Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - DJ Piotr Lamus

Gocha_n2 - Wto Sty 10, 2012 10:07 pm
Temat postu: DJ Piotr Lamus
Witam,
od właściciela sali dostałam namiar na DJ Piotra Lamusa.
Czy ktoś może coś słyszał na jego temat? Bardzo proszę o opinie.

Plinka - Nie Sty 15, 2012 11:02 pm
Temat postu: Piotrek :)
Witam!!

Już śpieszę z opinią nt Piotrka...
Poznaliśmy się z Piotrkiem w zeszłym roku (2011), gdyż grał na moim (i mojego męża;) weselu. Przyznam szczerze początkowo myślałam, żeby wynająć zespół, ale hmmm... żaden jakoś nie przypadł mi do gustu, więc zaczęłam się orientować w tematyce DJ. O Piotrku słyszałam z kilku źródeł i to od ludzi w różnym wieku... wszystkie opinie były pozytywne, więc stwierdziłam oki... zobaczymy... Okazało się, że człowiek jest przesympatyczny :) , bardzo ugodowy, doradzi jak potrzeba, zna się na tym co robi... u nas na weselu były osoby zarówno bardzo młode jak i w starszym wieku i muszę przyznać że byłam bardzo dumna z mojego wyboru jak i z Piotra oczywiście :P , gdy w trakcie wesela i po nim, wszyscy goście zachwycali się naszym DJ'em, mówiąc że świetnie prowadzi imprezę i jest w stanie dogodzić każdej grupie wiekowej :) A chyba opinie gości i to jak się bawili jest najważniejsze... Nasze wesele zaczęło się o 18.00, a skończyło o 5.00, więc nieźle Piotrek bawił ludzi muzyką :)

Ponadto chciałabym podkreślić że Piotrek traktuje swoją pracę serio: na weselu nie pił alkoholu (WCALE!), czas pracy spędzał za pulpitem a nie siedząc przy stoliku, błyskawicznie reagował na inicjatywy wychodzące od gości np sto lat, itp...

Warto dodać także że przed weselem określiliśmy listę "piosenek zakazanych" czyli takich którch nie życzymy sobie nawet jeśli ktoś z gości sobie ją zażyczy... I trzymał się umowy gdyż po czasie dowiedzieliśmy się od gości że paru osobom bardzo grzecznie odmówił przyjęcia niektórych zamówień...

Podsumowując uważamy nasz wybór za strzał w 10!! i polecamy go ze spokojem!!
Pozdrawiam, życzę aby wszystko wyszło w tym ważnym dniu po waszej myśli :)
Paula.

Gocha_n2 - Nie Lut 19, 2012 12:03 pm

Witam,
bardzo dziękuję za opinię jednak zdecydowaliśmy się na DJ Simona :)
Byliśmy na weselu znajomych gdzie prowadził imprezę i bardzo nam się spodobało.

Pozdrawiam,
Gosia

LUKI tuki - Czw Kwi 12, 2012 10:44 am

Witam, chciałem napisać od siebie, że byłem na dwóch weselach prowadzonych przez DJ Lamusa i na jednym u Dj Simona i zdecydowanie lepiej bawiłem się na tych dwóch, prowadzonych przez Dj Piotra. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę udanej imprezy i powodzenia na nowej drodze życia.
tomek81 - Czw Lip 19, 2012 8:39 pm

witam, czy ktoś może coś jeszcze napisać na temat pana Piotra, też dostałem namiary od właściciela sali.
Pozdrawiam

cypek - Pon Sie 06, 2012 7:34 pm

Witam wszystkich,

Bardzo chętnie podzielę się z Wami opinią na temat DJ'a Piotrka. Mniej więcej około rok temu miałem okazję uczestniczyć w weselu, które on prowadził i oceniam je zdecydowanie pozytywnie :) Z tego co słyszałem od pary młodej nie było najmniejszych problemów z ustaleniem szczegółów. DJ okazał się bardzo elastyczny w kwestii doboru repertuaru i konkursów. Młodzi chcieli kilka mniej znanych kawałków i jak się okazało z tym nie było żadnego problemu.
DJ Piotrek bardzo zabawnie potrafił skomentować wiele sytuacji na sali weselnej wywołując uśmiech na twarzach gości. Miałem okazję wymienić z nim kilka słów na wspomnianej imprezie i od razu dał się poznać jako osoba nacechowana energią i bardzo pozytywna :) Prawdziwy DJ powinien mieć to we krwi i w tym przypadku o krew DJ Piotrka jestem spokojny.
Nie pamiętam jak długo trwała impreza ani razu nie spojrzałem na zegarek. Sporo kawałków nie pozwalało usiąść i niosło w tan aż do białego rana. Impreza zdecydowanie do powtórki, obowiązkowo pod czujnym okiem DJ Piotrka :)

welenka - Czw Wrz 20, 2012 8:47 pm

Witam,

Mnie rowniez DJ Lamusa polecil wlasciciel sali i to byl strzal w dziesiatke. Piotr jest super jezeli chodzi o kontakt z ludzmi. Od pierwszego spotkania swietnie sie dogadalismy i doskonale wiedzial jak nam "dogodzic". Zaproponowal nam liste piosenek i oczywiscie wzial pod uwage wszystkie nasze propozycje jak rowniez zanotowal utwory, ktorych zdecydowanie nie chcielibysmy aby zabrzmialy na weselu :)
Podczas imprezy byl niezastapiony. Goscie bawili sie do 7 rano i to wlasnie dzieki Piotrowi. Caly czas byl do dyspozycji. Doskonale poprowadzil oczepiny. Podczas posilkow puszczal spokojne utwory, nie przeszkadzajace w jedzeniu. Kazdemu zycze takiego DJa i takiej zabawy jaka dzieki niemu mielismy

Pozdrawiam

susan - Sob Lip 13, 2013 8:31 pm

Witam!
3 miesiące temu mieliśmy swój Wielki Dzień. Wybraliśmy salę w Hotelu Skarpa a właścieciel Pan Wojtek polecił nam Dja- Piotra Lamusa.

Dużo by było pisać by w pełni opisać osobę i charyzmę tego człowieka. Wybór po pierwszym spotkaniu z Nim była dla Nas jasny- On i tylko On. Przede wszystkim bardzo rzeczowy i wesoły człowiek! Radość swoją przekazuje na reszte ludzi. Możesz z Nim ugadać wszystko! Od muzyki,poprzez gry po brak sprośnych żartów. Jest kulturalny,nie lubi głupot a jego motto to- by goście i Młoda Para dobrze się bawili. Wszystko z Wami będzie ustalał,będzie Was słuchał i dawał rady tak że nie będziecie tego dnia zagubieni! Niesamowicie otwarty,nie wiem jak mam opisać by nie było że go przesadnie reklamuje,ale wierzcie mi-nie mamy na tego faceta haczyka. Zabawa przednia,ponieważ zaczęliśmy dość wcześnie wesele bo ok 17 wsólnie wszyscy myśleliśmy że goście to tak po 1 w nocy już będą się wykruszać a oczepiny zrobimy tak ok 23. Uwierzcie mi w jakim byliśmy szoku jak goście ciągle się bawili tak że oczepiny zaczęły się o 12 a o 3 w nocy cała sala jeszcze huczała w grach i tańcach!

Z czystym sumieniem,z ręką na sercu polecamy Dja Piotra Lamusa. jeżeli nie chcecie mieć wyjców na weselu i przesadnej biesiady a dobrego wodzireja który zachęci do zabawy a nie będzie też męczył co rusz 'sto latem'- wybór macie jasny. No i co najważniejsze cena nie wygórowana jak na tak wypasioną zabawę.

Bardzo mu dziękujemy za to że nasze wesele było tak fajne,a słowa gości- 'Wybawiłam się lepiej niż na swoim własnym weselu' lub 'Jedno z najlepszych wesel na których byłem a byłem na wielu' utwierdzają nas w przekonaniu że postąpiliśmy mądrze wybierając Piotra!!

Pozdrawiamy serdecznie :)

Kasia|Krzys - Nie Lip 14, 2013 7:21 pm

Nasz ślub i wesele mialo miejsce doslownie tydzien temu, takze opinia na temat Piotra bedzie jeszcze gorąca :D
o tym, ze to On bedzie gral u nas na weselu, zdecydowalismy juz jakis czas temu, po tym jak bylismy na innej imprezie na której grał.
Człowiek kontaktowy i przesymaptyczny. Potrafi doradzic w wielu sprawach związanych z weselem, ma mnóstwo pomysłów, więc jesli nie wiecie co zrobic, z pewnością cos doradzi.
Otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie, wiec nie ma strachu ze cos bedzie nie tak jak sobie zaplanujecie ;)
dodatkowo Piotrek mial utrudnione zadanie w naszym przypadku, bo z racji pieknej pgody obawialismy sie ze goście rozejda sie po terenie hotelu w ktorym mielismy wesele. Jednak poradzil sobie i z tym dzieki muzyce jaką grał, wiec parkiet pustkami nie swiecil :)
Mozemy z czystym sumieniem polecic DJ Piotra, na pewno nie bedziecie zawiedzeni. :cool:
Piotrku, jesli to czytasz, to dziękujemy za super zabawe przez te dwa dni.
pozdrawiamy,
Kasia i Krzysiek.

dzastab - Sro Sie 14, 2013 1:16 pm

a mozna jakis kontakt do tego Pana poprosic na priv?

Jak drogo sie ten DJ w ogole ceni? i dlaczego az tyle :p

olenkaaa85 - Pon Sie 26, 2013 11:27 am

Witam :)
Namiar na dj Piotra Lamusa dostaliśmy od właściciela sali, na której odbyło się nasze weselicho :)
Piotrek jest niesamowitym facetem zarówno "prywatnie" jak i "służbowo" :) Już podczas pierwszego spotkania wywarł na nas bardzo pozytywne wrażenie, później było już tylko lepiej. Ze względu na nasz nietypowy pomysł na pierwszy taniec potrzebowaliśmy dostosowanej specjalnie muzyki, którą Piotrek bez problemu dla nas przygotował - przyciął, dociął, zmiksował i wyszło genialnie :) Wesele poprowadził wspaniale, według nas znacznie lepiej niż niejedna orkiestra i kilku innych dj razem wziętych :) Muzyka była dostosowana do odbiorców w każdym wieku, a zabawy, konkursy itp. wyszły rewelacyjnie :) ZDECYDOWANIE POLECAMY!!!

Drogi Piotrku wielkie dzięki za super wesele i do zobaczonka :)

ewab - Czw Lut 20, 2014 8:53 pm

Witam wszystkich, którzy szykują się do tego najpiękniejszego dnia w swoim życiu. Widziałam, że pytacie o Piotra Lamusa, więc postanowiłam napisać parę słów na Jego temat:) W zeszłym roku braliśmy ślub i od samego początku myśleliśmy o DJ-u (między innymi ze względu na koszty). Pan Piotr Lamus został nam polecony, więc postanowiliśmy się z nim spotkać i po prostu na luzie pogadać. Spodobało nam się Jego podejście do pracy i zdecydowaliśmy się na Niego. Naprawdę angażuje się we wszystko, pyta o gusta muzyczne, pomaga w wyborze zabaw , które sam prowadzi:) Ponadto pyta o piosenki „zakazane”, a więc takie, które np. źle nam się kojarzą i z jakiegoś powodu nie chcemy, żeby leciały w naszym dniu :) Dodatkowo ma wiele fajnych pomysłów. A na weselu- porywa gości do tańca i to bez względu na wiek:) Naprawdę fajny DJ :)
Marzena133 - Sob Kwi 26, 2014 9:55 pm

:wink: Witam!!
Z czystą przyjemnością mogę polecić Piotrka. Poznaliśmy się już kilka lat temu na jednym z wesel, gdzie pracowałam jako kelnerka. Pracowałam z nim na kilku imprezach (wesela, studniówki). Zawsze potrafi dopasować muzykę do bawiących się gości. Każdy znajdzie coś dla siebie i dobrze się pobawi. Imprezy na których razem byliśmy zawsze kończyły się nad samym ranem a ludzie nie schodzili z parkietu. Dlatego też kiedy sama stanęłam przed wyborem wybrania Dj na swoją studniówkę nikt inny nie wchodził w grę. Bawiliśmy się do 7 rano :) Piotrek grał również na moim weselu w zeszłym roku w święta. Jest profesjonalistą. Wszystko omówił z nami na spotkaniu wcześniej, więc nie było żadnych niespodzianek. Tak jak wcześniej ktoś wspomniał, była możliwość zrobienia listy zakazanych numerów. Piotrek oprócz puszczania muzyki ma bardzo dobry kontakt z gośćmi.
Z czystym sumieniem polecam. Żałować nie będziecie!!!

justynaandmike - Sro Sie 06, 2014 11:01 pm

Piotr to profesjonalista ze wspaniałą energią.
Wprowadził na naszym weselu cudowną atmosferę.

Ogromnie dziękujemy i polecamy wszystkim.


<3

oldziiaa - Sro Wrz 10, 2014 9:25 pm

Namiar na Dj Piotra, dostaliśmy przez znajomą, która zajmuje się organizowaniem imprez. Okazało się, że ten właśnie DJ grał na ślubie kuzynki mojego Lubego. Mimo iż było to ileś lat temu mój mężczyzna kojarzył, że nie było powodu do narzekań :)
Zdecydowaliśmy się i opłacało nam się to niesamowicie. Po pierwsze niesamowity człowiek, pełen energii, życia, pozytywnych wibracji. Wszystkie moje marudzenia i wymysły (a wiecie jaka jest Panna Młoda :D ) znosił bez problemu. Szczegóły były omówione, ale i tak nie zabrakło niespodzianek z jego strony.
Jesteśmy świeżo po wszystkim, nasz dzień odbył się teraz 6 września. Powiem tyle:
Zabawa była przednia, parkiet jak wszedł to ciężko było zagonić na jedzenie. Pierwsi goście wyszli naprawdę późno.
Polecam z całego serca, goście bardzo sobie chwalili, wszystkie dedykacje poleciały nikt nie czuł się pominięty, albo zapomniany. Było dużo śmiechu i radości, a przy wróżbach niespodzianek :)

IL FOTO - Sro Wrz 17, 2014 11:01 am

Pytacie o DJ`a Lamusa, podzielę się więc swoimi uwagami.

Jestem fotografem, istnieję w branży od kilku lat dość intensywnie, miałam już okazję współpracować z różnymi dj`ami i zespołami.

Z Dj`em Lamusem spotkałam się w ostatni weekend.

Kogo zobaczyłam? Osobę w pełni zaangażowaną, odpowiedzialną, pełną pasji.

Muzyka dla Piotra jest nie tylko pasją, która jest oczywistą oczywistością, kiedy się na niego patrzy, ale i pracą, co oznacza, że nie grywa on na różnych imprezach raz na miesiąc, na prośbę kumpla, ciotki itp., jak wielu innych dj`ów. Piotr siedzi w tym przez cały czas, jest na bieżąco z aktualnościami muzycznymi, ma gust i doskonałe wyczucie sytuacji, tak ważne podczas nieprzewidywalnych imprez.
Ponadto widać, że jest otwarty i elastyczny, chętnie wysłuchuje gości, widać że gra dla nich, a nie dla siebie.

Co mnie urzekło najbardziej, to bardzo fajne, zabawne i trafne uwagi związane z daną sytuacją, wypowiadane w stronę gości, którymi częstuje już od samego wejścia.

Piotr to nie DJ, który puszcza muzykę z listy. To osoba, która tworzy cudowną oprawę muzyczną Waszej imprezy od początku do końca.

Żeby nie być gołosłownym dodam, że sposób pracy Piotra spodobał mi się do tego stopnia, iż postanowiłam umieścić go na swojej stronie w zakładce polecanych osób oferujących usługi związane z branżą. Już niedługo się tam pojawi.

Podsumowując - szczerze polecam, nie będziecie żałować.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających,
Sylwia
Studio IL FOTO

Mariusz i Ania - Czw Paź 09, 2014 6:45 pm

Witamy:)

Cóż możemy napisać:) Może zaczniemy ode tego że pobraliśmy się we wrześniu tego roku:) I nasze wesele prowadził Dj Piotr Lamus:) więc teraz czas na podsumowanie:)

Jak dla nas to profesjonalista w każdym calu:) Kocha to co robi i to widać, odzwierciedla się to w jego pracy:) Bardzo elastyczny, idzie się z nim dogadać w każdej sprawie, potrafi wybrnąć z każdej sytuacji oraz skomentować ją stosowanie:) Wesoły pełen pozytywnej energii:) Ważne jest również to że nie pije alkoholu w pracy:) Mieliśmy okazje być na weselu gdzie grająco - prowadzący się spili i uwierzcie to nic przyjemnego;) a dzięki Piotrkowi nasze wesel było naprawdę niesamowite:) więc jeśli jakaś impreza z dj to tylko z Piotrkiem:)

ewcik94 - Nie Lut 01, 2015 9:08 pm
Temat postu: Super Piotrek!! :)
Hej,

Braliśmy ślub we wrześniu 2012. Namiar na Piotrka dostaliśmy od mojej siostry, która była na weselu prowadzonym przez Piotrka. Byłam baaaardzo sceptycznie nastawiona na DJ na weselu, ale po pierwszym spotkaniu Piotrek okazał się tak sympatyczną osobą, że nie wyobrażałam sobie żeby ktokolwiek inny poprowadził moje wesele!
Do dziś nie żałuje, bo była to najfajniejsza impreza na jakiej byłam (nieskormnie mówiąc;)).
Piotrek idealnie dopasowuje muzykę do towarzystwa, nie robi żadnych problemów jeśli chodzi o piosenki "na życzenie", bardzo fajnie poprowadził oczepiny (których nie znosze na weselach!) i całą swoją osobą reprezentuje pełną profesje!
Jak się okazało, nie jest to jedyna pozytywna opinia, ponieważ tydzień temu byliśmy na weselu które również prowadził Piotrek- oczywiście było to wesele naszych znajomych, którym Piotrek bardzo się spodobał u nas ;)
Podsumowując, nie bójcie się wybrać go, by poprowadził Wasze imprezy- dla samego wesela poprowadzonego przez Piotrka, wzięłabym rozwód i jeszcze wyprawiła wesele ;)

Pozdrowienia
Ewa i Konrad :)

Agata84 - Czw Mar 26, 2015 2:06 pm

Hej wszystkim :)

ślub brałam we wrześniu 2012 r., a wesele prowadził Piotrek Lamus. Piotrka poznaliśmy na weselu znajomych, na którym również był DJem. Ponieważ było super, postanowiliśmy, że u siebie też go chcemy. I nie zawiedliśmy się!!! Wszyscy byli zachwyceni. Przed weselem ustaliliśmy z Piotrkiem, że muzyka ma być zróżnicowana - dla tych starszych i dla młodszych - więc i dziadkowie i znajomi bawili się super. Oprócz tego ustaliliśmy, że pewnych rzeczy nie puszczamy bez względu na wszystko - Piotrek dotrzymał obietnicy i mimo usilnych próśb niektórych gości, nasze piosenki "zakazane" nie pojawiły się.
Nie chcieliśmy też zbyt wielu zabaw, a szczególnie tych oklepanych "weselniaków" i te, które zaproponował Piotrek były wyjątkowo zabawne i do tej pory my i nasi goście wspominamy je pokładając się ze śmiechu. Ogólnie rzecz ujmując - najlepsze wesele ever :)

Co do samego Piotrka - pełna kultura, zero alkoholu podczas pracy, zrozumienie klienta. Poza tym to naprawdę super gość! Do tej pory utrzymujemy kontakt koleżeński. Facet do tańca (dosłownie) i do różańca.

Polecam gorąco, jeśli chcecie mieć super wesele, imprezę, event, to tylko z Piotrkiem Lamusem!!!!

Pozdr,
Agata

agnes483 - Czw Kwi 09, 2015 12:35 pm
Temat postu: Profesjonalizm i pełne zaufanie
Hej forumowicze :)

Może zacznę od tego jak poznałam Piotrka Lamusa. Otóż...w owym czasie były to lata 2008-2010 kiedy to DJ Lamus prowadził nasze coroczne imprezy firmowe. Od tego momentu wiedziałam, że jeśli wyjde kiedyś za mąż na pewno Piotr będzie właściwą osobą do poprowadzenia takiej imprezy i tak też się stało. W październiku 2013 odbyła się nasza czyli moja i mojego obecnego męża Krzysztofa) impreza weselna. Dodam, że mieszkamy na co dzień w Niemczech więc kontakt z Piotrem był wyłącznie mailowy. Przedstawiliśmy Piotrowi nasze propozycje co do muzyki, oprawy, zabaw oraz zabawiania gości w czasie posiłków itp. Również nasze "żądania" co do tego czego ma nie być a co ma być koniecznie. Spisaliśmy plan działania. Wesele było fantastyczne, muzyka dobrana do każdego gościa. Wiadomo że jest młodzież i są też ludzie starsi (rodzice i dziadkowie) różne pokolenia i różne gusta muzyczne. Piotr znakomicie dobrał program muzyczny do naszych oczekiwań. Poza tym ufałam mu w 100% procentach ponieważ nieraz widziałam go w akcji. Goście byli bardzo zadowolenia, chwalili Piotra za profesjonalizm, to jak potrafił poprowadzić przyśpiewki z gośćmi, zabawy podczas oczepin. Śmialiśmy się do bólu brzucha. Dodatkowo musze podkreślić pewien fakt a mianowicie jak godnym zaufania jest Piotr. W trakcie przygotowań do ślubu zmieniliśmy z mężem salę weselną. Jednakże z roztargnienia zapomnielismy przekazać nowego adresu Piotrowi. Piotr zatem pojełał w dniu naszego ślubu na salę którą podaliśmy mu najpierw. Tylko jego trzeźwość umysłu i szybkie działanie uratowało naszą imprezę weselną. W mgnieniu oka spakował wcześniej rozłozony na sali sprzęt , pojechał czym prędzej do USC gdzie bralismy z meżem ślub i spytał gości gdzie mamy wesele. Gdyby nie jego spokój i opanowanie oraz to że miał zapisane gdzie mamy ślub okazało by sie że goście śpiewali by sobie sami a my z mężem zapadlibyśmy się pod ziemię. Na szczęście w 15 minut rozpakował cały sprzęt podłączył swiatła i rozpoczął imprezę o czasie tak że żaden z gości nic nie podejrzewał, że jeszcze chwilę temu Piotr jechal na złamanie karku i łamiąc chyba wszystkie przepisy ruchu drogowego aby tylko zdażyć przed młodymi na salę . O tym fakcie powiedział nam sam Piotr już na sali jak nerwy związane ze ślubem już opadły. BRAWO !! !


Polecam i rekomenduję zatem Piotra Lamusa. Będziecie bardzo zadowolenie a przede wszystkim spokojni w dniu który i tak niesie za soba ogrom stresu

zuza 24.01.2015 - Nie Kwi 12, 2015 7:07 pm

Witam,

Ślub mieliśmy w styczniu tego roku. Jako DJ wybraliśmy Piotra Lamusa. Mieliśmy okazje zobaczyć wcześniej jak prowadzi wesela co przekonało nas do tego wyboru. U znajomych gdzie DJem był Piotr wszyscy sie bardzo dobrze bawiliśmy, mieliśmy także okazje porozmawiać z nim osobiście co przekonało nas że Piotr jest bardzo sympatycznym człowiekiem z którym można dogadać sie w każdej sprawie.

Ogólnie podczas naszego wesela wszystko było robione z wyczuciem odpowiedniego momentu. Bardzo dużo osób bawiło sie na parkiecie, był czas na jedzenie oraz był czas na zabawe.

Odnośnie komunikacji także było super. Mozna dogadać sie odnośnie każdego aspektu wesela, wszystko jest do ustalenia a Piotr świetnie doradza które pomysły mogą sie sprawdzić na weselu a które nie za bardzo mogły by sie udać.

Z pewnością możemy polecić Piotra jako DJ na każde wesele :)

Kate1 - Pon Maj 11, 2015 2:09 pm

Witam!
Jestem świeżo upieczoną mężatką, ślub mieliśmy 2 maja 2015 r.
Nie będę się rozpisywać, powiem konkretnie DJ Piotr Lamus jest the best!!!
Nasze wesele było wspaniałe, bawili się wszyscy (nawet Ci, którzy z reguły podpierają ściany lub narzekają).
Bardzo dziękujemy Piotrowi, że wprowadził cudowną atmosferę i świetnie poprowadził wesele.
Dogadywaliśmy i rozumieliśmy się bez słów.
Polecam każdemu!
Z pozdrowieniami dla Piotra!
Kasia i Tomek

john88 - Czw Maj 14, 2015 6:46 pm

Witamy :) Nasze przyjęcie odbyło się 25.04.2015 i prowadził je DJ Piotr Lamus. To było kameralne wesele bez pompy na ok 60 osób i przyznamy że wszyscy bez względu na wiek, zdrowie a przede wszystkim umiejętności taneczne bawili się wyśmienicie :) Listę muzyczną tworzyliśmy sami omijając disco polo i standardowe weselne kawałki a Piotr dodał jeszcze kilka utworów od siebie wyczuwając nasze muzyczne klimaty. Szczerze polecamy lepiej nie mogliśmy trafić!!!
Ps. Piotrek odwiedzał nas przed tym ważnym wydarzeniem, rozluźniał atmosferę omawiając przebieg całego przyjęcia. Pozdrawiamy Kasia i Paweł :) :) :)

_M_M - Sob Cze 06, 2015 12:21 pm
Temat postu: DJ Lamus
DJ Lamus, godny polecenia fachowiec w swoim fachu. gwarantuje świetną zabawę nie zależnie od ilości osób i ich umiejętności tanecznych. dogodzi nawet tym bardziej staroświeckim (naszym rodzicom), dla których jedyna słuszną opcja na wesele jest orkiestra. Można się z Nim dogadać w każdej kwestii. rzeczą może dla niektórych mniej istotna jest oświetlenie, ale jeżeli ktoś chce zadbać o oprawę "świetlna" wesela może liczyć na Piotra. dysponuje on spora ilością fajnych świateł/laserów itp. polecamy
iwae - Pon Cze 29, 2015 10:56 pm
Temat postu: najlepszy dj na świecie
Polecam z czystym sumieniem Piotrka. Najlepszy dj na świecie, przesympatyczny człowiek. Dostosował się do naszych sugestii, ale również dopasował się do gości, żeby każdy był zadowolony. Dj z dużym poczuciem humoru, potrafił każdego rozbawić. Poświęcił nam dużo czasu na ustalenia przed weselem, impreza trwała do białego rana. Wszyscy zachwalali, co tu dużo mówić - najlepszy!
dave - Nie Sie 16, 2015 6:48 pm
Temat postu: DJ Lamus
Właśnie minął nam tydzień od naszego wesela. Wybór Piotrka był oczywisty i przyznać musimy, że był najlepszym jakiego mogliśmy dokonać. Konkretne spotkanie przed weselem, ustalenie pierwszego tańca, całego repertuaru i jakby starczyło czasu to moglibyśmy ustawić playlistę kawałek po kawałku :) Chcieliśmy wesele niecodzienne i takie było. Miało być rockowo i hiciarsko i tak było :) zaczęliśmy od Led Zeppelin, przechodząc przez the Eagles i kończąc na Dziewczynie o perłowych włosach :) Oczywiście wszystkie życzenia Gości były spełnione i dzięki temu usłyszeliśmy Daj mi tę noc (Szwagier nie mógł się powstrzymać :P ) :) Ogólnie MEGA plus dla Piotrka, dogodził wszystkim gościom we wszystkich kategoriach wiekowych i przede wszystkim nam :D Polecam z czystym sumieniem :)
tomek890829 - Czw Sie 27, 2015 8:42 pm

Ślub był 22 sierpnia, więc już na spokojnie... muszę stwierdzić, że Piotrek jest naprawdę dobrym DJ-em 8) Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia imprezy, profesjonalizmu Piotrka i pomocnych dłoni, które do nas wyciągał na każdym etapie planowania imprezy :) Potrzebowaliśmy projektor na pokaz slajdów dla rodziców, no problem - Piotrek załatwił go nam jeszcze tego samego dnia. Zastanawialiśmy się jak rozplanować zabawy weselne, jak zainaugurować pierwszy taniec - Piotrek dzielił się z nami swoim doświadczeniem i nasze problemy znikały. Człowiek-orkiestra grający na każdą potrzebną na weselu nutę, zaspokajający muzyczne potrzeby młodszych i starszych gości. Jeśli ktoś szuka doświadczonego, konkretnego didżeja, który potrafi rozbujać każdą imprezę to Piotrek jest idealnym wyborem :)
Ankana - Pią Paź 16, 2015 9:57 am
Temat postu: Polecamy!!!!
Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2015r. Piotra polecili nam nasi znajomi i to był najlepszy wybór. Współpraca przebiegała idealnie od samego początku. Najpierw spotkaliśmy się z Piotrem w celu ustalenia szczegółów - słuchał, doradzał :) na samym weselu miał wszystko super przygotowane - sprzęt, światła - idealnie, niczym nie musieliśmy się martwić. Piotr ma fajne poczucie humoru i przede wszystkim WYCZUCIE, które jest niezbędne w takiej roli :) dostosowywał muzykę do potrzeb gości, sytuacji na parkiecie, jak również potrafił doradzić i uspokoić zniecierpliwioną, niedoświadczoną parę młodą :) Przeprowadził parę konkursów, z czego głównie taneczny rozbawił wszystkich do łez. Nie było ograniczeń czasowych i wytrzymał z nami do 6 rano! tysiąc razy na TAK!
Jaros - Sob Paź 17, 2015 11:02 am

Witamy,
nasz ślub odbył się w czerwcu 2013. Przyjecie weselne prowadził dj Piotr Lamus i to był bardzo dobry wybór. Piotr to prawdziwy fachowiec i profesjonalista. Imprezę poprowadził dokładnie tak jak chcieliśmy i uzgodniliśmy.
Ma super kontakt z klientem i świetnie potrafi wczuć się w gusta muzyczne gości. Dowodem na to może być to, że w tym roku byliśmy jako goście na weselu, które prowadził Piotr i bawiliśmy się do 7 rano :D
Jest wesoły i charyzmatyczny. Szczerze polecamy. Tel.: 604-333-717
Pozdrawiamy,

A&J

pankowa - Sro Paź 21, 2015 10:02 pm

Od czego by tu zacząć... 10 października 2015r. odbył się ślub mojej siostry. Było to PIERWSZE wesele w rodzinie, na której nie miało być tradycyjnej orkiestry, lecz DJ. Siostra długo szukała odpowiedniej osoby, wybrała właśnie Dj'a Lamusa. I to był strzał w dziesiątkę !
Piotr, dusza towarzystwa! Już od pierwszej chwili całej imprezy wiedzieliśmy, że ubawimy się jak nigdy dotąd. Zabawny, sympatyczny, profesjonalista! Widać, że podchodzi z sercem i pasją do tego co robi ! Kreatywny podczas całej imprezy, cierpliwy co do "koncertu życzeń" gości ;) Co więcej, nasz Pan Młody uwielbia Modern Talking - co oczywiście Piotruś uwzględnił w swoim repertuarze. Sami goście narzekali jedynie na ból nóg - gdyż nie dało się zejść z sali tańca gdy Dj był za konsolą :)

Warto odejść od tradycyjnych form muzycznych, niczego Nam nie brakowało. Były "integracyjne" tańce, zabawy, świetna organizacja oczepin oraz przyśpiewki za stołami.

Naprawdę polecam ! :* :leb

king84.1984 - Sro Paź 28, 2015 9:44 pm

Nasz ślub miał miejsce 27-10-2012. Piotra mieliśmy okazję oglądać w akcji na ślubie naszych znajomych. Impreza prowadzona była bardzo profesjonalnie dlatego zdecydowaliśmy się na Piotra Lamusa jako dj-a na naszym weselu. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. Każdy się wybawił, wytańczył i uśmiał do łez podczas oczepin :lol:

Piotr całą imprezę prowadził bez zbędnych przerw, z humorem i pozytywną energią - nie mogło się nie udać 8)


Gorąco polecamy!!

Justyna i Bartek

BogdanK - Sob Lis 21, 2015 7:03 pm

Dj Piotr Lamus to człowiek orkiestra. Od początku wyróżnił się świetnym podejściem do Klienta, rozmawialiśmy z wieloma DJ i różne kocopoły słyszeliśmy, dopiero Piotrek przywrócił nam wiarę w ludzi. Bardzo elastyczny, otwarty na różne pomysły, komunikatywny i przede wszystkim Profesjonalista. Świetnie prowadził całe wesele. Non stop do godziny 06:00 wszyscy się bawili, muzyka świetnie dobierana oraz fantastycznie prowadzone zabawy.
Serdecznie Polecamy.

Bogdan i Ola


Na 25 lecie też nam zagra ;)

KarKA - Czw Gru 03, 2015 11:09 am

Krótko i na temat : jak ktoś raz był na imprezie, na której grał Piotrek z pewnością przy najbliższej okazji spotka się z Nim ponownie! :dan :dan :dan :dan :dan :dan :dan :dan !! !
10 października Piotrek grał na naszym weselu i było fantastycznie !! ! PEŁNA PROFESKA !! tańcce był do białego rana - nie ma mocnych na Piotrka ! serdecznie wszystkim polecam !! :jupi:

Nasturcja - Sro Sty 13, 2016 8:38 pm

Hej,
DJ LAMUS grał na naszym weselu w grudniu 2015 r. Podejście w pełni profesjonalne! Zrobiliśmy 2 spotkania przed weselem i od razu złapał nasz klimat. Przyjechał wyposażony we wszystkie dj-skie machiny i bajery, potrzebne do zabawy. Spełnia wszystkie prośby i żadnych wyzwań się nie boi. Tańce trwały do rana, a najlepszą recenzją byli nasi goście zachwyceni imprezą! Z czystym sercem polecam, szczególnie tym parom, które nie lubią biesiadno - przesadnej atmosfery, a cenią dobrą zabawę. :D

ironotter - Pią Maj 20, 2016 10:45 am

Wesele przy umiejętnościach dj-sko-konferansjerskich Piotrka to majstersztyk.
Wesele mieliśmy w Białym Pałacu, kiedy rodzina i znajomi dowiedzieli się że planujemy zamiast zespołu zaprosić DJ usłyszeliśmy głosy rozczarowania.
Dla mnie zespół na weselach kojarzy się z imprezą w remizie dlatego postawiłem na DJ (nie ma to jak usłyszeć kawałki które się lubi w oryginalnym wykonaniu).
Piotrka już nie raz miałem okazję usłyszeć i nie tylko na weselu jako DJ ale także w radio i na wielu imprezach jako konferansjera. Jego umiejętności są wszechstronne i nie ograniczają się tylko do puszczania muzyki, co uważam za bardzo ważne przy takich imprezach jak wesele.
Znając jego umiejętności wiedziałem że to jest właściwa osoba na właściwym miejscu.
I nie pomyliłem się.
Wyczucie muzyczne na najwyższym poziomie, widać że ten człowiek kocha muzykę i to co robi.
Dobór utworów był tak wyszukany że jednocześnie bawili się młodzi i starsi, nie było tworzenia podziałów.
Piotrek ma jeszcze jedną zaletę otóż potrafi świetnie reagować na różne sytuacje, ma świetne poczucie humoru i potrafi swoją osobą wciągnąć do zabawy każdego.
Przy tym zachowuje do końca pełną klasę – alkoholu nie tyka! Więc macie gwarancję że imprezę Wam poprowadzi do końca na trzeźwo, co nie często się zdarza zespołom z tego co słyszałem.
Goście i rodzina którzy tak sceptycznie podchodzili do tematu DJ na weselu przyznali mi rację. Bawili się świetnie i wiele osób które stawiały zespół za pewnika na swoim weselu zmienili zdanie ale dodając że jak DJ to tylko Dj Lamus.
Jeszcze podziękowania na forum dla Piotrka za tak świetnie poprowadzone wesele, miło się słyszy od osób że to było ich najlepsze wesele na jakim byli, dziękuję Ci za wspólnie stworzoną atmosferę która spowodowała w wielu poczucie że rodzina i przyjaciele są najważniejsi w życiu i że należy się częściej spotykać.
Muzyka łączy ludzi i Ty to udowodniłeś.
Z pełną odpowiedzialnością Andrzej i Marta

olaolaola - Wto Maj 24, 2016 10:52 am

DJ Piotr Lamus jest najlepszy! Wszystko godne polecenia - kontakt, nastawienie, komunikatywność, wyczucie sytuacji, poczucie humoru, gust muzyczny! Widać, że Piotr jako DJ jest w swoim żywiole. Nie zawiódł nad pod żadnym względem. Dowiedzieliśmy się o nim właśnie z tego forum, i już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że to strzał w dziesiątkę. Tak trzymać, jeśli zdecydujecie się na Piotra, to mozecie być pewni, że o część muzyczną nie będziecie musieli się martwić! :)
Pozdrawiamy!

juliacz - Pon Cze 27, 2016 3:12 pm
Temat postu: Piotr Lamus jest SUPER!!
Jeśli szukasz dobrego DJ`a na wesele wybierz Piotra Lamusa. Jest to osoba nie tylko kulturalna, ale i energiczna, wesoła i dowcipna. Bierze pod uwagę prośby i opinie pary młodej, ale i sam rzetelnie doradzi jak rozplanować poszczególne elementy wesela. Zawsze pomocny, świetnie dogaduje się z obsługą sali, jak i gośćmi, nawet tymi tzw. "trudnymi klientami" dzięki czemu Twoje wesele pozbawione będzie nieprzyjemnych sytuacji. Oprawa muzyczna i oświetleniowa na wysokim poziomie. Piotr świetnie prowadzi również oczepiny, które wspominasz później z uśmiechem, a nie zażenowaniem :) Naprawdę serdecznie polecamy Piotra, który prowadził nasze wesele 4 czerwca 2016 !! ! :)
Joanna5773 - Pon Sie 15, 2016 9:17 pm

Dlaczego DJ Piotr Lamus okazał się super DJ'em:
1) Był z nami dla nas
2) Uwzględnił wszystkie nasze pomysły
3) Potrafi dostosować się do gości i klimatu imprezy
4) Ma duże doświadczenie i dużo pomysłów
5) Jest super gościem, z którym ludzie świetnie się bawią nie tylko na weselu:)
Polecamy
Asia i Rafał

skie - Czw Wrz 01, 2016 2:51 pm

witam
czy mogę prosić o jakiś kontakt do tego DJ?

z góry dziekuje

Doti - Sro Wrz 07, 2016 10:18 am

Dj Lamus był DJ na moim weselu i mogę go polecić z całego serca. Nasze wesele było wyzwaniem ponieważ wielu gości pochodziło z zagranicy a ich gusta muzyczne nieco się różniły. Potrafił dobrać muzykę która podobała się każdemu (a nasze wymagania były bardzo wysokie). Byliśmy naprawdę zadowoleni. Trzymał się wszelkich ustaleń i dokładne zrealizował plan imprezy.
Mogę go śmiało polecić każdej parze!

[ Dodano: Sro Wrz 07, 2016 1:11 pm ]
numer do Dj bo ktoś pytał ;) 604 333 717

Ola i Adrian - Sro Wrz 07, 2016 1:13 pm

Piotr oczarował nas od pierwszego spotkania - jest niesamowicie sympatyczną, otwartą i kulturalną osobą, od początku bardzo dokładnie wyjaśnia, jak wygląda współpraca z nim, czego możemy się spodziewać, ale co najważniejsze - wsłuchuje się w potrzeby pary młodej i jeśli się na coś z nim umówiliśmy - trzymał się tego do końca (np. chcieliśmy, żeby oświetlenie na sali było raczej skromne, bez ogromu kolorowych świateł lub żeby "uciszał" sytuacje typu "gorzko gorzko" ;)

Wysłaliśmy mu przed weselem nasze propozycje piosenek - spokojniejszych do kolacji oraz tych na wesele, bez problemu uzupełnił tę listę o swoje pomysły zgodne z naszym gustem + dobrał np. polskie hity i wolniejsze kawałki. Muzyka była mega taneczna, znana większości gości, dzięki czemu świetnie się bawili. Zabawy oczepinowe, jak i całe prowadzenie imprezy było takie, jak chcieliśmy - z wyczuciem, zabawnie, goście byli informowani, co się za chwilę wydarzy, ale bez przesadnego "nagabywania", wszystko mieliśmy ustalone, a Piotrek w czasie wesela czasem podchodził do nas, pytając kontrolnie czy wszystko w porządku lub żeby przypomnieć nam, co za chwilę będzie się działo - było to bardzo pomocne i miłe, bo w czasie wesela łatwo jest coś przeoczyć.

Polecamy go każdemu, naprawdę widać, że Piotrek lubi to, co robi, że to jego pasja, że nie traci zapału, do każdego podchodzi bardzo indywidualnie, ma wyczucie sytuacji, a my czuliśmy się przez cały okres współpracy zrozumiani i wspierani :)

Berniowa - Sro Wrz 14, 2016 9:26 am

Piotrka polecił nam znajomy. Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, ponieważ nigdy nie byliśmy na weselu z DJ.
Już na pierwszym spotkaniu Piotrek wywarł na nas bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo otwarty i komunikatywny. Pytał o nasze oczekiwania i sam dawał cenne uwagi jak co zorganizować. Trzymał się ustaleń i świetnie sobie radził z "upierdliwymi gośćmi". Bardzo profesjonalna oprawa muzyczna i oświetlenie parkietu. Potrafił się dostosować do klimatu imprezy i wymagań gości. Bardzo fajnie poprowadził biesiadę przy stole oraz oczepiny :)
Spełnił wszystko o co go prosiliśmy i ze wszystkiego się wywiązał: odpowiednio skrócony pierwszy taniec, nie za długie oczepiny. Grał ogólnie kawałki które chcieliśmy, oraz uwzględnił listę tzw "zakazanych piosenek" niemile widzianych przez Młoda Parę.
Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego DJ na weselu.

Jeśli ktoś chce mieć udane wesele to POLECAMY DJ Piotra Lamusa. Zna się na rzeczy i widać że lubi to co robi :)

Wesele 10.09.2016 r.

Goszczńscy - Wto Paź 04, 2016 6:27 pm
Temat postu: DJ Piotr Lamus
Piotrka poznaliśmy w tym roku, polecił nam go właściciel restauracji Fantazja w Łodzi. Polecił też kilku innych, ale po spotkaniach nie było żadnych wątpliwości, kto zagra na naszym weselu. Odpowiadał na każe telefony, smsy i służył zawsze dobrą radą i nie pozwolił nam zwariować, bo jak wiadomo ten czas jest bardzo stresujący. :wink: Z początku przedstawił jak on to wszystko widzi, a potem słuchał naszego zdania i wspólnie ułożyliśmy super plan, którego bardzo pilnował, ponieważ my nie byliśmy w stanie. podam nawet pewien przykład : jak doszło do podziękowań dla rodziców i babci, ja nie byłam w stanie nic powiedzieć, spodziewałam się, że dam radę, ale pękłam. Piotrek bardzo pomógł mojemu mężowi i przypomniał nam, że mamy też prezenty dla świadków, o których kompletnie zapomniałam :) Piotrek to naprawdę wspaniała osoba, która jest w tym dniu dla was i zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby ten dzień był wyjątkowy.

Dziękujemy :)

Lena i Szymon - Czw Paź 06, 2016 3:30 pm

Piotra zobaczyliśmy w akcji po raz pierwszy w 2010 roku, kiedy poprowadził naszą studniówkę. Razem z moją obecnie już żoną bawiliśmy się wtedy na parkiecie do rana bez kropli alkoholu. W żartach powiedzieliśmy sobie wtedy, że „ten DJ poprowadzi nasze wesele”.

Żart okazał się proroczy, ponieważ kiedy rok temu szukaliśmy DJ-a na wesele, przypomnieliśmy sobie o Piotrze i po rozmowie z nim oraz innymi kandydatami stwierdziliśmy, że naprawdę chcemy, by to Piotr poprowadził naszą najważniejszą w życiu imprezę.

Czyniąc długą historię krótką: wesele udało się znakomicie, a Piotr miał w tym bardzo duży udział. Począwszy od przygotowań, kiedy wspólnie ustalaliśmy organizację poszczególnych elementów imprezy, takich jak pierwszy toast, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców i świadków, zabawy weselne etc. Poprzez znakomity dobór muzyki do gości i reagowanie na to, co dzieje się na parkiecie, odpowiedni balans między energetyczną muzyką do tańca oraz spokojniejszą na czas posiłków, oraz poprowadzenie zabaw w dobrym tonie, które bawiły zarówno uczestników jak i obserwatorów. Kończąc na tym, że wszystkie ważne elementy wesela konsultował z nami w trakcie, tak, by nic nie było dla nas niespodzianką i byśmy czuli się w pełni komfortowo.

Piotr sprostał również specyficznym wymaganiom jak np. aranżacja poloneza, którego tańczyli wszyscy goście, i który udał się znakomicie.

Zabawa na parkiecie trwała dosłownie do białego rana i gdyby nie obsługa sali, która kazała kończyć, to bawilibyśmy się pewnie jeszcze dłużej – Piotr mimo gorączki był niezmordowany.

Cóż mogę więcej powiedzieć, z całego serca możemy polecić Piotra jako DJ-a na Wasze wesele – będziecie zadowoleni :)

mijko - Wto Lis 22, 2016 12:30 pm

Witam

Czy ktoś podał by mi numer telefonu do DJ Piotrek Lamus. Nie mogę nigdzie znaleźć do niego numeru.
Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam. :)
Proszę kontakt na forum lub pw.

Arcy_Arcy - Sro Sty 25, 2017 8:10 pm

Witam. Też mam bardzo dobre zdanie na temat DJ Piotra. Podchodziłem sceptycznie do pomysłu DJ na weselu. Jak to tak, bez orkiestry? Do czasu, aż u Siostry na weselu zobaczyłem Piotra. Od początku bardzo fajnie "rozkręcił" zabawę. Dało się odczuć, że czuje się jak ryba w wodzie i robi to nie pierwszy raz. Bardzo dobrze czuje klimat gości weselnych i umie się do niego dostosować. Dodam że było to wesele Polsko-Niemieckie :P . Szybko zintegrował gości i wszelkie różnice nie miały znaczenia. Do tego nienachalne żarty, wszystko ze smakiem i uśmiechem. Bawiliśmy się przednio :) Szczerze polecam :)
Ps. Nawet moi "ultra tradycyjni" rodzice zaczęli mnie namawiać na DJ'a zamiast orkiestry na moim (wyczekiwanym :P ) weselu, tak im się podobało. To mocny argument ;) !

KatieS - Sro Lut 01, 2017 9:34 am

Piotrek grał na naszym weselu w czerwcu 2014 i polecił nam go właściciel restauracji Fantazja w Łodzi.
DJ rewelacja lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć! :D
Od samego początku świetnie nam się razem dogadywało i było widać, że zna się na rzeczy ;)
Brał pod uwagę wszystkie nasze pomysły i sam chętnie doradzał :)
Wesele wyszło super, świetnie rozkręcił zabawę, a wszyscy goście byli nim zachwyceni - nawet Ci którzy uparcie twierdzili, że na weselach lepsze są orkiestry ;)
Nie mogliśmy wybrać lepiej i cały czas mamy co wspominać :-)

Leszki - Sob Lip 22, 2017 9:08 am

Kontakt do DJ Piotra dostaliśmy z polecenia innych osób. Okazał się to strzał w dziesiątkę.
Piotr przy pierwszym spotkaniu pokazał nam, że zna się na rzeczy i wie o czym mówi.
Tuż przed weselem (czerwiec 2017) bardzo nam pomógł nakreślić harmonogram imprezy a także udzielił kilku cennych rad, które okazały się trafne.
Wziął pod uwagę wszystkie nasze prośby i pomysły.
Potrafił idealnie wyciągnąć wszystkich na parkiet do tańca. Bardzo nas to ucieszyło ponieważ to była jedyna rzecz której się obawialiśmy że nikt nie będzie tańczył. Piotr nie tylko puszczał muzykę, ale również sprawdził się bardzo dobrze jako wodzirej. Świetnie poprowadził nasze wesele :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Piotra na naszego DJ na weselu.

Piotrze dziękujemy za bycie naszym DJ i za "Nothing Else Matters" ! Jesteś dla nas niezastąpiony! :mrgreen:

Karolina i Przemek

asiaJJ - Czw Lip 27, 2017 3:46 pm

z Piotrkiem robiłam 2 imprezy w czasie studiów a kiedy przyszedł czas wyboru DJ'a na nasze wesele nie zastanawiałam się ani przez chwilę :) do tego stopnia, że datę imprezy podporządkowaliśmy pod dostępność terminów Piotrka :) i to właściwie powinno wystarczyć jako rekomendacja ale powtórzę jeszcze to co pisali inni:
- profesjonalizm i pasja widoczne na każdym kroku
- duże doświadczenie, mnóstwo propozycji i pomysłów
- elastyczność i dostosowanie do potrzeb pary młodej
- same och i ach :)

Marika Marika - Pią Lip 28, 2017 8:13 pm

DJ Piotr Lamus !! !


W kilku słowach byłoby - cud, miód, malina <3 !!

Ale Piotrek wart jest dużo, dużo więcej niż tylko kilka słów. Nasze wesele, któe odbyło się 27/05/2017 dzięki niemu było najlepszą, najfantastyczniejszą i najbardziej wyczerpującą :) imprezą (dwudniową !! !) w naszym życiu. Piotr jest po prostu mistrzem w tym co robi. Oprócz tego,że jest przesympatyczną, wesołą, zarażającą entuzjazmem i poczuciem humoru osobą, jest super wodzirejem/DJem/prowadzącym i towarzyszem zabawy. Nie ma rzeczy, których z Piotrem nie da się omówić. Dostosowuje się (oczywiście w ramach tego, co jest w stanie zrobić i co oferuje) do potrzeb, marzeń i oczekiwań młodej pary. Ma idealne wyczucie potrzeb bawiących się gości - wie jak zachęcić do zabawy, jak zabawę rozkręcić, jak utrzymać odpowiednie tempo imprezy. Nie jest to tylko nasza opinia , ale rownież opinia gości - wszyscy zgodnie twierdzili, że to była mega impreza :) Profesjonalista w każdym calu - mnóstwo pomysłów, indywidualne podejście do pary, poświecenie uwagi i zaangażowanie - no mogłabym wymieniać jego zalety bez końca !

Piotr to po prostu skarb, który polecamy gorąco każdemu kto ma jakiekolwiek wątpliwości czy "DJ na weselu da radę" - Gwarantujemy, Piotrek DAJE RADĘ :) !! ! I to w wielkim stylu :) !! !


<3 <3 <3

Edyta K - Wto Sie 01, 2017 12:48 pm

Piotrek grał u Nas na weselu 29.07.2017.
Szczerze? Lepszej oprawy muzycznej na weselu nie mogliśmy mieć
Widać, że jest to Piotra pasja i robi to całym sobą. Osoba z którą można się dogadać z każdej
Sprawie . Słucha co młoda para ma do powiedzenia, pomaga dobrać odpowiednie utwory szanuje
decyzje i wybory drugiej strony. Zawsze pomocny, zawsze na czas a przede wszystkim bardzo
miła i ciepła osoba. Goście chwalą Nasze wesele i mówią, że DJ to był bardzo dobry wybór
Z całego serca polecam wszystkim Piotrka i jego usługi, jeżeli chcecie mieć wymarzone cudowne wesele :)

<3 <3

NataliaPiotrek - Sro Sie 02, 2017 7:10 pm

Piotrka poznaliśmy z polecenia. Krótko mówiąc, nie żałujemy. Piotrek spełnił wszystkie nasze prośby na weselu i poprawinach, o niczym nie zapomniał, a z dekoracji światłem, na którym nam bardzo zależało spisał się rewelacyjnie. Dodać też chcemy, że Piotrek to bardzo miła i pogodna osoba, która potrafi rozładować stres Państwa Młodych. Jesteśmy wymagającymi osobami i tylko Piotrek spełnił nasze oczekiwania w 100%.

Piotrek jeśli to czytasz pozdrawiamy Cie serdecznie :)

Basia i Tomek - Pon Sie 07, 2017 8:21 pm
Temat postu: Nie zawiedliśmy się :)
O Piotrku dowiedziałam się od koleżanki z pracy, u której Piotrek grał na weselu. Była bardzo zadowolona i bardzo zachwalała profesjonalizm Piotrka. Pomyślałam, ze odezwę się.
Zadzwoniłam porozmawiałam chwilę i już wiedziałam, że Piotrek będzie idealnym DJ i wodzirejem. Szybko łapie kontakt z ludźmi, słucha i przede wszystkim zna się na swoim fachu. Szybko uzgodniliśmy szczegóły i umówiliśmy się na spotkanie i podpisanie umowy, na którym lepiej poznaliśmy się na jednoczesnie wymienialiśmy się pomysłami na temat imprezy (Piotrek wszystko notował).
Wraz ze zbliżającym się terminem umówiliśmy się na dłużą rozmowę telefoniczną, na której uzgodniliśmy cały scenariusz.
Piotrek na imprezę z Łodzi przyjechał aż do Olszyna i już o 12 przygotował salę do imprezy, przywożac ze sobą cały potężny sprzęt wraz z oświetleniem.
Cała impreza przebiegła zgodnie z planem. Piotrek świetnie zabawiał towarzystwo rzucając zartami dostosowując muzykę do sytuacji. Oprócz wczesniej uzgodnionej muzyki Piotrek puszczał piosenki w klimacie tych przez nas wyznaczonych.
W trakcie imprezy Piotrek dogadywał się z fotografem tak by ich wspólne działania się niekanibalizowały :)
Na koniec imprezy nasz super DJ zrobił nam piękną niespodziankę (ale tego nie będę zdradzać, to była najpiękniejsza chwila tego dnia).
Podsumowując. Piotrek to świetny DJ ale i również świetny wodzirej, zna się na tym co robi, słucha ludzi i dba o świetną zabawę.
Wbrew obawom gości, którzy uważają, że tylko zespół może grać na weselu wszystko udało się znakomicie i wszyscy pląsali na parkiecie.

PS. Piotrek nawet zadzwonił do nas następnego dnia składając nam życzenia i pytając jak się czujemy i czy podobała nam się impreza. Dba do samego końca :)

Piotrku dziękujemy było super :)

Weronika Jacek - Sro Wrz 20, 2017 12:49 pm

Do Piotrka trafiliśmy z polecenia i z czystym sumieniem będziemy polecać go dalej (myślę, że tak samo jak nasi goście). Mimo że naszą pierwszą rozmowę zaczęliśmy od tłumaczenia, że właściwie mało tańczymy i nie mamy pojęcia o organizacji takich imprez jak wesele... przetańczyliśmy całą noc, a muzyka była tak dopasowana do naszych oczekiwań, że szkoda było schodzić z parkietu. W sumie... chętnie powtórzylibyśmy taką imprezę :)
Piotrek uwzględnił nasze sugestie i ulubione piosenki, przygotował oświetlenie, dym i doskonale dopasowywał repertuar do nastrojów gości, a w międzyczasie znalazł czas na rozmowę i upewnienie się, że wszystko przebiega zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Dziękujemy!

Makaya - Pon Paź 02, 2017 8:30 pm

Poznałem Piotra Lamusa na imprezie firmowej, spodobała mi się muzyka jaką grał, bawiłem się super, szukałem kogoś na własne wesele i umówiliśmy się na spotkanie. Bardzo pozytywna osoba, zdecydowaliśmy się podpisać umowę. Jakiś miesiąc przed własnym weselem byłem u znajomych i okazało się, że Piotr tam grał również, miałem okazję widzieć go w akcji. Znajomi byli bardzo zadowoleni. Piotr ma utworki na każdą okazję, biesiady dla rodziców, typowe weselne kawałki dla starszych oraz nowości, hity. Niestety zespół nie zawsze potrafi zagrać to co chcemy, a często wykonanie odbiega sporo od oryginału, dlatego zdecydowaliśmy się, że będziemy szukać dj-a. Było świetnie, jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem mogę polecić Piotrka. Stara się bardzo, żeby ten dzień był wyjątkowy.
t0maszto - Sro Paź 04, 2017 6:45 pm
Temat postu: Re: DJ Piotr Lamus
Gocha_n2 napisał/a:
Witam,
od właściciela sali dostałam namiar na DJ Piotra Lamusa.
Czy ktoś może coś słyszał na jego temat? Bardzo proszę o opinie.

Grał u nas na weselu. Nie ukrywam że świetnie poprowadził imprezę aż do samego rana :) Serdecznie polecam!

inezzka90 - Sro Paź 04, 2017 7:00 pm

Namiary z mężem dostaliśmy z polecenia:) wesele nie było na jakąś ogromną liczbę osób, ale bardzo dobrze poprowadzil imprezę, aż do samego rana:) bardzo byliśmy zadowoleni z prowadzenia imprezy, kontakt rzeczowy, ustalenia co do stylu jaką ma być muzyka, czego unikac, co ma być symboliczne, jakie zabawy weselne, żeby było z gustem. Polecamy :)
ewa1512 - Pon Gru 04, 2017 10:47 pm

DJ Piotrka poznaliśmy na weselu, na którym byliśmy. Bawiliśmy się tak dobrze, że rok później nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do tego, kto będzie prowadził nasze wesele. Jest to człowiek bardzo kontaktowy, otwarty na propozycje i oczekiwania pary młodej. Na spotkaniu przed weselem omówiliśmy cały scenariusz imprezy kawałek po kawałku. Sugestie DJ Piotrka okazały się bardzo przydatne. Całe wesele poprowadzone było zgodnie z naszymi oczekiwaniami (a nie tak łatwo rozkręcić wesele bez disco polo gdy średnia wieku to 30+ :wink: ). Super poprowadził oczepiny, a przy konkursach goście pękali ze śmiechu. Piotr potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i trafnie skomentować to, co akurat dzieje się na sali. Szybko reagował na oczekiwania gości. Ogólnie cała oprawa muzyczna super, a pięknie oświetlona sala dodawała uroku całej imprezie.
Nieskromnie powiemy, że było to najlepsze wesele na jakim byliśmy :D
Z czystym sumieniem polecamy Piotrka :)

AliDut - Czw Gru 07, 2017 1:10 pm

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne komentarze!

Piotr na naszym październikowym weselu przekonał wszystkich niedowiarków, że impreza bez kapeli też może być udana, a nawet lepsza :)
Jest profesjonalistą w każdym calu: począwszy od pierwszych ustaleń, przez czas trwania wesela, aż po ostatniego Gościa!
Przede wszystkim słucha Młodych, stara się ich poznać i zrozumieć czego oczekują. Czuliśmy się "zaopiekowani", a co najważniejsze Piotr wytworzył taką atmosferę, że kompletnie nie stresowaliśmy się oprawą muzyczną i świetlną. Biorąc pod uwagę ile jest rzeczy do zorganizowania przed ślubem, taki DJ to SKARB!
Co dla nas było również istotne to, to że Piotrek znakomicie prowadzi wesele, nie ma sprośnych żartów, sucharów i niezręcznych sytuacji.
To właściwy człowiek na właściwym miejscu :razz:

Justyna i Piotr - Sro Maj 23, 2018 8:47 pm

Podziękowania kierujemy do DJ PIOTRA LAMUSA. Nasze wesele z Tobą było wspaniałe i niezapomniane. Sprawiłeś że nawet ,,wyczerpane baterie" :-) dały radę. Jesteś profesjonalistą. Jesteś CZŁOWIEKIEM ORKIESTRĄ :-) Bardzo Ci dziękujemy za naszą niezapomnianą weselną zabawę. Justyna i Piotr.
Adrian0503 - Nie Cze 03, 2018 9:08 pm

Miałem przyjemność uczestniczyć na dwóch weselach w ciągu ostatnich dwóch lat prowadzonych przez P. Piotrka na jednym jako gość a na drugim jako świadek i powiem szczerze, że porównując inne wesela w których uczestniczyłem na tych wybawiłem się jak nigdy!! Pełen profesjonalizm, wyczucie muzyczne nie spotykane u nikogo innego, doświadczenie i dopilnowanie szczegółów co przy weselu jest bardzo pomocne. Sprzęt i oświetlenie wysokiej klasy. Wszyscy goście wypowiadali się w samych superlatywach. Moja siostra bardzo się stresowała, ale już po pierwszym spotkaniu z P. Piotrkiem wiedziała, że to będzie odpowiednia osoba, która poprowadzi jej imprezę w tak ważnym dniu. Sam "powoli" szykuję się do tej uroczystości i wiem, że w tej kwestii mogę być spokojny ;-) POLECAM BARDZO
Monika_Przemek - Pią Lip 06, 2018 9:39 pm

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z DJ Lamusem na naszym weselu. Piotr ujął nas swoją osobowością od pierwszego spotkania. Jego wyczucie muzyczne, a przede wszystkim umiejętność wpisania się w gusta szerokiego grona odbiorców, gwarantuje niezapomnianą zabawę do białego rana! Rzesza zadowolonych gości, prosząca o kontakt do Dj-a, była tylko potwierdzeniem jego wyjątkowości!
Serdecznie polecamy Piotra nie tylko na wesela! :)
Monika i Przemek

klimkowa - Pon Wrz 17, 2018 9:24 pm

Współpraca z Piotrkiem wypadła świetnie. Zna się na rzeczy, bardzo fajnie prowadzi imprezę, wyczuwa odpowiedni moment , wie kiedy rozruszać parkiet, a kiedy zwolnić. Dostosuje się do każdej prośby młodej pary. Nasz szczegółowo wysłuchał , umiał dobrze podpowiedzieć ( co zrobić, czego unikać itp.) zrobił notatki z naszych ustaleń by nic nie pominąć w dniu wesela. Podczas wesela gdy goście prosili o jakieś elementy których wcześniej nie ustaliliśmy w przebiegu naszego wesela zawsze przychodził zapytać się czy może spełnić prośby gości ( istotne gdy chce się by impreza nie wymknęła się z pod kontroli) Piotrek był w pełni zaangażowany zarówno w przygotowanie odpowiednio sali przed, jak i podczas całego wesela. A do tego sam Piotrek jest przesympatyczną , zabawną i bardzo kulturalną osobą. Szkoda, że nie mogę zorganizować sobie jeszcze jednego wesela, zabawa była tak udana, że chciało by zdecydowanie jeszcze raz.
Szczerze polecamy Piotrka !
Kasia i Krystian

Kasia i Kuba - Pią Wrz 28, 2018 9:40 pm

Mieliśmy ogromne szczęście znaleźć osobę, która idealnie zrozumiała nasze oczekiwania, która jest elastyczna i potrafi poprowadzić niezapomnianą zabawę weselną do białego rana. Już po pierwszym spotkaniu z Piotrkiem Lamus wiedzieliśmy, że jest jest osobą, której szukaliśmy, z poczuciem humoru, wysoką kulturą osobistą, przemiłą i służącą radą i pomocą. Każdy element wesela został świetnie zaopiekowany, od powitania, przez podziękowanie rodzicom i oczepiny. Jeśli poszukujecie idealnego DJ'a polecamy właśnie Piotrka :)
mala12345 - Czw Lis 01, 2018 6:15 pm

DJ Piotr Lamus jest najlepszy!!! Przesympatyczny , pełen profesjonalizm, super sprzęt, otwarty na propozycje gości, trafiający w ich gusta a przy tym cały czas w kontakcie z Parą Młodą. Na naszym weselu od początku pełen parkiet.Udało nam się zorganizować wszystko a niektóre rzeczy nawet na ostatnią chwilę. Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. Goście jak i my bardzo zadowoleni. Nic dodać nic ująć. Polecamy całym sercem !, Jeśli ktoś chce się super bawić na swoim weselu to z całą pewność DJ Lamus jest tego gwarantem.
O&R

MonikaGrab - Sro Mar 06, 2019 7:53 pm
Temat postu: Dj z moich marzeń
Serdecznie polecamy Piotra ! pierwszy raz mieliśmy okazję widzieć Go "w akcji" na weselu naszych znajomych ! Rewelacyjnie się wtedy bawiliśmy :)
Profesjonalne podejście do swojej pracy i fakt, że podczas imprezy nie pije - to jest jedna z najważniejszych rzeczy która nam się w nim spodobała.
Oczywiście kilka lat później zagrał na Naszym Weselu. :razz:
Przyjęcie poprowadził dokładnie tak jak sobie życzyliśmy. Przed imprezą krok po kroku omówił z nami scenariusz wesela. Miał świetne wyczucie co do muzyki - każdy gość był zachwycony. Na każdej imprezie gra do ostatniego gościa - nie wyznacza limitu - to my decydowaliśmy kiedy kończymy zabawę. Piotr jest również szalenie zaradną osobą co w Jego fachu jest ważne - na każdą "niespodziankę" ma gotowy scenariusz :D u nas nie brakowało wpadek, a dzięki Niemu nikt się nie domyślił, że miało być inaczej. :D
ii.. Cena, wspominam o tym bo sądzę, że to też istotne - jest konkurencyjna.

Każdy kto zdecyduję się na Niego będzie w 100% zadowolony. Współpraca z Piotrem to sama przyjemność !! :lol:

kin-Ya - Sob Cze 08, 2019 11:27 am
Temat postu: wesele
Kontakt do Piotrka dostaliśmy od innego znajomego DJ, który akurat nie miał terminu, był to jedyny DJ z którym umówiliśmy się na spotkanie i od razu poczuliśmy, że nie musimy szukać dalej.
To był zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim ogromne doświadczenie, które czuć, ani przez chwilę nie martwiliśmy się, że coś może pójść nie tak. Piotr wysłuchał naszych oczekiwań, doradził, ale absolutnie niczego nie narzucał. Ma bardzo elastyczne podejście, zarówno jeśli chodzi o repertuar, jak i ewentualne gry/zabawy/ oczepiny (jak zwał, tak zwał:)). Muszę dodać, że jest też niezwykle sympatyczną, kulturalną osobą ze świetnym poczuciem humoru. Potrafi się także odnaleźć w trudnych sytuacjach, a uwierzcie, na weselach, kiedy alkohol leje się strumieniami wychodzą różne "kwiatki".
Podobał nam się dobór muzyki to tempa imprezy, Piotr reagował ja to co się dzieje na parkiecie, badał, co się podoba gościom, jakie są nastroje. Przy posiłkach leciały fajne, nastrojowe kawałki. Nie mieliśmy też narzuconego limitu czasowego, mimo że nasi goście nie chcieli skończyć zabawy,mimo późnych godzin, nasz dJ stawał na wysokości zadania, był pełen energii, btw. też bym chciała tyle jej mieć. Wielu gości mowiło, że to było najlepsze wesele na jakim byli, myślę, że to w dużej mierze zasługa Piotra. Kilka osób prosiło też o namiary, a nawet te osoby, które uważały, że na weselu musi być zespół-zmieniły zdanie. Z czystym sercem polecam Piotra Lamusa.

pmiksa - Sob Cze 08, 2019 1:18 pm

Miałam okazję pracować na tych samych imprezach co Piotr dwa razy (na weselu i imprezie firmowej w hotelu. Jestem fotografem i jako fotograf zwracam uwagę i widzę czy goście się bawią, i w jakich są nastrojach. Obie te imprezy były prowadzone wspaniale - świetna muzyka, dobra organizacja. Piotr ma fantastyczne poczucie humoru i energię! Bardzo polecam ;)
Marska - Wto Lip 02, 2019 5:44 am

Jeśli chodzi o Piotrka to poznaliśmy się na imprezie firmowej i już wiedziałam że to świetny Dj. Na naszym weselu doskonale wyczuł gości, muzyka była dla każdego, wszystcy zachwalali jego poczynania zarówno w trakcie jak i po imprezie.
Wszystkie szczegóły omawiał z nami bardzo dokładnie, doradzał, odradzał jakieś szalone pomysły.
Kolejna ważna rzecz że Piotr pracuje bez alkoholu. Z naszego doświadczenia u innych na weselach nie było to oczywiste.
Z parkietu zeszliśmy 5.50 rano :D

Jakby ktoś spoza Łodzi się wahał to... Niech przestanie :)

haynee - Sob Lip 06, 2019 9:52 am

Ja się nie chcę czepiać, ale czy to nie jest podejrzane, że 90% osób zachwalających tego DJa zarejestrowali się tylko po to, żeby umieścić te posty z poleceniem? ;)
Coincidence..? :D

KamilaKamilaK - Pon Sie 12, 2019 8:34 pm

Mieliśmy przyjemność współpracować z Piotrkiem podczas naszego wesela - pełen profesjonalizm, elastyczność, życzliwość, umiejętność, a co najważniejsze chęć dostosowania się do oczekiwań pary młodej. Świetny DJ, który idealnie potrafi wyczuć nastrój tańczących na parkiecie i dobrać odpowiednią w danym momencie muzykę. Czy decydujecie się na typowy weselny repertuar, czy, tak jak my, na latino - nie mam wątpliwości, że z tym dj-em nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko jest do dogadania. Przetańczyliśmy całe nasze wesele praktycznie bez przerw do samego rana. Polecamy!
PiotrekO - Pon Wrz 02, 2019 1:51 pm

haynee napisał/a:
Ja się nie chcę czepiać, ale czy to nie jest podejrzane, że 90% osób zachwalających tego DJa zarejestrowali się tylko po to, żeby umieścić te posty z poleceniem? ;)
Coincidence..? :D


Dla mnie nie jest to podejrzane - sam jestem jedną z tych osób. Ten człowiek po prostu zasługuje na to żeby specjalnie założyć konto żeby móc zostawić o Nim opinię:)

Tydzień temu miałem przyjemność współpracować z Piotrem Lamusem. Zapewnił na prawdę dobrą muzykę i nagłośnienie na moim weselu. Świetnie sprawdził się też w roli konferansjera - słowo "wodzireja" tutaj nie pasuje, ponieważ przy humorystycznym prowadzeniu całości potrafił zachować takt. Zastosował się do wszystkich naszych wcześniejszych ustaleń, a w miejscach gdzie miał wolną rękę, zaskoczył mnie swoimi dobrymi wyborami.

Zosia i Jacek - Pon Paź 07, 2019 5:38 pm

Dj Lamus to właściwa osoba na właściwym miejscu. Mieliśmy wesele od 16.00 do samiutkiego rana i nie było nawet momentu kiedy parkiet świecił pustkami. Niezawodna intuicja w doborze kawałków (potrafił przewidzieć lepiej niż my co gościom podpasuje), ogromna kultura osobista, doświadczenie w prowadzeniu imprez oraz wielkie serce to cechy które sprawiają że DJ Lamus bije na głowę konkurencję. W dodatku naprawdę słucha i dopasowuje się do potrzeb pary. Nie mogliśmy trafić lepiej. Jeśli tu zaglądasz Piotrze to dziękujemy najbardziej!
Alina87 - Sro Paź 09, 2019 6:00 pm

Oj tak, zdecydowanie super DJ, grał na weselu mojej koleżanki i wszyscy bawili się do białego rana.
Magber - Pią Sie 14, 2020 9:26 pm

DJ Piotr Lamus jest jedynym świetnym wyborem❤️❤️poznaliśmy Piotrka na weselu naszych przyjaciół gdzie tak poprowadził impreze ze bawiliśmy się doskonale wszyscy do białego rana - zatem jak nadszedł na nas czas nie szukaliśmy nikogo innego :) Piotrek to profesjonalista w swoim fachu i wspaniały człowiek z którym każdy się dogada-ustaliliśmy target muzyczny z Piotrem i pokierował imprezę w takim kierunku jak omawialiśmy. . Nasze wesele odbyło się w lipcu 2020 roku i dziękujemy Ci Piotrze że wszystkich zagoniles na parkiet😉😉😉🥰🥰z czystym sumieniem i z całego serca polecamy DJ Piotra Lamusa każdemu kto chce, aby jego impreza była niezapomnianą, pełna tańców noca❤️Magda i Mateusz
Nemesis - Sro Sie 26, 2020 1:45 pm

Co tu dużo mówić, też polecam Piotrka z całego serca. Wcześniej miałem przyjemność bawić się na dwóch weselach na których Piotrek grał i po prostu zawsze trafiał z muzyką w gusta gości tak że na parkiecie ciągle bawiło się sporo osób. Poza tym Piotrek jest przesympatycznym kolesiem o czym przekonałem się z żoną gdy już zdecydowaliśmy się na jego usługi, co z resztą dla mnie było oczywiste po weselach znajomych :) Piotrek jest kontaktowy, bezproblemowy i widać już przy ustaleniach i spotkaniach przedweselnych że zależy mu na tym żeby impreza była udana a goście zadowoleni. Na naszym weselu też stanął na wysokości zadania, utrzymując super imprezę pomimo masakrycznego gorąca na sali :) Nasi znajomi też byli zadowoleni, nie było problemu np z poproszeniem o jakąś piosenkę, z dedykacjami itd. Poza tym Piotrek poprowadził nasze zabawy weselne na oczepinach na wysokim poziomie, zgodnie z naszą prośbą by wszystko to odbyło się z klasą - za co należy mu się wielki plus :) Na plus również oświetlenie jakie Piotrek przywiózł na salę - fajnie współgrało z wystrojem wnętrz! Mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda mi się zawitać na jakiejś imprezie którą prowadzi DJ Lamus! Dzięki Piotrek!
Hania i Maciej - Sro Wrz 02, 2020 1:15 pm

Co tu dużo mówić - właściwy człowiek na właściwym miejscu :)
Przerobiliśmy już z Piotrkiem kilka imprez (począwszy od studniówki x lat temu, poprzez wesela znajomych a skończywszy na własnym weselu) i za każdym razem rozkręcał super impreze :) .
Warto też zaznaczyć, że jest to po prostu fajny człowiek a współpraca z nim jest bezproblemowa (co jest szczególnie ważne podczas planowania wesela i ogarniania kilkunastu spraw naraz ;) ).

Byliśmy na wielu weselach na których grali najróżniejsi DJ'e lub zespoły ale zdecydowanie najlepiej wspominam te na których grał Piotrek - różnorodność muzyki, dedykacje i przede wszystkim - doskonałe wyczucie chwili pod kątem "co puścić następne żeby jeszcze bardziej podkręcić ludzi i zmobilizować niezdecydowanych".

Z czystym sumieniem - polecamy :)

Elert.M. - Wto Wrz 22, 2020 4:34 pm

Cześć! Ja również z całego serducha polecam Piotrka na imprezy. Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2020 r. i Piotrek poprowadził genialnie imprezę 👌 Było z klasą, a jednocześnie było "grubo". Znajomi chwalą, my tym bardziej ponieważ sam kontakt przed przebiegał bardzo sprawnie i sympatycznie. Gdybym mogła jeszcze raz przeżyć te chwilę na pewno tego DJ by nie zabrakło. Dziekujemy!!!!❤❤❤ Gosia z Szymonem 😀
Katarzyna Buła - Wto Paź 27, 2020 7:50 pm
Temat postu: Najlepszy DJ!!
Pierwszy raz spotkałam Piotra na mojej... studniówce. Zrobił tak dobre wrażenie, że kilka lat później grał też na weselu mojej licealnej przyjaciółki, gdzie zresztą poznałam mojego obecnego męża :) Dlatego dla nas wybór był prosty - nasze własne wesele (wrzesień 2020) nie mogło odbyć się bez tak wspaniałego prowadzącego!

Od początku kontakt z Piotrem był znakomity, był otwarty na nasze muzyczne upodobania, a także pomocny w ustaleniu wszelkich możliwych aspektów i punktów wesela. Jestem mu przede wszystkim niesamowicie wdzięczna za zaangażowanie i wysiłek, jaki włożył w organizację niespodzianki, jaką zaplanowałam (właściwie to wspólnie z Nim ją wymyśliłam). Ze względu na pracę na statku nie było tamtego dnia wśród nas taty mojego męża - Piotr zrobił wszystko, łącznie z organizacją potrzebnego sprzętu i "ludzi", próbami połączeń przed weselem itp., żeby się połączyć z Koreą Południową, gdzie znajdował się wtedy teść! Wszystko się udało, mąż i goście płakali ze wzruszenia :) A wszystko dzięki zaangażowaniu Piotra.

Na koniec dodam jeszcze, że wszyscy goście byli zachwyceni muzyką i tym, jak Piotr prowadził imprezę. Dziękujemy mu za to z całego serca i polecamy wszystkim TAKIEGO DJa :D

AleksandraW - Pon Cze 07, 2021 5:57 pm
Temat postu: Dj Piotrek. Niezapomniana zabawa gwarantowana
Co tu dużo mówić odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu 🙂 Wszyscy goście byli zachwyceni. Od samego początku współpracowało mi się z nim świetnie. Zaangażowany na 100% z pełnym zapleczem świetnych pomysłów. Nie wyobrażam sobie żeby kiedy doczekam się swojego wesela Piotra nie było 🙂.
EwaK84 - Nie Cze 13, 2021 4:36 pm
Temat postu: Re: DJ Piotr Lamus
Gocha_n2 napisał/a:
Witam,
od właściciela sali dostałam namiar na DJ Piotra Lamusa.
Czy ktoś może coś słyszał na jego temat? Bardzo proszę o opinie.


Tak, ja mogę. 😉
Wybór Piotra na DJ był strzałem w dziesiątkę!
Muzyka na Naszym weselu była dla mnie bardzo ważna, Piotr sprostał wyzwaniu w 100%.
Mega pozytywny człowiek, zna się na swojej robocie i co najważniejsze widać że muzyka to jego żywioł.
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

AniaGab - Wto Sie 24, 2021 1:52 pm

Namiar na Piotrka mieliśmy od znajomych i to był strzał w 10 :) Grał na naszym weselu 07.08.21r Super kontaktowy człowiek, pomocny, świetnie znający się na tym co robi o czym świadczy fakt że byliśmy na parkiecie do białego rana :)
Polecam w 1000%, lepiej nie traficie ;)

Krulik Kasia - Wto Sie 31, 2021 9:49 pm

Witam.
Dj Piotrek jest najlepszym dj ever. :!:
Byliśmy na weselu u mojej przyjaciółki i tam tez poznaliśmy Piotra. Bardzo nam się podobało jak grał, więc jak zaczęliśmy organizować własne wesele (28.08.2021) nie wahałam się ani chwili i zadzwoniłam do Piotra, uzgodniliśmy termin. Takiego profesjonalizmu i takiego fajnego podejścia do sprawy nie spodziewałam się :) a największa tzw kopara nam opadła jak ze swoją ekipą zamontowali sprzęt oświetleniowy i dźwiękowy :) Po prostu na naszym weselu był tanieć z gwiazdami taki jaki widzimy na ekranie tv. Z całego serca polecam Dj Piotra za swój profesjonalizm, klasę i ogólnie za to że jest na prawdę fajnym człowiekiem. Szczegóły były uzgadniane na bieżąco kontakt bardzo szybki czy na msn czy przez sms czy przez email czy tel. Można ustalić listę zakazanych utworów u nas takiej nie było ale jest opcja. W idealnych momentach były granę utwory, ja listę utworzyłam żeby było łatwiej poznać nasz gust muzyczny:) Dj Piotr nie tylko miksuje utwory ale także jest wspaniałym wodzirejem:) także pakiet all inclusive :) Jesteśmy wdzięczni że trafiliśmy na Piotra nasze wesele było petardą :) Dziękujemy :)

Weronika49 - Sro Wrz 01, 2021 8:40 am

Serdecznie polecam każdemu współpracę z Piotrkiem - to przesympatyczny człowiek ze świetnym poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięty i komunikatywny, z doskonałą etyką pracy!
Już od pierwszego spotkania wiedziałam, że z polecenia znajomych trafiliśmy na idealną osobę. Bardzo dobrze zrozumiał nasze potrzeby dotyczące oprawy muzycznej i prowadzenia wesela, a także doradził odpowiednie zabawy weselne, by wszystko było w dobrym guście, ale na luzie - dokładnie tak jak chcieliśmy. Mieliśmy listę utworów, które lubimy i dobrze się przy nich bawimy, a także utwory "zakazane", na które dostajemy gęsiej skórki ;) Każdy grany utwór był świetnie przemyślany, a goście zachwyceni playlistą :) Nie mieliśmy żadnych problemów, komunikacja szła bardzo płynnie i o nic się nie martwiliśmy. Bardzo dużym plusem jest też to, że Piotrek dobrze dopasowywał muzykę do tego co się aktualnie dzieje na parkiecie i na sali, dzięki temu wszystko działo się płynnie i w odpowiednim tempie.
Do tego udźwiękowienie i oświetlenie całej przestrzeni - wisienka na torcie tego bardzo udanego dnia :) )
Dziękujemy jeszcze raz!

Weronika

OlaB - Czw Wrz 16, 2021 5:48 pm

Piotrek grał na naszym weselu (11.09.2021) i oboje z mężem byliśmy zachwyceni jego profesjonalizmem i pomysłami. Impreza została przeprowadzona przez Piotrka nawet lepiej, niż mogliśmy to sobie wyobrazić. Piotrek odniósł się do wszystkich naszych próśb i uwag, nawet jeśli jakaś piosenka nie nadawała się do tańczenia, to była puszczona gdy goście siedzieli za stołami.
Razem z mężem nie chcieliśmy aby na naszym weselu dominowało disco polo i Piotrek idealnie wpasował się w nasz gust. Zaproponował też coś oryginalniejszego niż "Cudownych rodziców mam" na podziękowania dla Rodziców, i dzięki jego propozycji wyszły one ciekawie i wyjątkowo.
Wszyscy Goście chwalili jeszcze w niedzielę profesjonalizm i sposób, w jaki Piotrek prowadził imprezę. My - tak jak napisałam wcześniej jesteśmy zachwyceni tym jak przebiegło nasze wesele dzięki Piotrkowi i serdecznie polecamy go wszystkim parom!
Ola i Wojtek

Dzioms - Pon Lis 15, 2021 4:50 pm

Dj Lamus grał u naszych znajomych i skradł basze serca, wiec zapragnęłam go u siebie na weselu. Jest wart swojej ceny, pełna profeska. Nas w zasadzie uratował z opresji, kiedy wystawił nas inny znajomy dj na dwa dni przed weselem. Dla mnie wyszlo idealnie, bo od początku chcialam Piotra, ale przez chwilę było stresująco. Dj Lamus służył radą pomimo, że czasu było mało, miał piekne światełka i sprawił ze wszyscy cudnie się bawiliśmy! Zdecydowanie polecamy <3
Paulina BP - Pią Lis 26, 2021 1:41 am

Nieco ponad rok temu do Piotrka Lamusa zadzwonił mój ówczesny Narzeczony, aby sprawdzić dostępność wolnych terminów. Lista była zapełniona niemalże po brzegi, ale dzień 02.10.2021 r. w kalendarzu Piotra czekał najwidoczniej na nas i nasze wesele. Od pierwszego telefonu Piotr i mój (już) Mąż złapali taki kontakt, że przysłuchując się rozmowie zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno mój Mąż rozmawia z naszym potencjalnym kandydatem na DJa czy może jednak z jakimś kumplem :P To był Piotr, z którym umówiliśmy się na spotkanie w realu. Chcieliśmy poznać szczegóły ewentualnego poprowadzenia przez niego naszej imprezy. Wtedy Piotrek "kupił" również mnie swoją osobowością, podejściem do sprawy i nastawieniem do nas. Przed weselem kontaktowaliśmy się z Piotrem, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Rozmawialiśmy o utworach, które byśmy chcieli, aby Piotrek na pewno puścił podczas imprezy weselnej, jak również o tych, które moglibyśmy sobie darować (chociaż nie było ich tak dużo) :P Przegadaliśmy temat oczepin od A do Z. Piotr swoimi propozycjami na ich organizację rozwalił system i podczas wesela my jak i Goście świetnie się bawiliśmy. Oczepiny były naprawdę oryginalne i uwierzcie mi, że będąc na innych weselach, z konkursami wymyślonymi przez Piotra się nie spotkałam. Dedykacje, kilka żartów sytuacyjnych (ze smaczkiem oczywiście) i samo poprowadzenie imprezy przez Piotrka- majstersztyk. Piotr nie zapomniał nawet o najmłodszych Uczestnikach naszego wesela- Dzieciach, puszczając im "ich hity" :) Nasz DJ zadbał nie tylko o oprawę muzyczną i kwestie rozrywkowe, ale także zapewnił odpowiedni klimat tej imprezy. Zadbał o to, aby sala, na której się bawiliśmy mieniła się tysiącami różnych świateł. Wiedziałam, że będzie pięknie, ale to, co zrobił Piotrek z oświetleniem, to był po prostu efekt WOW.

Dziękujemy Ci raz jeszcze, Piotrek, za to, że byłeś tego dnia z nami, poprowadziłeś nasze wesele w taki a nie inny sposób i dałeś z siebie 150%. Lepszej decyzji w kwestii wyboru DJa podjąć nie mogliśmy. Jesteś odpowiednią osobą na właściwym miejscu i wielu innych "DJ" mogło by uczyć się od Ciebie.

Przyszłym Parom Młodym gorąco polecamy Piotrka Lamusa. Jak dla nas jest to numer 1 w tej branży!

A my z Piotrkiem widzimy się niebawem na Balu Andrzejkowym, gdyż zadba on o oprawę muzyczną tego eventu. Do zobaczenia :)

Gamadlenka - Sob Cze 18, 2022 9:33 pm
Temat postu: Jedyny słuszny wybór DJ'a
DJ Piotr Lamus - full profeska,klasa i dobry smak!
Piotr zajal się oprawą muzyczną naszego ślubu w plenerze i wesela i uczynił ten wieczór niezapomnianym. Kiedy planujesz organizację tak wyjątkowej imprezy chcesz , żeby wszystko było najlepiej na świecie i to właśnie zapewnil Piotr. Pomyślał o wszystkim, zachwycił gości i sprawił że wszyscy doskonale się bawili.

Polecam bezdyskusyjnie! :)

KatarzynaM - Pią Lip 01, 2022 12:47 pm

Długo szukałam DJa na wesele, ponieważ dobra muzyka to dla mnie podstawa!

Kilka osób poleciło mi Piotra Lamusa (na rożnych forach internetowych), pisząc, ze Piotr jest Mistrzem (przez duże M) w tym co robi. Nasze wesele było rewelacyjne, dlatego, ze trafiliśmy na ludzi, którzy je poprowadzili. Niesamowicie siebie wypełniali a my nie musieliśmy się niczym przejmować. Jedną z tych osób był DJ. Wielką zaletą Piotra jest to, ze wcześniej słucha tego, co się do niego mówi (wielokrotnie powtarzając - "pamiętajcie to jest wasze wesele - ma być tak jak wy chcecie" :) Piotr stosuje się do wszystkich wskazówek, równocześnie swoim profesjonalizmem podpowiada co może wyjść a co niekoniecznie ... Ma inteligentne poczucie humoru, oprócz wyboru muzyki świetnie prowadzi całą imprezę. Przed weselem spotkaliśmy się kilka razy i już wtedy wiedzieliśmy ze to był super wybór - optymistyczny, wesoły i pełen pozytywnej energii człowiek.
Goście tez są zachwyceni - a to mówi wszystko ;)

Polecam Piotra Lamusa cały moim serduchem !! ! Rzeczywiście jest Mistrzem w tym co robi!

MidDelagore96 - Czw Wrz 22, 2022 4:30 pm

27.08.2022 organizowaliśmy wesele i podczas poszukiwań Dj'a przypomniał mi się Piotrek, z którym miałem już parę razy styczność w hotelu, w którym pracowałem jak obstawiał imprezy, zadzwoniliśmy, umówiliśmy się na spotkanie i to był początek samych plusów :)

Na pierwszym spotkaniu omówiliśmy jaką preferujemy muzykę, nasze ulubione kawałki, które chcemy żeby pojawiły się na weselu, dostaliśmy propozycje zabaw, które prowadzi, omówiliśmy finanse, oświetlenie i wszystkie szczegóły na tyle na ile mogliśmy na 1,5 roku przed ślubem. Jak tylko coś przychodziło nam do głowy to zawsze mogłem Piotrka trochę pomęczyć, a on bez problemu doradzał. Na kolejne spotkanie umówiliśmy się na tydzień przed ślubem i dograliśmy wszystkie szczegóły, plan przebiegu wesela, pierwszy taniec, oświetlenie, zabawy itp

Podczas wesela wszystko było na tip top, rozkręcał zabawę i dbał o nas by goście, którzy już trochę za dużo popili nie naprzykrzali się, potrafi zabawić gości i zapanować nad imprezą. Cała oprawa była fantastyczna, a goście byli zachwyceni, my jesteśmy w 120% zadowoleni.

Wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają gorąco i z czystym sumieniem polecam i podejrzewam, że u nas w rodzinie Piotrek na kilku imprezach jeszcze się pojawi ;)

Sugarenka - Pon Lis 07, 2022 8:26 pm
Temat postu: BOMBA
Hej!
Ja również chciałabym się podzielić opinią o Piotrku!

Wersja krótka: Był ogień :killer: Polecam 100%!

Wersja długa: Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego DJ! Pomógł nam więcej w organizacji wesela bardziej niż ktokolwiek inny, bez niego nie byłby dograny każdy detal jak był, normalnie usługi weddingplannera i Dj w jednym :cool: Pierwszy raz byłam na weselu na którym parkiet był pełen non stop, wszystkie nasze prośby zostały spełnione, to co prosiliśmy żeby nie było to nie było. Dogadaliśmy się z nim w każdej sprawie, a co najlepsze, po weselu połowa rodziny chciała kontakt do naszego DJ, bo tak super się bawili. Na parkiecie były i wszystkie babcie, ciocie, nasi znajomi i nawet młodsi kuzyni. Konferansjerka pełna profeska - nic dodać nic ująć. U Piotrka warto też wziąć oświetlenie do sali i kulę dyskotekową - dzięki temu nasza sala wyglądała jeszcze piękniej :D

PS. Nawet bez problemu zaopatrzył mini koncert młodego i jego kumpli <3

filip.kuchta - Czw Lis 24, 2022 9:17 pm
Temat postu: Wesele Villa Julianna 11.2022
Cześć!

TL;DR: Brać i nie zatsanawiać się !! ! Na weselu był ogień :) :killer:

Piotra poznaliśmy na weselu naszych znajomych, na ktorym bawiliśmy się znakomicie, potem było kolejne wesele znajomych, na którym również grał Piotr. W obu przypadkach DJ Lamus "robił" imprezę, potrafił początkowo rozluźnić gości , a potem fantastycznie reagował na kierunek w jakim toczyła się zabawa na parkiecie.
Po tych dwóch spotkaniach z Piotrkiem nie było możliwości aby ktoś inny zagrał na naszym własnym weselu. Tutaj DJ Lamus również nie zawiódł i rozkręcił imprezę tak, że trwała aż do ostatniego gościa nad ranem :) .
Piotrek świetnie uwzględnił również nasz gust muzyczny, o którym z nim wcześniej rozmawialiśmy :)
Generalnie świetny, kontaktowy człowiek, doskonale zorganizowany i ze świetnym smakiem muzycznym oraz imprezowym, właściwy człowiek na właściwym miejscu. :)

POLECAMY !! !

PS. Co najlepsze na weseleu świtenie bawiła się zarówno młodzież jak i starsza część rodziny, co też nie jest małym wyczynem.

Balzak - Czw Sty 19, 2023 10:01 am

Hej hej!

Na wstępie powiem krótko: brać Piotra i nie zastanawiać się ani chwili.
Wraz z żoną mieliśmy sporo perturbacji przy organizacji ślubu i wesela, szczególnie sporo problemów przysporzyła sala i jej właściciele. Na szczęście tutaj z odsieczą przybył Piotr, który od samego początku był dla Nas MEGA wsparciem za co dziękujemy mu po stokroć.
Został nam przedstawiony oraz polecony przez innego Dj-a. Po paru rozmowach telefonicznych i spisaniu umowy, odbyliśmy spotkaniu w celu omówienia wszystkich szczegółów. Świetne jest to, że Piotr dostosowuje się do potrzeb a ponadto sam proponuje pewne rozwiązania (najważniejsze piosenki, czy robimy podziękowania dla rodziców, moment oczepin, gry i zabawy, "gorzko gorzko").

Dodatkowo Piotr zadbał o doskonałe oświetlenie na sali przez co miejsce wesela nabrało blasku.

Będę mu zawsze wdzięczny bo zrobił mega robotę, w trakcie wesela cały czas komunikował się z nami i informował jaka jest sytuacja, wspierał w momentach kryzysu a na koniec podziękował Nam za imprezę i życzył wszystkiego co najlepsze.

POLECAM !! !!!!!

anjexosdefrgos - Sob Kwi 01, 2023 12:13 am
Temat postu: Re: DJ Piotr Lamus
Nie znam osobiście DJ Piotra Lamusa, ale możesz spróbować poszukać opinii o nim w Internecie. Możesz np. wpisać jego imię i nazwisko w wyszukiwarce, a na pewno znajdziesz różne informacje, recenzje lub komentarze dotyczące jego pracy jako DJ-a. Możesz też spróbować zapytać właściciela sali, który polecił Ci tego DJ-a, czy mógłby podzielić się swoją opinią lub doświadczeniami.

Pamiętaj jednak, że opinie innych ludzi są subiektywne i nie zawsze muszą odzwierciedlać Twoje własne odczucia i preferencje. Jeśli chcesz mieć pewność, że DJ spełni Twoje oczekiwania, najlepiej umówić się z nim na spotkanie lub skonsultować szczegóły

[ Dodano: Nie Kwi 02, 2023 12:21 pm ]
Zacząłem grać w 888 online casino dzięki recenzji na https://najlepsze-kasino.pl/ , gdzie kasyno wychodzi na plus i byłem mile zaskoczony jakością gier i poziomem obsługi. Ich wybór gier jest imponujący i oferują wiele bonusów i promocji dla graczy. Strona jest również bardzo łatwa w użyciu, a wsparcie jest zawsze dostępne, aby pomóc w razie jakichkolwiek problemów. Ogólnie rzecz biorąc, gorąco polecam 888 Casino każdemu, kto szuka dobrego miejsca do gry online.

Pauliskaa - Czw Kwi 06, 2023 10:13 pm

Cytat:

Piotrek prowadził nasze wesele i poprawiny w czerwcu 2021,
Również dostaliśmy kontakt z polecenia i szczerze mówiąc nie żałujemy a wręcz jesteśmy wdzięczni za to że właśnie do niego dostaliśmy namiar, a szukaliśmy na początku dwóch osób myśląc że jedna osoba nie da rady z muzyką i zabawianiem gości i tu się bardzo pomylilismy. Pełen profesjonalizm, poczucie humoru, elastyczność to tylko kilka zalet tego człowieka. Służy pomocą na każdym kroku, jest w stanie załatwić niemal wszystko. Przy nim goście nie mogą się nudzić. Ma bardzo dużo kreatywnych pomysłów, ale przede wszystkim doświadczenie które widać podczas prowadzenia imprezy. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, ważne momenty typu podziękowania dla rodziców/tort zaplanowane z każdym najdrobniejszym szczegolem tak jakby akurat ta impreza, to wesele było tym najważniejszym dla niego w całej karierze. Naprawdę z czystym sumieniem polecamy! Gdybyśmy mieli organizować wesele jeszcze raz bez zastanowienia wybralibyśmy ponownie Piotrka :D

nadiaa - Pon Maj 15, 2023 9:02 am

Nie znam , ale z pewnością zapoznam się z ich ofertą.
Ola97 - Sro Lip 05, 2023 10:30 am

Nasze wesele i poprawiny z innym DJem z pewnością nie byłyby tak udane jak z Piotrkiem. Od początku współpraca była świetna. Na samej uroczystości ogromne wrażenie zrobiły światła i cały sprzęt oświetleniowy. Kolorystycznie dobrany do motywów przewodnich wesela. Dobór muzyki również był super, nasze wcześniejsze sugestie zostały w pełni zrozumiane i zrealizowane. Na poprawinach poprawinach muzyka była spokojniejsza, dostosowana do formy przyjęcia i nastrojów gości.
Jako para młoda najbardziej cieszymy się z tego, że Piotek zachęcał do zabawy ale w nienachalny sposób. Wszystkie konkursy, toasty i inne interakcje były w dobrym guście. Jesteśmy w pełni zadowoleni i zdecydowanie możemy polecić prowadzenie uroczystości weselnej przez Piotrka.

Jeszcze raz dziękujemy :!: :)

Aleksa.j - Pią Sie 11, 2023 5:27 pm

Miałam okazje gościć tego Pana u nas na weselu :) nie mam pytań, co to za człowiek. Super DJ, z super poczuciem humoru. Wesoły i charyzmatyczny. I jaką on ma energię. Zaraża nią każdego. Wie co robi, potrafi konkretnie dobrać muzykę do ludzi. Cały czas obserwuje. Polecam z czystym sumieniem. Ja po swoim weselu i poprawinach miałam przez 4 dni zakwasy na całym ciele 😂 Dodam jeszcze, ze spełnił nasze wszystkie zachcianki co do dymu, świateł jak i rodzaju muzyki. Pomógł tez w przygotowaniu ceremonii ślubu w plenerze.
Piotr to profesjonalista w każdym calu! ❤

Gosia Kowalska - Nie Sie 20, 2023 1:12 pm

DJ Lamus jest super 🤍 poprowadził wesele tak jak nam się marzyło. NIgdy w życiu bym go nie zamieniła na innego DJa 🌸
Duzo nam pomogl wcześniej, doradził nam świetne piosenki na przybycie na sale weselną oraz do tortu. Przed weselem mieliśmy stały kontakt, zawsze mial czas, żeby dograć szczegóły. No pełen profesjonalizm :)
Do tego Piotrek jest miłym i eleganckim mężczyzną z klasą, goście byli nim zachwyceni :)
I jeszcze dodam, że pracuje na nowoczesnym sprzęcie, ma mega oświetlenie - to wszystko widac na zdjęciach z pierwszego tańca :)
Serdecznie polecam :)

PH94 - Wto Wrz 12, 2023 3:29 pm

Otrzymaliśmy Kontakt do Piotra od naszych Przyjaciół i był to LOS TRAFIONY NA LOTERII!!

Bardzo ciężko ubrać w słowa atmosferę jaką stworzył Piotr na naszym weselu- napiszę krótko- było FENOMENALNIE!!!

Świetnie dobrany repertuar który uwzględniał nasze upodobania do Reaggetonu i rytmów LATINO.
Cudowna gra świateł, która przeniosła wszystkich w zupełnie inny wymiar!
Rewelacyjne konkursy i prowadzenie całej imprezy na najwyższym poziomie- KONFERANSJER NA MEDAL!!!
Świetny kontakt od samego początku współpracy i reagowanie na wszelkie kryzysowe sytuacje- zmiana piosenki do pierwszego tańca na noc przed weselem o 22:00 :D
Nie mogę nie wspomnieć o rewelacyjnym Łukaszu- saksofoniście współpracującym z Piotrem - klasa sama w sobie.
W ciągu całej współpracy widać w Piotrze ogromne zaangażowanie i pasję do tego, co robi, a to klucz do wielkiego sukcesu !!

Goście zachwyceni, Młodzi zachwyceni- czego chcieć więcej? Jedynie żal, że ta noc tak szybko minęła!!!

Polecamy z całego serca!!!

P&H

Milena_Maja - Sro Wrz 27, 2023 8:00 am

Wisienka na torcie naszego wesela był DJ czyli Piotrek, który zapewnił nam i oprawę muzyczną ceremonii i całego wesela na najwyższym poziomie. Tego nie da się opisać. Imprezę z takim DJ trzeba po prostu przeżyć. Umiejętność obserwacji gości i dobieranie preferencji muzycznych tak żeby naprawdę każdy był zadowolony jest poziomie mistrzowskim. Wiele lat temu byłam na weselu gdzie Piotrek grał i wtedy nie znając jeszcze swojego męża wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek wezmę ślub i będzie wesele to właśnie On będzie naszym DJem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group