Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - Firma Happy-Days z Pabianic

kasiechna - Wto Paź 04, 2011 8:03 pm
Temat postu: Firma Happy-Days z Pabianic
Mogę z czystą przyjemnością polecić tą firmę. Pani Ania i jej współpracownicy spisali się na medal dekorując nam kościół, samochód, bukiet, butonierki, bukieciki na rękę dla świadkowej i druhny oraz organizując balony z helem do wypuszczenia przed kościołem. Kiedy przyjechaliśmy z mężem pod kościół i stanęliśmy w jego drzwiach, na chwilę zabrakło nam oddechu. Kościół wyglądał cudownie....
Jeśli ktoś ma jakieś pytania piszcie na priv.

[ Dodano: Wto Paź 04, 2011 9:23 pm ]
Tak wyglądała nasza dekoracja, ale zdjęcia niestety tego nie oddadzą...



Uploaded with ImageShack.us

Malwina_łódź - Wto Paź 04, 2011 8:45 pm

Również polecam tą firmę. W sierpniu zamawiałam u nich balony z helem na ślub szwagierki do wypuszczenia w niebo.
Wszystko załatwione profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. ;)

jk - Sro Paź 05, 2011 1:21 pm

a czy maja balony z platki roz w srodku, ale interesuje mnie tylko taki do "odpalenia" sterowany, zeby nie trzeba bylo skakac i przekluwac go szpilka na przyklad
Terry - Czw Paź 10, 2013 7:28 pm

Odświerzam wątek.

U mnie będzie dekorowała salę p. Ania. Miła energiczna osoba. Widziałam "na żywo" efekt jej pracy na sali, którą mój narzeczony określił mianem "paskudnego, typowego prl-u". Po udekorowaniu jej przez p. Anię doznaliśmy szoku. To nie była ta sama sala. Było pięknie. Teraz oczekuję, że moją też tak podrasuje.

Jeszcze w tym miesiącu ma 2 wesela, więc można spytać o możliwość zajrzenia na salę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group