Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Ślub konkordatowy - Kościól Pod Zesłaniem Ducha Świętego na pl. Wolności w Łodzi

Ollcia - Pon Paź 31, 2011 8:20 pm
Temat postu: Kościól Pod Zesłaniem Ducha Świętego na pl. Wolności w Łodzi
czy ktoś z was brał tam ślub lub był zaproszony, ciekawa jestem ile to kosztuje ?co z dekoracją...i w ogóle cala oprawa ślubna...bardzo krótko jestem parafianką tego kościoła i stąd moja nie wiedza...
PaniAga - Sro Lut 01, 2012 9:23 pm

Ja też zastanawiam się nad tym kościołem. W sumie Ollcia, byłaś na jakieś maszy- fajni są księża? Czy tacy aby odklepać?
owieczka_foto - Pon Lut 06, 2012 9:00 pm

znałam ten Kościół parę lat temu, mam nadzieję, że wiele sie tam zmieniło... nie miałam ochoty brac tam ślubu... uciekłam daleko.
monic_pawlak - Sob Lut 18, 2012 11:41 pm

to moja parafia , ale od 3 lat mieszkam za granica , a rok przed wyjazdem w Pabianicach , ale z tego co pamiętam to księża tacy hmmm mało mili , szczególnie jeden z starszych ( niestety imienia nie pamiętam)
Ollcia - Nie Maj 13, 2012 9:48 pm

Jesteśmy z narzeczonym już po drugiej wizycie w kancelarii, jestem bardzo miło zaskoczona. Wszystko załatwiliśmy z ks. Walentym, nie robił żadnych problemów. Jeśli chodzi o nauki przedmałżeńskie i poradnie rodzinną to wystarczyło tylko moje zaświadczenie z liceum o ukończeniu kursu i świadectwo szkolne mojego S. i sprawa załatwiona. zapowiedzi nam wypisał, dał karteczki do spowiedzi (kazał iść tylko raz do spowiedzi, w piątek przed ślubem, powiedział, że skoro ze sobą już mieszkamy to jedna spowiedź wystarczy). Daliśmy tylko dokumenty z USC i aktu chrztu i z głowy.Ksiądz zadał tylko kilka podstawowych pytań, typy: ile się znamy, czy na pewno chcemy zawrzeć związek małżeński, czy nie jesteśmy spokrewnieni... i takie tam.Zero stresu.Kazał tylko przyjść 2 tygodnie przed ślubem żeby spisać protokół ślubny, zapłacić za ceremonie ...krótko zwięźle i na temat :lol: :lol: :lol:
danb - Pią Mar 11, 2016 1:29 pm
Temat postu: Kościół Zesłania Ducha Świętego, Piotrkowska 2
Witam forumowiczów,
czy brał ktoś z was ślub w parafii Zesłania Ducha Świętego?
Nie znalazłem na forum o nim informacji. Ktoś może był na ślubie w tym kościele?
Jakie wrażenia?
Pozdrawiam

Asiek - Pią Mar 11, 2016 1:51 pm

Połączyłam tematy.
Zachęcam do korzystania z wyszukiwarki lub prześledzenia tytułów tematów w dziale zamiast dublowania już istniejących.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group