Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - Obrączki ślubne na Gruper Łódź

artisticzoom - Sob Maj 12, 2012 11:09 am

Nie wiem jak Wy, ale ja nie jestem przekonana do "promocji" grupowych jakos za bardzo.
Może dlatego, że kilka razy się nacięłam, ze niby coś w promocji, a tak naprawdę wcześniej cena podbita była sztucznie.
Poza tym ja zawsze mam jakąś nieufnosć do tego co za pół darmo, bo mam wrażenie, że nie ma wzięcia za normalną cenę.

Pepsi - Sob Maj 12, 2012 8:27 pm

artisticzoom napisał/a:
Nie wiem jak Wy, ale ja nie jestem przekonana do "promocji" grupowych jakos za bardzo.

Też podchodzę z dystansem do tych wszystkich gruponowych/gruperowych promocji. Kiedyś np. był piecyk do pizzy, który na allegro z wysyłką był tańszy niż na gruponie po przecenie ;P

MałaMi - Sob Maj 12, 2012 10:40 pm

Ja jadę na podróż poślubną z MyDeal :)

Wyjście jest tylko jedno: przeanalizować próbę złota, masę, rodzaj wzoru i porównać cenę z kuponem z adekwatnymi w innym miejscu. Jeżeli oferta jest tańsza - brać :)

Nie chce mi się liczyć z promocją, ale bez - tańszy był mój Koliber za analogiczny model (weźcie też pod uwagę, że w katalogu cena jest za określony rozmiar).

agacionek - Nie Maj 13, 2012 10:37 am

MałaMi, ma racje, trzeba przeanalizować.

Ja chciałam wykupić kiedyś kupon na zdjęci abo za 40 zł można było zrobic 13x18 chyba ze 100 sztuk.
Ale ludzie na forach odradzali, zła jakość zdjęć.
Nie zakupiłam, bo szkod abyło wydawać nawet te 40 zł na zdjęcia które będa kiepskiej jakości :/

Natomiast skorzystałam z 4 gruponów i byłam zadowolona z jakości usług :)

nalinn - Pon Maj 14, 2012 9:06 pm

Z zakupami grupowymi, jak już dziewczyny wspomniały, należy bardzo uważać.
Sama często korzystam i z części rzeczy byłam bardzo zadowolona, z części średnio.

Bałabym się zakupić obrączki, bo nie wiem jak jubiler miałby "zarobić".
W restauracjach i tak trzeba wszystko opłacić (pracowników i lokal), napoje zazwyczaj są drogie więc wychodzą na swoje.
Salony kosmetyczne i fryzjerskie - również mają stale pracowników, a i tak czasem udaje się klienta namówić na dodatkową usługę.
A Jubiler? Złota taniej nie dostanie :) koszty robocizny byłyby bardzo niskie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group