Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - Wachlarz z kwiatów

bambolea - Nie Lut 10, 2013 4:01 pm
Temat postu: Wachlarz z kwiatów
Podczas poszukiwania idealnej wiązanki, natrafiłam na kwiatowe wachlarze. Co o tym sądzicie? Podoba Wam się taka alternatywa dla wiązanki? Być może jest to fajna opcja dla osób, które chcą czymś zaskoczyć, wprowadzić elementy oryginalności do tradycji.






Dorotka_ - Nie Lut 10, 2013 9:10 pm

jak dla mnie - masakra..
Iris - Nie Lut 10, 2013 10:51 pm

Dorotka_ napisał/a:
jak dla mnie - masakra..

jak dla mnie też...

malinka1987 - Nie Lut 10, 2013 11:46 pm

Początkowe zdjęcia nie robią dobrego wrażenia, ale ostatnie 2 bukieciki jak dla mnie ekstra:)
bambolea - Pon Lut 11, 2013 12:27 am

Jak dla mnie, np. pierwszy wachlarz jest ładny, ale myślę, że nie pasuje to na ślub.. Może bardziej na walentynki od ukochanego? :)
ZoltyTulipan - Pon Lut 11, 2013 12:41 am

mi się osobiście żaden z tych wachlarzy nie podoba...
bambolea - Pon Lut 11, 2013 12:56 am

Znalazłam jeszcze parę innych propozycji:

Dorotka_ - Pon Lut 11, 2013 8:58 am

Powiem tak. Kompozycje piękne, ale na ślub według mnie kompletnie nie pasują - przy sukni ślubnej wygląda to kiczowato.
Karolain - Pon Lut 11, 2013 9:18 am

Ja osobiście nie zamówiłabym dla siebie takiego wachlarza ale byłam na ślubie koleżanki, typ urody "hiszpański" (ciemna karnacja, naturalne ciemne włosy, oczy, włosy kręcone) miała suknie też taką hiszpańska, oczy lekko przydymione cieniem i piękne czerwone usta do tego właśnie taki wachlarz z róż w bardzo mocnym czerwonym kolorze i wyglądało to pięknie :smile:
decolife_dekoracje - Sro Lut 13, 2013 3:55 pm

Dokładnie, do hiszpańskiej sukni wachlarz pasuje idealnie. Ja robiłam kilka takich sztuk i całość wyglądała super.
Jak ktoś jest zainteresowany fotami, to ze wzgledu na regulamin moge podesłać na PW.

Problem z wachlarzem polega wyłącznie na umiejetności florysty. Jak florysta zna się na rzeczy - zrobi piekny wachlarz.
W tych wklejonych powyżej normę trzyma tylko ten:


asik83 - Czw Lut 28, 2013 11:06 pm

Mnie osobiście też to nie przekonuje. Na zdjęciach wygląda ładnie ale do ślubu byłoby według mnie zbyt mocnym akcentem. Wolę chyba tradycyjne, skromne bukieciki. ale jeśli do sukni w stylu hiszpańskim, to być może wyglądałoby rewelcyjnie. wszystko jest kwestią gustu:P
Malina01 - Pią Mar 01, 2013 12:50 pm

bambolea napisał/a:
Podczas poszukiwania idealnej wiązanki, natrafiłam na kwiatowe wachlarze. Co o tym sądzicie? Podoba Wam się taka alternatywa dla wiązanki? Być może jest to fajna opcja dla osób, które chcą czymś zaskoczyć, wprowadzić elementy oryginalności do tradycji.


Uważam, ze warto zaskakiwac i wporwadzać nowości...ale trzeba wtedy naprawdę uważać i wybierać wykonawce z górnej półki- prawdziwego profesjonalistę, ktory wie co robi, bo można otrzeć się o kicz a nie oryginalność. :)

E-kwiaty - Wto Lip 30, 2013 12:46 pm

Tego typu wachlarze kwiatowe kojarzą mi się z nieco orientalnym stylem,ale uważam też że są bardzo ładne i nadają się do większości stylizacji jako dodatek.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group