Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - Pallad

Ciekawska_Besti - Czw Gru 27, 2012 6:13 pm
Temat postu: Pallad
Czy któraś z Was wie coś na temat obrączek z palladu? Co to za jakiś dziwny twór?
Całkiem ładnie wyglądają na zdjęciach ale nie wiem czy są trwałe i warte swojej ceny.
Znalazłam je na razie tylko na stronie apartu.

M4rcysi4 - Czw Gru 27, 2012 9:06 pm

Poczytaj tutaj http://www.ring4you.eu/obraczki-lazur
Ciekawska_Besti - Czw Gru 27, 2012 9:53 pm

Dzięki, też trafiłam na ten opis tylko, że tam jest w ostatnim zdaniu napisane, że "W handlu można również spotkać obrączki z palladu, lecz nie należy ich mylić z białym złotem palladowym"

nic z tego nie rozumiem:/

M4rcysi4 - Pią Gru 28, 2012 11:55 am

To może w Aparcie faktycznie mają obrączki z czystego (w większości z)palladu? Może dopytaj w Aparcie o co chodzi.
Aha... nie wiem jakie ceny są w Aparacie, czy gdzieś indziej za obrączki z palladu, ale zaznaczam, że pallad jest o połowę tańszy od złota. Dlatego nawet jeśli w sklepie są droższe od złotych to nie są tyle warte :wink:

Ciekawska_Besti - Pią Gru 28, 2012 2:36 pm

Czyli w takim razie nie warto pytać bo ceny w aparcie są porównywalne do złota a skoro jest wart o połowę mniej to odpowiedź nasuwa się sama ;)

Dzięki za pomoc!

Sisska - Nie Gru 22, 2013 1:19 pm

obecnie robi sie obraczki z samego palladu jak i z mieszanki zlota z palladem. pallad z wygladu jest podobny do srebra, wiec dodaje sie go do zlota bialego. taka mieszanka jest bardziej blyszczaca i twardsza, gdyz sam pallad ma po prostu takie wlasciwosci. widzielismy na zywo obraczki z bialego zlota palladowego i sa piekne. chcialabym takie, ale nie wiem jak cenowo to wyjdzie, bo sa troche drozsze niz samego bialego zlota. bylismy je ogladac w a&a i jesli chodzi o biale zloto to tam robia juz tylko z dodatkiem palladu.
hipiska - Pon Sie 11, 2014 6:39 pm

na ulicy Lutomierskiej 115D w Łodzi kupicie obrączki z palladu (dużo taniej niż w aparcie). na miejscu właściciel sklepu wyjaśni wam wszystkie szczegóły. My ze swoich jesteśmy bardzo zadowoleni. Zapłaciliśmy za obrączki z palladu niecałe 2 000 zł razem z grawerowaniem laserowym, na środku każdej jest paseczek z żółtego złota. na miejscu jest możliwe dogadanie się co do wzoru. sprzedawca jest na prawdę profesjonalistą :)
Sajgonka - Nie Sie 24, 2014 5:21 pm

Z tego co wiem to w Aparcie obrączki z palladu można kupić za niecałe tysiąc złotych za parę, przynajmniej jeszcze miesiąc temu były po tyle, bo oglądałyśmy z koleżanką na ich stronie internetowej, ale jak już zamówiliście to musztarda po obiedzie :)
ZlotaLinia_com - Pon Sie 25, 2014 6:11 pm

Nie tylko w Aparcie,akurat można śmiało poszukać także wśród sklepów internetowych gdzie dodatkowo będzie taniej,więc czemu ni eskorzystać z takiej opcji:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group