Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - cukiernia Sowa

martuska88 - Pon Cze 25, 2012 7:20 pm
Temat postu: cukiernia Sowa
Witam. Czy ktoś z Was kupował tort weselny z cukierni Sowa? Głównie chodzi mi o torty wykończone masą cukrową. Czy nie są za słodkie? Może orientujecie się jaka jest cena za kg? Myślę nad zamówieniem tortu z tej cukierni ale chciałabym jeszcze poznać opinię osób, które miały już okazję ich skosztować. Dziękuję za odpowiedzi.
justine81 - Czw Sie 30, 2012 7:55 am

My mieliśmy tort z Sowy i był cudowny, nie dość, że pięknie się prezentował to jeszcze super smakował. My akurat mieliśmy tort hiszpański kawowy, zastanawialiśmy się nad cookies ale uznaliśmy, że jednak za słodki. Najpierw oczywiście uskutecznialiśmy degustacje w cukierni, co było bardzo przyjemne :)
Tort był z masą cukrową ale nie przypominam sobie, żeby była za słodka, myślę, że ważne jest to co jest w środku.
A oto nasz tort:

_stwicher - Czw Paź 04, 2012 11:19 pm

A jaka jest obecnie cena za tort z tej cukierni?? ...mój będzie na 210 gości, może więc być z lekka ciężki i boję się, że mogę nie udźwignąć ceny tortu :D
martula_87 - Pon Paź 15, 2012 4:33 pm

A my właśnie na chrzest Dominika zamówiliśmy tort cookies i jestem zachwycona pyszny no i bardzo ładnie zrobiony.Zresztą wszytkim smakował bardzo ale ostrzegam jeste mega słodki.
caixa - Pon Paź 15, 2012 5:34 pm

Uwielbiam tę cukiernię. Ostatnio testuję różne torty. I najbardziej smakował wszystkim tort Bueno. Bardzo polecam.
Frezja1980 - Pon Paź 15, 2012 7:52 pm

a ja jestem zawiedziona obsługą w cukierni w manufakturze choć wcześniej obiło mi się o uszy że ekspedientki są niemiłe i mało profesjonalne :roll: skutecznie zniechęciły mnie do zamówienia tortu...
justine81 - Pon Paź 15, 2012 8:03 pm

martula_87 napisał/a:
A my właśnie na chrzest Dominika zamówiliśmy tort cookies i jestem zachwycona pyszny no i bardzo ładnie zrobiony.Zresztą wszytkim smakował bardzo ale ostrzegam jeste mega słodki.

My też mieliśmy cookies :D faktycznie jest mega słodki ale wiedzieliśmy o tym, bo to ulubiony smak mojego męża.
A prezentował się tak:

martula_87 - Wto Paź 16, 2012 7:11 am

Frezja1980, musze dodac że ja nie zamówiłam w Manufakturze tylko w Tesco na Widzewie bo moi znajomi byli zawiedzienie manufakturą i obsługą w tym miejscu co zresztą ci mówiłam i sama się przekonałaś.
justine81, Jak zgram zdjęcia to wstawie nasz wyglądał zupełnie inaczej.

[ Dodano: Wto Paź 16, 2012 8:26 am ]

Tak prezentował się tort Dominika.

justine81 - Wto Paź 16, 2012 8:11 am

martula_87, też ślicznie :)
Ja zamawiałam w Manu i chyba trafiłam na dobry dzień, panie nie były może przesadnie miłe ale niemiłe też nie były :)

martula_87 - Wto Paź 16, 2012 8:42 am

justine81 napisał/a:
panie nie były może przesadnie miłe ale niemiłe też nie były

Nie wiem czy Frezja będzie opisywac historie ale w jej przypadku to było przegięcie.
Natomiast mąż załatwiał tort na Widzewie i stwierdził że nie ma do obsługi żadnych zastrzeżeń.

Frezja1980 - Wto Paź 16, 2012 9:14 am

martula_87 napisał/a:
Nie wiem czy Frezja będzie opisywac historie

nie chce się denerwować :smile:
tego samego dnia byłam w cukierni Sowa w Pasażu Łódzkim gdzie miła dziewczyna udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie pytania i tam zdecydowałam się już na konkretny tort ale przkombinowałam bo chciałam zamówić tort bliżej miejsca zamieszkania :smile: i to była zła decyzja a po akcji w Manu już straciłam ochotę na zamówienie w tej cukierni........
martula_87, tort wygląda cudnie ;)

ppola - Wto Paź 16, 2012 9:32 am

Ja zawsze zamawiam w Porcie, fajna obsługa, pomocna. Do tej pory jedlismy jagodowy, orzechowy - ulubiony mojego męża, owoce tropikalne i jeszcze kilka których nie pamiętam. Na chrzciny Marysi też zamówiliśmy cookies i zrobił furorę a wygladał tak:
artisticzoom - Wto Paź 16, 2012 12:54 pm

Ja u Sowy zamawiam torty od 6 lat na rózne okazje- zawsze w manu, bo tu mam najbliżej. I nigdy mnie obsługa nie zawiodła.
ZoltyTulipan - Sob Cze 08, 2013 12:17 pm

A mam pytanie odnośnie tortu weselnego :) Zamawiał może ktoś tort na ok 100 osób? Bo oni mają do wyboru na 80 lub 120 i co tu wybrać :)
Paolina - Czw Lip 04, 2013 9:28 pm

Czy ktoś wie, jak kształtują się aktualnie ceny za kilogram?
ZoltyTulipan - Sob Wrz 21, 2013 8:27 pm


iduczek - Wto Paź 29, 2013 2:56 pm

Polecam torty z Sowy. Nie widziałam weselnych co prawda, ale na kilka firmowych imprez były zamawiane spore torty, i zawsze były świetne w smaku i w wykonaniu. Sama się głęboko zastanawiam nad zamówieniem weselnego u nich bo wiem że się nie zawiodę.
emi87 - Pią Lis 01, 2013 7:27 pm

Witam :) Czy któraś z was probowala tortu czarny las ?
kolebolek - Wto Gru 10, 2013 11:19 am

Wiecie może jaka jest cena za kg tortu i czy dowóz do sali jest gratis?
Juska - Wto Gru 10, 2013 2:55 pm

kolebolek, zależy od tortu, tzn. czy na przykład jest z kremem, czy bitą śmietaną, cena zależeć też pewnie będzie od dekoracji :) . Co do dowozu nie pytałam. Polecam udać się na miejsce i panie wszystko Ci powiedzą. Zamówienia trzeba składać około tygodnia przed weselem, ale pewnie w chodliwych terminach można zrobić to wcześniej :)
Julia_ja - Wto Gru 10, 2013 6:55 pm

Oj, ja uwielbiam torty od Sowy. Zamawiamy u mnie w domu na wszystkie okazje. A na weselu mojego przyszłego szwagra był tort coś z białą czekoladą i ananasem - przynajmniej tak smakował. Po prostu rozpływał się w ustach. Każdy zjadł swój kawałek, co rzadko się zdarza :) Polecam!
Romus_Julcia - Czw Sty 23, 2014 10:49 am

Sowa jest ok
Kajka - Czw Sty 23, 2014 11:12 pm

W cukierni Sowa transport jest do niektórych sal darmowy - mają podpisane umowy, ale jeśli akurat waszej sali nie ma na liście, to dowóz kosztuje 50zł w granicach Łodzi. :cool:
ola i lukasz - Nie Sty 26, 2014 12:08 pm

A ja mam takie pytanie - jaki jest koszt całkowity takiego tortu na ok. 120 osób? Bo 55 zł/kg ok, tylko że nie orientuję się kompletnie ile może ważyć taki duży tort :(

Aha, i jest tak, że mają kilka wzorów ślubnych tortów do wyboru czy można podsunąć im jakiś projekt? Torty u Sowy są pyszne <3

eweewe - Czw Lip 03, 2014 1:45 pm

a czy ktoś zamawiał tort Sowy do Zgierza? Czy dowozy na sale w Zgierzu są płatne?
Skyler - Czw Lip 03, 2014 7:22 pm


Dorotka_ - Czw Lip 03, 2014 9:06 pm

Ja myślałam o Sowie. Ale cena dowozu do Sieradza jest śmieszna...
eweewe - Pią Lip 04, 2014 9:33 am

Skyler, dzięki za przydatne informacje
Skyler - Pią Lip 04, 2014 10:03 am


marthussia - Pią Lip 04, 2014 10:34 am

Wszyscy sie tak zachwycają ich tortami, że chyba z ciekawości będę musiała ich niedługo spróbować :)
eweewe - Pią Lip 04, 2014 10:40 am

Skyler, właśnie też mam tą cukiernie na mojej liście, i zapewne właśnie tam sie wybierzemy w najbliższym czasie :-) wiesz, chciałam zrobić ogólne rozeznanie na naszyn cukierniczym łódzkim rynku :-) Dziękuję jeszcze raz za pomoc :-)
sylwiasylwia - Sro Lip 09, 2014 9:33 am

dobre babeczki polecam
olqa_b - Nie Sie 17, 2014 12:16 am

A który smak tortów z sowy najbardziej polecacie na tort weselny?
karolina84 - Pon Sie 18, 2014 2:29 pm

My zamawialiśmy w manu, wyglądał tak jak na zdjęciu justine81. Z obsługi byliśmy zadowoleni- dziewczyny doradzały jak tylko mogły(który za słodki,za ciężki itp.). Polecam spróbowanie smaków w którejś cukierni,bo wiadomo,że gusta są różne :) My tak robiliśmy i miło wspominam ten czas-taki słodki przerywnik w przygotowywaniach do wesela :) Nasz ulubiony to zdecydowanie cookies :smile: Jedyna jego wada,że jest ciężki=drogo wychodzi,jeśli dużo osób,więc my wzięliśmy z niego tylko jedną warstwę,a reszta-hiszpański orzech-z bezą,więc dużo lżejszy,ale też bardzo dobry :) Wg mnie mają najlepsze torty na wesele-zarówno smak jak i kształty do wyboru :)
karoosia - Sro Sie 20, 2014 7:52 am

ja uważam, że w Sowie są pyszności, choć właściwie tortów nie jadam - wyjątkiem jest tort orzechowy mojej szwagierki, nasz tort ślubny też był dobry i właśnie torty z Sowy. Tylko zasady dziwne, chciałam zamówić tort na urodziny, które miały być za 2 dni czyli zamawiałam w środę na piątek. Poszłam bodajże o godz.17, a panie w manu powiedziały, że zamawiać można tylko do 14. (czy jakoś tak, bo teraz tych godzin nie jestem pewna) tak więc jak przyjdę w piątek to może będzie a może nie, no i oczywiście bez dedykacji.

tak więc mi się wydaje, że to była kwestia jednego telefonu, ale może oni pieką już w środę na piątek i mieli gotowe ;) w każdym razie ja się poczułam źle, a pewnie gdyby mieli mniej klientów i by im zależało to postarałyby się bardziej

zbranzy - Wto Sie 26, 2014 8:11 pm

Sowa ma bardzo dobre wyroby jedyne na co zwrocilam uwage toslyszalam ze nie zawsze przywaza w chlodni wiec tego trzeba pilnowac bo o zatrucie nie problem...
Juska - Wto Sie 26, 2014 8:24 pm

Ja też dłuuuuugo byłam przekonana, że wybierzemy tort z Sowy - bo mają pyszne :) . Jak przyszło co do czego, pani wyliczyła nam sam tort na około 900 złotych (!), dodatkowo tortów nie robią w Łodzi tylko w Bydgoszczy - "na oko" doliczyła stelaż i transport i wyszło gruuuubo ponad 1300 złotych :)
Oczywiście zrezygnowaliśmy i zamówiliśmy w Poddębicach. Dowóz gratis :) Z dodatkowymi ciastami zamknęliśmy się... uwaga... w 400 złotych :D Tort duży i pyszny :D

olqa_b, nam smakował ciasteczkowy :)

olqa_b - Nie Sie 31, 2014 11:15 am

Ostatecznie zamówiłam tort Marcello właśnie z Sowy i ogromnie polecam-pyszny (smak inny niż typowe weselne torty), pięknie wyglądający, dekoracja jak w katalogu. Polecam Sowę :)
zbranzy - Pon Wrz 01, 2014 8:19 pm

SOWAjet ok polecam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group