Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Porady techniczne - [Problem] zniknął mi wątek

szaraczarownica - Sob Cze 08, 2013 8:37 am
Temat postu: [Problem] zniknął mi wątek
Ostatnio czesto dostaję błąd, że jest jakiś problem z zapytaniem sql. Bardzo często wywala mi również błąd sql przy pisaniu posta, ale o dziwo post umieszcza, bo jak próbuję wysłać go ponownie to mi pisze, że nie mogę wysłać dwóch takich samych postów. I w którymś momencie, gdy odpowiadałam w wątku "dla starających się" (dział: oczekiwanie na dziecko) wywaliło mi ten błąd, a jak forum się przeładowało, to zniknął mi wątek "dla starających się". Sprawdzałam, na liście wątków ignorowanych nie mam żadnego wątku. Nie widzę go już chyba dwa dni. Czy któryś z administratorów mógłby mi pomóc, bo coś się chyba pochrzaniło. Może w bazie, nie wiem, aż tak się nie znam.
Mac-erson - Sob Cze 08, 2013 10:52 am

poprawiliśmy bazę SQL Forum - były błędy. Powinno być lepiej.
szaraczarownica - Sob Cze 08, 2013 2:25 pm

Jest lepiej. Dzięki :)
Rusałka_Maja - Sob Cze 08, 2013 7:09 pm

Mi z kolei ostatnio bardzo często wyskakują takie błędy

"Could not insert new word

DEBUG MODE

INSERT IGNORE INTO phpbb_search_wordlist (word_text, word_common) VALUES ('co', 0), ('dlaczego', 0), ('dzwoniłaś', 0), ('jak', 0), ('jej', 0), ('jeszcze', 0), ('kaledonia', 0), ('nich', 0), ('nie', 0), ('powiedzieli', 0)

Line : 237
File : functions_search.php
"

a post i tak się pojawia..
zanim nie wejdę w temat nie widać czasem odpowiedzi..

[ Dodano: Sob Cze 08, 2013 7:10 pm ]
Przy pisaniu tego posta również wyskoczył mi ten sam błąd, a na stronie główne ostatnio odpowiadającą osobą w tym temacie pokazuje się szara czarownica..

szaraczarownica - Sob Cze 08, 2013 7:46 pm

Rusałka_Maja napisał/a:
na stronie główne ostatnio odpowiadającą osobą w tym temacie pokazuje się szara czarownica

Mnie też. Czyli dalej baza się coś sypie.

EDIT: I znowu miałam błąd przy wysyłaniu analogiczny jak przedmówczyni. A około 14 było ok, wysyłałąm wiadomości bez błędów.

Mac-erson - Nie Cze 09, 2013 12:24 pm

ok, szukamy dalej
techsupport - Nie Cze 09, 2013 1:04 pm

Teraz powinno być lepiej.
szaraczarownica - Pią Cze 14, 2013 9:24 am

No dobra, 5 dni minęło i u mnie przez cały czas ok.
Mac-erson - Pią Cze 14, 2013 5:50 pm

:hurra: :hurra: :hurra:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group