Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - Prezenty gwiazdkowe 2011

Debussy - Nie Paź 23, 2011 10:27 am
Temat postu: Prezenty gwiazdkowe 2011
Może i trochę wcześnie na taki temat, ale będzie więcej czasu by zaplanować i kupić prezenty, a nie robić to na chybcika i gorączkowo przed samą Wigilią.

Może zainspirujemy się nawzajem?

Macie już jakieś pomysły, dla męża, rodziców, teściów, sióstr i braci? :)

agulka1989 - Nie Paź 23, 2011 11:04 am

My póki co pewne mamy tylko jedno- rodziców. Dostaną fotoksiążki :) Na ślubie dostali od dzieciństwa do narzeczeństwa a tym razem będą ślubno-weselno-plenerowe :)
I tyle z pewniaków.
Zbysiulec coś przebąkuje, że chciałby shishę (nie wiem jak się to pisze :wink: ) więc pewnie sobie taką kupimy jako prezent dla nas obojga, bo ja w zasadzie niczego nie potrzebuję.

Dosia_Zosia - Nie Paź 23, 2011 11:18 am

Linki do zeszłorocznych tematów:
2009 - http://www.forum.wesele-l...ghlight=#346350
2010- http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=12548

paulinkaaMU - Nie Paź 23, 2011 11:20 am

agulka1989 napisał/a:
My póki co pewne mamy tylko jedno- rodziców. Dostaną fotoksiążki Na ślubie dostali od dzieciństwa do narzeczeństwa a tym razem będą ślubno-weselno-plenerowe


My tak samo :) Tyle, że u nas będą tradycyjne albumy ze zdjęciami wywołanymi w dużym formacie plus jakiś drobiazg (dla mamy pewnie cień).

Dla mojego brata (15 lat) na pewno jakiś ciuch, prawdopodobnie koszula z Croppa (jego ulubiony sklep) :wink:

Ale pozostałe...brak mi weny, szczególnie nie wiem co dla męża :roll: Jak nic nie wymyślę, to zawsze mogę mu kupić jakąś koszulę albo sweterek, ale wolałabym być oryginalniejsza na naszą pierwszą Małżeńską Gwiazdkę :wink:

Misiak87 - Nie Paź 23, 2011 12:52 pm

Zostały jeszcze całe dwa miesiące do Wigilii... Póki co w ogóle nie myślę o prezentach gwiazdkowych, bo jakoś nie czuję nastroju świątecznego, nawet jeszcze nie było Święta Zmarłych.
misia-misia - Nie Paź 23, 2011 1:54 pm

Misiak87 napisał/a:
bo jakoś nie czuję nastroju świątecznego


nie? :lol:
Ja już w tesco choinki oglądałam na dziale świątecznym. I bombki, jest też oświetlenie choinkowe... Nawet już choinkę chciałam kupić... taka małą do pracy bo promocja jest :lol:

Bian - Nie Paź 23, 2011 2:00 pm

misia-misia napisał/a:
w tesco choinki oglądałam na dziale świątecznym. I bombki, jest też oświetlenie choinkowe...


a po Święcie Zmarłych akcje marketingowo-promocyjne ruszą pełną parą :P

Misiak87 napisał/a:
nie czuję nastroju świątecznego


Misiak87 ja też nie, ale listę prezentową powoli zaczynam tworzyć, żeby potem iść do sklepu i po prostu kupić. U mnie w tym roku wygrywa podejście praktyczne, bo pewnie w połowie czy pod koniec grudnia już mi się nie będzie chciało godzinami po sklepach chodzić.

Póki co mam kilka pomysłów, na pewno dla rodziców będziemy łączyć prezenty gwiazdkowe z rocznicowymi.

Debussy - Nie Paź 23, 2011 5:29 pm

Misiak87 napisał/a:
nie czuję nastroju świątecznego

A mój mąż miał już dość Świąt pod koniec sierpnia, bo właśnie wtedy Rossmanny zamawiały asortyment.. no to jest dopiero przegięcie.. :roll:

Ale zaraz po Święcie Zmarłych zaleją nas Mikołajami, bombkami itp.
Narazie kupiłam teściowej korkociąg :smile: : i matę dla kota:


Dosia_Zosia - Nie Paź 23, 2011 8:37 pm

misia-misia napisał/a:
Ja już w tesco choinki oglądałam na dziale świątecznym. I bombki, jest też oświetlenie choinkowe..

A w Lidlu słodycze świąteczne były już pod koniec września :)
Ja póki co też nie myślę jeszcze o prezentach na Święta, na razie przede mną urodziny Zosi,potem imieniny taty i mojego chrześniaka.

Hellen - Nie Paź 23, 2011 9:08 pm

Debussy, fajna ta mata, gdzie kupiłaś i za ile? Może zrobię naszej bestii prezent :)

U nas to jest tak, że robimy listy prezentów i potem się nimi wymieniamy. Listy mogą być długie tak aby jednak prezent był jakaś tam niespodzianką. Już poprosiłam moich bliskich o zrobienie takich list - przygotowania w toku.

mietka - Nie Paź 23, 2011 9:09 pm

Misiak87 napisał/a:
nie czuję nastroju świątecznego


ja może i nie czuję nastroju, ale wolałabym już teraz kupić część prezentów, bo w grudniu po prostu nie wyrobię finansowo.

MalaJu - Nie Paź 23, 2011 9:44 pm

właśnie kupiliśmy pierwszy prezent gwiazdkowy - pościel z satyny bawełnianej dla teściowej. Gdy u nas była, bardzo jej się taki materiał spodobał, więc decyzja była prosta ;) Trzeba było tylko wybrać wzór pasujący do jej upodobań. Resztą zajmie się allegro - dostawa pod drzwi, przed świętami, ale i tak nie jedziemy, więc co to za róznica.

justinaa - Nie Paź 23, 2011 9:51 pm

Debussy napisał/a:
bo właśnie wtedy Rossmanny zamawiały asortyment.. no to jest dopiero przegięcie.. :roll:

i tam, jak pracowałam w firmie odzieżowej, która ma też swoje salony sprzedaży, o Świętach myśleliśmy w okolicach marca :)

pewniakiem jest prezent dla chrześnicy Męża


dla mojej mamy coś ze szkła tej firmy, może obrazek, ona lubi takie rzeczy

i jakiś porządny krem pod oczy

na razie pomysłów brak .. ale powoli zaczynam się rozglądać

misia-misia - Nie Paź 23, 2011 9:54 pm

ja póki co wymyśliłam dla mamy koc a dla męża coś z kosmetyków. tym roku skromnie będzie.
MalaJu - Nie Paź 23, 2011 9:55 pm

justinaa, kuchnia jest czaderska!!!
ppola - Nie Paź 23, 2011 9:59 pm

Ostatnie kontenery z zabawkami do polskich hurtowni, przypływaja pod koniec września potem juz tylko sprzedają to co zostanie, więc jakos się nie dziwię że Rossman we wrześniu zamwial asortyment.
A u mnie na razie pomysłów brak - jedyny pomysł na prezent dla nas od rodziców - dołozenie się do wózka :wink:

justinaa - Nie Paź 23, 2011 10:01 pm

MalaJu napisał/a:
justinaa, kuchnia jest czaderska!!!


noo, na pewno się Helence spodoba, a co najlepsze, pewnie, jak jej się znudzi, to kuchnia "wróci" do nas czyli do Hani :)
a właśnie, muszę pomyśleć co za prezent Miśce kupić :)

M4rcysi4 - Nie Paź 23, 2011 10:43 pm

PM prawdopodobnie dołożę do nowego kasku snowboardowego. Pozostałe aspekty muszę jeszcze przemyśleć, ale mimo że to nie ta pora roku to dla taty myślę nad okularami p.słonecznymi polaryzacyjnymi. Zobaczymy co uda się załatwić.
kinix21 - Nie Paź 23, 2011 11:51 pm

dla mamy już mam:


dla tośki chyba kupię:


i coś jeszcze dla psa muszę kupić. no i mojej przyjaciółki.

i to niestety byłoby na tyle, bo nie utrzymujemy kontaktów z dalszą rodziną :/ od strony ojca od dawna z nikim, od mamy od zeszłego roku, jak babcia odwaliła lekką manianę :zalamany:

ewa.krzys - Pon Paź 24, 2011 8:15 am

Niby do Świąt daleko, ale czasem warto wcześniej pomyśleć, co chce się kupić i takie moje luźne pomysły:
- dla rodziców - obraz do pokoju,
- dla siostry - jakiś ciuszek,
- dla szwagra (urodzinowo-świątecznie) - torba słodyczy,
- dla Teściowej (imieninowo-świątecznie) - brak pomysłu,
- dla Teścia - brak pomysłu,
- dla Ukochanego - brak pomysłu.

suzarek - Pon Paź 24, 2011 10:13 am

Dla rodziców - mikrofalówkę, dodatkowo dla mamy jakiś naszyjnik a dla taty multitool
dla siostry - torba listonoszka
dla brata - jakiś zestaw narzędzi do majsterkowania
dla męża - myszka i klawiatura bezprzewodowa, ta ostatnia dodatkowo podświetlana
dla szwagierki - coś z biżuterii i paletę do makijażu
dla szwagra i jego żony - zestaw noży i dla każdego z osobna książka
dla teściów - nie mam pojęcia jeszcze
dla chrześnicy - kolczyki i zestaw bajerów do włosów + koc z Kubusiem Puchatkiem
dla Krzysia - konik na biegunach i ciężarówka duża Wadera

ppola - Pon Paź 24, 2011 10:16 am

M4rcysi4 napisał/a:
dla taty myślę nad okularami p.słonecznymi polaryzacyjnymi.

jak najbardziej ta pora roku - a słońce odbijajace się w sniegu? :) Fakt w tej chwili raczej znajdziesz w sklepach sportowych a nie w kazdym markecie, ale za to na pewno będa polaryzacyjne a nie tylko z takim napisem :)

Aga1986 - Pon Paź 24, 2011 10:31 am

justinaa, świetna ta kuchenka!!

kinix21, a ja czytałam "Arabską Żonę" polecam, jeśli mama lubi takie książki, to na pewno jej się spodoba! :-)

a dla mnie jeszcze za wcześnie, żeby myśleć o prezentach :roll:

kakonka - Pon Paź 24, 2011 11:04 am

Aga1986 napisał/a:
justinaa, świetna ta kuchenka!!


kuchnia jest niewielkich rozmiarów, ale fakt jest fajna :) rok temu chrześniak mojego męża dostał taką od nas :) do dzisiaj gotuje mi obiady- odgłosy "pól grzewczych" i piekarnika jak prawdziwe :D

na razie pewniakiem jest prezent dla mojej siostry- torebka listonoszka :)

Malwina_łódź - Pon Paź 24, 2011 11:05 am

My dla Maksa na gwiazdkę: http://allegro.pl/fisher-...1878831062.html
Dla Maksa na Mikołajki: http://allegro.pl/fisher-...1878831037.html

ewa.krzys - Pon Paź 24, 2011 11:36 am

Zapomniałam, dla chrześnicy myślę nad czymś takim:
http://allegro.pl/toaletk...1869614957.html

gohnia - Pon Paź 24, 2011 11:38 am

Ja póki co mam:
- dla mamy termometr na butelki z winem



- dla męża koszulkę funkcyjną z Tchibo i pewnie kupię mu okulary przeciwsłoneczne

M4rcysi4 - Pon Paź 24, 2011 11:42 am

ppola, właśnie chodziło mi o to, że to nie sezon na kupowanie okularów p.słonecznych i może być mały wybór. Oczywiście nie poddam się i będę szukać :]
szaraczarownica - Pon Paź 24, 2011 11:48 am

ppola napisał/a:
M4rcysi4 napisał/a:
dla taty myślę nad okularami p.słonecznymi polaryzacyjnymi.

jak najbardziej ta pora roku - a słońce odbijajace się w sniegu? :) Fakt w tej chwili raczej znajdziesz w sklepach sportowych a nie w kazdym markecie, ale za to na pewno będa polaryzacyjne a nie tylko z takim napisem :)

Właśnie miałam to samo napisać. Mnie lekarka nakazała nosić nawet w pochmurne dni, bo ponoć to właśnie te pochmurne są zdradliwe, bo niby jest szarówka, więc źrenice się rozszerzają, ale promienie UV dalej docierają do oka i to w większej dawce, bo dodatkowo odbijają się od chmur.
Ja noszę przez cały rok, nawet jak są ciemne chmury. Fakt, że ludzie się dziwnie patrzą, czasami nawet złośliwie komentują, ale co mnie to obchodzi.
A okulary przeciwsłoneczne wcale nie są takie drogie. Fisher zaczyna się od 69 zł w Salomonie.

risonia - Pon Paź 24, 2011 12:46 pm

To mam
dla męża - cb
dla rodziców i teściów i mojej babci- kalendarz z Basią plus dla każdego jakiś drobiazg
dla Basi- krzesełko do karmienia
dla sostry i szwagra - przybornik na przyprawy plus kalendarz z ich córeczką


Tego nie mam
dla chrześnicy 8 lat plus dla jej dwóch sióstr
dla chrześniaka 2 lata plus jego rodzeństwo

edit: poprawiłam błędy ort.

caixa - Pon Paź 24, 2011 1:21 pm

gohnia, fajny termometr. Gdzie można taki kupić?
Tacie bym sprezentowała.

Ja mam plan dla babci narzutę/koc kupić.
Moja bratowa dostanie bieżniki z BRW (które już kupiłam).
Mąż dostanie perfumy bo właśnie skończyły się jego ulubione Armani Diamonds.
Dla bratanicy już zakupiłam

dokupię jeszcze coś na pewno.

słonko - Pon Paź 24, 2011 1:35 pm

Risonia, o co chodzi z tą pisownią? Jakiś nowy żart, który przegapiłam? :lol:

W temacie: pomysłów zero. I trochę mi smutno jak czytam o pomysłach na prezenty dla babć, bo to moje pierwsze święta bez babci w domu :zalamany:

gohnia - Pon Paź 24, 2011 1:55 pm

caixa napisał/a:
gohnia, fajny termometr. Gdzie można taki kupić?
Tacie bym sprezentowała.


chiński eBay :wink:

malinka1984 - Pon Paź 24, 2011 2:17 pm

Ja też już zaczynam pomału myśleć nad prezentami jako że wyjazd do USA blisko więc myślę że cosik tam też uda mi się kupić fajnego.
Dla męża- zegarek albo Play Station 3 i portfel
dla siostry - kosmetyki albo Perfumy Jadore
dla mamy- bluzka i obrus na nowy stół do salonu
dla taty- coś z gadżetów wędkarskich i portfel
dla babci- hm..nie wiem jeszcze
teściowa- kosmetyki i jakiś ciuszek
dla chrześniaka jakąś interaktywną zabawkę
dla kiciusia...hm...pomyśli się jeszcze

Hatifnatka - Pon Paź 24, 2011 2:25 pm

ja jeszcze nie mam pomysłów... dopiero będziemy się nad prezentami zastanawiać.
jedno jest pewne - moja Babcia, Mama, PT - dostaną fotoksiążki z naszej rodzinnej sesji foto z synkiem.

risonia, wybacz, ale strasznie się czyta posta, gdzie jest tyle błędów ort.
firefox podkreśla błędy przecież...
sorry za OT.

Karola5 - Pon Paź 24, 2011 4:29 pm

Ja też zaczynam myśleć o prezentach, bo wizja grudnia w markecie mnie osłabia.
Na razie myślę intensywnie i na myśleniu się kończy :/

risonia - Pon Paź 24, 2011 5:12 pm

Wiecie co laptop mi padł i korzystam ze starego kompa a tam nic nie ma niestety :( bardzo mi przykro postaram się poprawić .
W temacie
dla chrześnicy chyba kupie sanki i śpiwór do nich

olivka_ja - Pon Paź 24, 2011 6:36 pm

My już też powoli zaczynamy myśleć o prezentach świątecznych
tyle tylko że zazwyczaj kupujemy jakieś drobiazgi, tak żeby każdemu było miło, a przyjaciele i bliżsi znajomi dostają od nas własnoręcznie upieczone ciasteczka (w kształtach kojarzących się ze świętami)

evelinka - Pon Paź 24, 2011 9:02 pm

M4rcysi4 napisał/a:
ppola, właśnie chodziło mi o to, że to nie sezon na kupowanie okularów p.słonecznych i może być mały wybór. Oczywiście nie poddam się i będę szukać
Ja kupowałam dla siebie i męża u optyka. Ostatnio rozglądałam się też za polaryzacyjnymi, ale takimi do jazdy w nocy. Wiem na pewno, że różnego rodzaju polaryzacyjne okulary znajdziesz na Maratońskiej. W pobliżu Ośrodka Egzaminacyjnego jest taki mały salon.
justinaa - Pon Paź 24, 2011 9:35 pm

risonia napisał/a:
dla rodziców i teściów i mojej babci- kalendarz z Basią plus dla każdego jakiś drobiazg


aa właśnie, jeśli chodzi o prezent dla teściów, to na pewno pójdziemy w tym kierunku

klarysa - Pon Paź 24, 2011 9:59 pm

misia-misia napisał/a:
Misiak87 napisał/a:
bo jakoś nie czuję nastroju świątecznego


nie? :lol:
Ja już w tesco choinki oglądałam na dziale świątecznym. I bombki, jest też oświetlenie choinkowe... Nawet już choinkę chciałam kupić... taka małą do pracy bo promocja jest :lol:

Bo oni ostatnio robili test świątecznej wystawy. Byli kierownicy sklepów z całej Polski i się szkolili.

My już oglądamy zabawki dla bratanków, pewnie klocki Lego. Dla Zuzy będą sanki. Dla mamy jakaś książka.

caixa - Pon Paź 24, 2011 10:23 pm

justinaa napisał/a:
jeśli chodzi o prezent dla teściów, to na pewno pójdziemy w tym kierunku


U nas to też będzie jako dodatek dla wszystkich. I coś specjalnego dla Chrzestnej Kai muszę pomyśleć. :-)

Dosia_Zosia - Pon Paź 24, 2011 11:55 pm

caixa, fajne te ośmiorniczki :) Zajrzałam co jeszcze ma sprzedający i niektóre zabawki są bardzo fajne :)
Bian - Sro Lis 02, 2011 6:29 pm

Kupiliśmy dzisiaj dwa drobiazgi prezentowe. Z rodzeństwem i przyjaciółkami umawiamy się zawsze na jakieś drobiazgi (priorytet stanowią rodzice i rodzinne dzieciaki), a więc:

Dla jeden z przyjaciółek - lampa w odcieniu fioletowym:


Dla siostry M. i jej męża zestaw świec zapachowych (jeżynowy):

risonia - Sro Lis 02, 2011 7:10 pm

pierwsze gwiazdkowe prezenty








Dosia_Zosia - Sro Lis 02, 2011 9:01 pm

Tesco od jutra już startuje z katalogami świątecznymi, jeden jest z zabawkami a drugi z kosmetykami, już coś dla siebie upatrzyłam i podpowiedziałam siostrze :wink:
Wstępnie się zastanawiam co komu kupić i tak:
- dla męża: coś z ubrań,może jakieś spodnie,koszula
- dla Zosi:jakaś zabawka
- dla mamy: krem na dzień i na noc
- dla taty(będzie razem dla niego i mamy):książka lub kalendarz ze zdjęciami Zosi
- dla siostry:brak pomysłów,czekam na jej podpowiedź
- dla szwagra: jakieś kosmetyki(być może zestaw Dove)
- dla siostrzeńca:brak pomysłów
- dla babci: jw. :roll:

caixa - Sro Lis 02, 2011 9:29 pm

caixa napisał/a:
I coś specjalnego dla Chrzestnej Kai muszę pomyśleć.


Już wiem. Biżuteria Lilou :-)

justinaa - Sro Lis 02, 2011 10:11 pm

caixa napisał/a:
Biżuteria Lilou :-)

super pomysł :) też myślę, czy mam kogo nią obdarować :P

mietka - Sro Lis 02, 2011 10:31 pm

justinaa napisał/a:
czy mam kogo nią obdarować


jakbyś nie miała to ja chętnie :)

justinaa - Sro Lis 02, 2011 10:32 pm

:smile: :smile: :smile: :smile:
Debussy - Czw Lis 03, 2011 8:28 am

A ja tak sobie pomyślałam, że może rodzicom i teściowej kupimy ramki cyfrowe, tylko mam mętlik w głowie po wejściu na allegro, tyle tego jest i w takiej rozpiętości cenowej, że szok! :wink:
Nie wiem co wybrać.. może przejdę się do Media Markt i zobaczę tam...

misia-misia - Czw Lis 03, 2011 8:40 am

Mnie w końcu trochę olśniło z prezentami i mam pomysły:
dla męża - szalik, dobra kawa
dla mnie - ?
dla mamy - szalik plus coś tam jeszcze
dla taty - w Militaria.pl znalazłam specjalny nóż dla grzybiarzy
dla brata - ?

W tym roku skromnie bo generalnie wszyscy dostaną prezent... taki zasadniczy... w styczniu 8)

evelinka - Pią Lis 04, 2011 9:15 am

Ja wstępnie ustaliłam z mamą, że w tym roku podzielimy się prezentami. Jako, że mieszkamy razem. My kupujemy dla siebie i rodziców. Oni kupują dla mojego rodzeństwa. W sumie wyszło po równo.

Ja - kupiłam już sobie chustę
Mąż - prawdopodobnie jakąś marynarkę sportową lub narzędzia
Mama - prenumerata roczna Twojego Stylu i coś jeszcze
Tata - jeszcze nie wiem
Julian - prawdopodobnie to:


chrześnica - fabryka naklejek
[edit] zapomniałam o teściach - kupiliśmy ramkę cyfrową z pilotem

justinaa - Pią Lis 04, 2011 8:35 pm

evelinka napisał/a:
prenumerata roczna Twojego Stylu

to byłby idealny prezent dla mnie :D

MalaJu - Pią Lis 04, 2011 8:48 pm

update z mojej strony:
Ulka - sanki i pudlo lego duplo (jak spadnie śnieg, to dostanie sanki wczesniej)
Mama - na pewno kalendarz z Ulką. Co jeszcze - nie wiem
Mąż.... zażyczył sobie Boschowską wkrętarkę :roll: :wink:
kumpel mojej mamy, ktory bedzie na Wigilii - ksiązka Cejrowskiego z dedykacją (I. właśnie zaliczył targi Książki w Krakowie to dorwał WC i mamy dedykację imienną.)

ja???? podobno zazyczyłam sobie maszynke do robienia makaronu :smile:

caixa - Sob Lis 05, 2011 7:36 am

MalaJu napisał/a:
podobno zazyczyłam sobie maszynke do robienia makaronu


A ja podobno maszynkę do mielenia mięsa (mama mnie oświeciła :wink: )

Dosia_Zosia - Sob Lis 05, 2011 3:03 pm

Wymyśliłam prezent dla siostrzeńca - dyskopiłkę. Chyba jeszcze nie ma takiej zabawki.

justinaa - Sob Lis 05, 2011 8:42 pm

caixa napisał/a:
A ja podobno maszynkę do mielenia mięsa (mama mnie oświeciła


to dokładnie jak u mnie :D zdążyłam o tym zapomnieć :D

Dosia_Zosia - Nie Lis 06, 2011 9:32 am

Wczoraj upatrzyłam zestaw kremów(na dzień i na noc) dla mamy, być może go kupię.

Kati - Nie Lis 06, 2011 1:28 pm

Dla Łukina chciałabym zestaw lotnisko z duplo...
Dosia_Zosia - Nie Lis 06, 2011 2:18 pm

I jeszcze jeden pomysł na prezent dla siostrzeńca

M4rcysi4 - Pon Lis 14, 2011 3:00 pm

Dla tych co chcą zrobić prezent w postaci kalendarza z dzieckiem:
http://www.colorland.pl/akcjamailing
Dostałam dziś taką reklamę na mail`a.

evelinka - Pon Lis 14, 2011 3:56 pm

My jednak Julkowi kupimy Lego Duplo. Jak moi bracia dostali zestawy lego, to nie można go było odciągnąć. Bałam się, żeby nie połknął jakiegoś malutkiego klocuszka :?
Debussy - Pon Lis 14, 2011 4:09 pm

A ja kupiłam dla męża Scrabble, oczywiście sama też skorzystam :razz:


kakonka - Pon Lis 14, 2011 4:21 pm

dla bratanka
Dosia_Zosia - Pon Lis 14, 2011 6:02 pm

Pierwszy prezent już mam - zestaw kremów Miraculum La Rose dla mamy, zdjęcie wkleiłam kilka postów wyżej.
ewa.krzys - Pon Lis 14, 2011 7:07 pm

Dla PT na imienino-gwiazdkę kupimy zestaw neutrogeny - balsam do ciała, balsam do ust i krem do rąk, ewentualnie jakiś zestaw kosmetyków AA.

Dla chrześnicy myślałam nad kuchnią:

lub

ale nie jestem pewna i liczę na Wasze opinie :wink:

Dla siostry - torba, sama już sobie jakąś wybrała, ja mam tylko zapłacić :cool:

Nadal brak pomysłu dla PM :(

justinaa - Pon Lis 14, 2011 8:44 pm

ewa.krzys a ile chrześnica ma lat?
ewa.krzys - Pon Lis 14, 2011 8:48 pm

justinaa, w styczniu będzie mieć 3 urodziny. Ubranek nie chcę jej kupować, a pieniędzy wolę nie dawać. W tamtym roku kupiłam jej lalkę, więc muszę wymyślić coś nowego. Będę wdzięczna za podpowiedzi :wink:
justinaa - Pon Lis 14, 2011 8:55 pm

no to podobnie jak chrześnica męża, a w tamtym roku też dostała lalkę, a w tym już jej kupiliśmy kuchnię, więc obstawiam właśnie taki prezent :)
ewa.krzys - Pon Lis 14, 2011 9:03 pm

justinaa, dziękuję :)

A dla siebie wymyśliłam paletę cieni do powiek - 120 kolorów 8)

Dosia_Zosia - Pon Lis 14, 2011 9:51 pm

ewa.krzys napisał/a:
dla siebie wymyśliłam paletę cieni do powiek

ja tez kosmetycznie, od siostry dostanę zestaw Eveline

Bian - Pią Lis 18, 2011 4:12 pm

Dwa prezenty zakupione. Dla córki (3 latka) i synka (8 lat) brata M.




Malena - Pią Lis 18, 2011 5:13 pm

Bian, moja bratanica kocha tego kucyka! Świetna zabawka:)
Debussy, a nie woleliście scrabble DeLuxe? są świetne i teraz jest promocja w Smyku, bardzo stylowe.

My juz obkupiliśmy dzieciaczki u nas w rodzinie:

1. Dla 9-letniej bratanicy - gips+ oodlewy koni do malowania - uwielbia malować i kocha konie:)


2. Dla 6-letniej chrześnicy - Draculaura, maj uż lalkę Frankie Stein z tej serii i je uwielbia, jest na to szał, więc będzie miała drugą


3. Dla 2letniego bratanka - drewniane klocki literki


4. Dla 3 letniej chreśnicy - ciastolina Ice Cream Shop Play Doh


5. Dla 1,5 rocznego chrzesniaka - gadająca, spiewająca i wiercąca wiertarka Playskool


6. Dla 12 letniego chrześniaka - nie mamy pomysłu, może podpowiecie co można kupić 12-letniemu chłopcu, cena do 120zł??? Bo rozważamy, czy nie dac mu kasy, którą sam sobie spozytkuje. Nie wiem za dobrze czym się interesuje, bo mój starszy brat jest po rozwodzie i rzadko się widujemy, więc musi być to coś uniwersalnego...

PS: Dziewczyny, nie kupujcie zabawek w Smyku - my w tym roku poszliśmy do Smyka na zwiady, upatrzyliśmy prezenty i zamówiliśmy na allegro lub znaleźliśmy to samo w Tesco lub Carrefourze. Lalka Draculaura w Smyku kosztuje 100zł, Carrefour - 60zł!

[ Dodano: Pią Lis 18, 2011 5:16 pm ]
Debussy napisał/a:
ja tak sobie pomyślałam, że może rodzicom i teściowej kupimy ramki cyfrowe, tylko mam mętlik w głowie po wejściu na allegro, tyle tego jest i w takiej rozpiętości cenowej, że szok!
Nie wiem co wybrać..

Debussy, my mamy Sony, kosztowała ok 300zł, 8-calowy ekran, jestesmy bardzo zadowoleni.

justinaa - Pią Lis 18, 2011 5:30 pm

Malena, trochę macie tych chrześniaków :) fajne prezenty
Malena - Pią Lis 18, 2011 5:34 pm

justinaa napisał/a:
Malena, trochę macie tych chrześniaków

to prawda, razem 5tkę - ja mam 2 chłopców i dziewczynkę, Łukasz 2 dziewczynki. Jeszcze nam został jeden dzieciowy prezent dla rocznej chrzesnicy...a są też niechrzestne dzieci, sporo też:) dzieciowa rodzinka:)

Bian - Pią Lis 18, 2011 5:39 pm

Malena napisał/a:
poszliśmy do Smyka na zwiady, upatrzyliśmy prezenty i zamówiliśmy na allegro lub znaleźliśmy to samo w Tesco lub Carrefourze


Malena, zgadzam się w 100%. My to Lego Ningago kupiliśmy w Tesco prawie dwa razy taniej niż w Smyku.

Widziałam też interaktywnego Kubusia Puchatka, który czyta bajki i śpiewa piosenki. W Smyku w promocji kosztuje ok. 190 zł, w Realu 167 zł, a w Tesco bodajże 149 zł. Także zdecydowanie to samo można kupić dużo taniej.

Malena napisał/a:
co można kupić 12-letniemu chłopcu


Ja jestem przeciwniczkom dawania kasy na gwiazdkę, nawet jeśli wiadomo, że dziecko nie wierzy już w św. Mikołaja. Liczy się pamięć, upominek, nawet taki drobny. Z takich rzeczy dla chłopca w okolicach 12 lat w okolicach 100 zł to może:
http://www.empik.com/wlad...65385,zabawki-p
http://iprezenty.pl/preze...-zwariowany-taz
http://iprezenty.pl/preze...ajaca-skarbonka
http://iprezenty.pl/preze...kowe-pilkarzyki

Malena - Pią Lis 18, 2011 5:43 pm

Bian, dzięki za propozycje, podoba mi się ta gra Władca pierścieni, pomyślę nad prezentem rzeczywiście. Zbyt drogich nie chcę kupować, poza tym tak dużo mamy dzieci że i tak majątek nam idzie na prezenty.
Dosia_Zosia - Sob Lis 19, 2011 2:44 pm

Piłkarzyki są po 60zł w Realu

MalaJu - Nie Lis 20, 2011 9:50 pm

mój mąż lubi wybierać sobie dziwne prezenty....
Młotowiertarka :smile:

kochecka - Nie Lis 20, 2011 10:01 pm

MalaJu napisał/a:
Młotowiertarka

mój dostał w zeszłym roku - tyle że wiertarkę. W tym roku dostanie skrzyneczkę na narzędzia wypełnioną najpotrzebniejszymi narzędziami bo biedaczek nie ma czym w domu "pracować". Może dorzucę do tego jeszcze jakieś perfumy.

Maks dostanie od nas stoliczek narzędziowy i do tego tak jak tatuś skrzyneczkę z narzędziami ale w wersji dla dzieci :smile:

teściowa dostanie wagę łazienkową,

mam natomiast problem z wymyśleniem czegoś fajnego dla moich rodziców :roll:
mama na pewno dostanie jakieś kosmetyki ale coś bym jeszcze do tego dorzuciła. Pewnie będzie coś z akcesoriów kuchennych bo ostatnio eksperymentuje sporo w kuchni.

Bian - Pon Lis 21, 2011 9:07 am

kochecka napisał/a:
teściowa dostanie wagę łazienkową


kochecka, mam nadzieję, że nie chcesz teściowej przez to czegoś powiedzieć :P

Dla mojej bratanicy zestaw puzzli z księżniczkami (w sumie 10 obrazków - 2x12, 2x24, 2x40, 2x48, 60 i 70 elementów):

kochecka - Pon Lis 21, 2011 9:23 am

Bian napisał/a:

kochecka, mam nadzieję, że nie chcesz teściowej przez to czegoś powiedzieć :P

sama nam delikatnie zasugerowała taki prezent :)

mietka - Pon Lis 21, 2011 10:16 am

mój mąż chce siekierę Fiskarsa... trochę się martwię.....
poison_moon - Pon Lis 21, 2011 11:37 am

mietka napisał/a:
mój mąż chce siekierę Fiskarsa...


Mój taką ma i twierdzi, że dobrze mu służy... :wink:

Agu24 - Pon Lis 21, 2011 11:38 am

mietka napisał/a:
trochę się martwię.....


Rozumiem Cię...

W temacie. U mnie właściwie pomysłów brak

Moim rodzicom kupię naczynie z podgrzewaczem (tylko mam problem gdzie takie cudo poza internetem kupić)
Mąż chyba dostanie zegarek
Pozostałe prezenty są jednym wielkim znakiem ?

Karola5 - Pon Lis 21, 2011 11:59 am

Dziewczyny dostałam zlecenie zakupić na pępkowe/pod choinkę: Fisher Price Mata Edukacyjna Błękitny Tunel


czy nie widziałyście takiej maty w markecie? czy w ogóle Fishera sprzedają w marketach?
W Merlinie kosztuje 184zl, a na allegro 120-130 ale plus przesyłka :/ a wolałabym kupić w sklepie, gdyby trzeba było reklamować to zawsze chyba bezpieczniej..

ppola - Pon Lis 21, 2011 12:04 pm

Karola5, zabawki Fishera są w każdym markecie ale nie koniecznie musi byc ta mata :) W realu i tesco był na pewno szczeniaczek uczniaczek :)
Malwina_łódź - Pon Lis 21, 2011 12:05 pm

Karola5, ja robię zakupy na stronie agito.pl
Kupuję tam wszystko, sprzęt (największe zamówienie dotyczyło telewizora i komputera - razem ok 5000) Wszystko zawsze sprawnie i dobrze zapakowane. Ze sklepem jest idealny kontakt

http://www.agito.pl/zabaw...ttr=4008-429551

Ja polecam zakupy tam. Często są przeceny. Ostatnio były kombinezony Coccodrillo po 56 zł

Bian - Pon Lis 21, 2011 12:08 pm

Karola5 mnóstwo rzeczy Fishera sprzedają normalnie w sklepach. W sklepie internetowym Smyka jest przeceniona z 209 zł na 186,99 zł, zapewne jest też dostępna w stacjonarnych Smykach. Ale trzeba się liczyć z wyższą ceną niż na allegro.

Za 150 zł możesz kupić tutaj: http://www.wszystko.dla.d...sher-price.html
Za 141 zł tutaj: http://www.mazakzabawki.p...SHER-PRICE.html

W sumie ewentualna reklamacja nie powinna być problemem.

Justyss - Pon Lis 21, 2011 1:18 pm

Cytat:
Moim rodzicom kupię naczynie z podgrzewaczem (tylko mam problem gdzie takie cudo poza internetem kupić)


Moi rodzice ostatnio coś takiego dostali od brata mamy, zakupione w Agacie:
http://www.agatameble.pl/...ze-do-potraw-4l
dostali takie poziome i bardzo ładnie się prezentuje :)

Karola5 - Pon Lis 21, 2011 2:06 pm

Dzięki dziewczyny, ja jestem zielona w tych sprawach dzieciowych ;P
Poszperałam w necie dzięki waszym podpowiedziom i znalazłam e-sklep z odbiorem osobistym niedaleko mnie za 144zl :smile: Hura!

Żeby nie było że zrobiłam offtopic to dla rodziców zastanawiam się nad młynkiem elektrycznym do kawy.

aguuuunia44 - Pon Lis 21, 2011 2:20 pm

My w ramach prezentu gwiazdkowego kupiliśmy sobie PS2 :) Zastanawialiśmy się nad PS3 ale jednak cena nas zniechęciła...
Natomiast z resztą rodzinki mamy meeega kłopot.... :?
Największy jest z moją siostrą... Może macie jakiś pomysł na prezent dla 12-letniej młodej baletnicy ? :) :)

Dla mamy pewnie jak co roku skończy się na kosmetykach albo biżuterii. Dla taty... hmmm... tego jeszcze nie ustaliliśmy....

Teściowie i bracia M. z bratową na razie również pod znakiem zapytania... :?

agulka1989 - Pon Lis 21, 2011 2:24 pm

U nas się troszkę pozmieniało i Zbysiulec zrezygnował z shishy na rzecz PS3 :)
A ponieważ już się nie mógł doczekać to kupiliśmy ją w sobotę :)

[ Dodano: Pon Lis 21, 2011 2:28 pm ]
aguuuunia44 napisał/a:
Zastanawialiśmy się nad PS3 ale jednak cena nas zniechęciła...

Nie wiem ile zapłaciliście za ps2 ale w media markcie ps3 z dyskiem 160GB kosztowała 899złotych. I w tym zestawie był jeden pad.

My za naszą zapłaciliśmy trochę więcej bo kupiliśmy 320GB w zestawie z movem, kamerką i płytą z demówkami a do tego dokupiliśmy ubezpieczenie od kradzieży i uszkodzeń mechanicznych no i drugiego mova...
Ale generalnie ceny nie były jakieś strasznie wysokie...

anooleczka - Pon Lis 21, 2011 3:09 pm

Nasz zakupy swiateczne:

Moi i Bartosza rodzice- Album z naszymi zdjeciami slunymi



Moja siostra- komplet kosmetykow do ciala




Siostra Bartosza- komplet kosmetykow do ciala (pewnie Yves Rocher)

Chrzesniak Bartosza- gra


Babcia Bartosza- zdjecie nasze w ramce

aguuuunia44 - Pon Lis 21, 2011 3:24 pm

agulka1989 napisał/a:
Nie wiem ile zapłaciliście za ps2 ale w media markcie ps3 z dyskiem 160GB kosztowała 899złotych. I w tym zestawie był jeden pad.

Zapłaciliśmy 450 zł za konsole z kartą pamięci i dwoma padami. Więc jednak PS3 wyniosło by nas ponad połowę drożej razem z dwoma padami i dodatkowymi akcesoriami... Jakoś bym nie była gotowa wydać aż tyle, bo jak dla mnie to już by były trochę za duże pieniądze jak za taką przyjemność.
Na PS3 poczekamy do przyszłej gwiazdki :) Może wyjdzie PS4 to PS3 trochę potanieje :)

anuszkaa - Pon Lis 21, 2011 4:24 pm

a my PS3 kupilismy za 1zł :P ) ale to tylko dlatego, ze mój mąż podpisał nową umowe na abonament w Playu
szaraczarownica - Pon Lis 21, 2011 5:44 pm

Ja już moją rodzinę prawie "obcykałam":
- mąż - myszka Logitech
- mama - DVD - Piraci z karaibów - ostatnia część
- tata - ładowarka samochodowa do samsunga i futerał do telefonu
- ja (tak, tak, kupiłam sama sobie prezent :smile: ) - super miły kocyś z Home&You - marzyłam o takim od dawna
Do tego dla mamy na urodziny (03.01) kubek z cienkiej porcelany z Five o'clock - kolejny do kolekcji, bo już kilka różnych ma :)

Brakuje nam prezentów:
- z mojej strony dla dziadka
- dla teściów
- dla teścia na imieniny (29.01)
- dla szwagra na urodziny (eee, nie pamietam, ale jakoś koło 20.12 :wink: )

Całe szczęście, że szwagier nas olewa z prezentami, to my mamy dla niego jeden prezent też z głowy. Ja bym mu najchętniej nie dawała nic na żadną okazję, ale mąż by się obraził.

A dla teścia oba prezenty może uda mi się załatwić w tym tygodniu lub za dwa tygodnie, bo prawdopodobnie będę jechała z tatą zawieźć dziadka na Węgry, a potem go odbierzemy, to wstąpimy sobie do Tesco w Bratysławie. Teść jest kolekcjonerem wszystkiego związanego z piwem, to może uda się zakupić dwa ichnie zestawy piwa z jakimś kuflem, otwieraczem lub czymś podobnym :)

mietka - Pon Lis 21, 2011 8:43 pm

no dobra... mam już kilka pomysłów :)
dla mojego męża, (jeżeli oczywiście zrezygnuje z siekiery):



dla synka Franka:
dinozaur Imaginext

gry


tor dla autek


dla córeczki Heleneczki:
"dorosłe łóżeczko"

oczywiście z materacem :)
lampa do kompletu..

domek

albo taki..


na razie tyle..

Kati - Pon Lis 21, 2011 9:14 pm

Dla chrześnicy


Karola5 - Pon Lis 21, 2011 9:26 pm

pomysły:
teściowa - rękawiczki na narty
teściu - scyzoryk victorinox

justinaa - Pon Lis 21, 2011 9:43 pm

mietka, od razu widać po lampie, że Helena to księżniczka :D
mietka - Pon Lis 21, 2011 10:01 pm

justinaa napisał/a:
Helena to księżniczka


no masz.. w końcu koronę już ma :)

kasia_m85 - Sro Lis 30, 2011 7:35 pm

My póki co mamy prezenty tylko na mikołajki (mikołajki robimy tylko dla najmłodszych)

Dla syna mojego kuzyna 4,5 lat



Dla jego młodszej 6 miesięcznej siostry



Dla chrześnicy mojego męża 3,5 lat


Więcej dzieciaczków w rodzinie nie mamy

anuszkaa - Sro Lis 30, 2011 9:09 pm

u nas narazie:

dla mojego taty, tescia i szwagra po koszuli z Kastora (kiermasz :P )
dla mojej mamy dobry cisnieniomierz
dla babci ramka ze slubnym zdjeciem i ksiazka D. Wałesowej
dla meza gra na PS3 i moze cos jeszcze, jak cos wymysle
dla chrzesnicy meza 15latki chyba wezmiemy jakas karta podarunkowa z h&m czy innej sieciowki - niestety nie zawsze trafialismy z prezentem, to teraz bedzie mogla sobie sama jakies ciuszki wybrac
dla mojej 2letniej chrzesnicy kuchenka do gotowania, a dla jej brata jakies klocki lego

jeszcze nie wiem co dla mojego brata, tesciowej i bratowej meża

monika_zyga - Czw Gru 01, 2011 6:07 pm

anuszkaa, a po ile te koszule i gdzie? wiesz po ile były koszule na spinki?

a w temacie:
chrześnica 2,5 roku: klocki lego duplo, kupione używane, bo nowe są strasznie drogie a takto mogłam kupić duży zestaw
rodzice: zażyczyli sobie komplet pościelowy wspólnie
dla babci kupujemy wspólnie składkowo narzute na kanape
z mężem kupujemy sobie razem nową, dużą kołdrę :)
problem z teściami i siostra

Hosiole - Czw Gru 01, 2011 6:59 pm

U nas:
- mężowi dorzuciłam grosik do iPhone
- dla teściów szczoteczka elektryczna do zębów
- dla moich dziadków inhalator
- dla dziadków męża porcelanowy komplet do herbaty
- dla drugich dziadków męża: dla babci perfumy, dla dziadka jeszcze pomysłu brak
- dla mojej kuzynki komplet kieliszków
- problem mam z prezentem dla mojej mamy i jej partnera

M4rcysi4 - Czw Gru 01, 2011 10:12 pm

W mojej rodzinie:
- dla narzeczonego- pilot Logitecha obsługujący wszystkie sprzęty na piloty, czarny krawat śledź (ode mnie), dwie kamizelki (od rodziców Piotrka i moich- ofc. ja musiałam kombinować), a pilot od wszystkich;
-dla mamy- torebka i kosmetyki;
-dla taty-kołowrotek wędkarski i kosmetyki;
-dla teścia- lornetka;
-dla teściowej- ekspres;
-dla chrześniaka nie wiem :roll:

anuszkaa - Pią Gru 02, 2011 7:33 am

monika_zyga napisał/a:
anuszkaa, a po ile te koszule i gdzie? wiesz po ile były koszule na spinki?

kiermasz byl w łasku w Kastorze, ale chyba sie juz skonczyl. koszule byly od nawet 10zl z krotkim rekawem do ponad 100zl. Tak srednio koszula byla w granicach 40-60zl za taka do spinek.

Karola5 - Nie Gru 04, 2011 8:41 pm

Hosiole napisał/a:
- dla moich dziadków inhalator

a jaki inhalator kupiłaś? bo się zastanawiam dla siebie nad czymś takim...

suzarek - Nie Gru 04, 2011 8:58 pm

Karola5 napisał/a:
a jaki inhalator
Ja np kupiłam niedawno Philips Respironics - Family. Sprawdza się super - ma maskę dla dorosłych i dzieci i jeszcze kilka innych końcówek, głośność standardowa jak na inhalator. W sumie zdecydowałam się na niego bo była jakaś dobra promocja w Super - Pharm. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni ;)
MalaJu - Nie Gru 04, 2011 9:08 pm

suzarek, też go ostatnio kupilismy, ale jeszcze nie testowałam.

A dziś Ulka dostala od chrzestnego:

czyli Święta u nas już się zaczęły ;) Wariactwo i radość trwały do 20:45. Przed chwilą zasnęła... :wink:

mietka - Nie Gru 04, 2011 9:11 pm

MalaJu, u nas to autko jest w ciągłym użyciu od 3 lat... :) najbardziej trafiony prezent w historii..
lmyszka - Nie Gru 04, 2011 9:15 pm

Młody dostał dziś od dziadków na Mikołajki keyboard , choć dostał to dużo powiedziane, prezent czeka na szafie aż młody ogarnie się, dziś urządził takie sceny że z prezentu nici. Może 6.12 zasłuży ....
aguuuunia44 - Nie Gru 04, 2011 9:50 pm

My już też powoli zaczęliśmy kupno prezentów:

*dla taty- zestaw kosmetyków do golenia (bo co innego kupić :roll: )
*dla mamy- lusterko stojące
*dla siostry- najprawdopodobniej jakiś bon podarunkowy do sklepu z ciuchami.
*dla teściowej- zestaw kosmetyków
*dla teścia- dwie gry wędkarskie na PC :) bo już naprawdę nie wiemy co kupić. kosmetyków z zeszłego roku jeszcze nawet nie otworzył, a kolejną koszulę albo krawat na pewno dostanie od teściowej i pewnie od starszego brata M. chociaż raczej szczęśliwy nie jest po ich dostaniu... A myślę, że taka gra go ucieszy :) Wszystkie akcesoria do wędkowania już ma to chociaż w zimowe wieczory sobie powędkuje w ciepłym zaciszu domowym :)
*dla młodszego szwagra- śmieszny kubek + pewnie jakiś pieniążek.
*dla moich dziadków- najprawdopodobniej ramka z naszym zdjęciem ślubnym :)

Pod znakiem zapytania w dalszym ciągu pozostają:
*starszy szwagier z żoną

I dwa losowania :) (Ale to już każdy mówi co chce dostać) Jedno będzie u rodziny Michała a drugie u mojej. Stwierdziliśmy że trochę za dużo wychodzi kasy jak by się chciało kupować prezent dla każdego z osobna więc każdy losuję osobę dla jakiej ma kupić prezent. Tak jak to kiedyś w szkole się robiło na gwiazdkę lub mikołajki :)

Karola5 - Nie Gru 04, 2011 10:57 pm

Nie wiem czy już pisałam, jak tak to update:
- teściowa - rękawiczki narciarskie
- teść - scyzoryk
- moi rodzice - nawilżacz powietrza
- myślę nad tym inhalatorem dla babci
- małżonek - książka Steve Jobs (od rodziców), ode mnie dostanie zestaw 25 ksiąg "Tytus, Romek i Atomek" :smile:

- brat i szwagier z żoną ?

Bian - Pon Gru 05, 2011 9:05 am

Dzieciaki mamy już obkupione, więc czas na prezenty dla dużych dzieci :)

Lampę miała dostać jedna z moich przyjaciółek, ale zmieniłam koncepcję i lampa powędruje do brata i bratowej.


Jednym i drugim rodzicom łączymy prezenty gwiazdkowe z rocznicowymi. Dla rodziców M. robimy zrzutkę na jakiś fajny zestaw garnków, a moi dostaną ciśnieniowy ekspres do kawy.

Hosiole - Pon Gru 05, 2011 10:23 am

Karola5, kupiłam im taki sam jak my mamy, czyli
http://allegro.pl/inhalat...1949394273.html

gohnia - Pon Gru 05, 2011 10:32 am

MalaJu, Wojtek dostanie dokładnie taki sam ;) Jak Wam się podoba? Nie jest za duży?
M4rcysi4 - Pon Gru 05, 2011 11:42 am

Prezent od rodziców dla brata i bratowej:
12 osobowy komplet

malinka1984 - Wto Gru 06, 2011 6:21 am

Mąż - sweter Tommy Hilfinger jasny brąz

http://usa.tommy.com/tomm...&skuColorId=302

Mama- sweter Christoper&Banks
http://www.christopherand...rentPage=family

Teściowa sweter od Christoper&Banks
Tata - kamizelka w romby Van Hausen

Chrześniak - książeczka i Micky Mouse
http://www.disneystore.co...000267+1000762/

http://images.betterworld...80152167738.jpg

[ Dodano: Wto Gru 06, 2011 6:28 am ]
Dzięki temu że jestem w USA to mnie stać na takie marki - kocham amerykańskie outlety :) i nie tylko

M4rcysi4 - Wto Gru 06, 2011 12:43 pm

U rodziców zaszła zmiana, zamiast kosmetyków, dla mamy bluzka, a dla taty prawidła :]
kakonka - Wto Gru 06, 2011 12:46 pm

dla szwagra K.

ewa.krzys - Wto Gru 06, 2011 12:53 pm

M4rcysi4, a ja przeczytałam, że powidła ;P
Karola5 - Wto Gru 06, 2011 12:56 pm

Ja sobie zamówiłam kosmetyki emolium od Mikołaja :)
klarysa - Wto Gru 06, 2011 1:38 pm

dla mnie


dla Zuzi od dziadków

MalaJu - Wto Gru 06, 2011 2:19 pm

gohnia, podoba się nam i Uli. Plusy oczywiste, więc napisze o minusach. Kiepska rączka do pchania - mam wrażenie, że zaraz odpadnie. Nie nadaje się na zewnątrz, bo koła sa plastikowe, zawieszenie niskie i generalnie, jest dość wywrotny. Przez swoją lekkość i wywrotność kiepski jako pchacz. ale jako jezdzik - rewelacja :) nie da się mieć cięzkiego stabilnego pchacza i lekkiego jeździka w jednym, niestety ;) :wink:
ewa.krzys - Sro Gru 07, 2011 10:27 am

No i wymyśliłam prezent dla K. :smile: jestem z siebie taka dumna ;P

ava - Sro Gru 07, 2011 12:00 pm

My z prezentami jesteśmy w lesie... Na razie mamy tylko album o dinozaurach dla 9-letniej chrześnicy S., ale i tak musimy do tego coś dokupić, ale co to nie mamy pojęcia. Podobnie z prezentami dla reszty.
Sobie kupujemy wspólny prezent - miała być jakaś nie za droga cyfrówka, ale nie wiem czy nie skończy się na laptopie 8)

Marcka - Sro Gru 07, 2011 12:16 pm

prezenty zakupione :
- siostra - stojak na bizuterię

- mama i teściowa- obrus na stół

nie zakupione ale w planach:
- babcia- torebka
- babcie M.- perfumy
- mąż- niszczarka do papieru


reszta- pomysłów brak

kinix21 - Sro Gru 07, 2011 1:28 pm

Marcka napisał/a:

- siostra - stojak na bizuterię

można wiedzieć, gdzie go kupiłaś? koleżanka dostała podobny, ale nie wie skąd jest.

caixa - Sro Gru 07, 2011 3:39 pm

Ja dziś dla mamy kupiłam 12 sztuk obręczy na serwety z HOME&YOU
takich tylko, że brązowo-złotych

M4rcysi4 - Sro Gru 07, 2011 7:06 pm

caixa ile takie cacuszko? Szukam i szukam tego na stronie www i nie ma :|
Ok już znalazłam- się wykosztowałaś :wink: Chyba w takim razie też mam prezent na imieniny mamy :mrgreen:

caixa - Sro Gru 07, 2011 7:33 pm

M4rcysi4, 7,50 sztuka. Niby nic, ale 12 sztuk robi swoje ;) . Właśnie zrolowałam serwetę i ponawlekałam obręcze. Teraz muszę znaleźć ładne pudełko, żeby się zaprezentowały odpowiednio :wink: .
justinaa - Pią Gru 09, 2011 9:56 pm

dla mojej mum ostatecznie

bo sama sobie kiedyś zażyczyła
i do tego coś jeszcze muszę dorzucić, chyba jakiś dobry krem pod oczy

dla szwagra

ze zdjęciami Hani
oraz


dla teściów powtórka z rozrywki

z fotkami Hani

sztuk 6

dla mojego taty
fotokalendarz z fotkami Hani i


dla chrześnicy Męża Helenki

dla jej brata symbolicznie

a dla ich rodziców

i symbolicznie dla Męża

M4rcysi4 - Pią Gru 09, 2011 11:39 pm


popłakałam się :x_rot :super:

Audiolka - Pią Gru 09, 2011 11:56 pm

kinix21 napisał/a:
można wiedzieć, gdzie go kupiłaś? koleżanka dostała podobny, ale nie wie skąd jest.

Są w M1 na stoisku (korytarz)

Stokrotka812 - Sob Gru 10, 2011 10:08 am

Pan Brokuł jest tez w Ikei :razz: :razz: Ja tez myślałam że padnę.
mietka - Sob Gru 10, 2011 10:22 am

Pan Brokuł jest super. :) Hella też takowego posiada
juta79 - Sob Gru 10, 2011 11:23 am

ewa.krzys zdradź proszę gdzie ta podkładkę kupiłaś i czy jest wysoka i droga? To wygląda mi na idealne rozwiązanie do naszego nowego lokum :smile:
asia7 - Sob Gru 10, 2011 11:33 am

dla mamy talerzyki deserowe 6 sztuk (ma już filiżanki do kompletu i cukiernicę):

dla taty:

P. dostanie torbę/ plecak na lapka
przyszłym teściom prezent kupuje P. (ja kupuję swoim rodzicom)

pozostaje jeszcze prezent dla siostry i brata P. (pewnie jakaś książka/ film) i muszę coś wymyślić dla mojej młodszej siostry, bo jak nie to skończy się jak co roku kasą albo kartą do h&m

Marcka - Sob Gru 10, 2011 12:16 pm

Cytat:
kinix21 napisał/a:
można wiedzieć, gdzie go kupiłaś? koleżanka dostała podobny, ale nie wie skąd jest

ja akurat przez przypadek kupiłam w Brico Marche, ale widziałam takie stojaki w wielu miejscach np. Galeria, Manufaktura.

juta79 - Sob Gru 10, 2011 12:24 pm

Marcka dziękuję, będę musiała się rozejrzeć w tych miejscach :smile:
ewa.krzys - Sob Gru 10, 2011 4:48 pm

juta79, http://allegro.pl/aab-coo...1962623724.html - proszę :) cena przystępna, ale mój Ukochany stwierdził, że jednak mu się to nie przyda, więc szukam dalej.
monika_zyga - Nie Gru 11, 2011 5:14 pm

dziś zrobiłam ostatnie zakupy prezentów :)

dla teściowej szlafrok kupiony w Cubusie i zestaw krem + balsam Neutrogena

dla teścia stojak na wino w kształcie skrzypiec i zestaw 3 butelek miodów pitnych


dla siostry szkatułka na biżuterie


dla męża brata zetaw



do pośieli dla rodziców dokupiliśmy jeszcze dla nabojarke do papierosow na 3 (sam sobie robi na pojedynczej)


[ Dodano: Nie Gru 11, 2011 5:36 pm ]
a dla mamy foremki

juta79 - Nie Gru 11, 2011 5:37 pm

ewa.krzys napisał/a:
proszę :)

dziękuję :smile:

Karola5 - Pon Gru 12, 2011 5:20 pm

- brat i szwagier z żoną ?
dmuchany worek "odstresowujący" dla młodego małżeństwa

gohnia - Pon Gru 12, 2011 5:58 pm

Karola5, dobre! Zwłaszcza dla młodego małżeństwa :D
caixa - Pon Gru 12, 2011 10:01 pm

Dal taty :

i


i dla brata

Kati - Pon Gru 12, 2011 10:20 pm

Dla rodziców fotoksiążki "pierwszy rok Łukasza"
+ serum odmładzające dla mam i wody toaletowe dla ojców :)

kasia_m85 - Pon Gru 12, 2011 10:33 pm

Dla Bartka chrześnicy:

Dla syna mojego kuzyna:


Dla córki mojego kuzyna:
dresik i sukienka w H&M (nie ma zdjęć na stronie)
Dla mamy:

Dla taty:
(ciemny szary)
Dla teściowej:

Dla teścia:


Zostały mi jeszcze do kupienia prezenty dla siostry i męża

Bian - Wto Gru 13, 2011 9:06 am

Zmieniliśmy koncepcję względem moich rodziców i jednak osobne będą prezenty na święta i rocznicę :P Pod choinkę zamówiliśmy im program do tworzenia drzewa genealogicznego, bo kiedyś bawili się w to w formie papierowej, a tu będą mieli pole do popisu :)


Dla męża - alkomat:


Pozostało nam kupić drobiazg dla szwagra i jego żony, Idefixa i dokończyć kompletować paczkę do schroniska.

M4rcysi4 - Sro Gru 14, 2011 12:37 pm

Dla chrześniaka pod choinkę:
zestaw sztućcy

i coś dla rozwoju poczucia rytmu, niech się rodzice martwią :D

Hatifnatka - Sro Gru 14, 2011 1:03 pm

Teo dostanie od dziadków:



i od mojej chrzestnej:



poza tym, dla Męża:







dla mojej mamy:





i na razie tyle :)

caixa - Sro Gru 14, 2011 1:06 pm

Dla teścia


dla babci bluzka (w pięknej butelkowej zieleni) i apaszka (zielono amarantowa) w C&A

i dla przyjaciółki


Mąż kask


Zostały tylko symboliczne drobiazgi dla przyjaciół :smile: :smile:

Hatifnatka - Sro Gru 14, 2011 1:17 pm

oj, zapomniałam jeszcze o:

dla córeczki koleżanki:



dla tejże koleżanki i jej męża:



dla pary naszych przyjaciół:


aguuuunia44 - Sro Gru 14, 2011 2:42 pm

A my dla szwagra i żony w końcu kupiliśmy komplet pościeli.
Dla mamy dodatkowo jeszcze zestaw kosmetyków a dla taty jako dodatek perfumy.
Siostra- bon do New Yorkera i kosmetyki:

Dla dziadków do ramki dokupiliśmy jeszcze koc elektryczny.


A w losowaniu wylosowaliśmy mojego dziadka i mamę :)
I dla dziadka do kompletu do koca poduszka elektryczna

a dla mamy spodnie ocieplane na rower :)

Marcka - Sro Gru 14, 2011 2:49 pm

prezentów ciąg dalszy:
- dla córeczki brata M.- gra planszowa "Smerfy"
- dla partnera mojej mamy skórzane etui na telefon
- dla dziadka obraz na ścianę
- dla ojca książkę z przepisami do drinków i koktaili
- dla żony ojca kosmetyki

pozostał nam jeszcze prezent dla taty M i jego brata, a no i dla mnie i dla niego ;)

M4rcysi4 - Sro Gru 14, 2011 3:47 pm

Cytat:
poduszka elektryczna

Co jak co, ale ten wynalazek zawsze mnie dziwił. Ja lubię przykładać głowę do chłodnej poduszki, a nie do rozgrzanej :zzz :noniewiem

mietka - Sro Gru 14, 2011 7:14 pm

od 2 dni kupuję prezenty, to sobie zgrupuję :)

tata:


macocha


synkowie mojej przyjaciółki


i koszulka dla młodego

córka mojego kuzyna


córka chrzestnej Helenki


babcie dostaną ramki ze zdjęciami ze świątecznej sesji bachorków

podobnie jak rodzice (dorzucimy jeszcze mojej mamie jakąś książkę, a ojczymowi kołpaki ;) )

naszym dzieciom nie kupujemy prezentów, dostaną ich tyle, że i tak się nie zmieścimy w domu..

wiem już o:









a o wielu jeszcze nie wiem.......

Hatifnatka - Sro Gru 14, 2011 7:56 pm

a od nas nasz synek dostanie:


justinaa - Sro Gru 14, 2011 9:24 pm

mietka, Wy to musicie sobie chyba jakąś garderobę na te zabawki dorobić :D
a swoją drogą właśnie to mnie przeraża, że chyba nasza ogromna sypialnia za jakiś czas się zamieni w mały składzik rzeczy Hanutki, jak nic, trzeba na ziemię odkładać i dom budować :smile:

ola88 - Sro Gru 14, 2011 9:37 pm

wiecie gdzie można fajne i w miarę tanie kupić skórzane aktówki męskie?

poradźcie też coś fajnego, co mogę kupić dla koleżanek z pracy x3 :)

asia7 - Sro Gru 14, 2011 9:53 pm


dla chrześnicy P. (w ogóle muszę przyznać, że strasznie przerażają mnie te zabawki z czujnikami ruchu, gadające i ruszające się - jak będę mieć dzieci to chyba zabronię kupowania im czegoś takiego bo zeświruję :roll: )

dla brata chrześnicy P.

nadal nie mam prezentu dla siostry (chyba jednak stanie na kasie lub karcie do H&M)
i prezentów dla rodzeństwa P.

suzarek - Sro Gru 14, 2011 10:02 pm

ola88, może jakieś wino (to jest mój niezawodny nr 1 jak nie wiem co kupić :wink: ) albo zestaw pachnących świeczek, album na zdjęcia, kubki lub filiżanki z imionami koleżanek ;)
paulinkaaMU - Czw Gru 15, 2011 11:20 pm

ola88, ja bym postawiłam na świeczki, fajny kubek / filiżankę do pracy, może jakieś smakowe herbaty z 7 o'clock albo jakaś dobra kawa (ze sklepu typu "Świat kawy i herbaty")
ppola - Czw Gru 15, 2011 11:29 pm

paulinkaaMU napisał/a:
7 o'clock
5 o'clock :smile:
ewa.krzys - Pią Gru 16, 2011 7:52 am


W końcu kupiłam coś dla K. Jutro dokupię mu jeszcze jakąś koszulkę :)

Siostra dostała pieniądze, ma sobie wybrać i kupić torbę.

Dla PT - zółta gwiazda betlejemska.

ppola - Pią Gru 16, 2011 9:58 am

Wreszcie mam część prezentów :)
Dla męża mego prezent składkowy już używany :) Rozkładany niemal do pozycji leżącej 8)

Teściowa - wymarzony, skórzany, czerwony portfel :) i książka albo Niedźwiedzkiego albo Manna i Materny
Teść - w planie kosmetyki
Szwagierka- sama sobie zakupiła spodnie i koszulkę na fitness (miała jakieś upatrzone ;) ) i
drugą część dostanie od mojej mamy :)
Mama - nie mam zielonego pojęcia :)
Brat -
Przyszła bratowa - nie wiem
Wujo -
Ciocia -
Babcia M- póki co + mleczko z tej samej kolekcji
Dziadek M - nie mam pojęcia
Chrześnica - komplet ciuchów z HM ( szara wełniana tunika z krótkim rękawem, bluzka 3/4 fioletowa w różowo-łososiowe grochy, apaszka szaro -czarno-fioletowo- różowo- turkusowo- żółta, i komplet bransoletek)
Siostra chrześnicy - zestaw Little Pet Shop
a poza tym została jeszcze dwójka dzieci symbolicznie i dwójka na po świętach a nawet po Nowym Roku w tym chrzesnica M

Bian - Pią Gru 16, 2011 10:06 am

ppola napisał/a:
książka albo Niedźwiedzkiego albo Manna i Materny


ppola gorąco polecam "Podróże małe i duże, czyli jak zostaliśmy światowcami" Manna i Materny. Kupiłam M. jakoś w listopadzie, bo widziałam jak mu się w sklepie oczy zaświeciły. Pochłonął w dwa dni, co którąś stronę czytał mi fragmenty na głos, także zakup był bardzo trafiony :)

motylica - Pią Gru 16, 2011 7:58 pm

ja póki co ogarniam tylko dzieciaki swoje:



do tego 2x

oraz





plus jakies dwa mniejsze zestawy z tej serii maja dostać nie wiem jakie..



dla córek szwagra również:



2x
2x



uff!


a jeszcze czas pomyslec o rodzicach ,babci i mezu :?

Misiak87 - Pią Gru 16, 2011 9:52 pm

Bian napisał/a:
i dokończyć kompletować paczkę do schroniska.

To jedyny prezent który już kupiłam. :) Dziś zawiozłam paczkę do naszego schroniska. :)

misia-misia - Sob Gru 17, 2011 5:18 pm

U nas:

dla mamy:
zestaw Maybelline

czekolada
szalik - coś w tym stylu
w kolorze wrzosu


tata:
nóż do grzybów

kawa
czekolada

brat:
scyzoryk Victorinox Nomad

czekolada

mąż:
szalik - tylko bardziej granatowy

kawa
czekolada
Neutrogena


ja:
2 koszule do karmienia


czekolada
mydełko na wagę - takie co to się kroi
krem


Maja:
karuzela fisher price rainforest

Misiak87 - Nie Gru 18, 2011 10:24 am

Dla chrześniaka:



Dla chrześnicy:



Dla chrześniaka K:



Dla szwagierki, jej męża, teściowej i babci K mamy zestawy kosmetyków i pewnie jeszcze coś dokupimy, jeszcze się zastanawiam co.

Póki co tyle. Jeszcze w planach:
-zegarek dla męża
-zegarek dla mamy
-nie mam pojęcia co dla taty, może jakąś płytę?

No a my jako prezent od rodziców (jednych i drugich) kupiliśmy sobie:



Jakby ktoś szukał to opinie ma bardzo dobre, a w Tesco jest promocja: 299 zł z 449. :)

madziulka2418 - Nie Gru 18, 2011 12:18 pm

misia- misia gdzie kupiłaś ten nożyk do grzybów? Też chciałam mojemu tacie taki sprezentować :)
Aga1986 - Nie Gru 18, 2011 11:14 pm

asia7 napisał/a:
w ogóle muszę przyznać, że strasznie przerażają mnie te zabawki z czujnikami ruchu, gadające i ruszające się - jak będę mieć dzieci to chyba zabronię kupowania im czegoś takiego bo zeświruję :roll:
mam dokładnie te same odczucia ... widziałam chyba tego kucyka, czy to on mówi cały czas "Kocham Cię mamo!" ?? wybierając prezent dla Ł chrześnicy natknęłam się na niego... :?
misia-misia - Nie Gru 18, 2011 11:56 pm

madziulka2418 napisał/a:
misia- misia gdzie kupiłaś ten nożyk do grzybów? Też chciałam mojemu tacie taki sprezentować :)


w sklepie Militaria.pl na Piotrkowskiej, na przeciwko Magdy

madziulka2418 - Pon Gru 19, 2011 7:43 am

misia- misia dzięki za informacje:) Na pewno się tam wybiorę :)
klara76 - Wto Gru 20, 2011 7:45 pm

dla bratanka męża

i traktor

dla chrześniaka
samochód zdalnie sterowany
i

dla teściowej


dla mamy


dla babci


dla 8-miesięcznej siostrzenicy komplet książeczek - szeleszcząca, do kąpieli i tekturowa

nadal nie mam prezentu dla męża i ... dla Hanki

kariczeq - Sro Gru 21, 2011 10:06 am

dla teściowej:


dla szwagra:


dla szwagierki:
kolory 104

+ 2 lakiery do paznokci(bo jeden się rozlał :/ )

mąż dostanie (siostra mu kupiła):
(tylko nie wiem czy ten zapach)

coś mu jeszcze dokupię od siebie

i nie wiem co dla teścia, ale pewnie jakiś kosmetyk albo słodycze :)

anooleczka - Sro Gru 21, 2011 11:16 am

Kontynuacja...

Dla męża- kupon dla 2 osob na 6 wspinów do Stratosfery
Nie wiem co mu jeszcze dokupic :(

Kati - Sro Gru 21, 2011 6:26 pm

Byłam niezwykle zaskoczona dziś prezentami jakie dostałam od rodziców/ i dzieci z mojej klasy ;) Fajnie jest czasem być wychowawcą...


np.

bombka ręcznie malowana na stojaku do ozdobienia
kilka bombonierek

no i od jednego z uczniów, a raczej od jego rodziców


[ Dodano: Sro Gru 21, 2011 6:35 pm ]
Dla rodziców




teściowie






i do tego po fotoksiążce z pierwszym rokiem Łukasza (wiem, prezent z lekkim poślizgiem...)



dla siostry męża

justinaa - Sro Gru 21, 2011 8:31 pm

a ja dokupiłam dla narzeczonej szwagra

dla mamy

dla Hani, bo się nakręciłam przez dziewczyny :P mimo, że H. jeszcze pewnie za mała

i dla siebie od taty :P

asia7 - Sro Gru 21, 2011 8:37 pm



sama się tym wczoraj "wybawiłam" w makro i muszę przyznać, że zwaliło mnie z nóg (dawno się tak nie uśmiałam)

justinaa - Sro Gru 21, 2011 8:39 pm

asia7, :)
klarysa - Sro Gru 21, 2011 9:35 pm

justinaa napisał/a:

dla Hani, bo się nakręciłam przez dziewczyny :P mimo, że H. jeszcze pewnie za mała

Oj tam, dla Ciebie i męża będzie akurat ;) My się ciągle bawimy, bo Zuza dopiero na gwiazdkę dostanie ;)

lmyszka - Sro Gru 21, 2011 9:48 pm

klarysa napisał/a:
justinaa napisał/a:

dla Hani, bo się nakręciłam przez dziewczyny :P mimo, że H. jeszcze pewnie za mała

Oj tam, dla Ciebie i męża będzie akurat ;) My się ciągle bawimy, bo Zuza dopiero na gwiazdkę dostanie ;)


kurde muszę iść obejrzeć :) szkoda że w makro kartą płacić nie mozna :(

klarysa - Sro Gru 21, 2011 9:51 pm

Ale przy wejściu jest bankomat :)
lmyszka - Sro Gru 21, 2011 10:03 pm

klarysa napisał/a:
Ale przy wejściu jest bankomat :)


wiem ale ta karta nie mogę wypłacać :(

agulka1989 - Sro Gru 21, 2011 10:11 pm

lmyszka ale, z tego co pisały dziewczyny, tego stworka można kupić też w Carrefourze i w Smyku :)
M4rcysi4 - Sro Gru 21, 2011 10:11 pm

Dziewczyny, a co ta zabawka robi?
agulka1989 - Sro Gru 21, 2011 10:15 pm

M4rcysi4, http://www.youtube.com/watch?v=6LzKeR6e4KA :)
kakonka - Sro Gru 21, 2011 10:53 pm

ja go nabyłam w Carrefourze :)
justinaa - Sro Gru 21, 2011 11:11 pm

kakonka napisał/a:
ja go nabyłam w Carrefourze :)

ja też :D specjalnie tylko po niego pojechałam :D ale był j już mały wybór kolorów

M4rcysi4 - Sro Gru 21, 2011 11:18 pm

Przyznam, że to jest.... fantastyczne :D Ja też chce takie :smile:
Najlepiej to mieć przynajmniej dwie takie maskotki
http://www.youtube.com/wa...feature=related :super:

lmyszka - Czw Gru 22, 2011 7:47 am

kurde do carrfura mam daleko a w smyku pewnie jest dużo droższy :( fuck
ewa.krzys - Czw Gru 22, 2011 7:52 am

lmyszka, tego stworka widziałam też w tesco i realu :)
Hatifnatka - Czw Gru 22, 2011 9:58 am

ja też te stworki widziałam w realu :smile: mieliśmy z Mężem niezły ubaw :D ostatecznie nie kupiliśmy, bo synek jeszcze za mały.
caixa - Czw Gru 22, 2011 11:09 am

lmyszka, w Realu sa po 36zł. W Smyku obawiam się, że mogą być drogie.
Swoją drogą dziewczyny nieźle nas wkręciły te stworki :lol:

kochecka - Czw Gru 22, 2011 11:38 am

czy któraś z Was wybiera się dzisiaj do Carrefoura? :D
ewa.krzys - Czw Gru 22, 2011 11:39 am

caixa napisał/a:
Swoją drogą dziewczyny nieźle nas wkręciły te stworki
nie da się ukryć :) ostatnio mój Krzysiek jak się dorwał do jednego z tych stworków w realu to miał taki ubaw, że ludzie trochę dziwnie na nas patrzyli ;P
misia-misia - Pią Gru 23, 2011 10:21 pm

zakochaliśmy się sami ale jakby co to Maja ma prezent :lol:


klara76 - Sob Gru 24, 2011 2:10 pm

Hanka już dostała od nas

i co ... najfajniejsze są figurki - klocki są nieważne

a mąż dostał koszulę

a ja od męża dostałam wieszak na biżuterię

agulka1989 - Pon Gru 26, 2011 3:36 pm

Wcześniej nie bardzo mogłam wszystko napisać, bo niektórzy tu zaglądają, ale teraz mogę nadrobić :)
Rodzice- fotoksiążki ślubno-weselne
Dziadkowie- nasze zdjęcia ślubne w ramce
Mój starszy brat- cb radio
Mój młodszy brat- słuchawki
Przyszła bratowa- bon do h&m
Zbysiulec- shisha
Ja- prostownica do włosów


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group