Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - Prezenty gwiazdkowe 2013

Debussy - Nie Lis 03, 2013 10:09 pm
Temat postu: Prezenty gwiazdkowe 2013
Z racji, że już listopad zaczynam drążyć temat prezentów pod choinkę. Można by już coś działać w tym kierunku, by uniknąć pośpiechu przed samą Wigilią.

Jakieś pomysły? Inspiracje? :wink:

Ambrozja - Pon Lis 04, 2013 5:41 pm

Debussy, dobry temat, sama potrzebuję pomysłów na prezenty dla rodziców, natomiast D. zażyczył sobie zestaw patelni :smile: Ciekawa jestem czy jeszcze zmieni zdanie.
Hosiole - Pon Lis 04, 2013 6:59 pm

Ja o dziwo na ten rok mam już jakieś pomysły...
Dla teściowej i mojej mamy jakiś charms do Pandory (tu jest łatwo ;;) ).
Dla męża chyba bilet:

Dla dziadków standardowo chyba zakupy apteczne typu Biovital, zestawy witamin.
Dla córeczki kuzynki:

Plus na pewno jeszcze coś jej dokupimy.
Nie wiem co z teściem, Stasiem i Lilą...(dla dzieci po urodzinach już chyba pomysły mi się skończą ;P ).

Debussy - Pon Lis 04, 2013 8:34 pm

Ja narazie mam trzy pomysły dla męża:

książka:


gra planszowa:


piłka:


i zastanawiam się czy już nie pozamawiać w listopadzie żeby było z głowy, tylko musiałabym od razu popakować, żeby nie znalazł :razz: a nie wiem, czy już papier do pakowania świąteczny jest w sklepach :roll:

dla babci kalendarz na 2014:


dla mojej mamy, zestaw kominkowy:


i to narazie tyle, innych pomysłów brak :wink:

Karola5 - Pon Lis 04, 2013 9:57 pm

Debussy, ja zamawiam prezenty dla męża do pracy i tam trzymam do gwiazdki :smile:
A pomysłów nie mam wcale w tym roku i nie wiem gdzie spędzimy święta :?

agacionek - Wto Lis 05, 2013 8:08 pm

Jak zwykle super temat. Kompletnie nie mam pomysłu na prezenty w tym roku. Nawet nie mam czasu mysleć.
A najgorsze jest to że Ł. ma 30 urodziny i ten prezent spędza mi sen z powiek.

Sisska - Sro Lis 06, 2013 1:31 am

mój na urodziny zazyczyl sobie FIFE 14 :D koniecznie to i nic innego, coz moglam zrobic? :P a poza tym zamowilam dla niego torta z sushi, ktore oboje uwielbiamy. byl to super pomysl, bo nie przepada za slodyczami i sam przyznal, ze lepszy taki niz normalny tort ;)
za to z kolei bratu na 30stke zlozylysmy sie razem z mama i kupilysmy 3l butelke Jacka Danielsa.

ojcu najczescie kupujemy ksiazki historyczne, wojenne etc. a odkad zaczal palic epapierosa to zapasowe grzalki albo liquidy np o smaku whiskey.

bratu rok kupilam voucher na audiobooki, a bratowej voucher na ebooki, gdyz kazde z nich mialo wtedy takie zajawki.
kiedys jeszcze kupilam vouchery do cinemacity.
z kolei od nich juz nie raz dostalam karte rabatowa do reserved czy c&a.

dla mamy nieraz zrzucamy sie w 3 i kupujemy wspolny prezent. np nowego robota kuchennego, elektryczny mlynek do kawy lub chociazby maszynke do mielenia miesa.

zdecydowanie jestem za praktycznymi prezentami. niezawsze sa to niespodzianki, bo jak totalnie nie wiemy co kto chce, to pytamy sie nazwzajem wprost.

kakonka - Sro Lis 06, 2013 7:42 am

agacionek napisał/a:
Jak zwykle super temat. Kompletnie nie mam pomysłu na prezenty w tym roku. Nawet nie mam czasu mysleć.


niestety- jak co roku :/

szaraczarownica - Sro Lis 06, 2013 8:16 am

Sisska napisał/a:
torta z sush

Sisska, Ambrozja już poruszała ten temat - TORT. To jest TEN tort, a nie TA torta. Dawno nie widziałam tak głupiego błędu :roll:

paulinkaaMU - Sro Lis 06, 2013 9:31 am

szaraczarownica napisał/a:
Sisska napisał/a:
torta z sush

Sisska, Ambrozja już poruszała ten temat - TORT. To jest TEN tort, a nie TA torta. Dawno nie widziałam tak głupiego błędu :roll:


szaraczarownica, błąd, o którym piszesz wynika chyba nie tyle z tego, że ktoś przypisuje tortowi rodzaj żeński, ale stosuje nieprawidłową formę w wyniku odmiany przez przypadki. Przyznam szczerze, że z taką - błędną - formą bardzo często się spotykałam, o ile zgadzam się jak najbardziej, że jest nieprawidłowa, to Twoje ostatnie zdanie nie jest moim zdaniem zbyt miłe (i chyba duże gorsze i głupsze błędy się zdarzają)...

Sisska - Sro Lis 06, 2013 11:07 am

mnie bardziej razi jak ktos pisze "na prawde" oddzielnie :lol: a na tym forum juz nie raz to widzialam jakos nikt na to uwagi nie zwrocil ;)
Hatifnatka - Sro Lis 06, 2013 11:46 am

tia, a ja wprost nie mogę wytrzymać jak widzę bardzo często na forum i nie tylko jak ktoś nie umie odmieniać wyrazów w stylu 'kobiety, dziewczyny, mamy'. i pisze tym 'kobietą, dziewczyną, mamą' zamiast 'kobietom, dziewczynom, mamom'.
np' 'powiedziałam dziewczyną, że się spotykamy'
zamiast 'powiedziałam dziewczynom, że się spotykamy'.
masakra jakaś... ale musiałabym za każdym razem to pisać, nie mam siły już na to :smile:

sorry za OT :lol:

a w temacie: pomysłów brak póki co :-? poza tym, że standardowo fotokalendarze z wnukami dziadkowie dostaną :)

Selene - Sro Lis 06, 2013 12:30 pm

Temat idealny, tym bardziej że tuż przed świętami PM ma urodziny a niecały miesiąc po teściowa, mama i chrześnica. także będę szukać inspiracji baaardzo wielu.
Z pomysłów na ten moment jest niewiele. Dla PM myślałam na urodziny zakupić bilet na Mistrzostwa Świata Super Enduro tyle że są kilka dni przed urodzinami, więc taki prezent z lekkim wyprzedzeniem finał jest 15 grudnia a urodziny trzy dni później). No i nie wypada go wysłać samego (co też nie oznacza że ja mam ochotę iść - zupełnie nie mój klimat) więc muszę to przemyśleć, czy chcę kogoś jeszcze sponsorować.
Jeśli chodzi o Gwiazdkę to mam do obkupienia PM, rodziców, teściową, dwie chrześnice (lat 3 i 5,5) chrześniaka i jego brata bliźniaka (rok i trzy miesiące), i jakieś drobiazgi dla trzech siostrzenic PM (lat 1, 2 i 7). Także pomysłów potrzebuję bardzo dużo a sama nie mam żadnych...

MadMar - Sro Lis 06, 2013 3:03 pm

Hatifnatka napisał/a:
poza tym, że standardowo fotokalendarze z wnukami dziadkowie dostaną :)
też planuję podarować taki prezent moim rodzicom i teściom.
Dla męża jak zwykle - czarna dziura, chociaż przydałby mu się nowy portfel, więc może?
Dla siostry pewnie jakiś kosmetyk, szal lub rękawiczki- sama nie wiem, muszę wybadać co jej jest potrzebne ;)

M4rcysi4 - Sro Lis 06, 2013 4:40 pm

Ja dla swojego planowałam kamerkę do samochodu, ale mam obiekcje, bo trochę droga, a z teściami nie mam zamiaru się składać :twisted:
agacionek - Sro Lis 06, 2013 7:00 pm

Sisska napisał/a:
mój na urodziny zazyczyl sobie FIFE 14

Ja myślałam o jakimś prezencie który posłuży mu na lata np trochę lepszy zegarek i do tego jakiś karnet do spa. Myślałam też o jakimś wyjeździe we dwoje do spa ale nie mamy co zrobić z dzieckiem, a chciałabym żebyśmy razem mogli wyjść na zabiegi.
Chyba pozostaje mi Nowa Gdynia, albo Uniejów :)

Sisska napisał/a:
z kolei od nich juz nie raz dostalam karte rabatowa do reserved czy c&a.

Uważam że to fajny prezent. Sama planuję w tym roku ze dwie takie karty podarować :)

A jakbyście chciały mmnie coś kupić to ucieszę się z karty rabatowej do Apartu :smile:

ppola - Sro Lis 06, 2013 7:32 pm

agacionek napisał/a:
np trochę lepszy zegarek
ja na 30 właśnie taki prezent kupiłam, a właściwie to zrzuciliśmy się całą rodzina ale ja musiałam najwięcej dołożyć do tego interesu :twisted:
Dzisiaj sie dowiedziałam że w Łodzi będzie koncert Black Sabbath - pierwsza myśl to - kupimy sobie bilety na gwiazdkę - ale druga - hmm moze byłoby to dobre na jakąś inną okazję :D Chociaż w zeszłym roku kupiliśmy sobie bilety na Iron Maiden ;)
A co do innych prezentów - mężowi albo ten bilet albo audiobooki co by w korkach sie nie nudził, a dziadkowie foto książkę z Marysią, mają pierwszy rok to teraz dostaną drugi :)

Sisska - Czw Lis 07, 2013 1:53 am

Tez chcialam cos extra, ale zegarek ma. Nosil miesiac i znudzil mu sie. Zapalniczke ode mnie zgubil, drugiej nie mam zamiaru kupowac :P Portfel tez juz kiedys dostal. On sam nie wie co by chcial. U niego w rodzinie nie ma tradycji dawania sobie prezentow na gwiazke, nawet tej najblizszej rodzinie czyli rodzice, dzieci, dziadkowie.
A poza tym i tak najlepszym prezentem jestem ja i my wszystkie dla swoich facetow :smile:

Karola5 - Czw Lis 07, 2013 10:26 pm

Sisska, no to kup mu ładną bieliznę na gorący wieczór :smile:
Prowansja - Pią Lis 08, 2013 10:02 am

U mnie póki co kompletny brak pomysłów a jeszcze na Mikołajki muszę coś wymyślić.
Magda1312 - Pią Lis 08, 2013 12:21 pm

Że brak pomysłów, to pół biedy, ale skąd na to wszystko pieniądze wziąć... a może w tym roku Gwiazdkę przesunę na po weselu :D Będzie kasa, będzie czas do przemyśleń :D Chociaż pomysł z kamerką na samochód jest rewelacyjny, mój J. co trochę wspomina, że musi sobie kupić. Dla reszty nie mam pomysłów, a zostali
mama
-może jakiś karnecik do fryzjera na fryzurę na ślub...

ciocia
-pomysł jak wyżej

tata
-może wkład do e-papierosa

jego żona
-może znowu kawa ziarnista jakaś fajna... tylko to już raz było. Książka, albo jakaś biżuteria

siostra z narzeczonym
-pomysłów brak...

brat z narzeczoną
-jak wyżej

dziadek
-witaminki?

teście
-no i tutaj to już nic nie wiem... :/

i jeden przesympatyczny 5-letni chłopczyk :)
-autko odpada, zabawka musi być rozwijająca...

no i jakiś drobiazg dla świadkowej i świadka.

Do zadań przedświątecznych dopisuję OKRAŚĆ BANK... :(

Terry - Pią Lis 08, 2013 1:04 pm

Magda1312 napisał/a:
jego żona
-może znowu kawa ziarnista jakaś fajna... tylko to już raz było. Książka, albo jakaś biżuteria


Skoro była kawka, to może jakaś ładna filiżanka?

Zuza12345 - Nie Lis 10, 2013 9:43 pm

nam wczoraj udało się jeszcze trochę skorzystać z Tescowych promocji
i tak
dla mojej chrześnicy:





dla chrześnicy męża


a dla chrześniaka:
- planuje.. tzn dostałam zgodę na zakup.. no, i informacje, że fajnie by było jakby już na Mikołajki dostał prezent świąteczny


no i wiem, że brakuje mu jeszcze jednej książki Assasina, ale nie pamiętam już której części 8)

ithanielle - Pią Lis 15, 2013 3:14 pm

Magda1312 napisał/a:

i jeden przesympatyczny 5-letni chłopczyk :)
-autko odpada, zabawka musi być rozwijająca...



Magda1312, a może książka? :) Koleżanka z pracy ostatnio kupiła swojej pięcioletniej córce "Mam oko na litery" i "Mam oko na liczby" - wg mnie książka jest super.

Opis ze strony księgarni:
Ale tu tłoczno! Gdzie nie spojrzeć, aż roi się od postaci, przedmiotów i zwierząt. Czy znasz ich nazwy? Sprawdź to! Na czym gra łoś muzykant? Kto zagląda w paszczę krokodyla? Jakie zwierzę ściga się z zającem? Wyszukuj rzeczy, których nazwy zaczynają się na literę podaną w lewym lub prawym górnym rogu ilustracji. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie? Liczba pod literą podpowie Ci, ile jest ich na pewno. A może zdołasz znaleźć jeszcze więcej? Do dzieła!


I nie zbankrutujesz na niej :)

Zuza12345 - Pią Lis 15, 2013 9:38 pm

ja dziś zakupiłam jeszcze dodatkowo książeczki dla dzieciaków..
dla chrześnicy


recenzje tu
http://czytajki.blogspot....eczne-stoy.html

aż che się znów być dzieckiem :D

UWIELBIAM ŚWIĘTA :D :D :D

Olenia - Sob Lis 16, 2013 10:58 am

Ładna ta książeczka, może i kupie dla swojej chrześnicy :)

A swojemu mężusiowi kupie PES 2014 na konsole - będzie zadowolony :lol:

Debussy - Sro Lis 20, 2013 6:18 pm

W sprawie błędów językowych o których pisałyście: dziewczyny, to jest forum publiczne i ja to porównuję do stadionu w czasie meczu. Jest pełen przekrój społeczeństwa. Są dziewczyny po studiach wyższych, z doktoratami i innymi takimi, a są też pewnie mniej wykształcone, które babole robią i już. Nie da się tego uniknąć, ale też nie ma się co przesadnie wyjątrzać, prawda? :wink:

Co do prezentów, to nabyłam książkę i grę dla męża, narazie czaję się na zestaw kominkowy dla mamy, ale nadal brak pomysłu na prezent dla Teściowej (w zeszłym roku dostała zestaw do makijażu, ale wątpię, że go użyła :twisted: ) :roll:

aguuuunia44 - Pią Lis 22, 2013 1:58 pm


marthussia - Pią Lis 22, 2013 2:09 pm

Ja powoli też zaczynam ogarniać temat prezentów ale i tak największy problem zawsze mam z dzieciaczkami, więc z miłą chęcią czytam wasze propozycje bo może też mi coś w oko wpadnie :)
agacionek - Pią Lis 22, 2013 9:51 pm

W Rossmanie jest -40% na kosmetyki do makijażu można skorzystać i kupić coś na prezent ;)
paulinkaaMU - Nie Lis 24, 2013 12:11 pm

agacionek napisał/a:
W Rossmanie jest -40% na kosmetyki do makijażu można skorzystać i kupić coś na prezent ;)


agacionek, dzięki za info :) z tego co kojarzę, rok temu o tej porze też była ta promocja :wink:

misia-misia - Nie Lis 24, 2013 1:04 pm

U nas już jakiś postęp w prezentach:
- dla Majki: farby do malowania palcami, puzzle



Planuję jeszcze szmacianą lalę z Ikea i do niej wanienkę do kąpieli.

[img]- dla rodziców: będzie Majkowy kalendarz, plus dla taty bon do Rossmanna, dla mamy bon do C&A albo Kappahla

- dla brata: kalendarz z Tatrami plus bransoletka survivalowa BEAR GRYLLS SURVIVAL



- dla mnie - na pewno koraliki do zrobienia kilku bransoletek typu Tous
- dla męża - jeszcze nie określił co by chciał, może zestaw do czyszczenia aparatu fotograficznego...

Od dziadków Maja dostanie klocki Duplo "Kolejka"

koniczynka84 - Nie Lis 24, 2013 2:51 pm

Dla męża planuję kupić Football Managera 2014 - zawsze marzył o oryginalnym :)



Chrześniakowi - zapalonemu kibicowi FC Barcelona - komplet pościeli



Siostrzenice męża dostaną kasę, bo żadnego hobby nie posiadają a nie chcę kupić czegoś z czego zadowolone nie będą.

No i dzieciaki jak co roku dostaną kalendarze tollerowe wersja biurkowa :)


asimi - Pon Lis 25, 2013 5:47 pm

Debussy napisał/a:
W sprawie błędów językowych o których pisałyście: dziewczyny, to jest forum publiczne i ja to porównuję do stadionu w czasie meczu. Jest pełen przekrój społeczeństwa. Są dziewczyny po studiach wyższych, z doktoratami i innymi takimi, a są też pewnie mniej wykształcone, które babole robią i już. Nie da się tego uniknąć, ale też nie ma się co przesadnie wyjątrzać, prawda? :wink: :


święta prawda, tylko ja uważam, że wykształcenie nie determinuje tego, czy ktoś popełnia błędy, czy nie. Po prostu dysleksja czy dysortografia może dotyczyć każdego. Mi samej zdarza sie popełniać błędy i często wynikają z pośpiechu.

a jeśli chodzi o prezenty, to ja jak co roku nie wiem co kupić.
Mamie chyba kupię książkę, dla bratowej mam szlafrok, a dla reszty nie wiem, może coś podpatrzę od Was :)

M4rcysi4 - Pon Lis 25, 2013 8:58 pm

Na razie:
teść: karafka,
teściowa: szczoteczka elektryczna oralB.

paulinkaaMU - Wto Lis 26, 2013 10:35 am

M4rcysi4 napisał/a:
Na razie:
teść: karafka,
teściowa: szczoteczka elektryczna oralB.


M4rcysi4, zazdroszczę... u nas jeszcze ani jeden prezent nie kupiony, a lista jest dłuuuga - pomysłów niestety nie mam dla wszystkich :roll:

- mama: bluzka / cardigan / ewentualnie dobry kosmetyk do makijażu;
- brat: t-shirt / koszula (ze sklepu Pogo itp.) + ma ktoś jakiś pomysł na dodatek do prezentu dla nastolatka (17), który jeździ na desce?
- moi dziadkowie - wstępnie: krawat dla dziadka i apaszka / szal dla babci;
- druga babcia - brak pomysłu;
- teść: sweter / koszula + czekoladowy smakołyk w kształcie narzędzia, typu młotek czy klucz (wygląda rewelacyjnie!);
- teściowa: brak pomysłu (wstępnie widziałam ładny cardigan w Mohito...);
- szwagier: chyba koszula (jak z zeszłym roku..:/);
- chrześnica męża (niespełna 2,5 roku): zabawka (budżet ok.100zł) - ale pomysłu brak...;
- dziadkowie męża: brak pomysłu;
- MĄŻ: brak pomysłu :zalamany: pewnie skończy się na koszuli albo swetrze + dodatek biegowy, typu nowa koszulka funkcyjna albo skarpetki dry fit;

Terry - Wto Lis 26, 2013 2:59 pm

Dołączam do grupy lekko przerażonej nadchodzącą gwiazdką. Na tę chwilę mam tylko kilka pomysłów:

- rodzice - może coś do domu, np. młynek do pieprzu i coś jeszcze
- brat - mam już wodę toaletową dla niego
- tata A. - nie mam pojęcia (A. będzie się głowił)
- siostry A. i szwagrowie - jakieś zestawy kosmetyków (szwagier co roku czeka na Str8)
- 4 siostrzeńców i chrześniak - musimy kupić prezenty na Mikołajki i Gwiazdkę:
* siostrzenica lat 12 - myślałam o książce ze znanymi utworami na gitarę i gra na PS3
* siostrzenica lat 5 - chce lalke kucyka (człowiek)
* siostrzeniec lat 9 (chrześniak) - jakaś gra na PS3 i ochraniacze do gry w piłkę
* siostrzeniec lat 9 (chrześniak) - brak pomysłów
* najmłodszy chrześniak, lat 1,5 - myślałam o zabawce skrzynce na listy Fisher price

Na konice A.: urodziny, imieniny, gwiazdka
* gra
* rękawiczki do telefonów dotykowych

skrzat - Wto Lis 26, 2013 4:10 pm

w tym okresie zawsze targają mną straszne wyrzuty sumienia, że nie mam pomysłu na kreatywne prezenty dla najbliższych...:( nie lubię obdarowywać ich rok w rok: Tata - woda po goleniu/krawat, Mama - kosmetyk lub coś do kuchni ale w żaden sposób nie mogę wyciągnąć od nich jakiejś najmniejszej choćby inspiracji, bo twierdzą, że wszystko mają i nic im nie trzeba.... :( swojego M. obkupiłam już chyba we wszystkie możliwe gadżety i zastanawiam się czy w tym roku nie sprezentować mu jakiegoś fajnego zestawu narzędzi, lub wiertarko wkrętarki czy coś w tym guście? Zauważyłam że coraz odważniej bierze się za domowo-samochodowe naprawy tylko wiecznie pożycza narzędzia od mojego Taty :P poza tym praktycznie rzecz biorąc to wszelkie narzędziowe klamoty i tak przydadzą się nam w naszym przyszłym wspólnym gniazdku, więc coś na dobry początek by już było - Młody wniósł by jakieś wiano :D Myslicie, że się nie obrazi za tak hmmmm... mało osobisty prezent?
mimeczka - Wto Lis 26, 2013 5:17 pm

U mnie już kupione:
- dla mamy przywieszka Pandory
- dla męża zegarek
- dla chrześniaka książka "Wielki Widzew"

do kupienia:
- teściowie - brak pomysłu
- dla babci męża pewnie jakieś kosmetyki do kąpieli
- dla kuzynów - wody toaletowe
- dla kuzynek myślę o jakiś drobiazgach w stylu apaszka, torebka itp

Sisska - Wto Lis 26, 2013 5:19 pm

moja mama swojemu przyszlemu zienciowi chce kupic skrzynke na narzedzia/srubki/kombinerki/mlotek etc. pomysl mi sie bardzo sposobal

za to ja chyba kupie mu jakies leginsy/spodnie termoaktywne, bo jakis czas temu wspominal, ze chcialby sobie takie kupic.

no i te rekawiczki do telefonow dotykowych to nie taki glupi pomysl.

bratu myslalam, co by kupic Hobbita na DVD w wersji rozszerzonej.

M4rcysi4 - Wto Lis 26, 2013 5:37 pm

Hmm.. u mnie generalnie nie ma dużo do wymyślania, bo nie ma trendu do kupowania prezentów rodzeństwu, a tym bardziej jakiemuś kuzynostwu. Babci i dziadkowi kupujemy tylko wtedy, gdy wybieramy się do nich w święta ( w tym roku jeszcze nie wiemy).
Także mnie został jeszcze mąż, chrześniak i rodzice, ale pomysły już są trzeba tylko kupić.

monic_pawlak - Wto Lis 26, 2013 6:39 pm

jako ze w tym roku zostaje w UK na swieta , to prezent tylko dla meza i przyjacióli do PL pofruná kartki z zyczeniami ...
póki co kupilam bilet na koncert , ale z racji tego ze koncert odbedzie sie w marcu to zamierzam dokupic gre Fifa 2014
a dla przyjaciólki najprawdopodobniej perfumy Chanel , zawsze sie nimi "zachwyca" jak je wyczuje:)

Prowansja - Sro Lis 27, 2013 11:17 pm

Ja póki co jeszcze nic nie kupiłam ale mam trochę pomysłów. I tak:
- dla męża: coś z ubrań:spodnie, bluza...jeszcze nie zdecydowałam
- dla córki: rybka Robo fish
- dla taty: kawy + coś słodkiego
- dla mamy: zestaw kremów lub perfumy
- dla siostry: brak pomysłów
- dla szwagra: zestaw Black Suede Touch z Avonu
- dla siostrzeńca: jakaś zabawka, myślałam o helikopterze zdalnie sterowanym

Terry - Czw Lis 28, 2013 11:18 am

skrzat napisał/a:
slicie, że się nie obrazi za tak hmmmm... mało osobisty prezent?


Uważam to za osobisty prezent, skoro widzisz w nim zapał do tego typu zajęć.

Fijołkowa - Czw Lis 28, 2013 1:24 pm

Ja w temacie prawie świątecznych prezentów ;)
Moja mama dzień przed Wigilią obchodzi w tym roku 50. urodziny. Myślę o jakimś prezencie dla niej. Czy uważacie, że zegarek z grawerem to dobry pomysł? Nie chce kupować jej czegoś do domu, tylko właśnie coś bardziej osobistego. A może macie jakieś fajne pomysły? :)

Terry - Czw Lis 28, 2013 1:27 pm

Moim zdaniem pasuje. A może otwierany medalion?
paulinkaaMU - Czw Lis 28, 2013 2:07 pm

Fijołkowa, ja tez myślę, że to dobry pomysł :)

Jeśli dla mamy nie jest to tzw. "chleb powszedni" to może day spa? My w ubiegłym roku kupiliśmy taki karnet dla teściowej (całość ok.3,5-4h, w tym peeling całego ciała, masaż, maska na twarz, pedicure i manicure) - była zachwycona :)

ewa.krzys - Czw Lis 28, 2013 6:27 pm

No to ja już część prezentów mam ogarniętą:
- Mąż: zegarek, ale w związku z tym, że razem się na niego złożyliśmy to na pewno coś mu dokupię,
- Teściowa: piżama (w serduszka 8) )
- Teść: ?
- Szwagier: ?
- Siostra: zestaw jej ulubionej kawy + naklejka na obudowę laptopa z motywem zebry,
- Mama: jakiś zestaw kosmetyków,
- Tata: ?
- moja chrześnica: piżamka + jakaś wybrana przez nią zabawka,
- chrześnica K.: zestaw 500 klocków :cool:

paulinkaaMU - Czw Lis 28, 2013 7:53 pm

No to wreszcie zaczęłam :D
Narazie od mamy - skorzystałam z ostatniego dnia promocji w Rossmanie:
puder rozświetlający Loreal

i cienie beżowe i szare


gosiaczek316 - Czw Lis 28, 2013 9:34 pm

Ja dzisiaj nawet część prezentów zapakowałam...
Chrześnica lat 2- lalka mówiąca Zuzia
Zosia -laptop zabawkowy (świetne były w biedronce Minnie)
Hania-lalka szmacianka
Chrześniak lat 18-portfel Witchen
Siostra Chrześniaka lat 21- komplet kolczyków perełek
Siostra Chrześniaka lat 14-seria Clearskin z avonu
Brat Chrześniaka lat 7-5 cio metrowa kolorowanka
Tata Chrześniaka-kalendarz książkowy
Mama Chrześniaka-perfumy
Mąż-prenumerata Forbesa
Mama-inhalator plus kosmetyki
A zostali mi teście,prababcia męża,Chrześniacy męża,Przyjaciółka i 2 maleństwa które mogą pojawić się przed świetami...

mimeczka - Pon Gru 02, 2013 4:57 pm

Dzisiaj dzień darmowej dostawy, warto skorzystać jeśli ktoś planuje zakup prezentów w sklepach internetowych.
MadMar - Pon Gru 02, 2013 5:35 pm

mimeczka, ale to we wszystkich sklepach ? Allegro też?
agulka1989 - Pon Gru 02, 2013 5:39 pm

MadMar, nie... tu masz sklepy, które biorą udział w tej akcji: http://www.dziendarmowejdostawy.pl/
MadMar - Pon Gru 02, 2013 5:45 pm

agulka1989, szkoda ;) dziękuje
marta95910 - Pon Gru 02, 2013 9:15 pm

Zuza12345, a gdzie kupiłaś ? nigdzie nie mogę jej dostać
mlodadama - Wto Gru 03, 2013 11:05 am

Hej, korzystacie może z paczkomatów? Ja ostatnio zaczęłam i wolę to niż nawet kuriera :)
Fijołkowa - Wto Gru 03, 2013 12:15 pm

mlodadama napisał/a:
Hej, korzystacie może z paczkomatów? Ja ostatnio zaczęłam i wolę to niż nawet kuriera :)

korzystam :) świetna sprawa, nie muszę siedzieć i czekać na kuriera, bo sam paczkomat mam niemal pod nosem :)

Juska - Wto Gru 03, 2013 5:29 pm

mlodadama napisał/a:
Hej, korzystacie może z paczkomatów? Ja ostatnio zaczęłam i wolę to niż nawet kuriera :)


korzystam i jestem bardzo zadowolona :) staram się też wybierać takie sklepy, które korzystają z tej opcji. Ostatnio na Allegro pojawiła się również opcja "e-przesyłki" i nagle okazało się, że mogę sobie odebrać paczkę we wskazanym miejscu, na przykład na poczcie pod blokiem, w której normalnie paczek nie wydają i muszę drałować na koniec osiedla :) Niektóre sklepy mają e-przesyłkę w opcjach darmowej przesyłki :)

mimeczka - Wto Gru 03, 2013 5:37 pm

Odkąd powstał punkt paczkomatów na przeciwko mojego parkingu to wybieram już tylko tę opcję, mega wygoda.
ola88 - Wto Gru 03, 2013 10:47 pm

A podacie jakieś znane sklepy co można paczkomatem odebrać? W sumie to jedną przesyłkę paczkomatem odbierałam, duża wygoda :) ale ciężko mi znaleźć sklepy z paczkomatami.

A co do prezentów to mam pustkę w głowie, ale w przyszłym tygodniu chyba muszę się wybrać i poszukać, bo tu już Święta tuż tuż :)

Blue89 - Sro Gru 04, 2013 11:22 am

Ja ma ochotę się zbuntować i nie kupować w tym roku prezentów :)
Karola5 - Sro Gru 04, 2013 1:07 pm

My jak w zeszłym roku kupimy kuleczki czekoladowe Lindta w outlecie. :)

Juska - Sro Gru 04, 2013 3:09 pm

ola88, tu masz listę wszystkich sklepów internetowych korzystających z paczkomatów http://paczkomaty.pl/pl/d...p/lista-sklepow oczywiście nie ma tu spisu sklepów zarejestrowanych na allegro :D
Zuza12345 - Nie Gru 08, 2013 10:54 pm

marta95910, jeśli chodzi o książeczkę BAZGROŁY to w TESCO przy Pojezierskiej
misia-misia - Nie Gru 08, 2013 10:57 pm

Mam już w zasadzie wszystko:
dla Majkosa







dla brata


i urodzinowo


dla babci
karta podarunkowa do C&A
dla dziadka
karta podarunkowa do Rossmanna


dla dziadków


dla męża


dla mnie

wisieneczka85 - Sro Gru 11, 2013 8:55 pm

To nasz prezent będzie spóźniony bo dostaniemy go w styczniu ale już się cieszymy co prawda ten projekt to kropla w morzu ale zawsze coś
M4rcysi4 - Czw Gru 12, 2013 10:53 am

wisieneczka85, niby nic, ale jednak najwazniejszy wybór, bo to w nim spędzicie pół zycia :wink: Gratuluję!
wiolancia - Czw Gru 12, 2013 11:10 am

Dla męża ciepły golf

ola88 - Czw Gru 12, 2013 3:23 pm

wisieneczka85, gratuluję :) :) a będzie też poddasze?
wisieneczka85 - Czw Gru 12, 2013 4:43 pm

nad poddaszem jeszcze się zastanawiamy ;)
wiolancia - Sob Gru 14, 2013 1:27 pm

Dla chrześniaka


Dla teściowej


Dla Aluni


kinix21 - Sob Gru 14, 2013 4:40 pm


momo - Sro Gru 18, 2013 12:42 pm

No dobra, chyba udało mi się ogarnąć ten temat :)

- mama - zestaw blach - powiedziała, że z chęcią wymieniłaby stare, więc kupiłam jej dwie duże zwykłe, dwie keksówki, tortownicę i do tarty
- siostra - legginsy push-up z calzedonia
- siostra - tomik poezji ks. Twardowskiego
- brat - 4 pary kolorowych skarpet z h&m
- brat - woda toaletowa Playboya - kupiona dla samego napisu Superplayboy, bo brat z tych, ze jak nie chcesz mu dać 20000 zł, to on nic nie potrzebuje
- tata, dziadziuś i rodzice męża - dostaną albumy ze zdjęciami, na których są oni z dziewczynkami
- żona taty - książka "Flirtując z życiem" Stenki
- bratanica, siostrzeniec i siostrzenica męża - vouchery do Cinema City
- mąż - pudełko na zegarki
- dziewczynki - miała być skrzynka z narzędziami Mańka Złotej Rączki, ale nigdzie nie jej nie ma, więc chyba kupimy im Scrabble Junior; był też pomysł na zabawkowy telefon, ale chyba nic z niego nie wyjdzie, poza tym na pewno dostaną mnóstwo zabawek, nie chcemy sobie robić kłopotu ze składowaniem tego :P

Wszyscy dostaną też robione przez nas świąteczne pierniczki :)

Selene - Sro Gru 18, 2013 2:21 pm

Ja trochę już mam, ale sporo przede mną...
Z kupionych
siostrzenica PM (roczniak)

Chrześnica PM (lat 3)

zgodnie z życzeniem
Teściowa


Pozostało:
Chrześnica PM lat 6 - plany są dwa, muszę ustalić z jej rodzicami. Albo coś w stylu karaoke, bo wiem że lubi śpiewać, albo mikroskop zabawka (tu PM inwencja), muszę zadzwonić i ustalić czy nie ma którejś z tych rzeczy.
Mój chrześniak i jego brat bliźniak (rok i 2 miesiące) - chciałam kupić te duże wywrotki wadera na których mogą siadać, bo była mega promocja w Makro, ale się spóźniłam i zostały wykupione. Teraz zastanawiam się nad

żeby mogli się razem bawić
Siostrzenica lat 7 - wszystko co chcieliśmy kupić akurat nam ktoś podbierze... Generalnie motyw Monster High na pewno zrobi furorę, już mieliśmy brać piżamę lub pościel ale nas ubiegła teściowa i siostra PM. Zastanawiam się obecnie nad puzzlami.
Siostrzenica 1,5 roczna - brak wizji, bo wstępnie miała dostać prezent wspólny z siostrą ale odpadł nam pomysł.
Mama - na tą chwilę brakuje mi wizji.
Tata - pojawiły się pomysły portfela, koszuli i kolejki elektrycznej ;) negocjacje trwają
PM - dopiero dostał na urodziny alkomat (zgodnie z życzeniem) i w zasadzie to miał być prezent urodzinowo - świąteczny, ale waham się czy mu czegoś nie kupić jeszcze (w stylu auto zdalnie sterowane - dla ubawu).

ola88 - Sro Gru 18, 2013 3:17 pm

Siostra:









Druga siostra:

- bon do kosmetyczki

Tata:



Mama:

- kubrak/ kamizelka - jeszcze nie widziałam jak wygląda :)

Jak dobrze że na prezenty składamy się z siostrami na pół, to i chociaż mniejszy wydatek :)

Dla teścia:

- perfumy

Dla szwagierki i jej partnera:

- latarka i dla niego koszulka

Jeszcze zostało dla babci, ale to pewnie coś na wzmocnienie serca :) I dla partnerki teścia, ale to też nie powinno być z tym problemów :)


Dla Męża:

- koszula CK, bokserki i myślę żeby dokupić portfel.

Orientuje się ktoś czy są jakieś promocje w Wittchen na portfele w Pasażu?

A my dostaniemy :smile:


Terry - Sro Gru 18, 2013 4:02 pm

Moja lista uzupełniła się o prezent:
- dla rodziców - zestaw kominkowy
- dla A. na imieniny - żel do twarzy La roche posay i żel do golenia L'Oreal
- szwagierka dostanie najnowszą książkę Dan'a Brown'a Inferno
- siostrzeńcy dostaną gry na ps3 lub pc, oprócz najmłodszej, która nadal chce lalkę kucyka

Nadal nie wiemy co podarować najmłodszemy chrześniakowi, 1,5 roku. Może zabawki do kąpieli?

M4rcysi4 - Pią Gru 20, 2013 10:00 am

Mama- komplet biżu:



Tata koszula, sweter i wędka karpiówka.
Mąż wybrał sobie buty snowboardowe i dokładam mu kase do interesu :wink:

paulinkaaMU - Pią Gru 20, 2013 1:55 pm

u nas wreszcie coś się ruszyło :D
- teść - koszula z Reserved
- szwagier - koszula z House
- mój brat - T-shirt z Pull&Bear
- chrześnica T. - duża lalka 'baletnica" + książeczka o księżniczkach z jakimiś dodatkowymi grającymi bajerami :wink:
- mąż - prezent dla kilka okazji na przyszłość (bo zdecydowanie przekraczający nasz budżet)

- i już dostaliśmy jeden wspólny prezent :smile: :smile: :smile:


Zostali wszyscy dziadkowie (łącznie 5) i teściowa (widziałam dla niej mnóstwo ślicznych cardiganów w Mohito, ale nie było rozmiaru - dziś robimy drugie podejście w innej galerii)

Debussy - Nie Gru 22, 2013 9:43 am

Zrobię podsumowanie.

Mąż:








Mama:



Tata:



Babcia:




Teściowa:




Kot:




Pies:





e_linka2 - Nie Gru 22, 2013 11:22 am

U mnie też już wszystko załatwione
- moi rodzice - lampa stojąca do salonu, zestaw kubków do herbaty


- teściowa - suszarka do włosów


- teść - torba na laptopa / dokumenty

- siostrzeńcy męża - książki Nowe przygody Mikołajka i Nowe przygody Bolka i Lolka


Selene - Pon Gru 23, 2013 1:02 pm

No to uzupełnienie
Chrześnica PM lat 6 - zestaw mikroskop + teleskop


Mój chrześniak i jego brat bliźniak (rok i 2 miesiące)

zastanawiałam się czy nie za wcześnie na nich, ale z tym raczej nic się nie stanie jak się maluchy będą bawić.

Siostrzenica lat 7 - Puzzle violetta 300 elementów


Mama - Zakupiona pościel (biała z motywem storczyka i książka (na pewno we dwie będziemy próbować :) )


Tata - portfel zakupiony przez mamę i dzisiaj będę jeszcze szukać koszuli

Pozostał mi PM, dokupić słodycze i zapakować ;)

rusałeczka:) - Pon Gru 23, 2013 8:55 pm

Debussy gdzie kupiłaś takie świąteczne bokserki ?
Debussy - Pon Gru 23, 2013 9:36 pm

rusałeczka:) napisał/a:
Debussy gdzie kupiłaś takie świąteczne bokserki ?


W Reserved są w dwupaku :)

rusałeczka:) - Pon Gru 23, 2013 9:40 pm

Dziękuję ;-)
ingritta - Wto Gru 31, 2013 11:10 am

standardowo kupiłam kosmetyki i wszyscy byli zadowoleni :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group