Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Akcja patriotyczna

makowka - Sro Wrz 04, 2013 1:09 pm
Temat postu: Akcja patriotyczna
Myślę sobie, że Polacy nie są chętni do wpierania swojego kraju. To oczywiste, że kupujemy rzeczy które mniej kosztują, ale może powinniśmy większą uwagę zwracać na to co polskie? W sieci jest akcja Patriotyzm Zakupowy. Pozdro!
Asiek - Sro Wrz 04, 2013 9:12 pm
Temat postu: Re: Akcja patriotyczna
makowka napisał/a:
Myślę sobie, że Polacy nie są chętni do wpierania swojego kraju.

O, to się nazywa rzucić hasło! I jakie ougólnienie.
makowka napisał/a:
To oczywiste, że kupujemy rzeczy które mniej kosztują, ale może powinniśmy większą uwagę zwracać na to co polskie? W sieci jest akcja Patriotyzm Zakupowy.

Nie jestem na bieżąco, ale podaj mi np. polską markę samochodu lub telefonu komórkowego, będącą porównywalną technologicznie do tego czym jeżdżą/używają Polacy?

A myślę, że polska wódka sprzedaje się w Polsce o niebo lepiej niż rosyjska/chińska czy indyjska. :razz:
Ale może się mylę i to też już nie jest polska wódka.

Juska - Czw Wrz 05, 2013 3:12 pm

Asiek, popieram - cena ceną, ale jakość też się liczy :D to co dobre a polskie chętnie kupuję, ale są rzeczy, których albo Polacy nie produkują, albo zaniżają jakość (najczęściej w ramach cwaniactwa i oszczędności). Poza tym mało "polskich" produktów ma metkę "Made in China"?
gladiator01 - Pią Cze 12, 2015 1:18 pm

Pewnie, że jakość się liczy.
dorotka0603 - Pon Cze 15, 2015 7:55 am

A ja słyszałam że teraz większość polskich wodek właśnie nie jest polska bo firmy to posprzedawaly.. jak w sumie wiekszosc rzeczy w tym kraju...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group