Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Głupawki - Duch w windzie - jak byście zareagowały?

misiao1983 - Wto Lis 27, 2012 9:43 am
Temat postu: Duch w windzie - jak byście zareagowały?
Popłakałam się ze śmiechu. Swoją drogą dobrze, że nikt zawału nie dostał. A wy jak byście zareagowały?
http://www.sadistic.pl/duch-w-windzie-vt155625.htm

agulka1989 - Wto Lis 27, 2012 11:54 am

misiao1983, zajebiste!
misiao1983 napisał/a:
Popłakałam się ze śmiechu

:)
Ale sama gdybym była w takiej sytuacji to pewnie nie byłoby mi do śmiechu... Umarłabym ze strachu :smile:

Hatifnatka - Wto Lis 27, 2012 11:59 am

popłakałam się ze śmiechu :smile: chociaż sama bym nie chciała być na ich miejscu oczywiście :wink:
tulipan87 - Wto Lis 27, 2012 12:18 pm

Ja bym padła bladym trupem na miejscu :?
Ewa_Ewi - Wto Lis 27, 2012 12:46 pm

a ja uwazam ze ten filmik jest glupi a pomysl zenujący bo wyobrazam sobie stres tych ludzi, sama tez "umarłabym ze strachu", to jest narazenie czyjegos zdrowia - ktos mogl dostac autentycznego zawału...
bambolea - Sro Lis 28, 2012 1:48 pm

Widziałam to, mocne... Ja bym chyba od razu osiwiała... A ciekawe co by zrobili, gdyby ktoś odruchowo w strachu, uderzył tą dziewczynkę...
justine81 - Sro Lis 28, 2012 4:56 pm

bambolea napisał/a:
ciekawe co by zrobili, gdyby ktoś odruchowo w strachu, uderzył tą dziewczynkę...

O tym samym pomyślałam
Albo gdyby
Ewa_Ewi napisał/a:
ktos mogl dostac autentycznego zawału...

Masakra

Rusałka_Maja - Sro Lis 28, 2012 6:06 pm

Faktycznie - sama bym umarła ze strachu nie dziwię się reakcji tych ludzi..

Chociaż w sumie tak się zastanowiłam czy aby na pewno to było takie z zaskoczenia bo tam gdzieś w połowie jak jadą dwie kobitki to wtedy kiedy nie powinny nic widzieć bo jest ciemno jak nie powiem gdzie.. to ta jedna odwrócona w stronę kamery już zaczyna robić miny i łapać koleżankę ze strachu za rękę :wink:

PaulinaPS - Sro Lis 28, 2012 6:41 pm

Filmik masakra, ja bym chyba padła i wyleciała z tej windy razem w tymi drzwiami :)
ZoltyTulipan - Sro Lis 28, 2012 7:59 pm

Hatifnatka napisał/a:
popłakałam się ze śmiechu :smile: chociaż sama bym nie chciała być na ich miejscu oczywiście :wink:


dokładnie tak samo zareagowałam :)

agnies89 - Sro Lis 28, 2012 8:05 pm

hahaha śmieszne ale jak ogląda się to na monitorze :wink: oj nie chciałabym tego przeżyć :?
Rusałka_Maja - Sro Lis 28, 2012 8:41 pm

To tak jak mój narzeczony.. początkowo nie chciał oglądać jak zobaczył tytuł a potem oglądał do końca i miał polewkę cały czas.. ale w końcu stwierdził, że odważnie założyli, że nikt jej nic nie zrobić bo on sam np by się próbował bronić w razie czego, a już na pewno chciałby sprawdzić czy prawdziwa :D
Hatifnatka - Sro Lis 28, 2012 8:54 pm

mój Mąż dokładnie to samo stwierdził jak mu pokazałam filmik - że aż dziwne, że nikt tej dziewczynki nie poszarpał czy nie uderzył w stresie... :roll:
misiao1983 - Sro Lis 28, 2012 9:06 pm

Rusałka_Maja napisał/a:
a już na pewno chciałby sprawdzić czy prawdziwa :D
ee ja bym się bała dotknąć "tego czegoś" i też bym się chowała w kącie windy tylko pewnie bym na to patrzyła, żeby mnie nie zaatakowało :) a raczej bym w porę zareagowała jakby mnie zaatakowało. Swoją drogą dlaczego rozczochrane dzieci w koszuli z lalką w ręce są takie straszne? :)
Rusałka_Maja - Sro Lis 28, 2012 9:13 pm

misiao1983 każdy różnie reaguje w takich sytuacjach :D On zareagowałby tak, ja bym padła na zawał :D
A dlaczego? Tak się chyba w filmach utarło i tak się ludziom zakodowało :D

MadMar - Czw Lis 29, 2012 5:57 pm

bambolea napisał/a:
ciekawe co by zrobili, gdyby ktoś odruchowo w strachu, uderzył tą dziewczynkę
też o tym pomyślałam, albo gdyby tak jak piszecie 'dostał zawału' ?

przychodzi mi do głowy jeszcze jedna opcja- jakby tam weszła kobieta w ciąży (nie widocznej jeszcze, bo pewnie z brzuchem by jej nie wpuścili) i przez silny stres poroniła?

Generalnie uśmiałam się, ale nie chciałabym być na ich miejscu

AgaNika - Sob Gru 01, 2012 12:35 am

Ja też pewnie padłabym na zawał
Hatifnatka napisał/a:
aż dziwne, że nikt tej dziewczynki nie poszarpał czy nie uderzył w stresie...
Niewykluczone, że gości w windzie było więcej a pokazali tylko te "najlepsze" reakcje. Mój mąż widział filmik dwa razy i za każdym razem prawie boki zrywał. Przypomniała mu sie też pewna historia - rzecz się działa w Rosji, w bloku mieszkalnym, ktoś wpadł na pomysł, że będą łapać za rękę lokatorów z wnętrza skrzynki pocztowej, gdy Ci będą chcieli wyjąć z niej listy. Jeden z lokatorów, wkurzony, wyjął broń i strzelił do wnętrza skrzynki uśmiercając dowcipnisia...
xbride - Sro Gru 05, 2012 3:15 pm

moim zdaniem ten filmik wcale nie jes smieszny, wrecz przeciwnie, pomysl byl glupi i nieprzemyslany. nie robi sie takich rzeczy w zamknietym pomieszczeniu, z kotrgo czlowiek nie moze uciec, to juz nie sa zarty. ktos mogl umrzec na zwal... totalny idiotyzm
agulka1989 - Sro Gru 05, 2012 3:26 pm

A tu inny filmik z tej samej windy... http://www.youtube.com/wa...E&feature=share
Rusałka_Maja - Sro Gru 05, 2012 5:46 pm

Ostatnia scena najlepsza :D
ZoltyTulipan - Sro Gru 05, 2012 9:16 pm

tu chyba bym się już tak nie bała :) Ale ostatnia para, to ten chłopak był bardziej przerażony od dziewczyny :)
vendi - Sro Gru 05, 2012 9:20 pm

Na tego duszka to bym chyba się ostro zagapiła, raczej zaniemówiła niż przestraszyło, jednak "gruby żart" ...
majonez46 - Pią Gru 14, 2012 8:02 pm

pewnie podłoga byłaby mokra :D
Żona Juliana - Sro Lut 27, 2013 4:26 pm

Oglądając również się śmiałam, choć nie śmiesznie by było znaleźć się w takiej sytuacji samemu, ponadto mieli inne pomysły, raz (nie pamiętam tylko adresiku filmu) wstawiali do widy prawie w pionie trumnę, po czym szli po wieniec, drzwi się zamykały itd, w połowie drogi wypadał "trup" Swoją droga pytanie, co jeżeli przy takim układzie ktos faktycznie by odjechał na zawał? Co wtedy?
Agnes200 - Sob Mar 15, 2014 7:50 pm

No ja raczej też nie chciałabym być w tej windzie :P
Catylyn89 - Nie Mar 16, 2014 8:28 pm

Ja bym doznała szoku i nie mogłabym się ruszyć z miejsca :P
zuz0wa - Pią Mar 21, 2014 12:08 pm

Ja bym chyba sufitem wyszła- o ile wcześniej nie umarłabym na zawał :D
koniczynka84 - Pią Kwi 11, 2014 7:56 am

Najgłupszy pomysł na żart w dziejach - ciekawe co by zrobili gdyby ktoś rzucił się na dziewczynkę - reakcji ludzi w stresie trudno przewidzieć jednoznacznie, chyba że wszystko było ustawione
Pandora - Sro Maj 21, 2014 8:28 am

Dobre, ale sama to chyba bym nie chciała tam być :D
karolina84 - Sro Wrz 24, 2014 2:54 pm

Masakra :) To zdecydowanie nie na moje nerwy..mogę tylko taką sytuację przeżyć oglądając ją w necie, w innym przypadku nie wyobrażam sobie :D
Pati102 - Sob Paź 11, 2014 7:01 pm

Wygląda na horror. Fajnie się ogląda. W rzeczywistości chyba bym oszalała ze strachu.
Tomas373 - Pon Paź 20, 2014 8:32 am

strrrraszne, dajcie spokój...


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

Gogol174 - Wto Paź 21, 2014 5:01 pm

masakryczne :smile:
mariettalubi - Sro Paź 22, 2014 11:58 am

O matko boska :o Nie wiem jakbym zareagowała. Chyba bym zawału dostała :D


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

callmenow - Pią Paź 24, 2014 1:34 am

ja bym nie wiem, chyba bym.... no nie wiem, może w końcu rozmowę by się nawiązało :D
alcia - Sro Lis 22, 2017 12:46 am

no ciekawei by było....
adam1974 - Pią Sty 12, 2018 2:56 pm

Zawał niemal pewny :) .
balbina8 - Pon Sty 29, 2018 11:16 pm

ten filmik jest straszny
Ajlar - Pią Cze 15, 2018 10:09 am

umarłabym ze strachu
PaulaPaula - Sro Paź 24, 2018 10:07 am

Umarłabym ze strachu :)
Alina87 - Czw Wrz 12, 2019 8:27 pm

Durne pomysły, padłabym tam trupem.
Maliciousyjo - Pią Kwi 09, 2021 7:58 am

Sceny jak z horroru :

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group