Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - Marco Tozzi

lilia.em - Wto Lip 16, 2013 12:19 pm
Temat postu: Marco Tozzi
Kupiłam buty po raz pierwszy i nie zawiodłam się.
Buty są bardzo wygodne!
Nie ślizgają się nawet w ekstremalnych warunkach weselnych ;-)

Polecam Marco Tozzi!

kaledonia - Sro Lip 17, 2013 12:02 pm

Mam 2 pary traperków tej firmy. Pierwsza rozkleiła się już po miesiącu- to mój rekord. Dlatego nigdy więcej butów tej firmy. Są tanie, ale co z tego jak nietrwałe :?
lilia.em - Pon Lip 22, 2013 1:20 pm
Temat postu: Marco Tozzi
Zmartwiłaś mnie bardzo... Ale mam nadzieję, że moje półbuty podczas deszczowej pogody nie rozkleją się. Póki co chodziłam w nich tylko podczas słonecznej aury i jestem z nich bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że choć mają wysoki obcas są stabilne i moje stopy mimo długiego czasu noszenia ich - nie męczą się.
E-kwiaty - Wto Lip 30, 2013 12:47 pm

Ja tak szczerze mówiąc do tej pory nie miałam styczności z tą firmą,więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ich temat.. Cena też robi swoje,więc w zamian za nią powinniśmy otrzymać chociaż dobrą jakość.
lilia.em - Wto Lip 30, 2013 1:24 pm
Temat postu: Marco Tozzi
W moim odczuciu jakość jest adekwatna do ceny choć oczywiście gdyby były tańsze to moja radość byłaby większa, ale zobaczymy czy nie zmienię zdania po dłuższym użytkowaniu. To są moje pierwsze buty tej firmy i na razie jestem zachwycona. Bez porównania są do tanich, chińskich butów... Stopa się nie poci i mam wrażenie, że nie męczy mimo, że są dość wysokie. Na codzień chodzę raczej w niskim obuwiu i preferuję styl sportowy.
Blue89 - Nie Wrz 22, 2013 5:52 pm

Też nie znam tej firmy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group