Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - cukiernia Aspal - Poddębice

Ewa_Ewi - Wto Sty 31, 2012 12:39 pm
Temat postu: cukiernia Aspal - Poddębice
Witam, cukiernia Aspal na targach slubnych zaprezentowała przepiękne tory. Niestety nie próbowałam. Czy ktos zamawiał/jadł ich torty? Możecie polecić?
dagii - Wto Sty 31, 2012 8:51 pm

ja też chętnie się dowiem jak smakują wypieki.... prezentowane torty wygladały imponująco ;)
Ewa_Ewi - Sro Lut 01, 2012 11:31 am

I cena tez jest dobra :) Można sie umówic na degustacje. Szkoda, że to Poddębice a nie gdzieś bliżej. Liczę na opinie na forum co do smaku :)
gosza - Sob Lut 04, 2012 5:12 pm

My zamawiamy tort w tej cukierni i muffinki na podziękowania dla gości pod kościołem. Umówiliśmy się na degustacje i byliśmy mile zaskoczeni. Pani przyniosła całą blachę różnych ciast. Ciasta bardzo dobre, jak dla mnie pyszne. Narzeczony podziela moje zdanie. Jak on nie przepada za słodkościami to był po prostu wniebowzięty i nie mógł skończyć jeść :) Zrobiono dla nas także tort kilku smakowy. Jak pani kroiła to każdy kolejny trójkącik był innego smaku. Tort bardzo dobry, choć nie jakiś szałowo pyszny :wink: Taki tortowy tort :smile: Przepyszne za to były muffinki, które pani nam przyniosła, na pokazanie jak oni robią muffinki. No nie mogłam się objeść. Pani mówiła, że nigdy nie robili muffinek tego typu ( my chcemy takie miniaturki czekoladowe z malinowym wsadem ), ale powiedziała, że będą kombinować, wtedy dadzą znak jak to wygląda. I oczywiście cena przystępna co dla nas jest dodatkowym plusem :) Uważam, że to cukiernia godna polecenia, a na targach była dla nas numerem jeden, bo resztą to wypadła blado.
figazmakiem - Wto Kwi 03, 2012 10:09 am

My u nich zamawialiśmy tort rok temu i było warto :) W wątku o tortach weselnych wklejałam nawet zdjęcie, jak wyglądał. Wszyscy byli zachwyceni i smakował bardzo dobrze. My akurat zamówiliśmy smak malinowy, ponieważ jesteśmy maniakami malin i się nie zawiedliśmy.
W lipcu moje koleżanka bierze ślub i również zamówiła u nich tort (chyba czekoladowo-bananowy), więc po imprezie napiszę czy był smaczny.
Moim zdaniem cukiernia się rozkręca i coraz więcej się o niej słyszy w Łodzi. Tak czy siak ich torty na targach zrobiły na mnie MEGA wrażenie :)

agacionek - Pon Cze 04, 2012 9:37 pm

My jedziemy w piątek dogadać się co do ceny i wyboru tortu, dam znać jak było ;)
Ewa_Ewi - Wto Cze 05, 2012 10:11 am

Ja tez się wybieram i ciagle to odkładam... Agacionek, daj znać koniecznie.
dagii - Nie Cze 10, 2012 9:10 pm

agacionek, i jak z tortem?
agacionek - Nie Cze 10, 2012 9:55 pm

No zamówiliśmy :p
Jeszcze dokładnie się nie określiłam co do wyglądu, ale będzie mniej więcej taki

Smaki: śmietankowo-truskawkowy i bananowo-czekoladowy jedna warstwa :)
To dookoła to jest czekolada :p

gosza - Nie Cze 10, 2012 10:00 pm

agacionek, a jak tam degustacja, udała się :?: :) i jak wrażenia :?: :smile:
Ewa_Ewi - Nie Cze 10, 2012 10:01 pm

on jest na slelazu? Ukrytym? Nam mowili, że istnieje możliwość zamówienia takiego tortu. daj znac jak degustacja. Czy te torty rownie wspaniale smakują jak wyglądaja?
dagii - Nie Cze 10, 2012 10:33 pm

agacionek, a ile płacicie?
gosza - Nie Cze 10, 2012 10:38 pm

dagii, 40 zł za kg my tak mamy, a bez masy było chyba 35 zł za kg :)
dagii - Pon Cze 11, 2012 9:26 am

gosza, to chyba bardzo dobra cena?!
agacionek - Pon Cze 11, 2012 9:34 am

No my płacimy 35 zł za kg bo nie chcemy tej masy. Ale wiem że teraz z masą jest 45 zł.
Do tego za żywe kwiaty trzeba dopłącić 30-50 zł.
Nie mieliśmy degustacji, bo Nam sie bardzo spieszyło.
Ewa_Ewi, tak to jest na stelażu ukrytym :)

Ewa_Ewi - Pon Cze 18, 2012 10:09 am

Agacionek, jaka zaliczkę trzeba wpłacić?
agacionek - Pon Cze 18, 2012 10:22 am

My płaciliśmy 100 zł :)
gosza - Pon Cze 18, 2012 1:25 pm

My 50 zł, bo kompletnie zapomnieliśmy o pieniążkach :P
priwop - Wto Cze 19, 2012 11:48 am

agacionek, taki sam tort miała moja koleżanka na swoim weselu. Wyglądał cudownie (tylko róże były bladoróżowe) i też zamawiali w tej cukierni.
Nasze wesele dopiero we wrześniu i wybieramy się na degustację już od lutego hehe...

Ewa_Ewi - Wto Cze 19, 2012 12:02 pm

Ja sie w koncu umowiłam na degustacje 7 lipca:D Od lutego to odkladalismy ;)
priwop napisał/a:
Wyglądał cudownie (tylko róże były bladoróżowe)
a jak smakował??
priwop - Czw Cze 21, 2012 10:31 pm

Cytat:
a jak smakował??

każde piętro było innego smaku i mi akurat trafił się smak śmietankowo-truskawkowy - bardzo dobry. Taki typowo letni tort z kawałkami świeżych truskawek. (mmmm...)
Natomiast mój narzeczony na poprawinach próbował piętro czekoladowo-bananowe i zażyczył sobie taki sam smak u nas :) natomiast wg mnie ciut mniej alkoholu powinno być, ale smaczny.
Ewa_Ewi, zmobilizowałaś mnie i jutro też się umówię :)

Ewa_Ewi - Czw Cze 21, 2012 10:42 pm

priwop napisał/a:
Ewa_Ewi, zmobilizowałaś mnie i jutro też się umówię :)
ja muszę spróbowac, żeby wiedziec, ze na pewno chce ich a nie np. Sowę. Dla mnie tort musi przede wszystkim dobrze smakowac, a na drugim miejscu wyglądać. :)
Zuza12345 - Wto Cze 26, 2012 12:52 pm

ja dziś się wybieram, bo narzeczony nie mógł się doczekać.. z tego co wiem dowarza oni tez ciasta do Żabek.. i można się z nimi umówić żeby przywieźli kawałek na skosztowanie.. ale to trzeba czekać jak akurat taki zrobią jaki chcemy spróbować.. mnie ciekawi straciatella..

dziś powiedzieli ze przygotują dla nas 2 smaki owocowych do degustacji

[ Dodano: Sro Cze 27, 2012 10:21 am ]
przybylam, zobaczylam, skosztowalam, zamowilam.

Ewa_Ewi - Sob Lip 07, 2012 2:06 pm

Bylismy dziś na degustacji, zamówiliśmy tort. Był dobry, ale nie powalił mnie na kolana (jednak wolę Sowę),ale smakował na tyle ok, że mogłam zdecydować się na te cukiernię, nie bez znaczenia jest tez dobra cena i fakt, ze robią tort wg własnego (dowolnego) wzoru. Cena 40 zł/kg (angielski, ale z miękką masą, którą kroi sie bez problemu) - na ukrytym stelażu. Za 12kg tort pani policzyła 580 zł (w tym ok. 75 zł dekoracja żywymi kwiatami - drogo, ale może okazać się, że będzie mniej). Nie płacimy za transport (do 30 km gratis). Wpłaciliśmy 150 zł zaliczki, resztę możemy zapłacić po weselu w poniedziałek :) Zdecydowaliśmy sie na smaki brzoskwinia - wiśnia i wiśnia-truskawka. Bardzo konkretna i miła obsługa.
priwop - Wto Lip 10, 2012 12:20 pm

My wybieramy się do nich w sobotę i zobaczymy, co z tego wyniknie. Jak na razie zrezygnowaliśmy z tortu od Misia, który w ogóle do mnie nie przemawia ani wyglądem ani smakiem. Pozostaje nam As-pal albo Sowa. Ewa_Ewi, jak za dekorację z żywych kwiatów to nie tak drogo. U Sowy mały bukiecik z trzech róż i "zieleniny" Pani wyceniła nam na 150 zł :? Odezwę się po degustacji.
isavelek - Sro Lip 11, 2012 9:13 am

My idziemy do nich dzisiaj... sprobujemy i zobaczymy na pewno opisze tutaj co i jak :)
Ewa_Ewi - Sro Lip 11, 2012 1:30 pm

priwop napisał/a:
U Sowy mały bukiecik z trzech róż i "zieleniny" Pani wyceniła nam na 150 zł :?
o matko!!! to tym bardziej utwierdza mnie w wyborze :)
priwop napisał/a:
Jak na razie zrezygnowaliśmy z tortu od Misia, który w ogóle do mnie nie przemawia ani wyglądem ani smakiem
jesli chodzi o moje odczucia to ich wypieki są okropne :?
marta_rasta - Wto Lip 24, 2012 10:42 am
Temat postu: :)
i już po naszym weselu..tort był dokładnie taki jak chcieliśmy...wyglądał pięknie i był pyszny:)
Polecamy bardzo cukiernie Aspal
zdjęcia na razie kiepskiej jakości ;)

Ewa_Ewi - Wto Lip 24, 2012 11:07 am

piękny ten tort!
Zuza12345 - Wto Lip 24, 2012 11:31 am

marta_rasta, a jakie smaki mieliście?
marta_rasta - Wto Lip 24, 2012 1:06 pm
Temat postu: :)
śmietanowo-malinowy..bez polewy :)
dagii - Wto Lip 24, 2012 7:59 pm

marta_rasta, Tort bajkowy !! !!!!!
Panasonic - Sro Lip 25, 2012 10:13 am

mnie też sie podoba...
Kleoo - Pią Sie 03, 2012 6:54 pm

a podalibyście adres tej cukierni? i numer telefonu jeśli trzeba się umówić? A ile przed ślubem trzeba zamówić tort/
Ewa_Ewi - Pią Sie 03, 2012 8:03 pm

http://aspal.com.pl/kontakt
Zuza12345 - Pią Sie 24, 2012 4:29 pm

ja juz po.. Tort wyglądał tak jak powinien jak będę mieć zdjęcia to wrzuce.. Jeśli chodzi o smak.. To niestety z przykrością muszę przyznać ze nawet nie spróbowaliśmy naszego tortu.. Wyszlo małe zamieszanie z prezentacja.. Jedyne co mogę powiedzieć to ze goście mówili ze był smaczny tylko widziałam ze czesc ściągnęła ta wierzchnią warstwe

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2012 7:23 pm ]
a to nasz As-Palowy tort


Dorotka_ - Pią Wrz 07, 2012 10:58 am

Zuza12345, śliczny. Delikatny i elegancki.
Dużo ważył?

dagii - Sob Wrz 08, 2012 11:11 am

Zuza12345, wygląda super ;)
Patrycja11 - Sob Wrz 08, 2012 1:59 pm

Zuza12345, piękny.
Co prawda nie weselny, ale urodzinowy mojej chrześnicy miałam okazje spróbować. Pyszny, a dodatkowo piękny, z Myszką Miki.

priwop - Sob Wrz 08, 2012 9:33 pm

Jeden piękniejszy od drugiego aż sie zastanawiam czy nie zmienić wybranego tortu.
Miałam sie odezwać po degustacji, ale jak zwykle mi zeszło trochę czasu.
Byliśmy bardzo zadowoleni. Miła i konkretna obsługa. Panie udzieliły nam kilku praktycznych wskazówek odnosnie tortu. Jeśli chodzi o smaki, to próbowaliśmy wisniowo-brzoskwiniowy i kawowy. Ten pierwszy smaczny, natomiast drugi rewelacyjny. Nie zgrzeszę, kiedy napiszę, że lepszy niż hiszpański kawowy u Sowy ;)
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na 3 smaki: czekoladowo-bananowy, malinowy i oczywiście kawowy. Z wyglądem tortu trochę nas poniosło i wybraliśmy krzywy tort.

Ewa_Ewi - Nie Wrz 09, 2012 6:58 pm

agacionek, a jak Twój tort?
agacionek - Nie Wrz 09, 2012 7:16 pm

Bananowo czekoladowy był pyszny a truskawkowo śmietankowy dobry, jednak nie mam zdjęć :(

I nie wiem kiedy będe miała zdjęcia aby podzielić się z Wami wszystkimi odczuciami odnośnie moich wyborów ślubnych...

Ewa_Ewi - Nie Wrz 09, 2012 7:29 pm

agacionek napisał/a:
I nie wiem kiedy będe miała zdjęcia aby podzielić się z Wami wszystkimi odczuciami odnośnie moich wyborów ślubnych...
spokojnie, poczekamy ;)

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 1:33 pm ]
Nasz tort byl przepiękny! wrzucę fotki jak dostanę. Smaczny, ja nie sprobowałam na weselu (dopiero w domu), goscie mowili, ze polewa niedobra bo bardzo slodka, ale jej nie trzeba przeciez jesc.

_stwicher - Sob Paź 06, 2012 1:49 pm

Reasumując:) Bardzo dobre smaki to:
czekoladowo-bananowy
Śmietanowo-truskawkowy
Kawowy
borówkowy
i...
podajcie swoje typy z tej cukierni:)

Ewa_Ewi - Nie Lis 18, 2012 8:45 pm

tak wygladał nasz tort (radze mowic gosciom, zeby nie jedli polewy, bo narzekaja, ze za slodka i to rzutuje na caly tort ;-)
Dorotka_ - Pon Lis 19, 2012 9:31 am

Ewa_Ewi, śliczny :) proszę o więcej zdjęć :smile:
Ewa_Ewi - Pon Lis 19, 2012 12:06 pm

Dorotka_ napisał/a:
proszę o więcej zdjęć
zdjec torta mam moze 3 i wszystkiei sa mniej wiecej takie same ;-)
figazmakiem - Sro Lis 21, 2012 1:23 pm

cudo! czy ta polewa to masa cukrowa?! jeśli tak, to jej się z reguły nie jada przecież.
Ewa_Ewi - Sro Lis 21, 2012 1:24 pm

tak, ale ludzie nie wiedzą i jedza... a potem narzekaja ze slodki ulepek...
koniczynka84 - Czw Kwi 03, 2014 4:52 pm
Temat postu: ASPAL
______________________________________________________



______________________________________________________

Chciałabym poinformować, że cukiernia ASPAL weźmie udział w II EDYCJI Wieczoru (przed-) Panieńskiego



Pracownicy cukierni Aspal zaprojektują i wykonają, dla przyszłych Panien Młodych rocznika 2014, pokazowy tort weselny, którym Uczestniczki imprezy rozpoczną zabawę.



______________________________________________________


Cukiernia Aspal od 17 lat osładza życie Klientom swoimi wypiekami. Specjalizują się w tworzeniu wyjątkowych tortów ślubnych, okolicznościowych oraz ciast domowych.



[color=green]Niepodważalnym atutem naszych wyrobów jest ich artystyczny wygląd, doskonały smak i wysoka jakość. Naszą inspiracją są przede wszystkim ludzie. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i każde zamówienie realizować ze 100% zaangażowaniem i pasją.
- mówi przedstawicielka cukierni Aspal p. Paulina Pacholczyk




______________________________________________________

W poprzedniej, I edycji WPP, tort dla Uczestniczek zabawy wykonała cukiernia ALLE TORTY



______________________________________________________


DO MODERATORÓW
Impreza, którą organizuję promuje również Ślubny Portal, dlatego proszę NIE USUWAĆ moich postów, nawet gdy posiadają one w swojej treści odnośniki do stron firm, których dotyczą




Dorotka_ - Czw Kwi 03, 2014 7:16 pm

My będziemy u nich zamawiać tort :-) ten z serduszkami jest przeuroczy :-)
Juska - Pon Kwi 14, 2014 9:18 pm

Tort czekoladowy na WPP 2014.... mmmmmm, jeszcze się ślinię na samą myśl :D
aniuniai - Wto Kwi 15, 2014 8:51 am

Czekoladowa część tortu na WPP 2014 była przepyszna. :) :)
qlaudia - Wto Kwi 15, 2014 5:15 pm

czesc owocowa tortu smaczna napewno w sezonie napewno wysmienita :] czekoladowa byla naprawde czekoladowa.tort bardzo ladny.4 kawalki zjedzone byly :P
Catylyn89 - Wto Kwi 15, 2014 10:38 pm

Czekoladowa część podbiła moje serce :smile:
KaMika - Wto Kwi 22, 2014 11:44 pm

PYCHOTA !! !! :smile: tak jak nie przepadam za czekoladowymi warstwami, tak w tym przypadku smakowała wyśmienicie !! :) Cały tort po prostu mega smaczny. Polecam.
skrzat - Sro Kwi 23, 2014 10:04 pm

Najlepszą rekomendacją byłby filmik z WPP2014, na którym widać w jakim tempie kolejne piętra tortu dosłownie znikały! :smile: a tak od siebie, ponieważ już przed WPP miałam okazję kosztować tortów ASPAL chciałam dodać, że to chyba jedna z naprawdę nie wielu cukierni, w których można dosłownie wszystko!!!! A Panie Cukierniczki, z którymi można się spotkać (nie tak jak w sieciówkach, tylko z menadżerem) , porozmawiać powiedzą uczciwie co są w stanie wykonać, a czego wolałyby się nie podejmować... Smaki...pychota, zwłaszcza jeśli poprosimy by tort nie był tak bogato skropiony ponczem z aromatem rumowym ;) miałam takie życzenie gdy zamiawiałam tort na urodziny Mamy i był dokładnie taki jak chciałam :) wyraźnie owocowy, a nie jedynie zdominowany zapachem :) ))
hany - Sro Kwi 23, 2014 10:19 pm

Bardzo smaczny tort :) ogólnie za tortami nie przepadam, a ten był wyjątkowo pyszny :) zwłaszcza warstwa czekoladowa :) polecam ! :)
Kleoo - Pon Kwi 28, 2014 11:01 am

Czekoladowa warstwa pyszna :) polecam
koniczynka84 - Pią Maj 16, 2014 3:30 pm




kesuni - Sob Lip 19, 2014 4:04 pm

Cóż mogę powiedzieć, jestem bardzo zadowolona z tortu, jaki zamówiliśmy na nasze wesele w Aspalu :-) Chcieliśmy tort w bitej śmietanie - proszę bardzo. Coraz rzadziej już widuje się takie torty, a nam na takim właśnie zależało. Był bardzo elegancki, pięknie ozdobiony, a róże świeże i efektowne! No i smaaak! Zamówiliśmy śmietankowo truskawkowy lekko nasączony alkoholem i był po prostu pyszny (choć smak to kwestia gustu oczywiście). Polecam szczególnie z uwagi na fakt, iż takiej jakości naprawdę próżno szukać w takiej cenie gdzie indziej!


Catylyn89 - Czw Sie 28, 2014 8:35 pm


emiiskaa - Czw Sie 28, 2014 9:19 pm

też myślimy o Aspalu :) tak nas wszyscy kusicie :D
alekul89 - Czw Sie 28, 2014 9:21 pm

My też bierzemy Aspal pod uwagę :)
zbranzy - Pon Wrz 01, 2014 9:20 pm

Aspal tez mozna smialo polecic 8)
Muszkowa - Pon Sty 12, 2015 7:00 pm

Kochane, jak teraz wygląda cena za kilogram? Ktoś coś wie? :wink:
alekul89 - Pon Sty 12, 2015 7:08 pm

Jeśli dobrze pamiętam to 65 zł/kg za tort w stylu angielskim. Mogę poszukać ulotki i napiszę Ci dokładniej jak wrócę do domu.

[ Dodano: Pon Sty 12, 2015 9:09 pm ]
Ło matko, nie wiem skąd wytrzasnęłam tą cenę 65, o której pisałam w poprzednim poście. Odkopałam ulotkę i teraz mogę pisać:
- tort śmietanowy - 35 zł/kg
- tort kremowy - 35 zł/kg
- tort w stylu angielskim - 40 zł/kg
- tort koronkowy - 40 zł/kg
- tort babeczkowy - 9 zł/szt
Przepraszam, musiało mi się pomylić z czymś innym.

zbranzy - Sob Sty 17, 2015 4:48 pm

torcik sliczny
ZuzM - Wto Mar 10, 2015 12:50 pm

Zaintrygowałyscie mnie, chyma muszę się tam umówić i pojechać na degustację!
blondynka89 - Nie Kwi 19, 2015 10:36 pm

We wtorek jedziemy na degustację tortów do Aspalu :) zdam relacje po powrocie 8)
alekul89 - Sro Maj 06, 2015 1:27 pm

Byliśmy dzisiaj na degustacji. Torty, które próbowaliśmy były pyszne-lekkie, nie za słodkie i delikne. Dali nam do spróbowania malinowy, brzoskwiniwo-wiśniowy i wiśniowo-czekoladowy. Zamówiliśmy tort na wesele :)
kapatka - Sro Maj 06, 2015 1:33 pm

A jaki smak wybraliście?
alekul89 - Sro Maj 06, 2015 1:52 pm

Wybraliśmy trzy różne, każde piętro będzie inne.
1. Truskawkowy ze świeżymi truskawkami..
2. Orzechowy
3. Brzoskwiniowo-wiśniowy

Dorotka_ - Sro Maj 06, 2015 1:57 pm

alekul89, my wybraliśmy truskawkowy, malinowy i brzoskwiniowo ananasowy :)

pamiętam, że strasznie miło mi się zrobiło, że poprosili kawałek materiału szarfy w mojej sukni, bo chcieli dobrać kolor wstążki.

Zła byłam jedynie, że nie dorobili sztucznego jednego piętra.
Ale tort był pyszny i gościom się podobał, więc nie marudzę 8)

alekul89 - Sro Maj 06, 2015 2:01 pm

Ja zostawiłam im wstążkę z zaproszenia, żeby dobrali odpowiedni kolor :) Babeczka zapisała sobie, że ma być atrapa ale jeszcze jej o tym przypomnę jak będę dzwonić w sprawie figurki.
Dorotka_ - Sro Maj 06, 2015 2:03 pm

alekul89, no u nas na umowie tez jest atrapa. A na weselu atrapy nie było i tort wyglądał bidnie według mnie...

Dlatego uczulam Was - Panny Młode ;)

dorotka0603 - Pią Maj 08, 2015 7:07 pm

Chyba też się przejedziemy na degustację, Aspal z tego co widzę po Waszych opiniach jest najlepszy w smaku i najtańszy?
alekul89 - Czw Sie 27, 2015 1:42 pm

Muszę pochwalić cukiernię Aspal za piękny i pyszny tort. Miały być trzy piętra plus jedno sztuczne. Po weselu jak wyjeżdżaliśmy z sali okazało się, że wszystkie cztery były jadalne i zabraliśmy całe piętro do domu :) Próbowałam tylko jednego smaku (śmietankowy ze świeżymi truskawkami) ale słyszałam, że pozostałe też były bardzo dobre. Nawet przyjechali do nas do domu odebrać stelaż. Tort prezentował się tak:


emiiskaa - Sob Sie 29, 2015 8:43 am

ja jestem zachwycona tym, że nam mieli zrobić cztery serca - stelaż mieliśmy na cztery właśnie... a widać zostało im trochę tortu i zrobili piąte serce - na zapas :) a przecież nie musieli - przecież byśmy się nie domyślili :)
tort był piękny, śliczny i lepszego bym nie znalazła :)

Iru - Pon Wrz 28, 2015 1:49 am

Nasz tort robiła cukiernia Aspal, która generalnie robi dla naszej sali (Hotel Skarpa) torty. Właścicielka sali wysłała do cukierni zdjęcie tortu, które znalazłam w internecie i bardzo mi się spodobał. Tort, który cukiernia dla nas zrobiła był identyczny. I bardzo smaczny. Polecamy serdecznie
podrozniczkaa - Sro Gru 02, 2015 10:09 am

Ile przed weselem zamawiać u nich tort?
Dorotka_ - Sro Gru 02, 2015 10:12 am

podrozniczkaa, my zamawialiśmy 2 tygodnie przed :)
najpierw zadzwoń i umów się na degustację, jak spróbujecie to wtedy możecie zamawiać spokojnie :)

alekul89 - Sro Gru 02, 2015 10:29 am

My na początku maja (dwa miesiące przed weselem) byliśmy a degustacji i tego samego dnia zamówiliśmy tort. Wtedy powiedzieli nam, że to taki czas akurat żeby mieć pewność, że będą mieli odpowiedni stelaż.
Iru - Pią Gru 04, 2015 10:53 pm

Nasz tort był zamawiany chyba w poniedziałek lub wtorek przed ślubem. Bynajmniej wtedy uzgadniałam z właścicielką sali rodzaj, smak, wygląd itp
Był inspirowany tym zdjęciem


i ogołocony z górnych kwiatków

mspp - Pią Sty 22, 2016 7:35 pm

My też będziemy zamawiać tort z tej cukierni :) . Na co powinniśmy jeszcze zwracać uwagę przy zamawianiu tortu tam?
alekul89 - Pią Sty 22, 2016 9:18 pm

Pojedźcie na degustację, weźcie ze sobą zdjęcie tortu jaki chcecie. Jeśli chcecie mieć wstążkę na torcie to też warto zabrać kawałek i zostawić im na wzór żeby dobrali odpowiednią. My nie mieliśmy żadnych problemów z zamówieniem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group