Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - A rowerem jechała któraś z Was?

mila J - Pią Lis 08, 2013 3:53 pm
Temat postu: A rowerem jechała któraś z Was?
Cześć Dziewczyny i Chłopaki, mam pytanie czy rowerem jechało któreś z Was do ślubu? Czy to się da przeprowadzić? No i jakie będą tego skutki :) :)

Milena

Malwina_łódź - Pią Lis 08, 2013 3:56 pm

Myślę, że hulajnoga lepiej się sprawdzi :smile:
exoode - Nie Gru 01, 2013 1:00 pm
Temat postu: Re: A rowerem jechała któraś z Was?
mila J napisał/a:
Cześć Dziewczyny i Chłopaki, mam pytanie czy rowerem jechało któreś z Was do ślubu? Czy to się da przeprowadzić? No i jakie będą tego skutki :) :)

Milena



ja planowałam, nadal ten pomysł jest w mojej głowie:):) z naszego mieszkania do usc mamy dosłownie 5 min drogi rowerem. Ta opcja idealnie wpasowałaby się do reszty - zaproszenia z motywem roweru, zareczyny na przejażdzce rowerowej :) Ja jestem szalona, mój tż ma opory

Julka.a - Wto Gru 10, 2013 3:54 pm

A dasz rade w sukience ? :) Chyba, że mąż weźmie Cie na bagażnik :) ))
WielkaPyza - Nie Gru 29, 2013 1:08 pm

Rowerem? Brzmi ciekawie, nietypowo i niespotykanie :) Myślę że to fajny pomysł aczkolwiek inicjatywa może być trudna do wykonania ze względów czysto technicznych, biała suknia wplątana w łańcuch grrr... na samą myśl przechodza mnie dreszcze :eek:
KaMika - Pon Sty 06, 2014 5:06 pm



jak widać można :) wygoda pewnie zostawia wiele do życzenia :) ale jak np młoda chce krótką suknie do ślubu to może pomysł się wtedy spodoba :D

h0nnie - Sob Kwi 12, 2014 11:53 am

Uważam, że to fajny pomysł gdy z kościoła jest blisko na salę. Ale koniecznie trzeba uważać na suknie! Żeby nic się nie wkreciło w koła!:(
Agawik - Nie Kwi 13, 2014 8:08 am

MyąlŁm o tym, ale do kościoła mam ok 10 km więc odpada :wink:
Dorotka_ - Nie Kwi 13, 2014 10:41 am

eeee... no nie chciałabym. Na plener - spoko, ale do ślubu? :-?
AgaNika - Pon Kwi 14, 2014 12:25 am

h0nnie napisał/a:
trzeba uważać na suknie! Żeby nic się nie wkreciło w koła!:(

czasem mi się przypomina komunia kuzynki - wieś, długa koronkowa sukienka i rower od chrzestnego w prezencie, płaczu było co niemiara jak się kiecka wkręciła w łańcuch. Ja w swojej rybce pewnie miałabym problem usiąść nawet na bagażniku :wink:

madziulek80 - Czw Sie 07, 2014 6:34 pm

Pomysl ciekawy, ale raczej na krotki dystans. No i obowiazkowo Mloda na ramie :) . Zapewne podczas takiej podrozy , ubaw po pachy. A i wnukom bedzie co opowiadac ;) . Ja mam daleko do slubu ale siostra moze da sie namowic. Kurcze, to takie romanyczne jest!
Kasiula_F - Wto Sie 12, 2014 12:42 pm

My nie jechaliśmy, ale mieliśmy sesje ślubną z rowerami:) Też była fajna zabawa podczas pstrykania!;)
atobajka - Sob Paź 04, 2014 8:17 pm

Hulajnoga i rower brzmią świetnie! :-)

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

Pani Misiowa - Sob Paź 04, 2014 11:40 pm

hmm... a co jeśli młodzi się "spocą" ? :|
Catylyn89 - Czw Paź 09, 2014 3:49 pm

Nie wyobrażam sobie jechać do ślubu na rowerze :P Nie miałabym głowy do tego... Na plener ok, ale trzeba mieć odpowiednią suknię :razz:
Mariusz Muzyk - Czw Lis 06, 2014 12:16 pm

Nie widziałem jeszcze Pary Młodej na rowerze ale jest to całkiem ciekawy pomysł. Gorzej tylko z aspektem technicznym - suknia ślubna powinna być wtedy dostosowana do takich wariacji...No i ciut gorzej jak akurat będzie padał deszcze :eek:

Usunęłam link z podpisu.Moderatorka Asiek

kapatka - Czw Lis 06, 2014 12:19 pm

Aż dziw, że my nie wpadliśmy na taki pomysł biorąc pod uwagę, że to właśnie na rowerach się poznaliśmy i w ogóle sporo jeździmy :razz:
karola__88 - Sob Lis 29, 2014 12:17 am

Mój narzeczony też o tym myślał. Niemniej jakoś nie widzę siebie na rowerze w sukni ślubnej
pauliss90 - Sob Gru 06, 2014 11:37 pm

Na sesję plenerową super, ale raczej bym się nie zdecydowała, żeby jechać rowerem do Kościoła czy na salę :lol: Choć pomysł ciekawy :D
maggdd - Wto Kwi 07, 2015 2:40 pm

Jest spore ryzyko zabrudzenia sukienki... i jakiegoś wypadku spowodowanego pod wpływem stresu;p
Mirka90 - Pon Kwi 27, 2015 10:52 am

To jest raczej pomysł na sesję zdjęciową, a nie na dojazd na ślub. A co, jeśli suknia wkręci się w rower?
Sanska - Pią Lut 19, 2016 7:01 pm

Efekt takiej jazdy może być kiepski. Ja na pewno nie polecam.

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

Smerfetkaa - Pon Lut 22, 2016 5:38 pm

No pomysł mega, ale ja bym się martwiła, o swoje buty i sukienkę :)
Za to mój Narzeczony byłby zachwycony, ponieważ jest zapalonym rowerzystą :)

madziulaa - Sro Lis 16, 2016 1:51 pm

osobiście raczej bym się na to nie odważyła :D
Marland - Pią Kwi 21, 2017 1:36 pm

Trochę ciężko mi to sobie wyobrazić, zwłaszcza w sukni :P
AGIS - Pon Cze 05, 2017 10:01 pm

Mogłoby wyglądać ciekawie :) Jak dla mnie zbyt ryzykowne i mało praktyczne, ale na plener myślę, że super pomysł.
Daritka - Wto Paź 31, 2017 8:46 am

Ja bym się nie odważyłam, bo znając siebie wylądowałabym na ziemi z suknią wkręconą w szprychy, ale musi to wyglądać bardzo efektownie i 'odczarowywać' dość poważną atmosferę ślubu ;)
slubzcharakterem - Nie Lis 12, 2017 8:01 pm

Miałem okazję podwieźć Młodą Parę starym autem do bramy USC, a stamtąd podjechali pod drzwi stylowymi rowerami. Super to wyglądało :)
ola547 - Pon Lis 13, 2017 10:14 am

Marland napisał/a:
Trochę ciężko mi to sobie wyobrazić, zwłaszcza w sukni :P


Mnie również :) ja bym się raczej nie odważyła

Staviori - Pią Gru 15, 2017 10:26 am

Ciekawy pomysł, bardzo intrygujący - może wyjść w praktyce bardzo fajnie, chętnie bym coś takiego zobaczył. Na pewno goście by to długo pamiętali.

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

andrzej789 - Czw Sty 11, 2018 12:59 pm

Malwina_łódź napisał/a:
Myślę, że hulajnoga lepiej się sprawdzi :smile:


Jak trzeba to i hulajnogą.

sasaneczka - Wto Sty 30, 2018 9:17 pm

Hahaha rowerem to bym się nie odważyła chyba :0 marze o długiej sukni, jak tu jechać ? :D
alcia - Sro Sty 31, 2018 1:13 am

no rower ciekawie by mogło byc haha
thorin_bw - Pią Kwi 06, 2018 12:46 pm

raz widziałem parę młoda na rowerze tandemie - super to wygladało!

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group