Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Magdalena Giszterowicz -przepiękne makijaże ślubne i inne

desti - Czw Sie 25, 2011 9:24 am
Temat postu: Magdalena Giszterowicz -przepiękne makijaże ślubne i inne
Witam


Chciałabym się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami jeśli chodzi o makijaż. Znam wiele wizażystek z Łodzi i wiele mnie malowało podczas różnych okzji. Jednak wiemy, że makijaż w tym dniu musi być wyjątkowy delikatny a zarazem mocny aby przetrwał ten wieczór i wydobył nasze piękno.
Taki makijaż zrobiła mi Magda, skromna osóbka współpracująca z Golden Models i WOman Day SPa.
Przepięknie dobiera kolory. Makijaż był trwały i czułam się w nim jak księżniczka i co najważniejsze nie wyglądał sztucznie.


Polecam z całego serca , jak tylko będę mogła wkleję zdjęcia

dagii - Czw Sie 25, 2011 9:36 am

Witam :) ja też dołączam się do pochwał :)
Magda jest najlepsza, tak pięknie umie umalować oko i je podkreślić, że brak słów...
Wspaniale dobiera kolory i miesza je na oku- mistrzyni !! !!
Mnie będzie malowała na milion procent, zresztą zawsze mnie maluje na ważne okazje:)
Polecam :)

Jeżeli ktoś zainteresowany to namiary na priv :)

[ Dodano: Czw Sie 25, 2011 1:05 pm ]
prace Magdy :






Fryzury: Kasia Stawicka/salonwojciechowski.pl/







[ Dodano: Pon Wrz 12, 2011 8:53 am ]
Makijaż desti, z sesji plenerowej :)

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2011 8:55 am ]


ppola - Pią Gru 23, 2011 7:02 pm

rÓżDżKa, post wyżej jest napisane:
dagii napisał/a:
Jeżeli ktoś zainteresowany to namiary na priv
więc napisz
dagii - Pon Gru 26, 2011 11:23 am

ppola, dokładnie ;)
trysia - Wto Maj 08, 2012 5:28 pm

Widzę ostatnie wpisy z 2009 r. czy sa jakieś swierze opinie? jakas kobietka sie podzieli? interesuje mnie makijaz naturalny..minimalizm...podkreslenie urody, ukrycie mankamentow..nie chce byc przemalowana ..
hansowka - Pią Cze 08, 2012 9:00 pm

trysia, ja idę w lipcu na próbny i wtedy zdam relacje :D
dagii - Pią Cze 08, 2012 9:32 pm

hansowka, ooo widzisz ;) a masz już plan co chcesz?
Ewa_Ewi - Pon Cze 11, 2012 4:55 pm

ja planuję próbny u Magdy w sierpniu :)
Kalanchoe - Wto Cze 12, 2012 6:32 pm

Oj jak dobrze, że tutaj zajrzałam :)
dagii - Wto Cze 12, 2012 8:41 pm

Kalanchoe, powitać ;)
agacionek - Sro Cze 13, 2012 9:47 am

dagii, a czy Magda dojeżdża do domu?
Ewa_Ewi - Sro Cze 13, 2012 12:47 pm

agacionek napisał/a:
dagii, a czy Magda dojeżdża do domu?
pozwolę sobie wypowiedziec sie za dagii (mam nadz, że nie ma nic przeciwko ;) Tak, Magda przyjeżdża do domu. U mnie zrobi makijaż także mojej mamie i moze świadkowej. Malowała na ślub moją kolezanke z pracy i wygladała super, poza tym - jak mówila - makijaz trzymał się całą noc a kosmetyki były najwyższej jakości.
agacionek - Sro Cze 13, 2012 1:25 pm

Bo ja mam problem... Niby miałam 3 makijaże próbne, ale nie mogę się zdecydować. Magdę odrzuciłam już na początku za cenę makijażu, ale z drugiej strony jak patrze na makijaże dagii to są one MEGA ZAJEBI*TE :D
agulka1989 - Sro Cze 13, 2012 1:26 pm

agacionek napisał/a:
Magdę odrzuciłam już na początku za cenę makijażu

Z tego co pamiętam to ze względu na cenę odrzuciłaś naszą forumową megi a nie tę Magdę. Ale mogę się mylić :)

Ewa_Ewi - Sro Cze 13, 2012 1:28 pm

Z tego co ja sie orientowałam to Magda ma ceny porownywalne do innych dobrych wizażystek. Na poczatku zastanawialam sie nad makijażem w Sephorze/Douglasie, ale nie znam tam nikogo godnego polecenia, wiec nie chce ryzykowac.
agacionek - Sro Cze 13, 2012 1:32 pm

agulka1989 napisał/a:
Z tego co pamiętam to ze względu na cenę odrzuciłaś naszą forumową megi a nie tę Magdę

Megi w ogóle nie brałam pod uwagę :)
Zależy mi żeby wizażystka przyjechała do mnie, a megi maluje tylko w salonie.

dagii - Sro Cze 13, 2012 2:05 pm

Potwierdzam Magda dojeżdża i faktycznie makijaż się trzyma świetnie ;)
Jedyne co trzeba poprawiać sobie usta błyszczykiem, ale normalne ;) Nie znam osoby , która by nie zjadała pomadki ;P hi hi

agacionek, też mi się podobają ;) Jest the Best ;)

hansowka - Sob Cze 16, 2012 5:40 pm

dagii, a wiem :D mam dwa typy- jeden bardziej szalony inny bardziej klasyczny- ale z tego co widziałam w portfolio to i w jednym i drugim Magda spisuje się rewelacyjnie :smile:
dagii - Nie Cze 17, 2012 9:48 am

hansowka, no dokładnie ;) Podziel się pomysłami ;P
Kalanchoe - Nie Cze 17, 2012 7:18 pm

dagii napisał/a:
Nie znam osoby , która by nie zjadała pomadki ;P hi hi


Ja też nie, hahaha ;P

hansowka - Sro Cze 20, 2012 7:21 pm

pierwszy:

drugi: plus mocno malinowe usta :D

generalnie to mam fazę na neon... 8)

agacionek - Czw Cze 21, 2012 9:06 pm

Napisałam do niej meila i się nie odezwała :(
dagii - Czw Cze 21, 2012 10:59 pm

hansowka, wow pierwszy piękny:)

[ Dodano: Sro Lip 11, 2012 9:20 pm ]
Ostatnie weselne twory wykonane przez Magdę ;)




Ewa_Ewi - Pon Sie 27, 2012 6:23 pm

dagii, super! ja jestem po probnym u Magdy - baaaaaardzooo mi sie podoba :) Oko podkreslone tak, jak jeszcze nigdy nie miałam :) jednocześnie bez efekty tapety na buzi. Magda dobrze "odczytała"moje inspiracje (propozycje makijazy jakie jej wysłałam). Narzeczony tez urzeczony :-) Mały minus za komunikację - nie mogłam znaleźć bloku Magdy (pomyliłam nr) - nie moglam sie do niej dodzownic - zmieniła nr (ja go nie miałam) i nie zadzwonila do mnie zapytać czemu mnie jeszcze nie ma ;-) a mogłysmy sie minąć, bo wpadła jej pilna sesja, na ktora juz sie szykowała (ale ostatecznie została odwołana).
dagii - Pon Sie 27, 2012 7:37 pm

Ewa_Ewi, a gdzie zdjęcia?!
Ewa_Ewi - Pon Sie 27, 2012 7:48 pm

Nie wrzuce, bo zle wyszlo na mojej komorce, obiecuje, ze wrzuce makijaz slubny.
dagii - Pon Sie 27, 2012 10:56 pm

Ewa_Ewi, no dobrze , dobrze ;)
Złośnica - Wto Gru 18, 2012 8:37 pm

Witam! ja także jestem zainteresowana makijażem u Magdy. Bardzo proszę o namiary bo mam problem z wysyłaniem wiadomości.
slubzcharakterem - Czw Gru 20, 2012 12:52 am

Miałem okazję podstawić Opelka do sesji reklamowej z modelkami umalowanymi przez Magdę. Powiem tak: i modelki i ja i nawet Opelek był pod wielkim wrażeniem jej mistrzostwa w tym temacie :)
MajKama - Sro Sty 02, 2013 12:55 pm

dagii, bomba te Twoje oczy :)
dagii - Sro Sty 09, 2013 7:20 pm

[ Dodano: Sro Sty 09, 2013 7:20 pm ]
slubzcharakterem, może wstawisz zdjęcia aby inni mogli się przekonać :)

edit: usunęłam treści niezgodne z regulaminem
bambolea

scrolly - Wto Mar 05, 2013 1:31 pm

Bardzo Wam polecam Magdę!
Malowała moją przyjaciółkę w październiku zeszłego roku i pięknie się trzymało.
Magda malowała też przed poprawianmi jej mamę i świadkową - delikatnie i z wyczuciem:)

[ Dodano: Wto Mar 05, 2013 1:37 pm ]
a zapomniałam dodać, że Magda dojechała w dzień poprawin na miejsce - sala się nazywała Dwór Artusa, więc kawał drogi od centrum. Nie wiem czy się umawiały na jakąs dodatkową opłatę za dojazd, ale na pewno się zgodziła 8)

chococolady - Sro Mar 13, 2013 10:17 pm

Dziewczyny czy mogłybyście mi przesłać na PW kontakt do Magdy?
elizabeffka - Nie Mar 17, 2013 10:20 pm

Hej ja też miałabym prośbę o podanie jakiegoś namiaru na Magdę gdyż poszukuję dobrej makijażystki a ślub mam w sierpniu więc warto by już się rozejrzeć za takową:) a zależy mi też właśnie na tym żeby makijaż był trwały i "przeżył" wesele :P
chocomotion - Nie Mar 24, 2013 10:31 am

Poproszę namiary na priv :) dziękuję z góry!
maringa - Pią Mar 29, 2013 3:39 pm

Ja rownież bardzo proszę o namiary na Magdę. Slub mam dopiero w przyszlym roku ale chcialam juz powoli zbierac namiary... Z gory dziękuje.
alex88 - Wto Kwi 23, 2013 12:20 am

Również bardzo proszę o namiary do Magdy :)
Aleksandra6 - Wto Kwi 23, 2013 2:57 pm

Hej:) Ja też proszę o namiary :)
dagii - Wto Kwi 23, 2013 3:12 pm

https://www.facebook.com/InspireMepl?fref=ts :)
Marcik83 - Wto Kwi 23, 2013 6:51 pm

witam czy mogłabys przesłac mi namiary do wizażystki magdy?:)pozdrawiam
MoniaK_84 - Czw Kwi 25, 2013 11:07 am

Hej, Mogłabym również poprosić Was o namiary na priv. Ślub mam w sieprpniu i jestem na etapie decyzji co do makijażystki, a zależy mi na takiej, która dojedzie do domu :)
dagii - Czw Kwi 25, 2013 11:32 am

MoniaK_84, podałam namiary na FB :)
marthussia - Wto Maj 07, 2013 11:12 am

Czy możecie mi podać na priv orientacyjną cenę makijażu ślubnego u Magdy?
fornina - Pon Cze 17, 2013 6:41 pm

Dziewczyny,
również chciałabym podzielić się z Wami moim cudownym wrażeniem o makijażach Madzi. 1 czerwca tego roku malowała mnie na mój ślub, moja siostrę i moją teściową.Wszystkie makijaże były cudowne..wszyscy byli nimi zachwyceni,trzymały się i pięknie wyglądały do białego rana.z całego serca mogę Wam ją polecić - jest nadzwyczajnie dokładna,pracuje na markowych kosmetykach,doskonale wie jak wydobyć z każdej z nas piękno.Jej makijaże są małym arcydziełem.Serdecznie polecam.Ceny bardzo przystępne!!!Dojeżdża do klientek do domu!!!!
P.S Dołączam zdjęcie mojego i mojej siostry makijażu :)
Pozdrawiam :)

[ Dodano: Pon Cze 17, 2013 6:43 pm ]
a tu drugie :)

[ Dodano: Pon Cze 17, 2013 6:45 pm ]
:)

[ Dodano: Pon Cze 17, 2013 6:48 pm ]
:P

marthussia - Pon Cze 17, 2013 6:50 pm

fornina, nie widać jednego zdjęcia :(
Rusałka_Maja - Pon Cze 17, 2013 10:06 pm

Dołączam do zachwytów nad Magdą :D Malowałam się u niej na próbnym i będzie mnie malować już na ślub :)
Zdjęcia u mnie w dzienniczku jakby coś :)

dagii - Czw Cze 20, 2013 12:58 pm

Dodaję kilka zdjęć ....



mia2013 - Nie Cze 23, 2013 1:18 pm

Czy możecie podać na priv namiar na panią Magdę :-)
beata123 - Pon Cze 24, 2013 9:36 am

Czy moze ktoś mi podać namiar na Panią Magdę?
Maj1234 - Czw Cze 27, 2013 10:41 am

Dołączam się do prośby.
Dorotka_ - Czw Cze 27, 2013 5:53 pm

dziewczyny no już chyba łatwiej się nie da
google -> skopiujcie sobie i wklejcie w pole wyszukiwarki Magdalena Giszterowicz, kliknijcie enter - w wynikach macie jak byk profil na fb i numer telefonu

:roll: :roll: :roll: :roll:

Aguska0505 - Pią Cze 28, 2013 3:54 pm

Była bym wdzięczna jak by ktoś podał orientacyjną cenę za makijaż u Pani Magdy :)
Rusałka_Maja - Nie Lip 28, 2013 8:39 pm


szpilka86 - Nie Lip 28, 2013 9:32 pm

Aguska0505, wysłałam Ci na pw
M4rcysi4 - Nie Lip 28, 2013 10:16 pm

Rusałka_Maja, twój makijaż na prawdę był piękny!
MajKama - Pon Lip 29, 2013 9:47 am

M4rcysi4 napisał/a:
Rusałka_Maja, twój makijaż na prawdę był piękny!


oj tak! przepiękny!

ZoltyTulipan - Pon Lip 29, 2013 5:05 pm

zastanawiałam się nad makijaże u Magdy, przeglądałam różne zdjęcia i faktycznie robią wrażenie :)
alex88 - Pon Lip 29, 2013 8:11 pm

ZoltyTulipan, mam to samo...
Orientujecie się jak wcześnie powinno się zapisywać na termin u Magdy? Ja to najchętniej wszystko bym zaplanowała rok przed :smile:

dagii - Wto Lip 30, 2013 12:25 am

ZoltyTulipan, niestety termin 17 już zajęty :)
Juska - Wto Lip 30, 2013 10:12 am

dagii, :) )))) zastanawiam się czy już nie zaklepać Magdy na przyszły rok :D
alex88 - Wto Lip 30, 2013 10:34 am

Juska, ja tak samo :D bo jeszcze mi ktoś podbierze :smile:
A jeszcze przy Twojej dacie, chyba popularnej bardzo, na pewno bym już zaklepała 8)

dagii - Wto Lip 30, 2013 9:07 pm

Juska, hehehehhehehehnie no myślę, że za wcześnie :P
Juska - Wto Lip 30, 2013 9:28 pm

I zaklepałam :D Tak na zaś :) żeby mieć spokojną głowę :D
sss_ - Sro Lip 31, 2013 6:51 am

dagii napisał/a:
niestety termin 17 już zajęty :)

i to pewnie od dawna ;)

dagii - Sro Lip 31, 2013 4:01 pm

sss_, pewnie tak :) zwłaszcza, że są 3 klientki w tym dniu i Madzia musi się sama wyszykować na imprezę :)

[ Dodano: Sro Sie 07, 2013 1:54 pm ]



Mój próbny makijaż :)

eweewe - Wto Wrz 03, 2013 9:24 am

Dziewczyny proszę na pw o orientacyjną cenę próbnego/ ślubnego u Magdy :)
dagii - Wto Wrz 03, 2013 10:38 am

Makijaż w dniu ślubu :)


Chrupka - Wto Wrz 03, 2013 12:40 pm

Cudowny ten makijaż... Pani Magda ma dar...
alex88 - Wto Wrz 03, 2013 11:15 pm

dagii, rewelacja...Twój makijaż jeszcze bardziej utwierdził mnie w wyborze :)
Dorotka_ - Sro Wrz 04, 2013 10:39 am

alex88, e tam zdjęcie nie oddaje uroku. Dagmara na żywca wyglądała zjawiskowo!
skowronek2323 - Czw Wrz 19, 2013 9:59 am

Dagi wyglądałaś :eek: zjawiskowo
KaMika - Pią Wrz 27, 2013 9:07 pm

dagii, Twoje makijaże są śliczne !
pestka87 - Pon Wrz 30, 2013 4:54 pm

Mnie tez malowala Magda do slubu. jest niesamowita. wszyscy zachwycali sie moim makijazem. cala noc trzymal sie swietnie.

Polecam w 1000000000% :)

Nie umiem zalaczyc zdjecia...

hany - Czw Paź 10, 2013 10:00 am

dagii, miałaś piękny, wspaniały, cudowny makijaż w dniu ślub !! Zresztą wszystkie są przepiękne :)
skrzat - Wto Paź 22, 2013 1:52 pm

Dziewczyny, wszystkie Wasze makijaże są obłędne!!! Zachwycona (i właściwie zdecydowana :razz: ) napisałam do Pani Magdy w sprawie makijażu w dniu mojego ślubu iiiii....ku mojemu zdziwieniu ten termin (23.08.2014) "cieszy" się dużym zainteresowaniem! :lol: więc na wszelki wypadek poprosiłam o zarezerwowanie :smile: tak więc klamka zapadła i cieszę się jak dziecko! :D
Swoją drogą to naprawdę niesamowite, że do wizażystki należy umawiać się aż z takim (prawie rocznym) wyprzedzeniem! :o początkowo planowałam odłożyć tą sprawę na jakieś 3-4 miesiące przed ślubem :oops: ale myślę, że obłożenie jakie ma Pani Magda jest zdecydowanym odzwierciedleniem i potwierdzeniem jej niezaprzeczalnego talentu oraz fachu... :)

marthussia - Wto Paź 22, 2013 1:53 pm

Ja jak rezerwowałam Panią Magdę to też już miała jakąś klientkę umówioną na ten dzień :) więc się cieszę, że się za to zabrałam z dużym wyprzedzeniem :)
KaMika - Wto Paź 22, 2013 8:39 pm

skrzat, 23.08.2014 to nasza data i też już zarezerwowałam na ten dzień Magdę ;) )
alex88 - Wto Paź 22, 2013 9:29 pm

Ja też już jakiś czas temu zarezerwowałam sobie termin u Magdy :cool:
Karollka - Czw Paź 24, 2013 8:17 am

marthussia, pewnie naszą Juskę jak się nie mylę ;)

ja wczoraj zarezerwowałam termin u p. Magdy :D

Selene - Czw Paź 24, 2013 10:20 am

Strasznie mi jest szkoda że mam do Łodzi tak daleko w dniu ślubu... Niestety nie będę mieć aż tyle wolnego czasu żeby tam gnać :)
hany - Czw Paź 24, 2013 11:40 am

Selene, z tego co pamiętam to dziewczyny pisały, że p. Magda dojeżdża do domu więc śmiało możesz do niej napisać...do mnie też będzie makijażystka z Łodzi przyjeżdżać, a to dystans 60 km. :D
skrzat - Czw Paź 24, 2013 2:27 pm

KaMika napisał/a:
skrzat, 23.08.2014 to nasza data i też już zarezerwowałam na ten dzień Magdę ;) )

KaMika w takim razie mamy jak w banku, ze będziemy piękne jak Boginie tego dnia :D miałaś już może próbny u Pani Magdy, bo ja przyznam szczerze polegam jedynie na tym co widziałam na zdjęciach :P

KaMika - Czw Paź 24, 2013 9:22 pm

skrzat, niestety nie miałam próbnego, polegam na zdjęciach i opiniach ;) ale pewnie za jakiś czas się umówię :D a Ty zamierzasz? :D
Rusałka_Maja - Pią Paź 25, 2013 10:28 am

skrzat napisał/a:
ale myślę, że obłożenie jakie ma Pani Magda jest zdecydowanym odzwierciedleniem i potwierdzeniem jej niezaprzeczalnego talentu oraz fachu... :)


Amen :D

KaMika napisał/a:
skrzat, niestety nie miałam próbnego, polegam na zdjęciach i opiniach ;) ale pewnie za jakiś czas się umówię :D a Ty zamierzasz? :D


Osobiście uważam, że poleganie na zdjęciach to jedno, a umówienie się na próbny to drugie :wink: oczywiście nie będę Was namawiać na nadszarpywanie budżetu, ale myślę, że warto się umówić na próbny by mieć już dopracowany makijaż - Magda wtedy robi zdjęcie i w dzień ślubu wystarczy już tylko powtórzyć ten rewelacyjny make - up :D

A tak.. niech się w dniu ślubu okaże, że makijaż który sobie wybrałaś nie pasuje?czy to kolorystycznie, czy to do buzi po prostu albo jest za delikatny albo zbyt mocny (choć tu akurat można pokombinować w lewo albo w prawo) ja bym nie zaryzykowała i tu nawet nie chodzi o to u kogo jest makijaż robiony tylko właśnie o te aspekty które wymieniłam, bo zajebistość wykonania i trwałość są u Madzi gwarantowane :mrgreen: :smile:

M4rcysi4 - Pią Paź 25, 2013 5:11 pm

Czy ta Pani nie mogłaby zamieszkać w Bełchatowie? :smile:
KaMika - Pią Paź 25, 2013 6:44 pm

Rusałka_Maja, masz rację, umówię się na próbny, powiem moją wizję i okaże się czy jest dobra czy nie :)
Skyler - Nie Paź 27, 2013 9:52 pm

Ja pisałam do niej i będziemy się na próbny umawiać po nowym roku
karolina99 - Pią Lis 01, 2013 4:42 pm

Ojjj, jak ja dawno nie była na forum :) a czas leci i leci, już mniej niż rok został do Wielkiego Dnia i ostatnio mam jakiś atak paniki, że z niczym nie zdążę...teraz niby jeszcze za wcześnie, ale boję się, że później przegapię ten odpowiedni moment i będzie wszystko na wariackich papierach :D

Jedna z najważniejszych spraw - makijaż :) również dzięki Waszym opiniom zdecydowałam się na Panią Magdę. Zarezerwowałam wstępnie nasz dzień, 27.09.2014.
Chciałabym wybrać się na próbny, bo mimo że, zdjęcia piękne, to jednak na swojej buźce to inna sprawa. I mam pytanie, czy któraś z Was orientuje się, jaki jest koszt makijażu u Magdy? Bo ja nawet nie zapytałam się przy rezerwacji...;-)

Chrupka - Pon Lis 11, 2013 11:14 am

Napisz do Magdy na FB (zapytać cenę) napewno Ci odpowie, to przemiła, ciepła osoba, niezwykle kontaktowa... a makijaze robi zjawiskowe :D
Robiłam u niej makijaz próbny, bo jestem detalistką i nie zdałabym sie tylko na opinie ustne (lub pisemne), chociaz jako pierwszy wyróżnik były baaardzo pomocne :)
Próbny wyszedł swietny, a ten ślubny... no perfekcyjny, poprostu :) Zachwyt w oczach mojego M. tez o czymś świadczył ;P
Magda malowała jeszcze moja mamę i siostrę (świadkową) i choć robiła to jedna osoba, to kazdy makijaż był inny, ale kazdy przepiekny i... trwały.
Byłysmy zaskoczone, bardzo pozytywnie, ze pomimo całonocnej zabawy był świetny i nie spłyną. Szczególnie moja mama nie chciała wierzyć, że jej makijaż dotrwa do rana, i czekała ją niespodzianka.
Jeszcze raz bardzo Madziu dziękujemy :D

Maj1234 - Sro Lis 13, 2013 9:42 am

Witam,
Czy ktoś może ma e-maila do Pani Magdy. Ja nie mam facebooka a chciałabym do niej napisać i umówić się na makijaż. Będę bardzo wdzięczna.

dagii - Sro Lis 13, 2013 10:25 am

formagda@o2.pl ja mam :)
ZuzM - Sro Lis 13, 2013 11:24 am

Ja się zakochałam w makijażu dagii! Też bym chciała, by malowała mnie pani Magda. Ale chyba jeszcze się nie muszę martwić o to no nie? Nie muszę jej rezerwować na 2 lata do przodu?:P
asimi - Czw Lis 14, 2013 9:54 pm

ZuzM napisał/a:
Ja się zakochałam w makijażu dagii! Też bym chciała, by malowała mnie pani Magda. Ale chyba jeszcze się nie muszę martwić o to no nie? Nie muszę jej rezerwować na 2 lata do przodu?:P

Spokojnie nie masz się o co martwic , jak ja dzwonilam do pani Magdy się zapytać o termin, to się śmiała ze tak wcześnie rezerwujemy terminy :)

Maj1234 - Pią Lis 15, 2013 12:58 pm

Dagii, dzięki za podanie mejla do p. Magdy. Jestem zachwycona twoim makijażem, chociaż to chyba nie kwestia samego makijażu, że wyglądałaś tak zjawiskowo :)

W każdym razie chciałabym zapytać jeszcze z jakich kwiatów był Twój bukiet ( i kto go wykonywał)? Bardzo mi się podoba, czegoś takiego szukałam:)
ps. próbowałam wysłać PRV ale cos mi nie wyszło :P , tak więc pisze na forum

Terry - Pią Lis 15, 2013 2:23 pm

Dagii, jesteś inspiracją dla niejednej z nas. Chyba powinnaś założyć skrócony wątek z namiarami na wszystkie elementy twojego wyglądu tego dnia, bo co chwilkę ktos pyta o namiary. :D
dagii - Pią Lis 15, 2013 10:32 pm

Maj1234, wiadomość dosżła i właśnie odpisałam :)

Terry, nie no bez przesady :) Każda z nas w tym dniu błyszczy :) a to jaki ma styl i co wybierze to już Nasza indywidualna sprawa...niektóre rzeczy odpowiadają jednym , inne nie.... są gusta u guściki :)
Jakby co chętnie pomogę na priv lub w dzienniczku :)

Maj1234 - Sob Lis 16, 2013 10:17 am

Na makijaż u p. Magdy już się umówiłam :) Już się nie mogę doczekać próbnego.
Dzięki za odpowiedz!

gaga - Sob Lis 23, 2013 6:44 pm

ślub za rok ale termin już zarezerwowałam :) baaardzo wstępny makijaż za dwa tygodnie
Juska - Sob Lis 23, 2013 6:54 pm

Ja zaklepałam sobie termin swojego ślubnego już jakiś dłuższy czas temu :) Ale dzisiaj napisałam z prośbą o makijaż próbny 11 stycznia, bo wtedy moje dzieciaki mają studniówkę :) Mam nadzieję, że damy radę i już niedługo będe mogła się pochwalić efektami :)
Karollka - Nie Lis 24, 2013 9:33 am

wczoraj się dowiedziałam, że moja koleżanka u której będę świadkową też wybrała p. Magdę - z mojego polecenia oczywiście :wink: także w dniu jej ślubu p. Magda też będzie mnie malować :D
niusia - Sob Gru 28, 2013 10:19 pm

Rusałka_Maja, dagii, cudnie :serce:
KaMika - Pon Sty 06, 2014 5:08 pm

niusia napisał/a:
Rusałka_Maja, dagii, cudnie :serce:


to prawda :) makijaże idealne :)

ithanielle - Sro Sty 15, 2014 1:17 pm

Mam pytanie głównie do tych dziewczyn, które malowała Magda G. - ile czasu zajmuje jej wykonanie makijażu PM?

Pytam, bo zaproponowała mi godzinę 15.00 i zastanawiam się, czy to nie za późno.

Skyler - Sro Sty 15, 2014 2:16 pm

na próbny przeznacza godzinę:)
szpilka86 - Czw Sty 16, 2014 9:48 pm

i ja muszę pochwalić Madzię :)


dagii - Sob Sty 18, 2014 1:23 pm

szpilka86, wstaw więcej :)
szpilka86 - Sob Sty 18, 2014 6:20 pm

dagii, dałam linka w moim dzienniczku :)
lovinlizard - Sro Sty 22, 2014 11:22 am

Pani Magda to moje najlepsze odkrycie z tego forum :) termin już zaklepany :)
Juska - Sro Sty 22, 2014 8:05 pm


lovinlizard - Sro Sty 22, 2014 8:44 pm

faktycznie piękny :) coraz bardziej cieszę się z tego wyboru :) ja na próbny umówiłam się wstępnie na maj dopiero
emi87 - Czw Sty 23, 2014 8:41 pm

dagii, bardzo spodobał mi się twój makijaż ślubny rewelacja chciałabym taki sam :oops: i żeby wykonała go pani Magda :) ale widzę że niektóre z was zarezerwowały termin u pani Magdy rok przed ślubem, naprawdę trzeba tak wcześnie się do niej zgłosić np pół roku przed nie wystarczy ?
Juska - Czw Sty 23, 2014 9:11 pm

emi87, myślę, że Ty masz jeszcze mnóstwo czasu :) , aaaaaaale.... Ja na przykład zaklepałam termin w okolicach września (chyba :? - nie pamiętam już kurka :P ), bo podobnie jak Ty mam termin czerwcowy, a wiadomo, że to chodliwa data :P Daj sobie jeszcze trochę czasu - Magda na pewno nie ma jeszcze kalendarza na kolejny rok :P
Catylyn89 - Pią Sty 24, 2014 12:56 pm

Mnie Madzia niestety nie będzie malować, bo ma już zaklepany mój termin... Makijaż piękny robi :)
Maj1234 - Czw Lut 13, 2014 3:58 pm

Ja już jestem po makijażu próbnym u p. Madzi i podpisuje się obiema rękami: mistrzyni :)
Jeśli ktoś jest jeszcze niezdecydowany to nie wahajcie się ani chwili :)
Makijaż przepiękny, dokładnie taki jak chciałam a nawet jeszcze lepszy:)
Ja zawsze malowałam inne osoby i teraz wiem, że chociaż raz w życiu powinnyśmy być naprawdę profesjonalnie umalowane przez kogoś :) - nie wiedziałam jakie to fajne :)
Pozdrawiam p. Magdę:)

Irmine - Czw Lut 13, 2014 5:07 pm

Tak zachwalacie, ze moze i ja się skuszę :)
Juska - Czw Lut 13, 2014 5:42 pm

Maj1234, poprosimy jakieś fotki :)
dagii - Czw Lut 13, 2014 9:07 pm

Juska, dobrze gadasz ;)
olqa_b - Sob Lut 15, 2014 12:33 pm

szpilka86, śliczny makijaż :)
kolebolek - Sob Lut 15, 2014 3:45 pm

ale ładne:)))
kinia22 - Sro Mar 05, 2014 1:42 pm

Ale super :o Kto robi takie piękne makijaże? dagii, ten co dodałaś jest mega super, pasuje do dziewczyny na zdjęciu. Jest po prostu śliczny, aż nie wiem co powiedzieć tak mi się podoba. Ja takiego pięknego makijażu nigdy nie miałam. Wygląda olśniewająco. Naprawdę super. Dasz może namiary na kosmetyczkę? Albo adres, cokolwiek bo nie zasnę dzisiaj w nocy :)
ithanielle - Sro Mar 05, 2014 1:48 pm

kinia22, wpisz na facebooku: Magdalena Giszterowicz :)
emi87 - Sro Kwi 23, 2014 6:59 pm

Dziewczyny a czy pani Magda przyjeżdża malować do domu czy trzeba do niej jechać gdzieś do salonu ?
Dorotka_ - Sro Kwi 23, 2014 7:00 pm

emi87, dojedzie jak trzeba - ja na przykład poprosiłam Magdę, żeby dojechała do Ingi - mojej fryzjerki.
emi87 - Sro Kwi 23, 2014 7:04 pm

No właśnie mnie by bardziej pasowało żeby przyjechała do mnie do domu tym bardziej że chcę żeby malowała jeszcze moją mamę ;)
Rusałka_Maja - Sro Kwi 23, 2014 7:15 pm

emi87, przyjechała do mnie i ni ebyło z tym żadnego problemu :)
Juska - Sro Kwi 23, 2014 7:33 pm

Rusałka_Maja napisał/a:
emi87, przyjechała do mnie i ni ebyło z tym żadnego problemu :)


Do mnie też przyjedzie, a właściwie do salonu fryzjerskiego, gdzie będziemy się wszystkie czesać i malować :) O ile wiem próbne robi u siebie w domu :)

lovinlizard - Sro Kwi 23, 2014 8:35 pm

Juska napisał/a:
Rusałka_Maja napisał/a:
emi87, przyjechała do mnie i ni ebyło z tym żadnego problemu :)


Do mnie też przyjedzie, a właściwie do salonu fryzjerskiego, gdzie będziemy się wszystkie czesać i malować :) O ile wiem próbne robi u siebie w domu :)
z kotkami :serducho:
emi87 - Sro Kwi 23, 2014 8:37 pm

Może powiecie że zwariowałam ale niedawno dzwoniłam do niej i już zarezerwowałam sobie u niej makijaż ślubny :smile:
Juska - Sro Kwi 23, 2014 8:53 pm

emi87, nie zwariowałaś :) Gratuluję :) Próbny też będzie?
emi87 - Sro Kwi 23, 2014 9:02 pm

Będzie ale nie wiem kiedy :P Jesteśmy umówione w przyszłym roku na telefon :)
alekul89 - Pon Cze 16, 2014 7:43 pm

Tak mnie zachęciłyście swoimi pozytytwnymi opiniami, że postanowiłam już napisać do Magdy i dowiedzieć, się , czy ma wolny termin w dniu mojego ślubu. Choć data jeszcze dość odległa ;)
pati_88 - Czw Cze 19, 2014 10:07 pm

polecam:)
emi87 - Czw Cze 19, 2014 10:30 pm

alekul89, i jak udało się ? Będzie malować Cię pani Magda ?
alekul89 - Pią Cze 20, 2014 5:54 pm

Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji, ale myślę, ze się zdecyduję :)
martusiaaaaaa - Pią Sie 22, 2014 10:53 am

Witam
Nie orientujecie się może czy pani Magda prowadzi również lekcje makijażu?

alekul89 - Pią Sie 22, 2014 5:17 pm

Nie mam pojęcia. Napisz do niej lub zadzwoń, napewno Ci odpowie :)
karolina_002 - Nie Sie 24, 2014 12:51 pm

rozważam Anię S. i Magdę G., więc podglądam tu i tu :)
karolina84 - Czw Sie 28, 2014 11:00 am

Szukam pilnie makijażystki,więc podglądam :)
qlaudia - Czw Sie 28, 2014 11:50 pm

Mnie bedzie malowac.probny byl cudowny.piekniejszych oczu nie mozna sobiecwymarzyc :)
Malv - Sob Wrz 27, 2014 7:41 pm

Tyle tu pozytywnych opinii, że ja również podejrzę:)
Rusałka_Maja - Nie Wrz 28, 2014 4:48 pm

A Ja znów byłam wczoraj malowana przez Madzię i nachwalić się jej nie mogę :smile:
No makijaż cud miód, nie tylko ja się nim zachwycałam :smile: :smile: :smile:

emi87 - Nie Wrz 28, 2014 6:17 pm

Rusałka_Maja, wstaw zdjęcie :razz:
Dorotka_ - Wto Paź 21, 2014 4:12 pm


emiiskaa - Wto Paź 21, 2014 4:18 pm

podejrzę z ciekawości, bo nie mogę się zdecydować kto mnie ma umalować :D
Dorotka_ - Wto Paź 21, 2014 4:30 pm

i jeszcze


emiiskaa - Wto Paź 21, 2014 4:35 pm

przepiękne..
emi87 - Wto Paź 21, 2014 5:05 pm

Dorotka_, dzięki Tobie utwierdziłam się że dobrze zrobiłam wybierając Magde na moją makijażystkę w dniu ślubu :smile:
alekul89 - Wto Paź 21, 2014 5:22 pm

Ja też i już nie mogę się doczekać mojego makijażu :-)
kiciaeudezet - Pią Paź 24, 2014 12:09 pm

Dorotka_, faktycznie bardzo ładne makijaże ;)
dagii - Pią Paź 24, 2014 2:05 pm

To i ja podbije wątek...mój ostatni Magdowy makijaż :)


Terry - Pią Paź 24, 2014 2:10 pm

Co tam makijaż... jaka kreacja. :)
blueberry - Czw Lis 06, 2014 11:12 am

Może i ja się zdecyduję, wyglądają te makijaże pięknie :serducho: :serducho:
Ewa_Ewi - Czw Lis 06, 2014 6:58 pm

dagii, piękny. a Ty wyglądasz jak Kim Kardiashan na tych fot.!!
dagii - Pią Lis 07, 2014 10:21 am

Ewa_Ewi, no bo Magda mnie tak ładnie umalowała :) ))
olakasieska - Pią Lis 14, 2014 10:42 am

mam ślub za 10 miesięcy ale chyba już teraz napisze i zarezerwuje termin bo jestem pod wrażeniem ogromnym! :) :)
alekul89 - Pią Lis 14, 2014 11:01 am

olakasieska pisz i nie wahaj się czy czekać. Ja zarezerwowałam sobie termin chyba w sierpniu, czyli na prawie rok przed ślubem.
pati_88 - Pon Lis 24, 2014 1:35 pm

dziewczyny Magdalena jest cudotwórczynią;))) nie zastanawiajcie się. Mój makijaż ślubny był piękny dopracowany i trzymał się całą noc.

P.S i nie zrażajcie się próbnymi makijażami. Czasami idąc na makijaż nasz stan cery jest zły itd i wydaje nam się że to wina makijażystki. Zadbajcie przed ślubem o dobrą pielęgnacje buśki i będzie super.

Gwarantuje Wam zadowolenie;)

blondynka89 - Pon Lis 24, 2014 5:36 pm

pati_88, a jakie zabiegi przed ślubem najbardziej polecasz ?
emi87 - Pon Lis 24, 2014 7:53 pm

pati_88, a jakieś fotki makijażu można prosić :P
pati_88 - Wto Gru 02, 2014 9:45 am

blondynka89, polecam peeling kawitacyjny i nawilzanie nawilzanie ;) emi87, zdj zaraz wstawie :)

[ Dodano: Wto Gru 02, 2014 10:01 am ]
Prosze dziewczynki zdjęcia :)








emi87 - Wto Gru 02, 2014 8:38 pm

Rzeczywiście śliczny makijaż <3
Dorotka_ - Pon Gru 08, 2014 10:10 am


kasia-91 - Pon Gru 08, 2014 3:26 pm

Dziewczyny, czy któraś z was mogłaby mi napisać na priv ile kosztuje makijaż u Magdy ? Byłabym bardzo wdzięczna :)
blondynka89 - Pon Gru 08, 2014 11:28 pm

Jeju dziewczyny przepiękne makijaże miałyście-wyglądałyście tak delikatnie i świeżo!! :)


Nie żałuje decyzji że wybrałam Magdę na swoją makijażystkę:D

Dorotka_ - Pon Gru 08, 2014 11:42 pm

no powiem Ci, że u różnych osób się już malowałam i makijaże Magdy odpowiadają moim potrzebom w 100%
Juska - Wto Gru 09, 2014 10:17 am


Dorotka_ - Wto Gru 09, 2014 10:20 am

Juska, są różne sytuacje, czasami mimo szczerych chęci Magda nie mogła mnie umalować i wędrowałam do innych make-up artistek ;) Ale Magda wie, że tylko Ona jest w mym sercu, tak dobitnie, że już w październiku zapisałam się na makijaż sylwestrowy :? :o :smile: byleby tylko Ona mnie umalowała :smile:

[ Dodano: Wto Gru 09, 2014 10:21 am ]
i nie chodzi o to, że ktoś inny jest zły, czy robi kiepskie makijaże.
Po prostu jestem już przyzwyczajona do konkretnego typu, wiem w czym wyglądam super i Magda zawsze robi tak, że wyglądam łoooooł :P

tak jak Inga z moimi włosami

dagii - Sro Gru 10, 2014 12:44 pm

Dorotka_, Magda ma wielki dar i talent absolutny :)
Rusałka_Maja - Sro Gru 10, 2014 6:22 pm

dagii napisał/a:
Dorotka_, Magda ma wielki dar i talent absolutny :)


Sama prawda :padam:

Dorotka_ - Pią Sty 02, 2015 3:40 pm

Sylwestrowa klasyka - zdjęcie telefonowe, nie widać, jak pięknie mieni się złoto na powiece.
Madziu, dziękuję Ci - wszyscy się zachwycali makijażem


satri - Nie Sty 04, 2015 12:22 pm

Hej Dziewczyny, powiedzcie mi czy p. Magda dokleja sztuczne rzęsy czy przedłuża naturalne? Możecie mi podać na PW orientacyjne koszta za makijaż próbny i właściwy?
Dorotka_ - Nie Sty 04, 2015 1:30 pm

To są kępki - nie obciążania naturalnych - efekt krótki, ale powalający:) co do kosztów - pisz do Magdy na fb :)
satri - Wto Sty 06, 2015 11:09 am

Dzieki, termin zaklepany :smile:
ZuzM - Wto Sty 06, 2015 7:27 pm

Ja też już mam zaklepany termin u Pani Magdy <3 Najbardziej nie mogę się teraz doczekać próbnego makijażu <3 :smile:
alekul89 - Wto Sty 06, 2015 11:53 pm

ZuzM kiedy zapisujesz się na próbny? Ja się właśnie zastanawiam na kiedy się umówić żeby nie było ani za wcześnie ani za późno. A nie mam przed ślubem żadnego okazyjnego wyjścia, na które potrzebuję makijażu.
Dorotka_ - Sro Sty 07, 2015 12:01 am

alekul89, ja próbne makijaże miałam w sumie... 4 -na :lol: :lol: :lol:
ale ja sobie na siłę szukałam też okazji, bo uwielbiam ten stan prosto spod pędzla Magdy,
-na urodziny (mieliśmy wtedy sesję narzeczeńską)
-na imprezę rodzinną (taki zjazd do Cioci)
-na wesele Juski
-na mój panieński

wszystkie były MEGA

Alice_Liddell - Czw Sty 22, 2015 4:32 pm

I ja się skusiłam i zaklepałam termin u p. Magdy. Czekam z niecierpliwością na próbny.
kasiaba - Czw Sty 22, 2015 8:15 pm

Dziewczyny, możecie mi podać namiary na Panią Magdę? Napisałam do niej na fb ale nie odpisuje a zależy mi na czasie, wiec może poprzez jakiś kontakt telefoniczny?
emiiskaa - Pią Sty 23, 2015 3:22 pm

dziewczyny, a czy Magda malowała też Wasze mamy? mogłabym zobaczyć jakieś zdjęcia? :roll:
Dorotka_ - Pią Sty 23, 2015 5:21 pm


emiiskaa - Pią Sty 23, 2015 5:25 pm

czyli zadowolona?
bo ja sobie tak pomyślałam, że z racji że w maju moja mama ma urodziny a tydzień przed ślubem jest dzień Mamy, to jej prezentem będzie to, że zafunduję jej profesjonalny makijaż :) nigdy, dosłownie nigdy nie korzystała z czegoś takiego, więc pomysłałam, że to będzie dobry prezent a ślub jedynej córki jest idealną okazją? :roll: i właśnie myślę o Magdzie, żeby nas dwie pomalowała :roll:

alekul89 - Pią Sty 23, 2015 5:29 pm

Bardzo dobry pomysł. Moją mamę na mój ślub też będzie malować Magda.
Dorotka_ powiedz mamie, że wyglądała pięknie. Tak jak mówisz-świeżo i młodo.

Dorotka_ - Pią Sty 23, 2015 5:34 pm


emiiskaa - Pią Sty 23, 2015 6:13 pm


dagii - Sob Sty 24, 2015 8:02 am


emiiskaa - Sob Sty 24, 2015 7:54 pm

juz mamie powiedziałam, co będzie miała za prezent :oops:
emi87 - Pon Sty 26, 2015 7:17 pm

dagii, miałaś śliczny makijaż :serducho: chciałabym mieć taki sam :) mam nadzieję że Magdzie uda się go zdublować 8)
emiiskaa - Pon Sty 26, 2015 7:46 pm

ja niestety Magdy nie będę jednak miała...
alekul89 - Pon Sty 26, 2015 8:14 pm

Dlaczego?
herbatnik - Pon Sty 26, 2015 8:15 pm

a podejrzę, może coś podpatrzę ;)
emiiskaa - Pon Sty 26, 2015 9:25 pm

alekul89, nie będzie jej w Lodzi.. Ale polecila mi wlasnie Monikę Krupat do której sama wczesniej zdążyłam tez napisać :)
Karola5 - Wto Sty 27, 2015 4:36 pm

Z racji tego, że wybieramy się na wesele podglądam w poszukiwaniu makijażystki :)
dagii - Wto Sty 27, 2015 5:02 pm

emi87, dziękuję :*
podrozniczkaa - Sro Sty 28, 2015 7:30 pm

Zamówiłam właśnie makijaż wieczorowy na kwietniowe wesele :)
Jestem pewna, że się nie rozczaruje i od razu zrobię rezerwacje na makijaż ślubny.

KaMika - Sob Sty 31, 2015 4:19 pm

Magda potrafi zdziałać cuda !! ! Genialna jest !! ! :serce: Makijaż bardzo się podobał :)
Cicia - Pią Lut 06, 2015 4:46 pm

Ja tez będę się malować u p. Magdy :)
malinka1984 - Pon Lut 09, 2015 9:40 am

Piękne te makijaże
alekul89 - Sob Lut 14, 2015 8:23 pm

Byłam dzisiaj na próbnym makijażu u Magdy i jestem pod wielkim wrażeniem. Czuję się piękna :buja w oblokach: :smile:
Dorotka_ - Sob Lut 14, 2015 9:38 pm

alekul89, zrób zdjęcie koniecznieeee! :)
alekul89 - Sob Lut 14, 2015 10:06 pm

Dorotka_ zdjęcia są, postaram się jutro wrzucić. W moim dzienniczku są foty dzisiejszej twórczości Ingi ;-)

[ Dodano: Nie Lut 15, 2015 9:38 am ]
Obiecane zdjęcie:

guziczek - Sro Lut 18, 2015 5:11 pm

Czy też mogłabym dostać namiary na panią Magdę? Wasze zdjęcia są świetne.
Bardzo chętnie umalowałabym się u niej na chrzciny synka, 15.03.15, a potem próbny i ślubny makijaż :D

alekul89 - Sro Lut 18, 2015 5:25 pm

Ja z Magdą kontaktowałam się przez facebooka.
guziczek - Sro Lut 18, 2015 10:30 pm

dzięki, czekam, aż odpisze :)

[ Dodano: Pon Lut 23, 2015 11:57 am ]
Po ilu dniach wam odpisała? Mam chrzciny 15.03 i też chciałabym, żeby mnie uratowała, ale przez brak odzewu zaczynam się stresować :(

[ Dodano: Pon Lut 23, 2015 11:59 am ]
Umalowała* uwielbiam autokorektę xD

[ Dodano: Pią Lut 27, 2015 3:09 pm ]
Zrezygnowałam. Czekanie w nieskończoność na krótką odpowiedź mnie nie bawi.

emi87 - Pią Lut 27, 2015 5:32 pm

guziczek, mogłaś do pani Magdy zadzwonić ostatnio jak z nią rozmawiałam przyznała że ma kiepski dostęp do internetu więc może dlatego nie dała ci żadnej odpowiedzi
daisy866 - Nie Mar 15, 2015 12:29 pm

Czy mogłabym prosić o numer tel do Pani Magdy
dzarusia - Nie Mar 15, 2015 3:14 pm

Boskie te makijaże :P
lovinlizard - Pon Kwi 06, 2015 1:38 pm


Juska - Pią Kwi 10, 2015 10:15 am


M-Martusia - Pią Kwi 10, 2015 2:14 pm

to i ja podejrzę w poszukiwaniu inspiracji :)
Fraise - Wto Kwi 28, 2015 1:17 pm

podglądam :)
wisieneczka85 - Wto Kwi 28, 2015 6:18 pm

ja też chętnie zobaczę
dorotka0603 - Wto Kwi 28, 2015 6:55 pm

Tak polecacie, że może tez bym sie u Niej umalowała :o
Czy taki makijaż jest drogi?

alekul89 - Wto Kwi 28, 2015 7:30 pm

dorotka0603 wysyłam Ci na pw ;)
Dorotka_ - Wto Kwi 28, 2015 9:11 pm

Ja juz się nie mogę doczekać - w tym roku przynajmniej 4 makijaże u Magdy mam zaklepane:-)
Sycylijka - Sro Kwi 29, 2015 7:46 am

Mnie Magda będzie malować 8 sierpnia na wesele przyjaciół :) obiecuję wstawić zdjęcia, tym bardziej że przed Madzią nie lada wyzwanie z uwagi na moją powypadkową bliznę na twarzy :)
Martusia90 - Sro Kwi 29, 2015 4:47 pm

alekul89, ja też grzecznie proszę o priv;) 8)
emi87 - Czw Maj 14, 2015 4:05 pm


dorotka0603 - Czw Maj 14, 2015 5:58 pm

emi87, wow ślicznie wyglądasz! Makijaż idealny :)
Kurcze też się chyba na nią zdecyduje ;) Ale ja to mam jeszcze sporo czasu :)

Dorotka_ - Czw Maj 14, 2015 7:30 pm

dorotka0603, nie chcę Cię wkurzać, ale u Magdy się rezerwuje terminy czasem z dwuletnim wyprzedzeniem ;)
emi87 - Czw Maj 14, 2015 9:39 pm

dorotka0603, teraz wiem o czym mówiły dziewczyny że robi cudne makijaże przekonałam się na własnej twarzy :D Ja rezerwowałam termin na makijaż jakoś we wrześniu zeszłego roku więc po wakacjach śmiało możesz do niej już dzwonić ;)
dorotka0603 - Czw Maj 14, 2015 11:19 pm

Matko! To dobrze ze mówicie :o :)
Sycylijka - Pią Maj 15, 2015 11:25 am

Bez przesady... ja w sprawie makijażu na ślub i wesele przyjaciół na sierpień tego roku dzwoniłam przed majówką i bez problemu znalazło się dla mnie miejsce :) nie ma co panikować :wink:
Dorotka_ - Pią Maj 15, 2015 11:30 am

Sycylijka, a o której chcesz być malowana? Bo Panny Młode wybierają godziny zazwyczaj 10-13 i te godziny Magda ma zazwyczaj pozajmowane na dłuuugo, długo przed.
Martusia90 - Pią Maj 15, 2015 7:10 pm

ja już dzwoniłam i mimo , że rok jeszcze ( no troszkę mniej) to już się zapisałam na makijaż do Magdy:) Trochę była zdziwiona, że z takim wyprzedzeniem się zapisuję więc nie wiem...
Sycylijka - Pią Maj 15, 2015 8:14 pm

Dorotka_, 14:30-15:00 ;)
emi87 - Pią Maj 15, 2015 8:31 pm

Sycylijka, to masz tylko pół godz, a z tego co wiem to młodą się dłużej maluje i przeważnie maluje się więcej niż jedna osoba, ja mam umówiony makijaż na 13 i potrwa do godz 16 jak nie dłużej ;)
Dorotka_ - Pią Maj 15, 2015 8:54 pm

może na 2014 był taki szał, ja pamiętam, że na wesela koleżanek się z rocznym zapasem umawiałam, a na 4.10.2014 nie było już terminów na 10 miesięcy wcześniej :)

nauczona doświadczeniem, na 2015 już miałam pozapisywane makijaże w odpowiednim czasie, więc jestem spokojna.

gonius - Sob Maj 16, 2015 5:18 pm

a jak wygląda to cenowo?
DeeDee - Wto Maj 26, 2015 1:27 pm

Zachwycona w/w komentarzami oraz zdjęciami wykonanych makijażów przez Magdę postanowiłam się umówić na makijaż ślubny jak i makijaż próbny z ponad pół rocznym wyprzedzeniem.

W dniu w którym wykonałam wraz ze świadkową makijaż próbny, poddałam go próbie przede wszystkim trwałości (makijaż miałam na twarzy od godziny 9 do 23). Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej tak więc po około godzinie czasu, zazwyczaj podczas nadmiernego wydzielania się sebum zaczynam się tzw. "świecić" zaznaczyłam to Magdalenie na wstępie aby dobrała odpowiedni podkład. Niestety nastąpiło albo nieporozumienie albo źle został dobrany podkład gdyż świeciłam się po około 2 h, ponadto w tym dniu zapraszałam kilka rodziny na ślub i podczas witania się z każdym zostawiałam bronzer wraz z różem na twarzach członków rodziny. Po powrocie do domu nie było mowy o trwałości gdyż na mojej twarzy pojawiły się plamy a cienie z oczu spłynęły do kącików.

O swoim niezadowoleniu oczywiście poinformowałam Magdę tutaj nie mogę powiedzieć złego słowa, gdyż po wysłaniu zdjęć potwierdzających spływający makijaż, konstruktywna krytyka została przyjęta i Magda postanowiła wykonać ponownie makijaż tylko i wyłącznie za opłatą za wykorzystane kosmetyki. Odmówiłam wykonania makijażu po reklamacji wraz z makijażem ślubnym, ponieważ nie chciałam ponosić dodatkowych kosztów oraz nie mogłam zagwarantować mojej mamie jak i przyszłej teściowej, że wyjdzie wszystko perfekcyjnie.

Magdalena zachowała się bardzo profesjonalnie, ponieważ zaproponowała ponowne wykonanie makijażu bez dodatkowych kosztów i w celu pogłębienia swojej wiedzy, ponieważ nigdy wcześniej nie miała takiego przypadku, na spotkanie czekam do dziś dnia.

Podsumowując całokształt pracy Magdy wykonuję profesjonalne makijaże, pracuję na znanych markach (Naked Urban Decay, Inglot, Too Face Chocolate Bar, Kryolan, MAC, Revlon) aczkolwiek w tym ważnym dla mnie dniu nie miałabym głowy na zamartwianie się czy wszystko jest na swoim miejscu.

anniselle - Pon Cze 15, 2015 7:58 am

Czy mogę poprosić o namiary na panią Magdę na priv? :)
alekul89 - Pon Cze 15, 2015 8:25 am

Magdę najlepiej znaleźć na fb.
emi87 - Wto Cze 30, 2015 12:55 pm

Polecam Madzię naprawdę z całego serca umalowała mnie jak i moja mamę i świadkową zaje.... fajnie :D Każdy nie mógł się na nas napatrzeć :D Malowała nas dokładnie starannie poświeciła nam naprawdę dużo czasu tym bardziej że sama tego dnia szła na wesele :) Mój makijaż trzymał się dwa dni :D Dziewczyny będziecie zadowolone z jej makijażu ślubnego i nie tylko :)
alekul89 - Wto Cze 30, 2015 1:09 pm

emi87 a jakieś zdjęcia? W najbliższą sobotę Magda maluje mnie, moją mamę i siostrę. Już nie mogę się doczekać :-)
emi87 - Wto Cze 30, 2015 1:14 pm

Mam tylko takie z fotobudki ;)


alekul89 - Wto Cze 30, 2015 4:12 pm

Ślicznie wyglądałaś :)
Gomigo - Pon Lip 27, 2015 5:14 pm

Zobaczymy, co mi powie Pani Magda, napisałam do niej wiadomość. Jestem ciekawa czy robi makijaż dla alergika (jestem uczulona na prawie wszystkie produkty z szaf rossmmanowych, oraz INGLOTA I SEPHORE również).
dziduunia - Wto Lip 28, 2015 10:50 pm

łoo to tego dzialu jeze nie dotarlam. makijaz chyba jest na dalszym moim planie ale... kiedys musi przyjsc na niego czas. a tu widze same dobre opinie, to zajrze;)
Gomigo - Sro Lip 29, 2015 9:56 am

Minęły już 3 dni a nie otrzymałam odpowiedzi, zobaczymy, może odpisze.
Dorotka_ - Sro Lip 29, 2015 10:05 am

Gomigo, musisz się uzbroić w cierpliwość, Magda ma wiele zapytań, bardzo wiele. Nie maluje tylko w soboty (na wesela), praktycznie codziennie jest zajęta (wiem, bo jak ustalałyśmy termin szkolenia z makijażu, to było ciężko ;) ) prowadzi szkolenia, maluje na sesjach, czasami sama pozuje. Nie zawsze ma przy sobie kalendarz. Zawsze odpisuje, ale to może potrwać.
Alice_Liddell - Pią Sie 07, 2015 11:46 pm

Magda umalowała mnie jako próbny makijaż. Nie powiem, wyszło w sumie ładnie, ale nie do końca to co oczekiwałam. Oczywiście wszystko można zmienić, jednak najgorsze jest to, że po pierwszym uronieniu łez, wszystko się u mnie od razu rozmazało. :? Mam porównanie z makijażu u Ani, płakałam kilka razy, a dopiero koło północy było coś do poprawki. Nie ujmując, Magda jest bardzo dobrą makijażystką i taki makijaż próbny u niej też mi dał pewną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuję teraz na co dzień :) Po prostu nie była mi pisana na dzień ślubu :)
Btw faktycznie, długo się czeka na odpowiedzi, a jak jeszcze wszystko załatwia się za granicą głównie internetowo i chce sie wszystko zgrać w czasie to tak średnio jak dla mnie. A ja też w gorącej wodzie kąpana... Chyba 2 tyg. przed próbnym dostałam info, że Magda może wyjechać, więc mój próbny trzeba by było przełożyć, co mnie wtedy trochę zaniepokoiło, bo nie miałam już możliwości zmiany np. fryzjera. Na szczęście do tego nie doszło. Cała sytuacja jednak trochę mnie zestresowała.

Irmine - Sob Sie 08, 2015 10:18 pm


alekul89 - Wto Sie 11, 2015 12:34 pm

To i ja pochwalę się makijażami wykonanymi przez Magdę :) POLECAM POLECAM POLECAM :) Oprócz tego, że Magda pięknie maluje to jeszcze wprowadza super atmosferę :)

Mój ślubny i mojej siostry (malowała też moją mamę ale niestety narazie nie mam zdjęcia. Mogę Was tylko zapewnić, że wyglądała super i wszysscy byli pod wrażeniem).




Mój dzisiejszy na plener

Dorotka_ - Czw Wrz 17, 2015 9:30 pm

Sezon weselny za mną więc pochwalę się jak ładnie wyglądałam :wink: :wink:
stylóweczka na ślub ZuzM


i na wesele 12.09


hellowing - Sro Wrz 23, 2015 5:09 am

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Красивая невеста, жених красавец

tłumaczenie: Piękna panna młoda , pan młody przystojny.

Proszę jednak o wypowiedzi w języku polskim, na polskim forum ;) Pozdrawiam, Dorotka_

emi87 - Pon Paź 05, 2015 8:21 pm

Wrzucam trochę fotek ślubnego makijażu zrobionego przez kochaną Madzie :)




Dorotka_ - Wto Paź 06, 2015 8:22 am

emi87, wyglądasz prześlicznie :buja w oblokach:
emi87 - Sro Paź 07, 2015 7:38 pm

Dorotka_, dziękuję :oops:
wallflower - Sob Lut 13, 2016 1:05 pm

Cześć,
czy któraś z Was mogłaby przybliżyć cenę za makijaż ślubny u pani Magdy?
Dzięki śliczne
:)

LinaMiódMalina - Sob Lut 13, 2016 6:36 pm

Przyznaję, że po krótkiej lekturze wątku jestem zachwycona tymi makijażami (co oczywiście też na bank jest zasługą urodziwych modelek ;) ) Na sesję narzeczeńską na pewno skorzystam z okazji i wcześniej zaklepię jakiś termin - zafunduję sobie jakąś makiażową metamorfozę, bo tylko raz w życiu byłam na profesjonalnym makijażu i czuję się laikiem w tym temacie (na co dzień używam głównie różu do policzków i tuszu do rzęs :P ) Gdyby ktoś znał orientacyjne stawki/dysponował kontaktem tel do p.Magdy to będę wdzięczna za PW :)
Dorotka_ - Wto Lut 16, 2016 1:05 pm

mam kilka zdjęć z ostatnich 2 makijaży, które robiłam u Madzi




i ja + Panna Młoda ZuzM - też malowała ją Magda

Gomigo - Czw Mar 17, 2016 4:49 pm

Strasznie trudno skontaktować się z Panią Magdą... rozumiem że jest rozchwytywana, ale odpisywać by mogła.
Dorotka_ - Czw Mar 17, 2016 5:02 pm

Gomigo, Magda była teraz 3 tygodnie w Azji, dlatego nie odpisywała. Co zresztą było zamieszczone na profilu... Wystarczyło doczytać.
Martusia90 - Pią Mar 18, 2016 9:05 am

Gomigo, Tak jak napisała Dorotka_, Magda wyjechała o czym wcześniej poinformowała na profilu....Przestań tak szybko oceniać ludzi...Pozdrawiam
alekul89 - Pią Mar 18, 2016 9:18 am

Wczoraj pisała, ze wróciła i odpisuje na wszystkie pytania ale że było ich sporo to nie da rady na wszystkie od razu. Cierpliwości.
Katarzynka1985 - Pon Kwi 11, 2016 2:15 pm
Temat postu: Makijaż
Też muszę do niej napisać :) .
Dorotka_ - Pon Mar 27, 2017 10:01 am

Jakby któraś z Was była jeszcze niezdecydowana, to przesyłam ciężką pracę Magdy :smile:

Ja przed - sobota 6 rano :smile: i po makijażu Magdy, która wstała o nieludzkiej porze, żeby mnie o 7 rano umalować na zdjęcia

kfr89 - Czw Mar 30, 2017 1:11 pm

*Dorotka_, zamiast zdjęcia widzę "x" a chętnie podejrzę to arcydzieło ;-)
Dorotka_ - Czw Mar 30, 2017 4:21 pm

a teraz?


Hachiko - Pią Mar 31, 2017 11:13 am

kfr89, moze to wina przegladarki? Za duzo ciasteczek czy reklam, ho mi sie normalnie zdjecia wyswietlaja. Albo net zawinil.
cappuccino - Pią Mar 31, 2017 11:54 am

Ja widzę! Piękny!
kapatka - Pią Mar 31, 2017 12:11 pm

Ja też widzę więc to chyba nie kwestia zdjęć od Dorotka_.
kfr89 - Pią Mar 31, 2017 2:20 pm

Teraz już też widzę, pięknie :-) Magda ma naprawdę talent :-)
AGIS - Pią Mar 31, 2017 5:37 pm

Magia makijażu :wink:
LinaMiódMalina - Nie Kwi 02, 2017 8:30 pm

Dorotka_, mega :smile: Jeszcze u Magdy nie byłam, ale już nie mogę się doczekać próbnego :P
Dorotka_ - Czw Cze 29, 2017 3:11 pm

Taka tam focia makijażu od Madzi z 26 marca.




Atko - Czw Cze 29, 2017 5:52 pm

Dorotka_, piękny makijaż! :) Też słyszałam o Magdzie same dobre opinie, na dodatek przeglądałam jej profil na Facebooku i wszystko wygląda cudownie. Pewnie gdybym nie trafiła już wcześniej na Agnieszkę (pewnie przy okazji trochę "tańszą" niż Magda), to umawiałabym się właśnie do Magdy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group