Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaręczyny - pierścionek zaręczynowy

zlypies - Pią Sie 10, 2012 5:38 pm
Temat postu: pierścionek zaręczynowy
Czy tylko mi zależy na tym jaki moja pani będzie nosiła pierścionek zaręczynowy? Ona ma to chyba gdzieś :( Co byście polecili w tej sytuacji?
Eurograv_pl - Wto Sie 14, 2012 11:50 am

Powinno wam obojgu na tym zależeć. Może nie jest na to gotowa. A co mogę zaproponować....szczerą rozmowę. Tylko to rozwiąże wasze sprawy.
Rusałka_Maja - Sro Sie 15, 2012 9:47 pm

Może Cię to zaskoczy, ale nie każda kobieta lubi nosić biżuterię w ogóle lub też zwyczajnie pierścionki, z wygody ? (o nic nie zahaczy czy cuś ;) ) Sama osobiście znam dwie takie kobitki..
Ja osobiście tego nie widzę, sama bym szalała ze szczęścia, ale nie można wszystkich jedną miarą mierzyć ;) :razz:

E-kwiaty - Pon Wrz 10, 2012 12:42 pm

Co dokładnie oznacza,że Twoja Pani ma to gdzieś? Bo nie bardzo rozumiem... w normalnych okolicznościach każda kobieta ucieszyłaby się z biżuterii,a w szczególności z pierścionka,więc chyba coś jest nie tak...

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

Partyshow_pl - Czw Gru 06, 2012 9:10 pm

Ale to chyba dobrze świadczy o dziewczynie, że nie zależy jej jaki to będzie pierścionek, może dla niej wystarczy, że po prostu będzie. Bo przecież tak na prawdę nie liczy się za ile ten pierścionek został kupiony, ale liczy se sam fakt jego wręczenia i że zbliża jeszcze bardziej dwie kochające się osoby.
Sajgonka - Sob Gru 22, 2012 12:22 am

No chyba szczerą rozmowę z wybranką.
msmika - Sob Gru 22, 2012 5:23 pm

Partyshow_pl, przecież nie o cenie jest mowa. Ja cenę swojego pierścionka znam tylko dlatego, że był z Aparta i jest to model katalogowy. Większe znaczenie ma raczej fason, nie każda kobieta lubi odstające kwiatuszki, albo obrączkowe pierśionki wysadzane kamyczkami. Jedne kobiety rolą bardziej podłużne inne znów okragłe oczka. Poza tym niektóre chcą z brylantem/diamentem..inne wolą z szafirem czy rubinem.

zlypies, myślę, że powinieneś porozmawiać z wybranką i powiedzieć, że zależy Ci żeby w przyszłości nosiła pierścionek na palcu. I że jeśli nie ma konkrentego fasonu, który by chciała i jest jej obojętne..to chociaż niech Cię na kieruje.
Mój P. widział jakie pierścionki czasem noszę, a przy rozmowach na temat pierścionka..powiedziałam mu tylko, jaki kamień mi się marzy... resztę wybrał sam.

Sajgonka - Nie Gru 23, 2012 5:11 pm

Ja też znam cenę swojego pierścionka, bo zobaczyłam na stronie w Aparcie - babska ciekawość :wink:
E-kwiaty - Sro Lut 13, 2013 12:34 pm

To już ważna wskazówka,czyli sam kamień o jakim marzymy na pierścionku.. Jeżeli facet jest kreatywny i ma trochę wyobraźni,to z pewnością wystarczy i trafi w nasz gust :)
MagiaZlota_pl - Pon Lip 22, 2013 3:52 pm

Zlypies,ale co masz na myśli pisząc o tym,ze Twojej wybrance nie zależy na pierścionku? Bo naprawde nie bardzo rozumiem sens tej wypowiedzi,masz już jakiś wybrany czy dopiero szukasz? Podaj więcej szczegółów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group