Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - Sylwester 2012/2013

PaulinaPS - Sob Lis 10, 2012 12:51 pm
Temat postu: Sylwester 2012/2013
Co roku o tej porze szukam fajnej miejscówki na sylwestra ze znajomymi w Łodzi i przez ostatnie 4 lata kończyło sie na domówkach, w tym roku jest to samo a fajnych ofert brak. Gdzie Wy sie wybieracie na te jedyną w roku noc?
Prowansja - Sob Lis 10, 2012 1:30 pm

Jeszcze nie mam konkretnych planów ale jeśli finanse pozwolą to gdzieś na salę. Spodobał mi się Dom Towarzystwa Kredytowego na Pomorskiej ale nie wiem czy będą tam organizować Sylwestra. A w drugiej kolejności myślałam o dworku na Chojnach koło Stawów Jana. Ale póki co to takie luźne plany.
Edit: Pomorska odpada, weszłam na ich stronę i tylko koncert sylwestrowy ma być.

Hatifnatka - Sob Lis 10, 2012 1:46 pm

my wybieramy się na domówkę do przyjaciół :)
Patrycja11 - Sob Lis 10, 2012 2:03 pm

My zapewne 4 rok z rzędu spędzimy Sylwester w domu.
Przez dwa lata pod rząd pracowałam do 24
później byłam w 36 tygodniu ciąży, więc nie bardzo chciało nam się gdziekolwiek wychodzić, kolejny rok spędziliśmy z Gabrielkiem i w tym zapewne powtórka z rozrywki :/

ZoltyTulipan - Sob Lis 10, 2012 7:33 pm

a my z rodziną mojego Ł. jedziemy na narty do Wisły :)
Yoanna - Nie Lis 11, 2012 11:05 am

W tym roku bawimy się z 6 parami znajomych w Balentino w Zgierzu. :dan

W zeszłym roku i 3 lata temu bawiliśmy się w Złotej Kaczce.
A jeszcze wcześniej w Zielonym Zaciszu.

espina - Nie Lis 11, 2012 8:14 pm

Prowansja napisał/a:
A w drugiej kolejności myślałam o dworku na Chojnach koło Stawów Jana.


a byłaś tam kiedyś na sylwestra? jakie wrażenia?

M4rcysi4 - Nie Lis 11, 2012 9:52 pm

W tym roku organizujemy domówkę u nas :) Zapraszamy 7 zaprzyjaźnionych osób i w gronie najlepszych będzie obchodzony nowy rok :mrgreen:
Prowansja - Nie Lis 11, 2012 11:19 pm

espina napisał/a:
a byłaś tam kiedyś na sylwestra?

Nie, nie byłam nigdy. W sumie ta sala dość krótko działa, jakoś 2 lata temu był remont. No i nie jest duża, słyszałam że jak organizują wesela to raczej małe do 50 osób.

mietka - Pon Lis 12, 2012 7:46 am

wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli powtórkę z majówki :) tyle, że tym razem bez dzieci
misia-misia - Pon Lis 12, 2012 7:52 am

my albo zostajemy w domu bo może brat przyjedzie. A jak nie przyjedzie to idziemy w trójkę do znajomych
bluszcz - Pon Lis 12, 2012 8:08 am

Ja planuję Poznań :) domówka, ale za to przebierankowa 8)
kakonka - Pon Lis 12, 2012 8:11 am

misia-misia napisał/a:
my albo zostajemy w domu


raczej tak :) i pewnie ktoś do nas przyjdzie...

motylica - Pon Lis 12, 2012 9:06 am

mietka napisał/a:
wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli powtórkę z majówki :) tyle, że tym razem bez dzieci


uff! pierwszy raz od 3 lat bez dzieci :smile:

troszka88 - Pon Lis 12, 2012 10:49 am

My wybieramy się do Białego Pałacu :)
Bian - Pon Lis 12, 2012 10:53 am

bluszcz napisał/a:
domówka, ale za to przebierankowa

byliśmy na takiej w zeszłym roku - było "kicz party" :smile: Miesiąc i tydzień później urodziłam, także wyglądałam bardzo ciekawie - nie dość, że przebrana, to jeszcze z brzucholem :)

W tym roku po świętach jedziemy do Białegostoku i pewnie tam spędzimy sylwestra. Liczę na to, że teściowie zostaną z Hanią i gdzieś wyskoczymy :)

Ewa_Ewi - Pon Lis 12, 2012 10:57 pm

My idziemy na nasza sale weselna - PELIKAN, gra nasz weselny zespol ACE VOICE :) ))))) Bedzie troche jak na weselu :) Jacys chetni zeby dołaczyć? ;-)
Dorotka_ - Wto Lis 13, 2012 12:09 am

Ewa_Ewi, zazdroszczę... mnie cena zaproszenia powaliła na kolana...
Audiolka - Wto Lis 13, 2012 2:10 am

Jeden sylwester nam nie wypalił (tak spontanicznie dwa tygodnie temu mieliśmy zorganizować )... dlatego chyba pora pomyslec o kolejnym :wink:

A na poważnie to spędzę go najchętniej meblując dom :razz: oczywiście z kieliszkiem szampana :wink:

bluszcz - Wto Lis 13, 2012 9:03 am

Ja ogólnie nie przepadam za sylwestrem - to noc jak każda. Jakoś nie czuję nigdy "klimatu" przejścia ze starego do nowego roku :( A Wy to jakoś odczuwacie?
Ewa_Ewi - Wto Lis 13, 2012 1:22 pm

Dorotka_ napisał/a:
Ewa_Ewi, zazdroszczę... mnie cena zaproszenia powaliła na kolana...
to fakt, tanio nie jest, natomiast jesli chodzi o porownanie z innymi salami to Pelikan wypada super. Menu jest bardzo bogate. Dla par mlodych znizka. pamietam jak sie rok temu rozgladalismy w tej kwestii to wiekszosc miejsc w Lodzi proponowała 200 zł/os. i niewiele jedzenia/alkoholu bylo w tej cenie. I na ogol Dj a nie zespol. My nigdy na sali nie bylismy w Sylwestra, wiec w tym roku zdecydowalismy wydac te pieniadze, szczegolnie, ze poczuje sie troche jak na wlasnym weselu ;-)

[ Dodano: Wto Lis 13, 2012 1:23 pm ]
bluszcz napisał/a:
Jakoś nie czuję nigdy "klimatu" przejścia ze starego do nowego roku
ja tez tak zawsze mowie ;-) Co tu swietowac - podwyzki?? To, ze jest sie rok starszym?? ale w tym roku mam ochote za zabawe, taka parwdziwa. A niech bedzie ten raz!;-)
bluszcz - Sro Lis 14, 2012 7:57 am

Ewa_Ewi napisał/a:
ja tez tak zawsze mowie ;-) Co tu swietowac - podwyzki?? To, ze jest sie rok starszym?? ale w tym roku mam ochote za zabawe, taka parwdziwa. A niech bedzie ten raz!;-)


No właśnie. Jeszcze dodatkowo się dołuje, że nic w życiu jeszcze nie osiągnęłam takiego, żebym mogła się tym wszystkim chwalić, nie mam uzdolnień matematycznych, więc nie odkryję wzoru na długowieczność, lekarzem ani biologiem też nie jestem, to leku na choroby świata też nie odkryję :(
A w dodatku przybywa zmarszczek i coraz bardziej zbliżam się na skraj... :( normalnie masakra

agacionek - Sro Lis 14, 2012 12:11 pm

Nasi znajomi organizują Sylewstra na sali w dość rozsądnej cenie, jeden warunek każdy musi się przebrać :) Szukam fajnego pomysłu dla siebe i męża :smile:
paulinkaaMU - Sro Lis 14, 2012 2:01 pm

u nas z racji wypadu z narty z przyjaciółmi w styczniu Sylwester będzie raczej skromny - tzn. nie impreza na sali, ale prawdopodobnie domówka (być może u nas), w gronie przyjaciół oczywiście :)
bluszcz - Czw Lis 15, 2012 8:47 am

agacionek napisał/a:
Nasi znajomi organizują Sylewstra na sali w dość rozsądnej cenie, jeden warunek każdy musi się przebrać :) Szukam fajnego pomysłu dla siebe i męża :smile:

Uwielbiam takie imprezy? A macie jakiś temat przewodni? Czy możecie dowolnie wybierać? Ja zwykle idę do lumpeksu - tam zawsze znajdzie się coś odpowiedniego, trochę to przerabiam i tylko kupuję dodatki, które idealnie dopełniają przebranie

Misiak87 - Czw Lis 15, 2012 9:13 am

W tym roku sylwestrowe rozterki nas ominą ;) Mam nadzieję spędzić ten wieczór w domku z dwiema ukochanymi osóbkami u boku.
agacionek - Czw Lis 15, 2012 9:56 am

Cytat:
Uwielbiam takie imprezy? A macie jakiś temat przewodni? Czy możecie dowolnie wybierać?

Nie ma motywu, kazdy przebiera sie za co chce :)

mietka - Czw Lis 15, 2012 10:27 am

miejsce się zmieniło, ale skład pozostaje bez zmian, może się co najwyżej powiększyć :)
martula_87 - Czw Lis 15, 2012 11:20 am

No a u nas to wielki znak zapytania byc może ktoś jeszcze nas zaprosi albo może jakiś amły pub ze znajomymi.Wiem jedno w domu siedziec nie będziemy a Dominikiem zajmię się moja mama.
Dorotka847 - Czw Lis 15, 2012 11:38 am

Misiak87 napisał/a:
W tym roku sylwestrowe rozterki nas ominą ;) Mam nadzieję spędzić ten wieczór w domku z dwiema ukochanymi osóbkami u boku.
To tak jak my być może dołącza do nas jeszvcze moi rodzice i brat z żona i ich rocznym synkiem :) oj będzie się działo :smile:
bluszcz - Pią Lis 16, 2012 8:17 am

agacionek napisał/a:
Cytat:
Uwielbiam takie imprezy? A macie jakiś temat przewodni? Czy możecie dowolnie wybierać?

Nie ma motywu, kazdy przebiera sie za co chce :)


No to w ogóle fajnie, bo macie baaardzo duże pole do popisu!! :mrgreen:

PaulinaPS - Pią Lis 16, 2012 8:28 pm

bluszcz napisał/a:
agacionek napisał/a:
Cytat:
Uwielbiam takie imprezy? A macie jakiś temat przewodni? Czy możecie dowolnie wybierać?

Nie ma motywu, kazdy przebiera sie za co chce :)


No to w ogóle fajnie, bo macie baaardzo duże pole do popisu!! :mrgreen:

no kiedyś na balu przebierańców spotkałam chłopaka przebranego za prysznic, zdobył główną nagrodę

Ewa_Ewi - Sob Lis 17, 2012 12:50 am

PaulinaPS napisał/a:
spotkałam chłopaka przebranego za prysznic,
:o :o :o to znaczy...? jak wygladal...?
misiao1983 - Sob Lis 17, 2012 9:36 am

Ewa_Ewi napisał/a:
PaulinaPS napisał/a:
spotkałam chłopaka przebranego za prysznic,
:o :o :o to znaczy...? jak wygladal...?
i co było wężem a co słuchawką? :) hahah
PaulinaPS - Sob Lis 17, 2012 2:08 pm

miał naokoło siebie na wysokości barków stelaż z kotarką i za pleców wychodził na uchwycie wąż ze słuchawką :) był przesmieszny
agacionek - Sob Lis 17, 2012 7:55 pm

Ewa_Ewi napisał/a:
no kiedyś na balu przebierańców spotkałam chłopaka przebranego za prysznic, zdobył główną nagrodę

To juz wiem za co mąż się przebierze, tylko jak tu tańczyć ;)

motylica - Sob Lis 17, 2012 7:57 pm

agacionek napisał/a:
każdy musi się przebrać :) Szukam fajnego pomysłu dla siebe i męża :smile:


ja Ci proponuję zakonnicę :smile:

agacionek - Sob Lis 17, 2012 7:58 pm

Cytat:
ja Ci proponuję zakonnicę

No zakonnica w ciąży musiałaby wyglądać komicznie :D

szpilka86 - Sob Lis 17, 2012 8:02 pm

agacionek napisał/a:
tylko jak tu tańczyć


pozostaje tylko wejść za kotarkę męża :)

PaulinaPS - Sob Lis 17, 2012 8:03 pm

motylica napisał/a:
ja Ci proponuję zakonnicę :smile:
a mąż za księdza albo biskupa we fiolecie
Karola5 - Nie Lis 18, 2012 5:35 pm

o rany, to juz niedługo jest sylwester??? :? nie mam pojęcia co będziemy robić...
ava - Nie Lis 18, 2012 8:32 pm

Karola5 napisał/a:
nie mam pojęcia co będziemy robić...
U nas to samo. Wcześniej miałam chęć wybrać się na jakąś salę, ale szalone tańce ze względu na młodego raczej odpadają... Pewnie skończy się w domu, tylko jeszcze nie wiem czyim :D
asia7 - Nie Lis 18, 2012 9:16 pm

ja już po wczoraj wiem, że na żadną imprezę się nie nadaję... zatem zostaje Sylwester z dwójką :cool:
kubalmar - Nie Lis 18, 2012 10:40 pm

Częściej sylwester w domu lepiej sie zapamieta niż na sali :)
troszka88 - Nie Lis 18, 2012 11:08 pm

agacionek napisał/a:
No zakonnica w ciąży musiałaby wyglądać komicznie
a to juz Ci brzuszysko widać ? :smile:
bluszcz - Pon Lis 19, 2012 7:52 am

Karola5 napisał/a:
o rany, to juz niedługo jest sylwester??? :? nie mam pojęcia co będziemy robić...


Czas leci jak oszalały :D ja tez się niedawno spostrzegłam ;)

ewa.krzys - Pon Lis 19, 2012 9:39 am

No to i ja już wiem, co robimy. Jak co roku, z kuzynką i kuzynem K. idziemy na "bal" do restauracji, w której kuzynka będzie miała swoje wesele w przyszłym roku :)
Karola5 - Pon Lis 19, 2012 5:51 pm

ewa.krzys, przeczytałam, że kuzynka co roku ma wesele... chyba czas do domu jechać.. :?
ewa.krzys - Pon Lis 19, 2012 7:13 pm

Karola :smile: :smile:
taja - Wto Lis 20, 2012 6:59 am

Sylwester z Polsatem :smile: :smile: :smile:
bluszcz - Wto Lis 20, 2012 8:33 am

Właśnie, ciekawe co w tym roku tv będzie oferowało w ogóle ;)
Ewa_Ewi - Wto Lis 20, 2012 3:25 pm

bluszcz napisał/a:
ciekawe co w tym roku tv będzie oferowało
zapewne Szklaną Pułapkę, jak nie w Świeta, to w Sylwestra ;-)
momo - Wto Lis 20, 2012 8:13 pm

Ewa_Ewi napisał/a:
zapewne Szklaną Pułapkę


już była - w miniony weekend :P

My prawdopodobnie będziemy w czwórkę w domu. Opieka do dzieci jest, ale jakby ktoś się nimi zajął, to marzyłabym tylko o tym, żeby się położyć i nic nie robić, a nie szykować się na imprezę i (o zgrozo) nie spać całą noc, tylko się bawić :)

bluszcz - Sro Lis 21, 2012 9:33 am

momo napisał/a:
My prawdopodobnie będziemy w czwórkę w domu. Opieka do dzieci jest, ale jakby ktoś się nimi zajął, to marzyłabym tylko o tym, żeby się położyć i nic nie robić, a nie szykować się na imprezę i (o zgrozo) nie spać całą noc, tylko się bawić :)

To może się nie zmuszajcie, tylko zostańcie w domu i po prostu się zrelaksujcie, odpocznijcie - to zawsze fajna alternatywa :)

bambolea - Pią Lis 23, 2012 1:55 pm

My chyba wybierzemy się do restauracji w Aleksandrowie, a to dlatego, że będzie tam grał zespół, który rozważamy wziąć na wesele :)
Ewa_Ewi - Pią Lis 23, 2012 8:23 pm

bambolea napisał/a:
restauracji w Aleksandrowie,
masz moze na mysli Pelikana i Ace Voice?
bambolea - Pią Lis 23, 2012 9:20 pm

Ewa_Ewi napisał/a:
bambolea napisał/a:
restauracji w Aleksandrowie,
masz moze na mysli Pelikana i Ace Voice?


Nie.. "w dobrym stylu" i zespół vector ;P

bluszcz - Pon Lis 26, 2012 9:24 am

bambolea napisał/a:
My chyba wybierzemy się do restauracji w Aleksandrowie, a to dlatego, że będzie tam grał zespół, który rozważamy wziąć na wesele :)

Niezły sposób na przetestowanie zespołu ;) A to jakaś wielka impreza? Czy bal? Jaką formę będzie miała zabawa? Ostatnio modne są przebieranki

bambolea - Pon Lis 26, 2012 1:35 pm

bluszcz napisał/a:
bambolea napisał/a:
My chyba wybierzemy się do restauracji w Aleksandrowie, a to dlatego, że będzie tam grał zespół, który rozważamy wziąć na wesele :)

Niezły sposób na przetestowanie zespołu ;) A to jakaś wielka impreza? Czy bal? Jaką formę będzie miała zabawa? Ostatnio modne są przebieranki


Nie, chyba bez przebieranek ;) Typowy bal sylwestrowy :)

bluszcz - Wto Lis 27, 2012 10:28 am

bambolea napisał/a:
bluszcz napisał/a:
bambolea napisał/a:
My chyba wybierzemy się do restauracji w Aleksandrowie, a to dlatego, że będzie tam grał zespół, który rozważamy wziąć na wesele :)

Niezły sposób na przetestowanie zespołu ;) A to jakaś wielka impreza? Czy bal? Jaką formę będzie miała zabawa? Ostatnio modne są przebieranki


Nie, chyba bez przebieranek ;) Typowy bal sylwestrowy :)


Szczerze mówiąc, nigdy jeszcze na takim nie byłam :(

[ Dodano: Czw Gru 06, 2012 9:10 am ]
Patrycja11 napisał/a:
My zapewne 4 rok z rzędu spędzimy Sylwester w domu.
Przez dwa lata pod rząd pracowałam do 24
później byłam w 36 tygodniu ciąży, więc nie bardzo chciało nam się gdziekolwiek wychodzić, kolejny rok spędziliśmy z Gabrielkiem i w tym zapewne powtórka z rozrywki :/

Sylwester z dzieckiem też może być fajny - sprawdź to: http://blogpartykiosk.pl/...mi-w-sylwestra/

majonez - Nie Gru 09, 2012 2:45 pm

na sylwester najlepsza domówka ... ale niestety nie zaproszę Was wszystkich bo mam juz i tak duże grono znajomych którzy mam nadzieję iż nie zdemolują mi chaty. W tamtym roku byłam na wyjeździe znalezionym na gruponie i powiem że jestem miło zaskoczona bo nie spodziewałam się że będzie dobrze a było ok i cena w porządku, więc polecam wszystkim
wiolancia - Nie Gru 09, 2012 6:48 pm

My w tym roku będziemy na Sylwestra w domku.Ala za mała,żeby ją zostawić z teściami,nie dałabym rady,cały czas bym o Niej myślała.
PaulinaPS - Nie Gru 09, 2012 11:27 pm

No my się ogarnęliśmy i w gronie przyjaciół postanowiliśmy zorganizować domówkę przebierankę panie za Indianki panowie za kowbojów :)
Yoanna - Sro Gru 12, 2012 9:43 pm

PaulinaPS, to będzie polowanie na Indianki :wink: :?:
PaulinaPS - Czw Gru 13, 2012 12:07 am

mamy nadzieję, że nie, ale to od kowboi zależy :D impreza na parterze więc może być ciekawie, będziemy uciekać przez okno :)
bluszcz - Czw Gru 13, 2012 8:06 am

PaulinaPS super pomysł! masz już koncepcję na strój? :)
Kati - Pią Gru 14, 2012 1:43 pm

W góry jak zawsze :) ))
PositiveAga - Pią Gru 14, 2012 1:50 pm

my w tym roku sylwestra spędzamy u znajomych, czyli tradycyjny sylwester domowy :-)
PaulinaPS - Pon Gru 17, 2012 12:09 am

bluszcz, no właśnie nie, ale sie znajdzie
bluszcz - Pon Gru 17, 2012 7:56 am

PaulinaPS Pocahontas jest zawsze na czasie ;) tyle, że może Was być więcej w podobnym przebraniu ;) ale wiesz, frędzelki, koraliki (duuużo koralików), jakieś piórka i będzie super :)
PaulinaPS - Pon Gru 17, 2012 9:34 pm

piórka już mam, z dodatkami nie ma problemów tylko głównej kreacji mi brak, jakaś prosta brązowa z frędzelkami by się przydała, w święta będę myśleć :)
bluszcz - Wto Gru 18, 2012 8:11 am

Jak zdążysz jeszcze przed świętami, to możesz polatać po lumpeksach - może tam coś znajdziesz, co będzie można odpowiednio przerobić ;) tak sobie myślałam nawet, że w sumie najłatwiej jest chyba przebrać się za zombie ;)
M4rcysi4 - Wto Gru 18, 2012 10:43 am

No to u nas również sylwester przebierany :P
Ja już mam pomysł i chyba będę czerwonym kapturkiem :wink:

marciami - Wto Gru 18, 2012 4:30 pm

my idziemy do znajomej pary(kuzynka męża) na sylwestra - całe 300 metrów od domu :P ba! to ten sam budynek :P
anett.k - Wto Gru 18, 2012 7:54 pm

wiolancia napisał/a:
My w tym roku będziemy na Sylwestra w domku.Ala za mała,żeby ją zostawić z teściami,


My to samo, Lena za mała

Prowansja - Wto Gru 18, 2012 11:57 pm

My również spędzimy Sylwestra w domu.
bluszcz - Sro Gru 19, 2012 10:09 am

M4rcysi4 napisał/a:
Ja już mam pomysł i chyba będę czerwonym kapturkiem :wink:

O też fajnie :) Chyba nawet dość prosty kostium do skompletowania :) Będziesz wypożyczać czy robisz sama?
A Wilka ze sobą zabierasz? :razz:

M4rcysi4 - Sro Gru 19, 2012 12:26 pm

Strój- inwencja własna czyt. jakiś stary czerwony kostium mojej mamy z lat 80tych, stary fartuszek w biało czerwoną kratkę, chustka na głowę (niestety nie mam żadnego kapturka :wink: ) czerwone rajtki i białe podkolanówki no i koszyczek z kiełbachą i wódeczką :hyhy:
Mój wilk niestety uparł się na strój sitha

Malena - Sro Gru 19, 2012 2:33 pm

M4rcysi4 napisał/a:
koszyczek z kiełbachą i wódeczką

takie wyposażenie czerwonego kapturka mi się podoba!

U nas domówka z motywem przewodnim, jak zawsze:) Będą lata 80-te :)

bluszcz - Czw Gru 20, 2012 9:15 am

M4rcysi4 napisał/a:
Mój wilk niestety uparł się na strój sitha


W sumie, Wilk wyczerpie ilość kapturków na parę, więc Ty możesz sobie odpuścić :D
A sam Twój strój zapowiada się nieźle :D

nataliab - Czw Gru 20, 2012 9:39 am

A my będziemy bawić na weselu :) Mój brat cioteczny się żeni! :cool:
M4rcysi4 - Czw Gru 20, 2012 11:06 am

Już mu się koncepcja zmieniła na wampira :razz:
agacionek - Pią Gru 21, 2012 7:32 pm

M4rcysi4 napisał/a:
Już mu się koncepcja zmieniła na wampira

Ciekawe czy do Sylwestra jeszcze mu się nie zmieni :)

A ja nadal nie mam pomysłu na nasze przebrania....

misiao1983 - Pon Gru 31, 2012 10:29 am

U nas domówka, czyli my dwoje (syn idzie spać) plus przychodzi siostra z mężem, będziemy jeśc , pić i grać w kinecta :)
aguuuunia44 - Pon Gru 31, 2012 11:38 am

misiao1983 napisał/a:
U nas domówka, czyli my dwoje

plus przyjeżdża moja młodsza siostra z koleżanką
misiao1983 napisał/a:
będziemy jeśc , pić
dziewczyny bezaalkoholowo :)
misiao1983 napisał/a:
i grać

w ps3 move i kompa :)

malinka1984 - Pon Gru 31, 2012 11:44 am

my idziemy na salę do Różycy z moją siostrą, moim przyszłym szwagrem i znajomymi
agulka1989 - Pon Gru 31, 2012 11:54 am

U nas, ze względu na szczeniaki
misiao1983 napisał/a:
domówka, czyli my dwoje

plus mój brat z żoną i może wpadnie do nas para znajomych.

asia7 - Pon Gru 31, 2012 1:26 pm

My jednak jedziemy do teściów, gdzie będą też moi rodzice -czyli "imprezka" w bardzo rodzinnym gronie :cool:
ola88 - Pon Gru 31, 2012 1:55 pm

Po dzisiejszej wizycie u lekarza, zostaje tylko Sylwester z Jedynką, pod kocykiem i reklamówką specyfików + oglądanie fajerwerków z okna :) no chyba że nie wytrzymam do północy... mam nadzieję, że "jaki Sylwester taki cały rok" się nie sprawdzi :P
wisieneczka85 - Pon Gru 31, 2012 2:14 pm

my siedzimy w domku zrobimy sobie maraton filmowy jak dziecko uśnie a później wypijemy tradycyjnie lampkę szampana :razz:
kinix21 - Pon Gru 31, 2012 4:45 pm

Synapsa na Lumumbowie z T. i znajomymi :-)
ava - Pon Gru 31, 2012 11:53 pm

My ostatecznie siedzimy sami w domu, wcześniej byliśmy u moich Rodziów na jakieś 2 godziny, wróciliśmy po 22.
Weira - Wto Sty 01, 2013 12:56 am

My w domu z moimi rodzicami + znajomi :)
Hatifnatka - Wto Sty 01, 2013 3:04 pm

mieliśmy iść do znajomych, jednak moje kiepskie samopoczucie to uniemożliwiło. słabo się czułam i spałam od 18 do 22, a potem do 4 nad ranem oglądaliśmy z Mężem filmy z przerwą na szampana (Piccolo) i oglądanie fajerwerków :)
bluszcz - Sro Sty 02, 2013 9:55 am

My też w końcu zostaliśmy w domu, ale w sumie nie żałuję. Wpadł do nas kumpel z dziewczyną - kameralnie było i całkiem nieźle. Normalnie ubrani byliśmy, tyle że udekorowałam mieszkanie serpentynami, balonami i innymi dekoracjami. Przed 12 wyszliśmy na fajerwerki.
A Wy macie tradycję dekorowania mieszkania nawet jeśli siedzicie sami? Mnie mama tak przyzwyczaiła - jak byłam mała zawsze dom przepełniony był balonami i serpentynami. Aha i konfetti o północy ;)

Fijołkowa - Sro Sty 02, 2013 11:44 am

My też mieliśmy siedzieć w domu, bo ja ciągle "kaszląco-pociągająca", zarówno u moich Rodziców, jak i teściów szpital w domu, ale jednak rzutem na taśmę poszliśmy do mojego kuzyna i jego żony. O północy oczywiście Piccolo- truskawkowe i fajerwerki... przez okno ;) Wróciliśmy po 2 do domu, było fajnie :)
bambolea - Sro Sty 02, 2013 12:21 pm

My w końcu poszliśmy na salę, ale nie na tą co pierwotnie planowaliśmy. Była to prywatna imprezka, znajomi się skrzyknęli i zorganizowali sami, było bardzo fajnie i nie żałuję, że zdecydowałam się tam pójść :)
MadMar - Sro Sty 02, 2013 12:41 pm

bambolea napisał/a:
Była to prywatna imprezka, znajomi się skrzyknęli i zorganizowali sami
też mieliśmy iść na taką imprezkę, ale w końcu byliśmy w domku. Przyjechała kuzynka z mężem i 9 miesięczną Córeczką i przyszli znajomi z 5-letnim Synkiem :D
Było bardzo sympatycznie, wesoło, Najmłodsza wytrzymała do 23.45, Chłopiec do fajerwerków. A my bawiliśmy się do 5 :D

bluszcz - Czw Sty 03, 2013 9:50 am

Wow, do 5? O 5 ja już grzecznie spałam ;)
bambolea - Czw Sty 03, 2013 3:15 pm

bluszcz napisał/a:
Wow, do 5? O 5 ja już grzecznie spałam ;)


Ja o 5 szłam z buta na krańcówkę autobusową :D

paulinkaaMU - Czw Sty 03, 2013 9:52 pm

U nas była impreza parapetówkowo - sylwestrowa :wink: Zabawa była do białego rana z szalonymi tańcami :smile:
bluszcz - Pią Sty 04, 2013 12:17 pm

bambolea napisał/a:
bluszcz napisał/a:
Wow, do 5? O 5 ja już grzecznie spałam ;)


Ja o 5 szłam z buta na krańcówkę autobusową :D


Ja śpioch jestem :wink:

Ogólnie, chcąc Ci odpisać z cytatem, kliknęłam przez przypadek "ignoruj", ale niechcący, więc się nie obrażaj :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group