Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - WEDDING STORY

koniczynka84 - Sob Mar 09, 2013 11:09 am
Temat postu: WEDDING STORY
Kochane, jako organizatorka Wieczoru (przed-) Panieńskiego 2013 nawiązałam współpracę z firmą WEDDING STORY która zgodziła się uruchomić podczas naszej imprezy czekoladową fontannę i przygotować dla Uczestniczek imprezy słodkie przystawki.

Czy macie może jakieś doświadczenie ze współpracy z tą firmą? Bo kilka osób pytało mnie już o tą nich bo nigdzie nie mogą znaleźć opinii o świadczonych przez nich usługach.



DO MODERATORÓW FORUM:
ze względu że impreza którą organizuję promuje Ślubny Portal mam pozwolenie od ADMINISTRATORA na umieszczenie tego typu postów, proszę więc ich NIE USUWAĆ!!!


[ Dodano: Sro Mar 27, 2013 10:33 am ]
CZEKOLADOWE FONTANNY W RÓŻNYCH ODSŁONACH:




Magda1312 - Pon Kwi 15, 2013 4:22 pm

Czekoladowe fundee domowej roboty jadłam nie raz, ale dopiero na Wieczorze Przed-Panieńskim 2013 poznałam smak prawdziwej czekolady (zdaje się że belgijskiej). Czekolada przepyszne, przekąski do niej też, wszystko palce lizać! Tego nam właśnie było trzeba, mniam!:) Polecam!
silvija - Sob Kwi 20, 2013 11:51 pm

wspominam ciągle tą fontannę :smile: :smile: :smile: co ja bym dała, żeby mieć taką w domu :D czekolada przepyszna, nie żaden wyrób czekoladopodobny, co niestety czasami się zdarza. Owoce świeżutkie, pianki, rurki i czekolada, czego można więcej chcieć :smile: :smile: warto było odstawić dietę ;)
koniczynka84 - Sob Kwi 27, 2013 9:09 pm

Sceptycznie podeszłam do fontanny czekoladowej, gdyż w zeszłym roku na targach ślubnych jakaś cukiernia wystawiała również ją i nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia... ale po imprezie.... gdzie mieliśmy fontannę od Wedding-Story...

przez NICH moja przedślubna dieta poszła do boru... bo tak genialnej czekolady w życiu nie jadłam... a połączenie jej z owocami - brak słów do opisania doznań smakowych jakie były moim udziałem :)


Malinka85 - Pią Maj 03, 2013 7:42 pm

Fontanna to świetna atrakcja..a jaka pokusa... nie mozna przejsc obojetnie!!
Dziekuje Wedding Story za taką możliwość, było cudownie!!
Gorąco polecam!!

wellies - Sro Lip 10, 2013 5:41 pm

Moj brat mial na swoim weselu taka fontanne.
Mial byc dwa rodzaje czekolady, niestety cos sie popsulo i polowa fontanny nie dzialala :) .
Ale i tak jest to moim zdaniem fajne urozmaicenie dla gosci.

koniczynka84 - Pią Sty 31, 2014 2:04 pm


Kingulinka - Pią Paź 24, 2014 4:04 pm
Temat postu: Dzielimy się wrażeniami ...
Chcieli byśmy serdecznie podziękować WEDDING STORY za cudowne przystrojenie miejsca w którym mogliśmy powiedzieć sobie tak. Do tej pory oglądając zdjęcia mamy uśmiechy na twarzy .
Stworzyliście cudowny nastrój i dzięki wam nasi goście byli zauroczeni atmosferą .Było Magicznie . Polecamy w 100%.Jeszcze raz wielkie dzięki za profesjonalizm ,zaangażowanie i świetną współpracę !
Kinga i Przemek
27.09.2014


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group