Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaręczyny - Dziewczyny! Jakie zaręczyny wolicie. Standardowe, czy ...

dmowski1 - Sob Wrz 03, 2011 10:03 pm
Temat postu: Dziewczyny! Jakie zaręczyny wolicie. Standardowe, czy ...
Drogie dziewczyny!

wolicie zaręczyny standardowe np. w restauracji, w domu, podczas zachodu słońca czy raczej np. podczas lotu balonem, w kinie, na koncercie? :)

niem - Nie Wrz 04, 2011 12:04 am

dmowski1 napisał/a:
na koncercie?
ja bardzo chciałabym na koncercie, najlepiej tego zespołu, na którym się poznaliśmy, albo innym ulubionym:)

pomarzyć dobra rzecz.. bo czy mnie to kiedyś spotka? ech..

Miguela - Nie Wrz 04, 2011 8:28 pm

my wolimy ciszę , spokój i najlepiej wszystko za jednym zamachem...może dlatego zaręczyny były w wigilię z najbliższymi a reszta rodziny domyśliła się w pierwszy bądź w drugi dzień świąt gdy zobaczyli pierścionek :smile: :smile:
ART DECO JUBILER - Wto Lis 01, 2011 11:35 am

Podczas lotu balonem! Ten pomysł bardzo mi się podoba,miał ktoś może takie zaręczyny? Naprawdę super sprawa.
olivka_ja - Sro Lis 02, 2011 9:50 am

ART DECO JUBILER napisał/a:
Podczas lotu balonem! Ten pomysł bardzo mi się podoba,miał ktoś może takie zaręczyny? Naprawdę super sprawa.

ja zaręczyłam się podczas lotu, tyle że awionetką a nie balonem
później po zaręczynach narzeczony powiedział mi że rozważał też balon (nawet dzwonił do Krakowa- gdzie jest taki balon), ale ostatecznie padło na mały samolot
i szczerze mówiąc cieszę się bo chyba bałabym się wsiąść do balonu....

Marcka - Sro Lis 02, 2011 1:46 pm

może nie tak standardowo: kolacja kwiaty i świece, ale też nie tak ekstremalnie w balonie ;P my zaręczylismy się na lodowisku a przed tem byliśmy w mojej ulubionej herbaciarni ;) bardzo mi to odpowiadało :D
ana88 - Sro Lis 02, 2011 6:04 pm

U mnie było trochę z zaskoczenia :) Oświadczyny w botaniku, potem romantyczna kolacja :razz:
swaana - Pon Lis 07, 2011 11:04 am

Ja osobiście miała dość wyjątkowe zaręczyny o których w ogolę nie miałam pojęcia, gdyż mój narzeczony (w tedy jeszcze chłopak) zgłosił się do programu "powiedz tak" który był emitowany na tvp2. bardzo miło to wspominam, pamiątkę mamy na całe życia, chociaż nie powiem że nie byłam później na niego zła bo ukrywał wszystko przede mną i dluugi czas mnie okłamywał "w dobrej wierze" :)
asia7 - Pon Lis 14, 2011 3:23 pm

zdecydowanie wolę i miałam w zaciszu domowym tylko we dwoje...
Emilka20 - Sro Lis 23, 2011 3:42 pm

zdecydowanie niestandardowe. Standard to będzie później .. po ślubie - nuda i domowe obowiązki, niech zatem choć na początku będzie ekstrawagancko.
oreska - Sro Lis 23, 2011 11:27 pm

ja również wolę niestandardowe, to czas dla Nas a standard kojarzy mi się z oświadczynami w gronie rodzinnym, wolę sam na sam :)
ART DECO JUBILER - Pon Lis 28, 2011 11:33 am

Chyba każda z nas woli takie niestandardowe zaręczyny z mnóstwem atrakcji,ale przecież liczy się sama świadomość oraz gest,to wg mnie najważniejsze.
crazyB - Czw Gru 22, 2011 2:23 pm

Nieważne czy w jakim miejscu (na łące, na spacerze, nad morzem, w górach) byle kameralnie. Tak było u mnie. To intymna chwila i taka tylko NASZA. ;) Nie zależy mi na widowni i oklaskach. Dla mnie jest to krępujące.. a dla faceta stresujące.
Flipomania.pl - Sro Gru 28, 2011 10:40 am

Ostatnio widziałam filmik z oświadczyn w poznańskim kinie... i jakoś sobie nie wyobrażam, żebym była zadowolona z takiej niespodzianki. Ale każdy ma swoje upodobania :) My zaręczyliśmy będąc tylko we dwoje, wokół nikogo i to mi najbardziej odpowiadało.
Michasia - Sro Gru 28, 2011 3:44 pm

Flipomania.pl napisał/a:
My zaręczyliśmy będąc tylko we dwoje, wokół nikogo i to mi najbardziej odpowiadało.


Podpisuję się pod tym. Ja uważałam,że to tylko nasza chwila i chciałam ją spędzić romantycznie we dwoje.

Patrycja11 - Sro Gru 28, 2011 4:39 pm

U nas też tylko ja i mój ( obecnie) mąż. Chcieliśmy żeby to było takie tylko dla nas, bez szopki z rodzicami i połową rodziny... Poszliśmy do naszej ulubionej knajpki zjedliśmy kolację i później założył mi pierścionek na palec pytając czy za niego wyjdę. Extraaaa było :)
Co prawda od zaręczyn do ślubu upłynęło 5 lat, ale to już tylko nasz wybór :)

ART DECO JUBILER - Sro Gru 28, 2011 4:56 pm

Ważne,że jesteście szczęśliwi i sama chwila zaręczyn została zapamiętana. Jedni wolę tylko we dwoje,natomiast inni w bardziej efektowny sposób,jak chociażby we wspomnianym balonie lub samolocie :)
bambolea - Sro Lut 22, 2012 10:45 pm

Zaręczyny czy oświadczyny? Bo widzę, że większość osób myli te dwa pojęcia :P
Oświadczyny - sam na sam :) U mnie były w hotelu nad Wisłą :)
Zaręczyny - z rodziną :) w domu:)

lolka210 - Sob Lut 25, 2012 9:26 am

mój D. oświadczył mi się jak byliśmy w Zakopanem, ale po kolacji już w pokoju, płatki róż i te sprawy. Sam mi mówił, że chciał by to była tylko nasza, intymna chwila i szczerze się z nim zgadzam :) :D
ewa.krzys - Sro Lut 29, 2012 8:38 am

Żadnych lotów balonem ani skoków na bungee nie było, więc oświadczyny w moim przypadku można nazwać standardowymi, choć z drugiej strony wywiezienie mnie do lasu nie było normalne :wink:
E-kwiaty - Wto Kwi 03, 2012 3:33 pm

A ja dzielę zaręczony na dwa rodzaje" publiczne i romantyczne. Publiczne to wtedy,kiedy robimy to na pokaz,jak np w kinie,teatrze czy innych miejscach gdzie jest dużo ludzi. Natomiast te romantyczne są z fajną atmosferą,spędzone tylko we dwoje na romantycznej kolacji czy plaży.

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

MadMar - Wto Cze 26, 2012 10:15 pm

to są dopiero oryginalne zaręczyny! Niesamowite!
http://www.youtube.com/wa...feature=related

aurinko - Czw Lip 19, 2012 10:45 am

Nasze były w zaciszu domu, w łóżku bez żadnych dodatków. ;) Myślę, że każde byłby niezapomniane. Nie chciałabym tylko jakiś z wielkim bum i oficjalnych. Tylko my dwoje i beż gapiów. ;)
Eurograv_pl - Czw Lip 19, 2012 9:28 pm

Ja mam bardzo podobne zdanie,uważam ze zaręczyny nie jest czymś na pokaz,to raczej sprawa między nami,a nie tłumem innych ludzi bijących brawo. Preferuje raczej coś romantycznego,jak zachód słońca nad morzem i tylko my :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group