Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - Ślub z Charakterem

koniczynka84 - Sob Sty 12, 2013 9:12 am
Temat postu: Ślub z Charakterem
Jako że organizując Wieczór (przed-) Panieński nawiązałam kontakt z z właścicielem firmy wynajmującej samochody do ślubu Ślub z Charakterem chciałabym wiedzieć jakie są Wasze opinie na temat usług przez firmę świadczonych.
Z aktualnej współpracy uważam p. Marcina za człowieka przystępnego i rzeczowego, znającego się na swoim fachu. Może macie jakieś doświadczenia w tym względzie?

namiary na firmę
XXXX

edit: namiary podajemy zainteresowanym na priv
bambolea

slubzcharakterem - Sob Sty 12, 2013 9:46 am
Temat postu: Wielka Orkierstra Świątecznej
Zapraszam do obejrzenia naszych i nie tylko naszych samochodów jutro tj. w niedzielę 2013.01.13 na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Porcie Łódź.

Wstępnie zorganizowałem kilkanaście zabytkowych samochodów z tego kilka z lat 30-stych i 40-stych oraz pozostałe z epoki PRL-u.
Właśnie zaczynam martwić się o pogodę, bo śnieg sypie i n ie przestaje :(

Tych, którzy chcieliby wesprzeć WOŚP nie wychodząc z domu zapraszam do aukcji wiosennej przejażdżki moim Oplem Super 6 z 1936 roku

http://aukcje.wosp.org.pl...o-lodzi-i665513

koniczynka84 - Sob Sty 12, 2013 10:39 am

Załączam opinię z innych postów, które odnalazłam:

skalimonka napisał/a:
OPEL SUPER 6 z 1936 roku
Chciałabym wyrazić opinię na temat tego fantastycznego auta i jego kierowcy. Widzę, że nie ma tu jeszcze swojego tematu, a może ktoś już nim jechał?
Auto jak w nazwie "super" :D Stare, odrestaurowane, oryginalne. Właściciel wiózł nas niecałe 2 tygodnie temu do ślubu. Autkiem jechało sie bardzo przyjemnie, wzbudzało zainteresowanie na ulicach wśród przechodniów jak i innych kierowców :P Bardzo przyjemna jazda i jaka frajda :smile: Pan Marcin bardzo sympatyczny i pomocny. W trakcie podróży mile sobie gawędzilismy co rozładowało stres bądź do niego nie dopuściło :P Pan Marcin był przygotowany na kazda okoliczność (chusteczki higieniczne, ręcznik, woda do umycia rąk - co przydało sie po poprawianiu włosów pianką i pochalapaniu nią sukni :razz: ). Mial nawet aparat fotograficzny przy sobie na wszelki wypadek, co wykorzystalismy, gdy zostało nam troche wolnego czasu miedzy fotografem, a ślubem. Serdecznie polecam, sprawdzilismy na własnej skórze :razz: . Po przykrym incydencie, gdy auto, ktorym mielismy pierwotnie jechać do ślubu zostało sprzedane na miesiąc przed, współpraca z panem Marcinem, to była czysta przyjemność i po prostu pewniak. Namiary chętnie podam na priv :smile:


iskierka_86 napisał/a:
Witam wszystkich :)
Ja polecam stronę slubzcharakterem Tam jest taki srebrny Chrysler 300C- niedawno go wynajęłam razem z narzeczonym :) Dekoracja jest w cenie (kilka do wyboru), tablice też, a cena bardzo atrakcyjna- jest zależna od tego jaka odległość będzie przejechana- my płacimy 700zł.


[ Dodano: Sro Mar 27, 2013 10:27 am ]
SESJA ZDJĘCIOWA Z SAMOCHODAMI











A MOŻE WIECZÓR PANIEŃSKI W STYLU RETRO?






Magda1312 - Pon Kwi 15, 2013 3:15 pm

Nie jestem blacharą, ale do ślubu trzeba pojechać z klasą, dlatego cieszę się, że miałam przyjemność przejechać się starym fiatem 125p i mieć zdjęcia przy Oplu Super6 z 1936 i przy Cryslerze w ramach Wieczoru Przed-Panieńskiego 2013. Na pewno będzie to niezapomniana pamiątka, a do tego pewnie skorzystam z usług firmy podczas mojego ślubu w styczniu! :)
silvija - Sob Kwi 20, 2013 10:45 pm

Autka śliczne, na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach :) a Chrysler mega komfortowy 8)
Juska - Pią Kwi 26, 2013 6:39 am

Orientujecie się może, czy firma posiada samochód w stylu retro, do którego weszłoby 6 osób? Młodzi + 4 świadków? Bardzo nam zależy na takim autku, ale nie wiem czy uda się je znaleźć :(
Magda85 - Pią Kwi 26, 2013 12:03 pm

proponuję zajrzeć na ich stronę a dowiesz się wszystkiego

[ Dodano: Pią Kwi 26, 2013 1:06 pm ]
Polecam autka Pana Marcina, gdyż są niezawdone i zawsze gotowe do pracy. Miałam przyjemność jechać do swojego ślubu Chryslerem 300C. Trzeba przyzać że limuzyna pierwsza klasa :)

Magda1312 - Pią Kwi 26, 2013 12:46 pm

aż 4 świadków? To chyba bez kierowcy już, tzn kierowałby któryś ze świadków. No bo tak to marnie to widzę. Chyba że limuzyna, tylko wtedy odpuszczasz retro, a jedziesz w klasę :P
Juska - Pią Kwi 26, 2013 1:36 pm

Magda1312, no 4, bo mój T. ma dwóch braci i nie chce wybierać, a ja mam dwie najbliższe przyjaciółki i nie widzę innej opcji, jak tylko obie przy mnie w tym dniu. No właśnie szukamy limuzyny w stylu retro, na przykład Rolce Royce'a ... :)
koniczynka84 - Sob Kwi 27, 2013 8:03 pm

Samochody zadbane, właściciel firmy profesjonalny - jechałam Fiatem 125p... i powiem że nie ma nic piękniejszego niż zapach i odgłos silnika samochodu retro :)

_______________________________________________

SESJA PRZY SAMOCHODACH RETRO
_______________________________________________







reszta zdjęć później :)

wwweronika - Nie Kwi 28, 2013 8:35 pm

A ja zachecam wszystkich do skorzystania, poniewaz obok tych samochodow nie da sie przejsc obojetnie! Podczas przejazdzki Oplem wszyscy na ulicy zatrzymywali sie, pokazywali i machali do nas - mysle, ze w dniu slubu bedzie to naprawde wyjatkowe :)
samanda - Pon Kwi 29, 2013 2:16 pm

Moja znajoma jechała razem z młodym do kościoła kabrioletem BMW :) I też bardzo fajnie to wyglądało :)
violinka86 - Pią Maj 03, 2013 8:34 am

te zabytkowe samochodziki to świetna sprawa, tylko że one w środku najczęściej są strasznie małe... szkoda że nie ma takich opli tylko w rozmiarze xxl
Malinka85 - Pią Maj 03, 2013 6:34 pm

Kochana, taki Opel o którym pisze wwweronika, spełnia wszystkie warunki!!
Sama miałam te przyjemność przejażdzki i jak dotąd nie ma nic lepszego!!
Jeżeli ktoś lubi, to czemu nie!!
Goraco polecam!!

slubzcharakterem - Sro Maj 29, 2013 12:32 am

Juska napisał/a:
Orientujecie się może, czy firma posiada samochód w stylu retro, do którego weszłoby 6 osób? Młodzi + 4 świadków? Bardzo nam zależy na takim autku, ale nie wiem czy uda się je znaleźć :(


Taką liczbę osób mogę spokojnie zawieźć stylowym zestawem aut.
Np. Warszawa M20 z Fiatem 125p robią niesamowite wrażenie :)
(inne opcje z różnymi nie tylko moimi autami też wchodzą w grę)


dagii - Pon Lis 11, 2013 11:55 pm

Bardzo polecam usługi Marcina :)
Piękne auta na wyjątkowy dzień...super obsługa, świetne towarzystwo i dodatkowo zawsze jakieś piękne zdjęcie wpadnie od Pana Kierowcy:)
Ja od początku byłam zachwycona naszym pojazdem...Złota Warszawa super pasowała klimatem, budziła podziw a nam dostarczyła fajne emocje. Mimo, że do pokonania mieliśmy spory kawałek , to mnie podróż minęła za szybko!!!! Chciałabym jeszcze raz :)
Kilka zdjęć naszej Warszawy :)





Juska - Wto Lis 12, 2013 7:49 am

Oj faktycznie piękne dopełnienie przecudnej pary! Samochód genialny, zadbany i bardzo reprezentacyjny :) Sama nie korzystałam z usług firmy, ale widziałam samochody na żywo i uwierzcie mi, że zapadają w pamięć :)
saszka - Wto Lis 12, 2013 6:10 pm

Dostałam namiar na te samochody od pani z sali Szafran - widocznie współpracują :P Też rozważam złotą Warszawę ale mam jeszcze kupę czasu do swojego ślubu, więc na razie nic nie rezerwuje... Za to oglądam, przeglądam i podglądam wszystko... Jakieś typy są ale żadnych konkretów, nie mogę się jakoś zdecydować na nic... Dagii patrząc po Twoich zdjęciach samochód prezentuje się ślicznie (no a Ty w nim jeszcze lepiej :) ) Mieliście do niego jeszcze jakąś dekorację? Czy taka "sote" była ta Warszawa?
dagii - Wto Lis 12, 2013 8:57 pm

saszka, dziękuję :)
Była bez..... uważam , że to auto samo w sobie już jest tak unikatowe, że kwiatków nie trzeba :)

saszka - Czw Lis 14, 2013 12:14 pm

dagii napisał/a:
saszka, dziękuję :)
Była bez..... uważam , że to auto samo w sobie już jest tak unikatowe, że kwiatków nie trzeba :)


Zgadzam się :) Dagii a powiedz mi jeszcze tylko Ty miałaś suknię na kole? Daliście radę się zmieścić ze świadkami? Ja myślę wstępnie o sukni albo z bardzo długim trenem albo takiej "księżniczce" szerokachnej na dole. Myślisz że bym się zmieściła z taką dużą ilością materiału ? :D

dagii - Czw Lis 14, 2013 9:05 pm

saszka, świadkowie siedzieli z przodu...my sami z tyłu :) ja nie miałam koła...
wiesz jest tam tyle miejsca co w normalnym aucie...może nawet na szerokość więcej.....

koniczynka84 - Pią Sty 31, 2014 2:01 pm



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group