Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Monika Kropat "Zabka Zyzy"

misia223 - Sob Gru 01, 2012 12:37 pm
Temat postu: Monika Kropat "Zabka Zyzy"
Witam

robilam makijaż slubny jak i probny u Moniki. jestem bardzo zadowolona i zachwycona podejsciem jej do sprawy. makijaz probny robiony byl okolo 2 godzin, tak by wszytko bylo dograne na ostatni guzik.
makijaz trzymal sie cala noc . goscie ktorych malowala tez byli zadowoleni. nawet moj maz robil drobna korekte.
Monika jest zawsze usmiechnieta, dojezdza do domu.
Polecam ja takze do przedłuzania rzes metoda 1:1. rzesy wygladaja bardzo naturalnie i przepieknie.

Czy mialyscie z nia jakis kontakt?

ZoltyTulipan - Pią Mar 08, 2013 1:52 pm

Jakieś nowe opinie dziewczyny? Bo ja jestem bardzo ciekawa :smile: :smile: :smile:
agacionek - Sob Mar 09, 2013 10:02 am

Mnie Monika malowała, jedyne do czego mogę mieć jakieś "ale" to dobrała mi zbyt jasny podkład, ale ogólnie byłam zadowolona, makijaż trzymal sie do samego rana.
marthussia - Wto Maj 07, 2013 11:14 am

agacionek napisał/a:
Mnie Monika malowała, jedyne do czego mogę mieć jakieś "ale" to dobrała mi zbyt jasny podkład, ale ogólnie byłam zadowolona, makijaż trzymal sie do samego rana.

a jaki jest koszt makijażu ślubnego u Moniki?

agacionek - Wto Maj 07, 2013 7:56 pm

marthussia, nie pamietam, ale coś około chyba 100 zł...
agnies89 - Sro Sie 07, 2013 10:46 pm


ZoltyTulipan - Sob Wrz 21, 2013 8:18 pm


moniska - Czw Paź 03, 2013 2:13 pm

Mnie malowała p. Monika do sesji zdjęciowej, ale nic związanego ze ślubem.
Wg mnie makijaż był za ciężki i miała ogromny problem z narysowaniem kreski eyelinerem, na dodatek wszystko się jeszcze rozmazało i zamiast to zmyć to w efekcie miałam na oku ciemne plamy, które były zamalowane cieniami do powiek. I nakłada strasznie grubo podkład co mi się nie podoba, bo miałam uczucie jakbym miała maskę na twarzy.
A efekty wizualne, gdyby się nie rozmazał eyeliner to makijaż na oko bardzo ładny, ale mi nie odpowiadała ta grubość tapety na twarzy, dodam że nie mam problemów z cerą.

hany - Wto Paź 08, 2013 8:52 am

agnies89, ZoltyTulipan, ciesze się z Waszych pochlebnych opinii na temat makijażu Moniki, bo też ją wybrałam :)
KaMika - Wto Paź 08, 2013 10:52 pm

Biorę Monikę pod uwagę, więc chętnie poczytam opinię od osób, które miały z nią przyjemność :) dziękuję :D
Catylyn89 - Wto Paź 29, 2013 12:45 pm

ehh, szukam kogoś, kto jest mobilny poza okolice Łodzi... Nie wiecie czy Pani Monika zrobilaby jeden makijaż 30 km od Łodzi?
ithanielle - Wto Paź 29, 2013 12:52 pm

Catylyn89, napisz do niej - na tej stronie jest informacja, że dojeżdża do Klienta... ale czy przyjedzie do jednej osoby? Kilka osób, z którymi się kontaktowałam, odmówiło - wymaga minimum 3 osób do umalowania, wtedy jest w ogóle mowa o dojeździe...





edit: usunęlam treść niezgodną z regulaminem (link)

hany - Wto Paź 29, 2013 1:08 pm

Catylyn89 napisał/a:
ehh, szukam kogoś, kto jest mobilny poza okolice Łodzi... Nie wiecie czy Pani Monika zrobilaby jeden makijaż 30 km od Łodzi?

Ja mam Monikę zarezerwowaną i będzie dojezdżać do mnie do domu (ok. 60 km. od Łodzi) bez problemu :) nic nie mówiła, że musi być więcej osób do umalowania, tylko podała cene makijażu dla gości oraz trzeba pokryć koszt jej dojazdu do klientki - w moim przypadku koło 50zł.

Catylyn89 - Wto Paź 29, 2013 6:35 pm

hany, wysłałam do niej wiadomość, mam nadzieje, że odpisze :)
ZoltyTulipan - Wto Paź 29, 2013 7:35 pm

Do mnie dojeżdzała bez problemu ok 30 km :) I malowała tylko mnie i moją świadkową, żadnego problemu nie było :)
Catylyn89 - Wto Paź 29, 2013 10:19 pm

UDAŁO SIĘ!!! :smile: :smile:

Monika zgodziła się :smile: :smile: Mam zaklepany makijaż ślubny z przedłużaniem rzęs 1:1 :razz:

Dziękuję dziewczyny za polecenie! :smile:

ithanielle - Wto Paź 29, 2013 10:31 pm

i dojedzie do jednego makijażu? :)

też dziś do niej pisałam, ale na razie nie mam odpowiedzi...

P.S. Gratuluję!!! Cieszę się, że masz temat z głowy :)

Catylyn89 - Sro Paź 30, 2013 8:15 am

ithanielle napisał/a:
i dojedzie do jednego makijażu? :)


Tak ;) Konkretnie powiedziała co i jak, że próbny u niej, a na finał dojeżdża :)

hany - Sro Paź 30, 2013 8:56 am

Catylyn89 napisał/a:
ithanielle napisał/a:
i dojedzie do jednego makijażu? :)


Tak ;) Konkretnie powiedziała co i jak, że próbny u niej, a na finał dojeżdża :)

Dokładnie :) mi powiedziała to samo :P myślę, że będziemy zadowolone z naszych makijaży :D

ithanielle - Sro Paź 30, 2013 9:38 am

hany, Catylyn89 - do mnie też napisała :)

i na ten moment zaprzestaję poszukiwań, Monika maluje pięknie, ma konkurencyjne ceny i napisała, że przyjedzie nawet, jeśli tylko ja będę do umalowania :)

hany, przede wszystkim Tobie dziękuję za namiary, bo pisałaś mi o Monice już w wątku "Panny Młode 2014" :)

hany - Sro Paź 30, 2013 11:14 am

ithanielle, :shy polecam się na przyszłość :D
Catylyn8, ithanielle mam nadzieje, że będziecie z niej zadowolone :) i ja też :D

Catylyn89 - Sro Paź 30, 2013 10:20 pm

hany napisał/a:

Catylyn8, ithanielle mam nadzieje, że będziecie z niej zadowolone :) i ja też :D


Jeśli nie, to Cię znajdziemy :smile: :smile:

Jasne, że będziemy z niej zadowolone :D

ithanielle - Czw Gru 12, 2013 6:34 pm

Dziewczyny, Monika ma aktualnie trochę wolnego czasu i ciekawą promocję na przedłużanie rzęs 1:1 (sama wybieram się "na próbkę") - więcej info na jej fb :) może któraś skorzysta.
Loczek_16 - Czw Gru 12, 2013 7:43 pm

przejrzałam fotki i troszkę ich mało ;) ale jak p. Monika dojeżdża to byłaby to dla mnie świetna opcja
ithanielle - Czw Gru 12, 2013 7:44 pm

Loczek_16, zajrzyj na fb, tam ma trochę zdjęć :)
hany - Czw Gru 12, 2013 8:48 pm

ithanielle, koniecznie pochwal się zdjęciem jak już będziesz po :)
ithanielle - Czw Gru 12, 2013 8:59 pm

Oczywiście, pochwalę się :)
Idę 27 grudnia, więc wtedy pokażę zdjęcia ;)

Catylyn89 - Czw Gru 12, 2013 9:54 pm

ithanielle napisał/a:
Dziewczyny, Monika ma aktualnie trochę wolnego czasu i ciekawą promocję na przedłużanie rzęs 1:1 (sama wybieram się "na próbkę") - więcej info na jej fb :) może któraś skorzysta.


Sama zamówiłam makijaż ślubny z przedłużaniem rzęs, ale zrezygnuję z 1:1... Naczytałam się dość niepochlebnych opinii o tej metodzie, a moje naturalne rzęsy nie są w aż tak kiepskim stanie, żeby coś przy nich robić, więc zdecyduję się na kępki w dniu ślubu... :)

ithanielle - Czw Gru 12, 2013 10:10 pm

Ile ludzi, tyle opinii. Sama nie byłam zwolenniczką 1:1, ale zostałam przekonana - a jeśli jest okazja wypróbowania, to czemu nie? :)

Podzielę się wrażeniami :)

hany - Pią Gru 13, 2013 11:57 am

Dziewczyny ja miałam robione rzęsy 1:1 i są dwa rodzaje: naturalne i syntetyczne...miałam te i te...Naturalne była naprawdę spoko, praktycznie się ich nie czuło, niestety po zdjęciu moje były w fatalnym stanie....Syntetyczne są tragiczne, twarde i kują jak igła i ja czułam, że je mam co było dla mnie bardzo niekomfortowe :( ;/ po ich zdjęciu to moich prawie nie miałam...raczej nie zdecydowałabym sie juz na żadne z nich ze względu na to jak niszczą naturalne rzęsy, dlatego albo zainwestuje w Revitalash albo zrobię kępki w dniu ślubu :smile: ale oczywiście jest to indywidualna sprawa każdej z nas jak sztuczne rzęsy będą się sprawdzać :)
ithanielle - Pią Gru 27, 2013 11:56 pm


Rusałka_Maja - Pią Gru 27, 2013 11:59 pm

ithanielle, a u siebie w dzienniczku się nie pochwalisz? ;)

[ Dodano: Sob Gru 28, 2013 12:01 am ]
czy te rzęsy były pociągnięte jakąś odżywkę? lub są mokre? mam wrażenie patrząc na lewe oko, że się trochę posklejały?

ogólnie efekt super, aż nabieram ochoty by sobie taki prezent zrobić :D

ithanielle - Sob Gru 28, 2013 12:01 am

Rusałka_Maja, pochwalę się z przyjemnością, ale niedawno dotarłam do domu i moja półgodzinna gimnastyka z telefonem zakończyła się fiaskiem :) muszę zrobić ładne zdjęcie jutro w ciągu dnia i wtedy na pewno pochwalę się moimi rzęsiskami :)

Rzęsy są pociągnięte utrwalaczem, po jakimś czasie wyschły i wyglądają cudnie. Do 31 grudnia Monika ma promocję na rzęsy, więcej info znajdziesz na jej fb :) my własnie z tej promocji skorzystałyśmy.

Rusałka_Maja - Sob Gru 28, 2013 12:09 am

Zastanawiam się jeszcze czy są wśród posiadaczek nowego wachlarza rzęs :D okularnice?
Ja swoje naturalne mam dosyć długie i jak pociągnę je tuszem to muszę trochę zsuwać z nosa okulary bo o nie "zawadzam" :razz:
I ciekawa jestem czy przy takich rzęsach nie miałabym podobnego problemu?

Sisska - Sob Gru 28, 2013 11:50 am

Rusałka_Maja, długosc i podkrecenie rzes moga byc rozne. trzeba po prostu dobrac odpowiednie ;)
niusia - Sob Gru 28, 2013 10:16 pm

Makijaże z charakterem :) Podoba mi się, że bardzo ładnie podkreśla oczy ;)
Rusałka_Maja - Pon Gru 30, 2013 9:57 pm

Tak więc..

byłam i jestem mega zadowolona :)
Tak jak Sisska pisze różne są rzęsy, a ponieważ moje naturalne są długie, to z długością nie szalałyśmy bo raz że nie chciałam wyglądać jak lalka a dwa że martwiłam się o te okulary, ale jestem mega zadowolona. Jest bjuti :)

Dorotka_ - Wto Gru 31, 2013 6:30 pm

Polecam Żabkę :smile:
mam śliczne rzęsy od dziś rana, Monika wykonuje swoją pracę bardzo precyzyjnie, a efekt jest taki jaki chciałam - mojemu Arkowi zaparło dech, ja chodzę zakochana i przeglądam się non-stop w lustrach, a Mama się nie skapnęła, że mam doczepiane przedłużenia :)

Juska - Sob Sty 04, 2014 10:17 pm

Rusałka_Maja, Dorotka_, a foty? :)
Catylyn89 - Nie Sty 05, 2014 11:37 am

Dajcie fotki, bo też się zastanawiam czy zrobić przedłużanie przy moich już długich rzęsach i jestem w kropce... W sumie na ślub można zaszaleć... :-)
Rusałka_Maja - Nie Sty 05, 2014 11:56 am


misia-misia - Nie Sty 05, 2014 12:30 pm

Sisska napisał/a:
długosc i podkrecenie rzes moga byc rozne. trzeba po prostu dobrac odpowiednie


dokładnie... Ja jednak wolę naturalne :wink:

Catylyn89 - Nie Sty 05, 2014 1:25 pm

Rusałka_Maja, No ładnie to wygląda, takie gęste :) A powiedz mi czy na zewnętrznym kącie oka, też dodaje parę rzęs? bo u mnie bardziej boki są do poprawy... :-)
Rusałka_Maja - Nie Sty 05, 2014 1:30 pm

Catylyn89, jak najbardziej, być może u mnie na zdjęciu tego nie widać :D ale to jest metoda 1:1 więc te rzęski są przyczepiane do Twoich naturalnych :)
hany - Nie Sty 05, 2014 2:22 pm

Rusałka_Maja, super rzęsy :) wyglądają bardzo naturalnie:)
asior71 - Nie Sty 05, 2014 2:56 pm

po prostu super :lol: sama się zastanawiam nad sztucznymi...
ithanielle - Pon Sty 06, 2014 12:05 pm

Rusałka_Maja, widzisz jak się zbierałam z moimi zdjęciami - wstyd :)

Ale ja może dodam, że dwa dni po mnie u kogoś innego rzęsy robiła sobie siostra Marcina. Efekt podobnie jak u nas, super, ale do samego zabiegu miała bardzo dużo uwag - począwszy od tego, że kosmetyczka wsadziła jej w oko podkładkę co spowodowało stan zapalny, kończąc na tym, że kilka rzęs po prostu ją uwierało i musiała je wyrwać...
Ja od dnia aplikacji nie miałam żadnych problemów, co więcej - wypadło mi już bardzo dużo rzęs, a nie mam prześwitów, których tak bardzo się bałam :)
Zobaczymy jak będzie za kilka dni :)

Rusałka_Maja - Pon Sty 06, 2014 1:20 pm

ithanielle napisał/a:
Rusałka_Maja, widzisz jak się zbierałam z moimi zdjęciami - wstyd :)

Ale ja może dodam, że dwa dni po mnie u kogoś innego rzęsy robiła sobie siostra Marcina. Efekt podobnie jak u nas, super, ale do samego zabiegu miała bardzo dużo uwag - począwszy od tego, że kosmetyczka wsadziła jej w oko podkładkę co spowodowało stan zapalny, kończąc na tym, że kilka rzęs po prostu ją uwierało i musiała je wyrwać...
Ja od dnia aplikacji nie miałam żadnych problemów, co więcej - wypadło mi już bardzo dużo rzęs, a nie mam prześwitów, których tak bardzo się bałam :)
Zobaczymy jak będzie za kilka dni :)


U mnie było podobnie, tj. fakt podkładkę położyła zbyt blisko oka ale to dlatego, że strasznie mrugałam i z nią "walczyłam" :D Co powodowało, że (prawe) oko mi łzawiło (z wacika pewnie ta substancja mnie podrażniała) i przy mokrych rzęsach ciężko było "instalować nowe"..
Potem po zdjęciu miałam czerwone i szczypiące oko ale następnego dnia było już wszystko w porządku - dla takiego efektu jaki osiągnęłyśmy, parę wylanych łez nie było mi straszne :D

Podobnie jak u ithanielle wypadło mi już sporo moich rzęs ale także nie mam prześwitów, a właśnie bardzo się bałam, że jak zaczną się wymieniać to będzie to brzydko wyglądało :)

Catylyn89 - Pon Sty 06, 2014 2:04 pm

zdrozaly makijaze slubne u niej,wlasnie zostalam poinformowana, ze za slubny zaplace nie 160 a 180 wraz z probnym :roll:

slabo, zwlaszcza, ze nastawialam sie na jej uslugi na podstawie starej ceny...

hany - Pon Sty 06, 2014 3:38 pm

Catylyn89, serio? ja nie dostałam żadnej informacji na temat tej "podwyżki" :( wysyłała Ci maila czy jak?
Catylyn89 - Pon Sty 06, 2014 4:54 pm

hany napisał/a:
Catylyn89, serio? ja nie dostałam żadnej informacji na temat tej "podwyżki" :( wysyłała Ci maila czy jak?

Okazało się, że nie potrzebnie się zdenerwowałam, bo obowiązują mnie stare ceny :P

Monika chciała tylko napisać, że pakiety ma i wykonuje manicure hybrydowy, aczkolwiek chyba ceny zdrożały dla nowych osób, które dopiero będą się z nią umawiać na pakiet ślubny :) Wiadomość dostałam od niej na FB :razz:

Patii. - Pią Sty 10, 2014 1:33 pm

Zastanawiam się czy też nie umówić się z kimś z Łodzi oferującym dojazd, bo w moim Tomaszowie to nie wiem czy takie cuda znajdę :)
Karolain - Pią Sty 10, 2014 1:52 pm

Tak zachwalacie te rzęski, hm muszę się zastanowić i może sobie zafunduję
misia223 - Pią Sty 10, 2014 8:07 pm

Patii napisz do niej tak bedzie najprościej. Wiem, że dojeżdza daleko jak jest większa ilość osob, chyba min. 3 i trzeba doliczyć benzyne.
ja teraz sie umawialam na makijaz na czerwiec i sierpien bo mam dwa sluby w rodzinie i wiem, że juz jest u niej ciężko.
A i tak mi tez mowiła o hybrydach i pakietach i sie umówiłam na makijaz, rzesy i hybrydy :)

pati_88 - Nie Sty 12, 2014 1:33 pm

piekne makiaze;)
Vipi - Nie Sty 26, 2014 9:48 pm

Z całych sił polecam tą personę. Pani Monika jest mega profesjonalna. Pracuje na bardzo dobrych kosmetykach. Korzystałam z jej usług kilka razy, nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń co do źle dobranego odcienia podkładu. Na moim ślubie malowała także 5 innych twarzy, każdy makijaż był inny i świetnie dobrany do twarzy każdej z nas. Do tego wszystkiego warto dodać, że to mega kontaktowa osoba, z którą świetnie się rozmawia i która super potrafi rozładować ewentualny stres przedślubny (świetne poczucie humoru). Tak jak wcześniej napisałam przy kilku okazjach korzystałam juz z jej usług, za każdym razem z tym samym 100% zadowoleniem. Polecam wszystkie usługi jakie oferuje rzęsy i hybrydę również. Jak tylko podpowiecie mi jak wrzucić zdjęcia na pewno coś załączę. Jeszcze raz gorąco polecam, choc za oknem dość mroźno :P
Catylyn89 - Pon Sty 27, 2014 1:10 pm

Vipi, Musiałabyś napisać 10 postów, a zdjęcia dodaje się z opcją [img] :) Czekam z niecierpliwością na efekty, bo sama będę korzystać z jej talentu :)
misia223 - Pon Sty 27, 2014 7:56 pm

Catylyn89, to nie masz sie czego obawiac! Bo ja rownie wielekrotnie korzystalam z jej uslug. Poszukam zdjec i wkleje. A widzialas sie juz z nia?
Catylyn89 - Pon Sty 27, 2014 11:21 pm

misia223, Jeszcze nie, na probny umowie sie dopiero na czerwiec :)
misia223 - Pon Sty 27, 2014 11:30 pm

Catylyn89, a tylko makeup u niej robisz? Bo ona w rzesach jest tez bardzo dobra
Catylyn89 - Wto Sty 28, 2014 11:36 am

misia223, Właśnie się zastanawiam, czy wziąć kępki czy 1:1, bo mam bardzo wrażliwe oczy :( Zapytam się jej i umówie na 28 czerwca, bo akurat będę na przymiarce, to przy okazji ją odwiedzę :)
misia223 - Wto Sty 28, 2014 1:22 pm

wiecie co nie moge wstawic zdjęć!!! :'(

[ Dodano: Wto Sty 28, 2014 1:24 pm ]

ithanielle - Wto Sty 28, 2014 1:25 pm

misia223 napisał/a:
wiecie co nie moge wstawic zdjęć!!! :'(


Tu pomoc: http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=93 :)

Kilka wypowiedzi wcześniej ja wklejałam zdjęcia rzęs mojej siostry, robionych oczywiście przez Monikę i dużo zdjęć można znaleźć na fb Moniki.

olqa_b - Pią Sty 31, 2014 5:16 pm

A jak można ją znaleźć na fb?
hany - Pią Sty 31, 2014 7:28 pm

olqa_b, proszę: https://www.facebook.com/ZyzyMakeUp?fref=ts :D
misia223 - Sro Lut 05, 2014 11:54 am

olqa_b, jeszcze www.monikakropat.iportfolio.pl

a Monika własnie dodała zdjęcia ślubne na profilu fb i ma promocje na rzęsy. Widzialyście?

hany - Wto Maj 27, 2014 12:24 pm


Sisska - Wto Maj 27, 2014 10:57 pm

skad takie dluuugie, rowne i idealne rzesiska? :smile:
hany - Sro Maj 28, 2014 10:10 am

Sisska, z kępek :P
lovinlizard - Pią Maj 30, 2014 6:18 pm

kepki mega "robią " oko :)
blondynka89 - Nie Cze 01, 2014 10:35 pm

Też biorę panią Monikę pod uwagę :) robi przepiękne makijaże
Catylyn89 - Sob Sie 23, 2014 1:16 am


hany - Czw Wrz 18, 2014 10:36 pm


kiciaeudezet - Pią Lis 14, 2014 1:27 pm

Monika będzie rowniez mnie malować :) po tym jakie zdjęcia wstwia makijazy na swoim profilu, wiem, że będe w 100% zadowolona ;)
AgaMi28 - Pią Sty 09, 2015 10:46 pm

hmm ja się wstępnie umówiłam do Moniki, ale jeszcze się zastanawiam... podejrzę wasze fotki ;)
niusia - Nie Sty 25, 2015 8:09 pm

Wstępnie też zaklepałam termin u Moniki :)
Catylyn89 - Nie Sty 25, 2015 8:37 pm

AgaMi28, niusia, będziecie zachwycone jej makijażem, jak i samą jej osobą :)
Muszkowa - Nie Sty 25, 2015 9:13 pm

A powiedzcie Dziewczyny, jak dużo wcześniej się zapisywałyście? Bo wiem, że chcę, aby to Monika mnie malowała, ale nie wiem kiedy się do niej zapisać :wink:
Catylyn89 - Nie Sty 25, 2015 10:34 pm

Muszkowa, rezerwowałam u niej termin 22 października 2013 roku, a 16 sierpnia 2014 miałam ślub ;)
Muszkowa - Pon Sty 26, 2015 7:36 am

Dziękuję za informację :) w takim razie w wakacje się do niej będę dobijać 8)
emiiskaa - Pon Sty 26, 2015 10:18 am

też umówiłam się do Moniki, wraz ze mną mama i świadkowa :)
Fraise - Czw Lut 12, 2015 10:49 pm

Ja chyba też wybiorę panią Monikę :)
Catylyn89 - Sro Kwi 01, 2015 3:33 pm

Monika jest boska :) Prosiłam o delikatny smoky eyes w brązach i proszę. Ma talent do cieniowania oczu i delikatnych makijaży :smile:


Muszkowa - Sro Kwi 01, 2015 7:28 pm

Catylyn89, bomba! Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam :D
Catylyn89 - Sro Kwi 01, 2015 10:49 pm

Muszkowa napisał/a:
Catylyn89, bomba! Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam :D


Kiedy masz próbny? ;)

Muszkowa - Czw Kwi 02, 2015 6:48 am

Catylyn89 napisał/a:
Muszkowa napisał/a:
Catylyn89, bomba! Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam :D


Kiedy masz próbny? ;)


Jakoś w przyszłym roku...myślę, że może w styczniu/lutym ;)

Sycylijka - Czw Kwi 02, 2015 8:31 am

Zastanawiam się nad zmianą makijażystki na Monikę. Powiecie coś nowgo w temacie? :)
Dorotka_ - Czw Kwi 02, 2015 9:07 am

Sycylijka, na pewno maluje lepiej niż Twój poprzedni wybór ;)
Sycylijka - Czw Kwi 02, 2015 9:10 am

Dorotka_, patrzę na zdjęcia i mam podobne odczucia ;) stąd chęć zmiany :D
Dorotka_ - Czw Kwi 02, 2015 9:15 am

Monika Kropat i Magda Giszterowicz to według mnie najlepsze wizażystki w Łodzi :)
Sycylijka - Czw Kwi 02, 2015 9:45 am

Dorotka_, przeczytałam, że Monika robi mocniejsze makijaże i chyba dlatego bardziej do mnie przemawia. Na co dzień dość wyraziście podkreślam oczy, wiec nie chciałabym żeby delikatny makijaż sprawił, że moje oczy będą wyglądać na nieco "gołe" :lol:
Muszkowa - Czw Kwi 02, 2015 10:01 am

Sycylijka, u mnie chyba to wyczytałaś ;) sprawdź sobie dziewczyny na fb, ja tym sposobem podjęłam decyzję :wink:
Dorotka_ - Czw Kwi 02, 2015 10:27 am

Sycylijka, dokładnie tak jest :)
Catylyn89 - Czw Kwi 02, 2015 10:57 am

Dorotka_ napisał/a:
Monika Kropat i Magda Giszterowicz to według mnie najlepsze wizażystki w Łodzi :)


Zgadzam się :smile:

Sycylijka napisał/a:
Dorotka_, przeczytałam, że Monika robi mocniejsze makijaże i chyba dlatego bardziej do mnie przemawia. Na co dzień dość wyraziście podkreślam oczy, wiec nie chciałabym żeby delikatny makijaż sprawił, że moje oczy będą wyglądać na nieco "gołe" :lol:


Monika zrobi Ci taki makijaż jaki chcesz i jaki pasuje do Twojego typu urody :) Będziesz zadowolona z efektu, ja co chwilę podchodziłam do lustra, taka byłam zachwycona z makijażu :)

Sycylijka - Czw Kwi 02, 2015 11:12 am

Catylyn89, dzięki tej wypowiedzi podjęłam decyzję! Dzwonię do Moniki ! :smile:
Poza tym Ty wyglądałaś ślicznie!
Myślicie, że uda się jej zatuszować ciemną bliznę po żużlu?

Catylyn89 - Czw Kwi 02, 2015 11:16 am

Sycylijka, powinna pokombinować z korektorami, ale najlepiej jej zadaj to pytanie :razz: Monika z każdej dziewczyny robi boginię i jeszcze super uspokaja w trakcie makijażu. Ma taki fajny niski i cichy głos :smile:
izunia19895 - Pon Maj 25, 2015 11:15 pm

ja tez zdecydowałam sie na Monikę :)
emiiskaa - Nie Cze 07, 2015 8:01 pm

Monika to cudowna osoba, pomalowała mnie tak pięknie, że wszyscy się zachwycali :) polecam szczerze!
Sycylijka - Pon Cze 08, 2015 11:27 am

emiiskaa, masz zdjęcie makijażu ? :)
Catylyn89 - Sro Cze 24, 2015 7:49 pm

emiiskaa, pics or it didn't happen:)
domi127 - Pon Lip 13, 2015 9:46 pm

Monika umalowala nas przepieknie. Wszyscy sie zachwycali makijazem zarowno moim jak i siostry i mamy :)
emiiskaa - Sro Paź 14, 2015 3:49 pm

w końcu znalazłam chwilkę :)
[/code]

Julia_ja - Pon Lut 15, 2016 6:49 pm

Możecie mi powiedzieć, czy ta Pani przyjmuje gdzieś stacjonarnie?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group