Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dodatki ślubne - welon do cywilnego??

misia82 - Pon Wrz 09, 2013 12:16 pm
Temat postu: welon do cywilnego??
Hejka, szperam tak po forum, ale nigdzie nic nie mogę znaleźć, więc postanowiłam zadać pytanie w nowym temacie :)
Biorę niedługo ślub cywilny, biała długa suknia itd. i tak mnie nagle dzisiaj wzięło rozmyślanie jakieś - czy welon pasuje do USC, czy już raczej nie. Nie mówię to o mega długim kilkumetrowym welonie, ale o takim króciutkim, do łopatek max, podpiętego z tyłu głowy pod kokiem (lub na). Po uroczystości w USC wyprawiamy normalnie wesele, będzie DJ i zabawa. Ślub ten traktujemy jak każdy inny, a że to "cywilny" a nie "kościelny" to nasz własny wybór.
Jak myślicie?? Można założyć welon, czy to już lekka przesada??

Dorotka_ - Pon Wrz 09, 2013 12:19 pm

zakładaj!
To Twój (ups pardon Wasz) dzień, Wasz ślub i jak czujesz potrzebę welonu to zakładaj :smile:

E-kwiaty - Wto Sty 07, 2014 6:29 pm

Ja osobiście nie zakładałam,ale faktycznie jeżeli czujesz taką potrzebę to czemu nie-w końcu to Wasz dzień:)
Julia_ja - Wto Sty 07, 2014 11:45 pm

Ja myślę, że najważniejsze jest to jak wy się będziecie czuli. Jeśli masz ochotę na welon to załóż! Nie słyszałam, żeby było to zabronione :P
Rusałka_Maja - Sro Sty 08, 2014 6:53 pm

misia82, daj spokój ja też miałam cywilny i gdyby tylko naszła mnie ochota na welon to na pewno bym zakupiła, a że ja z tych niewelonkowych to wolałam kwiatka we włosach - ale Ty jeśli Ci się podobają i masz ochotę założyć to droga wolna.

Moja koleżanka ostatnio brała ślub chyba na Widzewie i też miała.. i bardzo strojną suknię i welon - wyglądała pięknie :)
Ty też będziesz :)

zuz0wa - Sro Mar 19, 2014 12:11 pm

Popieram popieram i jeszcze raz popieram ;) Sama się zastanawiałam nad welonem a też będziemy mieć ślub cywilny. To w końcu jedyny taki dzień w życiu, nie ma co sobie żałować, żeby potem sobie nie wypominać, że " a przecież mogłam założyć..." :)
JuliaBydg - Pon Mar 31, 2014 8:38 am

Według mnie to decyzja indywidualna. Jeśli z jakiś względów nie bierzecie ślubu kościelnego to jak najbardziej możesz ubrać welon. Oczywiście w USC welon będzie wyglądać mniej okazale, bo tak naprawdę wnętrza miejsca w którym bierze się ślub tworzą klimat całej uroczystości, ale nikt nie może Ci się dziwić, że chcesz ubrać welon i nikt nie może tego negować :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group