Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Nauki przedmałżeńskie - Nauki przedmałzenskie Łagiewniki-Zgierz

agus2911 - Czw Sty 26, 2012 6:29 pm
Temat postu: Nauki przedmałzenskie Łagiewniki-Zgierz
Jesli ktos z Was wie kiedy odbywaja sie i czy wogole nauki w Łagiewnikach niech napisze gdyz poszukuje pilnie miejsca gdzie mozna jako takie odbyc.Pozdrawiam. :roll:
demonka - Pon Sty 30, 2012 1:25 pm

można szybko odbyć nauki (w 3 dni) w parafii Św. Katarzyny w Zgierzu u proboszcza Strożki (duży Kościół widoczny z każdej strony Zgierza), bardzo szybko, sprawnie i za symboliczną opłatą
DanielaKCZ - Pon Cze 25, 2012 1:54 pm

Nauki z tego co wiem nie są tam krótkie ale za to dokładne.
Dwie nieobecności potrafią skreślić możliwość otrzymania upominkowego dyplomu za który trzeba zapłacić o ile dobrze pamiętam około 60złoty za osobę.

Wydaje mi się że jest wiele parafii gdzie można to zrobić faktycznie w trzy dni i nie nastręcza to większego kłopotu.

khoooo84 - Sob Cze 30, 2012 3:52 pm

DanielaKCZ napisał/a:
Nauki z tego co wiem nie są tam krótkie ale za to dokładne.
Dwie nieobecności potrafią skreślić możliwość otrzymania upominkowego dyplomu za który trzeba zapłacić o ile dobrze pamiętam około 60złoty za osobę.

Wydaje mi się że jest wiele parafii gdzie można to zrobić faktycznie w trzy dni i nie nastręcza to większego kłopotu.


tydzień temu byłam na naukach 2 dniowych w kościele ul. łąkowa, 2 dni piątek 17-21 sobota 10-20 koszt 70zł/os. prowadzi to małżeństwo owczarskich


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group