Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaręczyny - co kupić jego rodzicom??

lwiątko - Czw Wrz 08, 2011 2:48 pm
Temat postu: co kupić jego rodzicom??
dziewczyny pomóżcie!!! w sobotę jedziemy z moim chłopakiem, tzn już narzeczonym (jeszcze się przyzwyczaić nie mogę:) do jego rodziców powiedzieć im że się zaręczyliśmy. Oni jeszcze nic nie wiedzą, to ma byc taka niespodzianka... no i mam problem, bo chłopak to dla przyszłej teściowej kwiatki kupił a dla teścia jakiś alkohol i miał z głowy. A ja nie wiem w sumie co powinnam dla nich kupić... czy też jakieś kwiatki, czekoladki, czy już sama nie wiem co...
M4rcysi4 - Czw Wrz 08, 2011 3:33 pm

Myślę, że nie koniecznie musi to być prezent "dla nich". Może warto kupić jakiś nieduży torcik i szampana ;) Jak będziecie wchodzić do domu to im pokazać, że macie coś ze sobą. On niech poprosi tatę o pomoc w otwarciu szampana, a Ty przyszłą teściową w przygotowaniu i pokrojeniu tortu.

On kupował coś rodzicom, bo w ten sposób jakby prosił o Twoją rękę. W drugą stronę to raczej tak nie działa?

ppola - Czw Wrz 08, 2011 3:38 pm

My pojechalismy do rodziców męża właśnie z szampanem i moim ciastem :) wydaje mi się że wystarczy, nie ma w zwyczaju żeby kobieta przychodziła z podarunkami dla przyszłych teściów więc się nie stresuj :)
Agnieszka19 - Czw Wrz 08, 2011 4:04 pm

Ja się zgadzam z dziewczynami :)
lwiątko - Czw Wrz 08, 2011 7:21 pm

kurczę w sumie to szampan i domowe ciasto to nie byłby zły pomysł:) chociaż mam mało czasu i bałabym się że coś z tym ciastem nie wypali... ale może jakiś mały torcik zakupie jutro. dzięki za podrzucenie pomysłu;) dam znać jak już będziemy po wszystkim:)

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2011 10:56 am ]
uff już po wszystkim:) jakoś poszło bez większych problemów, chociaż rodzice M nie byli zbyt zdziwieni ani zaskoczeni:P po prostu przyjęli do wiadomości że będzie weselicho i na tym koniec:) zrezygnowałam w końcu z robienia ciasta ponieważ w weekend było dosyć ciepło i rozpłynęłoby się nam w samochodzie ( podroż ok 4 godz.). Kopiliśmy tylko szampana i to w sumie był całkiem dobry wybór:) dziękuje jeszcze raz za pomoc;)

ART DECO JUBILER - Sro Wrz 28, 2011 3:32 pm

Ja również się zgadzam,nie ma co przesadzać z prezentami. Może ewentualnie dobry alkohol dla teścia jako miły gest. Ale to w zupełności wystarczy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group