Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - Zespół Passat z Kutna

kasiao - Czw Maj 24, 2012 3:20 pm
Temat postu: Zespół Passat z Kutna
Witam. Mam pytanko czy ktoś coś wie na ich temat? Może grali u Was na weselu? Dajcie znać czy warto. Pozdrawiam.
rusin80 - Pią Maj 25, 2012 10:23 am

witam,
w zeszlym roku bylem na weselu gdzie gral ten zespol. powiem tak, chlopaki i dziewczyna odwalili kawal dobrej roboty. naprawde super! muzyka dla wszytskich. z tego co wiem po rozmowach z ludzmi to tez byli zadowoleni. mysle ze taki zespol wzialbym na swoje wesele :-) pozdrawiam.

amata510 - Pon Maj 28, 2012 11:46 am

Cześć, mam rownież pozytywne wspomnienia z wesela z tym zespołem. Serdecznie ich polecam.
monikaa - Wto Cze 26, 2012 11:00 am
Temat postu: Passat z Kutna
Witam

Minęły dopiero dwa dni od wesela na którym byłam, a chciałabym powtórki. Kochani! Grał Passat z Kutna. To było niesamowite przeżycie. Oprawa muzyczna w pełni profesjonalna, doborowy repertuar. Wszyscy goście: starsi i młodsi byli zadowoleni.
Zespół Passat polecam każdemu

michałpa - Czw Lip 26, 2012 2:39 pm
Temat postu: passat kutno
Zespół, który mogę polecić. Byłem na weselu miesiąc temu. Na pewno bogaty repertuar i nietuzinkowy sposób prowadzenia imprezy. Resztę sprawdzić możecie sami na imprezie
michael - Czw Lis 29, 2012 9:42 pm
Temat postu: zespół Passat z Kutna
Grali na weselu siostry. Klimat imprezy rodzinka wspomina do dzisiaj. To trzeba przeżyć w realu. pozdr
slonko123 - Czw Maj 23, 2013 10:24 am

monikaa, Witaj, mam pytanie co do orkiestry passat możesz Mi powiedzieć jaką muzykę grali i czy fajnie zabawiali gości ?
marimariolka - Wto Wrz 13, 2016 11:18 am

LUDZIE, proszę o informację, kto był na weselu gdzie grał PAssat z Kutna???? jak wam się podobało?
Barima - Pon Maj 08, 2017 12:52 pm

Weź sobie sprawdź lepiej jakiś sprawdzony zespół np zespół na wesele kraków który na pewno zadowoli gości i zabawi w odpowiedni sposób. Nie ma co kombinować z takimi zespołami które nie wiadomo jak prowadzą wesela. Ja właśnie muszę mieć sporo informacji o danym zespole żeby zaufać :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group