Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - HunnyBunny dekoracje

arek_Łask - Czw Lip 04, 2013 7:35 pm
Temat postu: HunnyBunny dekoracje
Witam,
w związku z tym, że przed naszym weselem wątki na tym forum były bardzo pomocne chcielibyśmy się podzielić naszym doświadczeniem. Jeżeli ktoś z Łasku i okolic i nie tylko szuka dobrej dekoratorki polecamy HunnyBunny z Zelowa. Stroili nam salę, kościół i autko i wyszło naprawdę ślicznie :) Byliśmy wcześniej u innej dekoratorki i było ogólnie słabo - rzuciła kilka pomysłów tak naprawdę nie zwracając uwagi na to, co my chcemy. Pani Kamila z HunnyBunny podpytywała co i jak byśmy chcieli, doradzała i wspólnie wyszły z tego naprawdę zajefajne pomysły :) salka wyglądała super, polecam

halaszka - Wto Lip 30, 2013 12:11 am

Jestem akurat z Poddębic ale dekoracje HunnyBunny zwróciły moją uwagę:)
Chętnie dowiedziałabym się jaką mieliście salę, ilu gości, ile was to kosztowało i czy macie może jakieś zdjęcia, którymi moglibyście się podzielić. No i ogóle na co warto zwracać uwagę przy dekorowaniu;)
Napiszcie na maila czy na forum, jak wolicie.
Pozdrawiam serdecznie!

Terry - Sro Sie 07, 2013 12:15 pm

Podzielam prośbę halaszki. Proszę o więcej szczegółów.
qlaudia - Czw Wrz 05, 2013 11:42 am

podpisana umowa i za rok i pare dni się podzielę ;) ale Pani wydala się konkretna i mila.Duzo zdjęć i pomysłów.Cena bardzo przstępna.
ew89cia - Wto Wrz 10, 2013 1:29 pm

Hej, ja również poszukuję informacji na temat Hunny Bunny, jakie ceny, czy kwiaty i ozdoby porządne. Będę wdzięczna za każdą informację.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group