Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Gdzie się wyprowadzacie po ślubie?

konstantynka - Czw Lis 14, 2013 9:54 am
Temat postu: Gdzie się wyprowadzacie po ślubie?
Nowe mieszkanie? Stare śmieci? My mieszkamy na działce od rodziców męża i wszystko pięknie, tylko ją jeszcze ogrodzić trzeba, bo przecież nic tam nie postawię ani huśtawki ani nic na takie otwartej przestrzeni. Mąż chce siatką po taniości, a dla mnie to wygląda tandetnie. Jak namówić faceta, żeby mi ładne ogrodzenie postawił? :)
matama - Pią Lis 15, 2013 3:11 pm

Powiedz, że zapłacisz za droższy płot :P albo mu coś fajnego w zamian obiecaj nie wiem co go kręci :P nas na domek jeszcze nie stać, ale siotra zamawiała od europłot nie siatki tylko takie panelowe, to chyba nie jest wiele droższe a też ładnie wygląda ;) więc tak możesz popróbować.
Terry - Pią Lis 15, 2013 3:25 pm

konstantynka napisał/a:
Mąż chce siatką po taniości, a dla mnie to wygląda tandetnie.

A może ma zamiar obsadzić teren tujami wzdłuż siatki. Może dlatego woli siatkę.

konstantynka - Pią Lis 22, 2013 12:00 pm

matama, Domek to dużo powiedziane, to taka kliteczka, ale sporo ziemi jest do zagospodarowania :) kiedyś się zbierze kasa, to coś się rozwinie, tylko problem, że ziemi dużo, ogradzać trzeba dużo! A tam, gdzie Twoja siostra robiła drogo jest?

Terry, nigdy jakimś wielkim fanem drzewek nie był, ale zapytam go o stosunek do tuji, że też o tym nie pomyślałam przed ślubem! ;)

monika73 - Nie Lis 24, 2013 4:31 pm

ja od roku mieszkam z moim przyszłym mężem :)
matama - Pon Lis 25, 2013 3:30 pm

Konstantynka, nie jest :) Też zależy czy zamawiasz z montażem czy nie :)
Terry - Pon Lis 25, 2013 3:43 pm

konstantynka napisał/a:
tylko problem, że ziemi dużo, ogradzać trzeba dużo


A kto powiedział, że musicie wszystko na raz ogradzać?

engii5 - Pon Sie 20, 2018 9:40 am

No to nie da się tego pogodzić w takim razie. Ale właśnie możecie to robić powoli, nie musici wszystkiego od razu
Marsylia - Sro Kwi 28, 2021 3:24 pm

Niestety,mnie poniosło do teściowej,na szczęście jest ona ze mną w dobrej komitywie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group