Cze 25, 2013 10:46 pm

Asiek napisał/a:
Gaba Kulka.

Zdecydowanie nie moja bajka.


moja też nie :o

Kati - Sro Cze 26, 2013 6:00 pm

Ślub Lewandowskiego - oboje KLASA
co z tego czy Zienia czy nie Zienia? W moim odczuci wyglądała przepięknie, z klasą, z szykiem, z elegancją

Piłkarze wcześniejsi też ok :)

Krupa - beznadzieja

Kulka - ?? ? żal

Paolina - Pon Lip 08, 2013 11:48 pm

Zmiana klimatu.
Avril Lavigne:



[ Dodano: Wto Lip 09, 2013 12:21 pm ]
Czy kwiaty w bukiecie Anny Stachurskiej to frezje?

ZoltyTulipan - Nie Lip 21, 2013 10:25 am

A tutaj zdjęcia ze ślubu Marcina Mroczka

Sisska - Pon Lip 22, 2013 5:18 am

nawet nie wiedzialam, ze tez sie ozenil :o garnitur suuuuper <3 \ zona moim zdaniem miala za duzy bukiet
Ewa_Ewi - Pon Lip 22, 2013 7:40 pm

Sisska napisał/a:
zona moim zdaniem miala za duzy bukiet
zdecydowanie zdominowal stylizacje, ale gdyby nie ta wiązanka byloby idealnie. Pieknie wygladala Pani Mroczkowa ;-)
PositiveAga - Sob Sie 03, 2013 7:59 pm

przed momentem obejrzałam zdjęcia ze ślubu Kasi Zielińskiej i oniemiałam :oh: tragedia po całości
suknia projektu Gosi Baczyńskiej






ZoltyTulipan - Sob Sie 03, 2013 9:14 pm

Faktycznie tragedia....
Sisska - Sob Sie 03, 2013 9:23 pm

nie wiem, czemu sie na nia zdecydowala !! przede wszystkim pogrubia ja w biodrach!! no i do tego lsniacy material... porazka !! ! chyba w tym przypadku chodzilo tylko o nazwisko projektanta sukni...
Ambrozja - Sob Sie 03, 2013 9:38 pm

Beznadziejna sukienka, po prostu beznadziejna....
kesuni - Sob Sie 03, 2013 10:06 pm

może gdyby chociaż nie miała takiego dziwnego dekoltu wyciąganego do góry... też nie bardzo podoba mi się ta kreacja
Catylyn89 - Sob Sie 03, 2013 11:13 pm

Równie dobrze mogła założyć worek po ziemniakach... Fason byłby taki sam...
PaulinaPS - Nie Sie 04, 2013 10:11 am

Może pomyliła suknię ślubną z nowym śpiworem. Koszmar.
ewa.krzys - Nie Sie 04, 2013 11:03 am

Suknia tragiczna, zupełnie nie pasuje do urody Zielińskiej. Natomiast mój duży plus dla Pana Młodego, po raz kolejny bardziej podoba mi się styl Pana niż Pani Młodej.
Ewa_Ewi - Nie Sie 04, 2013 4:57 pm

PositiveAga napisał/a:
tragedia po całości
zgadzam się w 100%!

[ Dodano: Nie Sie 04, 2013 4:59 pm ]
mam wrażenie, że znowu silenie sie na oryginalnośc bylo ważniejsze niz estetyka

Karollka - Nie Sie 04, 2013 7:06 pm

Sisska napisał/a:
chyba w tym przypadku chodzilo tylko o nazwisko projektanta sukni...


dokładnie, chyba tylko o to...

martula_87 - Nie Sie 04, 2013 9:26 pm

Gorszego dramatu dawno nie widziałam :o
Dziwię się że elegancka Zielińska założyła coś takiego na własny ślub :?
A Gosia Baczyńska powinna się wstydzic tej sukni-dramat :-?

Patrycja11 - Nie Sie 04, 2013 9:27 pm

martula_87 napisał/a:
Gorszego dramatu dawno nie widziałam :o
Dziwię się że elegancka Zielińska założyła coś takiego na własny ślub :?
A Gosia Baczyńska powinna się wstydzic tej sukni-dramat :-?


zgadzam się w 100% :o

M4rcysi4 - Nie Sie 04, 2013 9:45 pm

No to pojechały obie po bandzie... Zielińska ma gorzej bo będzie musiała na nią patrzeć na zdjęciach za kilka lat... :razz:
kakonka - Nie Sie 04, 2013 10:07 pm

Ambrozja napisał/a:
Beznadziejna sukienka, po prostu beznadziejna....


worek z kokardą i szurem w pasie :p a fuj!

wisieneczka85 - Pon Sie 05, 2013 8:30 am

jak zobaczyłam to oniemiałam yyy....
Ewa_Ewi - Pon Sie 05, 2013 10:29 am

Mnei tylko zastanawia czy sama Panna Mloda jest zadowolona z końcowego efektu, jak ona siebie postrzegała w tym dniu. I jaka była reakcja Pana Mlodego - "Kasiu, pięknie wygladasz" ?!? Dosyc, ze zalozyla na siebie bezkształny worek to jeszcze nic tu do siebie nie pasuje, szczegolnei welon do sukni. Diadem we wlosach - dramat. Kwiatki jak do komunii. Szok po prostu :?
M4rcysi4 - Pon Sie 05, 2013 4:11 pm

No widzę, że ślub Zielińskiej to nie tylko jej wpada, ale i Liszkowskiej
:wstyd:

Juska - Pon Sie 05, 2013 4:22 pm

PaulinaPS napisał/a:
Może pomyliła suknię ślubną z nowym śpiworem. Koszmar.


Ja z workiem ściągniętym sznureczkiem i wywleczoną górą :P

Liszowskiej niestety też nie poszło... A szkoda - bo fajna babka :)

agacionek - Pon Sie 05, 2013 4:55 pm

Masakra i Liszowska i Zielińska :o
Juska - Pon Sie 05, 2013 5:53 pm

Szczerze mówiąc sama projektantka sukni w kwestii własnego stroju na wesele też się nie popisała:

Ewa_Ewi - Wto Sie 06, 2013 10:27 am

Juska napisał/a:
sama projektantka sukni w kwestii własnego stroju na wesele też się nie popisała
jak wygląda, tak projektuje...
roksancia - Sro Sie 07, 2013 4:09 am

matko kochana co one na siebie pozakładały :roll:
MadMar - Pią Sie 09, 2013 2:42 pm

kakonka napisał/a:
worek z kokardą i szurem w pasie :p a fuj!
dokładnie takie mam wrażenie jak na nią patrzę :/
chociaż bardzo podoba mi się jej fryzura- i kolor i modelowanie
żadna z tych wymienionych wyżej pań- i Zielińska i Liszowska i ta cała projektantka się nie popisały...

AgaNika - Pią Sie 30, 2013 12:17 pm

Podobno najsłynniejsze zdjęcia ślubne gwiazd, część już w tym wątku była...
Paolina - Pon Wrz 16, 2013 10:04 am

Robert Janowski i Monika Głodek



[ Dodano: Pon Wrz 16, 2013 10:05 am ]

Asiek - Pon Wrz 16, 2013 2:40 pm

Ta biel i welon jakoś mi nie pasują do pani w średnim wieku i przez to Jankowski wygląda jak ojciec prowadzący córkę do ołtarza (ale na zbliżeniach twarzy widać, że pani nie jest już młódką). Ale jak chciała w bieli i welonie jak dwudziestolatka to jej sprawa.
ola_łódź - Sro Wrz 25, 2013 11:42 am

A tu zdjęcia Ewy Chodakowskiej z jej ślubu cywilnego:







Tatiana Okupnik w swojej ślubnej sukience:



Jak Wam się podoba? Dla mnie obie super. Skromnie i z klasą. Oczywiście nie musi się podobać sam styl ale mnie przypadły do gustu obie stylizacje.

[ Dodano: Sro Wrz 25, 2013 11:47 am ]
A tu książę Luksemburga i jego piękna wybranka...






M4rcysi4 - Sro Wrz 25, 2013 11:53 am

Jak pierwszy raz zobaczyłam żone księcia w sukni to pomyślałam - bardzo podobny styl do Kate. Jednak co się dziwić, pięknie i po królewsku :wink:
Asiek - Sro Wrz 25, 2013 1:00 pm

Mąż Chodakowskiej w dżinsach i trampkach (!) do ślubu? Nieeeeeee.

Zona księcia - ładna, stylowa suknia. :)

Catylyn89 - Sro Wrz 25, 2013 4:46 pm

Chodakowska bedzie miala jeszcze jeden slub w Grecji wraz z przyjeciem weselnym... Wiec nie musieli się jakos szczegolnie stroic na cywilny :)
moniska - Sro Wrz 25, 2013 6:09 pm

Jak dla mnie Chodakowska zbyt skromnie, ja bym się tak na swój ślub nigdy nie ubrała. Wszystko to kwestia gustu i wyczucia smaku :lol:
kesuni - Sro Wrz 25, 2013 9:30 pm

bardzo podoba mi się image Tatiany, a królewska inspiracja jak dla mnie zbyt koronkowa ;)
Skyler - Sro Wrz 25, 2013 9:32 pm

Chodakowska ponoć ma dziś ślub kościelny jak sama pisała na FB i ma wystąpić w tej sukience co na pokazie La mania
Catylyn89 - Czw Wrz 26, 2013 10:16 am



I była w tej samej sukni :smile: Tu w drodze do kościoła :) Pisała, że w Grecji będzie ślub, a tu prosze w Warszawie :P ah, Ci papparazzi :)

Skyler - Czw Wrz 26, 2013 10:28 am

Ta sukienka z kościelnego bardzo mi sie podoba, sama bym taką przymierzyła :smile:
paulinkaaMU - Czw Wrz 26, 2013 8:00 pm

stylizacja Chodakowskiej dokładnie ta sama, co na pokazie


choć takie suknie ślubne to nie moja bajka, to u niej mi się podoba - szczególnie prostota całości - praktycznie brak biżuterii, kryształków, koronek i itp., a jest bardzo elegancko, do tego ten welon dopełnia całość :)

Natomiast co do ślubu cywilnego

Catylyn89 napisał/a:
Chodakowska bedzie miala jeszcze jeden slub w Grecji wraz z przyjeciem weselnym... Wiec nie musieli się jakos szczegolnie stroic na cywilny


- aboslutnie się nie zgadzam, ślub cywilny, choćby miał być w gronie czterech osób i poprzedzać niewiadomo jak huczny bal, to jednak ślub cywilny przed urzędnikiem państwowym i pewien szacunek jest dla mnie oczywistością, więc

Asiek napisał/a:
Mąż Chodakowskiej w dżinsach i trampkach (!) do ślubu? Nieeeeeee.


podpisuję się obiema rękami.

M4rcysi4 - Czw Wrz 26, 2013 9:18 pm

Bardzo mi się podoba suknia Chodakowskiej, buty też jednak jakoś ten welon niebardzo.
Catylyn89 - Pią Wrz 27, 2013 10:32 am

PaulinkaaMU Bierzmy pod uwagę to, że nie mieli czasu, w 1,5 miesiąca wszystko załatwiali, a stylizacja Pana Młodego i Pani Młodej nie była zła... Byli ubrani modnie i moim zdaniem nie urazili pzedstawiciela Urzędu Cywilnego, chociażby tym, że miał dźinsy... A na buty też pewnie nie zwracał uwagi... Bardziej bym się zirytowała faktem, jakby do kościoła poszedł w dżinsach i rozpiętej koszuli...

No ale mieli dwa śluby, jakby brali tylko cywilny, to rozumiem...

sss_ - Pią Wrz 27, 2013 11:12 am

M4rcysi4 napisał/a:
Jak pierwszy raz zobaczyłam żone księcia w sukni to pomyślałam - bardzo podobny styl do Kate.


a ja całkowicie inaczej to widzę, w ogóle mi nie przypomina Kate, jest dużo ładniejsza i wyjątkowa :)

Chodakowska wygląda dla mnie wciąż tak samo... blasku ślubnego u niej nie zauważyłam...

blask zauważam jednak u Tatiany Okupnik - suknia ślubna nie musi być "nieskromna" i falbaniasta, klasa, elegancja i styl... zawsze mile widziane... :)

troszka88 - Nie Wrz 29, 2013 3:45 pm

Ewa w dniu ślubu podobała mi sie jak najbardziej, tzn przyczepiłabym się do tego ooooromnego welonu,ale to już na siłę..
Mnie o mdłości przyprawia sam Pan Młody. Mam wrażenie,że strój był... po prostu za duży, a spodnie :? i sam materiał jakis taki dziwny .



kesuni - Nie Wrz 29, 2013 6:33 pm

troszka88, zgadzam się z Twoją opinią całkowicie - spodnie pana młodego jak od dresu, tyle, że z kantem...
Skyler - Pon Wrz 30, 2013 9:45 am

No po prostu nie był dobrze dopasowany
Paolina - Nie Paź 13, 2013 9:17 pm

Izabela Zwierzyńska (Gra w"Barwach szczęścia". Dopisuję, bo ja nie wiedziałam kto to :razz: .)


Sisska - Nie Paź 13, 2013 10:22 pm

jak dla mnie kamizelka mlodego straszna :roll:
momo - Nie Paź 13, 2013 10:29 pm

Moim zdaniem miała piękną sukienkę, ale fryzura... już pomijając fakt, że jak dla mnie wygląda na potarganą, to mocno dodała jej lat, w ogóle nie widać, że to 24-latka, raczej bardzo ładna pani grubo po 30-tce...
M4rcysi4 - Pon Paź 14, 2013 7:38 am

momo napisał/a:
w ogóle nie widać, że to 24-latka

Taaaa, no to ja też bym nie powiedziała :P ale może to po prostu taki typ urody

Paolina - Sro Maj 28, 2014 9:12 am

Kim Kardashian na ślubnym kobiercu:




Rusałka_Maja - Sro Maj 28, 2014 10:03 am

Piekna :)
Juska - Sro Maj 28, 2014 10:49 am

Dół tak, góra nie :)
M4rcysi4 - Sro Maj 28, 2014 11:33 am

I jeszcze tył :wink:


No mnie się jedynie przód góry nie podoba, wydaje mi się, że ją poszerza niepotrzebnie.

Juska - Sro Maj 28, 2014 12:08 pm

M4rcysi4, masz rację, tył piękny :D
Paolina - Sro Maj 28, 2014 4:46 pm

Juska napisał/a:
Dół tak, góra nie :)


Góra też mnie nie zachwyca :) No ale tył... robi wrażenie :)

Rusałka_Maja - Sro Maj 28, 2014 5:14 pm

M4rcysi4, OMG :dribble:
ava - Sro Maj 28, 2014 10:39 pm

M4rcysi4 napisał/a:
mnie się jedynie przód góry nie podoba, wydaje mi się, że ją poszerza niepotrzebnie
Mnie kojarzy się ze śliniakiem :razz:
M4rcysi4 - Czw Maj 29, 2014 10:56 am

ava, jakie to trafne porównanie, teraz to widzę :smile:
lovinlizard - Pią Maj 30, 2014 6:23 pm

e no jak na kim to rewelacja :smile:
ZoltyTulipan - Nie Cze 01, 2014 10:36 am

suknia Kim jest po prostu obłędna :o :o
Catylyn89 - Pon Cze 09, 2014 9:34 am

Jakub Kosecki (piłkarz Legii Warszawa) i Aleksandra Chlebicka (modelka)








Sisska - Pon Cze 09, 2014 9:58 am

oo widac, że na bogato poszlo, bo 2 rozne kiecki sa :D jednak w tej pierwszejt o jakos dziwnie ten jej gorset z boku wyglada :P tej drugiej ja bym na pewno nie zalozyla.
Paolina - Pon Cze 09, 2014 8:17 pm

Mateusz Bąk (bramkarz Lechii Gdańsk) z żoną Pauliną.


M4rcysi4 - Pon Cze 09, 2014 9:45 pm

Suknie Aleksandry nie w moim guście, ale do niej jakby "pasują", choć ta pierwsza kiepsko "dopasowana", nie fajnie wygląda ten odstający gorset. Za to druga leży idealnie, nic tylko pozazdrościć figury.

Strój Pauliny bardzo mi się podoba uwielbiam tego typu minimalizm tylko buty bym zmieniła. Ehh... ma mój wymarzony bukiet, którego ja mieć nie mogłam :( :cool:
W kwestii panów wszystko ok :wink:

Dorotka_ - Pon Cze 09, 2014 10:08 pm

M4rcysi4, mialas ładniejszy :-)
ppola - Pon Cze 09, 2014 10:46 pm

Mi się bardzo podobał gorset w sukni Aleksandry może i niedopasowany ale był przepiękny niestety nie mogę znaleźć lepszego zdjęcia

Catylyn89 - Wto Cze 10, 2014 6:25 am

to ja jeszcze dodam


gdzieś mi zginęły zdjęcia jak się przygotowywała :roll:

Miała piękny gorset i bujną spódnicę (która mi się marzy :) ) Suknia jest śliczna, ale modelka w niej, już zbyt "sztuczna" :) Jak kto woli :)

[ Dodano: Sob Cze 14, 2014 9:16 pm ]
Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek








Paolina - Nie Cze 15, 2014 11:07 pm

Taka dosyć nietypowa suknia. Mnie osobiście góra do dołu nie pasuje, no ale PM ma swój styl a ja swój ;)
Sisska - Nie Cze 15, 2014 11:45 pm

Wydaje mi sie, ze bukiet zbyt bujny... No i nie rozumiem tej ostatniej mody by sukienki byly do samej ziemi... Wygladaja jakby byly po prostu za dlugie.
Rusałka_Maja - Nie Cze 15, 2014 11:51 pm

Paolina napisał/a:
Taka dosyć nietypowa suknia. Mnie osobiście góra do dołu nie pasuje, no ale PM ma swój styl a ja swój ;)


No tak... zupełnie jakby ktoś pomylił części z dwóch różnych sukienek

troszka88 - Pon Cze 16, 2014 12:26 pm

Niestety nie da się skopiować zdjęcia,ale pod tym linkiem jest druga odsłona kiecki Pani Wesołowskiej http://instagram.com/p/pPpSYJosQA/
Juska - Pon Cze 16, 2014 10:29 pm

Nie podoba mi sie w ogole suknia zony wesolowskiego, za to bardzo pani Bąk:)
qlaudia - Wto Cze 17, 2014 9:39 pm

Juska, zgadzam sie z Toba w 100% zona wesolowskiego wyglada jakby miala body i do tego spodnice nalozona...
roksancia - Sro Cze 18, 2014 8:57 am

zgadzam się z Wami, gdyby dół był z lżejszego materiału wyszłoby korzystniej
Paolina - Czw Cze 26, 2014 5:38 pm

Z włoskiego podwórka. Modelka Marica Pellegrinelli i piosenkarz Eros Ramazzotti:




Julia_ja - Czw Cze 26, 2014 10:16 pm

W ogóle mi się nie podoba suknia ślubna, bukie też niezbyt, a młody taki jakiś za zwyczajny przy młodej.
No z pewnością nie mój styl :?

M4rcysi4 - Czw Cze 26, 2014 10:29 pm

Ja w tej stylizacji nie rozumiem jednego, dlaczego zdecydowała się na nuty skoro to nie jest związane z nią tylko z jej mężem? To tak jak ja bym interesowała się florystyką, mąż motocyklami (zloty te sprawy) i walnęłabym sobie suknię w motocykle...
Paolina - Czw Cze 26, 2014 11:05 pm

Mnie też suknia nie zachwyciła. Cóż haute couture nawet w wydaniu Valentino do mnie nie przemawia. Spodziewałam się po tej parze czegoś bardziej klasycznego i eleganckiego.

Te nutki na sukni to ponoć "miłosna piosenka pary nowożeńców". Niewątpliwie prezent dla męża, ukłon w jego stronę. Romantycznie. Ale też mnie to nie do końca przekonuje. Chyba, że dla nich dwojga ma jakieś wyjątkowe znaczenie o którym nie wiemy.

M4rcysi4, jeden z komentarzy, które przeczytałam odnośnie sukni: dobrze, że mąż jest muzykiem a nie np. ginekologiem :D

qlaudia - Pią Cze 27, 2014 9:50 am

no cooooz...nietypowoa suknie.i moze romantyzmu jej dodaje ze tam moze jest ich pierwsza piosenka :P ale chyba by mi sie bardziej podoba jakby miala zwykly dol
M4rcysi4 - Sob Cze 28, 2014 11:32 pm

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński



Jak dla mnie pięknie :)

Rusałka_Maja - Nie Cze 29, 2014 8:02 am

Paolina napisał/a:
Te nutki na sukni to ponoć "miłosna piosenka pary nowożeńców". Niewątpliwie prezent dla męża, ukłon w jego stronę. Romantycznie. Ale też mnie to nie do końca przekonuje.


A ja się wyłamię, mnie właśnie ten (jak to ładnie nazwałaś) ukłon w stronę męża bardzo podoba :)
Jeśli te nutki faktycznie to miłosna piosenka młodych to mega romatycznie :smile:

qlaudia napisał/a:
ale chyba by mi sie bardziej podoba jakby miala zwykly dol


No, a ona postanowiła być niezwykła :smile:
Każda z nas chce w tym dniu wyglądać niezwykle, oryginalnie na swój sposób i nie być jedną z wielu :smile: I widać się to udało :-)

Skyler - Pon Cze 30, 2014 11:10 am

Mnie sam gest ze strony męża ujmuje. Patrzeć jednak czysto estetycznie, góra i dół sukienki są w zupełnie innych kolorach, co mnie trochę razi. Wole jednolite kolorystycznie suknie.

Co do Janachowskiej to sukienka naprawdę ładna, ale w zupełnie nie w moim stylu, jej na pewno pasuje. Ciekawa jestem tych dwóch kolejnych sukienek, bo myślę, że biorąc pod uwagę, że jest tancerką to na wesele mogła wybrać coś w retro stylu :smile: :smile: :smile: :smile:

ava - Pon Cze 30, 2014 10:34 pm

Skyler, tu mozesz zobaczyć wszystkie sukienki http://afterparty.pl/news...ml?galg_id=7217
Rusałka_Maja - Wto Lip 01, 2014 7:38 am

ava napisał/a:
Skyler, tu mozesz zobaczyć wszystkie sukienki http://afterparty.pl/news...ml?galg_id=7217


No nie powaliła mnie..
czasem mam wrażenie że te celebrytki tak bardzo chcą zrobić show, zatrudniają jakichś projektantów mody, że wyglądają kosmicznie :roll:

lovinlizard - Wto Lip 01, 2014 6:51 pm

Jakaś ta Janachowska wysuszona :o włosy mocno takie sobie i chyba ma za duże licówki.
ale sukienka ładna :)

aniuniai - Wto Lip 01, 2014 7:35 pm

Zona Artura Boruca w dniu slubu

troszka88 - Sro Lip 02, 2014 1:56 pm

dla mnie Sara wyglądała po prostu obłędnie, jestem zakochana w tej stylizacji 
Skyler - Sro Lip 02, 2014 2:47 pm

Rusałka_Maja napisał/a:
ava napisał/a:
Skyler, tu mozesz zobaczyć wszystkie sukienki http://afterparty.pl/news...ml?galg_id=7217


No nie powaliła mnie..
czasem mam wrażenie że te celebrytki tak bardzo chc

ą zrobić show, zatrudniają jakichś projektantów mody, że wyglądają kosmicznie :roll:


Mnie też nie. Chociasz z tej drugiej jeszcze dało by się cos zrobić.

Asiek - Sro Lip 02, 2014 2:59 pm

Tu więcej zdjęć ze ślubu Boruca w Grecji : http://ofsajd.onet.pl/dzi...-ze-slubu/v433m
Ten sweterek :cool: jednak mi jakoś nie pasuje do "greckiej" spódnicy.
Ale najbardziej "powaliły" mnie obrączki... :o :smile: :lol:
Dla mężczyzny?! :smile: Chyba, że ktoś lubi takie bazarowo-cygańskie klimaty...

Julia_ja - Sro Lip 02, 2014 5:54 pm

Spódnica cudna, jednak ta góra zwyczajnie do niczego nie pasuje i przez to jakoś cała kreacja się kupy nie trzyma.
paulinkaaMU - Czw Lip 03, 2014 1:52 pm

lovinlizard napisał/a:
Jakaś ta Janachowska wysuszona :o


Dla mnie od jakiegoś czasu wygląda jakby cierpiała na anoreksję, jest strasznie wychudzona :o

Julia_ja napisał/a:
Spódnica cudna, jednak ta góra zwyczajnie do niczego nie pasuje i przez to jakoś cała kreacja się kupy nie trzyma.


zgadzam się całkowicie, spódnica układa się pięknie, ale ta góra dla mnie jakaś z kosmosu, no ale wiecie, przecież z niej też jest blogerko - szafiarka, więc musiała pokazać, jakie to z niej indywiduum :smile:

Asiek napisał/a:
Ale najbardziej "powaliły" mnie obrączki... :o :smile: :lol:
Dla mężczyzny?! :smile: Chyba, że ktoś lubi takie bazarowo-cygańskie klimaty...


obrączki totalnie nie w moim klimacie, a ta Boruca, wyjątkowo "męska" brrr

Julia_ja - Czw Lip 03, 2014 2:01 pm

paulinkaaMU napisał/a:
no ale wiecie, przecież z niej też jest blogerko - szafiarka, więc musiała pokazać, jakie to z niej indywiduum :smile:


Umarłam ze śmiechu :smile: :smile: :smile: ale co prawda, to prawda :P

ava - Czw Lip 03, 2014 10:23 pm

Co do Janachowskiej to suknię miała ładną, ale zgadzam się, że
paulinkaaMU napisał/a:
od jakiegoś czasu wygląda jakby cierpiała na anoreksję, jest strasznie wychudzona
Poza tym makijaż i fryzura - zdecydowanie nie były strzałem w dziesiątkę. A to przecież ładna dziewczyna, widziałam niejedno jej zdjęcie z pięknym makijażem czy fryzurą, a tu akurat w dniu ślubu taki klops.

Jeśli chodzi o żonę Boruca, to trudno mi ocenić, sama nie wiem czy mi się podoba jej stylizacja czy nie, na pewno jest zaskakująca. Spódnica świetna, ale góra, hmmm, dyskusyjna :razz:

paulinkaaMU - Sob Lip 05, 2014 1:08 am

Cytując Pudelka :smile:

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, sukni, w której Sara stanęła przy ołtarzu, nie zaprojektował Zuhair Murad. Szafiarka zmieniła zdanie i dokonała własnego, odważnego połączenia: zaprojektowaną specjalnie dla niej rozkloszowaną i opinającą biodra spódnicę zestawiła z odsłaniającym jej brzuch sweterkiem marki Chaos. Stworzyła go Marta Boliglova, autorka także koronkowej sukienki Nadii Mannei.

8)

qlaudia - Nie Lip 06, 2014 8:08 pm

baaardzo mi sie podoba stylizacja zony boruca.moze malo slubna ale klimatyczna
M4rcysi4 - Sob Wrz 27, 2014 10:17 pm

Rozalia Mancewicz

Na żywo pewnie lepiej niż na zdjęciu (suknia ma taki materiał, który moim zdaniem źle wychodzi na zdjęciach). Ogólnie bardzo mi się podoba, bo dziewczyna bardzo ładna :mrgreen: Ogólnie żałuję, że nie zrobiłam sobie takiej fryzury :| :-)

Catylyn89 - Sob Wrz 27, 2014 10:48 pm

Materiał rzeczywiście niezbyt dobry do zdjęć, ale fason ładny :) No i fryzurka naturalna :)
Asiek - Pon Kwi 27, 2015 11:13 am

21-letni skoczek Klemens Murańka "po góralsku, hej!" :wink:



Julia_ja - Pon Kwi 27, 2015 1:12 pm

Super! Bardzo podobają mi się te góralskie motywy. Gdybym drugi raz miała brać ślub to tylko w górach :-)
Catylyn89 - Pon Kwi 27, 2015 3:31 pm

Ian Somerhalder i Nikki Reed :)






wzięte z Pudelka :cool:

ava - Wto Cze 09, 2015 11:53 pm

Tutaj można dobrze obejrzeć suknię ślubną prezenterki Katarzyny Burzyńskiej http://www.pudelek.pl/art...za_maz_zdjecia/
Moim zdaniem fajna, prosta stylizacja, ale czy tylko mi się wydaje, że panna młoda inspirowała się suknią (i nie tylko) Małgorzaty Kożuchowskiej? :wink:

alekul89 - Sro Cze 10, 2015 8:29 am

Rzeczywiście stylizacja podobna do Kożuchowskiej. Suknia i kolor bukietu, prosta fryzura z przedziałkiem.
Asiek - Sro Cze 10, 2015 9:33 am

Niestety, góra sukni bardzo nieładnie układała się, gdy ta pani siedziała (6. zdjęcie). :-?
herbatnik - Sro Cze 10, 2015 10:49 am

Faktycznie, trochę plagiat :) Moim zdaniem fryzura odjęła pani Kasi uroku, takie piękne rude włosy, a tutaj prawie niewidoczne w tym upięciu. Ale to panna młoda musi być zadowolona :)
Julia_ja - Sro Cze 10, 2015 12:54 pm

Mi się nie podoba. Uważam, ze dekolt fatalnie niekorzystny dla tej Pani, a sama suknia sprawia wrażenie pogniecionej. Ja byłabym na nie :-(
alekul89 - Sob Sie 15, 2015 9:30 pm

Anna Kerth znana widzom "Na Wspólnej". Mi jakoś nie pasuje ta koronkowa góra to dołu tej sukni. Więcej zdjęć w linku:
http://kobieta.fakt.pl/mo...ria,566257.html


oleczqa002 - Sro Maj 25, 2016 10:36 am

Może już widziałyście, a może nie - najnowsze zdjęcia ze ślubu Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego:





Uważam, że Marina wyglądała PRZE-PIĘ-KNIE :serducho: Często te wszystkie gwiazdy ubierają jakieś tandetne, kontrowersyjne kiecki, żeby się o nich mówiło. A wystarczyłoby po prostu włożyć śliczną sukienkę i wyglądać jak księżniczka :bukiet:

Dodam jeszcze, że nigdy nie byłam jakąś ich fanką, ale te zdjęcia wywołują we mnie bardzo pozytywne emocje :zakochany: Piękna para, piękne dekoracje i piękne miejsce ceremonii... aż czuję lekkie ukłucie zazdrości :D :razz:

alekul89 - Sro Maj 25, 2016 10:46 am

oleczqa002 zgadzam się w 100%. Marina wyglądała przepięknie i wraz z Wojtkiem tworzą piękna parę :)
Karmelova - Sro Maj 25, 2016 12:11 pm

I te dekoracje :serducho:
herbatnik - Sro Maj 25, 2016 2:09 pm

W całym tym bogactwie wyglądają bardzo subtelnie i to jest super. Ta biel i zieleń,idealna wiosenna stylizacja. No ale jak zobaczyłam,ile kosztował ślub i wesele to się trochę przeraziłam :D Dobrze, że przy tak dużym budżecie wyglądali elegancko, a nie kiczowato.
oleczqa002 - Sob Cze 25, 2016 11:36 am

Kolejne śluby "celebrytów" :D Adam Sztaba - polski dyrygent, kompozytor oraz jego menadżerka Agnieszka Dranikowska :D




[ Dodano: Sob Cze 25, 2016 2:19 pm ]
Jeszcze dziś znalazłam teledysk ślubny naszego "Piłkarskiego Orzełka Narodowego" Kamila Grosickiego z Kamilą :D Nie ma to jak ziewać podczas pierwszego ujęcia z kościoła :P
http://www.slubnaglowie.p...ominika-i-kamil

alekul89 - Sob Wrz 10, 2016 7:28 pm

Widziałyście już suknię Małgosi Rozenek, w której powiedziała "tak" Radosławowi Majdanowi?

Dorotka_ - Nie Wrz 11, 2016 4:44 am

alekul89, no :) źle dopasowana w biuście, po za tym - śliczna :)
Julia_ja - Nie Wrz 11, 2016 2:50 pm

Tak, góra fatalnie dopasowana, przy takim biuscie mogło być naprawdę super :-)
kapatka - Nie Wrz 11, 2016 9:57 pm

A tu Jarosław Jakimowicz ze świeżo poślubioną małżonką:

LinaMiódMalina - Sro Wrz 14, 2016 11:26 pm

Tak sobie przeglądam wątek i mimo, że nie przepadam za 'rozłożystymi' kreacjami to z tych wszystkich propozycji moje serce zdecydowanie podbił wybór Mariny. Nie jestem jednak obiektywna, bo przyznam, że jak pierwszy raz zobaczyłam kolekcję Stardust Miry Zwillinger ( http://www.mirazwillinger.com/portfolio/stardust/ :buja w oblokach: ) to jakiś czas miałam na jej punkcie totalnego świra, moje emocje skutecznie ugasiła dopiero informacja o cenie tych sukienek :rozpacz:

Z naszego polskiego podwórka bardzo podoba mi się stylizacja wybranki Adama Sztaby - prosta, dziewczęca i taka naturalna :)
Rozenkowa mnie nie powaliła, ale nie można powiedzieć, żeby sukienka była sztampowa.
Jak już jesteśmy przy ostatnich głośnych ślubach to odwagi nie można też odmówić Agnieszce Szulim, chociaż mnie osobiście taki styl nie do końca pasuje, to trzeba przyznać, że wyszło całkiem ciekawie i oryginalnie :)



Dorotka_ - Czw Wrz 15, 2016 6:09 am

LinaMiódMalina, mi sie sukienka Szulimowej w ogóle nie podobała, wyglądała jakby nyła niedokończona - według mnie ;)
alekul89 - Czw Wrz 15, 2016 8:46 am

Dorotka_ napisał/a:
LinaMiódMalina, mi sie sukienka Szulimowej w ogóle nie podobała, wyglądała jakby nyła niedokończona - według mnie ;)


Mi tez nie przypadła do gustu. I do tego takie buty...

LinaMiódMalina - Czw Wrz 15, 2016 10:27 pm

Buty rzeczywiście dosyć hmm awangardowe jak na taką okazję, ale może przynajmniej wygodne 8) Patrząc na wzrost wybranka to Szulim chyba za bardzo nie mogła poszaleć z obcasami, może musiała to jakoś odreagować względem fasonu butów chociaż :P
Tak czy inaczej kolczyki plus bukiet bardzo mi się podobały jako kontrastowe dopełnienie stylizacji, podkręciło to trochę tą falbaniastą kieckę.
U Rozenek zapomniałam napisać, że to co było jak dla mnie fajne to kolor kreacji, nie mam nic do białych, ale wielbię coraz liczniej występujące w przyrodzie wszystkie >niebiałe< kiecki :serce:

A co powiecie o dodatkowych kreacjach przygotowanych na wesela Rozenek i Szulim - hity, czy nie bardzo? :)


alekul89 - Pią Wrz 16, 2016 10:48 am

LinaMiódMalina mi się podobały. A Rozenkowa w trakcie wesela przebrała się w taką:






oleczqa002 - Pon Lip 24, 2017 1:07 pm

Co sądzicie o sukni ślubnej Agnieszki Radańskiej?



Mi coś totalnie w niej nie gra :O Góra sukienki i dół totalnie nie współgrają i wyglądają jakoś tak od czapy... Nie wiem mi sie totalnie nie podoba :?

herbatnik - Pon Lip 24, 2017 2:58 pm

oleczqa002, podzielam Twoje zdanie. Wg mnie coś jest nie tak w miejscu, gdzie łączy się góra z dołem. Oba elementy są ładne, ale w pasie jest zgrzyt. Nie wiem, co projektant miał na myśli. Może jakby spódnica zaczynała się wyżej i talia byłaby podkreślona paskiem, byłoby lepiej, sama nie wiem.
LinaMiódMalina - Pon Lip 24, 2017 10:07 pm

herbatnik, oleczqa002, dokładnie. Kiepsko wyszło tu szczególnie to opadające na biodra łączenie spódnicy, które zaburza proporcje niepotrzebnie wydłużając tułów kosztem dolnych partii ciała. Myślę też, że przy pociągłej twarzy i długiej szyji lepiej wyglądałby tu zabudowany dekolt. Ale co tam - grunt, że Panna Młoda happy 8)
ps.ode mnie punkty w górę za długi rękaw :mrgreen: :smile:

alekul89 - Wto Lip 25, 2017 8:48 am

Dziewczyny, podzielam Wasze zdanie. Mi się ta suknia w ogóle nie podoba i nie wiem czym się wszyscy tak zachwycają. Internet aż kipi od ochów i achów na temat tej sukni.
Za to Pan Młody wygląda bardzo dobrze :)

AGIS - Wto Lip 25, 2017 1:12 pm

Zdecydowanie łączenie góry z dołem jest źle zrobione. Coś mi też z górą nie pasuje, bo jej głowa wydaje się być nieproporcjonalna co do reszty ciała. Ładna dziewczyna, ale to nie suknia dla niej. Chyba trzeba się przyzwyczaić do znanych, bogatych PM, które fatalnie wyglądają w swojej sukni ślubnej, bo takich, które dobrze wyglądają jest garstka.
oleczqa002 - Wto Lip 25, 2017 8:51 pm

Łączenie góry z dołem jest fatalne... Ale tu mało co do siebie pasuje :? Ten dekolt jakiś taki mierny i welonu też jakoś tak za dużo... Nie wiem jak można tyle pieniędzy wydawać na suknię i tak miernie wyglądać... Jak przeczytałam ile ta suknia kosztowała (milion kryształów Svarowskiego, jakieś angielskie koronki lol).
Nie wiem czemu im droższa suknia tym brzydsza?

kapatka - Sro Wrz 06, 2017 3:32 pm

A jak Wam się podoba Ania Starmach?

alekul89 - Sro Wrz 06, 2017 3:57 pm

Dla mnie ten gorset jakiś taki niedopasowany.

A co myślicie o Larze Gessler?


Dorotka_ - Sro Wrz 06, 2017 5:40 pm

miałam podobną kieckę na weselu koleżanki :o :roll:
oleczqa002 - Sro Wrz 06, 2017 7:30 pm

alekul89, Wygląda jak jej matka, tyle że młodsza :? A suknia bardziej podoba mi się na manekinie niż na niej :razz:

kapatka, suknia Ani Starmach nieciekawa :/ Taka zwykła, bez szału.

Ja nie wiem, tyle hajsów mają te celebrytki, a sukienki mają gorsze niż nie jedna średnio-zamożna dziewczyna :razz:

AGIS - Sro Wrz 06, 2017 8:20 pm

Moim zdaniem Ania Starmach wygląda całkiem ładnie w porównaniu do innych celebrytek, ale ogólnie to szału nie ma. Co do Lary Gessler to mało ślubna ta suknia i ogólnie cała stylizacja.
herbatnik - Czw Wrz 07, 2017 3:44 pm

Pani Ania Starmach jest ładna, zgrabna kobietą; suknia jest ok, tylko brakuje mi wcięcia w talii, bez tego trochę dziwnie topornie to wyszło.
Lara widać wybrała stylizacje bardziej koktajlowa niż ślubna i w tej konwencji wszystko gra. Ale na manekinie faktycznie suknia lepiej leży.

kfr89 - Pią Wrz 08, 2017 9:40 am

Też zastanawiam się czemu celebrytki decydują się na tak niedopasowane (Anna Starmach) lub mało eleganckie (Lara Gessler) kreacje. Suknia Małgosi Rozenek jest naprawdę ładna ale gorset nie prezentuje się dobrze.
RudaNiepoprawna - Pią Wrz 08, 2017 9:26 pm

Każda z nas czy to zwykły szary człowiek czy celebrytka z pierwszych stron gazet przede wszystkim wybiera taką sukienkę, jaką chce założyć w tym dniu a nie w jakiej by chcieli nas widzieć inni :) Choć może nie do końca zawsze może i podobają się ogółu, może nie do końca trafione patrząc z boku, najważniejsze że to pannie młodej się podobała ;)
kapatka - Pon Mar 19, 2018 1:12 pm

Coś lekki zastój się zrobił w temacie więc odświeżam. Jak Wam się podoba żona Macieja Rybusa? Moim zdaniem ma facet gust, zresztą oboje wyglądają niczego sobie. No i ta tradycyjna suknia...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group