Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - Praca w Bełchatowie

Olcia_27 - Czw Cze 27, 2013 10:51 am
Temat postu: Praca w Bełchatowie
Witam wszystkich serdecznie:) Jestem tutaj nowa, bardzo mi się spodobało to forum dlatego postanowiłam się zarejestrować:) Otóż mam taki problem..w październiku wychodzę za mąż za bełchatowianina:P a ja jestem z Łodzi...Czy są może na tym forum osoby z Bełchatowa, które wiedzą gdzie w tym mieście można by znaleźć jakąś prace...może być Bełchatów, Piotrków i okolice. Nie bardzo znam to miasto może mógłby mi ktoś pomóc albo dać jakieś wskazówki.Byłabym wdzięczna
M4rcysi4 - Czw Cze 27, 2013 10:29 pm

Pytanie z mojej strony, czy masz ukończone jakieś studia, a jeśli tak to jakie?
Olcia_27 - Pią Cze 28, 2013 12:18 pm

Politechnika Łódzka
Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
Kierunek Inżynieria Chemiczna i Procesowa
Specjalność-Inżynieria Produkcji

6 letnie doświadczenie w obsłudze klienta, praca w grupie, kierownicze stanowisko menadżerskie + instruktor ds. szkoleń pracowniczych-obecnie.
Bardzo chciałabym pracować w zawodzie...zakłady produkcje i pokrewne ale nikt mi nie chce dać tej szansy bo nie mam doświadczenia typowego pod skończone studia..jest to przykre bo człowiek studiując dziennie na tak ciężkim kierunku nie ma możliwości go zdobyć...i tak w czasie studiów na weekendy pracowałam już..i jakoś musiałam dać rade sytuacja mnie do tego zmusiła żebym mogła mieć pieniądze na swoje wydatki.....a to już 3 lata po obronie teraz przeprowadzka i porostu już męczy mnie obecna praca..bo wiem ze stać mnie na dużo więcej..brakuje tylko alby ktoś dał mi szanse na rozwój..

ola88 - Pią Cze 28, 2013 9:39 pm

A może Colep w Kleszczowie? a narzeczony nic nie podpowiada? :)
Olcia_27 - Sob Cze 29, 2013 2:13 pm

Aplikowałam ale bez odzewu...myślałam że ktoś tutaj się bardziej orientuje albo posiada jakieś informacje o ewentualnych przyjęciach
ola88 - Nie Cze 30, 2013 7:13 pm

a to:

http://www.select-hr.pl/i...owywania-probek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group