Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Targi Ślubne, Warsztaty, Konkursy - łódzkie - Targi 2012

paulalinka - Pią Lis 18, 2011 7:55 am

Wielkimi krokami zbliżają się Targi 2012, znalazłam nową stronę targów w Arenie:

http://targislubne.pl/ind...=261&id_kat=300


oraz stronę Targów w Expo:

http://www.targislubne.lodz.pl/targi-2012


Czy wybieracie się ?

szpilka86 - Pią Lis 18, 2011 10:57 am

wybieramy :)
koniczynka84 - Pią Lis 25, 2011 3:59 pm

już nie mogę się doczekać bo głowa mi pęka od ofert z internetu
artisticzoom - Pią Lis 25, 2011 4:12 pm

No to prawdopodobniej spotkamy się tam :)
asisMarti - Pią Gru 02, 2011 11:18 pm

My też tam bedziemy ;-) )
martitka - Nie Gru 04, 2011 12:29 pm

W Arenie będę wystawcą ;)
ernol - Czw Gru 08, 2011 8:18 am

o, to targi w arenie się odbędą? bo sprawdzałem kilka razy ich stronę i termin to się już zmieniał 3 razy, już zgłupiałem. Ja już wybrałem targi na stefanowskiego, bo jest idealny termin, długi weekend itp.
juli1221 - Pią Gru 09, 2011 2:21 pm

My też będziemy :)
diamond - Wto Gru 13, 2011 7:09 pm

my też na pewno będziemy, musimy kupić obrączki i znaleźć autko :mrgreen:
mimeczka - Wto Gru 13, 2011 8:47 pm

My też się wybieramy, liczymy na jakąś zniżkę na dekoracje sali, no i muszę się rozejrzeć za makijażystką i fryzjerką, pewnie też za obrączkami.
paulalinka - Pon Gru 19, 2011 2:47 pm

Widzę po wpisach na forum, że Targi kiedyś cieszyły się większym powodzeniem :|
easy - Pon Gru 19, 2011 8:42 pm

Nie dziwię się jeśli maleje zainteresowanie.
Dla osoby która pierwszy raz rozważa pójście na targi, informacje o nich nie są kompletne. Przejrzałam pobieżnie kilka stron i nigdzie nie znalazłam informacji o biletach. Mógłby ktoś powiedzieć jakie są stawki biletów do Hali Expo i do Atlas Areny (ile za osobę)?

Pozdrawiam,
Iza

Karolina1984 - Sro Gru 21, 2011 1:52 pm

Dokładnie.też chciałabym wiedzieć. Powiem szczerze,że kiedyś, jak jeszcze grałam w zespole i chcieliśmy wykupić tam stanowisko na targi, to mnie trochę wryło w ziemię, bo proponowali zespołom jakiś dostawiany namiot za naprawdę horrendalną sumę..... ale może z punktu widzenia pary młodej będzie inaczej. :cool:
Z tego, co słyszałam, łódzkie targi są jednymi z najdroższych w kraju. Jestem na innym forum i tam dziewczyny w swoich, też wojewódzkich miastach wchodzą za naprawdę niewielką sumę.....

filmowiec - Sro Gru 21, 2011 11:33 pm

w Warszawie jest drożej i to dużo przynajmniej jeśli chodzi o wystawienie się. Myślę że bilety będą w granicach 15zł
zespół TAURUS - Czw Gru 22, 2011 7:38 am

Witamy serdecznie i również zapraszamy na targi ślubne do hali expo 7/8 styczeń stoisko nr 27, do zobaczenia .
chwileulotne - Czw Gru 22, 2011 1:02 pm

Arena - będziemy :) Expo - może
fetafeta - Sro Gru 28, 2011 3:33 pm

jestem zaręczona od 3 miesiecy i szczerze mówiąc nie planujemy jeszcze ślubu tzn. nie ustalilismy konkretnej daty. Ale chyba warto się wybrać na takie targi, żeby mieć świadomość co nas czeka :D
Karolina1984 - Sro Gru 28, 2011 3:38 pm

filmowiec napisał/a:
w Warszawie jest drożej i to dużo przynajmniej jeśli chodzi o wystawienie się. Myślę że bilety będą w granicach 15zł


Jeśli za parę, to chyba się wybierzemy ....;

agulka1989 - Sro Gru 28, 2011 3:49 pm

Karolina1984 napisał/a:
Jeśli za parę, to chyba się wybierzemy ....;

Raczej za osobę... Z tego co pamiętam to jak byliśmy w zeszłym roku na targach w arenie to płaciliśmy 15zł/osobę.

mimeczka - Sro Gru 28, 2011 5:08 pm

W Expo rok temu też było 15 zł za osobę
motylica - Sro Gru 28, 2011 11:00 pm

będę również na Expo w niedzielę, 8 stycznia :smile: do zobaczenia!
Mariczek - Nie Sty 01, 2012 5:52 pm

Ja również miałam iść w niedzielę ale jak zobaczyłam cenę biletu 20zł za osobę to mi się odechciało :) moim zdaniem przegięcie, dlatego w tym roku wybieramy się tylko do Areny.
filmowiec - Pon Sty 02, 2012 5:25 pm

w mojej ocenie targi w EXPO są na dużo wyższym poziomie dlatego my kolejny raz w EXPO (przez wiele lat wystawialiśmy się na targach niebieskich czyli tych organizowanych w Arenie). Od strony wystawcy zdecydowanie wolę targi w EXPO mam nadzieję że po targach nie zmienię zdania.
Justyss - Pon Sty 02, 2012 8:52 pm

My w tamtym roku do Expo weszliśmy za darmo, bo wygraliśmy konkurs na Naszym Mieście (wiem, że bilety były do wygrania jeszcze gdzieś), dlatego warto obserwować ten portal.
Do Areny też trafiliśmy prawie za darmo, bo pomyliliśmy wejścia i zamiast głównym weszliśmy bocznym (od Strefy Kobiet), ale uczciwie poszliśmy do kasy zapłacić, takto nikt by nas nie zatrzymał :lol:

mimeczka - Pon Sty 02, 2012 8:56 pm

Ja w zeszłym roku też wygrałam bilety i w tym roku też zamierzam śledzić czy się jakiś konkurs nie pojawi, no bo 20 zł od osoby to trochę dużo.
artisticzoom - Pon Sty 02, 2012 9:23 pm

Dla tych co na targi nie dotrą z róznych przyczyn, zostawie info, że będą po targach (i na targach) dostępne nieodpłatnie tzw. Roczniki ślubne z reklamami firm wystawiajacych się na targach i nie tylko, dużo porad, kuponów bonusowych i rabatowych. Najprawdopodbniej będę miała je też w dystrybucji, dam znać po targach jak zostaną to bede mogła rozdać tym, którzy bedą zainteresowani.

Roczniki będą zarówno w EXPO jak i w Arenie.


Pozdrawiam w Nowym Roku, życząc pomyślności:)
Anita Komorowska

mimeczka - Pon Sty 02, 2012 10:13 pm

Informator ślubny z areny można zamówić za darmo w internecie, ja tak zrobiłam w zeszłym roku:)
ernol - Pon Sty 02, 2012 11:59 pm

dzwoniłem dzisiaj do organizatora, bilet do expo w cenie 20 zł lub 25 zł i w tym kawa. Wystawców chyba ponad 140, będzie i dół i góra otwarta, więc warto iść. My idziemy.
tonika - Wto Sty 03, 2012 9:35 am

Cena jak dla mnie przerażająca... Salę mamy, ale chętnie zainspirowalibyśmy się w kwestii np. wystroju i paru detali, które potrafią czynić cuda... Rozumiem 20 zł za parę, ale za osobę?! LITOŚCI!!!
olivka_ja - Wto Sty 03, 2012 10:17 am

tonika napisał/a:
Cena jak dla mnie przerażająca... Salę mamy, ale chętnie zainspirowalibyśmy się w kwestii np. wystroju i paru detali, które potrafią czynić cuda... Rozumiem 20 zł za parę, ale za osobę?! LITOŚCI!!!


też uważam, że to trochę za dużo, planowaliśmy iść na targi, ale teraz się zastanawiam....
zobaczę jeszcze jakie będą oceny po pierwszym dniu i najwyżej pójdziemy w niedzielę

Izabella1989 - Wto Sty 03, 2012 11:05 am

ale to bilet za dwa dni chyba jest?
Karolina1984 - Wto Sty 03, 2012 1:57 pm

Ja bardzo chciałam pójść, chociaż wiem,że raczej nie skorzystałabym z większości usług, jako że wesele robię tzw "własnym sumptem" połowę rzeczy - ale chciałam chociaż zobaczyć, podpatrzeć jakieś pomysły na dekoracje, na to, jak mają stoły wyglądać i wybrać fryzjera bo jestem zupełnie niezorientowana- jedyny fryzjer u jakiego byłam w łodzkich okolicach to w M1 3 lata temu :?
Tylko czy tam się fryzjerzy w ogóle wystawiają??
No i tort - też nie wiem, gdzie zamówić zeby nie zdarli za dużo a żeby jakoś wyglądał, bo w Kanzas te cukiernie które znam, są bardzo niesmaczne.....

filmowiec - Sro Sty 04, 2012 5:02 pm

na bilecie można wejść i w sobotę i w niedziele
silvija - Pią Sty 06, 2012 12:29 am

My będziemy na pewno w Expo :) mimo, że cena porażająca za bilet :P
slubzcharakterem - Pią Sty 06, 2012 2:59 pm
Temat postu: .
Planuję wystawić się z samochodami na zewnątrz ale pogoda mnie z lekka przeraża. Szkoda mi starszego autka :(
filmowiec - Pią Sty 06, 2012 4:34 pm

jutro ponoć ma być lepiej
Nicole. - Pią Sty 06, 2012 10:01 pm

My też się wybieramy, ;) Pewnie mój Miś zginie wśród aut :D
Ja też muszę rozejrzeć się za makijażystką, żeby potem zdjęcia były ok. Mam nadzieję, że mój termin będzie wolny. Ponoć można się umówić na makijaż próbny. Miał być spis firm, które się wystawiają ale nie mogę znaleźć :x

All-me - Sob Sty 07, 2012 9:49 am

20 zł od osoby..trochę dużo... :roll:
Jedynie interesuje nas oferta cukierni(tort).
Może wybierzemy się do Areny...

martitka - Sob Sty 07, 2012 10:39 am

agulka1989 napisał/a:
Karolina1984 napisał/a:
Jeśli za parę, to chyba się wybierzemy ....;

Raczej za osobę... Z tego co pamiętam to jak byliśmy w zeszłym roku na targach w arenie to płaciliśmy 15zł/osobę.

W tym roku w Arenie też kosztuje 15zł/os ważny przez oba dni targowe. Dodatkowo rodzice państwa młodych mogą wejść bezpłatnie po wypełnieniu biletu rodzinnego dostępnego na stronie targów :)

All-me - Sob Sty 07, 2012 11:07 am

martitka napisał/a:
W tym roku w Arenie też kosztuje 15zł/os ważny przez oba dni targowe. Dodatkowo rodzice państwa młodych mogą wejść bezpłatnie po wypełnieniu biletu rodzinnego dostępnego na stronie targów :)
w takim razie idziemy do Areny :razz:
Mac-erson - Sob Sty 07, 2012 12:36 pm

My jak co roku wspieramy i patronujemy targom w Arenie (21,22.01) i tam zapraszamy :)
gosza - Sob Sty 07, 2012 6:16 pm

A my już po targach. Nie wiem jak bywało wcześniej, bo byliśmy po raz pierwszy, ale to czego szukaliśmy to znaleźliśmy połowę. Jak dla mnie jeśli chodzi o wizażystki i make-up, fryzury itp nie ma w czym wybierać, bo chyba tylko dwa stoiska widziałam. Niby jest w czym wybierać, ale z drugiej strony nie bardzo :)
mimeczka - Sob Sty 07, 2012 7:14 pm

Ja też byłam i jestem pozytywnie zaskoczona. W porównaniu do zeszłego roku mega postęp. Zdecydowanie więcej wystawców. Dzisiaj tylko szybko przejrzałam co i gdzie jest, jutro idziemy z mamą na spokojnie. gosza ja też szukałam makijażu i fryzjera i odnotowałam chyba z 8 różnych stoisk, więc wg mnie źle nie jest. Zapisałam się na jutro na makijaż więc liczę, że uda mi się podpisać umowę i będę mieć to z głowy . Zaraz biorę się za przeglądanie tony ulotek żeby jutro wiedzieć gdzie iść. Ogólnie jestem zadowolona, że się jednak wybrałam:)
filmowiec - Sob Sty 07, 2012 7:34 pm

dużo wystawców zwiedzających średnio, sporo promocji targowych
Nicole. - Sob Sty 07, 2012 8:29 pm

:* I już wszystko wiem. W expo są dwa poziomy (parter i piętro) jeśli chodzi o wystawców.
Wymyśliłam sobie, że makijaż próbny ustalę sobie na dzień imprezy aby zobaczyć jak się będzie trzymał. Mam zarezerwowany termin u pani Ani z Anigart. Bardzo mi się podobały jej makijaże. Były takie dopracowane. Chciałam najpierw umalować się dzisiaj ale było za dużo chętnych. Jestem zadowolona. :D :D :D :* Szkoda tylko, że bilety takie drogie..

All-me - Nie Sty 08, 2012 11:19 am

Może i my dzisiaj wybierzemy się do Expo... :lol:
Są cukiernie?

lilly78 - Nie Sty 08, 2012 11:43 am

ja zapraszam na makijaże do Areny :)
nalinn - Nie Sty 08, 2012 11:49 am

Cukierni widziałam 2 na pewno i nie wiem czy 3 nie było jeszcze.
mimeczka - Nie Sty 08, 2012 2:17 pm

Cukierni jest 5: Miś, Malinowski, Hortex, Dybalski i Aspal.
Ewa_Ewi - Nie Sty 08, 2012 3:33 pm

Dziewczyny, odwiedziłyście stoisko Asia&Ilona Salon Fryzur? Co myslicie?
Bartek86 - Nie Sty 08, 2012 7:23 pm

Byliśmy dziś z moją Olą.
Zostawiliśmy zaliczkę na samochód i fotografa więc jesteśmy bardzo zadowoleni.
Zobaczymy co będzie w Arenie

szpilka86 - Nie Sty 08, 2012 9:47 pm

Bartek86, czy rzeczywiście można liczyć na rabaty targowe?? i czy to prawda, że klienci targowi mają pierwszeństwo przy wyborze terminu?
filmowiec - Nie Sty 08, 2012 9:58 pm

szpilka86 napisał/a:
Bartek86, czy rzeczywiście można liczyć na rabaty targowe?? i czy to prawda, że klienci targowi mają pierwszeństwo przy wyborze terminu?


termin to termin albo jest zajęty albo wolny, i nie ważne przez jakiego klienta

All-me - Nie Sty 08, 2012 9:59 pm

Jednak darowaliśmy sobie Expo... :lol:
gosza - Nie Sty 08, 2012 10:12 pm

Bartek86, a możesz zdradzić jaki to smochód ? :) Bo my właśnie czekamy na odpowiedź, bo ktoś miał dać odpowiedź na nasz termin i czekamy właśnie na telefon od pana :)
tonika - Nie Sty 08, 2012 10:35 pm

Dla nas najważniejsze kontakty do dekoratorek.... Poza tym właściwie nic nie załatwiliśmy. Zespoły albo pozajmowane terminy, albo... szkoda słów :(
motylica - Nie Sty 08, 2012 10:40 pm

byłam zwiadowczo z firmą partnerską, kontakty złapane ale zastanowię się jeszcze nad Areną...
szpilka86 - Pon Sty 09, 2012 12:17 am

no tak właśnie myślałam, że z tymi terminami to lipa (gdzieś wyczytałam, że klienci z targów będą pierwszymi na rok 2012)
przecież to nawet nierealne :?

All-me, my również zrezygnowaliśmy z Expo; do ślubu jeszcze daleko, ale do Areny się wybiorę

Bartek86 - Pon Sty 09, 2012 9:50 am

szpilka86 napisał/a:
Bartek86, czy rzeczywiście można liczyć na rabaty targowe??

W przypadku fotografa na targach cena za usługę jaką zamówiliśmy wynosiła 1600zł - 30 dni po targach 1800zł - później stała cena to 2600zł

Zamawiając auto stała cena to 900zł, na targach 800zł a moja Ola utargowała jeszcze 50zł :razz:

szpilka86 napisał/a:
i czy to prawda, że klienci targowi mają pierwszeństwo przy wyborze terminu?

nic takiego nie słyszałem i szczerze w to wątpię

gosza napisał/a:
Bartek86, a możesz zdradzić jaki to smochód ?

Lincoln

gosza - Pon Sty 09, 2012 10:44 am

Bartek86 napisał/a:
Lincoln
uf to nie ten na którego czekamy :)
koniczynka84 - Pon Sty 09, 2012 12:02 pm

my wyszliśmy baaardzo zadowoleni, K. mniej bo po 4h mojego latania od stoiska do stoiska chłop miał już dosyć :) ale załatwiliśmy samochód, fotografa i kamerzystę :)
więc pełnia szczęścia :)

mimeczka - Pon Sty 09, 2012 5:24 pm

koniczynka84 faktycznie dużo załatwiliście:) Ja też jestem zadowolona z makijażu - zdjęcia u mnie w dzienniczku - zastanawiam się nad zaklepaniem terminu:)
All-me - Pon Sty 09, 2012 5:47 pm

My pójdziemy do Areny... :)
zbigniewszulc - Pon Sty 09, 2012 9:26 pm

co do terminu zgadzam się w 100% nie da się zwolnić zarezerwowanego wcześniej terminu dla klienta z targów
natomiast rabat zależy od pakietu, czym wyższy klient wybierze, tym na większe rabaty może liczyć

Deco-Strefa - Pon Sty 09, 2012 10:54 pm

szpilka86 napisał/a:
no tak właśnie myślałam, że z tymi terminami to lipa (gdzieś wyczytałam, że klienci z targów będą pierwszymi na rok 2012)
przecież to nawet nierealne
Potwierdzam, że tego się raczej nie da zrobić. Ewentualnie można to rozumieć następująco, że ponieważ Targi odbyły się zaraz na początku roku - to dlatego ich uczestnicy mieli okazję być pierwszymi klientami. Jednak wiele firm ma już przecież zajęte terminy dużo wcześniej.

Edit:
żeby uprzedzić ewentualne nieporozumienia dodam, że zwróciłam się już z oficjalną prośbą o zmianę nick i oznaczenie go jako firmowy.

chwileulotne - Pon Sty 09, 2012 11:32 pm

Ja byłam w Expo z ciekawości, mam wrażenie że wystawców mało. Szczególnie fryzjerów, wizażystów, kosmetyczek.

Mam nadzieję że Arena pokaże klasę i wszystko pójdzie gładko :)
Też zapraszamy na wizaże, będą także konsultacje i konkursy.

,,KARINA,, - Wto Sty 10, 2012 4:22 pm

Zapraszamy serdecznie też będziemy w Arenie. ;)
Będziemy prezentowac kolekcje 2012 na stoisku i na wybiegu

monika_zyga - Pią Sty 13, 2012 8:45 am

dla chętnych jest kupon na targi
http://www.godealla.pl/za...lubne-w-lodzi?n

Mac-erson - Pią Sty 13, 2012 1:26 pm
Temat postu: Konkurs Polubieni 2012 w trakcie targów Arena
Konkurs Polubieni 2012 w trakcie targów Arena 21,22.01.2012 - zapraszamy:




Polubieni 2012 strona oficjalna

http://www.facebook.com/m...198023856930656

Konkurs polega na tym, że pary startujące w konkursie zgłaszają się do Organizatora a potem przygotowują występ na scenie. Publiczność Targów wybiera parę półfinałową, która startuje w finale na Gali w Katowicach w lutym. Głowna nagroda to 30 000zł w prezentach ślubnych.

gosza - Pią Sty 13, 2012 1:53 pm

dosłownie przed sekundą na to trafiłam w necie :) może być ciekawie :)
filmowiec - Pią Sty 13, 2012 5:15 pm

no zobaczymy, nas nie zabraknie
Mac-erson - Pią Sty 13, 2012 6:50 pm

VI Międzyplanetarne Targi Ślubne, które odbędą się 21 i 22 stycznia w Hali Arena w Łodzi to impreza skierowana do przyszłych par młodych.

Suknie ślubne, garnitury, usługi fryzjersko – kosmetyczne, auta do ślubu, propozycje restauracji i domów weselnych, dekoracje, zaproszenia i wszystkie inne usługi potrzebne przy organizacji ślubu i wesela, a także rabaty targowe i specjalne promocje - to można znaleźć na imprezie organizowanej 21 i 22 stycznia.

Targi wspierają także łódzkie fundacje: Fundację dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi Krwinka i Fundację Dom w Łodzi.

Ślubne show prowadzone będzie przez Tomasza Kammela i Bartka Osumka

Na scenie można będzie zobaczyć:

Pokazy mody ślubnej!
Pokazy biżuterii!
Pokazy tańca!
Prezentacje Firm na scenie!
Szkolenia!

I wiele innych atrakcji!

W sobotę 21go stycznia odbędzie się półfinał ogólnopolskiego konkursu POLUBIENI 2012! W konkursie wezmą udział pary narzeczonych z województwa łódzkiego. Kibicować im można także oglądając transmisję live na stronie www.targislubne.tv.

Para, która wygra półfinały w Łodzi wejdzie do finału, który odbędzie się w lutym w Katowicach. Nagrodą główną do wygrania w konkursie są usługi ślubno – weselne o wartości 30 000zł.

Cena biletu wstępu: 15zł/osobę

Na Targi Ślubne w Arenie rodzice narzeczonych wchodzą za darmo! Na stronie www.targislubne.pl w zakładce „Łódź” można pobrać bezpłatne wejściówki dla rodziców.

Każda para odwiedzająca Targi otrzyma bezpłatny magazyn targowy „Informator Ślubno – Weselny”

Godziny otwarcia:

Sobota: 13:00 – 18:00 (show na scenie rozpoczyna się o godzinie 14:00)

Niedziela: 10:00 – 17:00

Więcej na stronie: www.targislubne.pl

kasiakolska - Sob Sty 14, 2012 7:23 pm

my bylismy w expo i nie wiem czy isc do areny?myslicie ze beda nowi wystawcy czy powtorza sie ci sami?
,,KARINA,, - Sob Sty 14, 2012 7:43 pm

A nas nie było w EXPO ,natomiast będziemy w ARENIE ,zapowiada sie sporo atrakcji przygotowanych przez organizatorów Targów w Łódzkiej Arenie i nie tylko.........
Salon Ślubny ,,KARINA,,Pozdrawia i zaprasza.

tonika - Sob Sty 14, 2012 8:48 pm

Na targach w Arenie będę w podwójnej roli. Po pierwsze planowanie naszego ślubu wymaga jeszcze wielu inspiracji, a po drugie reprezentuję Fundację DOM W ŁODZI. Mam nadzieję że będą jakieś ciekawe propozycje dekoratorek i więcej niż w EXPO dodatków do sukien ślubnych. Moja od dziś na mnie czeka i bardzo bym chciała jakoś ciekawie dopełnić całości :)
motylica - Sob Sty 14, 2012 8:57 pm

kasiakolska napisał/a:
myslicie ze beda nowi wystawcy czy powtorza sie ci sami?


myślę, że niewiele się powtórzy po tym jak patrzyłam na plany...

maribea - Nie Sty 15, 2012 2:19 pm

My również nie wystawialiśmy się w Expo ale będziemy w Arenie.
Większość firm pewnie decydowała się na jedną z tych imprez więc nie powinny się powtarzać.
Osobom, które chcą się wybrać na targi przypominam o kończacej się jutro ofercie na Okaziku. Można kupić bilet dla dwóch osób za pół ceny.
Link podała w piatek monika_zyga

ania2011 - Nie Sty 15, 2012 2:21 pm

Znalazłam ofertę dla tych wszystkich, ktorzy wybieraja sie do Areny -2 bilety w cenie jednego :)

http://okazik.pl/lodz/dea...ne-w-%C5%82odzi

gosza - Nie Sty 15, 2012 4:36 pm

A czy okazik będzie działał z biletem rodzinnym ?
ania2011 - Nie Sty 15, 2012 6:06 pm

W dodatkowych informacjach na Okaziku jest napisane "Oferta nie łączy się z innymi promocjami" czyli zakladam, ze nie mozna dolozyc do tego biletu rodzinnego.
Ale na pewno warto zadzwonic i sie dopytac. Nigdy nic nie wiadomo :)

gosza - Nie Sty 15, 2012 11:46 pm

Właśnie ze względu z dopiskiem zastanawiam sie jak to jest...
All-me - Pon Sty 16, 2012 11:47 am

My również idziemy do Areny :) ...
mam nadzieje, że będą cukiernicy :razz: ...może kupię biżuterię do ślubu...

martitka - Pon Sty 16, 2012 5:18 pm

To ja Was wszystkich zapraszam na pyszną kawkę - będziemy przy scenie po lewej stronie (wybaczcie reklamę, ale może będzie konkurencja, to przyjdźcie do mnie, bo ja mam lepszą kawę ;-) ) No i zawsze możemy się spotkać nie tylko przy stoisku Forumowym :D
Deco-Strefa - Pon Sty 16, 2012 11:37 pm

A ja jestem ogromnie ciekawa Waszych opinii po-targowych.
Osobiście byłam na "różowych", w Arenie nas nie będzie (nie zgraliśmy terminu wyjazdu z targami - nauczka na przyszłość).
Dlatego dajcie znać po - jak było. Liczę, że pojawi się więcej Waszych opinii niż po "różowych" targach.

skrzypaczka - Wto Sty 17, 2012 5:56 pm

Ja również zapraszam na nasze stoisko :wink: Bedziemy w sektorze P pod szyldem "MAGIA MUZYKI" :)
W programie m.in. skrzypce, duet skrzypcowy i śpiew solowy, bedzie mozna rezerwowac terminy wraz z rabatami :spoko:

tonika - Wto Sty 17, 2012 11:33 pm

A czy jakieś zespoły obecne na forum planują wystawiać się na targach?
Dekoracje BK - Sro Sty 18, 2012 12:42 am

I My zapraszamy do Areny, będziemy tam - odwiedźcie Nas, gorąco zapraszamy na Targi.
Co do Targów w Expo to byliśmy tam jako zwiedzający, trochę popatrzeć i trochę porozmawiać z zaprzyjaźnionymi firmami, dużo Par troszkę narzekało na koszty biletów tym bardziej że przychodzili z rodzicami. W Arenie o tyle dobrze dla Młodych że mogą zabrać rodziców za darmo jak wydrukują ze strony targów bilet rodzinny.
zapraszamy na Targi

lmyszka - Sro Sty 18, 2012 8:24 am

Miło mi was zaprosic na targi :) Będę rezprezentowała forum :) Jak będzie to wygladało jeszcze nie wiem, ale bedzie mi miło jak mnie odnajdziecie :) Szczegóły jeszczę napiszę :)
oreska - Sro Sty 18, 2012 12:36 pm

my zastanawiamy się czy iść w ogóle na targi chociaż w Arenie bilety są w korzystnej cenie (w Expo przesadzili więc nie poszliśmy), musimy pomyśleć czego nam brakuje i czy coś z tego znajdziemy na targach
Zuza12345 - Sro Sty 18, 2012 4:52 pm

ania2011, dzieki przydało się :) 1 dnia ide z moim lubym 2 zabieram mame czyli nie mam problemu z tym czy promocje sią łączą :)
kecaj73 - Sro Sty 18, 2012 5:44 pm

Byłem i powiem tak to co interesujące to zajęte terminy. Ogólnie tak dla sportu i by coś ciekawego podpatrzeć to czasu poświęconego na zwiedzanie nie żałuję.
Joasia79 - Sro Sty 18, 2012 7:42 pm

Ja byłam na targach w hali EXPO, bardzo dobrze zorganizowane ale zastanawiam się gdzie będzie więcej wystawców?
motylica - Sro Sty 18, 2012 8:24 pm

lmyszka napisał/a:
Miło mi was zaprosic na targi :) Będę rezprezentowała forum :) Jak będzie to wygladało jeszcze nie wiem, ale bedzie mi miło jak mnie odnajdziecie :) Szczegóły jeszczę napiszę :)


noooo to do zobaczenia! :smile:

filmowiec - Sro Sty 18, 2012 8:25 pm

wydaje mi się że więcej było w EXPO tak sądzę na podstawie planu z Areny i obecności w EXPO. Paru wystawców będzie tych samych m.in. MY:) mam nadzieje że będziecie nas licznie odwiedzać :) Więcej będzie chyba dużych stoisk (sal weselnych) niestety jak zwykle dużo fotografów
Alizze - Czw Sty 19, 2012 11:28 am

Hej
My byliœmy w Expo i niestety musze powiedzieć, że liczba wystawców była bardzo mała a mimo to udział w targach bardzo pomógł w rozeznaniu cenowym poszczególnych usług i zmotywował do działania bo okazuje się że tego wszystkiego jest naprawdę duuuuzo, dlatego też wybieramy się do Areny . Słyszałam, że poza pokazami będzie ponoć zdecydowanie więcej wystawców, a dodatkowym atutem jest bezpłatne wejœcie dla rodziców pary młodej wystarczy wejœć na stronę organizatora w zakładce „ŁódŸ” i wydrukować bilet. Niestey nie mogę jej tu zamieœcić bo jestem z wami od paru dni

tonika - Czw Sty 19, 2012 11:36 am

DEKORACJE B&K - niezwykle się cieszę z Waszej obecności na Targach. Przeglądałam ofertę w Internecie i wiem że byliście już na "naszej sali". Podejdę na pewno, bo dekoratora jeszcze nie mamy!
denyy - Pią Sty 20, 2012 7:30 am

Witam, również serdecznie zapraszam na targi ślubne w Atlas Arenie .

Pozdrawiam i Do zobaczenia

Zuza12345 - Pią Sty 20, 2012 2:20 pm

ma byc promocja -15% na obrączki z Apartu podobno.. ech a ja kupiłam wcześniej z 10% :evil:
Mac-erson - Sob Sty 21, 2012 1:00 pm

Nasz stoliczek forumowy znajduje się z prawej strony sceny (z tyłu), jakby ktoś chciał sobie porozmawiać z lmyszką to serdecznie zapraszamy (w niedzielę po południu będę się też tam kręcił :) ).
Firmy mają stoiska przygotowane do odwiedzin z tego co zauważyłem większość jest innych niż na targach Expo tak więc warto zajrzeć.

pozdrawiam i do zobaczenia :razz:

lmyszka - Sob Sty 21, 2012 7:59 pm

Nikt mnie dzis nie odwiedził :( może jutro??
Dobrze że była Motylica i Martitka z pyszna kawka :)

motylica - Sob Sty 21, 2012 8:27 pm

lmyszka napisał/a:
Dobrze że była Motylica


ha! no miło było się zobaczyć :) jeszcze spotkałam kilka forumek, ogólnie bardzo symatycznie było, mam nadzieję, że jutro będzie nie mniej odwiedzających :wink:

martitka - Sob Sty 21, 2012 9:04 pm

lmyszka napisał/a:
Dobrze że była Motylica i Martitka z pyszna kawka

Miło było poznać Ciebie osobiście Lmyszko :)
Ledwo żyję, ale mam nadzieję, że jutro będzie co najmniej tyle odwiedzających co dziś. Nadal zapraszam na kawkę, nawet jeśli mnie osobiście na stoisku nie ma :-)

lmyszka - Sob Sty 21, 2012 9:06 pm

Spoko poznałam twojego męża to jego nawiedzę :)
mnie nogi w d... wchodzą :) a co lepsze poczułam dopiero jak wróciłam do domu :)

nalinn - Sob Sty 21, 2012 9:33 pm

Nie ma chętnych do podzielenia się wrażeniami z targów od strony zwiedzających? Na Expo byłam i może ktoś mógłby porównać? Ktoś był na obu?
troszka88 - Sob Sty 21, 2012 10:19 pm

nalinn, ja się podzielę. Byliśmy dziś w Atlas no i, jak dla Nas, szału nie było. Oprócz tego,że wyszłam z milionem ulotek i spotkałam się z naszymi fotografami to nic mnie nie porwało...
Może to też wina tego,że My już praktycznie wszystko mamy,aleeeee zawsze można mieć więcej lub coś zmienić ;)
Jako obserwator: Wystawiło się bardzo mało sal i DJ-ów.. Najwięcej oczywiście fotografów i filmowców...
Salonów sukien ślubnych też co kot napłakał!
Zainteresował nas jedynie kurs tańca oraz jeden samochód.

szpilka86 - Sob Sty 21, 2012 10:43 pm

troszka88, jakie autko Wam wpadło w oko? bo nam beżowy lincoln
All-me - Sob Sty 21, 2012 10:58 pm

szpilka86 napisał/a:
bo nam beżowy lincoln
widzieliśmy...super bryka :)
MY pojechaliśmy ze względu na cukiernie...a była tylko jedna.
Wydaliśmy kasę i nic więcej... :? ...aaaa i spotkaliśmy naszego kamerzystę :razz: :lol:

Miss Pigy - Sob Sty 21, 2012 11:13 pm

Hej,
My byliśmy w Arenie i niestety musze powiedzieć, że bardzo się zawiedliśmy. Było strasznie mało firm i zwiedzających, a na dodatek firmy powtarzały się z expo. Do tego panował jakiś taki straszny bałagan i nerwówka. No i było zimno. Mam nadzieję, że po tych targach się nie rozchoruję. Poza tym brakowało konkursów z nagrodami dla zwiedzających. Zamast tego był jakiś teatrzyk szkolny na scenie dla wybranych narzeczonych, którzy przyjechali z innych miast. Mieliśmy wielki apetyt, a strasznie się rozczarowaliśmy. Szkoda kasy :-( Lepiej było iść do kina na Mupety.

mimeczka - Sob Sty 21, 2012 11:18 pm

Jak mam być szczera to dla mnie szału nie było, w Expo było zdecydowanie lepiej. Jedyny plus to spotkanie ze szkołą tańca Peter i naszym instuktorem no B&K Dekoracje. Jestem bardzo rozczarowana podejściem większości wystawców, miałam wrażenie, że są tam za karę. Byłam zainteresowana dekoracjami i w jednej firmie usłyszałam, że Pani to w sumie nie wie ile to może kosztować, ale jak zostawie moje dane osobowe do wysyłania informacji handlowych to się ze mną skontaktują. Stoiska forumowego niestety nie udało mi się zlokalizować:( Bilety miałam za darmo więc nie żałuję, że poszłam, ale gdybym miała wydać 30 zł to byłabym mocno zła.
Dekoracje BK - Nie Sty 22, 2012 8:06 am

MIMECZKA zgadzam się z Tobą, szału nie było, mniej wystawców niż rok temu, dużo nowych wystawców w porównaniu z ubiegłym rokiem, ale gdzie się podziali "starzy wystawcy" bo nawet na Expo ich nie było. Naprawdę cienko na sobotnich targach.

A i samych gości drobinka, przyszli chyba tylko że był finał Polubieni. A gdy występy się skończyły to od 16:30 do 18 prawie nikogo nie było. Co roku te targi odbywały się w niedzielę miały zdecydowanie większą frekwencję i mamy nadzieję że właśnie tak będzie i dziś, wczorajsze targi jak dla Nas to takie troszkę naciągane.

Pozdrawiamy wszystkich którzy przyszli na targi i odwiedzili Nasze stoisko.

troszka88 - Nie Sty 22, 2012 8:47 am

szpilka86, taki sportowy stary mustang, niebieski z białymi pasami wzdłuż auta...
lilly78 - Nie Sty 22, 2012 10:21 am

też jestem ciekawa wrażeń odwiedzających, ja miałam się wystawiać, jednak właściwie w ostatniej chwili zrezygnowałam. czekam na opinie z dzisiejszego dnia :)
szpilka86 - Nie Sty 22, 2012 1:42 pm

troszka88, widziałam i podziwiałam!! ale mnie ten granat nie pasował to koncepcji kolorów :P
Bartek86 - Nie Sty 22, 2012 4:56 pm

Wybraliśmy się na targi do Areny i się zawiedliśmy, rok temu moim zdaniem były dużo ciekawsze, a te co były na expo dwa tyg. temu pobiły arenę na głowę.
Dekoracje BK - Nie Sty 22, 2012 11:05 pm

I po Targach :)

Od strony wystawcy możemy tylko napisać że marnie wypadły, to co najbardziej Nas zawiodło na targach zresztą to co zauważyła Miss Pigy, pusta scena, bo dziś praktycznie nic się na scenie nie działo, rok temu były nagrody w konkursach dla Młodych, a w tym roku czegoś takiego nie było, jedynie wczoraj odbył się finał konkurs "Polubieni" i kilka pokazów sukien, a dziś nudy a mogli chociaż zrobić konkursy dla przybyłych par bo z chęcią byśmy coś ufundowali. Z naszej strony to również minusem jest fakt że mało Was przyszło na targi, bardzo malutko. Expo w tym roku było lepiej zorganizowane i więcej zwiedzających. Ale jak zawsze są plusy i minusy, ogólnie pozytywnie oceniamy Arenę.

Ale mimo wszystko bardzo gorąco dziękujemy wszystkim którzy się wybrali do Areny i odwiedzili Nasze stoisko, mamy nadzieję że z większością z Was jeszcze się w tym roku spotkamy :)

calipsoo - Nie Sty 22, 2012 11:38 pm

A my z Targów jesteśmy nawet zadowoleni. Zamówiliśmy obrączki, zastanawiamy się nad zamówieniem dodatkowego pleneru i po przetestowaniu kilku makijaży próbnych, mam 100% że znalazłam idealny makijaż dla siebie.
A bileciki mieliśmy z Okazika, więc za 15 zł weszliśmy we 2 :)

motylica - Pon Sty 23, 2012 9:39 am

Dekoracje BK napisał/a:
Ale mimo wszystko bardzo gorąco dziękujemy wszystkim którzy się wybrali do Areny i odwiedzili Nasze stoisko, mamy nadzieję że z większością z Was jeszcze się w tym roku spotkamy :)


podłączam się do opinii sąsiadów :) dziękując jednocześnie za użyczenie drabiny :smile:

jak ktoś zauważył było chłodno - choć w niedzielę ciut cieplej. faktycznie bez szału jeśli chodzi o ilość wystawców oraz zwiedzających - w końcowych alejkach dało sie zauważyć pustki :-? co do sceny również przyznam, że była nieproporcjonalnie duża a brakowało konkretnego widowiska.

myślę, że jednak targi w Łodzi powinny byc jedne - z korzyścią dla wystawców oraz zwiedzających..

calipsoo miło było Was poznać!


edit: jak zawsze literówka ;p

Deco-Strefa - Pon Sty 23, 2012 10:14 am

A więc sezon targów - zakończony.
Tym razem odwiedziliśmy Targi jako zwiedzający i mamy podobne wrażenia jak większość powyższych postów. Wiemy już zatem, które Targi będziemy obstawiać w przyszłym roku.
Spotkała nas też pewna "niespodzianka" - ale przyjęliśmy ją z uśmiechem na twarzy

W każdym razie życzę wszystkim owoców po-targowych:
- wystawcom - dużo zleceń
- zwiedzającym - podjęcia decyzji i dobrych wyborów!

motylica napisał/a:
targi w Łodzi powinny być jedne - z korzyścią dla wystawców oraz zwiedzających
a może powinien je dzielić większy odstęp czasu? Rozumiem, że odbywają się przed "sezonem", ale śluby i wesele planowane są przez cały rok, a nie tylko na początku.
Perfect Moments - Pon Sty 23, 2012 12:50 pm

My również targi odwiedziliśmy i jedne i drugie - nie jako wystawcy a jako goście. Z niektórymi firmami mieliśmy okazję rozmawiać z innymi nie - ale jako podsumowanie możemy napisać że targi w EXPO były w tym roku zdecydowanie lepiej zorganizowane (czyli podpisujemy się pod opiniami innych użytkowników forum. Targi w Arenie może miały lepszy marketing, ale to wszystko.
wilencia82 - Pon Sty 23, 2012 4:05 pm

my też byliśmy i w Expo i w Arenie i rzeczywiście, w Arenie mniej wystawców, mniej osób zwiedzających i jak dla mnie, ani tu ani tu szału nie było...
też bym to wszystko zebrała do kupy i zorganizowała jedne targi, bo wyszłam stamtąd jeszcze bardziej zakręcona niż poszłam :o
(udało nam się tylko podpisać umowę z upatrzonym wcześniej fotografem, bo akurat się wystawiali i dodatkowo dawali rabat na targach) :smile:

calipsoo - Pon Sty 23, 2012 4:18 pm

["motylica"]

Nam również było bardzo miło Cię poznać, jak również móc podziwiać Twoje prace :)

zbigniewszulc - Pon Sty 23, 2012 6:41 pm

Miło to słyszeć chociaż nie będę miał wyrzutów, że się nie wybrałem :twisted:
e_linka2 - Pon Sty 23, 2012 6:57 pm

A czy ktoś z Was ma może czasopismo targowe z targów na expo? Nazywa się to chyba ślubnik. Interesują mnie strony z wywiadami osób, które wygrały na poprzednich targach nagrody. Jakby ktoś z Was był tak miły i podesłał mi skany (zdjęcia) tych stron to byłabym bardzo wdzięczna. Mój mail to: e_linka2@o2.pl
MałaMi - Wto Sty 24, 2012 7:15 am

Ja nigdy wcześniej na żadnych targach ślubnych nie byłam, nie mam porównania i jestem bardzo zadowolona :) Oczywiście, jeżeli o mnie chodzi mogło być więcej jubilerów i florystów, ale załatwiłam nawet więcej niż chciałam - zarezerwowałam piękny samochód, zrobiłam 2 próbne makijaże i na 99% mam swój typ na kosmetyczkę, narzeczony wie gdzie szyje garnitur (Pawis) i ma tam 70 zł zniżki, zamówiliśmy skrzypaczkę na mszę (miało jej nie być, ale wiele rzeczy było tańszych niż zakładaliśmy i jakoś tak wyszło :) ), mam wstępne rozeznanie jeżeli chodzi o kwiaty i mamy 2 typy na kurs tańca.

Co dla nas samych zaskakujące zamówiliśmy też obrączki :) Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i były na targach o wiele tańsze niż poza nimi. Narzeczony mówi, że "gdyby to zależało tylko od facetów, to na takich targach załatwiałoby się raz a dobrze wszystko na ślub". Ma trochę racji, gdybyśmy się załapali rok temu (zaręczyny były parę tygodni później) to pewnie zamówilibyśmy też tam fotografa i DJa. Podsumowując - może to brak porównania, ale ja jestem bardzo zadowolona i załatwiłam naprawdę sporo.

e_linka2 - Wto Sty 24, 2012 2:12 pm

Bardzo dziękuję za przesłanie materiałów o które prosiłam :)
Pozdrawiam :)

gabrysia - Sro Sty 25, 2012 11:58 am

My rowniez bylismy na targach, zarowno w hali Expo jak i w Atlas Arenie. Wniosek jest taki, iz z roku na rok targi traca niesamowicie na jakosci: za sprawa i samych wystawcow jak i ilosci odwiedzajacych. Dla nas zdecydowanie lepsze byly targi w Atlas Arenie (bylo wiecej firmy godnych uwagi).
Z hali expo wyszlismy po 20 minutach- jak dla mnie praktycznie nie bylo firm, na ktorych warto bylo sie skupic ... no ale to juz sa kwestie indywidualnych preferencji :)

floreczka86 - Sro Sty 25, 2012 3:06 pm

mimeczka napisał/a:
Byłam zainteresowana dekoracjami i w jednej firmie usłyszałam, że Pani to w sumie nie wie ile to może kosztować, ale jak zostawie moje dane osobowe do wysyłania informacji handlowych to się ze mną skontaktują.

To ja tak mialam w Expo z jednym fotografem! Szok, jak można nie wiedzieć ile się bierze za usługę?! Nie wspomnę już o tym, że była tylko jedna opcja do wzięcia u niego - wszystko od przygotowań po plener....żal
W Arenie nie byłam, ale widzę, że to dobrze, bo opinie marne...

[ Dodano: Sro Sty 25, 2012 3:10 pm ]
Deco-Strefa napisał/a:
a może powinien je dzielić większy odstęp czasu? Rozumiem, że odbywają się przed "sezonem", ale śluby i wesele planowane są przez cały rok, a nie tylko na początku.

Zgadzam się w 100%!

slubzcharakterem - Sro Sty 25, 2012 5:59 pm

MałaMi napisał/a:
Ja nigdy wcześniej na żadnych targach ślubnych nie byłam, nie mam porównania i jestem bardzo zadowolona :) Oczywiście, jeżeli o mnie chodzi mogło być więcej jubilerów i florystów, ale załatwiłam nawet więcej niż chciałam - zarezerwowałam piękny samochód, zrobiłam 2 próbne makijaże i na 99% mam swój typ na kosmetyczkę, narzeczony wie gdzie szyje garnitur (Pawis) i ma tam 70 zł zniżki, zamówiliśmy skrzypaczkę na mszę (miało jej nie być, ale wiele rzeczy było tańszych niż zakładaliśmy i jakoś tak wyszło :) ), mam wstępne rozeznanie jeżeli chodzi o kwiaty i mamy 2 typy na kurs tańca.

Co dla nas samych zaskakujące zamówiliśmy też obrączki :) Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i były na targach o wiele tańsze niż poza nimi. Narzeczony mówi, że "gdyby to zależało tylko od facetów, to na takich targach załatwiałoby się raz a dobrze wszystko na ślub". Ma trochę racji, gdybyśmy się załapali rok temu (zaręczyny były parę tygodni później) to pewnie zamówilibyśmy też tam fotografa i DJa. Podsumowując - może to brak porównania, ale ja jestem bardzo zadowolona i załatwiłam naprawdę sporo.


MałaMi podoba mi się Twoje podejście do Targów, wiedziałaś po co tam poszłaś i załatwiłaś to co potrzeba. Gdyby było więcej takich osób odwiedzających targi to i opinie o targach były by lepsze.

skrzypaczka - Sro Sty 25, 2012 10:39 pm

MałaMi napisał/a:
zamówiliśmy skrzypaczkę na mszę (miało jej nie być, ale wiele rzeczy było tańszych niż zakładaliśmy i jakoś tak wyszło :) ), mam wstępne rozeznanie jeżeli chodzi o kwiaty i mamy 2 typy na kurs tańca.


MałaMi tym bardziej mi miło, że będę mogla towarzyszyć Wam podczas Waszego święta :D

Ja jako wystawca nie chcę narzekać. Byłam 2 lata temu na Targach jako obserwator i faktycznie ludzi było nieporównywalnie więcej. To co mi teraz przeszkadzało to przede wszystkim ogromny hałas ze sceny, szczególnie w niedziele kiedy to miał być ten "spokojniejszy" dzień i pomimo profesjonalnego nagłośnienia trudno nam było się przebić z muzyką.
Myślę, że poziom zadowolenia z Targów będzie można wymierzyć na koniec sezonu ślubnego. Póki co mamy kilka telefonów dziennie, więc nie narzekamy :)

jucola - Pią Sty 27, 2012 12:42 am

Również w tym roku odwiedziłam Expo i Arenę , jak dla mnie Expo o klasę lepsze bez hałasu , sceny itp ... można było więcej wypytać się wystawców . W arenie pan Kammel za bardzo przyciągał moją uwagę /hi , hi / i jak już usiadłam przy scenie to zapomniałam po co tam poszliśmy... Tylko mój narzeczony po 1h już nie wytrzymał i na szczęście mnie zgarną . Sporo firm się powtarzało ... / fotograf , kamera / Dużo sal weselnych .
Mimo wszystko też uważam , że albo jedne ,,porządne'' , albo 0,5 roczny odstęp czasowy...

pablop76 - Sob Sty 28, 2012 4:11 pm
Temat postu: zaproszenia-sorrento.pl
Zawsze warto się pokazać
zdenek3 - Nie Lut 26, 2012 8:21 pm

my byliśmy na obu targach i wg mnie porażka. w Łodzi zdecydowanie powinny być jedne targi za to zorganizowane z podwójnym rozmachem.
kasik_1987 - Sro Lut 29, 2012 9:11 pm

A ja nie byłam na żadnych... ale następnych sobie nie odpuszczę :lol:
chwileulotne - Czw Sie 30, 2012 8:21 am

W tym roku warto wybrać się na targi 2 grudnia :) Odbędą się już na nowej Hali Expo.
Perfect Moments - Czw Sie 30, 2012 8:43 am

A targi w EXPO nie są przypadkiem 12-13 stycznia 2013 :roll: ? Chyba że znowu w tym roku będzie ich kilka :)

Edit:
Zgadza się, są targi w grudniu - te co były w Arenie ostatnio :) . Mój błąd.

motylica - Czw Sie 30, 2012 10:17 pm

Cytat:
W tym roku warto wybrać się na targi 2 grudnia :)


wreszcie jednodnionwe!!!! dla wszytskich z korzyścią 8)

Orchid - Sro Paź 17, 2012 4:33 pm

Zgadzan się - jednodniowe targi są najlepsze!
Deco-Strefa - Pon Paź 22, 2012 9:42 am

a ja chyba jestem w mniejszości bo jestem zwolenniczką dwudniowych.

Osobiście nie jedna impreza jednodniowa przeszła mi koło nosa, bo nie mogłam przełożyć pewnych spraw na inny termin. W przypadku dwóch dni - takie szanse są większe.

MartaMartusiak - Sro Paź 24, 2012 12:37 pm

To w Łodzi będą dwie imprezy targowe? Te same firmy się wystawiają na obu?
Deco-Strefa - Sro Paź 24, 2012 12:51 pm

MartaMartusiak napisał/a:
To w Łodzi będą dwie imprezy targowe? Te same firmy się wystawiają na obu?
Tak - będą dwie.
1) 2 grudnia
2) 12-13 stycznia
Natomiast jeżeli chodzi o wystawców, część na pewno weźmie udział w obu imprezach, ale myślę, że nie wszyscy.

Dorotka_ - Sro Paź 24, 2012 1:43 pm

Jakby ktoś miał ochotę, to wrzucam też info o sieradzkich targach :-) są 4 listopada http://www.nasze.fm/targislubne
ZoltyTulipan - Sro Paź 24, 2012 7:21 pm

Dorotka_ napisał/a:
Jakby ktoś miał ochotę, to wrzucam też info o sieradzkich targach :-) są 4

ja się nawet wybieram :smile: :smile:

Dorotka_ - Sro Paź 24, 2012 8:18 pm

ZoltyTulipan, o no widzisz :P j też będę, i chyba Magda1312 też :P
Loczek_16 - Sro Paź 24, 2012 10:51 pm

ktoś coś wie o targach w Piotrkowie ?
MartaMartusiak - Czw Paź 25, 2012 11:29 am

4 listopada to kiepski termin, bo sukienek nowych jeszcze nie ma.
Byłam w jednym salonie wczoraj i powiedzieli mi, że nowe sukienki zazwyczaj są od połowy grudnia dopiero

Dorotka_ - Czw Paź 25, 2012 1:25 pm

MartaMartusiak, wszystkie salony które odwiedzam, chwalą się już kolekcjami 2013 :] a zresztą kto jedzie na targi kupować suknię? jedzie się pooglądać i ponegocjować z usługodawcami raczej :roll:
MartaMartusiak - Pią Paź 26, 2012 9:44 am

Moja przyjaciółka na Targach w Poznaniu wyszła z suknią w ręce.
Piękną, nową i w lepszej cenie.

Chwalić może się chwalą, ale jakimś dziwnym trafem "są opóźnienia w dostawach" lub jak już mają coś nowego to mało...

Jeszcze po prostu za wcześnie.

Dorotka_ - Pią Paź 26, 2012 9:52 am

MartaMartusiak, ja bym na targach nie chciała kupować, ale Twój wybór. Jak dla mnie super, rozkładam sobie terminy targów w czasie. Ale każdemu się nie dogodzi jak widać.
MartaMartusiak - Wto Paź 30, 2012 9:15 am

Nie no rozumiem. Jeśli ktoś ma czas ;-) Niestety mam taką pracę, że w listopadzie i grudniu nie wiem w co ręce włożyć. Poza tym święta i inne sprawy na głowie. Ja się wybiorę w styczniu.
Magda1312 - Pon Lis 12, 2012 3:20 pm

Czy ktoś ma 100% informację, czy na targi 2.12.2012 będzie wstęp wolny? Na stronie targów znalazłam tylko takie info "Rodzice na nasze Targi wchodzili bezpłatnie!
Wystarczyło pobrać wypełnić i przynieść na targi bilet rodzinny!" (nie wiem czemu w czasie przeszłym, no i nie mogę nigdzie zlokalizować czegoś takiego jak "bilet rodzinny" do pobrania...
No to jak to jest?

agnies89 - Pon Lis 12, 2012 4:02 pm

Magda1312, targi w poprzednich latach były płatne z tego co pamiętam 10zł, informacja pojawi się pewnie tydzień/dwa tygodnie przed imprezą :)
mimeczka - Pon Lis 12, 2012 5:00 pm

Bezpłatne wejście rodziców na targi polegało na tym, że jak narzeczeni kupili bilety dla siebie, to rodzice, po wypełnieniu formularza ze strony wchodzili za darmo. A rok temu bilety kosztowały 20 zł/os w Expo i 15 zł/os w Arenie.
agnies89 - Pon Lis 12, 2012 5:19 pm

mimeczka, fakt, pomyliłam się, znalazłam bilety :)
MartaMartusiak - Czw Lis 15, 2012 11:46 am

zajrzałam na tą stronę, ale nie ma żadnych aktualnych informacji.... niby 2013 a informacje tylko o 2012. targi za 2 tygodnie, a oni nie mają programu i listy wystawców? ;/
malenstwo12 - Nie Lis 18, 2012 8:10 pm

Gdzie mozna wygenerować bilety na targi 2 grudnia? Szukałam dosłownie wszędzie .... z marnym rezultatem:(
Magda1312 - Pon Lis 19, 2012 3:52 pm

chyba jeszcze nie można...
Chrupka - Wto Lis 20, 2012 9:00 pm

no właśnie, stronka chyba nie całkiem uaktualniona... a czasu coraz mniej mają...

[ Dodano: Sro Lis 21, 2012 12:57 pm ]
Dostałam od nich wiadomość, że bilety rodzinne będą do kupienia na stronie targów na początku przyszłego tygodnia

san marino - Pią Lis 23, 2012 6:43 am

Mamy ogromna przyjemnosc zaprosic Panstwa na VII ŁÓDZKIE TARGI ŚLUBNE, ktore odbeda sie 02.12.2012 miedzy godzina 10.00 i 17.00 w nowej hali EXPO przy ul. al Politechniki 2,w ktorych bedziemy uczestniczyc z naszym partnerem firma MYWEDDING.Dla wszystkich forumowiczow i odwiedzajacych nasze stoisko mamy przygotowana SPECJALNA OFERTE!!!!!! ZAPRASZAMY!!!!!
bambolea - Pią Lis 23, 2012 1:42 pm

Ej no... mam nadzieję, że będą jeszcze targi w styczniu, bo mnie 2 grudnia nie ma w Łodzi, a z chęcią bym się przeszła....
filmowiec - Pią Lis 23, 2012 7:24 pm

będą w styczniu również w nowej EXPO tylko w kolorze różowym
Magda1312 - Pon Lis 26, 2012 2:07 pm

Czy ja jestem ślepa, szukać nie umiem, czy oni wciąż nie zamieścili, ani listy wystawców, ani cen biletów, ani żadnej możliwości zakupu tych biletów?
ZoltyTulipan - Pon Lis 26, 2012 2:31 pm

Magda1312 napisał/a:
Czy ja jestem ślepa, szukać nie umiem, czy oni wciąż nie zamieścili, ani listy wystawców, ani cen biletów, ani żadnej możliwości zakupu tych biletów?


Nadal cisza, nawet na stronie MTŁ nic nie ma niestety.

PaulinaPS - Pon Lis 26, 2012 4:58 pm

a będzie możliwość kupienia biletów na miejscu? wiecie coś na ten temat?
agnies89 - Pon Lis 26, 2012 5:58 pm

PaulinaPS, w poprzednich latach bilety kupowało się na miejscu, w kasie :) więc na pewno taka możliwość będzie :wink:
PaulinaPS - Pon Lis 26, 2012 10:20 pm

pytam, bo koleżanka mi powiedziała, że to trzeba zamawiać na stronie i jeśli jeszcze nie mam to pewnie już wyprzedane, trochę się zdziwiłam, wierzyć mi się nie chciało.
agnies89 - Pon Lis 26, 2012 10:27 pm

PaulinaPS, pierwsze słyszę :) nigdy czegoś takiego nie było, więc teraz na pewno też nie :)
ZoltyTulipan - Pon Lis 26, 2012 11:11 pm

przez internet jak się nie mylę to trzeba wypełnić bilety rodzinne :) Czyli Wy + rodzice :)
Ale jeśli idziecie sami to na miejscu się kupuje :)

[ Dodano: Wto Lis 27, 2012 2:06 pm ]
Śpieszę donieść, że dzisiaj jak jechałam autem słyszałam reklamę targów ślubnych i strona jest :) i formularz dla biletów rodzinnych też :)
http://targislubne.pl/ind...=261&id_kat=300

wojtekmazar - Wto Lis 27, 2012 5:51 pm

Warto iśc na te targi? Ogólnie jetem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu eventów. Jestem teraz w tarkcie poszukiwania sali weselnej. Obawiam się, że wysawiać się tam będą tylko hotele i sale z najwyższej półki.
sonrisaa - Sro Lis 28, 2012 1:17 pm

Agata Wojtkiewicz organizuje Warsztaty Ślubne White w hotelu Andels 2 grudnia


To jest termin targów ślubnych prawda? może uda się zaliczyć dwie rzeczy za jednym razem:)

Karollka - Sro Lis 28, 2012 5:35 pm

na FB na stronie targów rozdają darmowe wejściówki :)
mynia_89 - Sro Lis 28, 2012 9:48 pm

Karollka, a gdzie dokładnie na FB ? Bo nie mogę znaleźć ;P

[ Dodano: Sro Lis 28, 2012 9:55 pm ]
Już mam :D

Karollka - Czw Lis 29, 2012 8:42 am

mynia_89 to dobrze :) nie chciałam wstawiać linku, żeby nie uznali to za reklame :wink:

ja swoją wejściówkę już dostałam, teraz czekamy jak odpiszą narzeczonemu 8)

malami - Czw Lis 29, 2012 9:54 pm

Dobrze wiedzieć też już wysłałam :) zobaczymy czy się jeszcze zmieszczę w puli. Ile kosztowały bilety w kasie rok temu?

[ Dodano: Czw Lis 29, 2012 9:59 pm ]
mimeczka napisał/a:
Bezpłatne wejście rodziców na targi polegało na tym, że jak narzeczeni kupili bilety dla siebie, to rodzice, po wypełnieniu formularza ze strony wchodzili za darmo. A rok temu bilety kosztowały 20 zł/os w Expo i 15 zł/os w Arenie.


Nie było pytania :) nie dokładnie czytam. Przepraszam.

[ Dodano: Pią Lis 30, 2012 11:33 pm ]
Bez problemu przysłali wejściówkę :)

Rusałka_Maja - Sob Gru 01, 2012 7:58 pm

Rozumiem, że te jutrzejsze targi to 15zł to jest za osobę? :-)
vendi - Sob Gru 01, 2012 8:13 pm

Ciekawe jak będzie z tymi wejsciówkami z fejsa. Ja niby mam (na hasło) i czy mogę tesciową też za darmo na bilet rodzinny zabrać. Ano zobaczymy jutro :)
Agusia20l - Sob Gru 01, 2012 8:34 pm

Ja tez wygrałam, mam nadzieje że nie powedzą że zmienili zdanie.
filmowiec - Sob Gru 01, 2012 10:07 pm

przypominam tylko że 12-13 będą różowe targi ślubne które w zeszłym roku były zdecydowanie bardziej udane niż targi niebieski
vendi - Sob Gru 01, 2012 10:08 pm

filmowiec napisał/a:
przypominam tylko że 12-13 będą różowe targi ślubne które w zeszłym roku były zdecydowanie bardziej udane niż targi niebieski

Co to znaczy różowe/niebieskie ? :)

sPRYTny - Nie Gru 02, 2012 9:42 am

[quote="vendi"]
filmowiec napisał/a:

Co to znaczy różowe/niebieskie ? :)

W Łodzi jest dwóch organizatorów targów ślubnych.
Dzis są tak zwane niebieskie bo cała scena i dekoracje są w niebieskim kolorze.
W styczniu bedą różowe.

Osobiście polecam te niebieskie dzisiejsze wiecej sie na nich dzieje. I są bardziej prestiżowe.
Bilety można kupić na miejscu w kasie 15zl a na stronie targów przy wydrukowanie formularza rodzice wchodzą za free.

marthussia - Nie Gru 02, 2012 10:35 am

czy jeżeli wygrałam wejściówkę za fb to bilet rodzinny nadal obowiązuje i rodzice mogą wejść za free, czy i tak będę musiała kupić choć jeden bilet?
Karollka - Nie Gru 02, 2012 1:12 pm

właśnie wróciłam z targów. Szału nie było, przynajmniej dla nas. :roll:
_karolka_ - Nie Gru 02, 2012 1:41 pm

Też wróciłam właśnie z targów. Według mnie rewelacji nie było, ciekawe co będzie w styczniu
Rusałka_Maja - Nie Gru 02, 2012 3:46 pm

Też byliśmy i uważam, że bida :roll: tyle sobie za bilety liczą, że myślałam, że chociaż sensownie jakoś będzie...
agnies89 - Nie Gru 02, 2012 4:53 pm

W tym roku tragedia ;/ W poprzednich latach o wiele lepiej... Jak dla mnie to te targi powinny nazywać się targami Foto-video ;/ bo oprócz nich, niewiele więcej było :(
malami - Nie Gru 02, 2012 5:21 pm

Właśnie wróciłam z targów. Wejściówkę z fb honorowali bez problemu - należało się tylko podpisać na liście i podać hasło :) 30 zł zaoszczędzone.
MoniaK_84 - Nie Gru 02, 2012 7:00 pm

My też dzisiaj byliśmy na targach i prawdę mówiąc również słabo je oceniamy aczkolwiek wzbudziły Nasze zainteresowanie dwie oferty, jedna fotograf a druga dj. Na pewno się z nimi umowimy, bo prawdę mówiąc ciężko jest na targach pogadać o szczegółach :/
Spodziewałam się czegoś więcej, zawiodłam się tym, że było mało salonów sukni ślubnych. I również mam nadzieję, że w styczniu będzie lepiej...
Pozdrawiam i życzę powodzenia Nam wszystkim w przygotowaniach tego pieknego dnia :)

żurawina - Nie Gru 02, 2012 7:57 pm

:|
sonrisaa napisał/a:
Agata Wojtkiewicz organizuje Warsztaty Ślubne White w hotelu Andels 2 grudnia


To jest termin targów ślubnych prawda? może uda się zaliczyć dwie rzeczy za jednym razem:)



...czy mi się zdaje, czy Andels posiłkuję się inicjatywą Konstancji? bo tam już chyba kolejne organizują... :|

Dorotka_ - Nie Gru 02, 2012 8:49 pm

żurawina, andel's to tylko miejsce, w którym osoba prywatna poprowadziła swoją imprezę konsultacyjną. Nawiasem mówiąc zakochałam się w jednej sukni projektu Pani Wojtkiewicz :smile:
Alberto - Nie Gru 02, 2012 10:26 pm

agnies89 napisał/a:
W tym roku tragedia ;/ W poprzednich latach o wiele lepiej... Jak dla mnie to te targi powinny nazywać się targami Foto-video ;/ bo oprócz nich, niewiele więcej było :(


Bo akurat te dwie branże mają największy kryzys i dlatego ich jest najwięcej. Reszta ma i tak klientów, więc jaki jest sens się wystawiać?? Dla mnie paranoją jest, że w tak biednym mieście targi ślubne są x2. Chore.

Karollka - Pon Gru 03, 2012 9:27 am

agnies89 napisał/a:
W tym roku tragedia ;/ W poprzednich latach o wiele lepiej... Jak dla mnie to te targi powinny nazywać się targami Foto-video ;/ bo oprócz nich, niewiele więcej było :(


dobrze napisałaś :kwasny:

[ Dodano: Pon Gru 03, 2012 9:30 am ]
malami napisał/a:
Właśnie wróciłam z targów. Wejściówkę z fb honorowali bez problemu - należało się tylko podpisać na liście i podać hasło :) 30 zł zaoszczędzone.


ja też się cieszę, że nie musieliśmy wydać tych 30 zł, bo nie było warto :/

PaulinaPS - Pon Gru 03, 2012 11:32 am

My wydaliśmy te 30 zl i mam mieszane uczucia, Luby się cieszy, bo dużo aut było, zresztą przy okazji wybraliśmy swoje. Ja chciałam popatrzeć na buty, jakieś makijaże, a butów nie było wcale, zaproszenia albo z kosmosu albo średni wybór, jak już ktoś wspomniał torów też nie, miałam nadzieję, że jakieś studio fotograficzne znajdziemy ale albumy z atelier były koszmarne, jak byli fotograficy z godnymi uwagi zdjęciami to tylko plener i reportaż. Cieszę się, że zobaczyłam foto-budkę, pogadaliśmy z Panem od alkoholi no i załatwiliśmy auto, wybraliśmy wzór obrączek. Byłam na targach pierwszy raz i spodziewałam się czegoś więcej.
Magda1312 - Pon Gru 03, 2012 2:23 pm

To ja jeszcze dorzucę swoją opinię o konkursach. Mojego J. nie dało rady wyciągnąć na konkurs z nauką tańca, no ale popatrzyliśmy... i szczerze powiedziawszy żałuję, że nie wzięliśmy udziału. Wcale nie dlatego, że poziom par biorący udział był słaby (zależy która para;) ), ale prawdę powiedziawszy z dwiema lewymi J. nogami to byśmy na spokojnie to ostatnie miejsce zajęli(w sensie że właśnie naprawdę bylibyśmy kiepscy:) ), a jakby na to nie patrzeć, to nagrody z 3 miejsca były wg mnie najlepsze.
Jeśli chodzi o pokaz barmański... ktoś widział? dla mnie kompletna żenada. Na takie targi nie powinno się wystawiać kogoś, kto upuszcza butelki... No i zdecydowanie spodziewałam się zobaczyć coś na wyższym poziomie, niż to, co mój kolega umie już zrobić ćwicząc raptem 2 miesiące i opierając się na filmikach z yt...
Konkurs na zasadzie: stań, uśmiechnij się i połóż sobie butelkę na ręce też zdecydowanie nie trafiony.
Przechodząc już do kwestii samych wystawców... z makulatury zebrałam więcej foto-video niż wszystkich pozostałych razem wziętych. Zainteresował nas fotograf, pan Marcin Pietrzak i salon modę męskiej Joyvi. Zrobiono mi bardzo prowizoryczną fryzurę w SunRise (zdjęcia a także opinie forumek w moim dzienniczku), zostaliśmy zaatakowani przez pana z Antyfilmowanie (mój J. stwierdził, że to jedyny wystawca, który był go w stanie zainteresować i przekonać... a szkoda, że takiego naiwnego narzeczonego mam. No mimo wszystko w domu pokazałam mu forumowe opinie, a także inne aspekty tej firmy i odpuścił.)
Popatrzyliśmy na zaproszenia... rzuciliśmy okiem na obrączki... i to w sumie tyle.

I cieszymy się, że wejście (z fb) było za darmo.

Yen_na - Pon Gru 03, 2012 3:41 pm

Też wczoraj wybraliśmy się na targi i spędziliśmy tam jakieś pół godziny, bo wg mnie więcej się nie dało. Czyli za każdą minutę zapłaciliśmy złotówkę :) Foto-wideo bardzo dużo, odstraszyła mnie pani proponująca zabiegi liftingujące, bo chciała nas zakrzyczeć i wcisnąć sto ulotek na raz. Z plusów - aut dużo, umówiliśmy się ze swoim zespołem. Zdziwiłam się za to niepozytywnie, bo na dwóch stoiskach z salami panie na pytania o konkrety dały po wizytówce i kazały dzwonić...
Podsumowując - szkoda, że nie zerknęłam wcześniej i nie wiedziałam o wejściówkach z fb.

PaulinaPS - Pon Gru 03, 2012 8:16 pm

Magda1312 napisał/a:
Mojego J. nie dało rady wyciągnąć na konkurs z nauką tańca, no ale popatrzyliśmy... i szczerze powiedziawszy żałuję, że nie wzięliśmy udziału. Wcale nie dlatego, że poziom par biorący udział był słaby (zależy która para;) ), ale prawdę powiedziawszy z dwiema lewymi J. nogami to byśmy na spokojnie to ostatnie miejsce zajęli(w sensie że właśnie naprawdę bylibyśmy kiepscy:) ), a jakby na to nie patrzeć, to nagrody z 3 miejsca były wg mnie najlepsze.

mój to samo, nie chciał się ruszyć
co do tańca to albo mi się zdaje, albo studio tańca kantowało pięknie, bo sprawdzałam i kurs dla pary kosztował 320 zl a na targach była promocja -50%, w efekcie 160 zł, tylko jak się okazało to cena od osoby. Nie wiem dokładnie, może źle zrozumiałam zasady promocji, ale koleżanka była i zrozumiała to samo.

Loczek_16 - Pon Gru 03, 2012 8:17 pm

na Fb są już zdjęcia :)
agnies89 - Pon Gru 03, 2012 9:24 pm

PaulinaPS, o której szkole tańca mówisz? bo były dwie i miały taką sama promocję :)
wojtekmazar - Pon Gru 03, 2012 9:48 pm

Mnie te tragi odstraszyły. Fatalna organizacja. Poza tym strasznie mało stoisk sal weselnych. Lepiej już byłoby na gołębie iść :P W środku to nawet pytania nie można było zadać. Dobry był typek który biegał pod budynkiem i rozdawał ulotki no i w sumie zwrócił moją uwagę najbardziej z tego wszystkiego. Słyszał ktoś o sali Szafran pod Łodzią?
PaulinaPS - Czw Gru 06, 2012 10:52 pm

agnies89, ta z czerwonym w logo, nie chce robić tu krypto reklamy, może ktoś zauważył podobny haczyk jak ja?
agnies89 - Czw Gru 06, 2012 11:21 pm

PaulinaPS,czyli chodzi Ci o studia tańca Jankowskich ;) ale u nich tak samo jak w szkole tańca 4U była ta sama promocja, czyli normalnie 320zł a w dniu targow50% taniej czyli 160zł za dwie osoby, a więc przy starej cenie wychodziło 160zł od osoby, widocznie źle uslyszalas ;)
PaulinaPS - Pią Gru 07, 2012 7:49 pm

no na początku tak zrozumiałam, a potem stałam i jakaś para dopytywała o szczegóły to w sumie słuchaliśmy bo te same pytania i Pani obsługująca stoisko na pytanie czy cena jest od pary czy od osoby powiedziała od osoby. Potem gadałam o tym z koleżanką i mówi, że też cena dotyczyła osoby a nie pary. Może źle zrozumiałam, nie do końca usłyszałam a resztę sobie dopowiedziałam.
Paolina - Pią Gru 28, 2012 6:16 pm

Kto się wybiera na "różowe" targi ślubne w styczniu? :)
Myślicie, że warto? Chcielibyśmy wybrać fotografa, auto, poszukać kolejnych inspiracji, np. w kwestii sukni ;)

filmowiec - Pią Gru 28, 2012 8:47 pm

myślę że fotografów będzie bez liku
Chrupka - Pią Gru 28, 2012 9:50 pm

Uważacie, że to będzie powtórka z "niebieskich" ? Kurcze, miałam sie wybrać, ale zaczynam sie zastanawiac, czy warto wydac kasę, przy podobnym scenariuszu... :?
filmowiec - Pią Gru 28, 2012 10:22 pm

na różowych w ostatnich latach bywało więcej firm różnych branż, bo niebieskie to faktycznie w 2011 roku były targami foto...
Wyderka85 - Pon Gru 31, 2012 8:33 am

a wie ktoś coś o tych targach 12-13 stycznia 2013, nie byłam na tych grudniowych, czy to jest to samo?
zuziaczek - Pon Gru 31, 2012 9:17 am

12-13 to są targi "różowe" zazwyczaj była to lepsza impreza niż "niebieskie" różnica jest spora, więcej treści mniej "rozrywek" no i zróżnicowane oferty a nie tylko fotografowie i kamerzyści.
mateosh - Pią Sty 04, 2013 12:14 pm

ja się wybieram, byłem co prawda na niebieskich ale z decyzją co do fotografa i kamerzysty poczekam do różowych, szukam jeszcze atrakcji pod kościół, aniołów albo innych szczudlarzy, zobaczę co będzie
Agusia20l - Sob Sty 05, 2013 10:03 pm

Nie wiecie może czy w tym roku tez będzie można przez facebooka wygrać bilety, albo w inny sposób?
Aguska0505 - Sob Sty 05, 2013 11:47 pm

Również interesowałam się pozyskaniem w jakiś sposób darmowych wejściówek na targi "różowe" i po długich poszukiwaniach na facebook-u ( na profilu targów ślubnych) znalazłam odpowiedź kogoś z organizatorów na pytanie jakiejś dziewczyny o darmowe wejściówki, że nie przewidują darmowych wejściówek :/ .
Dorotka_ - Nie Sty 06, 2013 10:02 am

Aguska0505, to ja pytałam ;) ale faktycznie - trzeba płacić
Malinka85 - Nie Sty 06, 2013 8:26 pm

Słuchajcie, można zdobyć wejściówki chyba biorac udział w jakims konkursie..tzn wysłać sms czy odpowiedziec na pytanie....
A tak by wejsc chyba jakies 15 zł od osoby?!!!

ZoltyTulipan - Nie Sty 06, 2013 9:27 pm

Malinka85 napisał/a:
A tak by wejsc chyba jakies 15 zł od osoby?!!!

Niestety 20...

Malinka85 - Nie Sty 06, 2013 9:36 pm

o dzięki za podpowiedź , przyszykuje sie przynajmniej :)
Ciekawska_Besti - Nie Sty 06, 2013 10:44 pm

a nie wiecie czy jest tak jak na innych targach, że z legitymacją szkolną wchodzi się za 5 zł?
agulka1989 - Nie Sty 06, 2013 11:10 pm

Ciekawska_Besti napisał/a:
czy jest tak jak na innych targach, że z legitymacją szkolną wchodzi się za 5 zł?

A co mają targi ślubne do legitymacji szkolnych? To nie targi szkolne żeby z legitymacją było taniej :P

Ciekawska_Besti - Nie Sty 06, 2013 11:13 pm

Jak jestem z pracy na różnych targach to bardzo często jest tak że z legitymacją jest taniej - nie mam pojęcia czemu bo też mi się wydaje że to dziwne połączenie :) ale tak po prostu jest :)
Loczek_16 - Pon Sty 07, 2013 10:47 am

my znów nie możemy pójść.... mam nadzieję, że nie będzie tam nic ciekawego ! :P
keyka - Pon Sty 07, 2013 11:27 am

Być może zadam oczywiste pytanie...ale... czy wejściówki są imienne? Tzn: jeśli bilet kosztuje 20 zł/os. za dwa dni, to czy mogę w jeden dzień przyjść z PM, a w drugi np. z mamą czy siostrą? :)

[ Dodano: Pon Sty 07, 2013 11:28 am ]
na ten sam bilet ( PM i np. mama) :D

Malinka85 - Pon Sty 07, 2013 1:17 pm

keyka nie uczestniczyłam nigdy w dwu dniowych....ale wydaje mi się ze nie sa imienne, bo po co chodzić dwa razy...myslisz ze tematy sa podzielone ze np jednego dnia pokaz mody a drugiego pokaz aut i inne tam
agulka1989 - Pon Sty 07, 2013 1:26 pm

keyka, ja też na tych dwudniowych nie byłam ale jeśli dobrze kojarzę to oni przy wejściu zakładają Wam na ręce takie plastikowe/papierowe (nie wiem) bransoletki.
I jeśli masz tę bransoletkę nienaruszoną to drugiego dnia wchodzisz bez problemu. No ale nie da się jej zdjąć bez naruszenia więc wątpię żeby jednego dnia wszedł Twój narzeczony a drugiego ktoś inny.


edit: ooo...bransoletki tego typu:

Deco-Strefa - Pią Sty 11, 2013 8:46 am

Malinka85 napisał/a:
bo po co chodzić dwa razy..
Pierwszego dnia zbierasz oferty, w domu je analizujesz na spokojnie, drugiego dnia - podpisujesz umowy z rabatem targowym :-)

A ponieważ Targi dla wystawców zaczynają się już dzisiaj i nie wiem czy w związku z tym wieczorem zajrzę - zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska.

Tak jak napisałam wyżej, na Targach szereg firm oferuje dodatkowe rabaty, więc i u nas coś się znajdzie :-)

filmowiec - Pią Sty 11, 2013 3:57 pm

my w tym roku na ostro na targach 20% a od poniedzialku wracamy do normalnych cen :) Oczywiście zapraszam wszystkich na różowe targi
Loczek_16 - Pią Sty 11, 2013 5:28 pm

a jakieś rabaty dla tych co na targi dotrzeć nie mogą, pomimo tego, że bardzo by chcieli? ;)
Prowansja - Pią Sty 11, 2013 7:40 pm

Wczoraj w radio Złote przeboje wieczorem w programie "Co jest grane w Łodzi" była jakaś organizatorka targów i mówiła,że w tym roku targi będą również on line i na części stoisk będą kamery internetowe tak że będzie można porozmawiać z wystawcami za pośrednictwem internetu, oczywiście nie dotyczy to wszystkich stoisk. Mówiła też,że będzie na targach jakaś pani, która pomoże w zorganizowaniu ślubu cywilnego w plenerze,że jeśli ktoś miał takie marzenie to dzięki tej pani będzie ono możliwe do zrealizowania.
Malinka85 - Pią Sty 11, 2013 10:31 pm

Dzieki za podpowiedz... i do zobaczenia jutro :)
_karolka_ - Pią Sty 11, 2013 10:36 pm

Widziałam dzisiaj jak się wystawiają powoli, już autka stały i na tych targach sportowe nówki też się pojawiły :) także jest w czym wybierać ;)
Malinka85 - Pią Sty 11, 2013 10:38 pm

ooo...ale to na zewnatrz czy w środku te autka, bo pogoda nie sprzyja..brrr..
_karolka_ - Pią Sty 11, 2013 10:39 pm

W środku autka i to w tym korytarzu co wejście jest, jak się po schodach wchodzi to zaraz tam stały i stare i nowe samochody i limuzyny. także liczę na coś o wiele lepszego niż w grudniu
malami - Sob Sty 12, 2013 6:11 pm

I co myślicie o tej edycji? Jak dla mnie zdecydowanie lepsza :)
Malinka85 - Sob Sty 12, 2013 7:04 pm

nie no jak dla mnie super!!
duzo kontaktów, dużo namiarów no i jedno z ważniejszych...mamy DJ-a!!!
To Kwiatek, jutro jedziemy jeszcze raz by dogadac szczegóły...jupi!!!
najwazniejsze ze krok do przodu!!

Deco-Strefa - Sob Sty 12, 2013 7:11 pm

malami napisał/a:
Jak dla mnie zdecydowanie lepsza
Tez odniosłam takie wrażenie.
Własnie wróciłam i zajrzałam, żeby podzielić się pierwszymi wrażeniami.

Co prawda ja na targi patrzę od drugiej strony (wystawcy), ale znalazłam chwilę aby przebiec się po całej hali i rzucić okiem co i jak.
Bez wątpienia dużym plusem jest to, że ta edycja nie stała się foto-targami. Chociaz owszem - jest to nadal spora część wystawców to jednak nie zdominowali targów. Dzielnie dotrzymują im kroku sale weselne i hotele.
Ogólnie - mam wrażenie, że jest większa różnorodność i to jest fajne.
Jest też chyba więcej sukien ślubnych niż w ubiegłym roku. Jest kilku DJ, kilka stosik z zaproszeniami, sklepy ślubno-weselne i zauważyłam też kilka firm z mojej bezpośredniej konkurencji (na pewno więcej nas jest niż w ubiegłym roku).

Prowansja napisał/a:
będzie na targach jakaś pani, która pomoże w zorganizowaniu ślubu cywilnego w plenerze,że jeśli ktoś miał takie marzenie to dzięki tej pani będzie ono możliwe do zrealizowania.
Zgadza się - jest Pani od ślubu w plenerze, ale... chyba jednak za dużo nie pomoże. Tak naprawdę jej oferta to inscenizacja ślubu - którą można bardzo dokładnie odzwierciedlić i niestety nie niesie za sobą skutków prawnych.

Ale za to wg mnie było mniej odwiedzających.

A więc - niezdecydowanych - zapraszam na jutro.

mateosh - Nie Sty 13, 2013 8:59 am

Mogę potwierdzić, na różowych targach jest duży wybór z różnych branż. wczoraj zebraliśmy materiały i wieczorkiem sprawdziliśmy portfolio paru fotografów i dziś spróbujemy podpisać umowę z wybraną ekipą :) . Poza tym zajęliśmy termin na fajny samochód (a wybór jest spory i ciekawy) a Edzia wstępnie wybrała sukienkę.
fotofilmik - Pią Sty 18, 2013 7:32 pm

mało osób w tym roku na targach :( kiepsko
karolaw - Nie Sty 20, 2013 5:31 pm

Cześć
Będąc na targach obejrzałam mnóstwo propozycji wystawców. Denerwowały nas firmy które na siłe wciskały ulotki a nawet zatrzymywali stając na drodze.. wow
Ponieważ wesele mam w Białym Pałacu chciałam aby było to firma mająca już styczność z tą salą. Doskonałą ofertę przedstawiła Firma MyWedding ( wesele będzie z 2 kamer) ponieważ oglądałam już ich produkcje właśnie z tej sali.
Fotograf to Marcin Pietrzak - bardzo podoba nam się ten styl i podejście do klienta.
Jego zdjęcia przekonały nas i podpisaliśmy umowę.
Zastanawiamy się jedynie nad autem i drink barem
pozdrawiam
Karolina Wiśniewska (Łódź)

zofijka - Sro Sty 23, 2013 7:07 pm

czesc.jestem tutaj pierwszy raz.byłam na targach z narzeczonym,ale taki kogel mogel tam byl,ze masakra.moze tutaj czegos sie dowiem

[ Dodano: Sro Sty 23, 2013 7:08 pm ]
aaa...i na tych grudnowych też byłam,chyba te"niebieskie"lepsze.

Malinka85 - Sro Sty 23, 2013 7:19 pm

zofijka różowe lepsze jak dla mnie...zależy czego szukaliście..ja znalazłam to czego szukałam :) ) wejdz na inne posty i napisz kiedy sie pobieracie?? jak cos to pw :)
daria93 - Pią Mar 15, 2013 1:16 pm

fotofilmik napisał/a:
mało osób w tym roku na targach :( kiepsko

kryzys i niż demograficzny

słońcak - Wto Mar 19, 2013 4:11 pm

Raczej coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że to strata czasu i pieniędzy, każdą godzinę tam według mnie można porównać do czytania tego forum przez 5 min, tylko tu się nie płaci ;)
Deco-Strefa - Pon Mar 25, 2013 4:57 pm

słońcak napisał/a:
Raczej coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że to strata czasu i pieniędzy, każdą godzinę tam według mnie można porównać do czytania tego forum przez 5 min, tylko tu się nie płaci ;)
Zgoda - z oferta możesz zapoznać się także na forum, ale zaletą Targów jest to, że wiele firm oferuje korzystne ceny swoich usług przy podpisaniu umowy na Targach, lub - na ulotkach umieszcza info o rabacie targowym, który obowiązuje przez jakiś czas po Targach i tylko po okazaniu danej ulotki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group