Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - zespół Public Relations

pinto - Czw Sie 02, 2012 12:58 pm
Temat postu: zespół Public Relations
Witam! Czy ktoś wie coś więcej na temat tego zespołu? Słyszałem ich raz w klubie muzycznym lizard king w łodzi i jestem oczarowany. Głos wokalistki powala. Tylko czy grali u kogoś na weselu?
ZoltyTulipan - Czw Sie 16, 2012 11:58 pm

tak sie zlozylo ze wokalistka Angelika jest moja kolezanka ze studiow ;) nigdy w sumie nie pytalam, czy graja oni takze na weselach, ale slyszalam juz ich nie raz i zdecydowanie moge polecic ;) na pewno nikt nie bedzie zawiedziony!
Ridee - Sro Sie 22, 2012 1:28 pm

Ja też się nad nimi zastanawiam.

Czy ktoś korzystał może już z ich usług ?

Justa7777 - Sro Sie 29, 2012 12:07 pm

Witam! Organizowałam ostatnio imprezę zamkniętą, na której grał Public Relations. Rewelacyjna wokalistka i wszystko na naprawdę wysokim poziomie, z czystym sumieniem można polecać! Z tego co wiem to grają również wesela. Zostawiam kontakt dla zainteresowanych: 509 966 902 - Piotr Siadul
Tenzyd - Pią Wrz 28, 2012 11:50 am

Ja ich już nawet zadatkowałem tylko niestety nie słyszałem jak grają na weselu wszak to nie to samo co bankiet, impreza firmowa, zamknięta itp.
olasto - Sro Lis 27, 2013 6:49 pm
Temat postu: Najlepszy Zespół Muzyczny w Łodzi
Zespół Public Relations polecamy ze wszystkich sił! Uświetnili w sierpniu tego roku nasze wesele. Są młodzi, profesjonalni i zajebiście dobrzy. Żadnych żenujących wstawek, utworów i zachowań. Naszym zdaniem dobry zespół to podstawa udanego wesela. Jak tylko zaczęli grać po 1szym tańcu, goście nie schodzili z parkietu do rana. Dzięki nim było to jedno z najlepszych wesel na jakim zarówno my, jak i nasi goście byli. Za co do dzisiaj im DZIĘKUJEMY! Pozdrawiamy. O. i Sz. :)
allan - Pon Kwi 28, 2014 11:47 am

Nasze wesele było w zeszłym roku i z przyjemnością skorzystaliśmy z zespołu Public Relations. Zabawa przeszła nasze oczekiwania. Muzyka dobrana idealnie. Świetnie bawili się zarówno młodzi jak i starsi goście. Pełen profesjonalizm i świetna zabawa. Goście tańczyli do rana. W trakcie wesela i po nim wielu z naszych gości stwierdziło, że wcześniej nie mieli okazji bawić się tak dobrze i przy tak świetnie grającym zespole. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiamy.
Pani Misiowa - Nie Paź 12, 2014 10:10 pm

Widziałam ten zespół w telewizji śniadaniowej i fajnie wypadli. Nie słyszałam ich na żywo.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group