Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Aneta i Kamil Zakrzewscy

koniczynka84 - Sro Sty 11, 2012 8:24 pm
Temat postu: Aneta i Kamil Zakrzewscy
Wiecie coś może o tych fotografach? Macie z nimi jakieś doświadczenia?

www.foto.adtwinzz.com

wilencia82 - Nie Sty 15, 2012 10:17 am

Wiesz ja ich pewnie wezmę. Widziałam jak pracują bo byli na ślubie kuzynki w Gostyninie, jak tam zawędrowali nie wiem, ale widziałam fotki, są naprawdę fajne. Na weselu wszędzie ich było pełno z cały czas się uśmiechali i generalnie tacy kontaktowi są. Fantastyczną sprawę zrobili w kącie sali tanecznej, rozstawili takie studio fotograficzne i można było sobie zrobić zdjęcie jakie się chciało, mieli takie kapelusze i jakieś gadżety i śmieszne to było.
Fajne było też, że niby mieli być do 1 w nocy, ale jak się sprawa z tortem wysypała to spokojnie bez żadnych fochów do 3 zostali. Generalnie wydaje mi się że są warci polecenia, nie wiem jak z cenami bo ja mam ślub w 2013 i jeszcze się nie pytałam czy planują zmiany, ale na stronie oferta na 2012 jest korzystna.

koniczynka84 - Wto Sty 17, 2012 11:58 am

wilencia82, ja również mam w 2013 :) zmian w cenie nie ma. Jutro do nich dzwonię i umawiam się na spotkanie. Już wstępnie z nimi rozmawiałam na Targach w hali Expo i wydawali się niezwykle kontaktowi i znający się na rzeczy. Szczególnie spodobało mi się to że na płycie dają wszystkie zdjęcia obrobione, a nie tak jak niektóre firmy - tylko max 200 :/ poza tym nie chcę jakichś tam zrobionych fotoksiążek czy albumów bo wolę sama takową wykonać...
powiem Ci że mnie pocieszyłaś bo jak dotychczas nie znalazłam o nich żadnej opinii :)

wilencia82 - Wto Sty 17, 2012 4:56 pm

koniczynka84, wiesz co, zauważyłam, że tu na tym forum jest w ogóle jakaś taka wybrana grupa fotografów, o których się pisze, a cała reszta jakby nie istniała, chociaż też fajne zdjęcia robi...
ja jeszcze raz oglądałam zdjęcia Sylwii (tej mojej kuzynki), tym razem w albumie (też sobie sama zrobiła) i powiem Ci, że są rewelacyjne! I o ile miałam jeszcze jakieś wątpliwości, to teraz już wiem, że za te pieniądze, które oni biorą, to nikt mi tego lepiej nie zrobi.
Zadzwonię do nich i chociaż zarezerwuję termin ;)
Z tego, co wiem od Sylwii, to oni wcześniej pracowali dla jakiejś agencji organizującej kompleksowo wesela czy coś, a sami zaczęli działać dopiero od jakiegoś czasu i dlatego może o nich niewiele można znaleźć z necie?

p.s. a co Ci jeszcze ciekawego mówili, jak z nimi rozmawiałaś?

zakrzewscy - Sro Lut 01, 2012 4:42 pm

koniczynka84 napisał/a:
jak dotychczas nie znalazłam o nich żadnej opinii :)


wywołani do tablicy - odpowiadamy :wink:
tak, wilencia82 ma rację, przez jakiś czas pracowaliśmy jako podwykonawcy dla jednej z agencji i być może dlatego, mało można przeczytać opinii na temat nas i naszej pracy,
poza tym stosunkowo rzadko wykonywaliśmy zlecenia w Łodzi.

wilencia82 - Nie Mar 18, 2012 6:16 pm
Temat postu: A ten plener narzeczeński to gdzie - masz jakiś pomysł?
Cześć Koniczynka, czy ty masz jakiś pomysł na ten plener narzeczeński? Bo myślałam o manufakturze bo widziałam fotki i były świetne, ale pani Aneta stwierdziła, że to oklepane już jest i że skoro mam jeszcze trochę czasu to może pomyślimy o jakimś wyjątkowym miejscu, takim dla nas ważnym. Niestety my takiego nie mamy, przynajmniej nie w okolicach Łodzi. Ty jesteś taką perfekcjonistką to może coś doradzisz?
zakrzewscy - Czw Mar 29, 2012 7:22 am

Mamy sporo pomysłów dotyczących sesji narzeczeńskiej, proszę się nie martwić :)
Goosiak - Czw Paź 04, 2012 4:07 pm
Temat postu: Aneta i Kamil Zakrzewscy
Witam
Wesele mieliśmy 23.06.2012 roku. Szukaliśmy w internecie kamerzysty i fotografa. W związku z cięciem kosztów postanowiliśmy, że będzie tylko fotograf. Skuszeni atrakcyjną ceną, w której zawierało się wiele ciekawych propozycji ze strony firmy Państwa Zakrzewskich zaryzykowaliśmy i podpisaliśmy z nimi umowę. Był to chyba najtrafniejszy wybór jakiego dokonaliśmy podczas przygotowań do naszego wspaniałego ślubu i wesela. Firmę prowadzą Państwo Aneta i Kamil Zakrzewscy. Powiem szczerze, że rzadko spotyka się takich ludzi jak oni, którzy podczas swojej pracy wkładają całe swoje serce i olbrzymie zaangażowanie. Nie ma mowy o żadnej rutynie. Są bardzo miłymi i sympatycznymi ludźmi. Praca z nimi "osłodziła" nam cały okres przed, podczas i po weselu. Państwo Zakrzewscy są bardzo elastyczni, otwarci na wszelkie propozycje, a zarazem (tak jak w naszym przypadku) bardzo kreatywni i pełni pomysłów.
Zorganizowali nam wspaniałą sesję przed ślubem. Widać od razu pełen profesjonalizm i to,
że świetnie się uzupełniają; Pani Aneta dba o stronę estetyczną, Pan Kamil o stronę techniczną. Potrafią wprowadzić wspaniałą atmosferę; podczas zdjęć czuliśmy się rozluźnieni i szczęśliwi. Co bardzo ważne, poświęcili nam mnóstwo czasu; zdecydowanie to my mieliśmy dość a nie oni! Już wtedy wiedzieliśmy, że dobrze wybraliśmy.
W dniu ślubu Pani Aneta pojawiła się u fryzjera, gdzie fotografowała moją żonę, a Pan Kamil fotografował moje przygotowania. Od tego momentu byli z nami już przez cały czas, no i przez większą część wesela. Fajne było to, że potrafili rozluźnić sytuację, a tego nam było trzeba.
Na weselu zorganizowali wspaniałą zabawę dla gości, tzw. crazybooth, czyli kącik profesjonalnej fotografii w różnych przebraniach, z różnymi gadżetami. Goście po prostu oszaleli!!! Zaskoczyła nas wytrwałość naszych fotografów, którzy wszystkich chcieli zadowolić. Wszystko to było w cenie usługi, nie tak jak w innych firmach, w których okazuje się, że za niektóre rzeczy trzeba dopłacać.
Po weselu zorganizowali nam także wspaniałą sesję zdjęciową poza Łodzią, w pięknym zamku, częściowo w plenerze (nawet mieliśmy zdjęcia w zbożu)- coś wspaniałego. I znów poświęcili nam bardzo dużo czasu; naprawdę nie spodziewaliśmy się takiego zaangażowania. Widać, że czerpią ze swej pracy przyjemność, a to jest najważniejsze!
Zdjęcia ze wszystkich sesji są piękne, bardzo różne, ciekawe, momentami bardzo zabawne, momentami refleksyjne; naszym zdaniem po prostu piękne!
Bardzo polecamy Państwa Zakrzewskich. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni!
A Pani Anecie i Panu Kamilowi jeszcze raz serdecznie: DZIĘKUJEMY!!!

anoola - Nie Paź 07, 2012 10:54 pm

Ja również dołączam się do podziękowań i pochwał dla Anetki i Kamila. Poznaliśmy ich na targach i swoją otwartością sprawili, że bez wahania podjęliśmy decyzję o tym, żeby to właśnie oni uwiecznili ten ważny dla nas dzień. Teraz wiemy, że była to bardzo dobra decyzja :)

Plusem jest to, że pracują razem, dzięki czemu mogą uchwycić więcej ciekawych momentów. Podczas przygotowań Anetka towarzyszyła mi, a Kamil mojemu jeszcze wtedy przyszłemu mężowi z aparatem robiąc przecudne zdjęcia:). Podobnie jak i u Goosiaka, naszym gościom crazybooth również bardzo się spodobał. Na zdjęciach widać, że świetnie się przy tym bawili.

Z sesji plenerowej chcieliśmy zrezygnować, bo już straciliśmy zapał i chęci, przekładaliśmy termin itd…. Każdy inny fotograf ucieszyłby się, bo klient płaci tyle samo, a on poświęca im mniej czasu… Ale nie Aneta i Kamil. W końcu daliśmy się przekonać i okazało się, że warto było. Fotki śliczne a przy tym świetna zabawa… Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Państwa Zakrzewskich.

tynnnka - Sob Paź 27, 2012 11:28 pm

Bardzo się ciesze,że tak dobre opinie są , bo sama ostatnio trafiłam stronkę Państwa Zakrzewskich i strasznie mi się spodobały ich zdjęcia. Właśnie czegoś takiego szukałam. I teraz coraz bardziej się upewniam w przekonaniu, żeby wybrać właśnie ich :smile:
zuziaczek - Wto Lis 06, 2012 2:12 pm

Dziewczyny jak wygląda sprawa "szalonej budki" tj. jak to się odbywa i jakie są reakcje gości?
Goosiak - Sro Lis 07, 2012 3:15 pm

Crazy booth to świetna sprawa!!! U nas na weselu Państwo Zakrzewscy rozstawili w wolnym miejscu takie mini studio (biała ściana z płótna+ oświetlenie). Mieli różnego rodzaju gadżety typu: kapelusze, peruki, pistolety itp. Używając tego wszystkiego robili zdjęcia gościom i nam. Reakcja gości była rewelacyjna; każdy chciał mieć jakieś śmieszne zdjęcia; w pewnym momencie ustawiła się kolejka, która liczyła ze 30 osób. Ludzie do dziś wspominają, że to był super pomysł i świetnie się bawili; wszyscy dzwonili po weselu i pytali sie najwięcej o zdjęcia z Crazy bootha. Podziwiam cierpliwość Pani Anety, która chciała wszystkich chętnych gości zadowolić.
Uważam, że nasi fotografowie świetnie to zorganizowali; jest to fajna odskocznia od standardowej zabawy weselnej i masa przy tym śmiechu i zabawy! Polecamy serdecznie!

zuziaczek - Czw Lis 08, 2012 9:39 am

Dzięki za info, jak tylko się ogarniemy z kościołem to się do nich zgłoszę, myślę że na wrzesień to jeszcze będą mieli terminy.
zakrzewscy - Pią Lis 09, 2012 5:37 pm

Gosiu i Tomku, Aniu i Krzyśku - dzięki za dobre słowo! ;)
Wspaniale nam się z Wami pracowało!

zuziaczek - Sro Lis 14, 2012 10:27 am

Byliśmy, poznaliśmy, zdjęcia obejrzeliśmy i termin zaklepaliśmy. Kolejna sprawa do przodu.
tynnnka - Sob Lis 17, 2012 9:28 pm

zuziaczek, to zupełnie tak jak my ;)
zuziaczek - Sro Lis 28, 2012 5:54 am

Ja się tylko martwię, żeby na sali dało się tą szaloną budkę zmontować, podłączyć i zmieścić. Ale tak naprawdę to jak już się zdecydujemy na któryś z domów będę się zastanawiała. Bo jak obejrzałam zdjęcia z creazybootha to mi ten pomysł wpadł w oko, po prostu cudowne fotki.

No i już się zastanawiam gdzie oba plenery zorganizować, ten narzeczeński to będę chciała jakoś tak z miesiąc wcześniej, żeby móc kalendarze zrobić z naszymi fotkami dla gości, nie wiem tylko czy to nie przegięcie. Brat w firmie poligraficznej pracuje i powiedział, że jakoś przemyci druk 150 sztuk.

Wyderka85 - Sro Sty 02, 2013 10:18 am

Dziewczyny może któraś podesłać kilka w fotek z tej szalonej budki? Ciekawa jestem efektów, poza tym dużo zdjęć z tego powstaje?
Też się zastanawiam nad Zakrzewskimi i bardzo by mi zależało bo fotki mają piękne, ale mój luby uparł się, że będzie zdjęcia robił jego kolega z pracy. Najgorsze że ciężko mu to wyperswadować bo jego zdaniem "zdjęcie jest zdjęcie"
Ja widziałam fotki tego kolegi, może i złe nie są ale on tak naprawdę robi zdjęcia przyrody i to głównie jakichś robali a ja nie specjalnie wierzę jego w zapewnienia, że technicznie to para młoda jest mniej kłopotliwa w fotografowaniu niż bielinek kapustnik.

zakrzewscy - Pią Sty 04, 2013 12:41 pm

Może ja odpowiem.

1. Wyniki pracy może Pani zobaczyć na naszej stronie, niedługo będzie tam zresztą osobny dział z fotografiami z crazybooth.

2. Zdjęć z szalonej budki otrzymują Państwo tyle ile osób do zdjęć się zgłosiło, czasem jest to 70 fotek, czasem 15, wszystko zależy od śmiałości gości. Na sali rozstawiony jest normalny sprzęt do fotografii studyjnej więc większość fotografii jest dobra i trafia na płytę.

3. Będziemy w przyszłym tygodniu na targach, więc zapraszam do naszego stoiska.

Pozdrawiam
Kamil Zakrzewski

Wyderka85 - Czw Sty 24, 2013 5:47 pm

Dziękuję za odpowiedź, na stronie byłam, spodobało się bardzo :) szczególnie teściowej. Odezwę się w przyszłym tygodniu bo wybywamy na narty :)
koniczynka84 - Sob Sty 26, 2013 6:05 pm

Kochani, jesteśmy po ZIMOWEJ SESJI NARZECZEŃSKIEJ.... wiem, dziwny pomysł ale Państwo Aneta i Kamil Zakrzewscy nie boją się ani dziwnych pomysłów ani minusowej temperatury, ani niesfornych "modeli" rzucających w nich śnieżkami :D

Już po kilku godzinach od zakończenia sesji dostałam próbkę tego co Ci GENIALNI LUDZIE potrafią wyczarować... i urzekło mnie to do tego stopnia że trudno było mi uwierzyć że ta prześliczna para to my :)

NASI Fotografowie (bo już tak łatwo się nas DOŻYWOTNIO nie pozbędą :) ) nie tylko stawili się na sesji z dodatkowym ekwipunkiem typu sanki, śmieszne czapki itd. ale również z całą kartką pomysłów na pozy i sceny.

ICH INWENCJA TWÓRCZA NIE ZNA GRANIC!!!

Może nie powinnam tego robić ale jestem tak zachwycona zdjęciami że wklejam kilka poniżej:






zakrzewscy - Nie Sty 27, 2013 12:20 pm

:) Ale nie byłoby tak fajnie bez Was :) Wasza spontaniczność i radość z zabawy sprawiła, że udało nam się wyczarować Zakopane w centrum Łodzi :)

W kwestii dożywocia... jesteśmy jak najbardziej za :) :) :)

Trzymajcie się ciepło, mam nadzieję, że plener nie odbije się nam wszystkim na zdrowiu. :)
Pozdrowienia dla Szamana, najbardziej nieuchwytnego modela!

zuziaczek - Sro Sty 30, 2013 12:44 pm

Zdjęcia bardzo fajne, napisz proszę co to za park?
Wyderka85 - Pon Lut 04, 2013 2:40 pm

No i się zapisaliśmy u "Z"

Ale kolega Mojego (ten od zdjęć motyli) się pogniewał. Co się okazało, on już na nasze wesele zaprosił jakąś laskę i teraz mu głupio. Tak więc wyszło szydło z worka, o się na ubaw wybierał a nie na zdjęć robienie i jeszcze kasę za to chciał.

zakrzewscy - Pon Lut 04, 2013 4:18 pm

To był Park Źródliska II
Pozdrawiamy

koniczynka84 - Sro Lut 06, 2013 9:34 pm

powiem Wam że jestem w szoku... dostałam dostęp do albumu na picasie od "Z" i stwierdziłam że kilka zdjęć chciałabym mieć w stylu vintage.... nie było problemu :) no i mam... i ich uwielbiam... :D zresztą ZAKRZEWSKICH nie da się nie lubić :D tak otwartych ludzi dawno nie spotkałam





mają jednak jedną wadę... nie posiadają "selektywnie wyszczuplającego obiektywu" jeśli coś takiego w ogóle istnieje :D

tynnnka - Wto Mar 05, 2013 2:13 pm

koniczynka84, zdjęcia przepiękne!!
Zazdroszczę strasznie,bo też myślelismy,żeby narzeczeńską sesję zrobić zimą ale niestety czas nam na to nie pozwolił:( i też będzie z naszą psią łajzą :lol:

Magda1312 - Pon Kwi 15, 2013 3:56 pm

Cóż można dodać na temat Kamila? Niesamowity człowiek z pasją, mega cierpliwy, z mnóstwem pomysłów nawet, gdy nasze głowy były już zbyt zblazowane na kreatywne myślenie o pozach - współpraca rewelacyjna :) W dodatku jeśli któraś z nas miała się czuć skrępowana przed obiektywem, to jestem pewna, że Kamil szybko to zmienił. Można było się wyluzować, pożartować, sama przyjemność takiej współpracy. Czekamy na efekty!

Uczestniczka Wieczoru Przed-Panieńskiego 2013 :]

silvija - Sob Kwi 20, 2013 11:34 pm

To i ja coś dorzucę, jako PM 2013 z przed-panieńskiego ;)

Sam fakt, że p.Kamil ogarnął naszą zwariowaną 10tkę, zasługuje na pochwałę :wink: a wierzcie mi, nie było łatwo :D to teraz czekamy na efekty współpracy ;D

zakrzewscy - Wto Kwi 23, 2013 6:27 am

Aj tam, aj tam - było dobrze :) dla mnie praca w otoczeniu tak pięknych i wesołych kobiet to była czysta frajda :)

O cierpliwość proszę :) w kwestii zdjęć, wybyliśmy na tygodniowy "wywczas" ale jak wrócę to zdjęcia w mig ukończę (pierwszych kilkadziesiąt przesłałem Asi)

Pozdrawiam serdecznie
Kamil

koniczynka84 - Sob Kwi 27, 2013 8:44 pm

Kolejne cuda Zakrzewskich :) moje Wy mordki przecudowne :)










zuziaczek - Nie Kwi 28, 2013 8:53 am

tynnnka, czy miałaś plener narzeczeński czy zrezygnowaliście? Bo im bliżej terminu tym większy opór mam ze strony mojego faceta, że niby czasu na to nie ma.
koniczynka84 - Nie Kwi 28, 2013 9:47 am

zuziaczek, my mieliśmy plener zimowy i teraz czekamy na wiosenny - jak szaleć to szaleć - wierz mi niesamowite przeżycie i świetna zabawa :)
wwweronika - Nie Kwi 28, 2013 9:24 pm

Bardzo polecam, chociaz, jako trzynastka mialam okazje pracowac tylko z P.Kamilem :) Fajna, luzna atmosfera, a pierwsze efekty, ktore zobaczylam przed chwila - super - Jako osoba kompletnie niefotogeniczna jestem meeega zadowolona :)

PS. moja metamorfoza chyba nie byla dobrym pomyslem na zachecanie potencjalnych klientow :P

zakrzewscy - Pon Kwi 29, 2013 8:45 am

Cześć wróciliśmy z wyprawy :) więc wkrótce dalsze fotki znajdą się w Waszej galerii :)

W kwestii metamorfoz, jak wiecie miałem trochę inne plany. Ciągnęliśmy przecież z Konradem kompletny zestaw studyjny. Niestety w lokalu Pań Kosmetyczek nie było gdzie rozstawić nawet tła, a tym bardziej lamp studyjnych z softboxami. Tak więc to co zrobiliśmy to taka raczej namiastka niż prawdziwa sesja metamorfoz.

Ale WWWeroniko i tak jest nieźle... jak dla mnie wyglądasz bosko :) :) :) więc zakładam, że Twoje narzekania to taka kokieteria :) :) :) :P

Pozdrawiam

tynnnka - Pon Kwi 29, 2013 9:56 am

zuziaczek, my właśnie obawialiśmy się,że przez okropną pogode i brak czasu nie damy rady, ale udalo się pogoda dopisała i oto dzieła naszych kochanych fotografów dziękujemy!!!:*:*





koniczynka84 - Pon Kwi 29, 2013 11:35 am

tynnnka, cudo :) a NOCHAL przecudowny :)
zuziaczek - Sro Maj 01, 2013 10:56 am

cudne zdjęcia... no macie rację nie ma co, zaciągnę mojego na plener choćby miał się ze mną potem rozwieść :) :) :)
Malinka85 - Pią Maj 03, 2013 6:53 pm

Gdyby ktos sie spytał czy znam dobrego fotografa,bez chwili zastanowienia odpowiedziałabym ze tak. Kamil to prawdziwy profesjonalista a na dodatek z pasją! Bardzo szybko przełamuje barierę czego efektem są świetne zdjęcia..!
Dzieki Kamil, za kawał dobrej roboty!!

zuziaczek - Wto Maj 21, 2013 6:40 pm

tynnnko :) szkoda że zdjęcia Ci się wysypały, możesz wrzucić je ponownie?
tynnnka - Sro Maj 22, 2013 10:41 pm

proszę bardzo :) jest się czym chwalić w końcu :smile:
18.04.2013
:serce: :serce: :serce: :serce:








zuziaczek - Czw Maj 23, 2013 8:34 am

Dziękuję :) są naprawdę inspirujące :) a wrzucisz coś z dnia ślubu i pleneru ślubnego?
tynnnka - Czw Maj 23, 2013 9:55 am

a proszę bardzo:)






pleneru jeszcze nie mielismy 8)

koniczynka84 - Czw Maj 23, 2013 1:47 pm

tynnnka, jak zawsze GENIALNIE :)
zuziaczek - Czw Maj 23, 2013 2:29 pm

a powiedz miałaś przygotowania? warto robić wtedy fotki? Mój kochany się wzbrania i strasznie marudzi, że mu się jeszcze fotograf pod nogami plątać będzie... To jest duży kłopot?
tynnnka - Pią Maj 24, 2013 12:06 am

zuziaczek, nam się pod nogami kręciło dwóch fotografów i kamerzysta 8)
i szczerze tez się tego obawiałam,że będzie za dużo ludzi w domu bo w chwili błogosławieństa było nas 13 :cool: ale szczerze ja w ogóle nie odczułam ich obecności wręcz przeciwnie a fajne foty są :smile:





ja sobie odpuściłam tylko u fryzjera i przy makijazu,bo to za duzó zamieszania by było tak to polecam :)

zuziaczek - Pią Maj 24, 2013 6:50 am

Fajne fotki :) dzięki za podpowiedź :)
Malinka85 - Pią Maj 24, 2013 8:07 pm

Mimo ze sie nie znamy, super wyglądacie!! Niezłe fotki:)
mateosh - Pon Maj 27, 2013 1:58 pm

Fajne :) zdjątka
tynnnka - Pon Maj 27, 2013 11:07 pm

Tak więc moi drodzy nie zdecydowani ja Kamila i Anetkę mogę wraz z mężem polecić z całego serca :serce: :serce: :serce: Właśnie dostaliśmy komplet zdjęć, które są prześliczne. Współpraca z takimi fotografami to sama przyjemność. Trochę się obawiałam tych wszystkich sesji ale Oni są tak przesympatyczni, tak wyluzowani i tak profesjonalni,że nawet nie odczułam,że robią nam zdjęcia. a o weselu ślubie już nie wspomnę, dzięki sesji narzeczeńskiej nie byliśmy skrępowani było fajnie śmiesznie i bez stresu. :smile:
Sisska - Wto Maj 28, 2013 3:31 pm

ja sie zdeycydowalam jeszcze :P
zakrzewscy - Pią Maj 31, 2013 2:00 pm

Dziękujemy za tak przemiłą opinię :)
mateosh - Czw Cze 27, 2013 4:10 pm

Witam

Pragnę polecić team fotografów, jaki stanowią Państwo Aneta i Kamil Zakrzewscy. Dość sceptycznie odnosiłem się na początku do weselnych pomysłów mojej Żony, także tych dotyczących fotografowania przebiegu uroczystości. Jednak swoją postawą i podejściem do pracy p. Aneta z mężem "kupili" moją akceptację i zaufanie. Nie będę się zbytnio rozpisywał, niemniej jednak w skrócie opiszę zalety pracy z ekipą fotoadtwinzz.
1. Plener narzeczeński - rzecz, która sprawdziła się rewelacyjnie, rozwiała moje obawy co do mojej obecności na jakichkolwiek zdjęciach.
2. Ślub - profesjonalna, taktowna z niebanalnymi rezultatami. Tak z grubsza można określić pracę Anety i Kamila w kościele. Nasz był malutki i niespecjalnie jasny, ale fotografowie dali radę.
3. Wesele - zdolność nawiązywania kontaktu z gośćmi 100/100, widać radość we wszelkich działaniach twórczych p. Zakrzewskich, mimo zmęczenia ciągle do dyspozycji gości zarówno na parkiecie jak i w szalonej budce.
4. Crazybooth - sprawa co do której miałem ogromne wątpliwości, ale już po pierwszym minutach tego happeningu uznałem całą rzecz za rewelacyjną.
5. Plener - zmuszony do niego przez Żonę jechałem jak na ścięcie, jednak nie żałuję, było zabawnie, ciekawie a zdjęcia z pleneru robią wrażenie.

Tak więc jakość zdjęć, osobowość fotografów ich kreatywność i podejście do tematu w pełni zasługują na pochwałę.

koniczynka84 - Wto Lip 02, 2013 7:51 am

Jesteśmy świeżo po wiosennej sesji narzeczeńskiej... Zakrzewscy jak zawsze NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE :)


alex88 - Wto Lip 02, 2013 11:04 am

koniczynka84 napisał/a:
Jesteśmy świeżo po wiosennej sesji narzeczeńskiej... Zakrzewscy jak zawsze NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE :)

Jeżeli ta sesja była wczoraj w parku Źródliska to chyba Was widziałam :smile:
Pozdrawiam serdecznie :)

koniczynka84 - Wto Lip 02, 2013 12:05 pm

alex88, dokładnie Park Źródliska II :)
alex88 - Sro Lip 03, 2013 11:43 am

Wracam tamtędy z pracy i właśnie wpadła mi w oko para karmiąca się czymś pysznym (a może to były te trąbeczki) :P Super sesja :)
violinka86 - Czw Lip 11, 2013 9:37 pm

cudne fotki :) :)
koniczynka84 - Pon Lip 15, 2013 10:52 pm

No i ślub za nami... Anetka i Kamil stanęli na wysokości zadania... praktycznie ich nie widziałam. O tym że ciągle robią zdjęcia świadczyły jedynie błyskające flesze. SĄ NIESAMOWICI










Wyderka85 - Wto Lip 23, 2013 9:24 pm

mieliście już plener?
koniczynka84 - Sro Lip 24, 2013 3:36 pm

Wyderka85, musimy się zebrać w sobie i oddać ciuchy do czyszczenia zanim umówimy się na plener :) ale plany mam... i to dosyć nietypowe :)
Wyderka85 - Czw Sie 01, 2013 8:08 am

Już po ślubie, za dni kilka wyjazd w tropiki :) :) Ale muszę, po prostu muszę przyłączyć się do chóru wielbicieli Anetki i jej męża :) . O tym że są komunikatywni mili i układni wszyscy wiedzą bo pisano o tym nie raz. Że zdjęcia robią cudne to też wiadomo. Ja jednak jestem im wdzięczna, za zupełnie inną rzecz.

Jakoś tak się złożyło, że w "naszą sobotę" nic, ale to nic nie nie kleiło, począwszy od pogody, po dekorację kościoła i zachowanie świadków, byłam po prostu załamana, co zresztą było widać i słychać. W tych ciężkich chwilach pomogła mi właśnie Anetka, która mając własną, niełatwą przecież robotę dodatkowo pełniła jeszcze funkcję druhny, psychologa, dekoratorki. Po prostu znaczna część imprezy nie wypaliła by gdyby nie jej zaangażowanie. Jeszcze raz dziękuję Anetko :)

koniczynka84 - Sro Sie 28, 2013 12:52 pm

Wyderka85, popieram... mi Anetka z Kamilem też bardzo pomogli emocjonalnie i psychicznie... bo też nasz dzień okazał się horrorem :/ i gdyby nie oni pewnie zeszłabym na zawał.
zuziaczek - Pon Wrz 16, 2013 10:55 am

I po ptokach :) :) ślub się odbył, wesele było szalone, przed nami ze ślubnych atrakcji tylko plener.

Tak na gorąco opiszę pracę Anetki i Kamila. Nasi Fotografowie wykazali się. Byli fachowi, sprawni, cierpliwi. W kościele niezauważalni choć jak sami mówią "wszechobecni". Mimo pewnego początkowego focha ze strony księdza wszystko przebiegło bez zgrzytów i problemów. Kamil ugłaskał plebana którego ja miałam ochotę rozszarpać gołymi rękami.

Po weselu wszyscy byli zachwyceni ich działaniami, zarówno w szalonej budce jak i na sali. Radośni, weseli, uprzejmi a jednocześnie dowcipni. Zastanawiam się skąd mieli tyle energii, bo w sumie byli z nami od godzin porannych. Nie wiem jakie proszki biorą :) ale ja też takie chcę. :-) :)

Szalona budka zrobiła furorę. Nawet teściowa, która była przeciwna całej zabawie ("bo wesele to poważna sprawa a nie cyrk jakiś" i "co rodzina powie") zrobiła sobie fotkę z nami w ramie.

W pewnym momencie do Anetki w "CB" zrobiła się spora kolejka, dopiero zapewnienie, że Crazy Booth będzie stał do oczepin, rozgoniło tłumy :lol: :) .

To tyle napiszę jeszcze jak będzie po zdjęć odbiorze.

Wyderka85 - Wto Paź 29, 2013 8:54 am

Niestety to już koniec przygody. W piątek odebrałam fotografie, była fajna kawa i wspólne wspominki z najlepszych chwil naszej pracy-zabawy, trochę śmiechu i z mojej strony żal ukryty, że to już. Tak więc mamy komplet, choć całość widziałam już wcześniej (mieliśmy w necie na bieżąco wgląd w realizowany materiał) to zdjątka w wersji "papierowej" wrażenie robią kolosalne. Mama się znowu popłakała jak jej dałam odbitki w albumie z co fajniejszymi kadrami. Takiej reakcji nie było przy oglądaniu filmu, trochę mnie to zaskoczyło.

Ale do rzeczy.
Jak już pisałam współpraca z Zakrzewskimi to czysta przyjemność, serdeczna i wesoła atmosfera (pozdrowienia dla Kamila), fajne jest to, że nie ograniczają się do swojej działki, ale można liczyć na nich w niemal wszystkich aspektach ślubno-weselnych. Fotografie są rewelacyjne, robią wrażenie, zarówno plenery, kościół jak i wesele z szaloną budką. Sam "krejzibut" to szał i czad, goście głównie pytają teraz o fotki z budki, kościół i wesele interesują ich dużo, duuuuużo mniej. Cieszy też ich ilość, nie jest ograniczona do tego co mają w ofercie, myśmy dostali blisko 600 pięknie "obrobionych" zdjęć.

Cóż więcej mogę napisać? Mam nadzieję, że to nie ostatnia okazja kiedy wspólnie bawimy się w robienie zdjęć.

Dziękujemy Anetko, Kamilu
i do zobaczenia :)

zakrzewscy - Sro Lis 06, 2013 8:38 am

Dziękujemy za dobre słowo. Na kawę zawsze możesz wejść będzie nam bardzo miło :) :) :)
koniczynka84 - Pon Sty 27, 2014 3:14 pm

No... to my - MEGA ZADOWOLENI KLIENCI - czekamy na możliwość umówienia się na SESJĘ BRZUSZKOWĄ :)
zakrzewscy - Wto Sty 28, 2014 5:29 pm

koniczynka84 napisał/a:
No... to my - MEGA ZADOWOLENI KLIENCI - czekamy na możliwość umówienia się na SESJĘ BRZUSZKOWĄ :)


to super, umówimy się na pw ;)

koniczynka84 - Pią Sty 31, 2014 2:02 pm
Temat postu: Wieczór (przed-) Panieński 2013

zuziaczek - Sro Lut 05, 2014 1:52 pm

Zbierałam się do finalnej recenzji od grudnia, bo najpierw święta, potem narty, no a potem, potem zapomniałam. Ale już piszę co następuje. :) Zdjęcia są zachwycające! Choć już wcześniej znaczną ich część widzieliśmy to po wykonaniu odbitek podziw ze strony familii i nasze zadowolenie wzrosły pod niebiosa.

Reasumując, jakość fotografii oraz ich obróbka, osobowość Anetki i Kamila ich pozytywna energia, radość płynąca z każdego działania powodują, że nie wyobrażam sobie nikogo kto mógłby lepiej sprawić się w tym ważnym dla nas dniu. (oj ale poważnie się zrobiło)

Tak już kończąc, polecam ze szczerego serca, Państwo Zakrzewscy to wspaniali ludzie i doskonali fotografowie, otwarci, mili, pełni niepowtarzalnych i czasem zwariowanych pomysłów. Jeśli szukacie kogoś kto uwieczni Wasz ślub w sposób piękny, wyjątkowy i przy okazji nie puści Was z torbami to pędźcie do nich szybciutko.

zakrzewscy - Pią Lut 14, 2014 8:24 am

hmm no rzeczywiście poważnie bardzo zabrzmiało to wszystko :)
dzięki Zuziu... dla nas praca z Wami też była weeeelką frajdą :)
Pozdrowienia dla Małżonka...
no i do zobaczenia... wkrótce :) mamy nadzieję :)

koniczynka84 - Nie Lut 16, 2014 9:52 am

Nasze "Rekomendacyjne" zdjęcia zniknęły z postów (przez usunięcie panieńskiego adresu mailowego i tym samym profilu na picasie), a że z nudów tworzę różne różności... to... najlepsza rekomendacją dla Anetki i Kamila będzie poniższy film (zdjęcia w ich wykonaniu: sesja zimowa, wiosenna i cały reportaż ze ślubu)

ASIA & KONRAD

zakrzewscy - Nie Lut 23, 2014 7:54 am

:) :) :) Oskar Ci się Asiu należy... jak nic... :) :) :)
Aniełek - Nie Kwi 13, 2014 6:20 am

Witam

Jaka różnica jest między fotobudką, creazybooth a szaloną budką?

zakrzewscy - Sro Kwi 23, 2014 6:11 pm

Witam

Zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem :) odpowiem:

1.
fotobudka to rzecz polegająca na udostępnieniu gościom automatu do wykonywania samodzielnego zdjęć, najczęściej, choć nie jest to regułą zdjęcia odebrać można zaraz po ich wykonaniu (jest to coś na kształt automatu do robienia fotografii legitymacyjnych).

2.
szalona budka, creazybooth to forma zabawy - quasi happeningu :) :) :) polegająca na udostępnieniu gościom studia fotograficznego (w naszym przypadku na weselu) wraz z rekwizytami pozwalającymi tworzyć zabawne scenki. Fotografie w takim przypadku są dziełem osoby trzeciej - fotografa :) :) :) - powstają w ten sposób bardzo ciekawe i zawsze wyjątkowo radosne "dzieła sztuki weselnej".

W skład naszego "CB" wchodzi tło fotograficzne (białe, bądź tematyczne) oraz lampy studyjne światła stałego. CB w naszym wykonaniu trwa w zasadzie od pierwszego tańca aż do oczepin. Fotografie z tej zabawy może Pani obejrzeć na naszej stronie.

Pozdrawiam
Kamil

Aniełek - Sro Maj 07, 2014 2:17 am

dzięki za informacje :)

[ Dodano: Sob Cze 21, 2014 9:07 am ]
Byliśmy na weselu przyjaciółki i tak się złożyło, że byli tam też właśnie Państwo Zakrzewscy. Wciąż jestem pod sporym wrażeniem, a pod jeszcze większym mój Luby. Bo było sprawnie, miło, dyskretnie, serdecznie i z widoczną pasją i przyjemnością z pracy. Strasznie nam się żal zrobiło, że "sponsorzy" wybrali "opcję all in one" czyli znajomego kamerzystę razem z dodatkowym "gratisowym" fotografem.

Choć wyszło nam bokiem skąpstwo, to po tygodniowych bojach w poniedziałek zrobiłam małą rewolucję, podpisaliśmy umowę z Panią Anetką. Poinformowałam zadatkowanego kamerzystę, żeby fotografem się nie kłopotał.

To jednak zupełnie inna liga. Gdy oglądałam fotki u naszego "operatora" to niestety wrażenia nie robiły. Tak więc kolejny raz wyszło na to że jak chcesz mieć tanio i dobrze to musisz zapłacić dwa razy.

Wyderka85 - Nie Cze 22, 2014 12:40 pm

no niestety tak już bywa, my też mieliśmy swoje przygody :) oszczędnościowe :) powodzenia Ci życzę :)
koniczynka84 - Pon Cze 23, 2014 9:40 am

Wyderka85 napisał/a:
no niestety tak już bywa, my też mieliśmy swoje przygody :)
ale bez tego jakże byłoby nudno ;)

zgodnie z zapowiedziami A&K będą towarzyszyć nam już pewnie w każdej ważnej uroczystości, chyba że "los" zdecyduje inaczej. Tak zresztą było przy sesji brzuszkowej, Młodociany zastrajkował i "wyszedł" przed czasem i nie udało nam się umówić na zdjęcia... ale przed nami sesja rodzinna i chrzciny :)

zakrzewscy - Pią Cze 27, 2014 4:23 pm

hmm to jednak będę musiał zaprojektować jakąś kartę stałego klienta :) bardzo mnie to cieszy :) :) :)
koniczynka84 - Nie Cze 29, 2014 8:40 pm

zakrzewscy, no baaa
Aniełek - Nie Sie 17, 2014 9:01 pm

Tak na gorąco :) było cudownie, już dziś dostałam pierwsze fotki z kościółka i z imprezki :) :) Anetka i Jej krejzibudka zrobiła takie show, że goście chcieli przesunięcia oczepin. Nawet moja "godzilla", która na siłę swatała nas z kamerzystą (takim co w opcji miał fotografa) stwierdziła, że jej znajomy kamerun nie umywa się do ekipy Zakrzewskich. Z niecierpliwością czekamy całą rodzinką na fotki :) No i jeszcze czeka nas plenerek... może nad morze :)
WiktorEs - Sro Wrz 10, 2014 10:18 am

Witam,

Nie mieliśmy z żoną pomysłu jak podziękować parze wspaniałych ludzi więc postanowiliśmy naszą wdzięczność wyrazić na tym forum.

Tak więc chciałbym podziękować Państwu Zakrzewskim (w imieniu własnym ale i całej rodziny) za wspaniałą pracę nad uwiecznieniem naszego ślubu. Oboje fotografowie wykazali się ogromną życzliwością, ciepłem, wyrozumiałością i przede wszystkim profesjonalizmem.
Refleks, poczucie humoru i niezachwiana wiara w to że "wszystko się uda" w chwilach grozy pomogły nam bardzo.

Jeszcze raz dziękujemy
Karolina, Wiktor i "reszta bandy"

Aniełek - Sro Paź 15, 2014 3:10 pm

Odebrałam płytki i odbitki :) wszystko cudowne, choć zaskoczenia nie było bo całość materiału poznawaliśmy na bieżąco. Tak więc z całym przekonaniem mogę obecnie polecić Anetkę i Kamila Zakrzewskich.

Do niezaprzeczalnych atutów tej pary należy zaliczyć:
1. talent i niebywały refleks :) :)
2. świętą cierpliwość :) :) a do mnie to już w ogóle
3. pogodę ducha i zaraźliwy wręcz optymizm
4. osobowość otwartą, życzliwą i tolerancyjną
5. zdolność do nawiązywania kontaktu z... każdym

Dzięki Kochani za wszystko...

koniczynka84 - Pią Paź 17, 2014 10:30 am

No i my znowu musimy bić pokłony dla cudownej pracy Zakrzewskich... nie tylko mają niesamowity kontakt z dorosłymi, ale dziecko też potrafią "poskromić" :)

Małe zestawienie :)


(sama powiększyłam)

Wyderka85 - Sro Lis 26, 2014 8:25 am

Superancka dzidzia :)
majak - Nie Gru 07, 2014 10:29 pm

Cześć

Jakby komuś nie chciało się czytać całości to piszę już na początku wielkimi literami - SZCZERZE Z CAŁEGO SERCA POLECAMY ANETKĘ I KAMILA !

Jeśli jesteście przed ślubem i wyszukujecie godzinami na setkach stron (tak jak my rok temu) idealnego fotografa to nie marnujcie czasu i dzwońcie od razu do nich :) Tu macie w pakiecie dwóch idealnych fotografów.

Anetka - oaza spokoju, encyklopedia tradycji weselnych, naprawdę dobrze było mieć ją obok siebie w tym najważniejszym dniu :) Myślę, że mogłaby zastąpić niejedną świadkową :)
Kamil - sypie kawałami z rękawa, potrafi rozluźnić nawet najsztywniejszego wujka, myślę, że to nie przypadek, że na zdjęciach wszyscy są uśmiechnięci :)

Razem - super mieszanka, dzięki której wychodzą najlepsze zdjęcia na świecie. Byli wszędzie, uchwycili wszystko, dzięki nim możemy codziennie przeżywać jeszcze raz ten wyjątkowy dzień, tak jakby to było wczoraj.

Ich każde zdjęcie o czymś opowiada, patrząc na nie niemalże czuję te wszystkie uczucia, które gromadziły się we mnie w tamej chwili. Nie są to zwykłe zdjęcia "pstrykane z ręki" z jakimi zazwyczaj się można spotkać. Są szalone, wesołe, potrafią pokazać tą wspaniałą zabawę, która panowała na naszym weselu, nie spodziewałam się aż takiego efektu :)
Szalona budka super pomysł :)
Jeśli zastanawiacie się nad sesją narzeczeńską, czy warto to warto. My z mężem nie lubimy pozować do zdjęć, dlatego wahaliśmy się co do skorzystania z tej opcji. Ale nie żałujemy. Dzięki niej oswoiliśmy się z aparatem i mamy świetne zdjęcia :) O sesji plenerowej już nie wspomnę. Wymarzona nad morzem, nic dodać nic ująć :)

Jeśli chcecie, żeby ten dzień był wyjątkowy to nie może ich zabraknąć :D Wspaniałe zdjęcia i wspaniali ludzie :D :D

Maja i Filip

zakrzewscy - Sro Gru 10, 2014 5:41 pm

Bardzo dziękujemy :) :) i do zobaczenia w przyszłym roku :) :)
Diana F/K - Pią Sie 21, 2015 10:40 am

Dziękujemy bardzo Anetce i Kamilowi za ogrom pracy i radość którą wnieśli w nasze życie w ostatnim tygodniu lipca. Jeśliby w skrócie określić ich działania to należałoby użyć zwrotu "słodkie szaleństwo". Ich sposób bycia, pracy, prowadzenia rozmów z ludźmi (choć i ze zwierzakami sobie radzą) to czysta magia. Fotografie przez nich wykonane będą stanowić dla nas zawsze inspirację :) i powód do radości :) .

Nie będę opisywać z detalami wszystkich aspektów ich przy nas obecności w Tych Dniach :) Jednak w pełni potwierdzić mogę poprzednie opinie... Są wspaniali :) :) :)

Wielkie dzięki i do zobaczenia w przyszłości :)

Diana i Oleg :)

pola_s - Wto Lut 07, 2017 10:26 am

Nam również Tego Dnia towarzyszyli Anetka i Kamil Zakrzewscy.
Dzięki nim i ich pracy mogliśmy zobaczyć to, czego nie widzieliśmy w dniu ślubu.
Byli wszędzie tam, gdzie być powinni i uchwycili wszystkie ważne dla nas chwile.
Bardzo się denerwowałam w trakcie przygotowań i gdyby nie Anetka, to
na zdjęciach wyglądałabym, jakbym do ślubu szła za karę, taką miałam minę.
Wystarczyło, że zobaczyłam na jej aparacie, jak wychodzę na zdjęciach ...
Anetka bardzo mi pomogła, mówiła, że mamy dobry czas, że wszystko będzie dobrze -
i te słowa niesamowicie mi pomagały. Sugerowała, jak mam się ustawiać, jak patrzeć itd.,
bo byłam dosłownie sztywna ze stresu.
W kościele i w trakcie wesela oboje z Kamilem byli prawie niewidoczni i dopiero
po zdjęciach widać, że byli wszędzie. Kamil to człowiek, który potrafi z każdym zagadać,
zażartować i rozładować atmosferę :D
Zdjęcia mamy cudowne!!! Plener chciałam zrobić w Nieborowie i Arkadii i chociaż
dzień był pochmurny a my zmarznięci, to nie wiem, jakim cudem, ale na zdjęciach w ogóle
tego nie widać.
Anetkę i Kamila polecam każdemu, kto jeszcze się waha z wyborem fotografa!
Dzięki nim mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Anetko, Kamilu - bardzo Wam dziękujemy!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group